Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100951) Robi_73


Robi_73
őstag

Sziasztok!

Tegnap telefonon lemondtam a vezetékes szolgáltatásaimról, mivel másik szolgáltatóhoz megyek. Közölte az ügyintéző, hogy 14.-én kapcsolják ki a szolgáltatást és utána kapok majd egy zárószámlát. Nem telt el egy óra, és a upcmail és a Horizon Go sem üzemelt már. Sajnos a vezetékes szolgáltatásokat már nem tudtam kipróbálni, mert tegnap már bekötötték az optikát, a Upc/Voda rendszere pedig ki lett iktatva. Szerintem elég érdekesen oldják meg a dolgot, mikor még legalább három napig fizetek a szolgáltatásukért... :F

Robi73

(#100952) tomee987


tomee987
tag

Úgy néz ki 2021. április 1-től a DVB-C rendszeren is lekapcsolják a párhuzamos SD-HD csatornák SD verziót. Addigra a régi liberty-s UPC-s boxokat kivezetik. Folyamatosan küldik az értesítőket az érintett ügyfeleknek:

(#100953) petne válasza tomee987 (#100952) üzenetére


petne
őstag

Itt csak az sd dvr boxokat írja. Amelyik már hd-s is azt még nem.

(#100954) MadMancs válasza Livius (#100945) üzenetére


MadMancs
veterán

Semmi. Vodafone a hálózatot vette meg. Upc-s domainekhez (upcmail.hu, chello.hu) senmi köze. Méghogyha csinálna is webmail szolgáltatást vodafone.hu domainnel, akkor is MX átiranyítast liberty nek kellene meglépni, amit nem fog. őt már nem erdekli.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#100955) tomee987 válasza petne (#100953) üzenetére


tomee987
tag

Igen. Az SD boxok kivezetése pont elég ahhoz, hogy DVB-C-n is töröljék végre a párhuzamos SD csatornákat és így legyen hely a HD bővítéshez.
A levélben félkövérrel kiemelt mondat, meg egyértelműen ezt a szándékot sugallja.

(#100956) pjen válasza tomee987 (#100952) üzenetére


pjen
félisten

Az SD DVR box on van analóg kimenet.Aki CRT Tv vel nézte eddig az kap másik Tv t is?

(#100957) rgeorge válasza pjen (#100956) üzenetére


rgeorge
addikt

Mindegyik Horizon előtti boxon (Pace SD/HD, Thomson, Cisco) van SCART kimenet, analóg és digitális audio out is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#100958) tomee987 válasza pjen (#100956) üzenetére


tomee987
tag

Azoknak a KAON boxot fogják adni. Amiken tökéletesen menni fog SCART-on keresztül az összes HD csatorna régi CRT TV-n is.

(#100959) petne válasza tomee987 (#100955) üzenetére


petne
őstag

Ez jó hír. Végre. :R

(#100960) pjen válasza rgeorge (#100957) üzenetére


pjen
félisten

persze, de ezeken van HDMI kimenet is.Viszont akinek lecserélik az SD boxot VTV re azon már nem lesz.Tehát CRT Tv kuka.

(#100961) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Na igen de miközben sokan siránkoznak itt is hogy a borzalmas minőségű SD adókat kell nézni a 4-8K tévén, és felháborító hogy nincs Dolby hang, akkor most ne sírjuk már vissza a fekete-fehér mono tévét és a Trabantot. :)
És különben mikor lehetet utoljára kapni az országban CRT tévét??

[ Szerkesztve ]

(#100962) Zoli-bácsi válasza unicumnext (#100944) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Mármint kábellel kössem össze a dlinket a géppel? Egyébként nem lép be sehogy a dlink menüjébe. a 192.168.1.1-en a sagemcom jön be, máshol(192.168.1.0, 192.168.0.1) viszont nem csinál semmit.

(#100963) pjen válasza Toth_Jani (#100961) üzenetére


pjen
félisten

Személyesen nem érint, de ha bevonják az SD boxokat, az elfekvőből oszthatnának ciscot például.

(#100966) Gondics


Gondics
csendes tag

Megkaptam az uj voda boxot. Elődje a cisco volt. Én úgy tudtam, hogy csere után nem lehet használni a böngeszőből a horizon felületet. Még mindig megy.
Vodának is van böngészős felülete windowsra?

(#100967) gregory91 válasza tomee987 (#100942) üzenetére


gregory91
senior tag

Azok valószínűleg data-csatornák(tárolhatnak epg-t adó azonosítót vagy a titkosítást) vagy csupán üresek.
Amúgy mux vagy multiplexnek hívjuk mikor több "streamet" egy csatornára tömörítenek.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#100969) Livius válasza tomee987 (#100952) üzenetére


Livius
őstag

Végre egy jó hír, aminek köszönhetően a sok duplikált SD verziós csatorna kivételével újabb sávszélesség szabadulna fel, ahhoz hogy legyenek újabb HD adások pl minden HBO HD legyen, és még plusz netes sávszélességre is jutna bőven de legalábbis az biztos, hogy zavar védettebb csatornákat is lehetne többet használni a nethez.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#100970) tomee987 válasza Livius (#100969) üzenetére


tomee987
tag

Számoljunk csak.

Van kb. 33 duplikált SD csatorna. Számoljunk átlagban 3.5 Mbit/s / SD csatorna = 116 Mbit/s
Aztán van még az a sok töltelék csatorna amiket Vodafone boxon már nem is adnak: Infocsatorna, Filmajánló, Videotár ajánló, Fontos Információ, Horizon Mediabox info, Gyerek videotár ajánló, TV Portál, Felnőtt videotár ajánló. Ez bizony 8 x 4 Mbit/s = 32 Mbit/s ha ezeket is kivennék DVB-C-ről

Így összesen DVB-C-n felszabadulna 150 Mbit/s-nyi hely amin 12-13 jó minőségű HD csatorna lazán elfér!

[ Szerkesztve ]

(#100971) gduck válasza tomee987 (#100952) üzenetére


gduck
addikt

Na végre elindult valami! :R

(#100972) Livius válasza tomee987 (#100970) üzenetére


Livius
őstag

igazából még az se ártana, hogy ami csak SD-ben marad, azt is át kéne rakni a H264 kódolásra, hogy spórolósabb legyen. Azon az 1-2 Mb/s-es stream is bőven jól néz ki SD esetén. A további nagy lépés még az lenne ha a H265 is bevezethető lenne. Azzal a jelenlegi bitratek harmadára csökkenthetők lehetnének ugyan ezt a jelenlegi képminőséget megtartva.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#100973) gduck válasza Livius (#100945) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem semmi! Évekig elhúzódhat a per és semmi értelmét nem látom!

(#100974) cof válasza tomee987 (#100970) üzenetére


cof
veterán

Nem 3.5 Mb/s átlaggal számolnék, van az bőven 7-8 Mb/s is MPEG2-ben. Inkább 3.5 körül az MPEG4 van.

Nekem amúgy az jön le a "nem lesz elérhető" szavakból, hogy teljesen átállnak MPEG4-re, szóval megszűnik az MPEG2, és ezzel együtt jár a feleslegesen duplikált csatornák megszüntetése is, mert csak a régi BOX-ok miatt van fenntartva az MPEG2.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100975) gduck


gduck
addikt

UPC speedtest is megszűnt, ilyenre figyelhetnének...

[link]

(#100976) MaCS_70 válasza LouiS22 (#100950) üzenetére


MaCS_70
félisten

1. Miért önjelölt ügyvéd?

2. Miért baj az, ha végre valaki csinál valamit?

:W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100977) gduck válasza cof (#100974) üzenetére


gduck
addikt

"jelenlegi csatorna kínálatunk"

ezt lehagytad az idézet végéről! ;) Szerintem az SD csatornák kódolása nem fog megváltozni, egyszerűen csak a duplikált adók SD verzióit veszik ki, ezért csak az SD boxok fognak "kukázodnak"! Ez derül ki egyértelműen a szövegből ;)

[ Szerkesztve ]

(#100978) gduck válasza MaCS_70 (#100976) üzenetére


gduck
addikt

Nem baj, hogy valaki csinál valamit de semmit se ér!
Max azt érheti el, hogy akinek aktív hűségideje van, annak a hűségidő végéi megmarad az e-mail címe. De szerintem ennyit se fog elérni.

[ Szerkesztve ]

(#100979) cof válasza gduck (#100977) üzenetére


cof
veterán

Nekem az jön le ebből, hogy az összes csatorna.

De fogalmazhatnának pontosabban is, ez tény.

Nem sok értelme van megtartani az MPEG2-t ha kikerülnek az SD BOX-ok, szimpla sávszélességpazarlás.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100980) tomee987 válasza cof (#100974) üzenetére


tomee987
tag

A kódolatlan MPEG2 SD csatornák jelenleg 2-6 Mbit/s-al mennek, csatornától függően, ezért vettem az átlag 3.5 Mbit/s-ot.
Pl. egy TV2 SD Mpeg2 6-6.5 Mbit/s, de egy TV4 SD épphogy 3 Mbit/s MPEG2.

(#100981) cof válasza tomee987 (#100980) üzenetére


cof
veterán

Ok ezen nem fogunk összeveszni mivel VBR a bitráta. De legalább akkora sávszélesség felszabadulna amennyit írtál.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100982) Biga123


Biga123
addikt

#100941
Erre valaki?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#100983) MaCS_70 válasza gduck (#100978) üzenetére


MaCS_70
félisten

A kollégának szemmel láthatóan gondja volt ezzel, valamint igen arrogáns módon leönjelöltezte az ügyvédet, ami azért elég komoly modortalanság. (Megjegyzem, ha a cikkben ügyvédként szerepel, akkor fogalmilag kizárt, hogy önjelölt ügyvéd legyen.)

Nagyon könnyen lehet, hogy ennek az akciónak semmilyen következménye nem lesz. Az viszont egészen biztos, hogy ha senki sem próbálkozik meg vele, akkor garantáltan nem fog semmi sem történni.

Az, hogy kollektíven birkák vagyunk, egy szomorú tény. De az, hogy még annak is beszólunk, aki történetesen tenni akar bármilyen kis dolgot is, már felfoghatatlan szervilizmust sugall.

Mellesleg megsúgnám mindazoknak, akik az "úgysem történik semmi" mantrát ismételgetik, hogy azok, akik vállalják, hogy ha csak apró tettekkel is, de megpróbálkoznak valamivel, MINDNYÁJUNK ügyét szolgálják. Ezért elismerés és támogatás járna nekik, nem pedig ez a fajta fikázás:

LouiS22:
"Az ilyen önjelölt ügyvédeknek általában csak a szája nagy és a felszólítón túl sokkal tovább nem fog menni..."

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100985) cof válasza MaCS_70 (#100983) üzenetére


cof
veterán

El kell engedni ezt a dolgot, én sem értem ezt a felháborodást. Mindenkinek jobb lesz. Akárhogy perelnek egyszerűen nem nyerhetnek, egy szolgáltató sem köteles e-mail szolgáltatást fenntartani.

1. A szolgáltatónak egy teherrel kevesebb.

2. Én sem leszek a szolgáltatóhoz láncolva az e-mail cím miatt, és nyugodtan válthatok ha megjelenik egy jobb/kedvezőbb árú szolgáltató, esetleg ha elköltözöm olyan helyre ahol nincs UPC az sem probléma.

Korrekt módon adtak elég időt mindenkinek a változtatásra, nem egyik napról a másikra kapcsolták le a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100986) LouiS22 válasza MaCS_70 (#100983) üzenetére


LouiS22
veterán

A felháborodásod láttán kezdem azt hinni, hogy te vagy a levélíró ügyvéd.

Mutatsz egy nevet, elérhetőséget, bármit az említett ügyvédhez? Naponta olvasni olyan cikket, ahol bárki azt mondja, hogy vizsgálja a jogi lehetőséget, stb., meg azzal fenyegetőzik, hogy akkor ő most téged beperel. stb. Aztán valahogy az esetek döntő többségében nem történik semmi. A hivatkozott cikkben is az alábbi mondat szerepel: "bírósági pert is kilátásba helyezett", mert őt felháborította ez az eset (hogy jogos-e vagy sem, azt nem tisztem eldönteni, nem is ennek szólt a komment- Szigorúan személyes véleményem amúgy egyezik az előttem szóló CoF-éval), de ha segítesz egy névvel, telefonszámmal, esetleg leírással a perközösségről, akkor boldogan fogom leírni azt, hogy elnézést ,ha megbántottam (megbántottalak) az önérzetét az ügyvéd úrnak, asszonynak.

A fentiek hiányában viszont kitartok az álláspontom mellett.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#100987) Mewee22


Mewee22
csendes tag

Sziasztok. Szeptember óta van bekötve az 500-as voda net. Már minden verziót próbáltam, és csak akkor indul újra a modem, ha az én számítógépem is csatlakoztatva van a modemre(wifin vagy lan-on keresztül) kivéve ha a telefonomat rádugom a gépre, és hotspot-ként használom. Vettem már usb-s lan adaptert, usb-s wifi adaptert, de ezek használatánál is újra indul a modem (óránként több alkalommal is, van hogy 1-2 óráig nincs gond). A vodafone azt mondta, hogy ha csak az én eszközömmel van ez a hiba, akkor ők nem tudnak mit csinálni. A másik régebbi asztalival hibátlanul működik a modem. A gépemet idén pakoltam össze, friss lan driver van telepítve, az alaplapon egy gigabites realtek hálózati kártya van( az alaplap egy asus tuf b450 plus gaming)jogtiszta szűz windows 10, a vodás modem egy COMPAL CH7465VF. Emeletes lakásban élünk, és a vodafone előtt az alattunk lévő modemre voltam rákötve( telekom gigabit, sagemcom modem)akkor nem volt ilyen probléma.
Jelenleg is arra vagyok rácsatlakozva egy tp link usb eszközzel, és gond nélkül működik minden. Valaki
ha tud, írjon valami okosat, mert én már elvertem 30 ezret hálozati cuccokra, de sajnos nem javult a helyzet, és a munkám miatt nagyon fontos lenne a használható gyors internet. Ami még érdekes, hogy 1 hétig hibátlanul működött a modem, amikor rákötöttem egy gigabit d-link switchet, de sajnos már azzal sem jó.

(#100988) MaCS_70 válasza cof (#100985) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tulajdonképpen eget is értenék Veled azzal a kitétellel, hogy a UPC azért elég stabil mailszolgáltatónak számított, tehát meg tudom érteni, hogy az egységsugarú felhasználó mondjuk egy gmail.com-mal egyenértértékűként kezelte.

DE!!!

Amiről ez az ügy szól az nem kevesebb, mint a következő:

"Amanda Nelson, a távközlési óriás elnök-vezérigazgatója egyértelmű ígéretet tett:
„A Vodafone és a UPC jelenlegi szerződéseit a felvásárlás nem érinti: az ügyfelek a szolgáltatásokat változatlan feltételekkel vehetik igénybe és ügyeiket is változatlan módon intézhetik a megszokott ügyfélszolgálati csatornákon”"

Aki tehát a jelen fellépés létjogosultságát vitatja, az gyakorlatilag azzal ért egyet, hogy egy nemzetközi vállalatóriás, amelyiknek komoly hatalma van a fogyasztói fölött (de lehet tetszőleges szolgáltató), bármit nyilatkozhat, ígérhet az ügyfeleinek aztán következmények nélkül leszarhatja. Amit leírsz, az lehet igaz, de irreleváns. Ez az ügy arról szól, hogy a Vodafone megígért valamit és nem tartja be. Akik pedig az ellene való fellépést kifogásolják, azok a Vodafone és az ügyfelek átbaszása mellett foglalnak állást.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100989) LouiS22 válasza MaCS_70 (#100988) üzenetére


LouiS22
veterán

Egy apró gond van: te egy harmadik fél cikkét veszed hivatkozási alapnak, ami ráadásul nem a lentebb is linkelt cikkből származik, hanem a 2019-es felvásárlás utáni bejelentésből idéz a vezértől. Azaz az akkori állapotot tükrözi. A mailbox megszűnése pedig a jelenlegi, 2020. végi, gondolom üzleti döntés.

Azt pedig kizárólag a Vodafone és a Liberty jogászai tudhatják, hogy pontosan mi szerepel a szerződésekben, ki mit és meddig vállalt. Ezek pedig jobbára az üzleti titok kategóriába tartoznak és nemigen szoktak nyilvánosságra kerülni.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#100990) cof válasza MaCS_70 (#100988) üzenetére


cof
veterán

Engem nem érint a dolog, akkor sem érintett volna ha még UPC-s lennék, mert soha nem használtam a szolgáltatásukat.

De arra alapozva perelni, hogy elhangzott a 'megígérjük' szó, hát eléggé gyerekes. Én is hányszor kaptam már ígéretet az életben jesszus...

Piac, pénz, diktál. Teher lett nekik és így döntöttek. Senkinek sem küldtek ki írásban, hogy megígérjük nem lesz soha változtatás a szolgltatásban.

Most majd lehet azért is perelni mert megszünnek az SD-HD duplikált csatornák is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100991) MaCS_70 válasza cof (#100990) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hát ez a baj! Az, hogy ezt gyerekesnek tartod. Triviálisnak kellene lennie, és akkor nem fordulhatna elő lépten-nyomon, hogy nem ügyfelek, hanem alattvalók vagyunk.

Ezt kifogásolni, akár perrel annyit jelent, hogy kifogásolom, hogy engem átvernek. Ha ez gyerekesnek számít, az szerintem elég szomorú.

MaCS

UI: Amúgy engem sem érint, mert eszembe sem jutna ilyen szolgáltatói mailcímet használni.

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100992) cof válasza MaCS_70 (#100991) üzenetére


cof
veterán

Gyerekes az, ha egy szóban elhangzott valamire hivatkozunk. Ráadásul te egy cikkre hivatkozol, amit 3. fél írt akár saját megfogalmazással gondolom nem videós interjúban hangzott el.

De a mérvadó a szerződésed, szerintem ott sincsen leírva, hogy az e-mail szolgáltatás az garantált szolgáltatás.

De tényleg nem akarom folytatni tovább ezt a meddő eszmecserét.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#100993) MaCS_70 válasza cof (#100992) üzenetére


MaCS_70
félisten

Értsd meg: nem gyerekes!

Egy működő társadalomban egy cég (vagy akár magánszemély) minden formában tett nyilatkozata kötelező jellegű.

Teszem hozzá, a Vodafone a nyilatkozat tényét vagy tartalmát nem is tagadta, de ez egy kicsit másik történet.

Te a jelek szerint rendben levőnek tartod a szóbeli hazugság, átverés eseteit. Én viszont pontosan olyan komolyan veszem mindazt, amit kimondok és amit leírok. Üzleti kommunikációban nincs olyan, hogy ha egy cég sajtónyilatkozatot tesz, annak a számon kérését gyerekesnek tartsa.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#100994) LouiS22 válasza MaCS_70 (#100993) üzenetére


LouiS22
veterán

Te meg értsd meg végre: 2019-ben mondta. Ekkor még hivatalosan nem is voltak egy cég, csak megtörtént a felvásárlás, zajlottak az ilyenkor szükséges folyamatok. Volt bármilyen változás, ami hátrányosan érintett közben? Nem.

Idén tavasztól az "övék a bolt". 2020 őszén meg bejelentették, hogy egy szolgáltatást (ami már az övék) megszüntetnek. Szívük joga, ha üzletileg így látják jónak.

Nem mondta akkor (2019-ben)egy szóval sem (nem is mondhatja, az lenne az igazi felelőtlenség), hogy az idők végezetéig minden úgy fog menni, ahogy az korábban (UPC időszakban) is volt (nagyon béna példával élve azt sem mondták soha sehol, hogy az idők végezetéig lesz DVB-C szolgáltatásuk).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#100995) hypno skate válasza MaCS_70 (#100993) üzenetére


hypno skate
senior tag

Pedig tök egyszerű a dolog.

A gentlemen's agreement hungarikum verziója szerint "...ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok..." És ez a dolog ebben a társadalomban egyébként nagyszerűen működik.
Lehet hogy a Voda csak a helyi viszonyokhoz alkalmazkodott? :D

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#100996) gduck válasza MaCS_70 (#100983) üzenetére


gduck
addikt

Nem is haragudjál, de pl. jövő évben másik városba költözöl, ahol nem elérhető a UPC Vodafone szolgáltatás. Mit fogsz csinálsz az e-mail címeddel? Semmit! :(

Ez a UPC-s email címhez ragaszkodás, teljesen értelmetlen! :( Nekem is minden azon volt, nem örültem neki, de ennyi. Megoldható? Meg ;)

Ettől még nem vagyok birka :D Ezek a dolgok az életben TELJESEN lényegtelenek :K

[ Szerkesztve ]

(#100998) unicumnext válasza Zoli-bácsi (#100962) üzenetére


unicumnext
aktív tag

De a UPC modemmel ne legyen összekötve. úgy próbáld meg.

(#100999) pSamxx


pSamxx
friss újonc

Sziasztok!

Az új Vodafone Tv box-szal kapcsolatosan szeretnék kérdezni. A box-hoz muszáj ethernet kábel vagy wifivel is csatlakozhatok?
Azt láttam, hogy a netflix megy rajta. Ezen kívül mik telepíthetőek még? pl Apple Tv+-t támogat? Esetleg AirPlay funciót támogatja?

Sajnos a 6. szériás Samsung tv-m még nem támogatja sem az Airplayet sem az Apple tv appot. Vezetnélküli megoldást keresek.

(#101000) MiZo1990 válasza pSamxx (#100999) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Csak kábellel lehet megoldani.
Zárt rendszere van, nincs semmilyen app store. Netflix, Amazon Prime Video, YouTube van jelenleg, HBO GO meg készülőben van.
Se Apple TV+, se AirPlay, ez azért ennyire nem 21. századi eszköz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.