Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) swoody válasza Sztyepadzso (#99150) üzenetére


swoody
senior tag

Haha ha ugymenne :))

(#99152) Dzsekó válasza Ferenczi Áko (#99145) üzenetére


Dzsekó
addikt

Próbáld meg úgy, hogy intéző címsorába belekattintasz, ott kimásolod az elérési utat, majd a parancsikon tallózás üres mezőjébe beilleszted, tehát nem nyomod meg a "Tallózás..." nyomógombot. Ha így sem megy, akkor nincs ötletem.

(#99153) Ferenczi Áko válasza Dzsekó (#99152) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Próbáltam :)
Sőt úgy is, hogy az Intertop tools-szal ismét láthatóvá tettem a teljes telefon tartalmát, de nem sikerült.. Mindegy, együtt tudok vele élni, de jobb lett volna kevesebb mappát látni a glance screen beállítás után..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#99154) wenkman válasza Blue Eagle (#99097) üzenetére


wenkman
tag

Hello!

Jól értem, ugye, hogy hard reset után megmarad az épp aktuális verzió (+build), csak a nem gyárilag rajtalevő appok, képek, egyéb doksik tűnnek el?
Csak mert lassul a 735, aztán kéne egy kis frissítő gyalulás már neki.

(#99155) verita


verita
csendes tag

Tudnátok segíteni ? Tegnap a Lumia 950-nesemet visszaállítottam alapállapotba, azzal a nyugalommal, hogy még 2019-ben lementettem a számomra fontos programok telepítő fájlait. Elkeseredésemre, ezek közül csak a djvu reader és a xodo települt, a többi nem. Pár programot még sikerült az Áruházból visszatelepíteni, de egyet nem a fontosak közül, pedig fenn van: az Anki Universalt. Anki Universal beszerzése – Microsoft Store hu-HU Elvileg van még mobilra, de újabb verziójú win10-et várna....ami nem létezik. Az Áruházban az alkalmazásaim listái menüpontban azok közé van sorolva az Anki, amelyik nem telepíthető. A program fejlesztője az eggyel korábbi Ankit feltette ide hajdanán: https://github.com/AnkiUniversal/Anki-Universal/releases Ebből lehetne valahogyan visszatelepíteni ? Rákattintva települne, aztán mégse.

(#99156) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Vettem egy Lumia 635-öt,az eladó mondta is, hogy el lett baltázva a pin kód, a gyerek össze vissza nyomkodta a telefont. Nyomógombbal nem tudtam Hard resetet nyomni neki. Számítógépen keresztül menne egy offline kábeles, új rom telepítés? Nem vagyok otthon de majd neki esek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#99157) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#99156) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Közben rájöttem, hogy nem jó a bekapcsoló gomb, ezért nem tudtam gombokkal resetelni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#99158) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Bekapcsoltam a Lumia 925-öst és meglepetésemre tele a Filmáruház új filmekkel és ajánlókkal, valamint frissültek a térképek is. Érdekes.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#99159) janeszgol válasza Ferenczi Áko (#99156) üzenetére


janeszgol
félisten

Az osszes Lumia kozul (kiveve 950/950XL, ezekbol nincs nekem es nem is volt...950 volt egy rovid ideig, de alaplapos lett) ez a kedvencem, a 630/635. Utana a 640, aztan az 550 es 650.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#99160) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv! Viber nincs többé? Nem enged belépni.. És a gmailbe sem enged bejelentkezni a sima email és fiókoknál... whatafart?

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99161) Ferenczi Áko válasza eladohardver (#99160) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Gmail nekem sem és másnak sem megy az Outlook alkalmazásban.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#99162) zsoltzsolt válasza Ferenczi Áko (#99161) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem megy, négy Gmail fiók is.

(#99163) eladohardver válasza zsoltzsolt (#99162) üzenetére


eladohardver
őstag

próbálj újat felvenni! bármit... kitalált nevet... már azon se megy túl.. így kell kinyírni a maradék WP felhasználótábort... az utolsó frissítés tönkre rakott mindent...szvsz. ami már a 950xl hez van ugye...
Ferenczi úr milyen alternatívát érdemes használni? az ótlúkon kívül? :D

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99164) zsoltzsolt válasza eladohardver (#99163) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Basszus rossz topik :D azt hittem, hogy az androidosban vagyok.

(#99165) btudos válasza Ferenczi Áko (#99161) üzenetére


btudos
Topikgazda

IMAP fiókként beállítva sem? Úgy mennie kéne.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#99166) eladohardver válasza zsoltzsolt (#99164) üzenetére


eladohardver
őstag

:))


Hirtelenjében találtam egy ilyet... hogyan is rakjuk fel a wp10 et Lumia 930, 640, and 640XL -re

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99167) eladohardver válasza eladohardver (#99166) üzenetére


eladohardver
őstag

Felmegy felmegy, de ez valami insider prevjúv verzió amit telepakoltak kínyali szeméttel, ráadás majdnem fullra nyomta a telót helyileg... szvsz senki ne rakja fel... dual sim verziót csinált a single simből és a térerő ahol eddig fullon volt majdnem 0. 640XL-el próbáltam.
Esetleg valaki tudja hol lehet megtalálni RM1062 059X1H5 (azaz 640XL LTE) Verzióhoz wp10 firmware-t?
A gyári wp8.1 fent van... Azt megtaláltam, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99168) Sztyepadzso válasza eladohardver (#99167) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Az utóbbi 200 hozzászólás 40% biztos hogy ebben a témában iródott, hogy hogyan lehet felrakni a 8.1-es telefonokra a W10-et.
Ha nincs köztük minimum 3 mód arra, hogy felrakd a telefonra, akkor egy se. Én is írtam erről, ráadásul 920-ra.

Olvass vissza.

(#99169) eladohardver válasza Sztyepadzso (#99168) üzenetére


eladohardver
őstag

Akkor miért nincs megszerkesztve normálisan az első HSZ-ben?
Egyrészt, másrészt Tegnap próbáltam nyomorult MÁjkrof*st OTC updatert...
Nem műxik
döglött a weboldal ahonnan leszedné a fájlokat!
Viszont itt van egy módszer Linkelem szépen! Remélem a topik gazdája veszi a fáradtságot és beilleszti vagy megszerkeszti első HSZ-ben, hogy ne kelljen mindenkinek végigjárni...

a nem működő megoldásokat.

Hogyan frissítsd 8.1-es Lumiád WP10-re 2021-ben.

Youtube Tutorial

[GUIDE] Win10 Mobile (Semi-)Offline Update Project 10586.107 [UPDATED V5.3 beta6]

Közvetlen letöltés:
HCTSW_WXMSOUP_V5.3beta6.update.lzma2

Kicsomagolod bárhova telefont lehúzod, run_en.cmd futtatod. Stb videón ott van a menete....
Ha végeztél a telefonod frissítésével és letöltötte a fájlokat legközelebb már a pkgs mappában lévő forrásból teszi fel...
Szóval akár be is lehet csomagolni egy zip/rar-ba.
Interoptolls & Dependencies Letöltése

Miután fel ment a w10 jöhet Interop tools és a 950xl registry szerkesztés.

Tutorial Youtube

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99170) Francia91 válasza eladohardver (#99169) üzenetére


Francia91
veterán

OTC Updater persze hogy nem működik, mivel már 8.1-es telefonnal nem éred el a szervereket. 8.1-es Windows Phone-ra mindenféle támogatás megszűnt, se áruház, se semmilyen szerver elérés nincs.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99171) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Van egy Lumia 625 telefonom, amit Windows Phone Internals - programmal szerettem volna rootolni.
Boot Loader folyamat során a folyamat itt leállt: "Switching to emergency download mode"
a mobil: fekete képernyő (mintha kikapcsolt lenne) és ennyi.
hosszú idő után bezártam a programot,
a telefon nem reagál semmire.
hiába csatlakoztatom a pc-hez, a program nem látja.
Mi lehet vele van valakinek tipp?
Nem is tudom már helyre hozni a telót sehogy?
(próbáltam hogy lekapcsoltam róla az aksit aztán vissza de semmi.)

(#99173) Francia91 válasza #32839680 (#99172) üzenetére


Francia91
veterán

Mondjuk én Droidon sem használom, csak a chat részét, így én nem dőltem kardomba, hogy csak az a része működött :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99174) janeszgol válasza #32839680 (#99172) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha lenne rá messenger lite-szerű app, akkor ma is Lumiát használnék. Pontosabban fogalmazva csak Lumiát.
Jó és hasznos, sőt ma már elengedhetetlen a hang-, és videóhívás, de nekem is a chat része kellene leginkább.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#99175) betegphiu válasza janeszgol (#99174) üzenetére


betegphiu
senior tag

Van rá app, de csak a nagyobb vasakon fut el. Még két hónapja hsználtam is, storeban is ott van. Uwp messenger, vagy mi volt a neve.

(#99176) gthomma válasza betegphiu (#99175) üzenetére


gthomma
senior tag

Bármi lehet :))

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#99177) verita


verita
csendes tag

Ezt https://github.com/Sylvain2703/MessengerUWP/releases hogyan lehet telepíteni Lumia 950-re ?

(#99178) eladohardver válasza verita (#99177) üzenetére


eladohardver
őstag

engedélyezni kell frisstés biztonság/fejlesztőknek fejlesztői mód ....Ha már van telepítve interoptools a dependencies-el nem is kell foglalkozni csak feltelepíteni oszt csőh.

Mondjuk nálam nem működött folyamatosan kérte a felhasználónév/jelszó párost miután megadtam neki a 2lépcsős azonositó kulcsot....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99179) Vegha


Vegha
senior tag

Anno az 550-emre letoltottem egy alkalmazast, amit azota valoszinuleg letoroltem, de most nagyon kene (foleg ha lenne Androidos verzioja). Hogyan tudnam megtalalni ezt az appot ha nem tudom a nevet ?
Felelesztettem a telefont, de a Microsoft Store mar el sem indul. Desktopon belepve pedig hiaba valasztom ki a Windows Phone alkalmazasok listajat, nem talalok olyan opciot, hogy korabbi alkalmazasok stb.

(#99180) Sztyepadzso válasza Vegha (#99179) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem vagyok otthon, de ezt tudom, hogy a pc store - ban, ha ugyanabban a fiókban vagy, mint azon a telefonon, akkor ott az összes, WP-s alkalmazás, ami valaha a telefonon rajta volt, megtalálható, függetlenül attól, hogy már nem telepíthető, vagy sem.
Egyébként mit csinál az apo, hatha valaki tudja.

(#99181) Vegha válasza Sztyepadzso (#99180) üzenetére


Vegha
senior tag

White noise alkalmazasokat keresek baba altatashoz es volt egy amiben ugy emlekeztem hogy jo hangok voltak.
Kozben megtalaltam, Quiet Mind a neve, nemes egyszeruseggel. Ennyi ev tavlatabol mar nem egy nagy eresztes.

(#99182) Sztyepadzso válasza Vegha (#99181) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Apai tapasztalat :
Nagy pohár víz, mikro legalacsonyabb fokozat. Kézben elaltatni.

De volt white noise is:
https://1drv.ms/u/s!AjDC52z98gB_kfFO_HlfXfUB73jRsg

[ Szerkesztve ]

(#99183) Vegha válasza Sztyepadzso (#99182) üzenetére


Vegha
senior tag

Nincs mikronk, de azert koszi.
A masikat megnezem kesobb.

(#99184) Sztyepadzso válasza Vegha (#99183) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Akkor bosch mixer (legolcsóbb, 350W-os)

(#99185) eladohardver válasza Vegha (#99183) üzenetére


eladohardver
őstag

https://www.youtube.com/user/milleaccendini/videos

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99186) Vegha


Vegha
senior tag

Koszi mindkettotoknek.
Ezek a mesterseges zajok szamomra stresszfaktorok, ezert a gyereket sem tennem ki neki. Helyette a termeszetes zajokat preferalom inkabb, pl. https://www.birdsong.fm/ de persze kiserletezek majd mindenfelevel.

(#99187) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Urak, újévkor ingyen volt a mytube pro, amit fel is tettem a Lumia 950-re. Meg tudja valaki mondani, hogyan tudok vele kikapcsolt kijelzővel videót hallgatni?

(#99188) betegphiu válasza Sztyepadzso (#99187) üzenetére


betegphiu
senior tag

Szia.

Fiók > alul fogaskerék >> Lejátszás > "lejátszás folytatása..."
Elvileg ennek gyárilag be kell lenni kapcsolva, ha nincs, akkor kapcsold be.

(#99189) Sztyepadzso válasza betegphiu (#99188) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszönöm szépen!

(#99190) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Akit érdekel, pár hete vettem egy Polarcell akksit a Lumia 950-hez.
Az eredeti 100%-ról 77%-re csökken, ha akkut kivéve "kikapcsolom", majd egyből újraindítom. Az új 96%-ra esik egy indítástól.. :C

(#99191) zolee001 válasza Sztyepadzso (#99190) üzenetére


zolee001
őstag

Hol lehet kapni egyáltalán akksit ,950XL-hez?

(#99192) Sztyepadzso válasza zolee001 (#99191) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Polarcell.de. Ezek után ajánlom a gyártót, nekem legalább is bejött

(#99193) zolee001 válasza Sztyepadzso (#99192) üzenetére


zolee001
őstag

Köszönöm szépen

(#99194) jozdavab


jozdavab
tag

Üdvözlet!

Anyukám lumia650 ese (w10, szerintem legutolsó build), egyik napról a másikra elkezdett valamilyen felismerhetetlen idegennyelven beszélni.

Próbáltam újraindítani, de lyen kis sárga négyzetek jelennek meg a képernyőn, és az egész telefon szétfagy bootolás után instant

Olyan mintha valami narrátor/voice help kapcsolódna be idegen nyelven.
Bár gőzöm sincs, hogy mi okozza a jelenséget, mert ő biztos nem állított ilyesmit.

Van esetleg valamiféle tipp hogy hogyan lehet visszaállítani, agy mi okozhatja ezt?
Gépházba nem tudok eljutni a szaggatás miatt, WDRT-t nem tudom hogy szeretnék e, mert akkor gondolom már nem fogom tudni visszarakni a legújabb buildet.

Előre is köszönet.

Vulpes pilum mutat, non mores.

(#99195) Sztyepadzso válasza jozdavab (#99194) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A wdrt-vel a legelső buildre jutsz, kb amivel kiadták. Aztán kézileg, kb egy délután alatt fel tudod fejleszteni a legutolsóra.
Nyilván minden elvész, ha azonban a fiókba fel voltak a dolgok szinkronizálva, akkor viasza is jön minden.

(#99196) Sztyepadzso válasza zolee001 (#99193) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A WoA melletti Qi töltés miatt elromlott helyére veszel?

Egyébként ha jól olvastam, akkor sikeresen feltették a W10X-et is :C

(#99197) zolee001 válasza Sztyepadzso (#99196) üzenetére


zolee001
őstag

Összesen 1 db 950XL maradt,gyári rendszerrel és mint telefon teljesit szolgálatot,stand by modban kb 3-4 (?) nap alatt merül le ,szóval szinte gyári állapot az akksi de ennek ellenére nem árt betárazni egyet mivel ritka mint a fehér holló.
Igen ,olvastam a 10x is megy de megvárom amig az MS feltalálja véglegesen azt a csodát véglegesen mert ismét csuszik a hivatalos debütálása.
Mint telefon manapság kiemelkedik a jelenlegi mezönyböl mivel lehet hallani utcán,zajban is ami nagy szó mostanság valamint az appok amik fel vannak telepitve évek óta azok egyelöre (!) müködnek
Gyanitom ,hogy ezért a Win10x-ért sem fognak sátorozni a népek a boltok elött a megjelenésekor

(#99198) wenkman


wenkman
tag

Hello!
Tunein legfrissebb verziója kéne. Appx4fun-on nem a legfrissebb van. Van másik ilyen oldal?

(#99199) Vtwo


Vtwo
senior tag

Hello !
A viber a legutóbbi frissítése után sz@rakodni kezdett és ezért újra telepítettem. Azóta nem enged regisztrálni : INVAILD NUMBER.
Mivel párszor telepítettem már vibert nem kicsit vagyok meglepve, soha nem sz@rakodott.Szám jól van beírva, mindent úgy csináltam mint mindig.
Más is járt így ?

A telefon amúgy hibátlanul működik, minden megy flottúl (net,email, gps,stb.).
Alcatel Idol 4Pro, legutolsó W10 frissítéssel.

Ötlet ?

[ Szerkesztve ]

(#99200) wenkman


wenkman
tag

Az nem jó hír. Pont most akarok egy resetet csinálni, hátha gyorsabb lesz a teló. De viber nélkül nem lenne jó.

Egyébként mikor volt a legutóbbi frissítés a vibernek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.