Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

AMOLED, élhető SoC, 8GB RAM... azért ezek most jól sikerültek.

(#2) thboxx válasza doooo (#1) üzenetére


thboxx
aktív tag

Főleg, ha hasonló árazással jönnének felénk is.
Bár ezt erősen kétlem... :(((

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#3) doooo válasza thboxx (#2) üzenetére


doooo
veterán

Szolgáltatótól biztos jobban megéri majd, ott nagyon jó ajánlatok szoktak lenni ezekre.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Első bekezdésben nem AMOLED van írva, hanem AMOELD.

Én attól tartok, hogy nálunk nem 8 GB rammal jönnek, hanem 6-tal. (Lehet, hogy az A15 4G csak 4-gyel.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) doooo válasza janeszgol (#4) üzenetére


doooo
veterán

6GB-tal is bőven jó a két A15. Az azért mindenre elég azon a szinten. A 4 már nem.

(#6) lolal


lolal
senior tag

Az A15 5G szerintem a legjobb választás ezek közül. A25 valóban picit többet tud, de szerintem nem éri meg azt a felárat. ( Bár a hazait még nem tudjuk) Ha a 8/256 GB-s változatot veszi az ember, bőven jó mindenre. Kérdés itthon elérhető lesz-e majd, ebben a változatban.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#7) vodrosjozsi válasza lolal (#6) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez az A25 kb mint az A54, nem lenne rossz az A52s utódjának.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Nem tudom... nálunk a képernyős ujjlenyomatolvasó vízválasztó volt, így lett A54... bár ezek a legkisebb készülékek sem lehetnek borzasztóak.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezek jó ajánlatnak tűnnek, igaz az itthoni árakat még nem tudjuk.

(#10) Luck Dragon

Ebben a kategóriában elfogadható specifikációkat kaptak (végre ).
Ebből kiindulva kiváncsi leszek az A35-re , de legfőképpen az A55-re.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) DS39


DS39
nagyúr

76,8 és 76,5 mm szélesek, és 200g / 197g. Köszönjük Samsung.
Olcsóbban miért nincs kompaktabb telefonjuk? Tuti szándékosan terelik a népet az S szériára.

[ Szerkesztve ]

(#12) sfefe


sfefe
őstag

Végre nem kijelzős ujjlenyomat olvasó....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13) doooo válasza DS39 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Az A10-es szériából adják el a legtöbbet (néha az összes gyártó, összes modellje közül a legtöbbet az adott évben, pl. A12), szóval... nem úgy tűnik, hogy terelnének vele bárkit is (ki is lenne az, aki lemond egy A14-ről mondjuk és beruház egy S23-ra).

(#14) DS39 válasza doooo (#13) üzenetére


DS39
nagyúr

A középkategóriás telefonjaik is ilyen szélesek, nehezek. A54 pl.
Ami 200k körül nyitott. Ott már azért nem akkora ugrás az S széria alja.

(#15) doooo válasza DS39 (#14) üzenetére


doooo
veterán

200 alatt inkább, kb. 180k volt talán már első napon minden komolyabb eladónál meg szolgáltatónál (az S alja meg ennek a duplája).
De amúgy az A50-széria is akkora volumenű eladásokat produkál, hogy még annál se lehet ezt mondani. És még ott az FE vonal is az A5x meg az aktuális S között. Elég alaposan le van fedve a teljes piac.

De amúgy igaz, hogy a kisebb mobilok most elfogytak náluk és csak az alap S23 felel meg ilyennek. Korábban az A40-es széria volt még ilyen, de az előbb óriásira lett növelve, aztán meg teljesen megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#16) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az A25 5G lényegében egy Samsung Galaxy A53, csak két Android fő verzióval frissebb kiadásban.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#17) vodrosjozsi válasza GoodSpeed (#16) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pontosan ezért gondolkodtam el ezen a telefonon

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#18) GoodSpeed válasza vodrosjozsi (#17) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerintem meg fogja érni, megfelelő hazai árazással.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#19) HKorn


HKorn
addikt

A35 specről tudni már valamit?

Run&Ride

(#20) Luck Dragon válasza HKorn (#19) üzenetére

:N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) HKorn válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


HKorn
addikt

Kár, pedig azt várom :)

Run&Ride

(#22) GoodSpeed válasza HKorn (#21) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha az A25 5G megkapta az Exynos 1280-at, az A35-nek erősebbnek kell lennie várhatóan, így azt tippelném, hogy az megkapja az 1380-at, és az A55 meg Exynos 1480...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#23) Crafter32


Crafter32
őstag

Lányomnak A13 van. Nem erőmű az biztos, de nekem túl nagy. A40 használom 2019 óta. Kis pénzért nincs kis méretű, nagy pénzért meg amit csak akarsz.... Drága az élet.

(#24) AxBattler


AxBattler
félisten

6/128GB - 106k, 8/256GB - 130k HUF.
Hááát... Moto G54 12/256GB még mindig 85k HUF, vagy olcsóbb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) Luck Dragon válasza AxBattler (#24) üzenetére

Ezeknek is majd normalizálódik az áruk .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) AxBattler válasza Luck Dragon (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy legyen, nekünk a kisebb is elég lenne! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) vodrosjozsi válasza AxBattler (#24) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezek nagyon jól néznek ki. Kell.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
A25 5G volt már valaki kezében? Úgy látom kapható, pl telekomnál is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#29) Alex123


Alex123
senior tag

Megvásárolhatóak már a Galaxy A15 és A15 5G-s modellek. :C

pl.: https://b-tel.hu/samsung-a155f-galaxy-a15-lte-dual-sim-128gb-4gb-ram-fekete-10071.html

vagy:
https://www.emag.hu/mobiltelefon-samsung-galaxy-a15-dual-sim-6-gb-ram-128-gb-4g-fekete-sm-a155fd-128-6-black/pd/D85DGTYBM/?utm_source=price_comparer&utm_medium=cpc_emag&utm_campaign=argep_new_2018&utm_content=argep_hu&cmpid=72649

(#30) Luck Dragon válasza Alex123 (#29) üzenetére

Tervben van , hogy veszel ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Alex123 válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


Alex123
senior tag

3 versenyző van, egy Xiaomi 13C, egy Moto G54 és az A15 v. A15 5g de még azt sem döntöttem el, hogy kell-e nekem az 5G... :)
Ahogy olvastam, ezek a belépő Samsung típusok is megkapják az 5 éves frissítést, ezért hajlok ebbe az irányba, az 5G-t meg még megálmodom...
+ pár nap és tele lesz minden webshop velük.

(#32) vence


vence
junior tag

>> Virtual proximity sensing <<

A szokásos Samu betegség persze maradt!
Egy közel 300 Eurós telefonból ne spóroljon már ki egy olcsó szenzort!
Nem tudom persze ez a gyakorlatban mennyire probléma ??

De azért nem véletlenül találták ki és az alapfunkción kívül mást is lehet rá alapozni.

Tanultam ...
Samunál ezzel kell kezdeni, mielőtt az ember több időt vesztegetne rá !!!
Egy csomót megnéztem, a tavalyi stb. esélyes modelleket, az alsó közép mind ilyen!
WTF

(#33) hardver1985


hardver1985
tag

25w töltést elhagyhatnák már minimum 65w kéne.

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#34) Luck Dragon válasza Alex123 (#31) üzenetére

G54 is jó választás lehet, főleg annak tudatában ahogyan felhasználók írnak róla a topicjában.

A15 5G-re én is kíváncsi vagyok , már vannak róla elvétve YouTube videók is teszt formájában .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Gemma19 válasza Alex123 (#31) üzenetére


Gemma19
friss újonc

Vegul melyik mellett dontottel?

(#36) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

A15 5g 4/128 as telefonhoz milyen szupergyors 25W os töltő jó? Láttam hogy van 2 fajta is a EP-TA800 és EP-T2510XBEGEU. Melyik az ajánlott/használható hozzá?

Üdv: Fishor

(#37) Alex123 válasza Gemma19 (#35) üzenetére


Alex123
senior tag

A Samu A15 5G-s 4/128-at vettem meg, de! 2-hét használat után el is adtam... :( :W

A 4 giga ram nem elegendő hozzá, folyamatosan akadt, lassú volt, lassan reagált...
Már vannak videók is fent, hogy "lehet" gyorsítani, de szerintem sehogy, elhibázott döntés a 4 giga memória, min. 6 vagy 8 kell bele és akkor nem döccen meg, írom mindezt átlagos felhasználás mellett, nem játszok a telón...

Most egy másik típust nézegetek, Moto sajnos kiesett a 2 éves rendszerfrissítés miatt.
Lehet, hogy A25-lesz, majd kiderül... :)

(#38) Icestorm


Icestorm
csendes tag

Most vettem egy A15 4G típust 4 GB RAM-mal, második telefonnak. Remek választás volt, itt, Svájcban 120 frankba került, az, ha jól látom, nincs 50.000 Ft.

(#39) Alex123 válasza Icestorm (#38) üzenetére


Alex123
senior tag

Ja, nálunk MO-is 46 ezertől már van a 4G-s, csak én "időtállóbbat" akartam az 5G-sel de nekem döcögős volt használat közben - web, üzenetek, viber, stb. , ezért drágább teló lesz.
Amúgy pedig a kijelzője nem volt rossz...

(#40) AMD Power


AMD Power
titán

Feleségemnek nem rég vettünk egy ilyet. Egy A32 váltott. Ég és föld a két telefon. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.