Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) UX válasza Syl (#37300) üzenetére


UX
junior tag

Köszi az információt. Hajlok rá hogy bármelyik méret lesz a kettőből, 1440-re állítsam.
--------------

Kinéztem ezt a monitort, de nem tudom hová tegyem. Mert az srgb kiemelkedő de az adobe rgb az gyenge.
Weboldal tervezésre használnám, de nem vagyok grafikus, nem tudom jó választás-e? A vektorgrafikus programjaim srgb-t használnak. Az AOC honlapján nem különösebben favorizálják grafikus munkára.
Ezzel a kérdéssel átlovagolok egy másik topikba, csak gondoltam hátha van itt egy szakértő.

Viszont a csatlakozókkal kapcsolatos kérdésem. Ennek a monitornak nincs usb-c csatlakozója. Az nagy hátrány? Láma kérdés tudom, de mivel tudom csatlakoztatni a minihez?
Mint írtátok, "A" monitor az usb-c-be, "B" monitor a hdmi-be.

(#37302) Syl válasza UX (#37301) üzenetére


Syl
nagyúr

Én nyomdára dolgozom, arra van kalibrálva a fő monitorom (benq grafikus), az rgb nekem olyan, mint a szomszéd macskája - jön/megy :B
USB-C ezen sincs, így a displayport a mini egyik usc-c lyukára van kötve. A másodlagos monitor pedig hdmi-hdmi.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37303) UX válasza Syl (#37302) üzenetére


UX
junior tag

Értem. Akkor neked nem ez a színtér a fontos.
Nekem a lényeg hogy amit webre megtervezek, azt minden monitor meg tudja jeleníteni.
Melyik benq van neked? Én is benq-t néztem ki, de annak a kék színnel problémája van. [link]
A PD2700U típus színárnyalatban gondolom ugyanez.
Kimondottan grafikai monitor AOC-ből csak 32-es van.
2db 27-es lenne jó méretben.

(#37304) Ear001 válasza UX (#37299) üzenetére


Ear001
addikt

Én 34"-es monitort használok, és ha csak úgy böngészgetek netezgetek gyakran visszaállítom 3008x1296-ra, amit az OS X tud, mert teljesen vállalható a képe, az ikonok kellően nagyok, így is igen sok minden elfér széltében stb. De ha kell a hely vagy a 4k, akkor ott az 5120x2160. A monitor így is böhömce széles, de azért kisebb, mint két 32"-es, nem kell duplamonitor duplakábelezni, nincs gond, hogy a HDMI limitált a DP porthoz képest.

(#37305) Syl válasza UX (#37303) üzenetére


Syl
nagyúr

PD3200U, de semmi baja a színekkel. A fényerő meg nekem kb értelmetlen tulajdonság, mivel papírra dolgozom, ami nem világít. Vagyis színhelyes munkához rendesen le kell venni a fényerőt (nálam 30-on áll a 100-ból). Ami nekem vásárláskor a legfontosabb volt, az a pwm mentes háttérvilágítás. Az SD-kártya olvasó, az USB-hub és a KWM switch már csak extra cseresznyék a tortán.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37306) UX válasza Ear001 (#37304) üzenetére


UX
junior tag

Nagyon tetszik, köszi az ajánlást. :) És jó megoldás is lenne csak a centiméterek hiányoznak.

Most 103 cm-en dolgozom, a te monitorod kb. 79cm.
A 3D modellezés 70 cm szélességet foglal el. (Ez a fő tevékenységem.) Ez nagyobb felbontásnál sem fog sokat csökkenni.
Így mellette elfér a fájlkezelő /képnézegető.

Ez a bajom a 32"-al is hogy abból kettő kellene, de az már minimum 700e.

[ Szerkesztve ]

(#37307) Tonyo válasza UX (#37306) üzenetére


Tonyo
őstag

Én pont ilyen msi-t redeltem meg oazisnal utolsó drabként 360 ezerért, de végül lemondtam..

(#37308) UX válasza Syl (#37305) üzenetére


UX
junior tag

Van benne valami, de gondolod hogy csak a fényerő a különbség?
Első látásra a videót, én a benq-t hoztam ki első helyre, nekem az tűnt legjobban színhelyesnek. A kávé színeket összehasonlítva látszik a legjobban. Aztán többszöri újranézésre elbizonytalanodtam.

Itt 8:19-nél viszont ismét nagyon kéknek tűnik a kijelző, én pedig pont a világosszürkével dolgozom a legtöbbet.
A szoftver és a webdizájn is világos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37309) Syl válasza UX (#37308) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem tudom mi a különbség, nekem az fontos volt. Mármint, hogy ne pwm legyen a megvilágítás. A papírra kerülő anyag készítésekor meg felesleges az erős fényerő. A cmyk színkalibráláskor az első lépés a fényerő minimálisra állítása. Ezért cmyk-ra belőtt monitoron webes anyagokkal dolgozni qrva sz*r.
Én 101%-ban CMYK színtérben dolgozom, ami kisebb, mint az RGB, ráadásul sok rgb színt nem is lehet cmyk-ban nyomni - ezért nekem a monitorok srgb tudása, lefedése egyáltalán nem számít.

Azt pedig ne tekintsd mérvadónak, hogy te xy monitoron milyennek látsz egy z monitor képét. Adott a tesztelt monitor, a felvételt rögzítő kamera, a szoftveres utómunka és persze a te monitorod. Kicsit olyan, mint amikor a szobában, a padlón fekve tanul az ember úszni. :B

Én pl. azért választottam ezt a monitort, mivel neves DTP szakemberek ajánlották erre a munkára. ("Átlagos" 32-es monitort jóval olcsóbban is tudtam volna venni). Olyan területen nézelődj, kérdezősködj, amire te használni szeretnéd. Biztos találni fogsz itt a fórumon segítő szándékú embert, akár még személyesen is megtekintheted a monitort döntés/vásárlás előtt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37310) UX


UX
junior tag

Sziasztok!
Hogyan tudom felturbózni az egérmutató sebességét?
A beállításokban maximumra állítottam a követést, de tetű lassú a mozgása még mindig.
Egy Rival 310-essel próbáltam, és egy gamer egérrel.
A felbontást 4K-ra állítva pedig még lassabb a mozgása.
Nagyjából 15 centimétert kell mozdítani az egéren hogy a kurzor méltóztasson a televízió egyik sarkából átcammogni a másikba. Windowson ez 2 centiméter és kb 5 milliószor gyorsabb.
Mi lehet a probléma?

(#37311) Pano válasza UX (#37310) üzenetére


Pano
addikt

(#37312) UX válasza Pano (#37311) üzenetére


UX
junior tag

Nem nyitható meg mert az apple nem tudja ellenőrizni hogy a szoftver kártékony-e.
lépjen kapcsolatba a fejlesztővel

(#37313) Pano válasza UX (#37312) üzenetére


Pano
addikt

Csak másold be manuálisan az appok közé finderben. Control + kattintás ott az ikonjára-> megnyitás. Aztán onnantól már többet nem lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#37314) UX válasza Pano (#37313) üzenetére


UX
junior tag

Meg tudom nyitni, át tudok állítani dolgokat, de nem észlelek változást.
Vertikális görgetési irány is fordított marad. bármit kattintok semmi.

(#37315) UX


UX
junior tag

Próbálok nyugodt maradni...

(#37316) UX válasza Pano (#37313) üzenetére


UX
junior tag

A kisegítő lehetőségeknél a számítógép vezérlésének engedélyezése nem lehetséges a linearmouse app számára.
Nem lehet a négyzetbe kattintani.

(#37317) UX válasza Pano (#37313) üzenetére


UX
junior tag

Nagyon köszönöm a segítséget!
A lakatot kellett kinyitni a módosításhoz.
Pár méterre oldalra van a képernyő, így elkerülte a figyelmem. És most már rohadtul ki is állt a nyakam.

Nagyjából 15 évet öregedtem ezalatt a pár óra alatt, és nem tudom elmondani mennyire ideges vagyok. Kb. 15 oldal káromkodást tudnék most írni.
Rohadtul utálom ezt a fajta agressziót amit az apple művel. Nyilvánvalóan a rendszer képes kezelni az egérmutató egymilliárdszor gyorsabb sebességét is, de nekünk meg akarja mondani az a f.sz hogy Tim hogy ez is elég. Gondolom az apple moouse-al csodálatosan működik, csak ugye az megint csak az egyéni preferencia semmibevétele hogy csakis egy és egy darab egér létezik több millió, vagy talán több milliárd kéz méretéhez.

Marha nagy szerencsénk van hogy nem ez az egy cég uralja a világot, mert akkor kijelzőből is kétféle méret létezne a világon, kesztyűből 1 méret természetesen, (amely mindenkinek jó), wc csészéből 1 és kerékpárból talán kettő.

Gyűlölöm az agressziót, ezért most megtaposnám Timet. :DDD

kb. 7 éve ugyanígy kezdtem az első ipademmel, úgyhogy lesznek még kirohanásaim. Az apple fanatikusok ne olvassák a hozzászólásaimat, a többiektől pedig előre is elnézést kérek.

Meg kell jegyeznem azonban hogy csípem az öreget. Amíg ő lesz a góré, nem aggódom az adatbiztonsággal kapcsolatban. Bírom a döntéseit, értem az üzletpolitikáját, főleg ipad vonalon, de ilyenkor azt kívánom neki hogy csak mokkáskanállal egye a levest egész életében.

(#37318) CharlieDrop válasza UX (#37317) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem. Nem csak Apple Mouse-zal jó. Nekem a Logitech egerekkel is jól működik.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37319) Syl válasza UX (#37317) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha új vagy Apple desktopon, akkor készülj még sok hasonló "agresszióra". Nem egy alapvető, windowson két kattintást igénylő beállításhoz itt külön alkalmazás szükséges.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37320) UX válasza Syl (#37319) üzenetére


UX
junior tag

Tartok tőle.
Az apple utálók csoportja mindig azt hangoztatja hogy a mac az a hülyéknek való, az én fanatikus ismerősöm pedig azt hogy, bedugod és műkszik, semmivel nem kell vacakolni.
Szerintem ez nagyon függ az egyéni igényektől. Ha valamiről van egy határozott elképzelésed hogy az neked úgy jó a ha működik, akkor nagyon nehezen tud meggyőzni az apple az ellenkezőjéről.

Mindegy, most már, csak adjon valami pluszt is.
Egyelőre az m1-ről nem nyilatkoznék, a bootolása nem gyorsabb mint a jelenlegi gépemnek, az alvó módból való felébredési sebességétől sem estem hanyatt. Kifejezetten lassúnak találom. Az ablakok mozgása is kicsit lassú (lerakás dockra és vissza) de ezt majd később, lehet csak beállítás kérdése.

Viszont a kurzor után újra van egy dolog amit fel kellene turbózni. Szerencsére semmi problémája nincs a külső hangkártyammal, megszólaltak a hangsugárzóim. Csak sajnos nem szól olyan szépen a muzsika mint windowson. Van erre is valami okosság? :)

CharlieDrop
Nem tudom, elképzelni mi az a dolog amivel többet tudhat mondjuk egy steelseries egértől. Mármint, biztosan eltérőek lehetnek a paraméterek, de lehet hogy csak másak az igényeink. Az, hogy 15 centimétert kell mozdítani az egeret, es akkor is vánszorog, az számomra nem elfogadható. 3D tervezéskor én pörgök mint a mérgezett egér. Kis mozdulatokkal 1 métert is áthúzom az egeret, és nem kell rá várni. Két monitort kell bejárnia.
Alkalmazás nélkül sem találtad lassúnak?

(#37321) blakey válasza UX (#37312) üzenetére


blakey
titán

Ilyen esetekben a Beállítások/Biztonság alatt meg kell erősíteni illetve a korábbi "bárhonnan telepítés" is működik, ha Terminal-ba beírod, hogy: sudo spctl --master-disable

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37322) Czo válasza UX (#37320) üzenetére


Czo
őstag

Macen egyebkent 30+ eve van gyorsulasa az egernek. Ha gyorsan rantod, gyorsan mozog, igy egy hatalmas kepernyon is, egy apro es hirtelen mozdulattal ki tudom rantani az egeret a sarokba, hogy triggereljem az ide beallitott esemenyeket. Ez szerintem megszokas kerdese, mert ha le kell ulnom egy Windows vagy egy Linux ele, akkor ott erzem szenvedosnek es hibasan mukodonek az egeret. Hiaba huzom/tolom meg gyorsan, baromira nem reagal ra erdemben.

(#37323) CharlieDrop válasza UX (#37320) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem. Egyáltalán nem lassú. De nekem nem régebbi gépen van, lehet azért?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37324) UX válasza Czo (#37322) üzenetére


UX
junior tag

Hidd el, kipróbáltam. Olvastam róla és volt is a kezemben apple mouse.
Levideózhatnám hogy az 55"-os tv átlóját bejárni windowson millisecundumokba kerül, 2cm eltolással, macen pedig kb. 0,1 másodperc, még ha hirtelen gyors mozdulatokat is teszek, de semmi értelme.
Lehet csak egy-két olyan ember lesz aki elhiszi hogy így van, és nekik is hasonlóak az igényeik, élményeik, de a többieknek én nem akarok bizonygatni semmit.
Az én igényeimnek csiga lassan működik pár dolog egyelőre, de pozitív vagyok.
És kívánom hogy neked legyen igazad, hogy tévedtem, és én vagyok a béna, mert az azt jelenti hogy a rendszer tökéletes. :)

CharlieDrop
Ez egy 2020-as modell Mac mini M1 16GB
Montenerey 12.1

[ Szerkesztve ]

(#37325) CharlieDrop válasza UX (#37324) üzenetére


CharlieDrop
veterán

12.4-nél járunk, lehet egy frissítés elférne.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#37326) Czo válasza UX (#37324) üzenetére


Czo
őstag

Senki nem allitotta, hogy bena vagy. Annyit irtam, hogy gyari kornyezetben, az eger sebessege nem egyenesen aranyos a huzas tavolsagaval, hanem fugg, a huzas sebessegetol. Ezt rengeteg ember, aki mashol nott fel, az nem tudja megszokni. Viszont, aki ezt szokta meg, o megorul, hogy Windowson alatt, vagy minden apro mozdulatra sokat mozog, vagy folyton emelgetni kell az egeret. Az egyik rendszer ilyen, a masik rendszer olyan. En pl. hiaba bootolok barmelyik Inteles modellen Windowst, hiaba ugyonaz az eger, az eger mozgasa nem is hasonlit, az OSX alatt megszokotthoz. Linuxon, xorgot hasznalva lehet hasonlo eredmenyt elerni peldaul, de Windows eseten lovesem sincs, hogy mit kellene feltelepiteni, hogy jo legyen.

(#37327) UX válasza Czo (#37326) üzenetére


UX
junior tag

Jövő héten meg lesznek a monitorok, az asztal mellett ülve, a tervezést is kipróbálva majd letesztelem. Beszerzek egy apple mouse-t is, mert baromira tetszett a zoomolása, ami medellezeskor nagyon jól jönne.
A 3Dconnextion egér ezt nem tudja szerintem.
Ezzel együtt már úgy kell működjön minden ahogy azt az apple megálmodta, és még ha 3 hétig fájni is fog a kezem, bízom benne, elégedett leszek.

Egyébként látom a Linearmouse app beállításaiban, hogy ha a gyorsulást nagyobbra állítom, az a pontosság rovására megy. Szóval ezzel vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

(#37328) UX


UX
junior tag

Ilyen kiegészítőt magyarországi webshopban láttatok már?

Czo

Lehet szükség lesz rá a későbbiekben. :DDD

blakey

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#37329) Czo válasza UX (#37328) üzenetére


Czo
őstag

Ez ugy nez ki, mint ez. Nyomtassak neked egyet? :D

(#37330) Syl válasza UX (#37327) üzenetére


Syl
nagyúr

Egérfüggő (vagy annak drivere) lehet ez a mozgási sebesség, mert amíg régi MS valamint Apple MagicMouse-nál maxra tekert sebesség mellé még külső appot is igénybe vettem a megfelelő egérmozgáshoz (szintén két monitor), addig a Logitech-en alapon tökéletes [kép]

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37331) UX válasza Syl (#37330) üzenetére


UX
junior tag

Hmm, ez érdekes. Nem határolódom el a Logitech egerektől, sorban a harmadik amit kiprobálok, ha a magic mouse vagy a 3D connexion nem jön be.

(#37332) UX


UX
junior tag

Jut eszembe, nem lehet hogy az adatátvitel lassú?
15 méter hdmi kábel csatlakozik a tv-hez.

(#37333) ro3000


ro3000
tag

Adott egy Mac Mini 2014 Late. Egyik napról a másikra nem tud kapcsolódni a Wi-Fi-re. Van valakinek elképzelése, mi történhetett?

(#37334) cigam válasza ro3000 (#37333) üzenetére


cigam
félisten

Neked kell tudni, hogy mi változott, és hogy mi a pontos hibaüzenet.
- Más eszköz, pl. telefon rá tud csatlakozni a routerre?
- Máik routerre pl. a telefon hotspotja, rá tud csatlakozni a mini?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#37335) cigam


cigam
félisten

Google drive, letöltés. macOS 10.15.7, Safari 15.5-el. Mutatja a jobb alsó sarokban hogy összetömöríti a fájlokat/mappát, majd amikor a letöltésre kerülne a sor:

Pedig a sütik blokkolása nincs bekapcsolva, és egyesével le tudom tölteni a fájlokat, vagyis engedélyeztem a letöltés erről az oldalról.

Ötlet, hogy mi nem tetszik neki és arra mi a megoldás?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#37336) oszy


oszy
veterán

Mac mini maOS Catalina 10.15.7 - Safari 15.5

Nem látom a minin megnyitott lapokat iPhone-on és fordítva. A handoff engedélyezve van mindkét eszközön. Tudja valaki az okát és a megoldását? :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#37337) Pano válasza oszy (#37336) üzenetére


Pano
addikt

Jártam már úgy, hogy egyik eszközön valamelyik app iCloud szinkonizációja nem volt engedélyezve, miközben mindenhol máshol igen és elvileg a beállításokat is átvittem. Lesd meg, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#37338) oszy válasza Pano (#37337) üzenetére


oszy
veterán

Mindkét eszközön be van kapcsolva a Safari szinkronizáció.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#37339) hibavissza


hibavissza
veterán

Mac Mini M1. Kingston USB 3 kártyaolvasót benne 32 GB kártyával a fényképezőgépből felismeri, de folyamatosan eldobálja ha elkezdem bemásolni róla a fotókat. Műszaki probléma nincs, mert ugyan innen tökéletesen fut egy külső ssd.
A kártyaolvasó ugyan ezzel a kártyával tökéletesen megy egy Windows laptopon.

Nem szereti a Lumix fájlrendszerét? Természetesen a fgépet sem látja a gép, ha rádugom. Mi lehet a megoldás?

(#37340) hszilard666 válasza hibavissza (#37339) üzenetére


hszilard666
veterán

Elvileg van egy gyári app az OS ben "képletöltő" vagy "image capture" néven. Ha USB kábellel rádugod a fényképezőt akkor elvileg ott látnia kellene ömlesztve az összes képet ami az SD kártyán van. Évek óta ezzel a metódussal töltök le képeket a canon gépekről ha nem wifi-n keresztül teszem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37341) hibavissza válasza hszilard666 (#37340) üzenetére


hibavissza
veterán

Köszi, megoldódott. Ràdugtam közvetlenül a MacMini USB csatlakozójàra a fgèpet ès így felismerte. Ezutàn felismerte màr a Monitor USB hubjàn keresztül is mind a fgèpet, mind a kàrtyaolvasóba dugott SD kàrtyàt. Nem èrtem az okàt először mièrt nem ismerte fel egyiket sem a Monitor hubjàn keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#37342) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

100.000 Ft-al drágább lett minden mac gép! Elég gáz :(

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#37343) Pano válasza kazsmerlaca (#37342) üzenetére


Pano
addikt

Ilyen az, ha egy országnak "szárnyal" a gazdasága és még ráadásként szanaszét van adóztatva is.

(#37344) hszilard666 válasza kazsmerlaca (#37342) üzenetére


hszilard666
veterán

Én nézem a jó oldalát, még többet spórolok azzal hogy a régi gépemet használom és nem upgrade-elek! STONKS! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37345) hibavissza válasza kazsmerlaca (#37342) üzenetére


hibavissza
veterán

🇨🇿 2010 áprilisában 25,4 cseh korona volt egy euró, most 24,74.
.🇭🇷 2010 áprilisában 7,25 horvát kuna volt egy euró, most 7,5.
🇭🇺 2010 áprilisában 266 forint volt egy euró, most 402.

Nyilván lesz még lejjebb is a forint. Mivel nem akarnak havonta árakat átírni kis rátartás is van benne. Minden cég ezt csinálja. Ezért gerjeszti az inflációt a gyenge árfolyam.

[ Szerkesztve ]

(#37346) Mikika


Mikika
aktív tag

Sziasztok
Lehetséges valahogy a Mac mini külső vinyójáról zenét áttölteni Iphonera?
Ha igen hogyan?
Köszi

Forever Apple

(#37347) cigam válasza Mikika (#37346) üzenetére


cigam
félisten

Melyik verzió, milyen beállításokkal? Ha rádugod a gépre az iPhone-t, megjelenik a finderben, és ott behúzod a zene könyvtárba?
Esetleg letöltöd a foobar2000-et, és abba húzod bele.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#37348) Ear001 válasza cigam (#37347) üzenetére


Ear001
addikt

Vagy iTunes.

(#37349) blakey válasza Mikika (#37346) üzenetére


blakey
titán

Egyszerűen, kb. ugyanúgy ahogy Androidon is, FE File Explorer az egyik megoldás, számomra a leghasznosabb iOS/tvOS app (megvettem), feltelepíted a telefonra és wifin simán átmásolod, az FE File Explorer létrehoz egy könyvtárat és oda tudod rendszerezni a fájljaidat. Én még soha nem csatlakoztattam iOS eszközt a géphez fájlok átmásolásához, rádásul ez a fájlkezelő zenére és fimre is egész használható, nem kell külön lejátszó ha nincs rá igény.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37350) Krethx


Krethx
aktív tag

Szerezz 3 hónap előfizetést ingyen.
Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade és iCloud+ (50GB)
iSTYLE

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.