Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100601) pjen válasza NoOne1976 (#100563) üzenetére


pjen
félisten

DVB C n még megvannak kártyán és boxon is.Most néztem.

(#100603) szabogabor10 válasza pjen (#100601) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak a voda boxon kerültek ki.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#100604) sumi4623 válasza #72445440 (#100602) üzenetére


sumi4623
tag

Hat nalam a connect box beallitasaban mar az szerepel

(#100606) LouiS22 válasza GaezhyFeri (#100605) üzenetére


LouiS22
veterán

3. féltől veszik az EPG adatokat (ha jól emlékszem, akkor a port.hu-tól, de nem szentírás).

Teszel fel egy fotót példával?

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#100608) woodworm válasza #72445440 (#100602) üzenetére


woodworm
veterán

Miért túlzás? Vagy abban van, vagy nem.

(#100604) sumi4623
Kérd, hogy kapcsolják ki, vagy visszatérve az alap problémádhoz, vegyél saját routert és kérd a modem módot.

[ Szerkesztve ]

(#100609) LouiS22 válasza GaezhyFeri (#100607) üzenetére


LouiS22
veterán

Ezek egyike sem megy a Film+-on :D Az egy filmcsatorna, nem sorozatcsati.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#100611) MaCS_70 válasza bzs73 (#100575) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem a szerelős üzembe helyezést három hete most hét végére vállalták volna.

A UPC idején 1-2 napon belül jött a szerelő.

Valamit nagyon másképp csinál a Vodafone... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100612) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tegnap is , ma is rossz volt az internet. (Tv és telefon nem). Központos szerint minden a legnagyobb rendben. PC-n nincs, net wifin nincs net, konzolon nincs net. Hard reset, és egy óra levegőzés után valahogy jobb lett. Minden egyes hibát jelentek, hogy nyoma legyen.

Szerelő kint volt, komoly gond van a hálózattal + nem bírja az elképesztő terhelést. Legalábbis a körzetben ahol lakom. Mondjuk a UPC/Voda panaszos FB csoportban még van pár ezer ember ugyan így. (Aki azt mondaná de hát minden rendben van).

Elismerni soha nem fogják, marad a szívás.
Hányinger mellett majd aláírunk újra a digihez ha ez nem javul.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#100613) bzs73


bzs73
őstag

Na bekötöttem. Elmentem antennás boltba, 2x2m kábelelosztó,4 csatlakozó összeszerelve 2500 ft volt. Csak össze kellett dugni, 5 perc volt. Hát mit mondjak. Mindig tv után nagyon tré. A HD csatornákra váltás kb 3 mp, az sd csatornákat gyorsan váltja, de ami egyenlőre nagyon bosszantó, hogy nem tudom a csatornákat rendezni, szerkeszteni ,stb. Azt írták itt hogy mediacardon lehet. Most van 177 csatorna, össze vissza, abból nekem 66 jön ügye, amiből érdekel talán 20-25. Hát még próbálkozok, aztán lehet hétfőn bemegyek vodás boltba, és vissza adom.

If a second or you are the first to lose.

(#100614) MiZo1990 válasza bzs73 (#100613) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A csatornaváltás lassúsága/gyorsasága TV függő.
A csatornarendezés is megoldható a TV-k egy részén, ha nem auto hangolást csinálsz meg ki van kapcsolva a csatornák frissítése.

(#100615) kabelmania27 válasza bzs73 (#100613) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pedig az adások minőségével (főleg a hd csatornákkal) nem szokott gond lenni.
Milyen tévén használod a médiacardot?
Van olyan tévé amelynél ha nem UPC menüpontból keresteted a csatornákat tudod szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#100616) bzs73 válasza kabelmania27 (#100593) üzenetére


bzs73
őstag

Igen osztóval teljesen jó lett, de ha nem marad a voda tv, akkor sem rakom vissza a csillapítót, mert jobb valamivel a net 9-es értéken mint 3-on.

If a second or you are the first to lose.

(#100617) tomee987 válasza bzs73 (#100613) üzenetére


tomee987
tag

A Nagra kódolás az egyik leglassabb, így érthető módon sajnos a CI+ modulok is lassabbak.
Nekem is nehéz volt megszoknim
Ugyanabban a típusú TV-ben a MinDig TV-s meg PR-Telecomos modullal alig 0.5-1 mp volt a csatornaváltás. UPC CI+-al tényleg 3-4 mp is van és főleg a HD-knál.

(#100618) bzs73 válasza kabelmania27 (#100615) üzenetére


bzs73
őstag

A minőséggel nincs is baj,szép a kép. A csatorna váltás lassabb hd-n.
SAMSUNG UE43RU7102KXXH
Hát eddig mindig tv-n nem volt gond a hd csatornákkal, se szerkesztéssel.
majd még hétfőig próbálkozok, de próbáltam már nem auto frissítést, meg upc helyett egyéb lehetőségen behozni a csatornákat, de nem sikerült, csak ahogy a leírásban van.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#100619) bzs73 válasza tomee987 (#100617) üzenetére


bzs73
őstag

ez még nem is lenne gond, megszoknám ezt, csak legalább tudnám szerkeszteni a csatornákat, mert azt a 20-25 csatornát nem tudom megjegyezni, így meg pörgethetem a 177 csatornát, mert amire nem vagyok előfizetve az is ott van. csak a szülői felügyelet működik, de az sem tünik ügye el, csak pint kér. na még próbálkozok majd.
Egyébként boxon sem lehet szerkeszteni a csatornákat? ahogy olvastam.

If a second or you are the first to lose.

(#100620) kabelmania27 válasza bzs73 (#100616) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak. Ha elállási jogra hivatkozva lemondod a tv szolgáltatást osztó nélkül mehet a kábel a modembe. Elvileg kedvencek listát is létre lehet hozni, igaz nem a legjobb megoldás.

(#100621) NoOne1976 válasza bzs73 (#100618) üzenetére


NoOne1976
őstag

A tvn nincs kedvencek szerkesztési lehetőség? Mert általában ott lehet cserélgetni a sorrendet.

(#100622) tomee987 válasza bzs73 (#100619) üzenetére


tomee987
tag

Én LG és Samsung TV-n is tudom szerkeszteni. Sőt LG TV-n van csatorna elrejtés funkció is, el is rejtettem a duplikált SD csatornákat meg a nem előfizetett csatornákat.
Olyat keress a TV-ben, hogy kedvencek funkció és oda csak az előfizetett csatikat pakold be!

(#100623) inf3rno válasza tomee987 (#100617) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Na kipróbáltam, nekem olyan 1-1.5 és 2.5-3 sec az SD és a HD váltás egy régi fullHD LG tévével. Érdekes, eddig nem is nagyon tűnt fel, hogy a HD rosszabb lenne.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#100624) gduck


gduck
addikt

Úgy látom ideje lesz megszabadulni ettől a szolgáltatótól! :(

VTV box: Visszanéző NÉZHETETLEN! Már nem csak akad, mint a múltkor, hanem akad és ráadásul ki is hagy ilyenkor pár percet az adásból :W

PHILIPS HD: Visszanéző NEM MŰKÖDIK! Üzenet: Rendelje meg most! Ezen programok megtekintéséhez előfizetés szükséges! :W

WTF! Megszűnt a visszanézés a régi boxokon????

UPDATE: úgy néz ki, hogy csak a "jogosultsággal" van valami baj (PHILIPS), mert rengeteg csatornát nem érek el! Remélem csak ez a probléma!

[ Szerkesztve ]

(#100627) gduck válasza GaezhyFeri (#100626) üzenetére


gduck
addikt

Úgy néz ki, hogy csak a szabadon fogható csatik jönnek. Mintha nem lenne benne kártya. De van :)

Holnap majd felhívom a zenefont :D

(#100629) gduck válasza #72445440 (#100628) üzenetére


gduck
addikt

NA! Gyári beállítás helyrehozta az öreget :D

(#100631) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
Én ügye most próbálkoztam vada tv-vel először, netem is onnan van, de mint fentebb írtam ez a mediacard dolog nem jött be. Sajnos lassú csatornaváltás, főleg hd csatornáknál, semmi csatornaszerkesztési lehetőség, így érdeklődnék hogy milyen lehetőségeim vannak még. Tehát most kaptam mediacardot, és hogy mire váltsak, mert így hogy itt van netem is, így csak 1300ft lenne ez a 66 csatorna,itt jövök ki a legolcsóbban, meg felénk nincs is más szolgáltató, csak mindig tv, de az drágább lenne önmagában. Ahogy olvastam gyári boxon sincs csatorna szerkesztés,stb, vagy van? vagy tudok más boxot venni (nem vodásat), amibe beteszem a ci+ kártyát, és jön minden rendesen, nem akad, tudok csatornákat rendezni,stb. milyen lehetőségek vannak, hogy megtartsam a csomagot.

If a second or you are the first to lose.

(#100632) bzs73


bzs73
őstag

Na most olvastam egy megoldást, csatornaszerkesztésre. Állítólag a tv régiókódját átállítom pl Észtországra, vagy hasonlóra ahol mások a jogszabályok, akkor engedi a csatornaszerkesztést. Na majd ha hazaértem kipróbálom, mert állítólag samsungon pl magyarországon ezért nem lehet szolgáltatós csatornákat szerkeszteni. Kíváncsi leszek rá, működik-e.

If a second or you are the first to lose.

(#100633) pjen válasza bzs73 (#100632) üzenetére


pjen
félisten

Valószínű, hogy működik, viszont a műsorújságban a betűkkel lesz gond.Probálgatni kell az országot.

(#100634) woodworm válasza bzs73 (#100632) üzenetére


woodworm
veterán

Nem egyszerűbb, gyorsabb lementeni a csatornalistát, pc-n szerkeszteni, majd visszamásolni? Vagy újabb samukon ez nem opció?

(#100635) drk88


drk88
senior tag

Fehervaron nalam nincs megint net, karbantartast irnak megint, masnak innen valami info?

(#100636) bzs73 válasza woodworm (#100634) üzenetére


bzs73
őstag

Na ezt még nem próbáltam, ha otthon leszek megnézem, mert rémlik ilyen opció a tv menüjében, hogy csatorna mentése usb-re, vagy valami hasonló. Köszi. Na hátha. Már van 2 próbálkozási lehetőség a szerkesztésre. Ez meg a régió kód változtatás. Hátha valamelyik jó lesz.

If a second or you are the first to lose.

(#100637) bzs73 válasza tomee987 (#100617) üzenetére


bzs73
őstag

Ha más CI+ modulba raknám a vodakártyát, változna a sebesség? Irdeto,stb más dekódolásúba. Vagy azokba nem menne a vodás kártya?

If a second or you are the first to lose.

(#100639) Sanya válasza gduck (#100624) üzenetére


Sanya
nagyúr

ilyenkor media card ki és be.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#100640) tomee987 válasza #72445440 (#100638) üzenetére


tomee987
tag

Meg folyamatosan 0.5mp-enként szaggató hang jó pár HD csatornánál (Sport1 HD, Sport2 HD, ATV HD...stb.) csatornaváltásnál VTV boxon. Aztán ha 3-4-szer el, meg visszakapcsolok akkor megszűnik és utána már jó. :)

(#100641) Imdre válasza drk88 (#100635) üzenetére


Imdre
aktív tag

Reggel 5-kor már nem volt és még mindig nincs nálam se. Kezd ez már idegesítő lenni... ezt már nem karbantartásnak nevezném :o :(((

(#100642) F-ECT$ válasza tomee987 (#100640) üzenetére


F-ECT$
titán

A sportcsatornák HD verziójában én is tapasztaltam már hangszaggatást (a kép teljesen jó volt), ha máshogy nem, akkor visszatekerem egy picit, olyankor átvált IPTV-re, és ott már jó.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#100643) WinZol


WinZol
aktív tag

Üdv!

Egy Vodás kábel modemmel küzdök (CH7465VF).
Úgy tűnik, hogy ha négyeres kábellel csatalkozom hozzá, akkor nem indulnak el a
helyi portok.

Más is járt így, vagy ez egyedi eset?

Köszi

WinZol

(#100644) drk88 válasza Imdre (#100641) üzenetére


drk88
senior tag

Nálam reggel 9re visszajött

(#100645) vargalex válasza bzs73 (#100631) üzenetére


vargalex
félisten

HD csatornák alatt a kódoltakra gondolsz, vagy a kódolatlanokra váltás is lassú? Nem lehet, hogy akkor lassabb, amikor a tunernek másik frekvenciára is át kell állnia?

Alex

(#100647) bigsee


bigsee
addikt

Segítsetek már :D , a voda távon bekapcsoltam a gyerekzárat, illetve nem csinál semmit, csak pirosan villan a bekapcsológombja a boxon meg villan egyet a fehér jelzőfény.

Ilyen táv van hozzá:

Hogy a piklipakliba lehet ezt kikapcsolni?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#100648) ITcr0wd


ITcr0wd
csendes tag

Sziasztok, Kértem Vodát, hogy állítsa a modemet bridge-re, ma délután, 10 nap elteltével egyszercsak átállította. Se hívás, se írás, éppen megbeszélés közben egyszercsak elment minden. Ez aztán ügyfélbarát eljárás. Most hívnám, de 30 perc elteltével sem vették fel.

Szóval most itt vagyok, tudja valaki,hogy a routeren mit kell állítani még? mert nincs internet.

The challenge of hope is to overcome corruption.

(#100649) rita7107 válasza drk88 (#100635) üzenetére


rita7107
aktív tag

Csak most olvastam. Öreghegy környékén karbantartás volt, csak elfelejtettek szólni.. Rohadt jó volt mert a 2 gyerek digitális oktatásban van. (lett volna)..

(#100650) rita7107 válasza Imdre (#100641) üzenetére


rita7107
aktív tag

Ellenérdekelt szolgáltató. Nézem a neten a címemre.
Azt írja max letöltési sebesség 30Mbit :Y :Y :Y Gondoltam elírás, vagy valamit elrontottak. Délután felhívtam őket. Mondja a csávó. Sajnos jól látom az eredményt. Kérdezem tőle, mikor lesz fejlesztés. Talán 2 év múlva. 2020-ban lassabb internetet akar adni egy szolgáltató drágábban mint a mostani....
Kérdem én normááááállllliiiiiisssssss? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.