Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) krisss93 válasza Djuree (#11749) üzenetére


krisss93
aktív tag

Te szerintem visszább olvasol egy kicsit és ott van, hogy az első pár prototípus 58-ban lett legyártva

(#11752) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. augusztus 19. 9:58:53
Jármű: VK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat: 4 458 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 33 519
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Sajnos a tank ász megint elmaradt. :(

magyarsrac

(#11753) Djuree válasza krisss93 (#11751) üzenetére


Djuree
félisten

azért írtam hogy sorozatgyártásba :W
prototipus tudod mit jelent? nem a sorozatgyártást...nézz utána ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11754) krisss93 válasza Djuree (#11753) üzenetére


krisss93
aktív tag

DE A PROTOTÍPUS VAN A JÁTÉKBAN ÉS NEM A SZÉRIAGYÁRTOTT TANK :W

Ráadásként, ahogy eddig halottam az a leggyengébb T10 med.

[ Szerkesztve ]

(#11755) Djuree válasza krisss93 (#11754) üzenetére


Djuree
félisten

ezt mégis honnan veszed? :DDD lol :C de ha az is van benne, a tényeken az még nem változtat :N
nem az a leggyengébb t10 meg :N
próbáltam mindet, a betcset a leggyengébb sztem....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11756) CptMisi válasza forras2 (#11739) üzenetére


CptMisi
őstag

Az gondolom nem akadály, hogy nem xp-ről volt szó, hanem kreditről. ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11757) marked one94 válasza Djuree (#11755) üzenetére


marked one94
őstag

Helyzet függő, hogy melyik a legjobb ;) és elég sok pályán a bat chat a nyerő.

You'll Never Walk Alone

(#11758) Djuree válasza marked one94 (#11757) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem jött be. t9-nek elmegy, te t10-hez köze sincs, 1v1-ben minden t10 med veri...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11759) virkir válasza Djuree (#11755) üzenetére


virkir
veterán

Te tényleg FSB reinkarnációja vagy.
1. Mielőtt hajtod a marhaságaidat legalább tájékozódj.
2. A batchat-el bármikor megeszek 1v1-be egy T-62-őt úgy, hogy marad legalább fél hp-m pedig én még béna is vagyok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11760) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Szép kis kör volt

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. augusztus 19. 10:46:46
Vehicle: T-54
Experience received: 4 491 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 64 671
Battle Achievements: Invader, Confederate

Senkit nem öltem meg, mégis közel 4k sebzés, 100 foglalás. Replay

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11761) emerico2004


emerico2004
aktív tag

tök jó hogy arról megy a vita hogy t62 58-as vagy 62-es vele szemben egy 45-ös német prototipus van.....

korrekt még a francia elx is az 70-es évekből van , vele egy kategóriában meg pz38 ami meg 1935-ös csehszlovák fejlesztés....

most jutottam vk3601h ig már rajta a híres 88mm -s ágyú és néha pattan egy t-28 -ról komolyan nevetséges semmi realitás nincs csak orosz prioritás

(#11762) AlexWolf válasza virkir (#11759) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Amúgy megkérdezhetem miért kell egyből FSB-zni? Szerintem tök feleslegesen kelted megint a hangulatot. De Te tudod.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11763) virkir válasza AlexWolf (#11762) üzenetére


virkir
veterán

Mert megint van egy helikopter aki hajtja a magáét hiába van bebizonyítva, hogy nincs igaza.
Pont mint az említett úriember.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11764) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. augusztus 19. 10:55:24
Jármű: PzKpfw III
Szerzett tapasztalat: 6 582 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 41 763
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"
9 killes köröcske. :DDD

magyarsrac

(#11765) vhw válasza emerico2004 (#11761) üzenetére


vhw
addikt

Bocsánat, melyik '45-ös német prototípusra gondolsz?
Mivel az E50 nem is létezett valójában így nem is lehet '45-ös, a T10-es E50 Ausf.M meg még ennyire se létezett. (zárójelben, a Panther II viszont már '45ösnek mondható ami viszont csak T8-as)

"elx"? talán ELC? Mert az '55-ös. És nem a Pz38t-vel van egy kategóriában, hanem 2 szinttel feljebb.

Ha neked sikerül a T-28ról pattani a 88assal, akkor ott tényleg nincs rendben valami...

Őszintén te melyik játékkal játszol? Mert halvány lila gőzöd nincs semmiről.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11766) marked one94 válasza emerico2004 (#11761) üzenetére


marked one94
őstag

"orosz prioritás" jajj már megint kezdődik hogy orosz powa XD nemár :D

Djuree: Gyere gyakorlóba a többi T10es meddel én megyek bat-el az esetek 90% megeszlek reggelire :)

You'll Never Walk Alone

(#11767) virkir válasza emerico2004 (#11761) üzenetére


virkir
veterán

Tényleg unalmas olvasni ezt az "orosz prioritást" állandóan ami még ha igaz is lenne akkor is furcsa olyanoktól akik még egy csatát nem mentek orosz tankokkal.
Délután írok egy kis összefoglalót arról a három nemzetről amivel van tapasztalatom, hogy lásd messze nem úgy van ahogy te látod.
Jelenleg T10-ig el lehet mondani, hogy nagyjából balanszolt a játék minden ágon vannak jó és kevésbé jó tankok, az, hogy mikor melyiket fogod ki csak a választásodon múlik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11768) D.Orion válasza emerico2004 (#11761) üzenetére


D.Orion
veterán

Lövésed nincs az egész játékról ez tisztán látszik. De ezeken a hatalmas tévedéseiden kívül egyébként ez nem szimulátor hanem MMO! A 0dmg és a ding dong hozzá tartozik a játékhoz. Szó szerint bármelyik tankkal pattanhatsz bármelyikről. Nekem eddig a legdurvább az volt mikor a T95 30 méterről lőtte meg oldalba a T34-es(még prémiummá válása előtti) tankomat. Az eredmény egy nagy semmi volt, lepattant rólam. Melléértem és blokkolva széjjel lőttem. Alap szabály, hogy csak és kizárólag weakspot-ra vagy rád merőleges felületre eresztjük el a lövést, ha ezeket betartod, akkor nagyságrendekkel csökken a lepattanó és a 0dmg. Persze rohadt idegesítő amikor egy olyan tankról pattanok le melynél még az ágyúcsövem is nagyobb.

Nincsen orosz fölény a játékban csak túl van minden misztifikálva. Láttam már face2face-ben Tiger II-t megenni IS3-mat és fordítva is. Nincs két egyforma játékos és szituáció. VK3601H-val 99%-ban kinyírom a KV-2t, régen 80% a T6-os KV3-mat is. Azonban ha én vagyok a KV-3-al vagy a KV-2vel, akkor az ellenem közeledő VK3601H a halott. A titok, hogy mindig neked kell megszabni a csata helyszínét és helyzetét, ki kell használni a tankod pozitív tulajdonságait, és elrejteni a gyengeségeit.

(#11769) Djuree válasza virkir (#11767) üzenetére


Djuree
félisten

balanszolt? loool te jóó ég, ember te mivel játszol? :DDD :C
olvass már hivatalos fórumokat mennyire balanszolt a játék. nekem nincs sok csatám, de én is látok bőven balansz hibákat. csak én nem sírok, én megyek arra amelyik a legerősebb, nekem mind1 melyik nemzeté az :DDD

én meg bármelyik másikkal kilövök egy batet 1v1-ben, le volt tesztelve ;)
persze itt is fontos hogy ki lő előbb, de egyszerre lövésnél nem tud nyerni. persze csatában más, ott van fedezék, mozgás stb. mi steril körülményekkel próbáltuk, álló tankok egymástól 50 méterre.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11770) D.Orion válasza Djuree (#11769) üzenetére


D.Orion
veterán

A tankok kiegyenlítettek, egy Tiger II tud olyan jó lenni, mint egy IS3. A játékosok akik használják őket... Na azok nincsenek balanszba rakva. Ezen nincs mit vitázni.

álló tankok egymástól 50 méterre
BRUHAHAHAHA :)) Steril körülmények! BRUHAHAHA! Az ilyenekből ha te következtetéseket vonsz le, akkor azt nagyon rosszul teszed!

Keressed fel az AHA klán "BatChat mesterét"! Mehetsz ellene bármivel és bárhol 1vs1-ben ő fog győzni 10ből 9szer! És nem a BatChat ennyire erős, hanem ő ennyivel jobb nálad!

[ Szerkesztve ]

(#11771) krisss93 válasza Djuree (#11769) üzenetére


krisss93
aktív tag

Most már kezd javulni a helyzet, annyi a még a gond, hogy a német tankoknak alacsonyabb tieren kicsi a sebzése és kész. (Meg hatványozottan több a min, sebzés)

(#11772) Djuree válasza D.Orion (#11770) üzenetére


Djuree
félisten

miért, miből vonjak le következtetéseket? teszt. hogyan tesztelnéd másféleképp 1v1-ben melyik tank a jobb? hmm? csatában? mert ott nem derül ki, ezer meg egy plusz körülmény van. máshogy sem lehet, mert egyszerre nem tudsz mind a 2 tankkal játszani, valamelyik játékos jobb, és az már nem tiszta úgy.

krisss93: ez csak az egyik dolog. ott van az op su-152 meg az isu. mekkorákat sebeznek már a többi 7-8-as td-hez képest? brutál. ha ezt tudom nem francia td ágra megyek rá, esélyem nincs ellenük, de más nemzet td-jének sem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11773) D.Orion válasza Djuree (#11772) üzenetére


D.Orion
veterán

Mert az mégis hol teszt, hogy megállítasz egymással szemben két olyan tankot amit alapvetően két különböző harcmodorra találtak ki. Nem én fogom beleverni a te és a hozzád hasonlók értetlen fejébe azt amit a játékról tudni kellene ennyi csata után. Logikusan kéne gondolkozni és nem menni mások hülyesége után. Leállítasz egy null páncélos gyors tankot egy heavy monstrum ellen. Az egyiket arra találták ki, hogy odarohanjon seggbelőjje az ellenfelet majd eltűnjön. A másikat meg arra, hogy beálljon az utca közepére és senkit ne engedjen át.

És te ezeket a típusú tankokat leállítod egymással szembe 50 méterre. Gratulálok hozzá.

Menjél fel WoT Armory-ra vagy az ehhez hasonló oldalakra és nézelődjél, hogy mit mi ellen tesztelnek és milyen körülmények között!

SU-152 és ISU-152-re: Miért nem tudtad, hogy ekkorát sebeznek? Megnyitod a tank infóit és láthatod előre. Ez megint az alul informáltságodat támasztja alá. Egyébként meg volt szerencsém kipróbálni azt a tankot kölcsön acc-al. Nagyon jó érzés mikor betalál viszont bosszantó, hogy az esetek kis százalékában lehetsz csak biztos a találattal. A többiben elereszted a lövést és imádkozhatsz, hogy eltalálja vagy átmenjen. Ha betalál akkor királyság van, ha nem, akkor jön a várakozás. Nagyon jó helyzetfelismeréssel és sok türelemmel rendelkező játékos kell ezekhez a tankokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#11774) vhw válasza Djuree (#11772) üzenetére


vhw
addikt

Wow!
Leellenőriztétek melyik tanknak van nagy dpm-je? Na ez aztán a mindent eldöntő faktor! :Y

Éppen csatában derül ki melyik tank a jobb; mozgékonyság, gyorsulás, pontosság, páncél... dehát ezek nem számítanak semmit... főleg egy mednél.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11775) Djuree válasza D.Orion (#11773) üzenetére


Djuree
félisten

"A másikat meg arra, hogy beálljon az utca közepére és senkit ne engedjen át."
szted a medeket erre találták ki? hozzáértésed sokadszorra is bizonyítva :C

vhw: mivel nincs jobb objektív tesztelési forma :U de mondd akkor te hogy tesztelnéd le. páncél itt is számít, de mivel mindkét ágyú átlövi a másik tankot lényegében akárhol, sok értelme nincs itt a páncélnak. inkább töltési idő meg sebzés számít.
csatában soha nem derül ki, mert ott soha nem 2 tök ugyanolyan játékos irányítja őket ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11776) D.Orion válasza Djuree (#11775) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen med-et? A heavy-k ellen is bekeverted korábban a BatChat-et. Megtanulhattad volna már, hogy én ritkán írok ide a fórumra, de minden hsz-t elolvasok és nem érdemes velem kikezdeni, mert ahol badarságot mondtál abból nem vakarod ki magad(és más sem). Írom a kész tényeket és az infókat, te meg itt jössz a legendáiddal és a meséiddel, meg a steril körülményes tesztjeiddel.

Az mekkora noobságra vall, hogy elindulsz egy ágon anélkül, hogy megnéznéd a tankok adatait. Mint például a feljebb elismert francia TD fail-od. Rajtad kívül itt mindenki tudja, hogy badarságokat beszélsz.

Már alig várom, hogy eljöjjön a WoWP nyílt része és olvashassam az újabb kezdő legendás hsz-eket abban a topikban is. És az ilyen embereknek van klánja, a legjobbak(nem én nem tartozom közéjük) meg egyedül nyomják, mert nem tudják elviselni azt nulla szintet amit a legtöbb klán egyes tagjai képviselnek.

11775 hsz van a topikban. Korábban még a T9 BatChat idejében felhoztad a heavy-k ellen is. A lényegen nem változtat, mert az nyeri meg a csatát aki a saját hasznára tudja fordítani a harcmezőt. Nyílt terepen a T62-nek esélye sincs, mert a BatChat lemozogja 1vs1-ben, kitáraz rá majd eltűnik és később visszatér a második tárral aztán a t62-nek annyi.

[ Szerkesztve ]

(#11777) Djuree válasza D.Orion (#11776) üzenetére


Djuree
félisten

t-62a-ről volt szó ha visszaolvasnál, milyen hevik :F
megnéztem a tankok adatait, tudom fejből kb. :DDD de tudhatnád már hogy a játékban lévő történések és a leírt statok között ebben a játékban oriási különbség van. megint bizonyítva hozzánemértésed :C
persze, rajtad kívül mindenki hülye, csak te tudhatsz itt mindent, te is mennyi marhaságot hordtál már itt össze ha visszaemlékszel :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11778) diegho


diegho
nagyúr

Elég nagy vicceskedés megy itt, röviden reagálnék

- T-62A 1958-as tank
- T32 a legerősebb tier8 heavy tank
- Bat bármelyik medet képes 1v1-ben lenyomni és a T-62A a leggyengébb tier10 med

(#11779) virkir válasza Djuree (#11769) üzenetére


virkir
veterán

Igen balanszolt.
Nem jól de elfogadhatóan egész T10-ig mert ott jelenleg tényleg gyengék a német tankok de azokon is csak az ágyú a gyenge.
A T-62/Bat-hoz csak annyit, hogy előbb számolj.
A bat cirka 20-25 másodperc alatt bevisz a T-62-nek 2k sebzést amíg az jó ha 1200-őt.
És még állva 50 méterről is.

diegho
Azért pont a T8 ahol nem igazán lehet különbséget tenni a négy nemzet között szvsz mindegyik nagyon jó és kb egyformán erősek, természetesen pályafüggően.
A KT tud pattogós lenni de dimbes-dombos pályán már lomha míg a T32-nek meg pont ez fekszik a hulldown miatt Az IS-3 mozgékony egy jó ágyúval, aránylag univezális de ő sem szereti a dombokat a rossz gundepression miatt. Az AMX meg a nagy "alfa" és a mozgékonyága miatt jó, csak tudni kell kihasználni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11780) LAJTNING válasza Djuree (#11758) üzenetére


LAJTNING
tag

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#11781) Djuree válasza LAJTNING (#11780) üzenetére


Djuree
félisten

köszönjük az értelmes reagálást :R

virkir: hát én nem így vettem észre. persze jó lenne ha így lenne, mert a bat felé haladok a lórival :C na majd akkor kiderül mit tud felmutatni csatában.
ja ha már bat, nemrég jött 3 bat szakaszban, magas effes játékosokkal, s-51-el voltam, kicsit megijedtem hogy végünk. erre a 3 beáll egyhelyre, és pont betaláltam s-51-el közéjük :DDD vicces volt. ki is haltak utána gyorsan.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11782) krisss93 válasza LAJTNING (#11780) üzenetére


krisss93
aktív tag

:DD

(#11783) virkir válasza Djuree (#11781) üzenetére


virkir
veterán

nemrég jött 3 bat szakaszban, magas effes játékosokkal, s-51-el voltam, kicsit megijedtem hogy végünk. erre a 3 beáll egyhelyre, és pont betaláltam s-51-el közéjük

Tehát akkor gyenge a tank nem a júzer volt a hüjje?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11784) Djuree válasza virkir (#11783) üzenetére


Djuree
félisten

de, itt a júzer volt a hülye, éppen ezért írtam le :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11785) LAJTNING válasza Djuree (#11781) üzenetére


LAJTNING
tag

Mert mit reagáljak ekkora idiótaságra?

Írjam le azt amit a többiek, amiből semmit nem fogsz fel, mert képtelen vagy elfogadni, hogy mekkora hülyeség amit írsz?

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#11786) marked one94 válasza LAJTNING (#11780) üzenetére


marked one94
őstag

ááá ezt a képet kerestem :DD

You'll Never Walk Alone

(#11787) Djuree válasza LAJTNING (#11785) üzenetére


Djuree
félisten

meg lehet győzni jó érvekkel, csak amit magam tapasztalok, azt azért nehéz felülbírálni mások által :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11788) LAJTNING válasza Djuree (#11787) üzenetére


LAJTNING
tag

Ja hogy amit magad tapasztalsz... értem!

T-62? Nincs
E-50M? Nincs
M48? Nincs
BatChat? Nincs

2833 csata? Van.

Sok szerencsét a tapasztaláshoz.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#11789) CptMisi válasza Djuree (#11772) üzenetére


CptMisi
őstag

Mert egy tanknak mondjuk nem lehet erőssége a másikkal szemben a gyorsasága, a jobb manőverezése, a jobb toronyforgás, stb... Gondolom forgattátok is a tankot, hogy minél jobb szögben álljon, ugye?

Másrészt 50méteren lehet, hogy jobb az egyik tank, de 250ről a másik. Mert pontosabb az ágyúja pl., ami azért 50méteren jó esetben nem jelent nagy különbséget.

ISU pont nem ópé... Szar páncélzat, kevés hp, pontatlan ágyú, hosszú töltésidő. Nagy sebzés, oké... Az álcázásával valamit nagyon elrontottak, szóval arra ne nagyon építs(de 50 méteren alapból nem sokat ér. Hajlamos lecsúszni bármiről, hiába merőleges a felület. Példa arra, hogy mennyire bugos a BL-10: M4 Sherman, 150 méterről kétszer oldalba, egyik lecsúszott, másik lepattant. Ilyen Ferdinél nem nagyon van. De próbáljuk ki a te módszereddel az összehasonlítást. 50 méter, álló tankok. Ez az ISU-nak kedvező helyzet. A Ferdi viszont simán nyer, mert két lövésből kilövi az ISU-t gond nélkül, mivel gyorsabban tölt.
SU 152-t szerintem veri egy JP.

Remélem elmegy észérvnek. :U

Tapasztaláshoz: egy tankot ne az alapján ítélj meg, hogy milyen ellene játszani, hanem hogy milyen vele! :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11790) Patrick76496 válasza virkir (#11767) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem sem OP-k az orosz tankok a németekhez, vagy bármelyik nemzethez képest. Minden nemzetnek megvan az erőssége és a gyenge pontja. Ahogy a németek égnek, úgy az oroszok robbannak (lőszer rekesz). Vagy ha nem is robbannak, akkor is nagy esély van az ammo rack-re, hiába a biztonságos elhelyezés. Nem olyan kellemes érzés, amikor a csata elején szemből felrobbantja az IS-3-mad az E-100 128-as löveggel (-1500 HP). De azt is meg lehet oldani, hogy szintén nagy tornyos IS-3 2 lövés a SU-100-nak. :U

Csak azt nem értem, hogy az IS-3-nak hol van itt lánctalpa:

Ráadásul WoT armory szerint ott hitbox sincs, bár 7.3-mas rajz, tehát nerfelték megint:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11791) CptMisi válasza CptMisi (#11789) üzenetére


CptMisi
őstag

Utolsó gondolathoz pozitív példa: Én nagyon szeretem a Jagdtiger-t és az E-100-at, pedig elég sokan szidják. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11792) vbbb válasza forras2 (#11739) üzenetére


vbbb
őstag

Na akkor mégiscsak igaz...köszi :)

(#11793) wanted5 válasza CptMisi (#11791) üzenetére


wanted5
őstag

nem tudom miért kell mindig azon vitázni h melyik az erősebb/jobb tank
anno sokat hallottam olyan legendákat h az E75 a legerősebb T9 (váltó cucc előtti időkben), ezért is látni belőle annyit, mégis rengeteg embernél 40-45% győzelemmel van, és sokan azt is mondják h gyenge nagyon, nos én majd' 1000 csata alatt 60%ra hoztam ki egyedül, akkor most vajon a tankban volt a hiba?

röviden, tömören egy mondat: Nincs rossz tank csak rossz játékos!

(#11794) virkir válasza wanted5 (#11793) üzenetére


virkir
veterán

Nincs rossz tank csak rossz játékos!
No azért az ARL44-től még mindig ráng az arcom ha csak rágondolok. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11795) CptMisi válasza wanted5 (#11793) üzenetére


CptMisi
őstag

Én nem vitázom. Elmondtam, hogy azért közel sem úgy van, ahogy ő állítja. Szerettem játszani a Ferdivel is, az ISU-val is. Csupán arra akartam rávilágítani, hogy egy szempontot kiszemelve (itt a magas sebzés) nem lehet összehasonlítani két tankot.

virkir: Én pl szerettem játszani az ARL-lel. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11796) Djuree válasza LAJTNING (#11788) üzenetére


Djuree
félisten

hol mondtam én hogy saját acc? ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11797) marked one94 válasza Djuree (#11796) üzenetére


marked one94
őstag

és hány csatát mentél velük más acc-jával? Mert szerintem 100 csata alatt hülyeség véleményt mondani egy tankról.

You'll Never Walk Alone

(#11798) sutyi^


sutyi^
senior tag

Egy kis Ojjektum 704 gémpléh. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#11799) emre


emre
veterán

Itt meg egy kis T20-as dicsekvés, nem mindig jön össze vele ilyen jól.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. augusztus 19. 12:52:05
Jármű: T20
Szerzett tapasztalat: 1 989
Szerzett kredit: 78 229
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Szeretem ezt a kis vackot, sokkal jobb mint a T-43 ami azonos tier, és a löveg kitéríthetőse miatt szívesebben játszok vele mint pl. a type59-al vagy a T-44-el.

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11800) Djuree válasza marked one94 (#11797) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem sokat az igaz. de azért véleményem van már 1 csata után is. max nem a legpontosabb :DD

emre: az igen :C t-43 nekem nagyon nem jött be, hagyom is ott ahol van, azzal soha nem lehet annyi xp-t összeszedni amennyi a t-44-hez kell. semmire nem jó az a tank.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.