Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) RexpecT


RexpecT
addikt

És mivel nincs elég ember ugymond a "sz*rbol" sem lehet kitörni.Tehát nem tanulhatsz tovább (azért mert nincs elég "utcai" rendőr és nem engednek el).
Van olyan távoli ismerős aki annak idején kezdte(~30 évvel ezelott) a rendör pályát most 200k-s nyugdíja.Pedig Ő is "sipkabélés"-ként kezdte.Azóta már saját biztonsági cége van.

(#1002) szasanyi válasza lúzer (#996) üzenetére


szasanyi
félisten

Az a baj, hogy ezt nem csak te gondolod így! Sokan úgy ítélik meg ezt, hogy ők sem tudják, és még rosszabb ha vki úgy jelentkezik rendőrnek, hogy ő is azt gondolja mint te. No, majd az első fizu átutalása után lesz nagy döbbenet! ;] Egyébként a tv-ben elmondott várható jövedelként 130k-t reklámoztak, igaz azt nem tették hozzá, hogy bruzzó. Gondolom, a saját helyzetüket ismerve, havi 800k fizuval ők sem gondolnak erre a variációra. :U

(#1003) Pipó


Pipó
őstag

Ha valaki szeretne a budapesti bűnügyes rendőri munkáról, egyéb ehhez kapcsolódó kérdésekről informálódni (kizárólag azért, hogy dönteni tudjon érdekli-e ez a munka) írjon privit, szívesen segítek. (egy rendőr alezredes)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#1004) RexpecT válasza szasanyi (#1002) üzenetére


RexpecT
addikt

Sokan azt hiszik hogy pár éven belül 150 körül fognak készhez kapni(Szakközépsuli után).
Majd észheztérnek....

(#1005) pH érték válasza szasanyi (#1002) üzenetére


pH érték
aktív tag

Sajnos ezért tartunk itt, mert nincsenek megfizetve a megfelelő szervek, burjánzik a korrupció. (Amúgy meg rakás embert úgy vettek fel, hogy nem feleltek meg az előírásoknak, ismerős segített, és bejutott, mondjuk ez mindenütt így megy)

[ Szerkesztve ]

(#1006) S e t h válasza Pipó (#1003) üzenetére


S e t h
nagyúr

statisztikai szemléletmód?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1007) Vandit. válasza Pipó (#1003) üzenetére


Vandit.
addikt

.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1008) Pipó válasza S e t h (#1006) üzenetére


Pipó
őstag

Az a beosztottakat nem érdekli. Egyébként ma van rendőrnap! :C

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#1009) Retro11 válasza Vandit. (#965) üzenetére


Retro11
senior tag

Ne haragudj de szerintem vicc amit mondasz. Nagyon de nagyon gyengus a fizikai felvételi, ha nem birod talán keress mást.

Én már elég rég túl vagyok rajta, és élveztem nagyon. Bocsi, no offense

[ Szerkesztve ]

(#1010) Vandit. válasza Retro11 (#1009) üzenetére


Vandit.
addikt

Ok. Igaz nem azt írtam, hogy nem bírtam de mindegy. Edzésen sokkal nehezebb dolgokat csinálunk, mondhatnám azt is, hogy ez bemelegítés, ahhoz képest. Ettől függetlenül valós dolgokat mondtam.
Én csak a szivatást nem élvezem. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1011) lúzer válasza Vandit. (#1010) üzenetére


lúzer
veterán

akkor nem is lennél jó rendőr, ők élvezik a szivatást! :DDD

bocs, nem hagyhattam ki

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1012) Vandit. válasza lúzer (#1011) üzenetére


Vandit.
addikt

:P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1013) -NOKIA- válasza Vandit. (#1010) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha nehezebb az edzésed, hogyhogy nem bírtad a felvételit? Ez kicsit ellentmondásos.

(#1014) Vandit. válasza -NOKIA- (#1013) üzenetére


Vandit.
addikt

"Igaz nem azt írtam, hogy nem bírtam de mindegy" ;)
Amúgy sehol nem írtam, hogy nem bírtam csak azt, hogy szivatnak.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1015) -NOKIA- válasza Vandit. (#1014) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor úgy mondom, hogy a megfelelelő pontszámot nem sikerült összegyűjteni...

(#1016) Vandit. válasza -NOKIA- (#1015) üzenetére


Vandit.
addikt

Akár ígyis lehet mondani.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1017) Vandit. válasza -NOKIA- (#1015) üzenetére


Vandit.
addikt

Viszont nem értem, miért kell atléta szinten futni például.
7:35-re 2 km-et.
16/3,6 az 4,4m/s
2000/4,4 =454
454mp pedig 7,5 perc
tehát 16km/h val kell végigfutni

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1018) szmötyi


szmötyi
csendes tag

én is rendör akartam lenni.de a felvételin kiderült hogy 8 általánossal túlképzett vagyok :D

(#1019) -NOKIA- válasza szmötyi (#1018) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

jajj de vicces fiú vagy (egyébként pont ez ilyen nagypofájúakat nem vennék fel, mert sötét vagy, még azt sem tudod mik a követelmények MA)

[ Szerkesztve ]

(#1020) -NOKIA- válasza Vandit. (#1017) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha ráedzettél volna ment volna hidd el. Én sem vagyok egy nagy futó, de le tudtam futni 7:25 alatt. Amikor meg felvettek elég 8-9perc alatt is lefutni, csak mondjuk nem lesz 5ös a tesi jegyed.

(#1021) szmötyi válasza -NOKIA- (#1019) üzenetére


szmötyi
csendes tag

lehet hogy értelmesebb mint a legokosabb fakabát :D

(#1022) lúzer válasza Vandit. (#1017) üzenetére


lúzer
veterán

hogy utolérd a tolvajt :D

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1023) Retro11 válasza Vandit. (#1017) üzenetére


Retro11
senior tag

Jó lehet ezt ragozni, ha ez az idő 1fiatal egészséges embernek gondot okoz, ott bajok vannak.

(#1024) lúzer válasza szmötyi (#1021) üzenetére


lúzer
veterán

és milyen leosztásban jött össze a 8 osztály?
1 első, 3 második, 4 harmadik? :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1025) szmötyi válasza lúzer (#1024) üzenetére


szmötyi
csendes tag

látom te magadból indulsz ki:)

(#1026) Vandit. válasza Retro11 (#1023) üzenetére


Vandit.
addikt

Lehet, hogy a futás nem megy, helyette megy más.
Elhiszem, hogy 70 kilósan qrva könnyű futni. Igaz ez már atléta szint, de nem számít.
Azért megnézném, hogy te most hogy futnád le.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1027) -NOKIA- válasza szmötyi (#1021) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem úgy tűnik

(#1028) -NOKIA- válasza Vandit. (#1026) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezt a helyette megy más...pont ezt akarják kiszűrni, a lényeg hogy minden menjen egyszerre.
Állandóan vannak akik például a 60kilós fekvenyomásnál tudnának a max 25db helyett 60-at nyomni, de a 2kilómétert még lesétálni sem bírják szívroham nélkül.

(#1029) Vandit. válasza -NOKIA- (#1028) üzenetére


Vandit.
addikt

Nincs gond nekem a futással, csak azzal van gond, hogy kiemelkedően nagy az elvárás futás szintjén. Lefutom én, de nem sprintben végig. Az ingafutás és a helyből távolugrás meg abszolút értelmetlen. Lenne helyette húzodzkodás és guggolás inkább. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1030) -NOKIA- válasza Vandit. (#1029) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Értem, dehát ez van...

(#1031) szasanyi válasza Vandit. (#1029) üzenetére


szasanyi
félisten

1et értek veled, DE ez van. Ha rendőr akarsz lenni/maradni teljesíteni kell! Annyi a kedvezmény a rendőröknek, hogy a futás csak a kiváló eredményhez kötelező, valamint életkor csoportonként van besorolva az aktuális követelmény. Vagy is egy 25 éves fiatal embernek nem elég annyit teljesíteni, mint amennyit a 40 éves részére írtak elő. Tehát ha mégis bejutsz, ahogy öregszel kapsz egy kis kedvezményt ha átléped a besorolásban szereplő korcsoportok korhtárait. ;)
De továbbra is azt mondom, nem tudod mire vállalkozol. Én a helyedben tuti elkerülném messzire. És nem azért, mert sokat kell futni... :U

(#1032) Retro11 válasza Vandit. (#1029) üzenetére


Retro11
senior tag

95kiló vagyok, és mai napig igazolt játékos:)! Imádom a mozgást, és szerintem igenis teljesíthető mindaz amit kérnek. Hangsúlyoztam, hogy egészséges fiataltól.

Ezen nincs mit vitatni. Aki idej elentkezik, legyen olyan állapotban, készüljön TUDATOSAN. A másik oldalról akkor még szósem esett.

Távolugrás?Az ingafutás pedig dinamika. Azt látom, keresed a kifogásokat. Te se vagy már gyerek, tudod, hogy az életben sok helyzet van amikor nem lehet (kell) mást tenni, csakis az adott körülményeknek megfelelni. Tedd ezt! Menni fog!

Egyébként hová is jelentkeztél Te?

P.s: Komolyan no offense.

[ Szerkesztve ]

(#1033) Vandit. válasza Retro11 (#1032) üzenetére


Vandit.
addikt

ARSZKI-ba és, úgy fest most is jelentkezni fogok.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1034) Retro11 válasza Vandit. (#1033) üzenetére


Retro11
senior tag

Sok sikert kívánok. Készülj , nem lesz ott gond.

(#1035) Vandit. válasza Retro11 (#1034) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi. Szerintem sem lesz. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1036) RexpecT


RexpecT
addikt

Viszont a felvételin minden számban legalább 1 pontot el kell érni.

(#1037) S e t h válasza szmötyi (#1021) üzenetére


S e t h
nagyúr

neked felvételizned sem kellene, elég elolvasni a hozzászólásaidat, hogy lássuk mennyire gyenge vagy mentálisan

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1038) szasanyi válasza S e t h (#1037) üzenetére


szasanyi
félisten

Csak poénkodik, ne szívd mellre... ;)

(#1039) pH érték


pH érték
aktív tag

Ofisz munkára is követelmény ez a rohangálás? Úgy értem aki rendőrtisztire megy.

(#1040) szasanyi válasza pH érték (#1039) üzenetére


szasanyi
félisten

Bizony, bizony itt nincs kivétel. A követelményeknek meg kell felelni életkor szerint, DE beosztás és rendfokozattól függetlenűl. Sőt, ha úgy vesszük - már pedig így kell venni - egy tisztnek példát kell mutatnia! Én legalább is ezt vallom. :K

(#1041) pH érték válasza szasanyi (#1040) üzenetére


pH érték
aktív tag

Én nem. :)

(#1042) szasanyi válasza pH érték (#1041) üzenetére


szasanyi
félisten

Már pedig így kell, ha komolyan goldolod a dolgot. A tisztelethez nem elég a rendfokozat. :( A példamutatás és a tudás az, amivel kiharcolhatod a beosztottak és tiszt társaid tiszteletét, ezt ne feledd! :K

(#1043) dbius válasza pH érték (#1041) üzenetére


dbius
veterán

Leülhet, 1-es ;]

(#1044) dbius válasza szasanyi (#1042) üzenetére


dbius
veterán

:K :R

Szerk.:
(tegyük hozzá az igazság kedvéért, hogy így lenne szép és jó, de sajnos nem mindenütt ez a valóság :( )

[ Szerkesztve ]

(#1045) szasanyi válasza dbius (#1044) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez az 1ik nagy probléma. Mindenki a pénzzel kezdi, pedig NEM az a legnagyobb gond a rendőrségen. Az is sajnos, de van vagy 2-3 nagyobb volumenü problémakör, amit előbb kellene megoldani, és ahhoz nem pénz kell! :(((

(#1046) dbius válasza szasanyi (#1045) üzenetére


dbius
veterán

igen, lehetne sorolni a dolgokat... sajnos...:W

(#1047) pH érték válasza szasanyi (#1042) üzenetére


pH érték
aktív tag

Nem, szerintem félreértettél. A tiszt igenis mutasson helyes utat. Nekem csak azzal van problémám, hogy a nyomozókból is atlétákat akarnak faragni.

(#1048) -NOKIA- válasza pH érték (#1047) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Milyen atléta? Ezeket minden normális embernek teljesíteni kéne, nem itt szenvedni és nyavajogni. Mit gondolsz, a nyomozó nem fog sose balhéba kerülni, nem fogják soha megütni, nem fog intézkedni, nem fog soha elfogni? Ha nincs semmi állóképességed, erőd, hogy akarod pédául valaki karját hátracsavarni, ha épp úgy gondolja, hogy ő nem akar bilincset?
Vagy ha úgygondolja a kliens hogy meglép, végignézed, mert nem vagy hajlandó futni, mert irodista vagy legnagyobb részt? Egyébként nem a Rendőrtiszti, meg a Rendészeti, azaz nem suli válogatja a fizikai alkalmasságot, hanem a hivatásos állományhoz kell megfelelned ezekkel. Meg persze a tesi órákhoz is és az alapkiképzéshez a suli alatt. Ha mindez nem tetszik menj közitisztviselőnek, vagy közalkalmazottnak.

[ Szerkesztve ]

(#1049) pH érték válasza -NOKIA- (#1048) üzenetére


pH érték
aktív tag

Egy szóval se mondtam, hogy oda akarok menni. Amúgy mik a követelmények?

(#1050) -NOKIA- válasza pH érték (#1049) üzenetére


-NOKIA-
Ármester
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.