Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) marked one94


marked one94
őstag

Tegnap mintha elég jól ment volna a játék [link] :P

You'll Never Walk Alone

(#11102) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Murder3: Én mondtam, hogy marha jó tank a KV-4. :D ST-1-ben én is szívok, alig viszi át a BL-9, benne ülve valahogy nagyobb biztonságban éreztem magam. :K

Stauffenberg: Gondolom sírt valaki, és azért gyengítették le. Rakj rá ZiS-6-ot, én naggyarészt avval használtam. Bár még nekem is vissza kell vennem, mert nincs meg az S-51, plusz kis accounton még csak most lett meg a KV-1.

Dobilaci, Alexwolf: Ehhez mit szóltok? :B

Szerintem mindenki egy ilyen csatára vágyik:

Nos hát nem éppen, mivel a medjeink nem jutottak fel a hegyre (vagy egyáltalán nem is akartak, nem tudom), így előlről az M103, a hegyről pedig az E-50 hamar szétszedett, E8 volt a halálom helye. Inkább lett volna arty. Ja arról ne is beszéljünk, hogy egyedül mentem.

Kedvenc bug-om, természetesen 7.5-ben kiszedték:

Szerk: Ha ki lehetne választani, hogy melyik mapon mész, akkor én egész nap Himmelsdorfon nyomnám, és nem is főleg azért, mert az arty ott nagyot szív, alapból a kedvenc mapom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11103) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Hmmmm, ma nagyon soknak tűnik az egy főre eső hülyék száma...

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11104) Dobi 562 válasza marked one94 (#11101) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez szép! Szakaszban csináltad vagy egyedül?

(#11102) patrikgtaivs: én nem lepődök meg semmin, hiszen élvezetesebb lett a játék, a wg szerint és ez a lényeg! :P

(#11105) marked one94 válasza Dobi 562 (#11104) üzenetére


marked one94
őstag

Nagyon ritkán játszok egyedül :) Szakaszban nyomjuk, így legalább 1-2 hülyével kevesebb van a csapatban :)

You'll Never Walk Alone

(#11106) D.Orion


D.Orion
veterán

Aki most T8 prémium tank vásárlásán gondolkodik az szerintem SuperPersing-et vagy JGT 8.8-at vegyen! Szemből minden lövést elnyel a páncélja dmg nélkül a SuperPersing-nek! Nincs olyan hely szemből a tankon ahol biztosan meg lehetne lőni sebzésre! Nem tudom milyne credit szorzója van a tanknak és, hogy milyen az átlagos dmg osztása, de, hogy önti magából a steel wall-t az biztos! JgT-vel ez előtti csatámban volt meg az első kerek 300-as sebzésem.

JgT 8.8-al megint összefutottam egyel és célzott lövésekkel nem tudtam sebezni! Csak átütöttem és 0dmg-k. Mikor rárontottam és száguldásból(19km/h) lőttem, akkor tudtam csak átlőni a páncélját sebzéssel egybekötve!

Replay!
Live Oaks 2012. augusztus 12. 13:16:23
8.8 cm Pak 43 JagdTiger Experience received: 1 989 Credits received117 981
Battle Achievements: Top Gun, Invader, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Repairs: Vehicle 8.8 cm Pak 43 JagdTiger repaired successfully. You have spent credits: 5 208 

Purchased: The ammunition on vehicle 8.8 cm Pak 43 JagdTiger resupplied successfully. You have spent credits: 9 828 

[ Szerkesztve ]

(#11107) Stauffenberg válasza Patrick76496 (#11102) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De a ZiS-6 nem mókás. Csak azért megyek néha pár kört a KV-2-vel, mert a 152mm-es alagútból elindított mozdony méretű lövedékek becsapódása után hangosan fel lehet röhögni, hogy még egy Tiger II, IS-3 vagy T34 is rettegve menekül el.

Most van prémiumom és a teljesen kifejlesztett KV-3 nagyon jó farmoló eszköz így nem szorulok rá, hogy a KV-2-vel nyomtassam a pénzt. Ha már a móka sincs meg a KV-2-vel akkor nincs okom megtartani.

(#11108) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Hopp!

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. augusztus 12. 14:20:47
Vehicle: M26 Pershing
Experience received: 2 202
Credits received: 58 335
Battle Achievements: Steel Wall, Scout

Mindez 20 találattal, tehát kb 5000-6000 sebzéssel

(#11109) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy újabb tökéletesen kiegyensúlyozott csata:

3db 9-es tank 6 ellenében. 3 percig sem tartott. Nem mi nyertünk.

(#11110) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Itt meg a következő:

7 db 10-es tank 5 ellenében, az ellennél ráadásul az artyk össz szintje is 1-el kevesebb...

(#11111) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A StuGIII tényleg ennyire gagyi? Nem érzem sokkal jobbnak a Hetzernél.

Bezzeg a Su-85-re lehet Tier 7-es ágyút is tenni... Erre a szaros StuG-ra meg csak olyan kis pukkantókat ami csak csilingel ahogy lepattan minden Tier 5-ös heavy tankról.

(#11112) vhw válasza Stauffenberg (#11111) üzenetére


vhw
addikt

Ne a szinteket nézd, hanem hogy mit tud az ágyú, 6 egész mm-el van több penje a szovjetnek, a német meg jóval pontosabb, tehát tessék célozni rendesen mielőtt lősz. (egy KV1-et már 98as pennel át lehet lőni frontba, akkor nehogy már a 138 ne legyen elég)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11113) OgreImre válasza Snooker (#11066) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nekem volt/van mindkettő.
SU-8 után először a SU-14 lett meg. Nagyon lassú, nekem nem jött be, egyetlen előnye, hogy néha a scoutoknak ellen tud állni ha leállnak lődözgetni, tud pattogni Pz38na , T-50 és társairól. Én nem szerettem vele játszani, alig vártam hogy meglegyen az S-51.
Az S-51 nekem nagyon bejön, a nagy ágyúval lehet nagyokat ütni, viszont a töltés nagyon lassú 100%-os legénységgel töltésgyorsítóval 38 sec a töltése. Egy GWPanther majdnem kettőt lő ennyi idő alatt. Viszont mozgékony, és elég jól be tud lőni védett helyekre (annyira nem mint a SU-8, ami asszem ilyen szempontból a legjobb az összes arty közül)
Én az S-51-el húzom ki a 212-t.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#11114) Stauffenberg válasza vhw (#11112) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Még csak ma vettem meg és amit tudtam free XP-ből kifejlesztettem. De a KV1-et még nem sikerült sebeznem. Amikor beadja az átlövést akkor is 0%-ot vesz le (volt, hogy háromszor egymás után, aztán meguntam és kezdtem nálam kisebbekre vadászni).

Szerk:

Amúgy vicces, mikor az épületek között egymástól pár méterre 1v1 párbajt vívok egy másik tankkal, erre beáll kettőnk közé egy csapattársam (akit a sniper mód miatt nem láttam, hogy jön oldalról) és persze őt lövöm ki. Aztán én vagyok reportolva, meg lenoobozva.

[ Szerkesztve ]

(#11115) vhw válasza Murder3 (#11076) üzenetére


vhw
addikt

160-180 méterről nem találod el a kupoláját egy német ágyúval? Excuse me!? :U

(Az első két képen még a torony oldalát is vinnie kell a 200 pennek)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11116) D.Orion válasza vhw (#11115) üzenetére


D.Orion
veterán

Elég nagy user error.

(#11117) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Összelövöldöztem az első böllérem Panther II-vel. A sebzés azért ilyen kevés, mert a KV-5-ösökről vagy pattantam vagy 0 sebzéses volt a találatom. Meg persze "kill-stealer" is vagyok, az utolsó 2 fragért tényleg sietni kellett.

2500 sebzés, prémiumos. Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#11118) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Kezd elegem lenni a Churchill-ből. A T-150 olyan acélfalat kapott, hogy besza-behu. 2-300 méterről lövöm, lövések 90 százaléka talál, kapott vagy 40-50 lövést, abból jó, ha van 10 ami úgy ütötte át, hogy sebezte is. Mind penetration volt, pattanóból alig volt 5. Szerintem ennél a 6 top gun-nál több már nem lesz vele.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11119) Atlantis


Atlantis
veterán

Megvettem a T-32-t. Miért van az, hogy lassabban tölt ezen ugyanaz az ágyú, mint a T-29-en? Amúgy is gyenge kissé T8-ban ez a csúzli, miért kell még lassabbnak is lennie?
Esetleg azért van, mert a kisebb torony van még rajta?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11120) virkir válasza Dobi 562 (#11104) üzenetére


virkir
veterán

De csak azért lett ilyen harmatos neki mert én csak 11 után csatlakoztam. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11121) Dobi 562 válasza virkir (#11120) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elmentek ti a ... ! :P

Úgy látszik mégsem a 7.5 hibája a statom romlása, hanem az enyém.

(#11122) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok!
Vennék tankot, de melyiket???? Type59/62 vagy SPershing???
Help!

(#11123) virkir válasza Dobi 562 (#11121) üzenetére


virkir
veterán

A fenét csak tegnap szeretett minket a játék. Természetesen a tudás vitathatatlan. :D
De tudunk ilyen délutánt is csinálni amikor semmi nem jön össze. Igaz itt meg Zsolti nem volt.
Az viszont tény, hogy egy nem félhüjje hármas platoon igen erősen tudja befolyásolni a kör kimenetelét ha legalább a felső harmadba van.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11124) marked one94 válasza virkir (#11123) üzenetére


marked one94
őstag

Meg is látszik hogy nem voltam :DD :P

You'll Never Walk Alone

(#11125) Dobi 562 válasza GaburroSan (#11122) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha veszel nekem is egy Type 59-et akkor megmondom! :DDD

Viccet félretéve, most csak a Superpershinget tudod megvenni, a másik két Type-ot augusztus 24-31 között teszik elérhetővé.

Attól függ neked melyik fekszik jobban. A Type 59 az egy klasszikus közepes tank, a SP az egy lomha jószág pattogós páncélzattal, a Type 62 pedig egy 6-os szintű könnyű tank, felderítősdit játszani. Gondolom a két 8-asnak nagyobb a kreditszorzója, ha farmolni kell, akkor ez számít.

Nekem nincs egyik sem, majd a tulajok állást foglalnak melyikkel jobb farmolni.

(#11126) virkir válasza GaburroSan (#11122) üzenetére


virkir
veterán

A Type62-vel vigyázni kell mivel scout besorolású könnyű tank és a jelenlegi MM szerint 7-10 csatába mehet csak.
Namost ha se scoutolni se sebezni nem lehet vele tíz körből nyolcba akkor azért annyira nem lesz nagy farmertank.
A Type59 meg csak 8-9-es csatába mehet azzal viszont ott azért lehet alakítani.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11127) Patrick76496


Patrick76496
őstag

:D

Újabb bug a 7.5-ben, nem egyszer találkoztam már vele én is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11128) Fel válasza vhw (#11115) üzenetére


Fel
addikt

Az elpusztíthatatlan ópé szovjet mocsok KV-4....

Ráadásult itt egy echte német über panzerkampfwagen lőtt ki. De milyen! :DDD

Szóval igen, ha VK 4502A-val nem jön össze, az nem a rendszer hibája...

(#11129) Atlantis válasza Fel (#11128) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom nem szemből...hátulról és oldalról persze, hogy lehet sebezni, de szemből nem igazán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11130) Bingisz


Bingisz
addikt

Na a hét végére meglett a Tank ász is8-al :DD

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. augusztus 12. 18:31:09
Jármű: IS-8
Szerzett tapasztalat: 1 263
Szerzett kredit: 44 627
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

4954 damage, az XVM pedig 33 százalékot jósolt....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11131) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hoppá:

Victory!
Battle: Steppes 2012. augusztus 12. 18:36:40
Vehicle: KV-1S
Experience received: 2 673
Credits received: 126 714
Battle Achievements: Sniper

13 lövés, 13 sebzés, 5 kill (köztük IS-3 és Type 59).

replay

[ Szerkesztve ]

***

(#11132) bozont válasza OgreImre (#11113) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk a 212-nek nem látom értelmét, ha jól rémlik ugyan az az ágyú van rajta mint az S-51-en, csak lomhább, igaz több élete van meg valamivel nagyobb páncélja, de ez a legtöbb esetben nem számít sokat. Szóval elmegy rá jó sok XP és még több credit (számomra ez az igazán fájó része a dolognak).

Nemrég lett meg a T20-ra a 90mm-es löveg, de még mindig nem tetszik ez a tank. Lehet még szoknom kell kicsit. Remélem a Patton és Pershing jobbak tőle.

(#11133) Dobi 562 válasza Atlantis (#11129) üzenetére


Dobi 562
addikt

A haspáncélját simán átlövi még az IS is a 175mm átütésű ágyújával. Valamint a sofőr kukucskálója, a géppuska port és a bazinagy második torony a tetején, elég jó kis gyenge pontok. :)

(#11134) marked one94 válasza bozont (#11132) üzenetére


marked one94
őstag

Van értelme mert gyorsabban meg pontosabban is lő ;) több hp is számít egyedül lassabban mozog mint a S-51 de a Su-14nél meg sokkal gyorsabb.

ollie: Grat hozzá :R Hétfőn én is hasonlót akarok összehozni :) és akkor nyugodtan fogok aludni.

You'll Never Walk Alone

(#11135) yarsley válasza vhw (#11115) üzenetére


yarsley
aktív tag

Szivesen megneznek olyan replayt ahol 160-180 meterrol mozgo tanknak magabiztosan (nem egyszer bemakolva) lovod a kupolajat.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#11136) bozont válasza marked one94 (#11134) üzenetére


bozont
veterán

Na de hogyan ha, ugyan az a 152mm BR-2 vagy 203mm B-4 van rajta mint az S-51-en (meg a SU-14-en is)? Vagy az ágyún kívül más is befolyásolja ezeket a tulajdonságokat (a legénységet és egyéb kiegészítőket leszámítva)?

(#11137) Dobi 562 válasza yarsley (#11135) üzenetére


Dobi 562
addikt

Abból a szögből, ahogy Murder képén van, a torony oldalát is simán viszik a német ágyúk.

Szemből meg tessék megnézni a Wot Armory képét:

Nekem az első 10 csatám alatt 2-szer lőtték el a toronygyűrűt, behalt a toronymozgásom. Egy 7-es IS-től meg úgy kaptam a 400-450-es puszikat lower hullra, hogy öröm volt nézni.

[ Szerkesztve ]

(#11138) vhw válasza yarsley (#11135) üzenetére


vhw
addikt

A KV4 egyáltalán nem az a fickós tank, aminek nem lehetne eltalálni a kupoláját 160 méterről, főleg egy német ágyúval, még ha elkezdene tolatni vagy előre jönni, fordulása meg mint egy tankhajó, szóval komolyan?!
(amúgy a képeken megnézve az időt, látszik, hogy 3 másodperc különbség van az első két kép között, ez alatt szinte mozdulatlanul áll, gondolom nem sikerült pont azt a kis időtartamot lekapni ahol éppen nem mozog)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11139) D.Orion válasza GaburroSan (#11122) üzenetére


D.Orion
veterán

Lesd meg eme hozzászólásomban szereplő replay-t.

Nem tudom, hogy a SuperPersing mennyire adja a credit-et, de a sebzéseket elnyeli, mint a fekete lyuk. Nagyon nehezen kapja be szemből a dmg-t, onnan csak lyukad, de hpt nem veszít.

Dobi 562: KV4-ben az a trükk, hogy 300-400 méterről már elég necces eltalálni azt a pár sebezhető pontot szemből. Közelharcban én is megeszem. De ha jön felém és még nem vett észre, akkor megvárom míg beér 300 méter alá.

[ Szerkesztve ]

(#11140) yarsley válasza D.Orion (#11139) üzenetére


yarsley
aktív tag

ARL-el es Tiger P-vel is siman lottem at pershing hullt. Ugy 5-bol negy biztos hogy sebbzett.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#11141) yarsley válasza vhw (#11138) üzenetére


yarsley
aktív tag

Igen, komolyan szeretnek replyt nezni, ahol mozgo tanknak lovod a kupolajat. :K

Neha olyan erzesem van, hogy trollkodik velem a jatek, 200meterrol Is3-mal nem tudom eltalalni IS8 hatuljat. Egyszer fole ment a loves masodjara ala. 100-as crew, bia+vent mellett mindez. A masik, hogy ARL-el tier 5-ok es tier 6-ok pattintjak a 212-es agyu loveseit... :U

A masik veglet amikor az olyan 82-83%-os M4 570m-re levo panthert zsinorban 4szer eltalaja... :Y

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#11142) vepe


vepe
senior tag

nálatok megy a szerver?

(#11143) Dobi 562 válasza yarsley (#11141) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a játék random faktorának köszönhető...

(#11144) D.Orion válasza yarsley (#11140) üzenetére


D.Orion
veterán

Nézd meg a replay-t mielőtt ilyeneket írsz. Ha nem látod a hull-t, akkor nem tudod lőni... Persze nekem a JagTiger döntött frontot is lőtte már át Tiger, mégse az a megszokott

(#11145) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem hiszem el... direkt kiléptem pár órára, mert felcseszett, hogy nem képes a matchmaking olyan csapatba tenni, melyben esélyünk is van a győzelemre. Most visszatérek és zsinórban az ötödik olyan kört toltam le amiben 3-4 perc alatt kilőttek tőlünk mindenkit.

(#11146) yarsley válasza D.Orion (#11144) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ahogy neztem mindent atlottel (~kb) kiveve az upper hullt. Legkozelebb probalkozz a lover hullal

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#11147) marked one94 válasza bozont (#11136) üzenetére


marked one94
őstag

Tank befolyásolja a töltés időt. Pl.: a sima tankoknál a toronynak is van köze a rof-hoz.

You'll Never Walk Alone

(#11148) D.Orion válasza yarsley (#11146) üzenetére


D.Orion
veterán

Az átlőni és sebezni nem ugyanaz. :DDD Az, hogy toronyba beleküldök 4 lövést melyből egy sebez. Front páncélba hármat, melyből egy se sebez. :DDD Majd ha megint találkozok egy ilyen tankkal, akkor széjjel lövöm mindenhol és azt is felveszem. Direkt ott fogom lőni ahol tudom, hogy csak átütöm és nem sebzem. :DDD

(#11149) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Felfedeztem egy új trendet. Manapság már nem divat noobozni a tényleg kezdő hülyéket. Helyette az a divat, hogy a csapatjátékra alkalmatlan, önmagukat másodpercek alatt kilövető és/vagy a pálya egy eseménytelen sarkában 0 lövést leadó idióták noobozzák le azokat akiket magukra hagynak a hatalmas túlerővel szemben és azok képtelenek egyedül feltartani a teljes ellenséges sereget.

(#11150) Multikiller


Multikiller
tag

Ma nem tudom mi van. Szinte az össze csatámat nyerem, mióta beújítottam az 1 napos prémium kódot, viszont nagyon amatőr emberek játszanak ma!
Ezt úgy hoztam össze, hogy én mentem legelöl támadóként. Be is írtam a csapatnak, hogy szégyen, hogy nekem kell támadnom td-ként!
Meg lett volna a 7. kill is, de a bátor hősök beálltak foglalni 1000-el, miután kilőttem a védő M6-ot.

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. augusztus 12. 20:14:12
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 1 335
Szerzett kredit: 31 233
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.