Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) mukibuci válasza regener (#9700) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a teljes ára meg 450 dollár, előfizu nélkül

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9702) regener válasza mukibuci (#9701) üzenetére


regener
veterán

Igen, de ez a havi 40$ tartamazza ezeket: [link]
Pl. Végtelen beszélgetés és végtelen sms + 300MB net / hó

[ Szerkesztve ]

(#9703) mukibuci válasza regener (#9702) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sokra nem megyek vele, viszonylag keveset vagyok amerikában ;] összehasonlításhoz viszont a teljes ár pont megteszi

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9704) regener válasza mukibuci (#9703) üzenetére


regener
veterán

Igen kb. pont egy 100-as. Jó is lenne ennyiért mifelénk is :D

Mellesleg hol találtad meg a teljes árát előfizu nélkül? Én nemlátom, de lehet csak vak vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#9705) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm, a személyes csempét hogy lehet kitűzni ismét, ha leszedtem?
[Én csempe]

Everybody lies.

(#9706) btudos válasza Pttypang (#9705) üzenetére


btudos
Topikgazda

Kapcsolatokon keresztul bemaszol a sajat profilodba, es ott lesz alul.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9707) Bogyó bá' válasza btudos (#9706) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi, ez nekem is jól jött... ...anno én is "kitöröltem" magamat.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9708) andris811


andris811
tag

Frissítettem én is 7.8-ra, és migráltam is, azonban most a zune, indításnál azt írja ki, hogy: "Kapcsolódási hiba. Nem sikerült internetkapcsolatot létrehozni a telefonon. A számítógépen és a telefonon lévő tartalmat továbbra is szinkronizálhatja." Windows régióját is átállítottam...

(#9709) catroot válasza andris811 (#9708) üzenetére


catroot
veterán

Nekem anno a driver kavart be, azért írta ezt ki.

Ilyenkor a Zune-ban nem is mutatja alul a tárhelyet, igaz? Helyette egy egybefüggő csík az egész, ha jól rémlik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9710) Lall


Lall
veterán

A Zune Pass-hoz. A letöltött tartalmakat csak Zune és telefon (gondolom XBox is) tudja lejátszani, ami nálam mondjuk nem gáz, mert csak ezeket használom zenelejátszásra. Pl. kocsiban telefon aux in. A letöltött tartalmat másolni (gondolom ezzel a terjesztést akarták elkerülni) nem lehet és csak a saját live azonosítóval rendelkező és bejelentkezett készülékekekn lehet lejátszani. Nem rossz ez így sem. Gondolom ha megvásárlod külön, akkor tudod id nélkül lejátszani, másolni.

Kérdés: Hol tudom megváltoztatni a Player782354723482 nevemet valami informatívabbra?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9711) andris811 válasza catroot (#9709) üzenetére


andris811
tag

Pontosan! De minden más működik rendesen.

(#9712) catroot válasza andris811 (#9711) üzenetére


catroot
veterán

Akkor nem tettél fel mostanság új drivert?

Nekem konkrétan a Nokia driver kavart be, mert volt itt egy Lumia is, amivel szórakoztam, viszont Omniát használok a gépen. Szépen leszedtem a Nokiát és utána ment minden rendesen.

@Lalll

Itt próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9713) andris811 válasza catroot (#9712) üzenetére


andris811
tag

Én a Nokia Care Suite drivereit tettem fel most, mert a ncd nem ismerte fel a telefont (valahol írták, hogy win8 pro-nál ez előfordul, és tegyük fel az összes drivert, a ncd mappájában). De ott van vagy 6 driver, most honnan tudjam melyik kavart be? Szedjem le mindet?

(#9714) mukibuci válasza Lall (#9710) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

xbox.com oldalon bejelentkezel és ott meg tudod változtatni.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9715) andris811 válasza andris811 (#9713) üzenetére


andris811
tag

Na sikerült, így most már jó lett.

(#9716) dejaris


dejaris
addikt

Ha telefonon feliratkozom podcastokra, azokat a gepre nem rantja le, mint a szamokat?

(#9717) Lall válasza mukibuci (#9714) üzenetére


Lall
veterán

Köszönöm, hogy eldörmögted kedves kismackóm. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9718) Oppenheimer válasza Lall (#9710) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Király. Én is csak telón hallgatok zenét, úgyhogy már jön is le a Zune. (le volt törölve mert WP8-hoz nem kell ;] )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9719) mukibuci válasza Lall (#9717) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Állunk rendelkezésére, kedves Player782354723482 ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9720) Lall válasza Oppenheimer (#9718) üzenetére


Lall
veterán

Rommátöltöm magam hétvégén. :D Nagy lapkán ezek az album artok valami eszméletlen jól néznek ki. Sőt, ha beállítod a lock screenre ott is jól mutat.

maciiiiiiiiiiiii :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9721) pzstm válasza Lall (#9720) üzenetére


pzstm
titán

tegnap este 20 számot lekaptam, mindenféle vegyeset, és a HTC 8X beats audion nagyon komoly a hangzása. nem vagyok egy white-fülű, de megérezni, hogy ez minőségi muzsika :K

ha tényleg megszeretem, akkor szerintem meg is lapom magamat egy éves music passal :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9722) pzstm válasza pzstm (#9721) üzenetére


pzstm
titán

viszont a telefonra letöltött számok nem szinkronizálódnak a laptopomra. De a Surface és laptop között gyönyörűen megy a szink. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9723) Lall válasza pzstm (#9722) üzenetére


Lall
veterán

Nekem igen. Most lehúztam a telót és laptopról hallgatom Zuneból a zenét.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9724) pzstm válasza Lall (#9723) üzenetére


pzstm
titán

simán letöltötted a muzsikákat és a win8 music appon keresztül hallgatod? vagy win7 és zune???

Mert nekem win8 music app kellene:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9725) Lall válasza pzstm (#9724) üzenetére


Lall
veterán

Win8 és Zune. A music appal nem próbáltam, mert a Win8-as id-m más (biztonságtechnikai okokból) :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9726) pzstm válasza Lall (#9725) üzenetére


pzstm
titán

nahnnekem azzal kéne. Win8-Surface ok, de telefonról nem hozza át surface-re, pedig eszközök közt honlapon látom....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9727) mukibuci válasza Lall (#9725) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak külön acc kellett volna az asszonynak és kész :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9728) Lall válasza mukibuci (#9727) üzenetére


Lall
veterán

Külön van, nem vagyok hülye. De ha kimegyek sz@rni, enni, inni nem jelentkezhetek ki mindig az enyémből, márpedig a beépített fb chat és email... Ugye megértesz bundás? :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9729) pzstm válasza Lall (#9728) üzenetére


pzstm
titán

én ha odamegyek ki viszem magammal Surface-t, de laptop esetében öcsémmmiatt mindig kijelentkezek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9730) mukibuci válasza Lall (#9728) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van zárolás, direkt az ilyenek miatt :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9731) Oppenheimer válasza mukibuci (#9730) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor meg gyanút fogna, ami egyenlő a lebukással :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9732) Lall válasza Oppenheimer (#9731) üzenetére


Lall
veterán

:K Nagyon jól látod. Nem zárolhatom mindig. Ígyis felrótta tegnap, hogy minek csináltam neki külön fiókot, meg a fasznak titkolózom, stb... A gyanú árnyékában. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9733) zsírsámán válasza Lall (#9732) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Gyorsan vegyél virágot!!! Hátha elfelejti... ;]

(#9734) Lall válasza zsírsámán (#9733) üzenetére


Lall
veterán

A 15 év alatt nem sokszor vettem. Gyanút fogna. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9735) pzstm válasza Lall (#9732) üzenetére


pzstm
titán

én hozzá nem értőknek megmagyaráztam, hogy látod, az csak az emailembe lép be, ki is írja az email címemet :DDD

15év alattiaknak én sem vennék virágot ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9736) Bogyó bá' válasza Lall (#9734) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Sorry, de ezen besírtam.... ....én 25 éve vagyok nős, tudom miről beszélsz! :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9737) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Keresek, egy progit ami segítségével a telom kameráját webkameraként tudom használni. Lehetséges?
Tud valaki segíteni. HTC Radar volna az alany.

(#9738) daniel909


daniel909
addikt

k..va nagyot röhögtem ezeken az offokon hahaha :DDD jó arcok vagytok! :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9739) catroot válasza daniel909 (#9738) üzenetére


catroot
veterán

És ez még csak a jéghegy csúcsa! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9740) Oppenheimer válasza daniel909 (#9738) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nézz be az OFF topikba, ha több ilyet akarsz olvasni :D

Más: rohadt jó ez a Zune pass! :C Jön a sok szép albumborítós zene lefele

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9741) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Hali!

Szomorú hírt kell közölnöm. 2 év és 2 hónap után szeretett Optimus 7 telefonom érintőkijelzője elhalálozott. :O

Már tegnap gondok adódtak a telefonnal, rádugtam gépre, de nagyon nehezen akarta felismerni a zune. Végül ez is megoldódott, és működött. Majd most kb 20 perce épp neteztem a telón, épp itt fórumoztam, amikor a görgetés eléggé akadozott, majd pár perc után teljesen megállt. Így még kikapcsolni sem tudtam a telefont, csak az akksi kivétele segített. Azóta nem tudom bekapcsolni, mert a pin kódot sem tudom beírni.
A legrosszabb az egészben, hogy a garancia 2 hónapja járt le, így ennyi volt. Nem tudom, mennyi lenne kijavítani a hibát, de szerintem nem fogok vele foglalkozni. Egy darabig így wp nélkül maradok, mert új telót venni most nem tudok, legalábbis 100ezrekért nem. A HTC 8S még árban beleférne, de azt kihagyom, jó lenne, ha a Lumia 620 már kapható lenne. Egyelőre kényszerből a Nexus S-be fogok költözni, szóval kérek mindenkit, hogy szorítson, hogy ne tépjem ki az összes hajamat az elkövetkező pár hét-hónap alatt. ;]

(#9742) regener válasza blackmajesty (#9741) üzenetére


regener
veterán

Lehet, hogy a szalagkábel sérült meg és azért nem érintkezik, ilyen volt nekemis csak Nokia C6-al.
Az kb 7-8 ezer forint javítással vagyis a gariban aztmondták rá fél éve amikor volt, hogy annyi lenne gari nélkül.

(#9743) kezman válasza blackmajesty (#9741) üzenetére


kezman
őstag

Őszinte részvétem, természetesen szorítok :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9744) pzstm válasza Oppenheimer (#9740) üzenetére


pzstm
titán

Xbox Music, nem Zune Pass ;] :P

(csak nem tudom laptop/Surface miért nem tölti le azokat a zenéket, amiket letöltök a telefonra :U )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9745) busman_ válasza Ateszzero (#9737) üzenetére


busman_
tag

http://www.windowsphone.com/hu-hu/store/app/pocketcam/c9bfd96d-0b78-4c5f-8a5d-4133c08901bc

csak ezt találtam hirtelen de több is van régebben láttam

(#9746) Oppenheimer válasza pzstm (#9744) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem azt mondták itt, hogy ugyan az a 2.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9747) pzstm válasza Oppenheimer (#9746) üzenetére


pzstm
titán

jó hát hívhatod annak, de hivatalosan már Xbox Music Pas a neve tudtommal :P (bár lehet a régebbi előfizetésekre vonatkozik...nah mindegy...zöldfülű vagyok...csak pár napja költöztem USA-ba:S)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9748) Ateszzero válasza busman_ (#9745) üzenetére


Ateszzero
őstag

Köszi.
Más. Hogyan kell zune-al csengőhangot gyártani ha megvan a kb 30mp--nyi zene, amit szeretnék a csengőhangok között tudni? Régen foglalkoztam már a telommal, már épp itt az ideje váltani a gyáriról.

(#9749) kezman válasza Ateszzero (#9748) üzenetére


kezman
őstag

[link]
38 mp-nél ne legyen hosszabb, ;]

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#9750) AMD Power válasza Ateszzero (#9748) üzenetére


AMD Power
titán

A fájl kategóriát is át kell írni ringtone-ra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.