Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Szevasztok..

A nagy szakikat kérdeném,Gamer headset vásárlás előtt állók és az a kérdésem hogy a felsorolt típusok közül melyikre érdemes beruházni.

STEELSERIES Siberia 840

Astro A50 Wireless Headset

ASUS ROG Centurion 7.1

ASTRO A40 Headset + MixAmp Pro TR

Előre is köszönöm további szép napot mindenkinek. :R

Vaskobak

(#21702) VGNGR válasza Vaskobak (#21701) üzenetére


VGNGR
senior tag

Összefoglaló

(#21703) zack


zack
nagyúr

Logi G633-mal teljes mértékben elégedett vagyok, és nagyon kényelmes órákon keresztül is.Nem tudom mi a valós és nem valós "sok .1", de én hallom a térhatást, jól elkülönülve. World of Tanks Blitz-et tolom, és hallom a tankokat mögöttem mellettem előttem, tehát a rendszer jól működik. Mikrofon is első osztályú.
G35-tel sem voltak gondjaim az anyagminőséget kivéve, de a G633 érzetre ebben is előrelépés eddig.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21704) DamianB válasza zack (#21703) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi Zack ez hasznos volt . Azóta se döntöttem a headset meg vissza másszott 29 környékére . Alpha n agyalok és rajta még mindig annyira nem sürgős ha meg meguntam a várakozást aprórol veszek egyet .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21705) CsonkaImo válasza zack (#21703) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Pánt törés sajnos mindkét típusra jellemző, ezt nem sikerült javítani.

[ Szerkesztve ]

(#21706) Laraxior válasza zack (#21703) üzenetére


Laraxior
titán

Úgyfest, hogy az enyém is működik, csak nem kell feltenni hozzá a Logitech szoftvert. Úgyfest az csinálta a problémát. :DDD
Megnyugodtam, 45ezerért kár lett volna érte. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21707) CsonkaImo válasza Laraxior (#21706) üzenetére


CsonkaImo
addikt

45 ezerért illene működni a szoftvernek is. Még ha valami eBay-es kínai gamer headset lenne 5k-ért, 0 support-tal, még azt mondanám oké. És ez sem egyedi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#21708) Laraxior válasza CsonkaImo (#21707) üzenetére


Laraxior
titán

Dugig van a net G933 hangproblémával. :K :W
Én is telepítettem vagy 10 Win-t, különböző alaplapokkal, hardverekkel.
Most úgyfest megy, de még nem kiabálom el, de a szoftvert nem tettem fel. Így ugye a világítás is ki vanlőve, azt se látom, hogy mennyin van az akku...
De legalább működik, már ennek is örülök, mert azért bazi jól szól. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21709) DamianB


DamianB
őstag

Német amazonon 24 K normál árba az alpha sokat agyaltam rajta de sztem ez lesz a befutó .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21710) DamianB válasza DamianB (#21709) üzenetére


DamianB
őstag

Hali megint én ;]
Addig húztam hogy be esett Sennheiser Game zero Special Ed. 52 k alá amazon.de . Tudom hogy az onenak jobb hangja van de nekem nagyon hangos a laptopom hűtése muszaly a zárt kialakítás meg jól jönne a hordtaskaja is . Vélemény ? Megéri az árát ?
Köszönöm az eddigi segítséget . :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21711) CsonkaImo válasza DamianB (#21710) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Veheted nyugodtan, teljesen rendben van az a fejes.

[ Szerkesztve ]

(#21712) DamianB válasza CsonkaImo (#21711) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi a választ . Be néztem a DAC fórumban elvileg korrekt cuccok vannak a laposba . Néztem a GSP 600 is 66 K alzan csak az nem olyan helytakarékos nem lehet úgy hordozni ami nem egy utolsó szempont. 30 volt keretem de ha meg éri akkor megveszem a jobbat .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21713) bombibmw válasza DamianB (#21712) üzenetére


bombibmw
veterán

A 66k jó ár érte.
Én nemrég 78k-ért vettem.
Most mérgelődhetnék, de ez mindig így van, e6ért nem foglalkozok vele.
Pár teszt szerint jobb, mint a Game Zero.
Zeronál az lehet a gond, hogy a hangerő tekerő egy idő után belazul.
A GSP-nél ez kizárt.
Elég robosztus darab,.szóval azért gondold meg, ha hordozni is szeretnéd!

(#21714) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Van egy Asus Cerberus Artic headset amit laptopról szeretne használni a lányom TeamSpeak programmal. A laptopon kombi jack ajzat van és a fejhallgatón csak a füles rész megy a mikrofon nem. A fiamnak Steelseries Artic 5 van ami szintén nem megy csak simán a 3,5 jack ajzatról de annál adtak hozzá usb-ről átalakítót gyárilag. Bár érdekes módon telefonnal meg megy rendesen :W Remélem nem bonyolítottam túl a dolgot :B A lényeg az,hogy esetleg találkozott-e valaki ilyen problémával és ha igen,hogy oldotta meg :U

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#21715) DamianB válasza bombibmw (#21713) üzenetére


DamianB
őstag

Igen pontosan ez a helyzet hordozni is akarom. Ha minden jól megy az évben több hetes külön meloim lesznek ahová vinném a lapost és így tudnám vinni a fejest is tiszta praktikusan . G633 azért vetettem el mert tutti eltörném Alpha még mindig ott van befutónak de nagyon tartok attól hogy nyomná a fülem rengeteg helyen olvastam hogy nyomja a fejüket Cloud 2 meg valamiért nem jön be réginek érzem . Közben meg kiderült ahogy nézegetem a hangkártyát hogy egy fasza kis Creative gamer hangkártya agyba dugos fülesemből elő csikart valami tér hangzást nem is értem hogy csinálta scout módot kapcsolt be ha valakinek mond ez valamit .
Úgy hogy itt állok zeronak vissza ment az ára de jön még az le idöm az van van . Közben folyamatosan figyelem a piacot .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21716) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv újra. Ma megjött a Cloud Alpha-hoz rendelt Brainwavz HM5 párna. Hát azt már most kijelenthetem, hogy ég és a föld a gyári meg ez, a képeken láthatjátok, hogy a HM5 párna hátsó része 3X vastagabb mint a gyári, elöl nagyjából ugyanakkora. Ahogy felveszem sokkal másabb érzés abszolút nem ér a driver fülemhez, és jobban körbe is öleli. Kicsit jobban átengedi a kültéri zajt, ezért pl. játék közben nem beszélek annyira hangosan a társamnak, mert magam is hallom. A felrakással viszont nagyon szívtam, 15 perc sz*pás után mérgembe rácsaptam az asztalra, szegény kicsit be is tört. Újabb 15 perc mérgelődés után meglett a technika és végül csak sikerült rátenni. Szóval akinek hasonló problémája van annak ez megoldás lehet, én a hivatalos Brainwavz oldalról rendeltem 29.50$ volt ingyen postával Angliaból, nem vámolták meg.

(#21717) zsoika válasza ricsi0307 (#21716) üzenetére


zsoika
addikt

És a körömlakk színe is passzol a füleshez Ricsi! :C ;] :P

Ui: Milyen asztal az amire rácsapsz és beszakad...vagy Te vagy "oversize"?! :F
Mondjuk ez hülye kérdés ....tisztán látszik az arcképedből is (és még szemüveges is vagy) ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#21718) ricsi0307 válasza zsoika (#21717) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Muszáj voltam segítséget kérni, mert széthúzni meg fényképezni is a dolgokat nehéz lett volna két kézzel :D Az asztal meg IKEA-s ezzel a habkönnyű, ám mégis meglepően tartós és masszív asztal volt,

(#21719) SirKero válasza SirKero (#21714) üzenetére


SirKero
őstag

Erre valaki :U :F

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#21720) DamianB válasza ricsi0307 (#21716) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi Ricsi a leírást . Muszáj amazonrol rendelni 30 euróert ? Az ebayes full kamu nem érdemes ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21721) ricsi0307 válasza DamianB (#21720) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Egy próbát tehetsz velük, én úgy voltam vele, hogy ez egy 60000-es fejhallgatóhoz való párna, biztos, hogy jó lesz.

(#21722) mtibee2


mtibee2
tag

A Logitech G633-ashoz kijött egy új meghajtó, ami képes a hallgatott zene ütemére villogtatni a fejhallgató fényeit. Akinek csak ez hiányzott az életéből, örülhet. :)

(#21723) CsonkaImo válasza mtibee2 (#21722) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:C

(#21724) sting2 válasza mtibee2 (#21722) üzenetére


sting2
addikt

Jézusom!...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#21725) Kvelstadt válasza mtibee2 (#21722) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Merthogy azt úgyse látod. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21726) mtibee2 válasza Kvelstadt (#21725) üzenetére


mtibee2
tag

Nekem 3-féle audiokimenetem van, az 5.1-es szettemé, a TV HDMI-je, és a fejhallgató, mindhárom esetben működik a vizualizáció, tehát meg lehet oldani, hogy lásd. :)

Amúgy lehet villogtatni egeret, billentyűzetet, és speciális hangszórót is a legújabb LGS-sel, állítható adaptív amplitudó, vagy előre definiált, külön lehet érzékenységet konfigurálni a mély, a közép, és a magas tartományokra, hexadecimálisan meg lehet adni, hogy milyen szín villogjon, de azt is meg lehet oldani, hogy folyamatosan változzon a pulzálás színe. Vannak alkalmazásprofilok, amiket akár automatikusan is be tud tölteni a Logitech Gaming Software. Nekem bejön, legalább érzem a törődést a gyártó részéről...

(#21727) Kvelstadt válasza mtibee2 (#21726) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jobb lett volna ha ezeket nem tudom meg. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21728) Skynet258 válasza mtibee2 (#21726) üzenetére


Skynet258
veterán

Tegnap a gyerek a hátsó ülésről beszól nekem előrehajolva, hogy ő látja a zenét. Mondom jól van, lássad (4 éves, betudtam pillanatnyi elmezavarnak, és nem viszem még az X-Men képzőbe). De lehet csak baromi jó megérzései vannak, és bevillant neki a Logi új drivere? :U :DDD

https://geekpulse.hu

(#21729) zsoika válasza Skynet258 (#21728) üzenetére


zsoika
addikt

Akkor te még jól is jártál!
Nekem azt mondta hogy "Apa! Ott áll melletted a csúnya bácsi!"
Mondom neki úgy csinálva mint aki nem sz.rta össze magát. "Honnan tudud hogy csúnya(rosszat akar)? Lehet hogy jófej"
Erre Ö " Neeem! Látszik rajta hogy csúnya, ahogy rádnéz"
Bakker :Y

(#21730) salieven


salieven
aktív tag

Sziasztok. Vezetnélküli "gamer" fejhallgatót keresek ugye mivel a Cloud Alpha nem jött be (nyomta fülem a vékonyabb szivacs miatt). Így tehát gondoltam megnézek most már egy vezeték nélkülit is. Mik az ajánlatok? Leginkább játékra lenne használva az árat viszont nem tudom nem néztem körbe hogy milyen árban mozognak a dolgok.

PSN: salieven

(#21731) DamianB válasza salieven (#21730) üzenetére


DamianB
őstag

Én most úgy ahogy benne vagyok a témában Cloud Flight és a arctis 7 nagyon megy ajánlások szintjén .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21732) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tesómmal voltunk ma bill-t venni és ki volt rakva a cloud alpha 70fontért úgy hogy én vettem a cloud 2-t 80ért.
Nem bánom mert imádom a fülesem de azért na.. mindegy ne beszéljünk róla.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21733) zsoika válasza Kvelstadt (#21732) üzenetére


zsoika
addikt

Már beszéltél ;] :)

(#21734) Kvelstadt válasza zsoika (#21733) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak leírtam mi történt és amúgyis haggyál. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21735) salieven válasza DamianB (#21731) üzenetére


salieven
aktív tag

Cloud Flight mikor jelenik meg ès mennyi az àra ? :)

PSN: salieven

(#21736) DamianB válasza salieven (#21735) üzenetére


DamianB
őstag

Elvileg kint van már .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21737) bombibmw válasza salieven (#21735) üzenetére


bombibmw
veterán

Itthon még nem kapható.
Kb. 50k lesz az ára.

(#21738) DamianB válasza bombibmw (#21737) üzenetére


DamianB
őstag

Akkor az korrekt ár lesz amazonon is e környékén van .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21739) Kiratheonly


Kiratheonly
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy igazán best-buy 7.1-es gaming headsetet, amiben jól is működik a 7.1 és nem vészes az ára sem? Jelenleg főleg CS:GO és Overwatch mellé kellene egy igazán jó füles. Megváltam az öregecske HD555-től és sajnos nem találtam még meg az utódját. Fontos lenne a térhangzás, mert azt az öreg nagyon jól tudta, zenét pedig alig hallgatok fülessel.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#21740) pulutodurumo válasza Kiratheonly (#21739) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Sennheisert hogy használtad?

Az én "gamer" fejesem egy nyitott "Hi-Fi" fejhallgató. Játékok, hangkártya driver; 2.0, sztereó, vagy fejhallgató beállításon van. Így nekem a hangok iránya jól hallható. (A konkrét modell olyan mint a HyperX Cloud, csak nyitott. Acél fejpánt, plüss párna, fogja bírni még pár évig.)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#21741) Kiratheonly válasza pulutodurumo (#21740) üzenetére


Kiratheonly
tag

Igen, hasonló módon. A jelenlegi egy 3k-s Zalman headset, amit inkább bevittem dolgozni, annyira nem hallottam jól a játékokban, hogy merre is kell figyeljek. Megmondom őszintén, hogy nagyon tetszik a HyperX Cloud II, illetve a Steelseries Arctic 3. Valami hasonló árkategóriára gondoltam, de ti jobban tudjátok ezt nálam, hogy melyiket érdemes választani :)

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#21742) pulutodurumo válasza Kiratheonly (#21741) üzenetére


pulutodurumo
őstag

HyperX Cloud I. II., meg Alpha van itt pár embernek, alig van rá panasz. A Cloud II. ugyan az mint a sima, csak van hozzá egy középszar USB hangkeltő. Jól összerakott cuccok, csere párna meg van ebayen, alin, de a gyári is jó lesz pár évig.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#21743) zsoika válasza pulutodurumo (#21742) üzenetére


zsoika
addikt

A cloud II. Usb-s hangkarija sztereóra még oké ,de a 7.1 az pocsék. Nekem egy Asus D1-re van kötve ,de ahhoz kell egy hosszabbító/átalakító (4pin to 2x3pin)mert csak 1m a füles kábele.
És ugye neki a 7.1 fontos.
Szóval jó a II de csak dedikált hangkarival és akkor már inkább az I.

[ Szerkesztve ]

(#21744) DamianB


DamianB
őstag

G633 nem nézted ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21745) Kvelstadt válasza Kiratheonly (#21739) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én cloud2-t használok fortnitehoz. A 7.1része nem váltja meg a világot de stereóba is teljesen jól hallom hogy honnan jönnek.
Ja és gyárilag adtak hozzá szövet fülpárnákat is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21746) starius


starius
tag

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Főleg FPS játékokra

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

max 10e, de ha nincs lényeges különbség akkor minél olcsóbban

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

vezetékes.

(4) Circumaural vagy supraaural?

circumaural

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

lehetőleg mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?

Stereo

(7) Milyen csatlakozású legyen?

mindegy

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

Integrált hangkártya, hangkártya

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
ha világít az előny

Amiket kinéztem:
Zalman HPS300
Sharkoon Rush
Spirit of Gamer Elite H70

Ezek közül a spirit of gamer a legszimpatikusabb, de félek , hogy elég rossz minőségű, mivel nem sok mindent találok róla. Melyiket érdemes választani? Vagy jobban járnék egy Invotone HD2000-rel?

(#21747) DamianB válasza starius (#21746) üzenetére


DamianB
őstag

Sztem gyűjts hozzá pár ezer Ft ot használt piacon néz szét vagy várj egy Cloud Stinger akcióra vagy esetleg kérj tanácsot a fejhallgató topikba fejhallgatóra és vegyek hozzá egy egyszerű mikrofont

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21748) starius válasza DamianB (#21747) üzenetére


starius
tag

Használtan Kingston HyperX Cloud Stinger vagy Razer Kraken 7.1 Chrome megérné? 10k körül tudnám mindkettőt beszerezni

(#21749) DamianB válasza starius (#21748) üzenetére


DamianB
őstag

ha meg tudod oldani próbáld ki elötte mindkettőt ha nem akkor razer de v 2 s legyen

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21750) salieven válasza starius (#21746) üzenetére


salieven
aktív tag

Az ugye számold bele hogy a Razer-nek kör alakú párnája van ami kicsit nagyobb füllel rendelkező embereknél nyomhatja a fület, míg a Hyperx-nél ovális kialakítás van. :)

Én személy szerint nem tudtam hordani egyik razert sem a körpárnái miatt.

PSN: salieven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.