Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Calogero válasza Whaskes (#447) üzenetére


Calogero
addikt

Feljelentés lesz belőle.
Ha szerencséd van megúszód pénbüntetéssel de az sem kizárt hogy bevonják a jogsidat 3-6 hónapra.

(#452) laci80 válasza Whaskes (#450) üzenetére


laci80
tag

bocsesz, nem jó smile-t tettem a végére :(

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#453) Whaskes válasza Whaskes (#447) üzenetére


Whaskes
senior tag

még valami! ha feljelentés akkor is kellene nekik adni egy papírt, nem? :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#454) God Vazzeg válasza Whaskes (#453) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem :(

(#455) Boxiné


Boxiné
tag

[link]
Már ezért is érdemes lenne rendőrnek menni! :Y :C

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#456) adalbert1 válasza Boxiné (#455) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem rossz.... De nem nagyon látom a rendőröket ilyenekkel... Ami meg a másik véglet, és atom lol, az a suzuki swift rendőrautónak való használata. :)

(#457) Boxiné válasza adalbert1 (#456) üzenetére


Boxiné
tag

Na azzal aztán lehet üldözni! :DDD
Pedig van még egy pár ilyen klassz verda, csak ezeket szerintem inkább kiállítási darabnak tartják. Kár.
Na itt egy másik jó kis dög: [link] :Y

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#458) Calogero válasza Boxiné (#457) üzenetére


Calogero
addikt

Az Octaviákat is alig tudják tankolni, nem hogy ezeket a benzin temetőket. :)
Amúgy jól néznek ki..

(#459) Boxiné válasza Calogero (#458) üzenetére


Boxiné
tag

Hát ez elég szomorú! :(
De ami jó dolog, hogy az elmúlt években szinte teljesen lecserélődtek az állomány autói. :C Már nagyon ideje volt!
Mutassak még egy jó gépet? [link]

[Szerkesztve]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#460) degu válasza Calogero (#458) üzenetére


degu
senior tag

Nem fogjatok elhinni,de limitalva van egy egesz nevetsege mennyisegben /!/ a felhasznalhato benzin /Ft/ Igy kell megbenitani a rendorseget! Ecceru! Nem? :W
Es hogy ne tegye fel senki a kerdest,hogy akkor mivel,es hogyan uldozik a bunelkovetoket...mindenki arrol hablatyol,hogy a TV szekhaz ostromanal...huuuu!
nem volt azonositto billetta...hah! Sarba lett tiporva a demokraccija! Hu! ...de maj felelossegre vonnnyuka felelossoket! Meg megbuntettyuk! Jol! ;] :Y...Mongyonle... :(
/Ha nyugaton filmet csinalnanak a mai magyar viszonyokrol,vilagsiker lenne a vigjatek-kategoriaba,a kritikusok pedig csak annyit jegyeznenek meg,hogy vicces,vicces,de azert nem kellene ennyire elszakadni a hihetosegtol! :Y /

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#461) Boxiné válasza degu (#460) üzenetére


Boxiné
tag

Jó hogy nem már azt akarják, hogy biciklivel járjanak, mert nincs pénz benzinre. Nevetséges ez az egész. Vagy inkább siralmas? :F

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#462) Kicker válasza Boxiné (#459) üzenetére


Kicker
senior tag

ilyen gépei vannak a magyar policének???? na neámhogy... :DDD :DDD

amúgy szerencsétlen ez az egész helyzet, ide-oda megy a mutogatás, pénzhiáény van mindehol, embereket küldenek el.... kivéve a rendőrség ahova inkább még felvesznek embereket, meg is látszik az új generációs rendőrök milyenek... :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#463) Boxiné válasza Kicker (#462) üzenetére


Boxiné
tag

Jó lenne, ha tényleg ilyen kis dögökkel furikáznának. :D
A rendőrképző sulikban is ötszörös a túljelentkezés. Nekem is gyermekkori álmom volt, hogy rendőr legyek. De nem tudom mit tettem volna egy ilyen októberi tüntetéssorozaton. Nem hiszem, hogy megálltam volna, hogy ne rúgjak bele egy-két olyan emberbe, akik nem kis kövekkel dobálóztak. Szóval le a kalappal az olyanok előtt akik ezt kibírják! :R

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#464) Kicker válasza Boxiné (#463) üzenetére


Kicker
senior tag

nem tudom mennyire kell nekik hálálkodni, amúgy jogos, oda kellett magukat tenni, de egy olyan vezetőség bábujának lenni, ami erősen megkérdőjelezető magatartást folytat, hát erre azért nem kell büszkének lenni... :F

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#465) Boxiné válasza Kicker (#464) üzenetére


Boxiné
tag

Vannak jó, és vannak rossz rendőrök, de azok előtt mindenképp meghajolok, akik meg tudták állni, hogy egy feléjük hajított kő nem hozta ki őket a béketűrésből. Én tuti, hogy szétcsaptam volna a szájukat! :(((
Mondj egy olyan intézményt amelyiknek nem lehet kifogásolni a vezetőségét. Én nem nagyon tudnék olyat. :F

[Szerkesztve]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#466) Kicker válasza Boxiné (#465) üzenetére


Kicker
senior tag

jogos, de a rendőrség intézményében ezért eléggé nagy felelősség van más intézményekhez képest, és mégiscsak a rendőrök a közvetlen kapcsolat... de igazad van, ma MO-n vagy jó helyen vagy, vagy rossz helyen...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#467) Vandit. válasza Boxiné (#463) üzenetére


Vandit.
addikt

Te hova jársz/jártál?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#468) Boxiné válasza Vandit. (#467) üzenetére


Boxiné
tag

Sajna sehova sem jártam, mivel anno hagytam magam lebeszélni róla! :W
Bár így is jól alakult az életem :DD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#469) God Vazzeg válasza Kicker (#464) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem azért, de a Gergényi az egyik legnormálisabb az ottani vezetők közt.. Nagyon kemény ember (egy hierarchikus rendszerbe ez kell is) de igazságos, és elégé ''képben van'' a jelenlegi helyzettel kapcsolatban, csak az ő keze is meg van kötve.. Anno kecskeméten még többször beszéltem vele, és itt se volt könnyű helyzete, ti el se hinnétek micsoda fúrás megy a rendőrségen belül :(

(#470) Boxiné válasza God Vazzeg (#469) üzenetére


Boxiné
tag

A Gergényi nekem is szimpi. Nem is vele van a baj, hanem azokkal akik azt hiszik nekik mindent lehet, mert rendőrök, mert egy kis hatalom van a kezükben.
Fúrás mindenhol van, és ez ellen nem tehetünk semmit. Ez soha nem fog változni.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#471) adalbert1 válasza Boxiné (#470) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem is vele van a baj, hanem azokkal akik azt hiszik nekik mindent lehet, mert rendőrök, mert egy kis hatalom van a kezükben.

Hát ez van, ők is emberek, tenni nem lehet ellene, kénytelenek vagyunk elfogadni.
Na meg szar alapanyagból nem lehet csodákat művelni... Én is néztem nagyokat 1-2 fiatal rendőr láttan... Fizikum nulla, iq hasonlóan, mellé meg kurva nagy arc... De akinek tényleg kellene, annak nem mer beugatni a parasztja... Persze tisztelet a kivételnek, vannak normális és abszolute nem elszált becsületes rendőrök is. De azt nem értem, ha tényleg akkora túljejentkezés van, akkor hogy a fenébe kerülnek be ilyenek?

(#472) Boxiné válasza adalbert1 (#471) üzenetére


Boxiné
tag

Hát erre van tippem: egy kis protekció csodákra képes ám! :((

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#473) Vandit. válasza adalbert1 (#471) üzenetére


Vandit.
addikt

ya.Én meg imádkozzak,hogy felvegyenek.Ráadásul a jogsi +diploma 20 pont többletet jelenet.ez nem fair. :( :((
Azt nem tudom a vasággyal 50 kilós csókákat,hogy veszik fel.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#474) God Vazzeg válasza Boxiné (#470) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez is a hierarchia miatt van, szar ám úgy dolgozni, hogy felülről a te seggedet rugdossák, neked meg munkaköri kötelességed lefele rugdosni, mert elvárások meg vannak.. Persze ez mindenhol így van, a hatalommal való visszaélés meg mindenhol van, csak nem ennyire kézzelfogható.. Emberi jellem válogatja ki hogy éli meg a hatalmat, a kisrendőr kezében annyi hatalom van, hogy megbüntet/nem büntet meg, így ezzel tud csak visszaélni, bár szerintem ez se jellemző :U Nem kell arrogánsnak lenni, a rendőr is ember, a munkáját végzi mikor megállít :R

(Ez általánosságban ment, nem csak neked kedves Boxiné :D :R)

(#475) adalbert1 válasza Boxiné (#472) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, és rögtön el is jutunk a korrupcióig... :(
Persze a rendőrök nagy többségéről nem feltételezem ezt, de így is sok olyan van, aki viszonylag könnyen megvesztegethető. És akkor mit várnak, ha egy olyan ember akarja betartatni a törvényt, aki maga is megszegi? :F

(#476) adalbert1 válasza Vandit. (#473) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk az ilyen 50 kilós arcoknak utána nem lesz könnyű dolguk... Elvégre azért kell a fizikai elrettentő erő is. :) Meg majd ha egyszer olyan éles helyzetbe kerül, valszeg egy 2 méteres 100 kilós ember nem fog megijedni tőle, de még lehet hogy egy 170 magas 80 kilós se. :)

(#477) God Vazzeg válasza adalbert1 (#476) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igazad van (sajnos), holott a rendőr nem azért van hogy félj tőle, meg ha félsz is, nem azért kell, mert nagydarab :D

(Én 173cm/100Kg vagyok, és tisztelem a 60 kilós rendőrt is, mert ő a rendőr.. ;))

(#478) Vandit. válasza God Vazzeg (#477) üzenetére


Vandit.
addikt

Persze tisztelni kell csak ne arcoskodjon(pláne ne ok nélkül,bár mindig találnak okot).Láttam már cifra dolgokat sajna. :( Meg tapasztaltam is magamon.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#479) adalbert1 válasza God Vazzeg (#477) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja...
Csak pl.: voltak olyan tapasztalataim, amikor kijött, hogy egynémely egyenruha mekkora seggfejeket rejt (mint az élet minden munkaterületén persze)...
Pl.: 16 éves gyerekeket anno könnyen basztattak minden faszsággal 3-an, de pl: 1-2 nagyobb cigány mellett úgy bekussoltak, hogy rossz volt nézni. Ezek persze személyes tapasztalatok, és eléggé sarkított példák is, de jól jellemzik, amiket vázoltam...
Kb. az én vagyok az erősebb úgyhogy én baszok elvén fogták fel a dolgokat, ami azért elég nagy szégyen. :(((

Persze alapból én is tisztelem őket, de akik az említett kategóriába tartoznak, azokat még emberszámba venni is nehéz, nemhogy tisztelni őket.

(#480) Whaskes válasza Whaskes (#450) üzenetére


Whaskes
senior tag

valami jó a 2007-es évre! :DD Jogsi maradt, és pénzbünti sem volt. :)) csak pár pontot kaptam... :( kérdés: hány pontot kell beváltani hogy megkapjam a videot? :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#481) emery2 válasza adalbert1 (#475) üzenetére


emery2
tag

Igen, vannak korrupt zsandárok de elsősorban a nagyvárosban a ''Gergényi birodalomban''....
Amúgy meg normálisan meg kellene fizetni őket, meg persze mindenkit aki dolgozik... :R



[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#482) God Vazzeg válasza adalbert1 (#479) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is volt, pech :D De azért nem ez a jellemző, szerencsére :R

(#483) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Így kell büntetlenül lopni: [link]

(#484) SLYM válasza Dzsekó (#483) üzenetére


SLYM
veterán

és ez a gyökér azért kapott csak felfüggesztettet, mert van 3-4 gyereke. (ez ma enyhítő körülmény MO-on). hogy lehet valaki ilyen ostoba :(

(#485) Dzsekó válasza SLYM (#484) üzenetére


Dzsekó
addikt

Abba gondolj bele hogy egy normális országban ha pont egy rendőr visszaélést bűncselekményt követ el ráadásul munka közben az minden csak nem enyhítő körülmény.
Ha egy átlagember besétált volna abba a bankba és ellopja a megadott pénzt biztosan nem ússza meg a felfüggesztettel. Ebben az országban lassan legalizálják a lopást.

(#487) stangli válasza Dzsekó (#483) üzenetére


stangli
senior tag

a legkeményebb börtönbe csapni mint egy kutyááááát!!! ;] :DDD

(#488) Fred23


Fred23
nagyúr

[link]
[link]
[link]

Majdnem biztos,hogy rendőrök erőszakoltak meg egy 21 éves nőt Pesten.Most volt a tévében,kicsit rákerestem.Egy jogász szerint halmazati büntetésekkel együtt maximum 15 évet kaphatnak az erőszakolók abban az esetben,ha valóban rendőrök voltak,és rájuk lehet bizonyítani a nő kifosztását is,egyébként pedig nem kizárt,hogy 4-6 évnél többet nem ülnek.Ez büntetés ?! És mit fog ezek után gondolni bármelyik nő,akit este igazoltatnak ?!

(#489) erdey_a válasza Fred23 (#488) üzenetére


erdey_a
őstag

Véleményem szerint azon túl, hogy a történet életszerűtlen, az is érdekes, hogy egy ilyen bomba sztoriról egy soha nem hallott juj.hu nevű portál(?) ad hírt elsőként, és az összes többi orgánum rá hivatkozik.

Persze láttak már éjjeliőrt nappal meghalni...

Vérboci

(#491) blunt válasza erdey_a (#489) üzenetére


blunt
aktív tag

és szerinted mi érdeke lennek a lánynak abban, hogy ilyen hazudjon??? Vesszenek a mocskos zsaruk. :((( :(((

egy kicsit sok volt belőlük mostanság. Az egyik pénzt lop, a másik a haverjaival gangbangel egy csajt éjjel. Mi folyik itt?!

[Szerkesztve]

(#492) Jégkokó válasza erdey_a (#489) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem is elég kitalált szaga van a történetnek, meg én még 5 rendőrt egyszerre egy autóba még soha nem láttam ülni, max 3 at, de annál többet nem igazán.Sztem a csaj be volt lőve és a pasijával meg pár haverjával nyomták közösen a dolgot.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#493) blunt válasza Kalandor (#490) üzenetére


blunt
aktív tag

Akkor nézz el gyakrabban a XII. kerületbe. Itt mindig csordába vergődve állnak. Legfőképpen a törökbálinti út környékén!

(#494) blunt válasza Jégkokó (#492) üzenetére


blunt
aktív tag

igen, valószínű. azért van hivatalos orvosi álátámasztása is az erőszaknak, ugye?
Kiváncsi lennék, hogy ha ez a Te barátnőddel történt volna meg, akkor is ezt a kommentet írtad volna be :F

[Szerkesztve]

(#495) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha nem rendőrök voltak,akkor valakik szereztek öt egyenruhát,befestették a kocsijukat rendőrautónak -esetleg loptak egyet-,és volt bátorságuk így mászkálni,továbbá ebben az esetben valszeg előre elhatározták,hogy lopni és erőszakolni fognak abban a hitben,hogy ezt így megtehetik.Ez mennyivel hihetőbb ? Ha rendőr lennék,az álrendőrök után nyomoznék a legjobban.

(#496) Fred23 válasza Jégkokó (#492) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ezt komolyan gondoltad ?! :(((

És igen,van lelete a nőnek,ami bizonyítja,hogy megerőszakolták.Továbbá rendőrautóban vitték rendőrnek kinéző valakik.

(#498) blunt válasza Kalandor (#497) üzenetére


blunt
aktív tag

állnak sokan a kanyarban a törökbálinti úton, de csak 1 kocsi van velük, hogy ha valaki után kell menni, akkor azt elkapják. Amikor a múltkor kérdeztem, hogy na mivan urak, össznépi gyülekező? akkor annyit mondott a srác mosolyogva, hogy a busz tette ki őket, és az az 1 kocsi ott arra van csak, hogy megfogják a menekülőt. (ha van ilyen)

(#499) erdey_a válasza blunt (#491) üzenetére


erdey_a
őstag

Nos, hogy mi célja lehetett, arra számos összeesküvés elméletet tudnák gyártani. Annyi valóságalapja lenne, mint ennek az 5 rendőr egy eset címűnek.
Például egy dolgot máris elért, sikerült az amúgy sem éppen mézesmázos közhangulatot a rendőrök ellen hergelni. A praktikum kedvéért tőled idézek: Vesszenek a mocskos zsaruk, egy kicsit sok volt belőlük mostanság

De vázolom a problémáimat a történettel kapcsolatban, fenntartva, hogy ha bebizonyosodik, hogy valóban 5 igazi rendőr tette, akkor magam fogok aláírásgyűjtést kezdeményezni a kivégzésük érdekében.
Tehát:

- 5 rendőr egy kocsiban (ezt már kitárgyaltuk, ugyanakkor meglehet, hogy a járőröket szedte fel a kocsi, de azok is párosával járnak, tehát max4-en lehettek volna)
- 5 rendőr mellé hatodiknak beülni ölbe? Muhaha, és erre rá lehet venni valakit 2007-ben?
- 5 rendőr elég sok, egyiknek sem szólalt meg a lelkiismerete, hogy ez azért mégis erős, hogy rendőrkocsival, egyenruhában megyünk erőszakolni?
- ki az az idióta barom férfi, aki szopásra kényszerít valakit? Ha nő lennék, magam ajánlanám fel az erőszakoskodónak a szopást, aztán akkorát harapnék, mint május elsején a májashurkába.
- persze milyen kedvesek ezek a rendőrök, szolgálnak és védenek, hisz erőszak után a bágyadt delikvenst még haza is kísérik, ahelyett, hogy ott hagyták volna a sikátor sötét bugyrába
- hab a tortán, hogy a végén még 20e forinttal is megkönnyítik a leányzót, aki persze mindezt nevetve átadja, soha sehol meg sem próbál segítságet kérni

Naszóval nekem ez így egy kicsit sok.

Vérboci

(#500) Dzsekó válasza Kalandor (#490) üzenetére


Dzsekó
addikt

''nem tudom, én ezt valahogy nem tudom elhinni.
5 rendőr a legritkább esetben van együtt egy autóval ''
Ha valóban megtörtént ez az eset akkor igen valószínűtlen hogy 5 ember rendőrszerkót és rendőrautót szerez álcázásként, hogy elkövessen egy ilyen bűncselekményt. Ezt meg én nem tudom elhinni. Ha valóban megtörtént ez az eset 99% hogy tényleg rendőrök voltak, vagy kitalálta a csaj az egészet és nem történt semmi.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.