Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86649) mtomi95 válasza PuMbA (#86648) üzenetére


mtomi95
senior tag

Majd egyszer frissítek én is Windows 10 Mobile-ra a 640-en, de azt látom, hogy még nem most jött el az idő
Az a baj, hogy számodra azért nem jött el most az idő mert valószínűleg olyan emberektől hallod azt, hogy a 10 xar akik sms-en kívül másra nem használják a telefonjukat. Ilyenkor van az, hogy a 8.1 beton stabil mert a hívás kezdeményezés-fogadás és óra nézegetésen kívül máskor nem igazán kerül ki a zsebből a telefon. Mikor pedig a 10 kerül az ilyen emberek kezébe már csak amiatt is eret vágnak mert nincs az MS által előre telepített FM rádió, fügétlen attól használta e már.
Nyugodtan tedd fel és senkire ne hallhass! Én ha adnék ilyenekben más véleményére már Lumiát sem vettem volna a 8.1 idejében mert: " nincs rá youtube szintű mind1 mit állítasz véleményű, csak fújold, hogy nem android" emberkéktől kértem véleményt róla. Mivel ők vannak többen.
Valószínűleg nem fogsz csalódni a win10-be. Ha nálam két 640-en is hibátlanul megy, nálad is menni fog.
A Windows 10 Mobile most az rs1-el először olyan amilyennek lenni kellett volna már az elején is, csak nagyon rossz szájízt hagyott maga után a th2 az emberekben, ezért is van ennyi 8.1 szájkaratés még, frissíthető Lumiával a zsebben.

Mi az a két win10-el rosszul működő model?

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.