Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99251) wenkman válasza Vtwo (#99220) üzenetére


wenkman
tag

Most úgy tűnik megoldottam a Vibernél az "invalid number" problémát.
https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/k0v1zp/viber_activation_on_unsupported_devices/

Bár maradt pár kérdésem.
A 3. pont 4. pöttyét kihagytam... az mi egyáltalán és hova kellett volna írnom?
Aztán jön a 4. pont, a telefonszám megerősítés. A viber elfogadta a számomat és kaptam egy hatjegyű kódot. Beírtam, és már megy is a Viber.
De akkor minek van az 5. pont? Kipróbáltam a linket: a hatjegyű kódomat átváltotta egy négyjegyűre. De mivel már megy a Viber, ezt a szálat nem vittem tovább. Szóval az 5. pontot sem csináltam meg...

Valaki magyarázza már el nekem ezt az egészet! :-D
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#99252) Vtwo válasza wenkman (#99251) üzenetére


Vtwo
senior tag

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#99253) this is life válasza wenkman (#99251) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem pedig win10 desktop alatt az istennek se akar összejönni az aktiválás . Hogy szakadna rájuk egy mázsa ....
Tablet módban használom többnyire a gépet , és a metro/modern ui viber ezerszer használhatóbb kint az x86/64 verzió .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99254) wenkman válasza Vtwo (#99252) üzenetére


wenkman
tag

Második próbálkozásra már megnéztem, hogy mi a különbség a 6jegyű és a 4jegyű aktiváló kód között. Hát az, hogy a 4jegyűt nem fogadta el... legalábbis nekem.

Neked?

(#99255) wenkman válasza this is life (#99253) üzenetére


wenkman
tag

Lehet, hogy neked is működne ezzel a trükkel.

(#99256) this is life válasza wenkman (#99255) üzenetére


this is life
Ármester

Megpróbáltam , telepítem a tanúsítványt , mégis lejárt jelzi a viber alkalmazása indításkor , majd technikai okokra hivatkozva hibát jelez . Pedig megpróbáltam mobil hotspotot használva is .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99257) wenkman válasza wenkman (#99251) üzenetére


wenkman
tag

Hard reset sikerült.
Viber aktiválás is fog, csak a fő telefonom nem fog jelenleg wifi jelet, márpedig az most kéne...
(Olyat nem lehet, hogy a primer teló mobilnetjét megosztom a szekunderrel, aztán az meg visszaosztja az elsőnek, abból a célból, hogy az első wifinek érzékelje? :-D)

Szóval andro telefon beszerzési projekt STOP! :-DD

(#99258) this is life válasza wenkman (#99257) üzenetére


this is life
Ármester

Nem fog menni a dolog , anno routerrel próbáltam hasonlót összehozni , de antenna és egyebek hiányából nem jött össze , talán meg lehetne próbálni hogy usb-n megosztott net számítógéppel win10 majd a gép hotspot beállítása és az osztott netre csatlakozni a telefonra . Kérdés hogy a w10m támogatja e az usb net megosztást .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99259) Vtwo válasza wenkman (#99254) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nekem 6 jegyűt küldött.

[ Szerkesztve ]

(#99260) wenkman válasza Vtwo (#99259) üzenetére


wenkman
tag

Nekem is.
De az 5. pontban ez volt: When SMS prompted visit the page http://viber.uax.co/sms and enter received code, in result you will get SMS code replacement to enter in to the Viber app.
Ide beírtam a hatjegyűt, és hopp generált egy négyjegyűt.
Az más kérdés, hogy ezzel nem tudtam mit kezdeni, mert a hatjegyűt fogadta el az app...

Te érted mi történt? Miért kellett a tanusítvány, a proxy?

[ Szerkesztve ]

(#99261) Vtwo válasza wenkman (#99260) üzenetére


Vtwo
senior tag

Jó kérdés. .Én a 3. pont 1.- 3.-4, pontjait meg se csináltam.
Viszont miután megjött a kód és aktiváltam nem akart a wifi kapcsolódni. Fogtam a viberes poxy beállításokat és töröltem, akkor visszajött a wifi.

[ Szerkesztve ]

(#99262) wenkman válasza Vtwo (#99261) üzenetére


wenkman
tag

Igen, így írta, hogy a proxy beállításokkal nem fog bejönni semmi honlap, ezért törölni kell öket, mikor végzett az ember az aktiválással.

Közben nekem megint "invalid number". Délután többször is aktiváltam teszt célból másik telefonon, akkor simán ment minden, aztán az éles aktiválásra meg elcsesződött... Nagyon remélem, hogy csak 24 órára szól a tiltás a sok próbálkozás miatt.

(#99263) Vtwo válasza wenkman (#99262) üzenetére


Vtwo
senior tag

Reméljük jó lesz.
Ügyesek ezek az ukránok :DDD

(#99264) wenkman válasza Vtwo (#99263) üzenetére


wenkman
tag

Bár ez tök idióta kérdés lesz, de nem tudom, észrevetted-e, hogy a telefonszám megadásánál az országkód automatikusan 380-ra (Ukrajna) váltott.
Mivel teszteléskor ezt nem néztem, ezért most nem tudom, hogy amikor sikerült tegnap nekem, akkor ezt kijavítottam 36-ra vagy hagytam 380-on.
Elvileg logikus, hogy csak akkor kapom meg az sms-t, ha 36-ra van téve, de kituggya, lehet ez volt a trükk benne, hogy 380-on kellett hagyni.
Szóval neked melyik országkóddal sikerült?

(#99265) Vtwo válasza wenkman (#99264) üzenetére


Vtwo
senior tag

Igen...akartam is mondani.
Azonnal kibökte a szemem :)

[ Szerkesztve ]

(#99266) wenkman válasza Vtwo (#99265) üzenetére


wenkman
tag

Gondolom, átírtad 36-ra, ugye?

(#99267) Vtwo válasza wenkman (#99266) üzenetére


Vtwo
senior tag

:K

(#99268) Vtwo


Vtwo
senior tag

Más se tudja megnyitni a kapott képeket viberen ? Ha képet küldök azt meg a másik telón nem tudják megnyitni. Az IOS és Android telóknál is ezt csinálja.

(#99269) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,

Akik a 1020ra feldobták a W10-et(kb 2-3 hónapja volt ez itt forró téma), milyen tapasztalattal vannak? Lehet, h beszerzek egyet, (feláll rá a répa, no...), amin 8.1 van.

Megéri szöszölni?

(#99270) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! WDRT-t még működésre lehet bírni? Nálam a program indításakor automatikusan frissíteni akarja magát az alkalmazás, és már ott el is vérzett, nem lép tovább. :F

(#99271) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99269) üzenetére


Francia91
veterán

Csak fotózok vele, de minden flottul működik, meg vagyok vele elégedve

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99272) betegphiu válasza Sztyepadzso (#99269) üzenetére


betegphiu
senior tag

az 1020 csak szenvedne a 10-el, másrészt sokkal jobb a 8.1 kamera algoritmus az 1020-nak,mint a 10-esé. :)

(#99273) Francia91 válasza betegphiu (#99272) üzenetére


Francia91
veterán

Érdekes, nálam W10 alatt is jó a Lumia Camera.... DNG-ben és jpg-ben sem produkál rosszabbat... A rendszersebesség is jó W10-essel.... Akkor valamit rosszul csinálhattam, mert nálam tök jó :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99274) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99273) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Itt van a kezemben :) mennyivel könnyebb, mint a 950, pedig az ellenkezőjét gondoltam volna (ha nem tudnám pontosan) :D

(#99275) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99274) üzenetére


Francia91
veterán

Épp tegnap vettem elő a 1020-ast, ránézni az akku töltöttségére, mert nemsoká megyek olyan helyre, ahol kell a fotós képessége és a felbontása :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99276) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99275) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szépen pörög a rendszer, de átállok W10M-re, mert nem bírom a 8.1-et már...

(#99277) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99276) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a legutóbbi diskurzus óta W10M van rajta, fotózgattam is vele azóta, nem érzem lassabbnak a rendszet fotózás alatt. Képminőségben sem látok visszalépést, sem DNG-ben, sem jpg-ben.
A videónál van változás, ott mono hangot vesze fel, de kb 2 évente egyszer rögzítek egy rövidebb videót a 1020-assal, így a videó része hidegen hagy :)
Arra ott van a Lumia 950-es, az 1080p/60 fps lehetőséggel :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99278) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99277) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

:DD

(#99279) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99277) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Elkezdtem 8.1 Cyanon nézni a kamera appot, nem is értettem :F. Se felbontás se semmi ügyileg.

(#99280) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Visszakerestem, de úgy néz ki, a linkek már nem működnek az általatok felöltött Nokia Camera appokhoz. Tudnátok nekem újat dobni? Nekem a listás dolog nem működik, nem látom ott... :F

(#99281) this is life válasza Sztyepadzso (#99280) üzenetére


this is life
Ármester

Keress rá a neten a lumia kamera appra , (arra amelyik az ms store-ba visz) másold ki az url-t és illeszt be ezen az oldalon , enter(pipa) után letölti az app-ot [link]
A 2015-ös verzió elérhető az áruházban.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99282) Sztyepadzso válasza this is life (#99281) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszi, meg fogom próbálni!

Közben a Onedriveomat böngészve a megosztott mappáknál ezt találtam. Nem is emlékeztem rá, hogy elmentettem a linkjét. :Y

Itt kipróbáltam minden Lumia Camera appot, amit összegyűjtött, volt vagy 6, különböző verzió, xap, appxbundle.
8.0 SDK-val,( mert nekem az volt, @Blue Eagle 8.1 Zippyshare linkje egy felugró reklámkupac , nem bírtam azt leszedni se), illetve PC-n keresztül, deploy-oltam(?!) őket, sikertelenül, legalabbis az SDK feszt hibát dobott, a böngészős deploy után meg a Lumia Camera sírt, hogy nem elég friss, rakjam fel a denimet....

Egyébként, ha visszaraknám 8.1-re Wdrt-vel, majd hagynám, hogy eljusson addig, amíg (Cyan?-az allaboutwindows phone-on 920-al próbálták idén, frissült kb addig), akkor azzal az sdk-val tudnám a tobbi appot feltenni a telefonra? Vagy az hogyan működik 8.1-en? :F

(#99283) Capirex válasza wenkman (#99251) üzenetére


Capirex
újonc

Szia!
Nekem is ugyanez a gondom a Vibberrel. Tudsz egy kicsit segíteni? Elakadtam a proxy beállításnál. Melyiket kell választani? A beállítási parancsprogram használatát, vagy a manuális beállítást? IP címet egyik esetben sem tudom változtatni. :(

(#99284) Sztyepadzso válasza this is life (#99281) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem nem múködik a telepítés. :W

(#99285) this is life válasza Sztyepadzso (#99284) üzenetére


this is life
Ármester

Wp8.1-en emlékeim szerint visual studio programra volt szükség , és talán dev fiókra , de erre nem tenném a nyakam . W10m alatt pedig verziótól függően elhasalt a telepítés , talán Threshold 2 alatt ment simán , Rs1-2-őn pedig kukázva lett . Rs2 az biztos, mert a lumia 735-re képtelen voltam felvarázsolni a lumia kamerát .Sok mókolással ha mégis sikerült felkínlódni , akkor sem indult el. Most jutott az eszembe lehet , hogy a lumia camera bétát kellene valahonnét letölteni , azzal élt tovább a nokia munkássága .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99286) this is life válasza Sztyepadzso (#99284) üzenetére


this is life
Ármester

Lumia camera beta [link] <-- ms store , appxbunddle , a letöltő oldallal működik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99287) Sztyepadzso válasza this is life (#99286) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Letölteni eddig is tudtam, a telepítés után viszont ez jön :
ehhoz jött cab file is. De nem változtatott a dolgon. Meg még kettő, ami blockmap meg appx. Ezekkel nem is tudok mit kezdeni :F

(#99288) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#99287) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, ez így nem ment, úgyhogy megint megnéztem a listából telepítést, ami anno nem ment, és most működött!
Felment az app! :R

Mindenkinek köszönöm a rám fordított időt!
(és működik is)

[ Szerkesztve ]

(#99289) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99288) üzenetére


Francia91
veterán

Ahogy nekem ment korábban?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99290) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99289) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen. De ahogy a #99280ban írtam, ugyanezzel a hibával kidobott, vagy hogy használjam az alapértelmezett appot. Most ment :F. Közben okosítottam magam a proshot-tal is, lehet, h jobban elmerülök abban is. Kamera grip elvileg épp megbétel alatt van, kíváncsi leszek rá.

Kicsit túlpörögtem Lumia témában...

(#99291) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99290) üzenetére


Francia91
veterán

ProShot-ot anno megvettem én is, jó program, de alapvetően a Lumia Camera szinte mindenre elég. A ProShot-nak a HDR funkciója jó, hogy a program maga fűzi össze a képeket. Viszont ha komolyabb minőségű HDR fotót csinálok, akkor megint a Lumia Camera jön a képbe, az "Expozíció sorozat" funkcióval, ott 5-re állítom a fotók számát, majd otthon gépen programmal ősszefűzöm, és korrigálok. Az jobb eredményt produkál :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99292) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99291) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Anno, okostelefonos korszakom kezdetén vettem meg a Proshotot, szeritnem kb nem használtam... De itt muszáj voltam feltenni. Time lapse funkció van benne, amit én androidon sokat használok. Bár ez nem tud belőle videót csinálni. Ugyanakkor a HDR-t nem látom benne :F

A kép pedig jól sikerült!

(#99293) wenkman válasza Capirex (#99283) üzenetére


wenkman
tag

Gépház -> Hálózat... -> Wi-fi -> adott kapcsolat kiválasztása, Tulajdonságok -> Proxy, manuális.
Itt nekem két cella van: Cím és Port.
Neked nem?

(#99294) wenkman válasza this is life (#99281) üzenetére


wenkman
tag

Hogy én mióta várok egy ilyen lehetőségre!
Újra van Tunein appom!
Thx!!!! :))

(#99295) this is life válasza wenkman (#99294) üzenetére


this is life
Ármester

Csak véletlenül akadtam rá, win10-re kerestem a módját, hogy miként lehetne app-ot letölteni ami már nem elérhető , közben kipróbáltam hogy wp8.x,w10m alkalmazásokkal is működne e az oldal . Bejött és gondoltam közkinccsé teszem . Lehet , hogy be kellene emelni az összefoglalóba .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#99296) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99291) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Kipróbáltam az expozíció sorozatot, de nem találom a képeket a galériában, se a fájlkezelőben, csaka a lumia kamerából indított galériában. Jol vannak?!

(#99297) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99296) üzenetére


Francia91
veterán

Most elővettem, és lőttem egy expo sorozatot.... Minden a helyén van, a kijelöltek azok.

(A mappaszerkezetem a korábbi fáljrendszer feltárás eredménye, azzal nem foglalkozz :) )

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99298) Francia91 válasza Francia91 (#99297) üzenetére


Francia91
veterán

És összefűzve programmal (HDR PhotoMatix Pro 6.0)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99299) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99298) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszönöm! Pc-ről nem néztem még, csak a telefonon akartam őket átpörgetni. Egyébként ilyen késleltetett elsütést se láttam.

Bocs, hogy ennyit kérdezek, de 950-em volt javarészt...

(#99300) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99299) üzenetére


Francia91
veterán

Kérdezz, a fórum erre való ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.