Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) l!nk87


l!nk87
aktív tag

(#10452) savoo válasza l!nk87 (#10451) üzenetére


savoo
addikt

Miben, hogy az AT&T kiadja 30-án a frissítést L900-ra? :)

(#10453) Lall válasza mukibuci (#10449) üzenetére


Lall
veterán

Akkor megnyugodtam. Az "eredeti" szögletes koncepció a nyerő nálam. De ha a Samsung fogja gyártani nem veszek. :P

(#10454) woland: Én is ugyan ezen elmélkedem. Volt ilyenről szó?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10454) Воланд válasza l!nk87 (#10451) üzenetére


Воланд
titán

"API Enhancements – Customers ability to experience the benefit of these new API enhancements will depend on OEM implementation or third party applications that utilize these new APIs. A customer should check the download store after completing the upgrade for new OEM and third party applications. For example: Bluetooth DRM free file transfer API, User data migration API, Convert a local DRM free MP3 file to a ringtone API"

wtf?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10455) mukibuci válasza Воланд (#10454) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez eddig is így volt, csak nem APIként hivatkoztak rá

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10456) Воланд válasza mukibuci (#10455) üzenetére


Воланд
titán

de eddig csak a nokiarol volt szo, nem az osszes oem-rol. mondjuk nem kell attol tartani, h mas oem foglalkozna ezekkel.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10457) Lall válasza Воланд (#10456) üzenetére


Lall
veterán

Pedig, hogy várja mackókoma, hogy bt-on átküldjön egy 200megás videót az anyósának a vasárnapi ebédnél a pinpong ütőjével. :DDD ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10458) kezman


kezman
őstag

Pinpongütő ez jó :DD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10459) Urban Terror válasza dejaris (#10357) üzenetére


Urban Terror
tag

Úgy emlékszek, hogy nekem is. De jelenleg sajnos nem. :(

Hard resetettel próbálkozzak, esetleg más ötlet? :F

(#10460) mukibuci válasza Lall (#10457) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából már megtehetem, de psszt :B

woland_y2k: de az a cikk nem a lumia 900ról szól?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10461) dejaris válasza Urban Terror (#10459) üzenetére


dejaris
addikt

Hát próbáld meg az appon belül nyomni neki syncet, es hatha utanna helyre jön. Hard reseten kívül sokminden nem jut eszembe.

(#10462) Lall válasza mukibuci (#10460) üzenetére


Lall
veterán

Mit rendeltél? Surface Phone-t? Hun? :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10463) mukibuci válasza Lall (#10462) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Surface phone-t, de nem hun, hanem eng ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10464) Воланд válasza mukibuci (#10460) üzenetére


Воланд
titán

en mar nem tudom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10465) Lall válasza mukibuci (#10463) üzenetére


Lall
veterán

Kitől, Ballmertől? Nincs is még. :P

Viszont egy surface-re lehet benevezek valamikor, ha isten és Dagobert bácsi is úgy akarja.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10466) dokee78


dokee78
félisten

Van itt olyan aki Androidról tért át Winre?
Elképzelhető,hogy áttérek később,de sajnálom a megvett appjaim.
Kérdezném,hogy van sok ingyenes alternatíva a fizetős Windowsos appokra?

(#10467) #32711680 válasza dokee78 (#10466) üzenetére


#32711680
törölt tag

Windows Phone Store honlapján rá tudsz keresni mindenre, amire szükséged van. Én is androidról tértem át, mielőtt megvettem volna a telót utána néztem, hogy van-e minden, amit használnék

(#10468) kezman válasza dokee78 (#10466) üzenetére


kezman
őstag

itt nézz körűl, ha nincs is mindenre ingyenes, de a fizetős appok többsége pár száz HuFt, szerintem vállalható.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10469) Alexios válasza kezman (#10468) üzenetére


Alexios
veterán

illetve nagyon sok fizetös appnak van kb teljes értékü próbaváltozata, max reklámmal

(#10470) dokee78 válasza Alexios (#10469) üzenetére


dokee78
félisten

Itt nincs ROOT ugy,hogy pl reklámot eltávolítsam?

(#10471) Alexios válasza dokee78 (#10470) üzenetére


Alexios
veterán

olyat nemlehet

(#10472) Urban Terror válasza dejaris (#10461) üzenetére


Urban Terror
tag

Azt már próbáltam. Nyomok egy HR-t, utána remélem jó lesz.

Akkor már csak annyi kérdésem lenne, hogy a korábban telepített appok listáját hol tudom megnézni hr után?

sz: vagy hr előtt mit érdemes csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#10473) kezman


kezman
őstag

itt a jobb felső sarokban, Tallózás >>Vásárlási előzmények ;)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10474) Urban Terror válasza kezman (#10473) üzenetére


Urban Terror
tag

Köszi!

(#10475) tjokai


tjokai
senior tag

Hello all!
WindowsPhone 7 op.rendszeren mlg mindig nem megoldott az internetes böngészőben a flash lejátszás? :F

Valamint.....Samsung Omnia7-em volt, gyári böngészővel nagyon gyér volt a net, szinte egy oldalt sem nyitott meg rendesen mert mindig azt irta ki h "nem kompatibilis meg nem támogatott az oldal", stb....ha ez megoldható lenne vmi úton-módon, szivesen visszatérnék a WP op.rendszerre.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#10476) negyedes válasza tjokai (#10475) üzenetére


negyedes
addikt

Nem es nem is less flash.

Omnia 7em van(7.5 es 7.8) alatt sem volt problemam a bongeszovel, mintden oldal megy ahol kell.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10477) tjokai válasza negyedes (#10476) üzenetére


tjokai
senior tag

Kár érte :F Másik nagy fájópont WP7-nél a Bluetooth-on való fájlmegosztás hiánya.....az sem oldható meg sehogy sem?! :F

Üdv!

(#10478) Воланд válasza tjokai (#10477) üzenetére


Воланд
titán

vegyel lumiat, wp7 alatt ott van. vagy wp8-as keszulekbol barmelyiket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10479) negyedes válasza tjokai (#10477) üzenetére


negyedes
addikt

miert baj? ma szinte egyik mobils os-en sincs flash. bt kuldes van wp8ban.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10480) tjokai válasza Воланд (#10478) üzenetére


tjokai
senior tag

Lumiánál van wp7 alatt is bluetooth-os fájlmegosztás? Ezt örömmel hallom :U :))

Üdv!

(#10481) AMD Power válasza tjokai (#10480) üzenetére


AMD Power
titán

Ha 7.8 van rajta akkor igen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10482) crey válasza tjokai (#10477) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jó ha tudod, hogy Androidon sem lesz többet flash.
Ugyan még a régi verziót (amit 4.0-ra írtak) fel lehet heggeszteni 4.1 vagy 4.2 alá, de ott is kifújt, szép lassan kinyírták (időszerű volt).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10483) Peetey91


Peetey91
senior tag

Flash hianya szerintem csak elony lehet. Videokat mindent lejatszik es legalabb nem fagy szanaszet a bongeszes. Farmville helyett meg van ezernyi mas jatek. :D

(#10484) AMD Power


AMD Power
titán

Nokia Lumia 620 – már Európában is
Az ára kicsit borsosabb, mint vártuk

Gyönyörű... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10485) Oppenheimer válasza AMD Power (#10484) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Cserébe az akkumulátora is lehetne nagyobb, mint vártuk... Ez így gyenge eresztés. Az alján meg mi az a 10 centis sáv? :O Ha leraknám a földre lehetne kosárlabdapályának használni :O

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10486) Pttypang válasza AMD Power (#10484) üzenetére


Pttypang
veterán

Szívesebben fogadtuk volna szerintem, ha kissé közelebb áll a 610-es design-hoz, na meg az akksi is combosabb lenne, meg olcsóbb.. de ugye mindent nem lehet, kapunk wp8-at azt csöndlegyen :DDD

Everybody lies.

(#10487) pzstm válasza AMD Power (#10484) üzenetére


pzstm
titán

mindtha láttam volna UK-ban 200GBP-ért előrendelhetőnek :U

viszont ha ez 80 less, akkor simán elgondolkodnék azon, hogy 100-ért apróról egy 8X (vagy kicsit többért)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10488) daniel909 válasza AMD Power (#10484) üzenetére


daniel909
addikt

nem tetszik a külseje se meg az ára se. meg az alsó gombjai se. de amúgy nem rossz! ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#10489) polonic


polonic
félisten

Két less is született a lesz helyett.

Csak nem win8-ról írtátok és belebuzult a helyesírásellenőrző? :DDD

(#10490) AMD Power válasza Pttypang (#10486) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem külsőre bejön csak az ára ami nálunk lesz az nem fog. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10491) Pttypang válasza AMD Power (#10490) üzenetére


Pttypang
veterán

Én is kivárásra rendezkedtem be, egyszer majd csak jó lesz, maximum majd a hűség lejárta után az akkori 630-ast veszem meg.. :DDD

Everybody lies.

(#10492) Kornel válasza AMD Power (#10490) üzenetére


Kornel
veterán

Az a baj, hogy 250 júróval számolva is 75k lenne, és ugye az se a kisebb ár felé mutat, hogy itt a legmagasabb az ÁFA a világon.
Eddig nagyon gondolkoztam rajta, de ennyiért sokallom.

Milyen hátrányai vannak egy WP 7.8-nak a WP 8-al szemben?
Mert ha nem sok, akkor még megérheti egy lumia 800 is esetleg. :F

(#10493) negyedes válasza polonic (#10489) üzenetére


negyedes
addikt

arro' ha' :((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10494) savoo válasza Kornel (#10492) üzenetére


savoo
addikt

Jobban működnek az értesítések, és semmi nem fog már jönni 7.8-ra.

(#10495) Kornel válasza savoo (#10494) üzenetére


Kornel
veterán

ez a nem jön semmi rá, ez a frissítést takarja?
az app-ok amik vannak, ugyanúgy futnak a 7.8-on, mint a 8-on?

(#10496) btudos válasza Kornel (#10495) üzenetére


btudos
Topikgazda

A WP7-re írt alkalmazások 90 + %-a fut WP8-on, de a WP8-asok nem futnak WP7-en, ergo nem kompatibilisek a 8-ra írt új alkalmazások a 7.8-cal.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10497) tjokai válasza btudos (#10496) üzenetére


tjokai
senior tag

Tehát akkor ezzel azt akarod mondani, h a WP7 ugyanúgy halálra van ítélve hamarosan, mint a Meego és a Maemo a Nokia részéről, azaz megy a sülyesztőbe? Csak WP8-ban szabad gondolkodni ha ezentúl is folyamatosan frissülő alkalmazásokat szeretnék?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#10498) kezman


kezman
őstag

Azért még ne temessük a 7,8 at, még azért szeretném használni minimum egy évig, és fogom is, amire kell nekem megfelel, wp-8-at vagy 9-et meg majd ha kicsit kiforrta magáét, :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10499) kezman


kezman
őstag

Más, tegnap jöttem be a reptérről buszval :DDD jött egy fiatalokból álló Olasz csapat, meglepően sok WP telefon volt náluk, a 710-től a 920-ig, egyre jobban terjed :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#10500) z0d1AK válasza kezman (#10499) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem lehet, hogy csak a wp.it stábja utazott veled? ;]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.