Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Ateszzero válasza kezman (#11549) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ez volt az elsö probálkozásom, de eltávolítani nem lehet. Valaki meg tudja nézni hogy neki lehet-e?

(#11552) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Mangoban kikapcsoltam az emailek beszelgetesbe valo rendezeset, mert folyton mas levelekkel fuzte ossze a maileket, viszont most 7.8-ban ujra bekapcsoltam es eddig kavarodas nelkul osszekapcsolja a beszelgeteseket, mas is eszrevett javulast?

(#11553) robi1234


robi1234
csendes tag

sziasztok olyan kérdésem lenne mikor a lumia 800-al kapcsolódok a zunéhoz ki írja nem sikerüllt internetkapcsolat a telefonon miért írja ki ezt vagy másnál is kiírja ezt op rendszerem win7 64 bites köszi a választ előre is!

(#11554) zsitvayb válasza robi1234 (#11553) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Próbáljuk meg így, ezzel is megkönnyítve a potenciális válaszolók dolgát:
"Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, mikor a lumia 800-zal kapcsolódok a zunéhoz, ki írja, hogy nem sikerült az internetkapcsolat a telefonon. Miért írja ki ezt, vagy másnál is kiírja ezt? Op. rendszerem: win7 64 bites. Köszi a választ előre is!"
:)) :C

Amúgy sorry, ma kicsit ilyen szenyó hangulatban vagyok. :)

(#11555) robi1234 válasza zsitvayb (#11554) üzenetére


robi1234
csendes tag

hát mosmár okosabb lettem evvel a válaszadással de amúgy köszi nagyon segítőkészek vannak itt az olldalon!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(((

(#11556) dejaris válasza robi1234 (#11555) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem ez sem ertheto;]

(#11557) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

(#11558) robi1234 válasza dejaris (#11556) üzenetére


robi1234
csendes tag

szerintem se ezért írtam :)

(#11559) dejaris válasza robi1234 (#11558) üzenetére


dejaris
addikt

Felre ertettel. En a masodik hsz-ed jol atgondolt strukturajara es helyesirasra gondoltam...

(#11560) daniel909 válasza robi1234 (#11553) üzenetére


daniel909
addikt

kapcsold be a wifit vagy a mobilnetet. csatlakozz fel a számítógépeddel az internetre. más ötletem nincs.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#11561) varsam


varsam
őstag

feltettem a nokiás Bluetooth share app-ot, de szépen elnézést kér és azt írja frissítsek. Ez csak azért fura, mert fent van a 7.8 (Lumia 900) és a csengőhangkészítőt most próbáltam, az működik rendesen. Mi lehet a gondja? A frissítést a Seven-Eighter progival nyomtam fel

(#11557) Dzsosy
kipróbáltam, működik, egyszerű mint a faék.

[ Szerkesztve ]

(#11562) #32711680 válasza Dzsosy (#11557) üzenetére


#32711680
törölt tag

Kipróbálva. Szokásos Nokia program, egyszerű, csak annyit tud, amennyit ígér, de azt jól.
Viszont érdekes, hogy úgy emlékszem 39 mp-s csengőhangot is be lehet rakni, de ez csak 30-at enged

(#11563) saiyajin válasza tamas.nick (#11552) üzenetére


saiyajin
senior tag

3 honap mango hasznalat alatt, nekem egyszerre se volt gondom az emailek osszefuzusevel. Legalabbis nem vettem eszre. 7.8-on szinten rendben nalam is.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11564) Jones528


Jones528
tag

Melyik mappába keressem a gépen a zune által készített biztonsági mentést?(Mármint le akarom menteni mert újat szeretnék)

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 1020

(#11565) catroot válasza Jones528 (#11564) üzenetére


catroot
veterán

[link]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11566) Jones528 válasza catroot (#11565) üzenetére


Jones528
tag

:R

Nokia Lumia 1020

(#11567) pushalias válasza varsam (#11561) üzenetére


pushalias
addikt

Akkor kell még hozzá valami. Helyre kell állítani a korábbi állapotot, és Zune-nal újra frissíteni. Vagy körülnézni XDA-n, ott a típusfüggő frissítések is fent szoktak lenni.

Honor 9 / HP 8470P

(#11568) robi1234


robi1234
csendes tag

sziasztok Seven Eighter progival telepíteném a frissítést az írja a program nem indul el,mert a ZuneCfg.DLL hiányzik a számítógépről a probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot néztem pedig benne van a zunéba ez zune cfg.dll mi lehet a gond win7 64 bites a rendszerem!

(#11569) HawerKing válasza Dzsosy (#11557) üzenetére


HawerKing
őstag

:Y :R :R :R :R erdemes volt ma felneznem a topicba :C

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11570) Pttypang válasza Dzsosy (#11557) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem csalódtam, pont ami kell, semmi több. :P
Végre nem kell gépen ügyeskednem hozzá :R

Everybody lies.

(#11571) werwin válasza Sequoyah (#11495) üzenetére


werwin
csendes tag

Erről a megszakítós módszerről még nem hallottam leírnád nekem :) ?

(#11572) blokad válasza werwin (#11571) üzenetére


blokad
senior tag

A készüléken kapcsoljuk ki mind a Wifi, mind a mobilhálózatos internetet (hogy pontosan miért van rá szükség, azt nem tudjuk, tegyünk így)

A telefont csatlakoztassuk az USB kábellel a géphez, majd ellenőrizzük, hogy tényleg látja-e.

Ha a telefont látja a gép, menjünk a frissítés részhez. Beállítások -> Telefon, és a bal oldali menüben található a frissítés menüpont.

Készüljünk elő arra, hogy megszakítjuk valahogy a számítógépünk internetét, lehetőleg minél egyszerűbben és hatásosabban. Nem ajánlom a szoftveres megoldást, mert ott nem azonnal történik meg a dolog. Inkább hardveres úton járjunk el, például: UTP kábel, vagy éppen Wifi adapter kihúzása. Ahol ez nem oldható meg (laptop + beépített wifi) esetleg próbáljuk a hardveres wifi kikapcsoló gombot – ha van, vagy egyenesen a routert kapcsoljuk le.

Amikor rányomunk a Zune-ban a frissítés pontra, akkor kell megszakítani az internetet. Itt több taktika is van, egyesek szerint azonnal meg kell szakítani a kapcsolatot, de van ahol a 2-3 másodperces várakozást javasolják. Mi a középutat választottuk, és olyan 2 másodperc után szinte “kitéptük” az USB-s wifit a gépből.
Ha jól csinálunk mindent (és szerencsénk van), akkor a Zune hibaüzenet helyett (“frissítés nem érhető el”) szépen kiírja, hogy talált új frissítést a telefonhoz, és megjelenik a frissítés gomb is. Mellékesen még a telefonon is jön egy értesítés, hogy új frissítés érhető el.

(#11573) Mr X válasza blokad (#11572) üzenetére


Mr X
veterán

Annyival kiegészíteném, hogy nekem ez csak úgy működött, hogy a telefonon a wifit ugyan kikapcsoltam, de a mobilnetet nem. Ha az is ki volt kapcsolva, akkor mindig a "frissítés jelenleg nem ellenőrizhető" hibát kaptam, ami logikus is, hiszen ha teljesen elvágjuk a rendszert a hálózattól, honnan szedne információt.

(#11574) werwin válasza Mr X (#11573) üzenetére


werwin
csendes tag

Hát kipróbáltam mindkét módszert párszor amikor a mobilnet be volt kapcsolva akkor a jól ismert "Nem szükséges frissíteni a telefonszoftvert. " írta miután kikapcsoltam a "Most nem lehet frissítéseket keresni. Pórbálkozzon újra később." szövegre váltott.
Na mindegy majd még próbálkozom köszönöm a segítséget! :)

(#11575) Hejja1234 válasza blokad (#11572) üzenetére


Hejja1234
tag

Az vicces lehet ahogy két másodperc alatt felállsz a székből, négykézláb állsz, bemászol az asztal alá, megkeresed az UTP kábelt és megpróbálod kihúzni.
Mi egyszerűbb és hatásosabb kell annál, hogy klikkelsz egyet az egérrel bármikor 0,5-5 sec között :F

(#11576) Ádám16


Ádám16
addikt

Vegyetek Luminát, mert 2 hetente 3X kell tölteni, és ez a fény a zalagút végén!
[link]

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11577) proxie


proxie
tag

Sziasztok!

Olyan lehetséges, hogy kérek valakitől egy 7.5ös biztonsági mentést Lumia 800ra és azt rakom enyémre vissza?

Köszi

(#11578) blex válasza proxie (#11577) üzenetére


blex
senior tag

szerintem igen, de próba cseresznye :P

(#11579) Lall válasza proxie (#11577) üzenetére


Lall
veterán

Nem!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11580) Psychonaut válasza Mr X (#11573) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem működött mobilnet nélkül is, szerintem semmi logika nincsen benne. Olyat is csinált, hogy kiírta a telefon, hogy van frissítés (meg a Zune is), majd miután ezt úgy fél óráig nem tudta letölteni, kihúztam, erre eltűnt a menüből az üzenet, és mikor visszadugtam gépre, a Zune is tagadta, hogy frissítés elérhető lenne. :D

(#11581) pushalias válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


pushalias
addikt

Ez odab.sz. A sok hülyeség közül nekem ez tetszett a legjobban:

„A gyakorlott Windows felhasználónak talán csak az lehet kicsit meglepő, hogy a megszokottakhoz képest a kérdező panelen balra az helyezték el az ’OK’ és jobbra a ’Mégse’ gombokat.”

Honor 9 / HP 8470P

(#11582) Pttypang válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


Pttypang
veterán

" A Nokia Store-ból ugyanazok letölthetők, mint a Google Play-ből vagy Apple Store-ból."
:U

Everybody lies.

(#11583) negyedes válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


negyedes
addikt

divattyukoknak. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#11584) proxie válasza Lall (#11579) üzenetére


proxie
tag

akkor muszáj a szerviz...
köszi

(#11585) Lall válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


Lall
veterán

Jó ez a Lumina teszt. :DDD Ja és 2 hét alatt csak 3x kellett töltenie. Biztos egy selejtes darabot fogtam ki. :D

proxie: Miért nem teszel fel Nokia Care Suite-al egy 7.8-at? Biztos nem várnék 2 hetet rá.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11586) Pttypang válasza Lall (#11585) üzenetére


Pttypang
veterán

Igazéból ha a vicces részeket néznénk, be kéne másolnunk az egészet :DDD

Everybody lies.

(#11587) Ádám16 válasza Lall (#11585) üzenetére


Ádám16
addikt

hát én nem tudtam merre nevessek. :D

(#11588) proxie válasza Lall (#11585) üzenetére


proxie
tag

megoldaná a hangerő problémámat? (nem az a bajom, hogy halk hanem, hogy 13tol nem tudok több hangerőt ráadni.)
ezt szeretném orvosolni. ja és zune frissítés után halt meg...

(#11589) pushalias válasza proxie (#11588) üzenetére


pushalias
addikt

El kell vinni Nokia Care-hozhezhözbe.

Honor 9 / HP 8470P

(#11590) marcusa válasza Lall (#11585) üzenetére


marcusa
addikt

Az akksi egyébként valóban jó, mondjuk nálam 820 van, de eddigi okostelóim estére rendre lemerültek, ezzel ma nekiindultam töltés nélkül a második napnak :K

:-)

(#11591) Lall válasza pushalias (#11589) üzenetére


Lall
veterán

Hogy ott legyen 2-3 hétig míg frissítik a szoftvert? Az baráti. Inkább feltenném NCS-el a 7.8-at újra és megszűnne a probléma.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11592) proxie válasza marcusa (#11590) üzenetére


proxie
tag

nekem egyszer elment 3 és 1/2 napot. napi 20-30 perces beszélgetéssekkel és 10 perc nettel. igaz, hogy azon kivül hozzá se nyúltam :D

pushalias: holnap meglátom mi lesz

Lalll: félek neki kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#11593) Lall válasza proxie (#11592) üzenetére


Lall
veterán

Mondjuk, ha soha nem csináltál még ilyet és félsz is akkor tényleg inkább Nokia Care. Én magamból indultam ki. Biztos nem várnék a telómra heteket.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11594) proxie válasza Lall (#11593) üzenetére


proxie
tag

nem csináltam még sose.
bár lehet megnézek pár youtube videót meg leírást és nekiugrok az éjszaka folyamán

(#11595) savoo válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


savoo
addikt

Az kemény! :DDD

(#11596) catroot válasza Ádám16 (#11576) üzenetére


catroot
veterán

Jól látom, hogy ezek a kretének még a nevét sem tudták leírni? :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11597) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tok jo ez a nokias csengohangkeszito. Csak 30mp-et tud, es miutan megvagom a zenet, es nyomom h mentse es tegye be csengesnem, nem menti, es be se teszi amit szerkesztettem. Jobban nar mindenmi ha megvag maganak otthon egy 39mp-es valamit es feltolti manualisan a telora :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11598) nicu71 válasza Plazmacucci (#11597) üzenetére


nicu71
addikt

hm...nekem pár hete tökjól megcsinálta!azóta is azt használom/legalább fél évig :D

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11599) daniel909


daniel909
addikt

rákeresek a storeba h Viber vagy Viber messenger és nem talál semmit... még a webes oldalon sem... fura.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#11600) pzstm válasza daniel909 (#11599) üzenetére


pzstm
titán

marha érdekes....se weben, se WP8-as telefonon nem dobja fel nálam sem....de már fel van telepítve pedig...:S

dobtam is egy twitter-t nekik :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.