Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

OpenWrt topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) xabolcs válasza fatpingvin (#18000) üzenetére


xabolcs
őstag

Kezdesnek "Adding new device support" az OpenWrt Wiki-n.
Aztan vedd fol a kapcsolatot xurubin-nal a kapcsolatot, mert o mar 2021-ben eleg sokaig eljutott egy nagyon hasonlo modemmel! :)

A vegen vagy az uj bmips-be vagy valamelyik bcmxxx linux target-be kellene bejutnia a tamogatasnak.

Illetve beszelj wigyorival itt a forumon!

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18002) fatpingvin válasza xabolcs (#18001) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagyon szépen köszönöm! :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18003) kriszrap


kriszrap
tag

Sziasztok.
hogy tudom telepíteni a qbittorentet ? Sajnos nem annyira értem.
[link]

Másik kérdésem :D
Lehet olyat csinálni külső usb re telepíteni softwereket pl minidlna vagy mondjuk ezt a qbittorentet?

(#18004) vargalex válasza kriszrap (#18003) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

A leírás alapján magadnak kell build-elned. Viszont ugye csak x86/x64-en tesztelt...

A másik kérdésedre a válasz: extroot.

Alex

(#18005) xabolcs válasza kriszrap (#18003) üzenetére


xabolcs
őstag

Megprobalhatod a forditast SDK-val is! En a Snapcast-ot szoktam igy forditani.

#!/bin/bash
# tar -xjf openwrt-sdk
# ln -s /valahova/klonozott/git/repo/badaix-snapos/openwrt/ package/snapcast

cd openwrt-sdk-*/

scripts/feeds update -a
scripts/feeds install snapcast libsoxr boost libopus libflac libogg libavahi-client alsa-lib libvorbisidec libvorbis

cat <<EOC > .config
# CONFIG_SIGNED_PACKAGES is not set
CONFIG_PACKAGE_snapcast=y
CONFIG_PACKAGE_snapclient=y
CONFIG_PACKAGE_snapserver=y
EOC

make defconfig
make package/snapcast/compile -j8
make package/index

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18006) kriszrap válasza vargalex (#18004) üzenetére


kriszrap
tag

Extroot sikerült.

Ezt hova kéne is írnom vagy mit hogyan ? Még nem csináltam ilyet.

(#18007) xabolcs válasza kriszrap (#18006) üzenetére


xabolcs
őstag

Ahhoz a szkripthez valami Linux prompt kellene, meg letoltott qBittorrent forras. Ha ennyire ismeretlen a terulet, akkor kerj meg valakit!

Egyebkent milyen eszkozre szeretned telepiteni a qBittorrentet?
Es miert pont azt a klienset? A tamogatott Transmission vagy rtorrent nem jo?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18008) kriszrap válasza xabolcs (#18007) üzenetére


kriszrap
tag

Egy ASUS RT-AC57U eszközöm van .

"Es miert pont azt a klienset? A tamogatott Transmission vagy rtorrent nem jo?"

Igy belegondolva passz .... :D OpenMediaVault nasomon az van és igy megragadtam nála.

Megnézem rtorrent hogy smiként van.

Egy routeren hogy és miként érdemes torrentezni?
1-2 aktiv fusson csak egyszerre ?
Sebesség korlátozás legyen 50MB/s tudok letölteni ezt korlátozzam ?

(#18009) vargalex válasza kriszrap (#18008) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha van NAS-od, akkor miért szeretnél routeren torrentezni, vagy inkább egyáltalán HDD-t csatlakoztatni rá?

Alex

(#18010) kriszrap válasza vargalex (#18009) üzenetére


kriszrap
tag

Úgy van megoldva hogy CIFS client el felcsatoltam a meghajtókat nasról.

Sajnos nason már nincs támogatás ilyen szinten és elavult ezért marat a router.

Ezt szeretném felrakni [link] Webes támogatás miatt.

(#18011) xabolcs válasza kriszrap (#18010) üzenetére


xabolcs
őstag

Nem tudom milyen vason fut az OMV, de ha lenne rajta lehetoseg Docker szolgaltatast futtatni, akkor lehetne ra tenni friss qBittorrent-et. Milyen vason fut? Es hogyan fut az OMV, nativan, vagy az is rogton Docker kontenerben?

Azert akadekoskodunk vargalex-szel ennyire, mert szerintunk a NAS-odban sokkal tobb ero van, mint a routerben, testhezallobb feladat lenne neki (ahogy eddig is az volt, az elavult qBittorrenttel).

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18012) attilav2 válasza kriszrap (#18010) üzenetére


attilav2
őstag

Ezt szeretném felrakni [link] Webes támogatás miatt.

Maradj a transmissionnál, vannak hozzá leírások az openwrt oldalán. A rtorrent valamiért nagyon lefogja az AC57U-t, nekem sokkal lassabban töltött mint a transmission.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#18013) kriszrap válasza attilav2 (#18012) üzenetére


kriszrap
tag

Köszönöm akkor TM lesz a befutó.

(#18014) kriszrap válasza xabolcs (#18011) üzenetére


kriszrap
tag

2 nas volt otthon .Az egyik Zyxel 520 másik egy pc(omv). Na most a pc (omv) sokat evet feleslegesen ment torrent , DLNA ,OpenVPN azt ennyi. Azt offoltam a PC nast igy úgy döntöttem routerre át teszem .Torrentet nem nagyon használtuk 1-2 sorozat havonta de ha csak nagyon muszáj volt . Zyxel pedig kevesett eszik de támogatás szinten borzalmas így csak lemezek SMB és Plex szerver megy csak.

(#18015) xabolcs válasza kriszrap (#18014) üzenetére


xabolcs
őstag

Se nem Zyxel-ezek, se nem OMV-zek, de ebben a kereso altal feldobott 2017-es cikkben ("Zyxel NAS 520/540/542 mit Debian und OpenMediaVault (OMV) betreiben.") meg mindig aktualis infoval szolgalnak, hogy hogyan csereld le a gyari Zyxel-es feluletet Debian alapu OpenMediaVault-ra.

Belenezve a debian-nas-bullseye-21.218-armhf.img.gz image-be, tenyleg a hivatalos Debian Bullseye-t es OpenMedia Vault Shaitan-t hasznalja egy kicsit korosabb (3.2.0-as) kernellel.

Ahogy nezem a leirast, az egeszben a Windows aloli pendrive iras resz a legnehezebb, de pl. a balenaEtcher-t pont erre talaltak ki.

Most olvasom az OpenMediaVault topikot, s meke11 forumtarsnak is ilyenje volt 2011-ben.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18016) kriszrap válasza xabolcs (#18015) üzenetére


kriszrap
tag

Már néztem . Odáig jutottam hogy balenaEtcher megcsináltam de egyszerűen nem akarta be be bootolni a penyot. De volt egy bibi ami miatt igazából nem vágtam bele RAID1 volt 1.5 tb családi videók,fotók stb . Úgy tudom újra felcsatoláskor (Új rendszernél) le kell formázni . Mondom inkább most egy kihagynám igy lett a router.

(#18017) xabolcs válasza kriszrap (#18016) üzenetére


xabolcs
őstag

Ohh, igy mar sokkal masabb a leanyzo fekvese.

Akkor marad a router.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18018) kriszrap válasza xabolcs (#18017) üzenetére


kriszrap
tag

Semmi baj. De a közeljövőbe még lehet hogy rá vetem magam.

(#18019) Jofi81 válasza Jofi81 (#17981) üzenetére


Jofi81
őstag

Csak nem akar ez összejönni. Sikerült életre kelteni a routert, vissza is ment rá a stock Xiaomi FW, de SSH-n nem tudok hozzá kapcsolódni: Network error: Connection refused. Ugyanezen az IP címen a LuCI-t elérem. A miwifi_ssh.bin-t letöltöttem és elvileg rendben települt is. Mit tudok még tenni? Próbáljam újra? Vagy ezt az utolsó lépést soros porton is meg tudom csinálni SSH helyett?

cd /extdisks/sda1
mtd write openwrt-22.03.0-ramips-mt7621-xiaomi_mi-router-3g-squashfs-kernel1.bin kernel1
mtd write openwrt-22.03.0-ramips-mt7621-xiaomi_mi-router-3g-squashfs-rootfs0.bin rootfs0
nvram set flag_try_sys1_failed=1
nvram commit
reboot

(#18020) xabolcs válasza kriszrap (#18018) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha van eleg savszelesseg oda- es visszaszinkronizalni, akkor szivesen kolcsonadok par TB-ot a mutet idejere! :)) ;]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18021) xabolcs válasza Jofi81 (#18019) üzenetére


xabolcs
őstag

Igen, mukodne kellene soros porton keresztul is.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18022) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kérdéseim story előtt:
kell-e nekem a gyári újrahúzás?
miket hagy meg az Upgrade, az okozhatja-e a problémát?

Nyáron vettem egy asus ac-65p-t. Szépen elkezdtem belakni, ment rá adblock, és együtt egyszerre volt fent egyik DNS-over-TLS, és egyik DNS-over-HTTPs ajánlott modul. Nem tudom melyik működött, de működött az adblock, és valamelyik, egymással, szépen.
Jóval régebb óta fent volt a wireguard VPN a gépen, ezek mellett is használtam 1-2-szer, csak volt mellette egyéb, ami jobban megfelelt, így az el lett hanyagolva. Valamiért újból kellett, így elindítottam, frissült, használtam, gép kikapcs, rendben. Mikor bekapcsoltam nem értem el az internetet. Parázva, hogy mi is lehet, elkezdtem resetelgetni a dolgokat. Becsúszott egy router reset is. Az sem oldotta meg az egészet, aztán rájöttem, mi is volt, azt töröltem és azután ment minden,de:

Tervezgettem már OWRT frissítést, és belekezdtem ha már úgy is lett egy reset, sajnos benéztem az egyik sort és felcsúszott az egyik példa snapshot-update/upgrade. Azt megpróbálván kompennzálni felment rá a legutóbbi stabil verzió(upgrade módszerrel).
Belakás közben tapasztaltam, hogy az adblock nem szűr szinte semmit annak ellenére, hogy a leszívott block-lista 800k-1M+, de a memória használat keveset változik (annak elenére, hogy kb ugyanannyi forrás kijelölése mellett korábban csak 600-700k volt, és neccezgettem memóriával 90%-ot. Szóval vagy nagy optimalizáció volt minden téren, vagy valami nem okés.
Ezt megoldandó most próbáltam volna vissza rakni a gyári firmware-t az ajánlott asus oldali megoldással, de hiába világít úgy ahogy kell a router, a program nem találja a routert.

Most nem tudom, hogy az alap valami nem oké problémámhoz kell-e resetelni a gyári frimware-re az egészet, vagy csak egy upgrade (vagy valami egyéb) elég lenne, annak ellnére, hogy ez már megtörtént; ragadhat-e bent valami ezt okozó beállítás, azáltal, hogy az upgrade nem töröl mindent...; és hogy ha tényleg vissza kéne mennem gyárira ehhez, akkor miért nem tudok.
Kaphatnék iránymutatást?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18023) Rick4 válasza ledgeri (#18022) üzenetére


Rick4
félisten

AC65P-re én csak ennyit mondok: [link] [link] Azóta van egy (mostmár 3) Xiaomi AX3600-as, 2020 augusztusában dugta be, azóta egy röccenés sem volt. Ilyen asussal sose lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18024) ledgeri válasza Rick4 (#18023) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rendben, de ez rajtam nem segít, én problémámat nem oldja meg, neked meg 2 éves story-d.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18025) woodworm válasza ledgeri (#18022) üzenetére


woodworm
veterán

Válogatós az a program. Ha fut pl. valamilyen virtuális gép ethernet vezérlője, akkor nem működik.

(#18026) Geth válasza Rick4 (#18023) üzenetére


Geth
addikt

Ilyen asussal sose lesz.
Jelentem, cáfolva :)

(#18027) Rick4 válasza Geth (#18026) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, kivételek mindig vannak..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18028) Geth válasza Rick4 (#18027) üzenetére


Geth
addikt

Ezért pontosítottam :B

(#18029) belgast


belgast
csendes tag

Üdv!
Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Van egy D-Link DIR-825 router amihez vezeték nélkül szeretnék csatlakoztatni egy tp link 841N v10-et.
Állítólag ezt a tp link saját firmwarejével lehetetlen megoldani így felraktam rá a openwrt 18.06.9 verzióját.
És akkor innen eltudna valaki kalauzolni mit hogy merre?
Bekapcsoltam a wifit eddig megvagyok. :)

(#18030) hmzs válasza belgast (#18029) üzenetére


hmzs
csendes tag
LOGOUT blog

Remélem nem fogok nagy hülyeséget írni, mert sok évvel ezelőttről van halvány emlékem csak.
Scan-re rányomsz, akkor látni fogsz egy listát az elérhető wifi hálózatokkal. Sok 10 másodperc is lehet, mire megjelenik minden hálózat! A neked kellőre értelemszerűen csatlakozol, és kb ennyi. Innentől a router felkapcsolódik a kiválasztott hálózatra.
Ezek után mi a cél? Mert erről nem írtál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#18031) ledgeri válasza woodworm (#18025) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Töröljem azokat, vagy ha ott a piros X, akkor rendben van?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18032) ledgeri válasza woodworm (#18025) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak a fizikai kapcsolat maradt ott a listában (Gyorsabb volt megnézni: töröltem minden mást). A futó firmware-ben állíthanék bármit ami ezen segíthetne?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18033) woodworm válasza ledgeri (#18032) üzenetére


woodworm
veterán

Én nem töröltem, csak tiltottam ezeket a kapcsolatokat. Az fw-ben hiába is állítasz bármit, az uboot "tudása" a tftp szerver.

(#18034) attilav2 válasza ledgeri (#18022) üzenetére


attilav2
őstag

Ezt megoldandó most próbáltam volna vissza rakni a gyári firmware-t az ajánlott asus oldali megoldással, de hiába világít úgy ahogy kell a router, a program nem találja a routert.

Indítsd rendszergazdai módban a FW restoration tool-t, nálam ez segített, hátha nálad is bejön.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#18035) nimmrody


nimmrody
tag

Sziasztok! Openwrt alatt van e olyan kiegeszito ahol latom a halozaton melyik eszkoz milyen webcimeket latogatott es lehet e ezt valahogy managelni? Koszi szepen.

(#18036) ledgeri válasza nimmrody (#18035) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az adblocker -mivel DNS alapján szűr- ilyesmi. ha az eszköz IP-jét tudod, akkor tudsz arra szűrni. Nem is kell leszivatni a block-listát. Van benne blacklist, whitelist.

#18034 attilav2 nézem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18037) ledgeri válasza attilav2 (#18034) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:( nem egy így sem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18038) Geth


Geth
addikt

Sokan ráfeszülnek a központi, DNS alapú adblockra. Észrevétel:
- nem old meg mindent, ld. youtube
- ~probléma esetén nem tudod helyben kikapcsolni
Vélemény: maradtam az endpoint szűrésnél (ublock origin, stn, stb.)

(#18039) ledgeri válasza Geth (#18038) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem van az is, még be nem járatott mobilos cucc végett, portmaster az alap PCs programok végett, és ublock a böngészős kiválósága végett. Ez a 3 réteg megfér egymás mellett, felett...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18040) Geth válasza ledgeri (#18039) üzenetére


Geth
addikt

Lényeg, hogy amikor random dolog miatt ki kell kapcsolni ideiglenesen egy címre az egyik kezdő felhasználónak, nem biztos, hogy valid megkérni, hogy menjen fel a routerre (web/ssh), és ott pötyögjön...

(#18041) belgast válasza hmzs (#18030) üzenetére


belgast
csendes tag

kb ennyi a cél a másik router netjét szórja tovább

(#18042) hmzs válasza belgast (#18041) üzenetére


hmzs
csendes tag
LOGOUT blog

(#18043) belgast válasza hmzs (#18042) üzenetére


belgast
csendes tag

Már sikerült is a scan után megtaláltam amihez csatlakozni akartam megadtam jelszót és ennyi működik más nem is kell köszöönm!

(#18044) ledgeri válasza Geth (#18040) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jó, jó... ilyen alapon sokmindent lehet gyengébbnek leírni mint amilyen a hozzáértő számára használható potenciál.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18045) Geth válasza ledgeri (#18044) üzenetére


Geth
addikt

Ez csupán tapasztalat, én se örülök neki.

(#18046) ledgeri válasza ledgeri (#18022) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha ez így kb behalt, akkor kérdeznném, hogy mi a 2. leghardabb hardreset-i mód, amivel próbálkozhatnék, ha a "visszaraknám a gyári firmware-t" nem játszik?
A gyáriból kezdő-verziós OWRT verzió miben másabb, mint az upgrade?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18047) Gyurka6


Gyurka6
őstag

Szevasztok!

A mir3g-re ( most padawan rajta) melyik firm.et lehet rátölteni?
squashsf-kernel1, -rootfs0.bin, initramfs-kernel?

Gyurka

(#18048) xabolcs válasza ledgeri (#18046) üzenetére


xabolcs
őstag

OpenWrt alatt nincs kulonbozo szintu reset. Egyfajta reset van, ami torli a beallitasaidat, mintha epp most tertel volna at gyarirol OpenWrt-re.

Parancssorbol: firstboot

root@DIR-860L-B1-140 ~ # firstboot
This will erase all settings and remove any installed packages. Are you sure? [N/y]

Grafikus feluletrol pedig: "System" menunek a "Backup - Flash Firmware" almenuje. Az oldalon pedig a "Restore" resznelt a "Perform reset".

Ez olyan allapotba teszi a routeredet, mintha epp akkor telepitetted volna az adott OpenWrt-t recovery-n keresztul.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18049) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Sziasztok!
Ma délután olvasgattam ezt-azt, és az openwrt oldalán láttam, hogy az asus rt-ax53u támogatott. Van valakinek tapasztalata vele?
Emellett arra is ráakadtam, hogy az asus rt-ax53u és az rt-ax1800u azonos. Ha ez igaz, akkor ugyanúgy, mint korábban az rt-ac65u/85u esetén feltakható az 1800ra az 53 firmware-je?

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#18050) Rick4


Rick4
félisten

Adott egy Xiaomi ax3600-as router, egy hónapja fent van az openwrt, hiba nélkül megy, adbock, miegymás is fent van, minden klappol.
Eddig az eredeti szoftverrel ment a két telefonunk 1200-as linksebességgel, és közel 920 Mbit sebességet tudtam is a telefonokon mérni. Babráltam valamit a wifi résznél, és most nézem, hogy a telefonon csak 206-720-as linksebesség között váltogatnak, annyi külső változás van, hogy a szomszéd berakott egy telekom okoswifit ami szintén az 5GHz-es tartományban dolgozik, de semmi egyéb zavaró tényező nincs ezen a frekin, szóval szerintem nem ezzel van összefüggésben a dolog. Volt már HU és CN országkóddal is tesztelve, max jelszintre állítva, nem igazán látom, hogy tudok visszatérni, egy nagyresetet nem szeretnék emiatt.
A piros vagyok én.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.