Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) Tyrel válasza this is life (#87850) üzenetére


Tyrel
őstag

De nem az a baj hogy a biztonsági mentésem nem találom, hanem az, hogy megcsinálni se hajlandó. Mivel a telefonba nem lehet SD kártyát tenni ez a nyomorult app meg csak SD kártyára hajlandó menteni a cuccost, ezért nincs is ott az "export to SD card" gomb, se semmi más helyette.

[link]

Tipikus Microsoft-os átgondoltság / igényesség, pont ezért hagyom ott a platformot... :W

Turenkarn

(#87852) this is life válasza Tyrel (#87851) üzenetére


this is life
Ármester

Az nincs is ott de ha a pottyokre boksz ,utana engedi a belso tarhely valamely mappajat kijelolni,most probaltam ki 520-on a contacts + message bacpupot hasznald...ne az adatatvitelt.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87853) Tyrel válasza this is life (#87852) üzenetére


Tyrel
őstag

Hmm... oookay, lett egy .msg file-om amit semmi nem tud megnyitni még az Outlook 2016 sem, pedig elvben annak a formátuma. :(

Turenkarn

(#87854) this is life válasza Tyrel (#87853) üzenetére


this is life
Ármester

Torom az agyam... notepaddal olvashato de azzal nem leszel elorebb...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87855) StLui válasza this is life (#87846) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm!
Közben kaptam még egy szoftver javaslatot: SD format, ehez mit szólsz?

(várom egyelőre, hogy a feleségem hazafelé jövet megvegye a kártyaolvasót, napközben csak kölcsönkaptam egyet, és már nncs nálam)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#87856) this is life válasza StLui (#87855) üzenetére


this is life
Ármester

Ha celt ersz vele akkor az altalad linkelt is jo lesz , hatha hajlando full formattal torolni az adatokat... ha nem menne akkor az aesus meg mindig ott van ... az kicsit osszetettebb program , tobb fele funkcioval ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87857) this is life válasza Tyrel (#87853) üzenetére


this is life
Ármester

Egy masik de csak otletkent merult fel ha win10 fut a pc-en akkor az uzenetek es skype telepitese utan elvileg szinkronizalnia kene az uzeneteidet a gepre , mar csak onnet kene kinyerni valahogy ... kerdes mennyire mukodik egyutt a wp8.1 es a win10 desktop...???

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87858) Tyrel válasza this is life (#87857) üzenetére


Tyrel
őstag

Win10-em van de az SMS-eket még nem láttam soha. Mi az az üzenetek és skype? Talán a Skype Windows Store-os verziója? (nekem a desktop van fent)

Azt vágom hogy az .msg-t notepad megnyitja, látom is hogy XML, ráadásul az olvashatóbb fajtából, szóval ha minden kötél szakad akkor Visual Studio-nak szólok hogy lesz szíves beformázni nekem aztán a fontosabbakat simán kinyomtatom... végül is főleg a bankos sms-eim nem szeretném elveszteni, a többi annyira nem számít...
De hát ez így 2016-ban azért elég röhelyes megoldás lenne...

Turenkarn

(#87859) starr


starr
őstag

Jött reggel valami frissítés a RP ringre. Mint ahogy már megszokhattuk ugyanolyan, mint volt, semmi változás.

(#87860) starr válasza Tyrel (#87858) üzenetére


starr
őstag

2016-ban SMS? Évek óta nem küldtem egyet sem. :DDD

(#87861) StLui válasza this is life (#87856) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos ha rádugom az sd kártyát a gépre, bármivel hozzá akarok férni lefagy az a program, akár a két "kártya bütykölő", akár csak a win intéző, gondolom akkor ennek vége, garis papírjai megvannak szerencsére.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#87862) this is life válasza Tyrel (#87858) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a skype ugyan azzal a fiokkal van bejelentkeztetve mint a telefonod akkor elvileg működik az sm szinkronizálás,igaz lehet ehez a telefonon is w10 kell.. Nálam mind a kettő w10 es pc-n is latom az smseket...

Stlui
Meg próbálhatnád linux alól is formázni,hatha összejön,ahoz meg csak pendrivera egy live ubi is elég...ha ott se megy akkor gari..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87863) bszg@ válasza this is life (#87848) üzenetére


bszg@
tag

Az így keletkezett file-t csak számítógépen lehet kezelni, vagy telefonon is lehet vele kezdeni valamit?
Én a parkolós sms-eimet szeretném őrizgetni. Tudom, hogy a biztonsági mentés azokat is menti, de azt nem látom sehol. Ha esetleg a biztonsági mentésből is kinyerhetők, nyomtathatók az sms-ek, arra is köszönettel fogadnék megoldást.

(#87864) dellfanboy válasza djdaniel (#87837) üzenetére


dellfanboy
őstag

hehe nekem olyan gixxer van hogy akarmilyen fulest dugok bele nem szol,, 640xl-em van.
holnaputan ha lesz erom elvanszorgok a szervizbe.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#87865) turbulencia8 válasza this is life (#87862) üzenetére


turbulencia8
őstag

Wow, ezt jo tudni, baratnomnek mar allitom is at az alapertelmezett sms-klienst.

(#87866) this is life válasza bszg@ (#87863) üzenetére


this is life
Ármester

A biztonsagi mentest gepen is tudod hasznalni ha atkonvertalod pdf-be ez az adatatvitel alkalmazas mentesere ervenyes , illetve telefonon amikor wp-n backupra hasznalod akkor elerhetoek az uzenetek alkalmazasban az sms-ek .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87867) Zoli133


Zoli133
őstag

Tegnapi RP frissítés jól sikerült...
Reggel arra keltem hogy a szobai óra 6:58at ír, a telefonon glance-be meg be van faagyva a 3:11-es időpont, nem is ébresztett amikor kellett volna, teljesen le volt fagyva. Majd utazás közben a fülhallgatót dobta el, nem volt hajlandó érzékelni, restart megoldotta. (950, kolléga 735én nem jelentkeznek a hibák)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#87868) hroberto


hroberto
veterán

A kontaktokhoz kapcsolt pár hete eltűnt képek ma visszatértek. A fene sem érti ezt...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87869) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák mi a frász van az outlook-os fiókokkal? Mostmár a 3. mobiltelefon a mai napon ahol látom, hogy "frissítés szükséges" és baromira nem szinkronizál semmit. Ha rámegyek hibát dob. Mind3 telefonnál más más kiszolgálóval van kitöltve. Valami megoldásotok van rá? :R

(#87870) djdaniel válasza dellfanboy (#87864) üzenetére


djdaniel
senior tag

aha, én elvittem a szervizbe, de a szervizes annyit mondott szerinte fölösleges elküldeni, mert náluk gyárival szól, így nem fognak vele semmit csinálni, bírom ezt a pozitív hozzá állást.. :((( de másfél hét és kiderül,
ha meg vissza kapom így, oda adom anyámnak, az úgy sem hallgat zenét.

(#87871) macilaci válasza KaiotEch (#87869) üzenetére


macilaci
csendes tag

Tegnap délután én is szívtam vele, aztán este megjavult. Előbb néztem, megint nem jó. Csak a "..próbálkozzon később.." szöveg megy.

(#87872) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Miota WDRT-s reset utan ujratelepitettem a telot, a MAV menetrendek nem indul el. Az Aruhaz szerint telepitve, az appok listajabn nem talalom, egyelore torolni sem tudom. Valahol ki lehet kapcsolni az Aruhazban, a felhasznaloi adatokat ne allitsa vissza? Azzal fel napig szenvedett egyebkent is a telo.

[ Szerkesztve ]

(#87873) netpeti98 válasza turbulencia8 (#87872) üzenetére


netpeti98
addikt

A tárterület alatt megnézném, hogy ott megjelenik-e, hátha eltávolítható.
A visszaállítást az első indításkor kell elutasítani.

(#87874) Partyface007 válasza KaiotEch (#87869) üzenetére


Partyface007
őstag

outlook.com-os fiókokat költöztetik lehet amiatt szórakozik

ha migrálták akkor állítsd be újra a fiókot és nagy valószínűséggel jó lesz

nekem a pc-n is újra be kellett állítanom mert a naptár is szórakozott néha...

(#87875) turbulencia8 válasza netpeti98 (#87873) üzenetére


turbulencia8
őstag

Koszi a segitseget! A tarhelynel tenyleg le tudtam torolni. Az Aruhazbol megint kb. 2 oran keresztul telepult a felhasznaloi adatok visszaallitasa miatt (lehet adomanyoztam anno), de immar jol mukodik. Az ujra belakasnal amugy elutasitottam a visszaallitast, az Aruhaz ennek ellenere nehany appnal kiakadt, de sebaj, van ra megoldas vegre.

[ Szerkesztve ]

(#87876) KaiotEch válasza Partyface007 (#87874) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Konkrétan hibával elszáll a live.com-on is ha be akarok jelentkezni.

(#87877) netpeti98 válasza turbulencia8 (#87875) üzenetére


netpeti98
addikt

Ja, hogy az a visszaállítás. A kettő két külön dolog. Ideális esetben nem kellene sokáig tartania.

(#87878) Pacee87 válasza starr (#87860) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Hagyjuk már ezt az. Apple mentalitást, hogy ami nincs arra nincs is szükségem....

(#87879) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!9650 XL telóm van és a mai naptól Glance és a Zárképernyő nem jelzi a naptár bejegyzéseket.Már ki-be kapcsoltam a telefont de még így sem.Mi lehet a gond?!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#87880) meszipeti válasza hroberto (#87868) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem is kezdenek visszatérni a régi profilképek.

"A játék az nem játék"

(#87881) Pacee87 válasza kutitomi73 (#87879) üzenetére


Pacee87
aktív tag

9650 XL?? Az melyik típus? :D

Próbáld meg, hogy kikapcsolod a naptár értesítéseit a zárképernyőn, majd vissza!

(#87882) this is life válasza Pacee87 (#87881) üzenetére


this is life
Ármester

A nehai nokia 7650 kesoi utodja a 9650 , még ezt sem tudod :DDD :DD :B ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87883) Cane


Cane
őstag

Bár insider vagyok, de szeretném ha ránéznétek erre a bug-ra, ami nálam probléma:
Nem egy mérvadó oldal, de a NAPISZAR.HU oldalt nyissátok meg. Ki az, aki pl. a 3. oldalnál tovább tud jutni? Egy nyamvadt Blackberry Q5 is lehívja a 10. oldalig. Ez vmi Edge suxx?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#87884) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Csak kíváncsiságból... Böngészőben megnyitott youtube-on akartam volna a kedvelt videóimat lejátszani a melóban. Viszont, amikor lezárt a képernyő, akkor meg is állt a lejátszás. Pedig engedélyezve van az edge háttérben való futása, még takarékos üzemmód esetén is.
1020-asom van, azaz insideres w10-zel. Nálatok, hivatalosan kiadott 10-es értem is fennáll ez a jelenség? Ha jól rémlik, múltkor is elindítottam a lejátszást, akkor nem zárolt le a képernyő, és nem is állt le a lejátszás.

(#87885) Cane válasza SOAD19 (#87884) üzenetére


Cane
őstag

Tubecast tudja a lezárt képernyős lejátszást.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#87886) SOAD19 válasza Cane (#87885) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi a tippet, de sajna azt azért nem használom, mert a nekem tetsző videókat a likeolni/tetszik-elni szoktam, és a tubecast-nal nincs opció arra, hogy egymás után játssza le a kedvelt videók mappa tartalmát.

Most néztem, hogy a lejátszási mappák tartalmánál se lehet rávenni, hogy mindet játssza le egymás után.

[ Szerkesztve ]

(#87887) kpal


kpal
veterán

Ezt a memkarit [link]kezeli vajon a 1520 w10-el már , vagy 64GB-ost csak ? És érdemes az alap kártyáknál gyorsabbat venni ,annak csak 4k felvételnél van előnye ?

[ Szerkesztve ]

(#87888) bcl válasza Cane (#87883) üzenetére


bcl
senior tag

Nekem a 7. oldalig, egyesével lépkedve, jó volt.
950XLDS prod. ring

A napiszar, bár valóban nem mérvadó, azért alapoldal! :DD

(#87889) this is life válasza kpal (#87887) üzenetére


this is life
Ármester

A Sandisk szerint ezek kompatibilisek a 1520-al [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87890) kpal válasza this is life (#87889) üzenetére


kpal
veterán

Köszi! :R Így már nyugodtan megveszem a 128GB-ost ,bár nem tudom mennyire lassítja be majd a telót.

(#87891) turbulencia8 válasza SOAD19 (#87886) üzenetére


turbulencia8
őstag

Metrotube esteleg? 325 Ft, abban van offline lejatszas, kedvencek, konyvjelzo es lezart kepernyon is mukodik (ami kisse trukkos, mert elobb a windows ikont kell megnyomni lezaras elott, es valamikor csak masodjara sikerul a hatterben valo lejatszas).

(#87892) T.ati válasza Cane (#87883) üzenetére


T.ati
tag

Ha ez vígasztal, iPad Air2 nem tudja megnyitni a napiszar.hu-t, a napiszar.com-ot igen, itt meztelen képek vannak.

(#87893) Plazmacucci válasza T.ati (#87892) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert olyan hogy napiszar.hu már évek óta nincs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#87894) T.ati válasza Plazmacucci (#87893) üzenetére


T.ati
tag

Akkor valószínűleg azért nem tudja megnyitni. De akkor a BB hogyan tud 10 oldalt megjeleníteni?

(#87895) this is life válasza kpal (#87890) üzenetére


this is life
Ármester

Azert arra figyelj majd oda , hogy 50%-nal jobban ne ments ra adatokat, jatekot es egyebeket , mert legalabbis nalam es jo par forum tagnal a wp telefonok elkezdenek sd hibat jelezni, meg jon a hobortos mukodes ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87896) Ryoo válasza Plazmacucci (#87893) üzenetére


Ryoo
senior tag

Még mindig van napiszar.hu Vmi nem jó a böngészővel, töröld a böngésző adatait, hátha megjavul.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#87897) Plazmacucci válasza Ryoo (#87896) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ok elhiszem, de nem törlök semmit azért a fosért :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#87898) mrbego


mrbego
aktív tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy édesanyám Lumia 530-asán csináltam egy gyári visszaállítást, mert már nagyon ráfért. Viszont mikor az újraindulás után bejelentkeztem a microsoft fiókba, hogy frissítsem az alkalmazásokat meg párat visszategyek a régiekből, de az e-mail+fiókok résznél azt írja, hogy Frissítés szükséges (az MS fióknál). De sehogy sem tudom rávenni, hogy szinkronizáljon mert ezt dobja fel folyton:
Régen (több mint egy éve) volt Lumia-m, de nem emlékszek minden részletre (bár a bosszúságokra igen).
Esetleg megnézné valaki nekem, hogy az outlook kiszolgáló az másnál mi szerepel?
Hátha van olyan szerver az MS-nak, ami működik is.. talán...
Köszönöm!

U.i.: jah, és próbáltam most szgépről böngészőben belépni és a onedrive kivételével nem tudok belépni semmibe, csak annyit ír, hogy hiba történt :-( (Se naptár, se outlook.com, se kapcsolatok...)
Ez másnál sem megy weben???

Üdv, P

(#87899) zsoltzsolt válasza mrbego (#87898) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam nincs hiba, se telefonon, se webes felületen.

85010014

[ Szerkesztve ]

(#87900) Partyface007 válasza mrbego (#87898) üzenetére


Partyface007
őstag

próbáld meg a outlook.office365.com -t kiszolgálónak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.