Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) sting2 válasza bombibmw (#21644) üzenetére


sting2
addikt

Creative H7 esetleg....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21652) bombibmw


bombibmw
veterán

Köszi a válaszokat srácok! :R
Végül a salytmasztor által ajánlott Sennheiser GSP600-al teszek egy próbát.
Később írok pár tapasztalatot. :)

(#21653) sting2 válasza bombibmw (#21652) üzenetére


sting2
addikt

Csecse a cucc nagyon!
Jöhet róla minden. :K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21654) salytmasztor válasza bombibmw (#21652) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Remélem jó lesz, mert én sem hallottam még ezt a fejest, viszont pár "normálisabb helyen" erősen pozitív véleményeket írtak olyanok, akiknek már volt tapasztalatuk jó gamer és hi-fi fülesekkel is.
Kíváncsi vagyok a véleményedre.

(#21655) bombibmw válasza sting2 (#21653) üzenetére


bombibmw
veterán

salytmasztor:

Egyelőre nem akarom nagyon felhangosítani, mert mindig bejáratással kezdem minden hangkeltőmmel.
Azt tapasztaltam az eddigi fejeseimnél, hogy mindegyiket be kell járatni, mert mindig jót tesz a hangképnek és talán a fejes is meghálálja, szóval ennél csak jobb lesz a későbbiekben.
Előre leszögezem, hogy az árát nem éri meg, hiszen milyen fejes ér meg közel 80k-t? :D
Viszont ez a fejes egy isten.
Minőségre nagyon ott van.
A HyperX talán kompaktabb érzést kelt, de ez is rendben van.
A kábel elég hajlékony és bedugós, viszont hosszú, amit én egy gyorskötözővel belőttem a számomra megfelelő hosszúságúra.
A hang az eszméletlen.
Minden megvan, ami csak kell és minden hang a helyén is van, zárt létére megfelelő tér áll rendelkezésre.
Azt gondolom, hogy jobb a Cloudnál, de ez el is várható ennyi pénzért.
Nagyon kényelmes eddig.
A fejpánt maga valami nagyon erős, hajlékony gumiból, vagy lágy műanyagból lehet, egy fém betéttel.
Eltörni szinte lehetetlen.
A fejpárna vaj puha és szépen körülöleli a fület.
Nagyon nagy fejű embereknek is jó lehet, mert iszonyat tágasra lehet nyitni és a pánt bírja is a terpeszkedést.
Az ára nagyon magas és ezt, mint már írtam is, nem éri meg, de remélem, hogy jól fogja bírni a gyűrődést, mert ezután nem kell másik fejes évekig. :)
Egyelőre ennyi.
Ha később eszembe jut még valami, akkor leírom, de addig is, ha esetleg van valami kérdés, szívesen válaszolok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#21656) salytmasztor válasza bombibmw (#21655) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Egy igazán jó vagy szuper füles megérhet 80k-t, de csak ha nem a magyar béreket vesszük alapul... :U
Örülök, hogy jó lett a fejes. :K
Majd egyszer lehet én is beruházok rá (használtan vagy valamilyen komolyabb akciónál). ;)

[ Szerkesztve ]

(#21657) bombibmw válasza salytmasztor (#21656) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem kizárt, hogy a szokásos helyeken, vagy BF-en lesz leárazás, de én nem tudtam várni és meg se fogom nézni az akciókat, nehogy a falba verjem a fejemet. :D
Az ár jelen pillanatban nem érdekel, mert elégedett vagyok a cuccal.
Köszi ismét a segítséget! :)

(#21658) DamianB


DamianB
őstag

Üdv ˘!
Érdeklődnék hogy melyik lenne szerintetek a jobb Astro Gamingheadset A40 TR GEN3 Black (PC) 99 euro vagy Logitech G633 90 euro . Fu órák ota olvasom a forumot oda vissza keressek rá a dolgokra ennél a kettönél ragadtam meg astro nagyon bejött ahogy FBI beszél róla milyen kényelmes g 633 rat meg Sting 2 ajánlja nagyon . hyperx ek kell kezdtem az utam utána rog 7.1 ek jöttek utána razer tiamat 7.1 így jutottam ide ehhez a kettöhöz zene rész nem érdekel füllhallgatón hallgatok zenét amugy is bot fülem van. fontos lenne hogy jó legyen a zajszürés mikrofon szempontjábol és be se jöjjön zaj . Mixamp első körben semmikép nem lenne de ki tudja . bocs hogy össze szedetlen vagyok de kifolyik a szemem .
Gratulálok a GSP hez bombibmw meg ugyan olyan a gamepadunk is :D

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21659) HdRew válasza DamianB (#21658) üzenetére


HdRew
őstag

Akkor ezt most magyarul?

(#21660) la_cc válasza HdRew (#21659) üzenetére


la_cc
addikt

Vesszők nélkül is olvasni kell tudni a sorok között... :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21661) sting2 válasza DamianB (#21658) üzenetére


sting2
addikt

Szakmai topikban bátran használd a keresőt, jobb fent.
Beírod a típust pl :
g633, hyper, beyer, stb. és rengeteg választ kapsz.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21662) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok!
Nemrég vettem használtan egy Cloud II-t és az USB-s kártyája sztereóban még csak-csak elmegy, de a 7.1-nek nevezett hang egy vicc.
Vettem is az ebay-en egy ilyen 1m-es 4pin to 2x3pin hosszabbítót/átalakítót. Asus D1-el használom és jelentem nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#21663) yorka


yorka
tag

Én végül Alphat vettem. Abban nincs benne ez a 7.1-es szar. Próba még nem volt, a nyuszi tojja majd ki vasáranp.
Csábító volt Sting g633-a, de belegondoltam mivel járna a nyitott volta: a gyerek játéka ki-, asszony zenéje behallatszik, én meg nem tudok pihenni :D

[ Szerkesztve ]

(#21664) DamianB válasza sting2 (#21661) üzenetére


DamianB
őstag

Teljesen igazatok van ezért is írtam a hogy bocs az össze szedetlenségért . Egész éjszaka a forumot olvastam meg most is úgy két órát és találtam egy érdekes 2016 év végi bejegyzést tőled hogy kérdezted milyen a különbség a A40 TR mix amp és a G633 között erre később kaptál választ ? Mi a véleményed ?
Azért agyalok rajta ennyit mert most ugye csak 30 ezer ft A40 TR igaz mix amp nélkül . A Gen 2 re írtátok hogy nincs tér ezt a háromban nem javították ? Mert ez miatt kicsit eltántorodtam tőle meg hogy nem valami zárt . Köszönöm előre is a segítséget csak őszintén.
Laptopom egy clevo p751 dm2 g laptop elvileg Sabre DAC-cal de a systembe csak ezeket látom :
-nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GP104 - High Definition Audio Controller
-Realtek ALC899 @ Intel Sunrise Point PCH - High Definition Audio Controller [D-1]

Yorka én úgy tudom a G633 zárt füles én is néztem Sting G633 ját el is raktam magamba .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21665) bombibmw válasza DamianB (#21658) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Köszi a gratulációt! :)
Én még mindig azt mondanám, hogy vegyél egy HyperX Cloudot.
Ár/értékben verhetetlen.
Az Astronál az a baj, hogy a Mixamp adja a fejes sava-borsát.

(#21666) DamianB válasza bombibmw (#21665) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi a tanácsot csak van 26 k ért német amazonról ingyenes szállítással G633 még mindig azt mondanád hogy Cloud verhetetlen ár értékben ? :F

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21667) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok. Van egy Logitech g231-es headsetem. [link] Igazanbol nekem nincs is bajom vele. Telejsen rendben mukodik Masok is telejsen szepen hallanak avval sincsen baj. Egyetlen problemam az az ey,hogz ez egy ASUS XONAR DG hangkartyan keresztul megy a gepbe es nem si a kartya a hibaja . Csak ,ha olyan hallnak halglatok zenet ,hogy szinte mar En alig hallom, akkor is a tobbiek halljak a mikrofonbol. Az lehet,hogy olyan erzekeny a mikrofon ,hogy mindent atkuld? Ezt lehet valahog yorvosolni? Boost meg mindent kikapcsoltam,de akkor is. Nem zavaroan es En ebbol semmti nem erzekelek ,csak a tobbiek halljak . Hangosan mar nem is merek zenet hallgatni ,mert akkor az mar atmegy druva. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#21668) sting2 válasza DamianB (#21666) üzenetére


sting2
addikt

Arra csapjál le, mert nem szokott napokig tartani.
Ha nem jön be, tovább adod..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21669) bombibmw válasza DamianB (#21666) üzenetére


bombibmw
veterán

Igen, de ennyiért vedd meg a 633-at, mert az is nagyon jó cucc, a mikrofonja pedig legendás.

(#21670) DamianB


DamianB
őstag

Ahogy olvasgattam az Could Alpha nagyon ajánlott azzal össze vetve a G633 at ? Annyi még hogy zajos környezetben vagyok ezért fontos a zajszürés .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21671) sting2 válasza DamianB (#21670) üzenetére


sting2
addikt

Akkor másképp fogalmazok 26-ért G633 - Bontatlan - "novicsentó" újan,nem minden bokorban akad és baró cucc.
Az Alpha is az, de a sorrendek megfelelő betartásával két legyet is üthetsz egy csapással, ha esetleg nem jönne be a Logi.
Az Alpha jobban izolál.

De, te már döntöttél...
:U

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21672) DamianB


DamianB
őstag

Nem de hogy döntöttem ha ilyen könnyen döntenék már rég meg rendeltem volna az astrót annyira bejön az a cucc de inkább hallgattam rátok és sztem jól tettem (meg közbe láttam hogy zártá tegyem 15 ért vennem kell hozzá olyan modot ) . Ha jól veszem ki a szavaidból akkor logi egy vékony szinttel feljebb van az alphanal még mindig, vegyem meg és ha nem jön be utána jöhet az alpha ? Remélem jól értem. Nagyon tetszenek ezek a 7.1 es csodák de süket vagyok hozzá teljesen feleleges nekem 30 nál többet költenem nekem erre a sztorira .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21673) CsonkaImo válasza DamianB (#21672) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem Alpha, csak hogy könnyebb dolgod legyen. ;] Viccet félretéve szerintem a Cloud sokkal jobb konstrukció, mint a g633. Strapabíró, minőségi kialakítás és jó hang.

(#21674) DamianB válasza CsonkaImo (#21673) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi ;] mennyivel egyszerűbb más perifériát gépet venni alkatrészeket tudod mit hogy . Az a baj egyszerar be fürödtem fülhallgató témába. Megvettem egy mindenki által ágyon dicsért fülest ki próbálas nélkül . Nos a füles kiváló csak kiesik a fülemből úgy hogy ott pihen polcon . :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21675) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Szeretnék beruházni egy gamer fejhallgatóra, igazából tényleg csak gaming-re kellene.

Az igényeim:
-circumaural
-vezetékes
-mikrofonos
-jack vagy USB mindegy
-egyenlőre csak alaplapi hangártyával rendelkezem
- nem kell, hogy világítson, a funkciójában legyen nagyon jó !

Az összeg amit rászánok kb 20.000 FOrint

Egyenlőre aprón nézelődtem és találtam egy CM Storm Sirus-t, erről mi a véleményetek ? Tudom, hogy benne van az ajánlásban de olvastam, hogy kicsit nehéz és nem szigetel annyira.

(#21676) VGNGR válasza DamianB (#21666) üzenetére


VGNGR
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy német amazonon meg van cloud II 23 ezerért.

(#21677) sting2 válasza VGNGR (#21676) üzenetére


sting2
addikt

Az tipikus ár, és sokszor van ennyiért , de G 633 - 26-ért szökő évente! és ez a nem mindegy.
Mindenkinek ajánlom jó szívvel a két fejes egymás mellett történő hallgatását (- én naponta megteszem szinte), és utána értekezni arról melyik milyen.
A Logi Supportja legendás, nincs " klausztrofóbia " érzése a fülnek, az Usb csatlakozás ezerszer sokrétűbbé teszi, Pc-n, olyan hangja van a szoftverrel, hogy nem egy, nem kettő embert csaptam be vele, azt állítva , hogy ez egy Beyer MMX 300, és hasonlóak..
Az Alpha jobban helyre tette a Cloud féle hangzást, de még mindig " csak" jack csatlakozós, így kontrollerekkel használva, rém száraz, erőtlen, gyenge a hangja - mondjuk XO joyal egy picit jobb a helyzet az elemeknek köszönhetően.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21678) vaki


vaki
aktív tag

Az a kérdésem volna, hogy 20-25 ezer Ft-os kategóriában létezik-e valódi 5.1-es fejhallgató, avagy sem?

Elsősorban FPS játékra kellene, circumaural (ha lehet szövet és ne műbőr), a valódi 5.1 azért lenne jó, mert a gépben egy Asus Xonar AE hangkártya van és nem szeretném azt "kikerülni", szóval jó lenne ha jack csatlakozón keresztül tudná az 5.1-et.
Jelenleg egy sima 2.0-ás Sennheiser HD407 fejhallgatót használok és ezzel az a gond, hogy többször bizonytalan vagyok az előttem-mögöttem szól a hang kérdésben (ha valamelyik oldalról szól, az jól kivehető).

A felhasználóbarát felhasználó

(#21679) CsonkaImo válasza vaki (#21678) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha jól tudom nincs ebben az árkategóriában “valós” 5.1-es fejes ismert gyártótól. Talán eBay-en vagy Amazonon tudsz találni ismeretlen márkától ilyen megoldást.

(#21680) Kvelstadt válasza CsonkaImo (#21679) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hol kezdődik árban egy rendes 5.1es fejes?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21681) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok,

Fejhallgatót keresek az alábbi szempontok szerint:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főleg játék, de nem szeretném váltogatni a fejhallgatót ha 2 menet között megnéznék egy videót vagy beraknék egy zenét, így inkább olyat keresek ami mindhárom helyzetben a lehető legjobb az árkategóriában :) Sony ZX660-at használok, csak a mikrofon miatt keresek mást, ami a legközelebb áll hozzá hangminőségben :)

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25-30, ha van valami nagyon ultimate ajánlott darab erre a célre, akkor 35-40 is lehet a felső határ, de csak ha annyival jobb hangminőségben és a mikrofon minőségében.

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes

(4) Circumaural vagy supraaural?
A circumaural szimpatikusabb, de nem kizáró ok ha supra

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mindenképpen mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Ami belefér a keretbe, real térhatású nyilván jobb lenne a játék és filmek miatt

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Laptopban használnám hangkártya nélkül, így szerintem egy USB-s verzió jobb hangminőségű lehet, de lehet tévedek :R

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
HP Omen 15 2017 laptopról van szó, sajnos pontos hangkártya típust nem találtam.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
-

Megköszönném ha 2-3 lehetőség is lenne, kis véleménnyel hogy melyik miért :)
Előre is nagyon köszönöm

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21682) SidCorky válasza SidCorky (#21681) üzenetére


SidCorky
senior tag

Közben kinéztem a Cloud II-t, ez mennyire ajánlott?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21683) DamianB válasza SidCorky (#21682) üzenetére


DamianB
őstag

Nagyon ajánlott itt a fórumon .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21684) Kvelstadt válasza SidCorky (#21682) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem az van. Nemrég vettem, itt is nagyon ajánlották azért a pénzért. Én szeretem. Na nem a virtualja miatt de kényelmes jól szól jó a miki, én is ajánlom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21685) bombibmw válasza SidCorky (#21682) üzenetére


bombibmw
veterán

Ha megnéztek néhány videót YT-on, hogy melyek a legjobb gamer fejesek, akkor látni fogjátok, hogy a nincs közöttúk real több.1-es cucc.
Nem lesz tőle jobb a térhatás.
A másik pedig az, hogy hiába a drága fejesek, a legtöbben HyperX variánsaival tolják a profik között is.
Nagyon jó cucc.
Én a helyedben a sima Cloudot venném, mert a II-höz adott USB "kártya" csak ront a hangon, ellenben egy rendes hangkártyával.
Vannak összehasonlító videók a mikrofont tekintve is.
Ebben a Cloud nem a legjobb, de vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#21686) CsonkaImo válasza Kvelstadt (#21680) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nehéz megmondani, mert nagyon kicsi a választék. Senki sem foglalkozik az ilyen fejhallgatókkal mostanában. CM Storm Sirus volt talán a legolcsóbb 30-40k körül, de nem nagyon kapni már.

(#21687) vaki válasza CsonkaImo (#21686) üzenetére


vaki
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a javallatokat, a CM Storm-ból találtam Ebayen, megpróbálkozom vele, logouton van teszt, az alapján egészen jónak tűnik.

A felhasználóbarát felhasználó

(#21688) DamianB válasza CsonkaImo (#21686) üzenetére


DamianB
őstag

Amúgy nem is értem hogy mért nem mentek 5.1 irányba egyszerűbb lenne megcsinálni mint egy 7.1 et nem ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21689) SidCorky válasza bombibmw (#21685) üzenetére


SidCorky
senior tag

És jobb lehet a jackes verzió notebook hangkártyával mint az usb-s a sajátjával?
A Sennheiser GSP 350-ről vannak tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21690) DamianB válasza SidCorky (#21689) üzenetére


DamianB
őstag

Attól függ milyen notebookod van.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21691) Kvelstadt válasza CsonkaImo (#21686) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én meg azt hittem hogy az a kövi lépcső és hogy az igényesebbek azzal tolják.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21692) SidCorky válasza DamianB (#21690) üzenetére


SidCorky
senior tag

HP Omen 15 2017 lesz, ehhez keresek fejhallgatót, fent is említettem

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21693) DamianB válasza SidCorky (#21692) üzenetére


DamianB
őstag

Ja igen bocsi nem figyeltem sztem ebben nincs valami komoly hangkártya . Vannak laposok ( Chimera MSi GT sorozat és elvileg az én Clevom is ) amikbe elég jó hangkeltő van.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21694) SidCorky válasza DamianB (#21693) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hát nem, ezért keresnék inkább valami hangkártyásat.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21695) salieven válasza bombibmw (#21685) üzenetére


salieven
aktív tag

Én pl a napokban rendeltem egy Cloud Alpha-t és nyomja a bal fülem ... egymás mellé raktam a Cloud 1-el és mintha kisebb lenne a fülpárnás része. Plusz a szövet benn a hangszóró előtt közvetlen felveszi a hangszóró mintáját annyira rá van húzva a Cloud 1-nél viszont kisebb van vagy csak a szövet vastagabb és sokkal kényelmesebb. Azt sajnálom csak hogy Cloud Silvert lehet kapni mindenhol szinte a sima Cloud 1-t nem tudok venni boltból. :(

PSN: salieven

(#21696) CsonkaImo válasza Kvelstadt (#21691) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igényesebbek inkább stereo vonalon mozognak, akár külön fejhallgató és mikrofon párossal. Meg persze komolyabb forrást használnak. Ezek a “valós” több.1 fejesek magasabb szinten a vicc kategóriát képviselik. Persze ettől függetlenül lehet valakinek ez jön be, és hidegen hagyja mások mit gondolnak.

(#21697) DamianB


DamianB
őstag

Még annyi kérdésem lenne hogy leírtam mi van a gépembe plusz 4 db 3,5 van a gép oldalán ki tudna hajtani komolyabb füleseket is ? Sabre DAC részét nem vágom hogy most benne van e vagy nincs . :F
Köszönöm az eddigi segítséget is :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21698) Benir8 válasza DamianB (#21697) üzenetére


Benir8
senior tag

Vegyél egy sima fejhallgatót, meg egy usb-s hangkártyát. Nálam így van megoldva. Asus Xonar U3 :)

(#21699) DamianB válasza Benir8 (#21698) üzenetére


DamianB
őstag

de ép ez a lényeg ha a kollegák szerint ez jó akkor nem kéne erre költeni

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21700) Bloksma válasza vaki (#21678) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Használtan még talalálsz ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.