Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86644) mtomi95 válasza PuMbA (#86641) üzenetére


mtomi95
senior tag

Nekem 10-el is probléma mentes mindkét 640.
Azok a hibák mint pl a lefagyás, nem ébresztést 8.1-en is volt nálam. 10-el sokkal gördülékenyebb a rendszer és ezt bizonyítja az is, ha 8.1-en ha írsz 3-4 sor után úgy elkezd akadni a gépelés, hogy teljesen használhatatlan lesz. 10-en, pontosabban rs1-en már folyamatos az írás. Ezt még csak fokozza az, hogy az Explorer egy weblappot sem képes normálisan megjeleníteni. A Skype-ot is kinyírják 8.1-en, de végül is azért a régi, ezer éves verzióért nem kár. Ide lehet még venni a 8.1-es billentyűzetet is ami ennyi win 10 használat után, nevetségesen néz ki és még buta is! :DDD
Én nem tudom ki mire használja az amúgy frissíthető Lumiákat 8.1-el, de nekem teljesen vállalhatatlan.
Egy tapis buta phone így kiváltja 8.1-es Lumiakat, ilyen felhasználásra, szóval ez a win 10-es szájhúzgálás, csak megszokás kérdése, vagyis amiatt van.
A legtöbb hibát ami a TH2-vel jött, szépen kijavították az rs1-el! Szóval a váratlan újra indulásokkal dobálózni mint 8.1 vs 10 téma, már nem aktuális.

Ja és nekem a Telenortól van a két telefon.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.