Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bbchris válasza nRu3 (#273) üzenetére


bbchris
senior tag

%tisztán politikai véleményt kérjük kizárólag a poltopicban ([link]) megfogalmazni - kalandor%

(#303) Reno7


Reno7
senior tag

bár már rég írtak ide,de tudna valaki erről(ezzelkapcsolatban) a felszerelésről valami odalt,képeket berakni?[link]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#304) Terminator_


Terminator_
tag

Látom itt is csupa politika megy.Igaz! Mi másról is lehetne beszélni egy ilyen abszurd cselekmény után.Szerintem a rendőröket is meg lehet érteni,mert a múltkor szinte csak ők kapták a vizes lepedőt most visszavágtak.És már rőgtön minden rendőr gyökér.Holott bennük is dúlt a feszültség a Tv.nél történt ügy miatt,már akkor gumilövedékkel kellett volna oszlatni,nem pedig bors-sprével fújkálni.Ezért fajult így el a dolog.Amerikában megy a nemzeti gárda és mindenkit halomra lőnek,nem ám lábon vagy ilyesmi fejbe egyből hogy ne legyen tanu meg birósági tárgyalás.Aki fosztogat meg tör züz golyót kap külföldön.
Még szerencse hogy itt nem........... :C

üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#305) horvathkrisz válasza Terminator_ (#304) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Komám te nem vagy normális!
Itt nem fosztogatnak, csak a nyugdíjast lövik nyakon, aki jön ki a matróból, te meg véded itt ezeket a gecceket?!Megérted őket? Majd ha téged lőnek fejbe gumival véletlenül, akkor is megérted szegény szerencsétleneket?

(#306) Terminator_


Terminator_
tag

10 Évvel ez előtt kellett volna tüntetni amikor a benzint 100ft-ról 200ft-ra emelték akkor senki meg sem szólalt most egy kis kamu és áll a bál,holott Churchil megmondta nincs olyan politikus aki ne hazudna.Aki meg azt mondja hogy nem hazudik az már másnap nem ül a székében.Így megy ez csak nem veszük észre.Aki szegény annak 10 évvel ezelőtt is rossz volt meg most is akinek van pénze annak meg teljesen mind1 mert megfizet mindent amit akar. :)

ui: hangosan gondolkoztam......


üdv


Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#307) Terminator_ válasza horvathkrisz (#305) üzenetére


Terminator_
tag

Te félre értettél valamit!!!Nem védek senkit csak elmondtam a saját véleményem természetesen mindenhol vannak áldozatok,de az a 100 huligán és akárki váltotta ki ezt az egész helyzetet nem a nyugdijjas aki kilépett a metróból!Másrészt 2-szer is felszólítottak mindenkit hogy menjen a picsába aki nem ment tudta mire számíthat azok után hogy 100 rendőrt szarrá vertek 1 hete.Mit gondolt a tömeg hogy puszilkozni mennek puskával meg vízágyúval?Nem hiszem.Nem mondom hogy nem voltak túlkapások,azokat én is elítélem,de pl amikor a tank ment az emberek között nem gondoltál arra hogy bárki aki nem ugrik el meghalhat???Szinte szaladtak a tank elől...............Mert a vén papa küldte neki:)Részemről ennyi.

üdv

[Szerkesztve]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#308) Chip válasza gasMask! (#300) üzenetére


Chip
aktív tag

(#309) MichaelSD válasza Terminator_ (#307) üzenetére


MichaelSD
őstag

azok után hogy 100 rendőrt szarrá vertek

És? Ez a rendőrség problémája. Miért lehetett szétverni őket? Eltekintve jó szívemtől, hogy sajnálom a rendőröket, ez a dolguk és talán jól kéne csinálni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#310) sasa311 válasza MichaelSD (#309) üzenetére


sasa311
veterán

NEm a közrendőr tehet róla, ő parancsot hajt végre...

Tessék szidni azt, aki a parancsokat osztogatja.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#311) Terminator_ válasza MichaelSD (#309) üzenetére


Terminator_
tag

Ez igaz,de akkor még nem volt meg a megfelelő felszerelés most hogy megvolt most mindenki egyből köcsögöli.Meg méltatlankodik.


:R

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#312) Terminator_


Terminator_
tag

Nem beszélve arról hogy aki a parancsot osztogatja az egy plazmán végignézi kacagva és sértetlenűl az egész storit,miközben mások mint rendőr mint civil komolyan megsérülnek!!!
Ez amit el kell ítélni nem mást!


üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#313) emery2 válasza MichaelSD (#309) üzenetére


emery2
tag

''Ez a rendőrség problémája.'' Kiváncsi lennék akkor is ez lenne a véleményed, ha aközben verik szét a zsarukat ha épp rajtad vagy a családodon próbál segíteni. A barátaim ki voltak vezényelve és végrehajtották a parancsot amit kaptak. És bármilyen hihetetlen de van köztük jobb oldali érzelmű ember is. ;]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#314) szállitó válasza Terminator_ (#312) üzenetére


szállitó
senior tag

ez régen is igy volt a föhadiszáláson tologaták a katonákat közben meg milliók haltak meg a lövészárkokban.

(#315) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

[link]

Biztosan én vagyok a hülye, de miért kell valakit HÁTBAlőni? Mert az nyílvánvalóan menekül...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#316) szállitó válasza Jim Tonic (#315) üzenetére


szállitó
senior tag

nem kell tüntetni és nincs hátbalövés :((( .avagy hirtelen fordult meg és hátbatalálta a golyó vagy estleg megpattant :))
tüntetni felesleges, tüntetéssel ugysem mentek még soha semmire ebben az országba csak fegyverrel...


[Szerkesztve]

(#317) KMan válasza szállitó (#316) üzenetére


KMan
őstag

nem tuntetett, hanem melobol ment haza. allitolag.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#318) szállitó válasza KMan (#317) üzenetére


szállitó
senior tag

állitólag...
ha az én melohelyem környékén zavargások vannak szépen maradok nyugton vagy futok az ellenkezö irányba ... mert ugysem hiszik hinnék el hogy én nem tüntettem (magas kövér kopasz vok..) :))

(#319) Jim Tonic válasza szállitó (#316) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Olvasd már el a cikket, **********. Mert addig nem jutottál el, ez nyílvánvaló, csak idebüfögtél.
Meg hogy írhatsz ekkora marhaságot? Éljen a demokrácia, nemdebár.

Inkább finomítok, nem szállok veled vitába. Ez nem az én szintem.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#320) Jim Tonic válasza szállitó (#318) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Egyedül tüntetett egy utcában, nemdebár. Gratulálok neked.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#321) szállitó válasza Jim Tonic (#319) üzenetére


szállitó
senior tag

olvastam tegnap... Hülyegyerek meg bunkó is vagy hogy nem tudsz kulturáltan véleménytnyilvánitani...
az hogy melyik média mikor mit ir azt nagyon jól tudja az értelmes ember egy eseményböl bármit ki lehet hozni csak jó kell leirni...ettöl függetlenül én hiszek az illetönek de mint mondom ha kint tömegoszlatnak én szépen bent maradok vagy vállalom a felelöséget azzal hogy hazamegyek kimegyek ásványvizért az éjjelnappaliba vagy akármit mást csinálok ott ahol balhé van .

(#322) szállitó válasza Jim Tonic (#320) üzenetére


szállitó
senior tag

én is... mert jó nagy marha(szarvas) vagy...ha mindent elhiszel...

[Szerkesztve]

(#323) Jim Tonic válasza szállitó (#321) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Áruld már el, ha valakit szembelőnek, földrekerül, majd menekülni kezd, minek lőnek 5x még hátba? Erre is van ideológiád?
Mi lenne, ha használnál mondattani jeleket?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#324) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Egyik haveromat vitték fel vidékről ,hogy segitsen a rendöröknek.Mivel ő is rendör meg éppen reggel adta le a szolgálatot és a kislánya 7hónapos ő inkább otthon maradt volna....erre mehetett fel és bla-bla.
Gondold bele azért az ő helyzetükbe magad és rájőssz de jó is lett volna otthon fürcsiztetni a lányomat mint itt kb 100 huligánt kergetni az utcákon. :W
Tisztelet a kivételnek itt is megvan!!! :R

(#325) Atlantis


Atlantis
veterán

Kérném, hogy a személyeskedést mellőzzük. Csak kultúráltan, Uraim és Hölgyeim.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#326) Terminator_


Terminator_
tag

Ezek a cikkek szerintem amik utólag látnak napvilágot szemenszedett hazugság!!!Kész tényeket a kamera álltal felvett képek mutatnak az hogy ki mit mond egy kis kártérítésért nem feltétlenül igaz!!!


üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#327) Reno7 válasza Jim Tonic (#323) üzenetére


Reno7
senior tag

erről linkelsz nekem videót?mert amit összevissza leírnak,azt én nem veszem be...+honnan tudják hogy már 1x meglőtték?a rendőr nemtudja ki kire lő :U

mod:erre énis csak azt tom mondani9,hogy vállalja a következményeket... :U

[Szerkesztve]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#328) Terminator_ válasza Reno7 (#327) üzenetére


Terminator_
tag

Erről nem tud linkelni videót mert ilyen nem történt,vagy megölték a videó készítőjét már azóta. :DDD


üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#329) horvathkrisz válasza #00809728 (#324) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Gondolj csak bele: neki is, neked is van kislányod, mivel ő nem fürcsiztetheti otthon, te épp indulsz fürcsiztetni, véletlenül pont kilövi a szemed, mikor jössz fel az aluljáróból...
szegény zsaruk, komolyan... pff szánalmas...

(#330) Retro11 válasza horvathkrisz (#329) üzenetére


Retro11
senior tag

oh szerintem te vagy szánalmas....Amugymeg tudni lehetett nagyon jol hog ybalhé lessz mindenki tudta erre ott járkál?Erre anyit lehet mondani peche volt!!!Én ott laknék fen (Amit soha nem fogok meg tenni) akkor ilyenkor meg fradi mecs végén megse közeliteném az ő utvonalukat...Szoval ennyit erről..Ugyanugy szerencsétlenség volt mint monjuk az hogy Te ki mész és leszar 1 galamb...Nem?

(#331) Terminator_ válasza Retro11 (#330) üzenetére


Terminator_
tag

Ez úgy hívják hogy peches áldozat ami 1-2 volt a száz emberből aki megsérült az összes többi nem panaszkodik mert tudta hogy hibás! :U

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#332) BosXx


BosXx
aktív tag

[link]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#333) Jim Tonic válasza Retro11 (#330) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na persze. Ha Pesten balhé lesz, senkinek nem kell hazamenni. Nemde?
A példád kicsit gyenge.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#334) Terminator_ válasza Jim Tonic (#333) üzenetére


Terminator_
tag

Haza kell menni,de nem tartott sokáig még a tomeg odébb állt és a metróbol nem csak egy helyen lehet kijönni pl a ferencieken,volt választási lehetősége mindenkinek,azért van egy két panasz csak mert a többség okos volt és a másik kijáratot választotta.

üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#335) horvathkrisz válasza Retro11 (#330) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Te ***** sajat orszagomban nem mehetek ki az utcara, mert valami suttyo rendor kilovi a szemem? Te vagy szanalmas baratom, de nagyon....

(#336) Terminator_ válasza horvathkrisz (#335) üzenetére


Terminator_
tag

Ne személyeskedjél mert ez nem szép!Ha nem vagy normális kimész egy ilyen helyzetben de akinek van egy kis esze távolmarad az ilyen szituációtol.Legalábbis nem megy a tüntetők és a rendőrök közé,mert megsérülhet.

Gondold át ezt a helyzetet,mert amit te írsz az már el van túlozva senki sem mondta hogy nem mehetsz ki.Sokan kimentek volna az autóikat megvédeni például,de senki sem ment mert az élete és a testi éppsége többet ért egy vasdarabnál.


üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#337) divot válasza #00809728 (#324) üzenetére


divot
veterán

Nekem meg jobbos rendőr ismerősöm van, aki totál kikészült ettől az egésztől lelkileg. De tette a dolgát. Viszont nem rugdosott meg földön fekvő embereket, nem ütött meg ártatlan járókalőket, nem fúj le idős embereket gázspével. Lehet tisztességesen is rendőrködni.

(#338) horvathkrisz válasza Terminator_ (#336) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Jo, akkor bocsanatot kerek Retro11 -tol, de ha valakinek muszaly hazamenni, vagy aki nem tud tavol maradni? Egyik munkatarsam ott volt a lakasatol 50m-re es a rendorok nem engedtek at, ott szobrozott fel oran keresztul.
Erted a lenyeget? Egy ******** rendor megtiltja neked hogy hazamenj! :W

(#339) horvathkrisz válasza divot (#337) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Tisztelet az ilyen rendornek! :R

(#340) Terminator_ válasza horvathkrisz (#338) üzenetére


Terminator_
tag

A saját biztonsága érdekében korlátozta a rendőr szerintem a jogaiban,mert elképzelhető hogy pont ott voltak a harcok és ha mint ártatlan civilként besétál kapott volna belőle.Mint a többi aki ott volt vagy arra járt.A rendőrök nem pofára döntenek hogy ki kicsoda.Sosem lehet tudni hogy ki mit akar,mint a tata is a tankal nem is gondolták volna hogy egy vén kecske vezeti a tankot szerintem. ;]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#341) Retro11 válasza horvathkrisz (#338) üzenetére


Retro11
senior tag

Nincs semmi baj!Csak ne indulatbol irj!Én nem azt irtam hogy ne menjen ki csak probálja el kerülni...Amugy meg sajna de ez van,hogy ha a rendőr azt mondja akkor azt kell csinálni a törvény ott van!És amugy meg még igy is nagyon is kevés a jo mögöttü..És gondold csak át!Miért a rendőr a f...?Nem inkább akit neki védenie kell?Én őket ütném agyon mert megint csak a rendőre szidják miközben nekünk csak a dolgukat kell végezni....Ez a baj..És az a lövedék sajna roszkor repült roszfele gondolhatod nem szándékosan löttek konkrétan arra a járokelőre....

(#342) Terminator_ válasza Retro11 (#341) üzenetére


Terminator_
tag

Ez a kész tény és a nagy igazság!!! :R

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#343) horvathkrisz válasza Retro11 (#341) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Megegyszer bocs az indulatert, nem ellened iranyult, hanem az ellen a rendor ellen, aki -ha meg veletlenul is- de kilovi egy artatlan honfitarsa szemet, vagy mert veletlenul nyakonlovi a szerencsetlen nyugdijast! Ezen vagyok felhaborodva.
Tiszta csecsenfold :W ...

(#344) Terminator_ válasza horvathkrisz (#343) üzenetére


Terminator_
tag

Látod a beírásodban rejlik a megoldás is!VÉLETLEN!Szóval 100 szónak is egy a vége nem a nyugdijjasok és nem az ártatlanok voltak a célpontok hanem a ''Rosszak'':)

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#345) Retro11 válasza horvathkrisz (#343) üzenetére


Retro11
senior tag

Természetesen én is ellenzem a vandalizmust mint ahogy a rendőre tulkapást is...Sajnos ezek a dolgok mindig is voltak és lesznek...És főleg igy hogy még ott felűl is szítják a tüzet :( :(

(#346) Terminator_


Terminator_
tag

Most hogy ilyen eréjesen léptek fel szerintem minden ekcsendesül és marad a régi mi szívunk mások meg úszkálnak a pénzben :( de nincs mit tenni mert akkor kellett volna gondolkodni amikor a szavazás volt nem pedig utánna méltatlankodni.


Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#347) horvathkrisz válasza Terminator_ (#346) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez bizony igy van, nagyon szomoru dolgok ezek...
Szegeny orszagunk. :O

(#348) raver válasza horvathkrisz (#335) üzenetére


raver
aktív tag

Neked van saját országod?????? De jó, nekem is kell....... :(((

Divot: Az a baj, hogy letezik jobbos/balos rendőr. A magánéletben tartozzon ahhoz az oldalhoz, ahova akar. De rendőrként maradjon pártatlan. Amúgy jól tette, hogy nem rugdosott senkit.

A rendőri túlkapás: Láttatok már olyant, hogy békés tüntetést szétvernek??????? Ha a tömeg elkezd randalírozni, és ráadásúl nem is elösször, annak következménye lesz/volt/van.
Az hogy ártatlanok is sérüléseket szenvedtek, sajnálatos. De nekem is az a véleményem, hogy aki a tűz közelébe megy, az megégeti magát....

De ami a legjobban zavar, az az hogy azt a kárt ami ott keletkezett, a mi adónkból fogják helyreállítani. Ugyhogy aki tört zúzott, annak köszönöm szépen hogy szabadsághacosdit játszott. Sokkal szabadabbnak érzem magam. És amit az ország ''érdekében'' lenullázott remélem rajta hajtják be. Bár sok esélyt nem látok rá...

(#349) Senior tag válasza raver (#348) üzenetére


Senior tag
aktív tag

''nekem is az a véleményem, hogy aki a tűz közelébe megy, az megégeti magát....''

Mert te se tájékozódtál, csak hajtogatod a manipulatív szövegeket, amit olvastál valahol. Nézd meg a képeket hang nélkül, és hallgass meg olyan ismerősöket, akik ott voltak.
A nagy büdös helyzet az, hogy sokan gyakorlatilag sehová nem mentek, ott tébláboltak, aztán egyszer csak szétkardlapozták, szétlőtték őket.
A túlkapásokat, az agyatlan, agresszív brutalitást ilyen terelő szöveggel nem lehet elintézni. Gondolom, te is könnyen megnyugodnál, ha autós igazoltatáskor a pofádba fújnának könnygázzal, mi meg elmagyaráznánk, hogy minek mentél oda...

Annak kiemelten örülök, hogy téged legjobban az a 200 milliós kár izgat, amibe ez kerül, és az a több ezer milliárd, ami miatt most a megszorítások vannak, ami ellen tüntetnek az emberek, az nem probléma. Node ez már inkább a poltopikba való.

Ugorgyunk!

(#350) raver válasza Senior tag (#349) üzenetére


raver
aktív tag

''Annak kiemelten örülök, hogy téged legjobban az a 200 milliós kár izgat, amibe ez kerül, és az a több ezer milliárd, ami miatt most a megszorítások vannak, ami ellen tüntetnek az emberek, az nem probléma. Node ez már inkább a poltopikba való.''

Amikor ilyen olyan támogatásokat kaptak, akkor nem tüntettek. Amikor a gazdák egy csomó vissza nem térítendő támogatást kapta, nem tüntettek. Ingyen semmit nem adnak. Ezt kéne végre megtanúlni. De az már tényleg a politopik....

Ennél a ''tüntetésnél'' épp nem volt ismerős, de az előzőnél volt.

Több ezer milliárd az államadósság. És megszorítások lesznek. Azt nem tudom ezért mi értelme tüntetni. Így vagy úgy, de az a hatalmas hiányt le kell faragni. És a mi pénzünkből fogják mindezt finanszírozni. Ez mindíg így volt, és így is lesz.

Skandálták, hogy Gyurcsán mondjon le. És ha lemond????? akkor mi lesz???? Egy másik kormány majd meghazuttolva a matematikát, elintézi, hogy kevesebbet keljen adózni, és mégis csökkenjen a hiány??????????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.