Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130251) Toth_Jani válasza Littoral (#130248) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem egy 2020-as Sony master van kártyával, igazából nincs rá panaszom a HD adások kifogástalanok az SD közelről nézve ocsmány, de 2+ métertől már szépnek látszik.
Mivel a TV saját rendszere váltja a csatornákat igy az is elég gyors. :)
Sajnos a Voda TV böngészős felületét "megjavították" igy viszont már nem küldi át hálózatból a képet csak a hangot. :(

(#130252) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Keddtől remélhetőleg én is Voda otthoni internet (gigabites csomag) illetve TV felhasználó leszek, Veszprémben...
Most az a terv, hogy kettő Philips TV-vel használnánk a szolgáltatást. A nagyobb készülék (4K) CI+ kártya kompatibilis, a kisebb(FHD) egy Voda box-al menne.
A Vodás CI+ kártyákkal milyen tapasztalataitok vannak? Mit veszitek a műsor felvételi lehetőségen kívül a box-al szemben?
Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#130253) woodworm válasza Ukraan (#130252) üzenetére


woodworm
veterán

Egy hét helyett három napos EPG van. Ha a tv-d tud rözíteni, akkor jelenleg úgy néz ki, hogy előrébb vagy, mint a topik többsége.

(#130254) Ukraan válasza woodworm (#130253) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Egy Philips 55PUS6373/12 a "fő készülékünk" 2019-ből. Nem tudom, hogy rögzíteni képes-e, ennek utána kell néznem még. A műsor felvételi funkció inkább a gyermekeinknek jönne jól, akik a Voda box-ot használnák egy FHD-s, régebbi 32-es Philips-el.

BÚÉK!

(#130255) kezo0 válasza woodworm (#130253) üzenetére


kezo0
addikt

Egynapos csak az az EPG.
És ha csak 1 db tuner van a tévében (a döntő többség ilyen), akkor csak 1 db műsort tud rögzíteni – kikapcsolt állapotban elvileg bármit, de ha épp nézi a tévét, akkor csak azt, amit éppen néz.
Szóval nem, messze nincs előrébb, sőt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#130256) tPedro_ válasza kabelmania27 (#130206) üzenetére


tPedro_
őstag

Ma estére újra elérhető lett a hálózat, sajnos szakadások továbbra is vannak.

Modemértékek
Elosztók:

1. 3DSS4 - 4-way splitter 5-1218MHz (kimenetek -7,5dB)
- ennek az egyik kimenete megy a CB-ba
- másik kimenetén van egy 3DSS2 (2. elosztó)

2. 3DSS2 - 2-way splitter 5-1218MHz (kimenetek -4,1dB)
- ennek az egyik kimenete feljön az emeletre és van rajta egy második 3DSS2 (3. elosztó)

3. 3DSS2 - 2. 3DSS2 - 2-way splitter 5-1218MHz (kimenetek -4,1dB; a class A felirat mellett szerepel egy olyan is, hogy +10dB, ez a másik elosztón nincs rajta)
- ennek a 2 kimenetén van 1-1 médiabox, melyből az egyik jelenleg nincs rákötve

Köszi előre is.

(#130257) cocka válasza kezo0 (#130255) üzenetére


cocka
veterán

Igen, amit valójában csak a szolgáltató biztosít (már amikor teszi is, nemcsak úgy csinál, mintha tenné), az a felvételek tervezhetősége, műsorok visszanézhetősége, élő adások visszatekerése.

Tehát ez a tényező az, amit elvileg semmilyen 3rd party eszközzel nem tudsz pótolni, nevezetesen azt, hogy ne kelljen örökké haptákba állni, ha valamit fel akarsz venni, illetve, hogy ne kelljen lesni, hogy mi mikor lesz.

Viszont ennek szolgáltatói kivitelezése hagy némi kivetnivalót maga után. :D

(#130258) Toth_Jani válasza kezo0 (#130255) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az enyémben 2 digitális tuner van, de akkor is csak 1 műsort lehet rögzíteni, vagy az egyik csatornának szigorúan kódolás mentesnek kell lennie.
A MediaCard sajnos egyidőben csak 1 műsort dekódol.
Mondjuk a műsor felvételét kézzel is be lehet állitani, bármelyik Webes műsorinfó alapján, és még lehet, hogy pontosabb is néha, mint a EPG

(#130259) kezo0 válasza Toth_Jani (#130258) üzenetére


kezo0
addikt

„Az enyémben 2 digitális tuner van, de akkor is csak 1 műsort lehet rögzíteni, vagy az egyik csatornának szigorúan kódolás mentesnek kell lennie.
A MediaCard sajnos egyidőben csak 1 műsort dekódol.”

Ezért van az én tévémben a 2 db tunerhez 2 db kártyafogadó nyílás is. ;)

És igen, én sem csak az egy napot előre látó EPG alapján szoktam a felvételeket programozni. A manuális programozáshoz pedig a leginkább kezem ügyében levő műsorinfó a VTV app 7-8 napos EPG-je. :D

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#130260) pjen válasza kezo0 (#130259) üzenetére


pjen
félisten

Akkor szerintem a kártya+box még a legjobb megoldás 1 Tr re. A kártyával fel tudok venni mindent közben a boxal azt nézek amit akarok. Felveszek akár több műsort, visszanézek. Már amit enged a szolgáltató. Nagyon jól ment is ameddig nem lett több Tv.

(#130261) kabelmania27 válasza tPedro_ (#130256) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üres kimenetek problémát okozhatnak ezért ha a négyes osztónak csak két kimenetén van kábel akkor cserélni kellene egy kettesre, a harmadik osztó helyére tegyél egy F toldót.
Ha rendelkezel F toldóval akkor a harmadik osztó helyére tedd be a toldót, a négyes osztó helyére pedig a kettes osztót, így javulni fognak a modemértékek. Másfajta osztót is lehet használni csak 5-1000Mhz CE felirat legyen rajta.

[ Szerkesztve ]

(#130262) Ledi


Ledi
aktív tag

A nyaralóban szombaton több csatornán teljesen elment az adás. Se kép se hang. A jelerősség es minőseg is 0.A probléma m1-m5 illetve az Animált Planetet érinti. Ezenkívül az amc bár van adás,de olyan gyenge a jel,hogy nézhetetlen.

Be is jelentettem hibára, de csak kedden tud technikus jönni.

Szerintem ebből kötbér lesz mert a javítás túllepi a 72 órát.

(#130263) ugyes válasza tPedro_ (#130256) üzenetére


ugyes
aktív tag

Jó neked. Sashalom továbbra is elesve.

(#130264) modern válasza ugyes (#130263) üzenetére


modern
aktív tag

Csömörön továbbra sincs nálunk vezetékes internet, de érdekes a wifi meg működik

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#130265) kabelmania27 válasza modern (#130264) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek a modemértékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek. Modem újraindítás után sem javul a helyzet?

(#130266) Onderon


Onderon
senior tag

Üdv!

Tudja valaki mi újság Budapest belvárosban (5. kerület) a Vodafone kábelnettel? Megfújta a szél a fákat, ezért most a felére csökkentették a szávszélességet? 500mbites internet masszívan hozta az 500mbit-et évek óta, most 235mbit a max amit ki tudok sajtolni belőle. (Tudom, örüljek neki, hogy nekem legalább van internetem, máshol még azt is elfújta a szél)

[ Szerkesztve ]

(#130267) kabelmania27 válasza Onderon (#130266) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha megírod, hogy milyenek a modem jelszint értékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

(#130268) Onderon válasza kabelmania27 (#130267) üzenetére


Onderon
senior tag

Üdv! Az a gond ezzel, hogyha esetleg jók a jelek, akkor is lecsökkent a felére a sávszélesség, amivel előtte évekig nem igazán volt gond (egy-két elektromos hálózati hiba utáni teljes Vodafone hálózat szerencsétlenkedést leszámítva).

Íme:

Ez a vihar előtt még simán 510mbit/22mbit volt (500mbites internet előfizu):

[ Szerkesztve ]

(#130269) kabelmania27 válasza Onderon (#130268) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A letöltési értékeknél a gördítősávot húzd el jobbra és nézd meg, milyen a hibás csomagok száma. Modem újraindítás után sem javul a helyzet?
Ha a modem oldalán nem találod a modem üzemmódot kapcsoltasd ki az ipv6-ot.
Ebben a hsz-ban leírt osztó van még a modem előtt?

[ Szerkesztve ]

(#130270) Onderon válasza kabelmania27 (#130269) üzenetére


Onderon
senior tag

Újraindítás már megvolt, az nem segített, a modem bridge módban van, az osztó ugyanaz igen.

(#130271) kabelmania27 válasza Onderon (#130270) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kevés a javíthatatlan hibás csomag, ettől lehetne gyorsabb.
Ha nem változott az osztó bekötése azaz a -4dB-s kimeneten van a modem és a lakásba bejövő kábel van az in bemeneten akkor jól van bekötve az osztó.
Feltöltési értékeknél húzd jobbra a gördítősávot és nézd meg milyenek a számok.
Modem előtt van csillapító bekötve vagy csak az F csatlakozó van a modemre rátekerve?

[ Szerkesztve ]

(#130272) Onderon válasza kabelmania27 (#130271) üzenetére


Onderon
senior tag

Nincsen csillapító, a múltkor kiszedtem.

Ha a rendszerben lenne a hiba, akkor az ezekből számokból egyértelműen látszódna? Az is ha beázott a rendszer fele, vagy mondjuk 8 kábelből 2-t elfújt a szél? :))

Mert akkor elkezdem a modemet állítgatni, hátha azzal van a bibi.

[ Szerkesztve ]

(#130273) kabelmania27 válasza Onderon (#130272) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem látszik minden az értékekből, mert a modem nem ír ki mindent, az ussnr értéket csak bentről látják. Egy T3 van ettől még nem kellene lassulnia, lehet terheltek a letöltési csatornák. Nézd meg, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók a modemnél és az osztónál és ha van toldás akkor azt is nézd meg. Nézd meg meg router nélkül milyen a sebesség.
speedtest.net oldalon is mérjél.
Modem üzemmódban az áramtalanítás után első három vezetéken csatlakoztatott eszközön van kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#130274) Onderon válasza kabelmania27 (#130273) üzenetére


Onderon
senior tag

Időközben jó lett. Fura. Különösebb dolgot nem csináltam, még a csatornákat is megnéztem, nem voltam túlterhelt csatornán. Azt sem gondolom, hogy ennyire terhelt lett volna a hálózat, a feltöltés sem ment a maxon, most már az is jó. Lehet a router szórakozott :F

Köszönöm, hogy időt szakítottál rá!

[ Szerkesztve ]

(#130275) kabelmania27 válasza Onderon (#130274) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Néha indítsd újra a modemet és a routert vagy kapcsold le éjszakára.
Lehet átmeneti probléma volt.
Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#130276) kapasz válasza dunnovf (#130218) üzenetére


kapasz
tag

Én mèg mindig Ubeet használok és nincsen semmi baja.

(#130277) csanalaci


csanalaci
csendes tag

Sziasztok, rossz tapasztalatokat fogok leírni sajnos. Szombaton megelégelve a Tré androidos boxának dolgait, bementem egy Voda ügyfélszolgálati irodába, hogy tőlük szeretném az internet és a tv szolgáltatást igénybe venni. Először nem akartak 1000-es netet adni, csak 500-at, miután mondtam, hogy lakcím alapján kikeresve lehet 1000-es is, akkor már szerintük is lehetett. Elmondtam azt is, hogy jelenleg UTP kábelekkel van kiépítve minden, nem is akarok a bejövő kábel kivételével cserélni semmit, így VTV boxo ajánlottak. Ma kijött a telepítő technikus, és én éreztem magam hülyének, hogy mit képzelek ezt így nem lehet, kell a koax kábel is. Mondom itt a fórumon is olvastam, hogy csak UTP kábel megy a boxhoz, szerinte ez is marhaság. Mondom, az ügyfélszolgálaton is azt mondták, lehet csak UTP, nem kell kábelezni, erre azt mondta, hogy akkora barmok dolgoznak az ügyfélszolgálaton. Mondom legalább próbáljuk meg, de közölt, hogy ő nem próbálkozik... Nem minősítem a szerelőt, szerintem a viselkedése és a cégéhez való hozzáállása is elárult mindent. Mos akkor szerintetek lehet-e aaz ONT-től csak UTP kábellel menni a boxokhoz ?

(#130278) kabelmania27 válasza csanalaci (#130277) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Társszolgáltatói (Telekom ftth vagy koax) területen valóban a modem és a box között csak utp kábel szükséges, ahol viszont ha rendelkezik a Vodafone saját hálózattal ott a dvb-c tévé szolgáltatáshoz szükség van koaxra, ennek az az előnye, hogy nem kötelező a box, amennyiben a tévében van CI+ modulfogadó és mpeg4 dvb-c tuner kérhetsz médiacardot.

[ Szerkesztve ]

(#130279) vg válasza csanalaci (#130277) üzenetére


vg
addikt

Tegyél panaszt! Egyszer velem is bunkó volt a szerelő a saját lakásomban, tettem panaszt kaptam és 3 hó-t ingyen. Ma már mindenért tenni kell panaszt.

(#130280) cocka válasza csanalaci (#130277) üzenetére


cocka
veterán

megelégelve a Tré androidos boxának dolgait

Ezt kifejtenéd bővebben, mert nagyon érdekelne, a VTV box anomáliáinak ismeretében?

Mondom itt a fórumon is olvastam, hogy csak UTP kábel megy a boxhoz, szerinte ez is marhaság.

Szerelő legyen a talpán, aki mindennel képben van. Az igazság az, hogy a jó isten se tudja, hogy mitől függ, hogy a VTV box igényel-e koax kábelt az élő adáshoz vagy sem.
Nálam úgy kezdődött, hogy kiküldték a boxot postán. Állítólag koaxszal kéne működnie elsősorban és ez az első pár használatbavételkor ki is derült. De csak az élő adások és a teletext jön koaxon, minden más az UTP kábelen.

Közben már azelőtt kiépítette itt a Trékom az optikai hálózatát, hogy a VTV box megjelent volna a színen, szóval már az sem mérvadó, hogy Telekom területen netes élő adás jön, nem Telekom területen meg koaxos.

Majd valamelyik update során a box szépen átkapcsolt csak netes adás módba, azóta a koaxtól csak megbolondul. Szóval ez olyannyira nem marhaság, hogy évek óta így használom.

Különbségek:

Koax esetén:
1. nyilván kicsit előrébb tart minden adás, mint a netes verziónál
2. Az automatikus csatornakeresést végig kell várni, ez akár 15 perc is lehet. + A beállításoknál van TV adások menüpont
3. Az EPG jóval gyakrabban frissül, mint netes verziónál.
4. Az öndiagnosztika óbégat, hogy az antennakábel nincs bedugva.
5. Van teletext.
6. Elérhetők a helyi TV-k.

Ethernet esetén:

1. Hátrébb tart az élő adás, mint koaxnál.
2. Dugig van pár másodpercre leállós "mikrolagokkal" az élő adás. Persze ez csatornafüggő is, van ahol szinte semmi sem tapasztalható ebből (vagy mondjuk 20-30 percenként csak egyszer) és van ahol nézhetetlen emiatt. (pl. 5-10 másodpercenként megáll)
3. EPG frissítésekből szinte semmit nem veszek észre.
4. Az automatikus csatornakeresés egyszerűen kimarad. Beállításoknál nincs TV adások menüpont.
5. Az öndiagnosztika csak a net hiánya miatt óbégat.
6. Nincs teletext.
7. Nincsenek helyi TV-k.

lehet-e aaz ONT-től csak UTP kábellel menni a boxokhoz?

Még ONT se feltétlen muszáj hozzá, nálam koaxról jön a net, mégis ethernet módban van a VTV box.

[ Szerkesztve ]

(#130281) atala


atala
addikt

Villámcsapás miatt kicserélték a modemet, de nagyon rossz a letöltés. Az 500 helyett néha 100Mbit, de van hogy csak 3-4 Mbit.
Ilyenek a jelszintek, úgy, hogy már kivettem az elosztót, és közvetlenül jön be a kábel az oszlopról.

[ Szerkesztve ]

(#130282) kabelmania27 válasza atala (#130281) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Alacsonyak a letöltési értékek és van 30 alatti SNR, második-nyolcadik ds csatornáknál sok a hibás csomag. Milyenek a feltöltési értékek?

[ Szerkesztve ]

(#130283) atala válasza kabelmania27 (#130282) üzenetére


atala
addikt

A feltöltés az jó.
Ha vissza teszem az elosztót, gondolom nem segít.
Szerintem kapott az oszlopon lévő cucc is a túlfeszből.

(#130284) kabelmania27 válasza atala (#130283) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem jó a feltöltés, mert az 57-es érték magas, elérte a tűréshatárt, bármikor megszakadhat a kapcsolat, 52 alatt kellene lenni az értékeknek, hogy több feltöltési csatorna legyen.
Nem segít ha visszateszed az elosztót (ettől független tedd vissza különben nem lehet tévé adásokat nézni), lehet magasabb hőmérsékletnél szinkronizálni sem tud a modem. Hívd fel a 1270-es számot és nyittasd újra a hibajegyet, bentről látni fogják, hogy rosszak az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#130285) atala válasza kabelmania27 (#130284) üzenetére


atala
addikt

Ok, köszi.

(#130286) garga01 válasza kezo0 (#130259) üzenetére


garga01
senior tag

Ez egyébként a Voda korlátozása, hogy csak 1 csatornát enged dekódolni a modul. Ha nem lenne tiltva és tudja a tv/box, lehetne 2-őt is nézni-felvenni...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#130287) boborján2 válasza cocka (#130280) üzenetére


boborján2
aktív tag

Nálam is ip alapon megy. A megállást én is tapasztalom, de csak kb. 2 naponta 3 másodpercre.
Ez részemről hibajegyet sem érdemel.

A hosszabb távú tapasztalatom az ,hogy a box lassúságával és ezzel az elenyésző megállós hibával együtt is nagyon kellemes felüdülés a trékom droidos boxa után.

Ami engem érdekelne ,hogy a voda ,tud vagy akar e optimalizálni a boxokon ,hogy gördülékenyebben működjön?

Az biztosan állíthatom hogy a trékom box a megjelenése óta ugyanolyan sz@r. Ha nem még sz@rabb. (Állítólag már a zárt teszteken is ilyen volt de csak kiengedték) Eltelt 1.5 -2 év nulla előrelépéssel. Ennek tükrében érdekelne ,hogy a vodának is ilyen "jól" megy a fejlesztés?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#130288) Mr Dini válasza boborján2 (#130287) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem tudok biztosat mondani, de amikor Madriban voltam, az airbnb szálláson volt spanyol VodafoneTV hasonló Sagemcom STB-vel és kb ugyanazzal a kinézettel. A vodafone tv webes felület és app is hasonló, illetve ugyanúgy kalturát + nagrát használnak. Ezek alapján én arra a következtetésre jutottam, hogy a platform fejlesztése nem itt zajlik, Magyarország csak megkapja a szoftvert. Bizonyos források szerint Új-Zélandon fejlesztenek. Azt, hogy lehet-e jobb, nem tudom. Nekem sose tűnt fel akadás. Néha a vodafone internete esik össze, ezért nem megy a stream...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#130289) gduck válasza boborján2 (#130287) üzenetére


gduck
addikt

3,5 év alatt 14db! frissítés jött hozzá. Szóval fejlesztgetik, de sajnos még rengeteg BUG van benne.

(#130290) LouiS22 válasza gduck (#130289) üzenetére


LouiS22
veterán

a windows-t meg 30 éve :DD

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#130291) boborján2 válasza LouiS22 (#130290) üzenetére


boborján2
aktív tag

Mégsem okozott nekem annyi idegbajt 30év alatt , amit a trékom fél év alatt.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#130292) boborján2 válasza cocka (#130280) üzenetére


boborján2
aktív tag

Az igazság az, hogy a jó isten se tudja, hogy mitől függ, hogy a VTV box igényel-e koax kábelt az élő adáshoz vagy sem.


Ezt arra érted hogy maga a box egyes területeken nem működik rendesen dedikált "UPC" koaxal? Vagy arra gondolsz , hogy maga a voda sem tudja hol van saját koax rendszere ahol megy a DVB-C? Utóbbit azért erősnek tartanám :-)

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#130293) pjen válasza boborján2 (#130292) üzenetére


pjen
félisten

A voda lehet, hogy tudja, de az üzletben biztos nem. Nekem is felajánlották 2 éve a gigás netet. Kiküldték a.szerelőt Ő mondta nálam nem lehet. Mondták értesítenek ha megoldódott,azóta semmi.

(#130294) cocka válasza gduck (#130289) üzenetére


cocka
veterán

Jó lesz az 4-nek is. A firmware-frissítés számít, nem az, hogy hányszor állt neki karikázni éjszaka kettőkor "frissítés" címén úgy, hogy valójában az fw maradt ugyanaz.

(#130295) cocka válasza boborján2 (#130292) üzenetére


cocka
veterán

Koax területen, ahol eddig is koaxon jött az adás, a VTV vagy koax módban működik vagy ethernet módban. Feltehetően a végcél az lesz, hogy mindenki neten kapja majd az adást, de nem tudom eldönteni, hogy még mindig a tesztfázisnál tartanak vagy ez már az éles. Mert amúgy rengeteg adatot fogyaszt. Szóval ebben az értelemben az internetre vonatkozó esetleges túlzott használat = 300 gigás átlag forgalmi korlát egyszerűen okafogyottá válik. És ehhez bőven nem kell olyan hű de sokat TV-zni.

A szívás ebben az, hogy ugye régebben a koaxos adás volt a jelzője, hogy központi hiba miatt be se jön rendesen a jel a lakásba, mert ha adás nem volt, akkor egyértelműen net se. Viszont fordítva ez nem igaz.

Most viszont hogy a TV adást is "átterelik" a netre, ha nincs neted, TV adásod sem lesz.

Telefonnál ugyanez a mizéria van már most is, ha nincs neted, nincs vezetékes telefonvonal sem. Régebben a dialupos időkben ez is fordítva volt. Ha nincs telefonvonalad, neted sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#130296) kezo0 válasza cocka (#130295) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem többször is volt már róla szó, hogy a 300 GB-os korlátot jó ideje kivették már az ÁSZF-ből.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#130297) kezo0


kezo0
addikt

Na, bejelentettem a rögzített tévéműsorok 5 nap utáni lejátszhatatlanságát, azaz a VTV boxon eltűnő lejátszás-gombot.
Hajnali 5h-kor kb. azonnal felveszik a telefont. :)
Nem lenne rossz, ha más is bejelentené, mert hiába utaltam rá, hogy több előfizető is tapasztalta a problémát, az ügyintéző nem említette, hogy tudnak róla… (Persze ettől még tudhatnak róla.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#130298) gduck válasza cocka (#130294) üzenetére


gduck
addikt

Bármilyen hihetetlen, ez bizony 14 :P

- 2020.03.16
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 5.1.5712.09jfr(el)/5.1.5712.09571202
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 51.5712.8
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2020.05.04
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 5.1.5714.09jfv(el)/5.1.5714.09571402
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 51.5714.1
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/


- 2020.09.01
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.7300.09ikz(el)/6.1.7300.09730002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.730.11
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2020.09.05
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.7300.09jkf(el)/6.1.7300.09730010
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.730.25
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2020.11.17
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.7300.09jks(el)/6.1.7300.09730002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.730.323
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/


- 2021.03.02
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.8100.09cd(el)/6.1.8100.09810002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.810.78
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2021.05.25
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.8300.09ae(el)/6.1.8300.09830002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.830.8
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2021.10.27
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.8800.09da(el)/6.1.8800.09880002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.880.12
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2021.10.30
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.8300.09ad(el)/6.1.8300.09880002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.830.7
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2021.12.08
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.8800.09ha(el)/6.1.8800.09880010
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.880.15
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2022.03.04
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.9000.09da(el)/6.1.9000.09900002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.900.18
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2022.07.06
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.9500.09ba(el)/6.1.9500.09950002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.950.5
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

- 2022.08.27
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.9600.09ca(el)/6.1.9600.09960002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.960.6
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/


- 2023.02.23
OUI: 00604c
Márkanév: SAGEMCOM
Típusnév: DCI362-UHD
Hardververzió: 1792/131074
Szoftververzió: 6.1.9800.09gd(el)/6.1.9800.09980002
A háztartás azonosítója: ************
A felhasználói felület verziója: 61.980.21
Szériaszám: ************
Környezet: https://3047.dms-vfp1.ott.kaltura.com/

[ Szerkesztve ]

(#130299) pjen válasza cocka (#130295) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem koax területen az élő adás mindenhol koaxon jön. Azért működnek a kártyák. Az interaktív rész jön neten, de egy része még koaxon is. Az a baj, hogy a VTV boxban nincsen modem. Valami maradvány most is jön a modemes cisco boxon.

(#130300) cocka válasza kezo0 (#130297) üzenetére


cocka
veterán

Ezek soha semmiről nem tudnak. És az előfizető is hiába értesíti őket dolgokról, lepereg róluk.

a 300 GB-os korlátot jó ideje kivették már az ÁSZF-ből.

OK, akkor ez szerencse.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.