Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) szasanyi válasza Vertigo18 (#1699) üzenetére


szasanyi
félisten

Meg kellett volna várni, míg üt 1et! Csak egyet, nem többet, Rögtön lett volna rablás bűntett, vagy kíserlete (körülményektől függően). Na, utána már elverhette volna. :C

(#1702) Vertigo18 válasza szasanyi (#1701) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem tudom, hogy ha egyet rádcsapnék egy tuskóval, akkor te vajon vissza tudnál-e ütni utána... Jóbarátom egyetlen szerencséje az volt, hogy előbb ütött.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1703) szasanyi válasza Vertigo18 (#1702) üzenetére


szasanyi
félisten

Ne fokozd. Az imént még botról volt szó. Ha egy nagyobb facsemetével agyonütnek nyilván nem tudnék visszaütni. :U

(#1704) Vertigo18 válasza szasanyi (#1703) üzenetére


Vertigo18
addikt

Olyan majd egy méteres fadarab... Ha el tudta törni jóbarátom a cigó mindkét lábát, akkor gondolhatod, hogy annyira nem volt kicsi...

És ha azzal valakit fejbevert volna...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1705) philoxenia válasza Vertigo18 (#1704) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Maradjatok a topik témájánál, ha kérhetem!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1706) Vertigo18 válasza philoxenia (#1705) üzenetére


Vertigo18
addikt

Oké, meglesz, betartjuk... :))

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1707) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#1708) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#1707) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bakker, ezt nem hiszem el! :O

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1709) lúzer válasza -NOKIA- (#1707) üzenetére


lúzer
veterán

én sem emésztem meg

ha lenne összetartás ebben az országban, kívánnám hogy minden miskolci rendőr sztrájkoljon!
persze ezt nem lehet, tehát papíron betegszabadság

aztán menjen ez a gusztos-talan rendet rakni, aki leváltatta a kapitányt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1710) szasanyi


szasanyi
félisten

Helytelen, elfogadhatatlan hsz-ok. Lehet empátia (csendben), de a válasz egy lehet: Értettük, és szégyelljük magunkat! Mert ugye empátia... :D

(#1711) lúzer


lúzer
veterán

Miskolc: Tüntetés a Draskovics által kirúgott r.kapitány mellett
Az igazmondása, korrektsége miatt a Draskovics elvti által kirúg(at)ott Pásztor Albert melletti szimpátiatüntetés lesz vasárnap, febr. 1-én, délután 17 órától a Városház téren, Miskolcon.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1712) Vertigo18 válasza lúzer (#1711) üzenetére


Vertigo18
addikt

LOL!

Fogadjunk te szervezted! :D

Az a gond, ha sok fényképész lesz, és fényképezik a kollegákat, hogy ki is volt ott...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1713) biggamer


biggamer
veterán

Van erre egy régi mondás, SZÉLLEL SZEMBE ...

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1714) Vertigo18 válasza biggamer (#1713) üzenetére


Vertigo18
addikt

És szerinted itt most ki is, aki "széllel szemben..."?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1715) biggamer válasza Vertigo18 (#1714) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát a volt kapitány. :R
Pedig csak tényeket közölt. :K

Van valami olyan mondás is : Mondjad meg az igazat, betörik a fejed.
Valami ilyesmi.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1716) Vertigo18 válasza biggamer (#1715) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, nah ezért tartunk ott, ahol tartunk... Mert megmondjuk a frankót, erre leváltanak.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1717) S e t h


S e t h
nagyúr

A kapitányt ugymond rehabilitálták, de gondolom csak azért, hogy kihúzzák a mai tüntetés méregfogát.
A vezetők már el sem mennek , ergo növekszik az esélye ,hogy a már-már céltalanná váló tüntetés radikális csoportok játszóterévé váljon.

Elgondolkodtató viszont ,hogy szinte pártidőket idéző jelenségnek lehettünk tanúi.
Vki megmondja a frankót.
Fentről leszólnak, leváltják.(OMFG)
A tömeg megmozdul és gyorsan sztornó az egész.

Aztán minden megy tovább a maga medrében.Draskovics sem hibázott, Bence sem, nálunk mindent meg lehet csinálni következmények nélkül(ha nem vagyunk gyevi bírók ,akkor bizony a kisemberként ez ránk nem vonatkozik)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1718) lomha lepke válasza Vertigo18 (#1716) üzenetére


lomha lepke
tag

Mégis van remény...

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#1719) lomha lepke válasza S e t h (#1717) üzenetére


lomha lepke
tag

Megelőztél. :)

De demonstráció szerintem lesz, csak Bencze és Draskovics lemondásáért. Az emberek attól még elmennek, ha a vezetők nem is.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#1720) zsolt1129 válasza lomha lepke (#1718) üzenetére


zsolt1129
addikt

Legalább megint van,amit felkaphat a média és újra és újra kivesézheti :D :C

(#1721) Vertigo18 válasza S e t h (#1717) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez így eléggé összeesküvés-elmélet szagú...

A félelmetes az egészben az, hogy igazad lehet. :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1722) szasanyi válasza Vertigo18 (#1721) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha mindig a legrosszabbra számítunk, az nem nagy baj... eddig nagyjából bejött. Menni kéne nyugdíjba, lassan megérnek rá a körülmények. Csak azt nem tudom, meddig folyósítják majd. :U

(#1723) Vertigo18 válasza szasanyi (#1722) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha jól tudom, akkor 6-án tárgyalják az 1.2-t... Talán úgy meglesz, nem? Irígyellek!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1724) biggamer válasza Vertigo18 (#1723) üzenetére


biggamer
veterán

Ez most a visszamenőleges 1.2 lesz ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1725) szasanyi válasza Vertigo18 (#1723) üzenetére


szasanyi
félisten

Már meg van 2 éve 1.2 nélkül is. De az csak szükséges, és nem elégséges feltétel...

(#1726) Vertigo18 válasza biggamer (#1724) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, a visszamenőleges 1.2-re gondoltam, mivel 2 éve mindenki megkapta az 1.2-t, de nem a kezdetektől, hanem csak onnan...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1727) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#1728) hucsikoi válasza -NOKIA- (#1727) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Szégyen. :((( Ilyen esetben miért nem használhatja a rendőr a fegyverét? nem értem.
Bezzeg, ha egy politikust csak tojással dobnak meg az már főben járó bűnnek számít.

(#1729) biggamer válasza hucsikoi (#1728) üzenetére


biggamer
veterán

Biztos megdicsérték volna őket, ha halomra lövik az etnikumokat. :(
Oda nem járőrautóval kellene menni. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1730) hucsikoi válasza biggamer (#1729) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Az, hogy etnikum vagy nem teljesen lényegtelen, nem ezen van a hangsúly.
Bármilyen származásúak is legyenek megérdemelték volna. Gondolom azokat a rendőröket is várja otthon valaki.

(#1731) jasszer válasza -NOKIA- (#1727) üzenetére


jasszer
senior tag

"A kilencedik támadót, egy idős asszonyt, egészségi állapota miatt nem vették őrizetbe."

Na itt szakadt el a cérna nálam. Rendőrt fenyegetni/lincselni van ereje, sitten rohadni meg nincs. A menhelyeken az ilyen állatokat elaltatják...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1732) -NOKIA- válasza biggamer (#1729) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az a minimum, hogy meghurcolják őket, ha fegyvert használnak...
Az volt a probléma, hogy nem biztosították az erőfölényt, bár megint csak valószínű a kevés rendőr az oka ennek.

(#1733) -NOKIA- válasza jasszer (#1731) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Igen igazad van.
Bár lehet a védője intézte így.
De az is egy variáció, hogy a mélyen tisztelt , többdiplomás hölgy nem vett rész a hivatalos személy elleni erőszakban "csak" a garázdaságban. Ez utóbbi miatt dönthetett a nyomozási biró ugy, hogy nem helyezi előzetes letartóztatásba.

(#1734) lúzer válasza jasszer (#1731) üzenetére


lúzer
veterán

nálam meg ott szakadt el, hogy egy másik helyszínen volt képük igénybevenni a rendőri védelmet.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1735) jasszer válasza lúzer (#1734) üzenetére


jasszer
senior tag

Hát, nem gondoltam hogy ezt lehet űberelni. Ismét naív voltam. :W

-NOKIA-: meglehet...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1736) -NOKIA- válasza lúzer (#1734) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Igazából nem igénybevétel kérdése az általunk nyújtott "szolgáltatás", hanem kötelesség.

(#1737) biggamer


biggamer
veterán

Holnap lesz 1 éve, hogy agyonlőtték
/ így kell hogy írjam, mert miután eltalálták, már nem tudott szólni egy szót sem, a kollégája próbált rajta segíteni, de már nem lehetett mit csinálni /
szolgálat végzése közben a legjobb barátomat, kollégámat. :O

Lesz mise a templomban és szegény megkapja a " szolgálati " sírkövet is a rendőrségtől.
Kiváncsi vagyok, mennyire tesznek ki magukért.

Bár ez már nem segít rajta ...

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1738) szasanyi válasza hucsikoi (#1728) üzenetére


szasanyi
félisten

A fegyverhasználatnak nagyon szigorú feltételei vannak, amit annak használata esetén ugyanolyan - még még nagyobb - szigorral kis is vizsgálnak. Ráadásul tömeggel szemben - nagyon kevés kivétellel - nincs helye fegyverhasználatnak.
ha abban az esetben fegyvert használnak, lehet, hogy több problémát okoznak maguknak - az utóbbi időszak "speciális" körülményeire különös tekintettel - mint, ha hagyják magukat jól megverni. Utóbbi esetben - esetleg - valaki még meg is sajnálhatja őket, előbbiben meg...

(#1739) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem meg az tűnt fel, hogy a rendőrök segítséget kértek...

Én, ha segítséget kérek, és a legközelebbi kollegák sietnek (mert abban biztos vagyok, hogy sietnek), akkor kb. 15-20 perc, mire kiérnek...

Nekik szerencséjük volt, még jó, hogy nem rángatták ki őket a kocsiból. Akkor aztán lett volna fegyverhasználat.

Az előttem szólót pedig annyiban egészíteném ki, hogy nincsen probléma a Rendőrségi Törvényben leírt fegyverhasználat eseteivel, ha azokban az esetekben tényleg, vizsgálat, és huzavona (ahogy valaki, előttem szóló írta: meghurcolás) nélkül lehetne azokat alkalmazni!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1740) biggamer


biggamer
veterán

Emlékeztek a múltkori esetre amikor a kiscsajt elsodorta a szegény tanár.
Szerencsétlent a gyermekei szeme láttára verték agyon a cigányok.
Pedig a lány csak könnyű sérüléseket szenvedett.
/ arról nem is beszélve, hogy milyen trauma érte szegény tanító kislányait /

Most akkor ezek a trógerek mit érdemelnének akik megölték szegény kézilabdázót ?
Nem kellene etetni, ruházni őket éveken keresztül.
Felakasztani oszt annyi. :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1741) Vertigo18 válasza biggamer (#1740) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igaz, a fájdalmas csak annyi, hogy ha 3 "nem-kézilabdázót" kaptak volna el, akkor aztán soha a büdös élebe nem adjuk ki ilyen gyorsan a körözést, és a média is csak "15 percig" foglalkozott volna a témával...

Engem igazol, hogy a hírekben úgy jött le, hogy 2 kézilabdás súlyosan megsérült, egy pedig meghalt, mivel leszúrták... Nah és mi a helyzet a pultossal? Róla miért nem cikkeznek dupla oldalakon? :((

Jah, a szankcionálási-elméleteiddel teljes mértékben egyetértek... :C

Vagy esetleg 10 perc egy bekamerázatlan szobában az áldozatok családtagjaival, megbilincselve :((( ... Ahogy elnéztem az elhunyt édesapját... Hááát, nem szívesen állnék neki vele szemben egy testi kényszernek... :N

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1742) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok, visszatértem.

Nem tudom ki emlékszik rám.Ti válaszoltatok a problémámra:

Vertigo18
sasa311
oceanearth
biggamer
-NOKIA-

Megjött a levelem.

Utánanéztem a "paragrafusoknak", vagy mik ezek (80.§ / 86.§):

A lefoglalás:
80. § (1) A szabálysértési hatóság lefoglalhatja azt a dolgot, amely
a) tárgyi bizonyítási eszköz;
b) a törvény értelmében elkobozható.
(2) A szabálysértési hatóság lefoglalja azt a dolgot, amelynek birtoklása jogszabályba ütközik.
(3) Postai küldeményeket és táviratokat - amíg azokat a címzettnek nem kézbesítették - csak az ügyész írásbeli határozata alapján lehet lefoglalni. A határozat kiadásáig csupán visszatartásuk iránt lehet intézkedni.
(4) A szabálysértési hatóság a lefoglalt dolog őrzéséről gondoskodik. Ha a dolog használatához az érintettnek különös érdeke fűződik, az (1) bekezdés alapján lefoglalt dolgot az őrizetére lehet bízni.
(5) A gyorsan romló, bomló, tárolhatatlan dolgot a szabálysértési hatóság értékesítheti.
(6) Ha a külföldi az előreláthatólag kiszabásra kerülő pénzbírság, illetőleg az eljárási költség fedezetéhez szükséges összeget nem helyezi letétbe, a szabálysértési hatóság az összeg erejéig az eljárás alá vont személy vagyontárgyait - a nélkülözhetetlen vagyontárgyak kivételével - lefoglalhatja. A szabálysértési tárgyalás során a letétbe helyezés, illetőleg ennek elmulasztása esetén a lefoglalás lehetőségéről a külföldit tájékoztatni kell.
(7) A lefoglalás érdekében a dolog birtokosát fel kell szólítani, hogy a keresett dolgot adja át. Az átadás megtagadása nem akadálya annak, hogy a keresett dolgot átvizsgálás útján megszerezzék. Erre az érintettet figyelmeztetni kell.
(8) A lefoglalást meg kell szüntetni, mihelyt arra az eljárás érdekében már nincs szükség. Ebben az esetben a dolgot, illetve az értékesítésből befolyt ellenértéket annak kell visszaadni, akitől a dolgot lefoglalták.
(9) Az eljárás alá vont személytől lefoglalt dolgot részére csak akkor lehet kiadni, ha a kiadás iránt más nem jelentett be igényt. Ha az eljárás alá vont személytől lefoglalt dolog kiadása iránt más is jelent be igényt, a szabálysértési hatóság - a jogosultság elbírálása nélkül - határoz a lefoglalt dolog elhelyezéséről.
(10) Az eljárás alá vont személytől lefoglalt dolog az állam tulajdonába kerül, ha kétséget kizáróan mást illet, de a jogosult kiléte nem állapítható meg. A később jelentkező jogosult a szabálysértési hatóságtól kérheti a dolog visszaadását, illetve értékesítés esetén a dolog lefoglaláskori ellenértékét.
(11) Ha a lefoglalt dolog értéktelen és arra senki sem tart igényt, a lefoglalás megszüntetése után azt meg kell semmisíteni.

Panasz a szabálysértési hatóság előtti eljárásban
86. § (1) A szabálysértési hatóságnak a 79-81. §-a alapján hozott határozatával, illetőleg intézkedésével szemben az eljárás alá vont személy és jogi képviselője, valamint a rendbírsággal sújtott személy, a 84. § alapján hozott határozatával szemben a sértett panaszt tehet. A 74/A. § (8) bekezdése alapján hozott határozattal szemben az eljárás alá vont személy és jogi képviselője, valamint a sértett és jogi képviselője panaszt tehet.
(2) A panaszt a határozat közlésétől számított nyolc napon belül kell szóban vagy írásban megtenni a szabálysértési hatóságnál.
(3) Amennyiben a szabálysértési hatóság a panasznak nem ad helyt, az iratokat három napon belül az illetékes ügyészségnek küldi meg.
(4) Az ügyész a panaszt nyolc napon belül elbírálja és
a) a panaszt, mint alaptalant elutasítja, vagy
b) a határozatot hatályon kívül helyezi, indokolt esetben a szabálysértési hatóságot az eljárás folytatására utasítja.
(5) Az a) pont esetében az ügyész a panasztevőt, a b) pont esetében pedig azokat értesíti, akikkel a panasz alapjául szolgáló határozatot korábban közölték.

Most azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mit jelent ez a levél. Bevallom, nekem nem mond semmit. Úgy tűnik, mintha csak egy értesítés lenne a történtekről, és talán visszakaphatnám a közbiztonságra különösen veszélyes eszközömet :) . De hol a bírság?

Válaszotokat előre köszönöm.

Link eltávolítva a hozzászóló kérésére.

[ Módosította: philoxenia ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1743) Vertigo18 válasza jolti05 (#1742) üzenetére


Vertigo18
addikt

A helyszínen azt intézkedő rendőr a szabálysértés tárgyát a helyszínen nem lefoglalja (mert azt bűncselekménynél teszi), hanem Átvételi elismervényen átveszi.

Ez csak egy határozat a lefoglalásról, ha gondolod, menj panaszkodni. Értelme nincs, már leírtuk, hogy miért..

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1744) oxox válasza Vertigo18 (#1739) üzenetére


oxox
addikt

Ez igy van sajnos...ha engem szúrt volna mellbe akkor talán lett volna egy kis cikk valamelyik eldugott kékfény weboldalon...mert persze se a roma szervezetek, se a politika médiára gyakorolt cenzúrája se engedte volna, hogy ebből probléma legyen....meghát nem is vagyok túl hires :))

Most láttam egy másik portálon, hogy tavaly juliusban 160 roma vonúlt fel Siófokon (szintén enyingiek)...erődemonstráció céljából (gondolom az ottani alvilágnak hozták tudomására, hogy kár erőlködni, többen vannak, aljasabbak, szaporábbak...gyorsabb az utánpótlás nevelés...)....persze igazoltatni se merték őket (amit megértek)...és ez szintén azt támasztja alá amit korábban irtam...vidéken félnek a kisebbségtől a rend őrei...van is okuk sajnos. viszont azért az is jelent valamit, hogy kihalt az enyingi "kisebbségi" városrész, mikor felröppent a hir, hogy megindúlt 300 szerb rendet tenni...az a szerencséjük, hogy "csak" fejberugták a szerb kézist....Azt hiszem azt a romák is belátták, hogy van erősebb kutya (mégha nincsenek annyian akkor is), aki a szomszédját képes volt kizsigerelni néhány éve...meghát ott délen erőssen él a vérbosszú....és fegyverrel is "kicsit" jobban felvannak szerelve. A kollégám szerbiai magyar, mesélte, hogy ott leverik a rendőrök a roma veséjét, ha ok nélkül sétál az utcán.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1745) -NOKIA- válasza jolti05 (#1742) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez egy határozat a lefoglalásról.

218/1999. (XII. 28.) Korm. rendelet
az egyes szabálysértésekről

(A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény 166. §-ában kapott felhatalmazás alapján)

A közbiztonságra különösen veszélyes eszközzel kapcsolatos szabálysértés:

10. § (1) Aki a közbiztonságra különösen veszélyes eszközök birtoklására, szállítására, forgalmazására vonatkozó szabályokat megszegi,
ötvenezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható.
(2) Azt az eszközt, amelyre az (1) bekezdésben meghatározott szabálysértést elkövették, el kell kobozni.
(3) Az (1) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik.

Én nem értek annyira az "igrendes" ügyekhez, inkább a bűnügyekhez, de szerintem még lesz ebből szabálysértési eljárás is, erről is fogsz papírt kapni, amiben vagy egy figyelmeztetés lesz, vagy a fenti jogszabályban leírt pénzösszegig valami..

[ Szerkesztve ]

(#1746) biggamer válasza jolti05 (#1742) üzenetére


biggamer
veterán

Szerintem ugorj be a szabálysértési előadóhoz, aztán beszélj vele.
Hátha ez segít neked valamit.
Biztos tájékoztatni fog, hogy mire számíthatsz, legalább nem fogsz tűkön ülni addig sem.

Ha majd megkapod a büntit, tudtommal kérheted annak mérséklését, esetleg részletekban való megfizetését.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1747) lúzer válasza Vertigo18 (#1741) üzenetére


lúzer
veterán

inkább a nemzetközi vonal miatt!
most egész európa látja a szégyent

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1748) sasa311 válasza jolti05 (#1742) üzenetére


sasa311
veterán

Ez semmi.
Most várnak 8 napot, hogy fellebbezel-e (ne tedd, teljesen értelmetlen) és utána kiküldenek valami határozatot.

Szerintem egy ejnye-bejnyét, vagy valami kisösszegű büntetést.
De ebből a levélből én azt mondanám, hogy ejnye-bejnye lesz csak, ha egyáltalán küldenek még valamit.

De sétálj be a rendőrségre és kérezd meg az ügyben eljáró Patakiné-t (akinek a nevét azért kisítírozhattad volna :U ). biztos elmondja mire számíthatsz. De csak finoman és udvariasan, vagy még a végén tényleg megbüntet :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1749) Vertigo18 válasza sasa311 (#1748) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem is sokat számít az udvariasság... :K

Egyébként Magyarországon nem kell nagyon tartani a törvénytől, senki se kap nagy büntetést... :O

Az én példám: paraszt (nem szídom, traktoros földművelő szakember :C ) intézkedés közben úgy dönt, hogy lendít egyet, és pofánvágott, majd letépte rólam az inget. Igaz, a végén én nyertem, de Hivatalos személy elleni erőszak miatt kapott 50.000 Ft (!!!) pénzbüntetést... :(((

Ez alapján te semmit nem fogsz kapni... :DDD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1750) No-kia


No-kia
őstag

Nem tudom hova kéne irnom ezt, de sztem itt is jólesz, szval párnapja elopták a telómat ami kb 80000ft értéket képviselt, és arra lenék kíváncsi h vane it olyan aki tudna nekem abban segiteni h utánanéz h keresike imei szám alapján , vagy nem is foglalkoznak vele, elégé kétségbe vok esve mert most fizethetem továb a részleteket, nagyon örülnék ha vki tudna itt segíteni, köszönöm, üdv No-kia

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.