Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

OpenWrt topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) preludium975 válasza Headless (#14950) üzenetére


preludium975
tag

Sziasztok! DHCP-t hol vagy hogy tudnám úgy állítani, hogy 192.168.0.x-es ip-ket osszon 1.x helyett? Az átjárót átírhatom 0.1-re, de ugyanúgy 1.x ip-ket oszt, nekem meg fontos lenne, hogy minden IP 0.x legyen 1.x helyett.

Archer C5 v4 routerről van szó.

edit: bocs, félrenyomtam, nem headless-nek akartam válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#14952) vzozo válasza preludium975 (#14951) üzenetére


vzozo
senior tag

Ez csalóka, mert sem a UI-on, sem a config fájlban nincs explicite feltüntetve a DHCP IP tartomány, hanem az interfészhez van kötve:

https://openwrt.org/docs/guide-user/base-system/dhcp#dhcp_pools

# uci -N show dhcp.@dhcp[0]
dhcp.@dhcp[0]=dhcp
dhcp.@dhcp[0].interface='lan'
dhcp.@dhcp[0].start='100'
dhcp.@dhcp[0].limit='150'
dhcp.@dhcp[0].leasetime='12h'

Szóval először a LAN címtartományt kell .0.1-re állítanod, aztán reboot.

(#14953) tamás86


tamás86
tag

Sziasztok.Van egy nagy problémám telepitettem az OpenWrt ét egy medion nasra elérem lede konfig oldalt de smb ftp nfst nem tudom beállitani.Segitséget szeretnék kérni.Előre is koszonom.

(#14954) preludium975 válasza vzozo (#14952) üzenetére


preludium975
tag

oh, köszi szépen. Ez bejött. Próbáltam már amúgy, csak azt hittem, hogy nem lehet ennyivel elintézni, de kiderült, hogy nem nagyon kezelik az eszközök ezt a 1.x -> 0.x változást újraindítás nélkül, így újra kellett indítanom a gépemet, hogy az ipconfig normális ip-t írjon. Ja, meg luciban van ilyen hülye biztos auto revert cucc, ha valamit elnyomsz, akkor automatikusan visszaírja a beállítást. Namost ha átírod a gateway ip-t, akkor nem az új ip-n próbálja reloadolni az oldalt, így reverteli a beállítást. SSH-ban kellett átírnom.

(#14955) pchris válasza tamás86 (#14953) üzenetére


pchris
tag

Szia!

Ha jól látom LEDE 17.01.4 verziót telepítettél, gondolom ez alapján a leírás alapján: [link]

A meghajtód fájlrendszere XFS? Ahhoz hogy fel tudd csatolni egy-két csomagot még telepíteni kell. Ezt megteheted LuCi alól, vagy SSH-n is.

Ezek biztosan kellenek (lehet, hogy más is, de most csak ezekre emlékszem):
kmod-fs-xfs
block-mount
kmod-ata-oxnas-sata

Vagy privátban tudok küldeni egy általam buildelt 19.07.1-es firmware-t, amibe többek között az xfs támogatás is benne van (meg még sokminden egyéb pl ext4, ntfs, fat32, transmission, vfstpd, minidlna, ddns, usb audio stb...)

(#14956) vinibali


vinibali
őstag

lehetseges olyan ket AP-val rendelkezo rendszert felepiteni, ahol jelerossegtol fuggoen, de transparensen valt a kliens a ket wifi hardver kozott?
a jelenlegi telepitesnel a ket router lan-lan csatolokkal van osszekotve, a szort SSID es minden egyeb wifi parameter megegyezik, megis x masodperc eltellik mire az authentikacio lezajlik valtaskor.
WDS illetve relayd-s megoldas nem johet szoba, nagyon alacsony a terero a ket allomas kozott (vasbeton fodem).

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#14957) Zoli986


Zoli986
tag

Sziasztok!

Egy TP-Link WR842ND-re felküzdöttem egy openwrt-t.
OpenWrt 19.07.1 r10911-c155900f66 / LuCI openwrt-19.07 branch git-20.029.45734-adbbd5c
Milyen beállításokra vans zükség,hogy a router-hez kötött buffalo nas-on lévő torrent kliens rendesen működjön?
Kezdő vagyok még a témában és próba jelleggel tettem fel az openwrt-t hátha stabilabban működne a router.
Az utóbbi időben sajnos elég sokszor lefagyott ha 3-4 telefon volt csatlakoztatva hozzá.

(#14958) vargalex válasza Zoli986 (#14957) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Hálózat - tűzfal - port továbbítás (Network - Firewall - Port forwards) oldalon beállítod a szükséges port továbbításokat.

Alex

(#14959) Zoli986 válasza vargalex (#14958) üzenetére


Zoli986
tag

Köszönöm a segítséged!
Így állítottam be,de semmi sem történik.Az oldal még azt sem látja,hogy futtatom a torrentet,és se le se fel nem megy semmi sem.

(#14960) vargalex válasza Zoli986 (#14959) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az eszközön az 58739-es porton hallgat a torrent kliens?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#14961) Zoli986 válasza vargalex (#14960) üzenetére


Zoli986
tag

"Bejövő kapcsolatoknál használt port:" 58739.
Kipróbáltam több portot is,de valami mást rontok el szerintem.A gyéri firmware-el is ezzel a porttal volt használva és hibátlanul működött.

(#14962) Zoli986 válasza vargalex (#14960) üzenetére


Zoli986
tag

Telepítettem egy UPNP kiegészítőt is.
Meg is jelenik a listában. Az a baj,hogy nem igazán értek ezekhez a hálózatos dolgokhoz, a gyári fw-el,megy a torrent,viszont katasztrófa a router működése. Minden este mikor rajta van a család 3-4 alkalommal kell újraindítani,mert lefagy az egész és a jel is gyengébb...

(#14963) vargalex válasza Zoli986 (#14961) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A speciális beállításoknál nem adtál meg semmit? Ezen a felugró ablakon a Mentésre nyomva az alatta lévő ablakon rányomtál a Mentés és alkalmazás gombra?

Ha engem kérdezel, az uPnP-t jobb, ha elfelejted. Nem csak OpenWrt alatt, hanem mindenhol. Igaz, hogy kényelmes lehet, de egy akármilyen alkalmazás ne nyitogasson magának portokat szerintem...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#14964) itanczos válasza Zoli986 (#14957) üzenetére


itanczos
senior tag

Azért a TP-Link WR842ND nem egy erős gép... Csodákat ne várj.
Viszont a torrentnek mennie kellene.
Milyen torrent klienst használsz? Nincs bekapcsolva a véletlen port hozzárendelés?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#14965) Zoli986 válasza itanczos (#14964) üzenetére


Zoli986
tag

Csodát nem várok,de nem hiszem,hogy 3-4 wifis eszköztől fagynia kellene,ha mondjuk két telefonon youtube megy a másik kettőn pedig böngésznek és,hogy senki ne "szívja el" a többiek elől a netet mindegyik készülék sávszélessége 5 Mbit-re van korlátozva(30Mbit elméleti bejövő sávszélesség mellett).
Egy régi buffalo nas-om van a beépített bit torrent download manager fut rajta. 58739 port van beállítva,ezzel a beállítással működik már kb 2-3 éve.


vargalex: UPNP-t kiegészítőt eltávolítottam.
Külön semmilyen beállítást nem adtam meg neki.
Tegnap amikor felraktam rá az openwrt-t a hálózati beállításokkal kínlódtam kb 3 óráíg,mire sikerült elérni,hogy működjön a wifi,ugyanis nem kaptak a készülékek ip-t.
Letöröltem mindent és végül csak a br lan csatoló maradt,mint híd csatoló.
Újra hozzáadtam a wlan0-t és a wan0-t.
A wan0 a piros tűzfal zónához tartozik, a wlan a zöldhöz,így működik minden.
Ezen kívül a port forwardingot prübáltam állítani,de nem segített.
Ezekből van valami további tipp,hogy mit kellene megnézni?

(#14966) itanczos válasza Zoli986 (#14965) üzenetére


itanczos
senior tag

Érdekes... :F
Miért van külön interfészen a WLAN0?
A wifi-nek a LAN-on kellene bridge-ben lennie a router switch-ével.
Valahogy úgy, ahogyan a képen.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#14967) Zoli986 válasza itanczos (#14966) üzenetére


Zoli986
tag

Míg nem hoztam létre neki egy külön interfészt addig nem volt hajlandó működni.
De nem hiszem,hogy ez okozná a problémát,mert a buffalo nem is wifi eszköz.
Valamint wifi-vel csatlakozott laptopon megy a torrent gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#14968) itanczos válasza Zoli986 (#14967) üzenetére


itanczos
senior tag

Tudod, minden összefügg mindennel! :DD

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#14969) Zoli986 válasza itanczos (#14968) üzenetére


Zoli986
tag

Köszönöm a segítséget!
Ez az utolsó hozzászólás gondolatébresztőnek elég sokat segített. :W :))
A nas újraindítása megoldotta a problémát.
Mivel a torrent kliens felülete elérhető volt valamint a nas-ról tudtam filmet nézni és írni olvasni minden tartalmat,nem gondoltam,hogy ott akadt össze valami,de ezek szerint még is.
Ugyan azzal az ip-vel,ugyan azzal a port forward beállítással tökéletesen tölt lefelé.
"Minden összefügg",mint a manifest sorozatban... :B

(#14970) yodee_


yodee_
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni wake-on-lan beállítással kapcsolatban? Maga az ébresztés teamviewer segítségével történne, ott be van minden állítva. Azt kellene valahogy megoldanom, hogy a kívülről beérkező csomagot a kikapcsolt gépre továbbítsam. Ehhez kéne egy port forward bejegyzés, de nem jövök rá hogyan kell.

Köszönöm

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14971) L4CI2


L4CI2
aktív tag

hi
Frissíteni akartam az Openwrt-t a Mi Router 4A Gigabit Edition-en , de sajnos csúfos végeredménnyel zárult a dolog.
Ha felkerül a friss Openwrt akkor nem lehet használni mivel egy egyszerű csomag vagy config módosításnál is CRC error-ozik .

Régire openwrt-re meg nem tudok visszaállni mivel friss kernel miatt már nem telepíti a luci-t.
satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for luci: kernel (= 4.14.171-1-c44a9e893c4140ef3c739cd0ee74a1a5) opkg_install_cmd: Cannot install package luci.
Ilyenkor mit csináljak ? :F .
Úgy látom Openwrt fórumon másnak is ez a baja.

(#14972) Headless válasza L4CI2 (#14971) üzenetére


Headless
őstag

opkg update csak a csomagokat frissíti. Nem magát az openwrt-t routereken ilyet általában nem csinálunk, főleg nem kernel modulokkal amit nyilván csinált az update.. Ha frissíteni akarsz új fwt szedsz le és telepítesz.

Mivel az openwrt gyári particiója read only ezért egy sima factory reset megfogja oldani a problémád.
Persze config fájlokat lementeném előtte. Ne kelljen mindent előlről kezdened...

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#14973) L4CI2 válasza Headless (#14972) üzenetére


L4CI2
aktív tag

Szia
Úgy látom teljesen félre értettél .
Miután lefrissítettem az Openwrt-t utána meg rottyan az egész és crc error van.
1. Tehát fel rakom a temp mappába a xiaomi_mir3g-v2-squashfs-sysupgrade.bin-t.
2. kiadom a parancsot a frissítésre : sysupgrade -v /tmp/xiaomi_mir3g-v2-squashfs-sysupgrade.bin
3. Miután végzet telepíteném a Luci-t : opkg update , opkg install luci
És itt a 3. pont már nem sikerül crc ........ vagy ha még a luci felmegy utána módosítani akarok valami van hogy alaphelyzetbe áll az eszköz .
Bug report .

És itt még nem ért véget a dolog mert úgy gondoltam hogy akkor visszarakom az előző verziót mi jól működött.
Sajnos ez nem megoldás mivel már új kernel verzió van és nem telepíti a luci-t erre a régi kernel-es verzióra .
satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for luci: kernel (= 4.14.171-1-c44a9e893c4140ef3c739cd0ee74a1a5)opkg_install_cmd: Cannot install package luci.
Ennél részletesebben nem tudom leírni mi a gondom :N .

(#14974) wigyori válasza L4CI2 (#14973) üzenetére


wigyori
tag

Egy dmesg-et tudsz mutatni pls? Ha vissza akarsz allni regebbi verziora, akkor viszont nem art a teljes sysupgrade a regebbire (akar egy 19.07.0-ra).

-w-

[ Szerkesztve ]

(#14975) L4CI2 válasza wigyori (#14974) üzenetére


L4CI2
aktív tag

Az a baj hogy ehhez a router-hez csak Development Snapshots-van fent az openwrt oldalán . És ahogy írtam ,ha felrakom a régi Snapshots mivel rendesen ment a router nem telepíti a csomagokat mert nem jók a Linux-4.14.169 kernel-hez az új csomagok.
Saját build-et meg lövésem sincs hogy kell csinálni.
dmesg.
Ha szeretnék valamit módosítani sokszor meg a képen látható crc cucc van és van hogy alaphelyzetbe áll az eszköz.
Most 1 órás kioldás után működget ,de nem merek még egy tűzfal szabályzatot módosítani sem :D mert lehet hogy visszaáll az egész alapra.

(#14976) yodee_ válasza yodee_ (#14970) üzenetére


yodee_
őstag

Sikerült megoldanom magamnak a WOL problémát! Viszont közben találtam mást! Valamiért a routerre csatlakoztatott gép nem akar felcsatlakozni a távoli VPN szerverre. Hibát ír. Ötlet?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14977) yodee_ válasza yodee_ (#14976) üzenetére


yodee_
őstag

Ez is sikerült! Amennyiben valaki hasonló gondokkal küzd keressen nyugodtan! :))

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14978) velizare válasza yodee_ (#14977) üzenetére


velizare
nagyúr

miért nem írod le? és be lehet tenni az összefoglalóba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14979) vargalex válasza velizare (#14978) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ugyan nem írta a kolléga, hogy milyen VPN, de ha PPTP, akkor ez kell hozzá.

Alex

(#14980) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! most kezdem az ismerkedés az openwrt-vel. Egy régi TPlink 740N-re tettem fel először ( a tplink wr3600 későbbre marad, oda Vargalex openwrt-je megy fel azt hiszem, feltételezem azt érdemes)
Az lenne az első (2) kérdésem, hogy a magyar nyelvet hogyan tudom feltenni?
Szabi féle nyelvi csomag nem ment fel, talán a kevés szabad hely miatt. Más telepítési lehetőség van?
A tűzfalat teljesen ki tudom kapcsolni?
Előre is köszönöm a válaszokat

(#14981) yodee_ válasza vargalex (#14979) üzenetére


yodee_
őstag

Igen a VPN PPTP, és ugyanígy oldottam meg. Viszont a WOL több óra elteltével megint nem működik :W :W :W :W

[link] Ezzel próbáltam, az alja felé "Wake On Wan Configuring the router with OpenWrt:" bekezdéssel. Ötlet még mit nézzek meg, hogy működjön SSH-s, Luci-s megoldás nélkül a WOL?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14982) vargalex válasza yodee_ (#14981) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az IP neight parancsokat is kiadtad?

Alex

(#14983) yodee_ válasza vargalex (#14982) üzenetére


yodee_
őstag

Benne van az rc.local-ban.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14984) vargalex válasza yodee_ (#14983) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Újra is indítottad a routert, miután oda beírtad? Ugyanis az rc.local egyszer fut le az indulás végén.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#14985) yodee_ válasza vargalex (#14984) üzenetére


yodee_
őstag

Többször is. Érdekesség!!! Pont most próbáltam, és megint jó. Nem módosítottam semmit és nem indítottam újra semmit tegnap óta. Akkor itt hol keressem a hibát?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14986) vargalex válasza yodee_ (#14985) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lehet, hogy kikerül az ARP táblából. Esetleg egy PPPoE reconnect után nem történik ilyen? Vagy milyen neted van?

Alex

(#14987) yodee_ válasza vargalex (#14986) üzenetére


yodee_
őstag

De hogy kerül ki az ARP-ből? Amit beírtam az rc.local-ba az nem az, hogy felveszi és ott is tartja? T-Home optikai net. A statisztika szerint nem volt reconnect

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14988) kriszrap


kriszrap
tag

Sziasztok van egy m2m routerem T-mobile szolgáltatóval és az a problémám hogy 24 óra elteltével nincs internetem.
system log bol kiolvastam azt hogy Óránként küld egy renew üzenetett:

Sun Mar 8 13:02:24 2020 daemon.notice netifd: wan (6747): Sending renew...
Sun Mar 8 13:02:24 2020 daemon.notice netifd: wan (6747): Lease of 10.143.92.7 obtained, lease time 7200

Ez szép és jó .
Az eszközt Március 7 19:02:24 kor indítottamel.
És pont ban Március 8 19:02:24 kor küld egy Sending renew...
és nincs válasz szolgáltatótól és 20 percenkét újra küldi és semmi.
2 megoldás van vagy meg váróm az 1 órás renewet vagy az interfacet újraindítom.

Nálam lehet a hiba vagy szolgáltató?
Miért csinálhatja ezt?
Segítségeteket előre köszönöm.

(#14989) vzozo válasza vargalex (#14979) üzenetére


vzozo
senior tag

Komolyan használ még bárki PPTP VPN-t? OMFG...

https://en.wikipedia.org/wiki/Point-to-Point_Tunneling_Protocol#Security

(#14990) vargalex válasza vzozo (#14989) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, használ. Nálunk pl. egy állami ügyfél is (NISZ-ben van a végződtetés)...

Alex

(#14991) BullZeye


BullZeye
veterán

Esedékes egy új router, és ha már...akkor wifi 6 (ax) kellene.

Jól olvasom, hogy még nincs, és előre láthatólag kérdéses, hogy lesz OpenWRT bármelyik megfizethető árú WIFI 6 routerhez?

TP link AX10-et néztem ki de a Qualcomn SOC miatt ahogy olvasom kb esélytelen, hogy bármikor is lesz hozzá FW, és így Openwrt.

(#14992) golya87 válasza BullZeye (#14991) üzenetére


golya87
őstag

Xiaomi AX3600 még egy lehetséges Wifi6 router, de hó közepéig nem lehet megvenni és utána jön majd csak a visszafejtős rész. Szóval én őszre várnék leghamarabb valamit.

(#14993) vargalex válasza BullZeye (#14991) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Miért pont a Qualcomm SoC miatt lenne esélytelen? Nem BroadCom?

Alex

(#14994) yodee_ válasza vargalex (#14990) üzenetére


yodee_
őstag

Hogyan tudnám nézni, hogy ha küldök ébresztő csomagot akkor az megérkezik e a routerre? Illetve ha igen, akkor miért nem megy tovább a gépre?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14995) Headless válasza yodee_ (#14994) üzenetére


Headless
őstag

mi lenne ha elfelejtenéd ezeket az alkalmazásokat és routeren keresztül ébresztenéd fel?

luci szolgáltatások -> wol
br-lanra szórod és kiválasztod a macet...

ha mindenképp alkalmazást akarsz, valószínű az a baj, hogy a az ip cím nem létezik arp-ban. próbáld meg, hogy broadcast ip-re forwardolod a portot x.x.x.255-ös a broadcast ip.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#14996) BullZeye válasza vargalex (#14993) üzenetére


BullZeye
veterán

Keverem őket állandóan, igen Broadcom (épp Xiaomi Mi 10-et várom Qualcom sd 865 procival, és ez jár a fejembe egy ideje).

(#14992) golya87
Xiaominál azt olvastam, hogy nagyon szeretné ellehetetleníteni és lockolja bootloadert egy ideje és megtesz mindent a változtatás ellen, hiába openwrt alapú a rendszere (ami kínai és marad is kínai).

Nem baj, ha eleinte nincs rajta OpenWRT, pár hónapig el vagyok gyári rendszeren is, ha lehet legalább 60 mac/ip párost beállítani. Csak legalább az esély legyen meg, hogy lesz rá... :)

(#14997) sonar válasza yodee_ (#14994) üzenetére


sonar
addikt

A cél gépen wiresharkkal tudod nézni, hogy megjött-e a csomag. (én ezzel kezdeném)
Routeren a csomag figyelés kicsit nehezebb, de nem megoldhatatlan. [link]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#14998) yodee_ válasza Headless (#14995) üzenetére


yodee_
őstag

Nem akarom a lucit kinyitni távolra. SSH még csak csak, de ha van jobb megoldás már pedig van mert itthon is ezt használom csak Router OS alól akkor inkább ezt használnám.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#14999) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Hülye kérdés. Eljutottam addig, hogy fel kéne húzni 19-re a kritikusabb eszközeimet. Mondjuk ez egy Archer C5, és egy 1043v1, amiken Fastpath LEDE 17 van. Ebből viszont nincs újabb. Kell még különösebben mókolni a gigabit WAN-os eszközökön, hogy giga közeli sebességet tudjon a 19.x?

Mutogatni való hater díszpinty

(#15000) Gyurka6 válasza hcl (#14999) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Nekem 4300 van, 17... v.mennyivel 200 fölötti letöltéssel, 19... -re váltva 600 fölött. Dir 860, mir3g- nél minimális javulás.
A v1-re kíváncdi lennék, ha lenne javulás cserélném a 3500 on is

[ Szerkesztve ]

Gyurka

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.