Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Van egy rossz Lumia 900, amit meg tudnék venni. A probléma az vele, hogy a készülék bekapcsol, eljut a Windows Phone logoig, majd utána egy Good Bye felirattal búcsúzik és kikapcsol. VIDEO A kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes-e vele foglalkozni? Mennyire valószínű, hogy szoftveres gondja van, és házilag orvosolható? A készülék amerikai modell, viszont GSM-es. Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#10502) Lall válasza Geri89 (#10501) üzenetére


Lall
veterán

Latom ketten is utaztok ra. ;] Nokia Care Suite-al ra lehet probalni. Download modba ha bemegy van esely ra, hogy tudsz ra tenni szoftot es elindul

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10503) kezman válasza z0d1AK (#10500) üzenetére


kezman
őstag

Nem hiszem hogy ennyire fiatalokat alkalmaznának de persze lehet :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10504) Geri89 válasza Lall (#10502) üzenetére


Geri89
aktív tag

Download módot ezeken hogyan lehet előhozni?

(#10505) Mr. Double B válasza kezman (#10503) üzenetére


Mr. Double B
tag

Olaszországban van a másoik legnagyobb WP penetráció a világon (Finnország után), valami 13-14%, szóval nem meglepő. :)

Mr. Double B

(#10506) AMD Power válasza Kornel (#10492) üzenetére


AMD Power
titán

Valószínűleg nekem az is az lesz ,hogy veszek majd egy 710 vagy 800 és azt fogom jó sokáig nyüstölni. Csak a legtöbb használt és garis ezekből T-s igy nekem az kiesik. De függetlenül meg még a 710 is drága újonnan.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10507) Mr. Double B válasza dokee78 (#10466) üzenetére


Mr. Double B
tag

Szerintem annak is nézz utána, hogy mi az amire egyáltalán szükség van WP alatt...

Én amikor váltottam 1 éve, leizzadtam, hogy nem találok task managert amivel kinyírhatnám az appokat, hogy ne lassítsák be a telefont. Aztán rájöttem azért nem volt, mert itt erre nincs szükség, nem lassítja be semmi, mert szépen hibernálódik az app...

FB, messenger (skype), sms integralva 1 beszélgetésbe a kapcsolatoknál ill az üzenetek alatt - nekem külön kliens nincs is fent; képküldés FB-ra, skydrivrea, stb szintén nativ integráció a fényképeknél.

Én pl a Nokia alkalmazásain kívül kb 30 appot raktam fel, de igazán csak a Nokiásakat használom, a többit csak néha néha.

Mr. Double B

(#10508) kezman válasza Mr. Double B (#10505) üzenetére


kezman
őstag

Most már ezt is tudom, csak jó volt látni hogy terjedünk ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10509) polonic válasza kezman (#10499) üzenetére


polonic
félisten

Ez azért van, mert ott a legelterjetdebb. Majdnem 20 %, ha nem tévedek.
Csípik a dígók eléggé. :D

(#10510) savoo válasza kezman (#10498) üzenetére


savoo
addikt

Használhatod akár tovább is, de támogatást ne várj rá. :P
Amúgy ha ez valakit nem érdekel, akkor nyugodtan belelehet ugrani még most is a wp7-be, főleg mert jó áron vannak a készülékek.

(#10511) kezman válasza savoo (#10510) üzenetére


kezman
őstag

Ezut azért majd meglátjuk, az idő fogja eldönteni, gondolj csak a symbian-ra, de aki főleg alap dolgokra használja arra tökéletes, én nagyon megszerettem, soha többé droid, :DD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10512) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Az miért lehet, hogy a Skydrive app nem tölt fel képeket? Folyamatosan csak azt írja ki, hogy X file van hátra... Ha csak simán rámegyek a megosztás skydriveon-ra az albumban, akkor rögtön felrakja, csak akkor átméretezi. Próbáltam letörölni és újra felrakni, kijelentkezni, de mindig ugyanez van.

(#10513) catroot válasza Fehercsoki (#10512) üzenetére


catroot
veterán

Mennyi ideig vártál?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10514) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Pár perc.

(#10515) dejaris válasza Fehercsoki (#10514) üzenetére


dejaris
addikt

Nem vagy egy picit ideges? Amugy lehet csak egy aprosag, de nem lehet, hogy be van allitva csak wifire es nincs wifi?

(#10516) Fehercsoki válasza dejaris (#10515) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Van wifi, wifin próbáltam, a HD videókat lazán feltölti ha az albumból rámegyek, hogy megosztás skydriveon, meg a képeket is.(csak átméretezi) Majd megnézem, hogy miket lehet beállítani a Skydrive Appnál, hátha valami el van állítva.

(#10517) Fehercsoki válasza Fehercsoki (#10516) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Beállításoknál 2 dolog van, az egyik a névjegy ahol csak információk vannak a szoftverről, a másiknál pedig ki lehet jelentkezni.

(#10518) btudos válasza Fehercsoki (#10517) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Skydrive app és az integrált Skydrive függetlenek egymástól, azt ugye tudod? Az automatikus képfeltöltés az integrált kliens hatáskörébe tartozó feature, annak a beállításait nézd meg.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10519) Fehercsoki válasza btudos (#10518) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

A Skydrive appal nem tudok feltölteni, az integrált kliensel igen, a HD videókat is gyorsan feltölti.

(#10520) btudos válasza btudos (#10518) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hh nem tudsz feltölteni az alkalmazással? Ott van alul a kis "+" jel, az pont erre van ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10521) savoo válasza btudos (#10520) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk ha kicsit visszaolvasnál akkor láthatnád, hogy tudja, hogy kell feltölteni, csak valamiért nem tölti fel neki. :P

(#10522) btudos válasza savoo (#10521) üzenetére


btudos
Topikgazda

Jó hát el nem tudom képzelni hogy ezzel gebasz lehet, de megnézem nálam mi a helyzet.

Azonnal feltölti késlekedés nélkül az alkalmazás. Reinstall?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10523) Fehercsoki válasza btudos (#10522) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Volt az is, próbáltam kijelentkezgetni is, de mindig ugyanezt dobja fel. Folyamatosan takarékos üzemmódban van a telefonom, próbáltam azt kikapcsolni, de az sem megoldás=/ Rákerestem googlen és senki másnak nem jött elő ez a probléma=/

(#10524) Alexios válasza Mr. Double B (#10507) üzenetére


Alexios
veterán

izé, a skype nagyon nem a messenger, konkrétan skypera egy kalap kaki a wp7

(#10525) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Nálatok is előfordul, hogy a Telefon csempén a szolgáltató neve átvált "Saját hálózat"-ra? :F

(#10526) kezman válasza tamas.nick (#10525) üzenetére


kezman
őstag

Nálam nem vált át, viszont nincs Levelesláda tile-om se :N

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10527) tamas.nick válasza kezman (#10526) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Akkor jelenik meg, ha több email fiókot kapcsolsz össze

(#10528) kezman válasza tamas.nick (#10527) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, már ezt is tudom :W

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10529) tjokai


tjokai
senior tag

Hi all!
Tudja esetleg valaki, PC-s Windows 8 op.rendszer esetén is kell a Zune prg a telefon és PC közötti szinkronizáláshoz?
Vagy a Windows 8 már kezeli alapban is a WP-s telefonokat, tehát úgyértem csak rádugom USB-n a telefont a PC-re és kezelhető is a telefon? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#10530) mukibuci válasza tjokai (#10529) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wp7-hez kell

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10531) tjokai válasza mukibuci (#10530) üzenetére


tjokai
senior tag

WP8-hoz nem kell a Zune?

Üdv!

(#10532) mukibuci válasza tjokai (#10531) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10533) Воланд válasza tjokai (#10531) üzenetére


Воланд
titán

nem, sajnos fel sem ismeri a wp8-as keszulekeket...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10534) Lall válasza Воланд (#10533) üzenetére


Lall
veterán

Mostmár sajnos? ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10535) mukibuci válasza Lall (#10534) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én spec mindig is csipáztam a zune-t :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10536) tjokai válasza mukibuci (#10535) üzenetére


tjokai
senior tag

Én mindig is utáltam....kár h a wp7 esetén még igényli a Zune-t :F

Üdv!

(#10537) Воланд válasza Lall (#10534) üzenetére


Воланд
titán

amiota van xbox music, es ennek koszonhetoen rendben vannak a zeneim, azota sajnos. mondjuk elotte sem volt tul sok gondom vele. az, h win7 ala nincs egy normalis kliens, amivel tudnam kezelni a zeneket kicsit vicces.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10538) crey válasza Воланд (#10537) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Troll mód ON:

van, úgy hívják iTunes... ;]

Na jó, ezt én sem gondoltam komolyan ... :((( :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10539) #32711680 válasza crey (#10538) üzenetére


#32711680
törölt tag

Pedig én egyetértek, tök jó lenne, ha Itunes-ból tudnám a zenéket pakolni a telóra

(#10540) tjokai


tjokai
senior tag

Nokia Lumia900-ról vélemény? Használ ilyen tipusú telót valaki?

Üdv!

(#10541) catroot válasza tjokai (#10540) üzenetére


catroot
veterán

Lalll :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10542) Plazmacucci válasza tjokai (#10540) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy nagy 800as, raadasul az arabol sokkal jobb wp8as keszuleket lehet venni. Na persze ha 50ert odaadjak akkor ok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10543) tjokai válasza Plazmacucci (#10542) üzenetére


tjokai
senior tag

Akkor inkább Lumia 800 45e ft körül? lumia 900 65e ft környékén kapható, ennyit nwm ér meg? Az árából a HTC 8x vagy mi a túró kerülne ki, de arról még semmi jót nem olvastam :F

Üdv!

(#10544) mukibuci válasza tjokai (#10543) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor már inkább a 8X :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10545) pzstm válasza tjokai (#10543) üzenetére


pzstm
titán

8X itt aprón is 100körül van, és én eddig csak pozitív tapasztalatokkal tudok szolgálni, kérdezz bátran :K :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10546) Dzsosy válasza tjokai (#10543) üzenetére


Dzsosy
senior tag

A Lumia 900 árából inkább egy htc 8s kerülne ki, de akkor már inkább Lumia 620.
De te tudod. Ha a nagyobb méret és a dizájn számít, akkor jobb a 900. Ha a frissíthetőség, és azok az extrák (amiket a wp8 nyújt a wp7-tel szemben) számítanak jobban, akkor a két olcsóbb wp8-as játszik. De ezt neked kell eldöntened. ;)
De én, mióta megtaperoltam a Lumia 820-at, azóta nagy rajongója vagyok. Ha most vennék telefont, akkor valószínű azt vennék. :P

[ Szerkesztve ]

(#10547) tjokai válasza Dzsosy (#10546) üzenetére


tjokai
senior tag

Hát, nálam a dizájn sokat számit, valamint 4" alá sem szivesen szeretnék menni ha nem muszáj :F lumia 800-zal szemezek az olcsóbb kategóriában, de ott aránytalanul kicsinek tűnik a kijelző a készülék méretéhez képest....hát nem tudom. HTC 8s-t nem ismerem, nem tudom az milyen lehet, csak irásokból tudok róla némi infót de az nem igazán keltette fel az érdeklődésemet, annak ellenére sem, h gyönyörű telefon :K

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#10548) Воланд


Воланд
titán

help

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10549) pzstm válasza tjokai (#10547) üzenetére


pzstm
titán

8X nyilván legalább eggyel (vagy inkább kettővel) fentebbi kategória :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10550) daniel909 válasza pzstm (#10549) üzenetére


daniel909
addikt

hárommal

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.