Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87651) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#87650) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hogy lehet ilyen equlizer beállítással zenét hallgatni?! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#87652) starr válasza ΞΔGLΞ (#87650) üzenetére


starr
őstag

100%-ra rázzomolva az S7 gyatrábbnak tűnik, szétkentebb.
Viszont a WP kép csak 8,29 Mpixel, az másik meg 9,14MP.
Lehet, hogy a képmegosztó újratömörítette?

[ Szerkesztve ]

(#87653) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#87651) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sehogy, csak a kép miatt van bekapcsolva, illetve egy kieg. komponensként van ott. Egyébként sem ezen hallgatok zenét, hanem egy pio sx 1980-as szörnyön...
--------------------

Starr:

Szerinted ez volt a lényege annak, amit írtam? Felesleges belenagyítani (egyáltalán minek), mert az elkészült kép jóval sz@rabb sokkal látványra....

[ Szerkesztve ]

(#87654) Kube válasza ΞΔGLΞ (#87650) üzenetére


Kube
senior tag

jesus micsoda torony :U

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#87655) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Nokia 735-ről hogy tudnék legegyszerűbben átköltözni androidos telefonra?
Köszönöm a segítséget! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87656) Aethelstone válasza TCSZ (#87655) üzenetére


Aethelstone
addikt

Mit akarsz átköltöztetni?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#87657) TCSZ válasza Aethelstone (#87656) üzenetére


TCSZ
senior tag

Szia! Sms-ek, Telefonszámok és ami még a jegyzettömben van.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87658) Pikkolo^^ válasza TCSZ (#87657) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A telefonszámokat gmail-el húzd át a live.com-ról. SMS-t sd-re tudod lementeni programmal ha van benne kártya hely (én nem tudom).

[ Szerkesztve ]

(#87659) TCSZ válasza Pikkolo^^ (#87658) üzenetére


TCSZ
senior tag

A live.com rol nem halottam. De megnézem. köszi! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87660) this is life válasza TCSZ (#87657) üzenetére


this is life
Ármester

A nevjegyzek smshez a contacts and message backup appal tudsz sd-re menteni [link] a jegyzettombot ha fel van szinkronizalva a live fiokba akkor szerintem droid alol is elered ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87661) TCSZ válasza this is life (#87660) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm! Nézem!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87662) TCSZ válasza this is life (#87660) üzenetére


TCSZ
senior tag

A telefonom nem telepíti az alkalmazást. Mindig megszakítja.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87663) confuser válasza this is life (#87660) üzenetére


confuser
senior tag

Amúgy nem csak SD-re tud menteni, nekem 930-on is ment.

(#87664) this is life válasza TCSZ (#87662) üzenetére


this is life
Ármester

Belső tarhelyre telepítés? Mert csak oda lehet sd-re nem ...ha felmászok utána az extrak kozt leled majd meg..

Confuser
Hiába ment emmc-re egy hr után bukja az ember a mentest..igaz most nem emiatt kell...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87665) TCSZ válasza this is life (#87664) üzenetére


TCSZ
senior tag

Már csak azt kéne megoldanom, hogy az sd kártyárol be olvassa az sms-ket az új androidos telom.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#87666) confuser válasza this is life (#87664) üzenetére


confuser
senior tag

Nyilván, de lemásolod gépre és visszarakod, akkor megmarad. Tehát SD kártya nélküli telefonokon is lehet így SMS-eket backupolni.

(#87667) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Baratnom 650-esen ha MS fioknak a jelenlegi gmail cimet allitom be, akkor automatan szinkronizalni fogja a jelenlegi kontaktjait?

(#87668) Francia91 válasza ΞΔGLΞ (#87650) üzenetére


Francia91
veterán

Tényleg nem olyan a LCB jpeg képe, mint a DNG kép, de sokkal vállalhatóbb, mint amit a gyár színez el. Ennek ellenére én is maradok a DNG-nél, aztán majd amit szükséges, átalakítom JPG-re

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#87669) Folee


Folee
tag

A notebook.hu most 20000 Ft-ért akciózza a Microsoft 550-et, ha esetleg valakit érdekel.

(#87670) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Egy barátomnak Lumia 550-es telója van és mivel én nem vagyok büfé WP-ből tudnátok segíteni a következő problémában?

Fel lettek telepítve a legújabb frissítések (mind OS, mind app fronton) és sajnos a facebook app nem nyert kategória lett nála :( (gondolom a kevés RAM miatt, de hajtépés az új app sajna) Valahogy vissza kellene telepíteni a régebbi appot, ezt ugye androidon pofon egyszerűen meg lehet oldani egy korábbi apk letöltésével és installálásával :) De fogalmam sincs, hogy WP fronton mi a helyzet, tudnátok segíteni ilyen irányban?

Köszönöm!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#87671) starr válasza _ocsisajt (#87670) üzenetére


starr
őstag

Innen töltsd le a Microsoft.MSFacebook_10.3.2.0.AppxBundle fájlt, majd másold a telefonra.
Gépház, Frissítés és biztonág, Fejlesztőknek: Itt kapcsold fejlesztői módba.
A fájlkezelőben keresd meg a felmásolt fájlt, rábök, telepítés, fél percet vár, enjoy. :DDD
Frissülni sosem fog.

[ Szerkesztve ]

(#87672) mtomi95 válasza starr (#87671) üzenetére


mtomi95
senior tag

Frissülni sosem fog.
Talán jobb is ez így! :DDD Habár én nem tudom, mert néha napján böngészőből használom csak, de nagyon sokan panaszkodnak az új ios portos APP-ra.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87673) starr válasza mtomi95 (#87672) üzenetére


starr
őstag

Engem nem izgat, böngészőből kitűzve használom. Az új FB app 30mp alatt indul el, és pár nap múlva már 500MB tárhelyet foglal. Szóval a rakás szrnál is rosszabb. A régi meg kb arra jó, hogy csipogjon, ha van valami.

[ Szerkesztve ]

(#87674) _ocsisajt válasza starr (#87671) üzenetére


_ocsisajt
őstag

köszönöm!

Na akkor itt is meg lehet oldani okosan :)

(majd csak hétvégén fogom a telefont megcsinálni, de majd jelzek!)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#87675) Francia91 válasza _ocsisajt (#87674) üzenetére


Francia91
veterán

Én csak azért jelentkeztem be a gyári FB alkalmazásba, hogy a naptárat és névjegyeket szinkronizálja. Értesítései teljesen ki vannak kapcsolva, az FB-ot kizárólag böngészőből használom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#87676) Hunork


Hunork
veterán

Jelentem, hogy a legújabb frissítés nem cseszett el semmit.
Igaz, meg sem javított. Gondolok itt a Hívásvárakoztatás néma jelzésére...
DE!
Telefonom tokban általában, dolgom volt. Kinyitom, látom, hogy volt 3 nem fogadott hívás. Katt a Telefonra, és nem látszik semmi, mármint a három hívás. Teló kikapcsol, majd be, és akkor igen. :W
Remélem, ezentúl ez nem lesz így, és csak véletlen. Mert ha igen, akkor ez durva hiba.
Valaki találkozott már ezzel?
És nem megoldás, hogy minden héten toljak egy HR-t... :(((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#87677) spiderpig820 válasza Hunork (#87676) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem is volt már ilyen, igyekszem előbb az action centerben megnézni, ha nem fogadott hívásom van.

4B

(#87678) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok! Egyenlőre visszatértem a Windows phonehoz egy Lumia 930 al. Mondjátok ugye van mar valami megoldás a fb Messenger hanghivasokra . Másik dolog hogy csak a csempén jelzi ha van Messenger üzenetem se hang se semmi más....

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#87679) Spet válasza akoska23 (#87678) üzenetére


Spet
addikt

Nincs hanghívás, esélyes sosem lesz.

Resetelt a telefont legtöbbször megoldja a problémát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#87680) hroberto válasza Hunork (#87676) üzenetére


hroberto
veterán

Hosszú idő óta fennálló hiba ez is. Nálam akkor jelentkezik, ha törlöm a híváslistát. Utána egy darabig nem jelzi a tárcsázóban a hívásokat. Viszont ha oda lapozol ahol számokat tudsz írni a tárcsázóba, ott láthatóak.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87681) hroberto


hroberto
veterán

Frissült a Facebook app, végre normális sebességgel indul.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87682) ZavaBalazs válasza starr (#87671) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szuper, köszi, anyumnak jó lesz a TH2-es 925-re :) véletlen 8.1-es data sense nincs meg ugyanígy? ;]

hroberto: sima, vagy a beta?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#87683) hroberto válasza ZavaBalazs (#87682) üzenetére


hroberto
veterán

A sima verzió.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87684) hroberto válasza hroberto (#87683) üzenetére


hroberto
veterán

És rohadjanak meg: már megint újra össze kell kapcsolni a kontaktokat. Nagyon elég már a Windowsból nekem is..

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87685) ZavaBalazs válasza hroberto (#87684) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Köszi. :)
Én pont emiatt szedtem le a fentebb linkelt régi fbt saját telefonra is, az adja a contact syncet, hogy ne kapcsoljon szét egy reinstall/frissítés.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#87686) snakebait válasza hroberto (#87684) üzenetére


snakebait
senior tag

Íg vagyok ezzel én is és nemcsak ez,hanem sokminden microfos hülyeségei idegesít. Sőt nálam nem lett gyorsabb,ugyan olyan tetű lassú. Megpróbálom starr kolléga által linkeltet.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#87687) FoLey-v válasza snakebait (#87686) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én is bepróbálom a régi fb-ot leszedni és rárakatni. :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#87688) snakebait válasza FoLey-v (#87687) üzenetére


snakebait
senior tag

Én is most tettem fel régit (köszönet starr) és pikk-pakk indul,nem lassú. Meg ami a lényeg ha nem frissülget akkor nem kapcsolja legalább szét állandóan a kontaktokat.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#87689) FoLey-v válasza snakebait (#87688) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én is felraktam,de sajnos nem vettem észre változást. Bár lehet az öreg 7 éves hiába volt sim->micro->nano sim csere ha a csomag maradt a régi 50mb-os net,váltanom kéne már. Meg hiába raknám át 4G-re nem lenne gyorsabb. :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#87690) starr válasza snakebait (#87688) üzenetére


starr
őstag

Tűzd ki böngészővel még gyorsabb lesz, és az üzeneteket is lehet látni. :DDD
Célszerű a kitűzött weblapokra a Cốc Cốc Browsert (ejtsd: Csöcsösbrózer) használni, mert az nem halmozza ilyenkor a megnyitott tabokat, mint az Edge.
Tegnap felraktam a Faceboot által csinált appot, kivártam a fél percet,amíg elindul, aztán uninstall. :DDD
2016-ban ami 1 mp alatt nem indul el az szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#87691) nrezso


nrezso
csendes tag

Kérdésem a következő lenne. Ugyebár váltok androidos mobilra. A jelenlegi lumiát elajándokozom. A sim kártya egy butamobilból kerül át ebbe. Úgy majd be tudja olvasni a lumia? Pontosabban a telefonszámokra, sms-ekre gondolok, azt tudom hogy simről, microra kell vágatnom.

[ Szerkesztve ]

(#87692) starr válasza nrezso (#87691) üzenetére


starr
őstag

A névjegyeket biztosan fel lehet szívni simről, de oda nem menti vissza az újakat. Csinálj majd egy új MS fiókot az új tulajnak, hogy legalább az áruház működjön neki. Az smseket talán brutuszon át lehet szipkázni az adatátvitel appal.

(#87693) this is life válasza ZavaBalazs (#87682) üzenetére


this is life
Ármester

Itt nezz korul ,[link] de nem tudom hogy th2 ala jo e a xap kiterjesztes telepito fajl... rs1 ala mar appx kell ...

Starr
Melyik fb app frissult , mert a Zuckenberg fele kokanyolt , meg mindig 2 giga ram-ot emleget , ami nalam jol mukodik az az ms fele 10.3.2.0 verzioju app. Amugy vegre skalazodik a betuk merete ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87694) Cane


Cane
őstag

[link]Ilyen lett vonla a Nokia okosórája, ha a ms is ki akarta volna adni.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#87695) mtomi95 válasza this is life (#87693) üzenetére


mtomi95
senior tag

RS1-re is lehet telepíteni xap fájlból.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87696) starr válasza mtomi95 (#87695) üzenetére


starr
őstag

Hogyan? Nekem nem sikerült.

(#87697) mtomi95 válasza starr (#87696) üzenetére


mtomi95
senior tag

Vagy PC-ről application deployer programmal vagy a szokásos mobilról telepítéssel.
Bár itt azt megjegyezném, hogy 10 xap-ból 9 app működött is utána, szóval előfordulhat inkompatibilitás, de nagy átlagban jól működik! Viszont az az összesről elmondható, hogy fel lehet telepíteni win10-re.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87698) ZavaBalazs válasza this is life (#87693) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja nem, ez inkább nekem kéne 950-re, persze az se baj, ha a 925-re is fel tudom hegeszteni.

viszont ez a linkelt hibaüzenetet dob, és nem is vagyok benne biztos, hogy ez az, amire gondolok. a 8.1 mobilnetlimit cuccos kéne nekem (kép)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#87699) netpeti98 válasza ZavaBalazs (#87698) üzenetére


netpeti98
addikt

Szerintem az a rendszer része volt, nem egy különálló app. Az IE Data Savings egy kiegészítés volt mellé.

[ Szerkesztve ]

(#87700) ZavaBalazs válasza netpeti98 (#87699) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

sanszos, de egy kérdést megért.
viszont a gestures beta külön volt, nem? na azt is elfogadnám :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.