Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) _seth_ válasza _seth_ (#750) üzenetére


_seth_
veterán

SD kártyán kellett pár mappát törölni és most már felmegy minden :) 8 oldalnyi progi fel is csúszott majd szelektálok :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#752) legiaap válasza _seth_ (#751) üzenetére


legiaap
nagyúr

Melyik mappákat kellett törölni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#753) dokee78


dokee78
félisten

Hali!
Augusztus 31-dikén lejár a hűségnyilatkozatom a T-mobile-nál.

Kizárólag Android-os mobilt szeretnék venni.

Első tervem a ZTE Blade volt,de miután olvastam a tesztjét és a H.sz-eket,így a negatívumok miatt kilőttem.

Második terv az LG Optimus One,amibe szinte beleszerettem,főleg miután a kezembe vettem egyet.

Van egy 3. terv is,ha az LG már nem lesz kapható.Ez pedig a Samsung Galaxy Ace.

Ezek közül az LG topikjában volt a legkevesebb gond megemlítve.

O.K.,hogy mesze van még a hűség lejárta,de nem hiszem,hogy ebben a kategóriában jön ki új LG.

Nyilatkozzatok Samu tulajok.

Álmom,egy HTC lenne amúgy.

(#754) BloodRay válasza Svenike (#749) üzenetére


BloodRay
veterán

Lezárt képernyőn az óra elhelyezkedése random, valahogy biztosan lehet állítani egyébként, de még nem hallottam róla. :)
AVG-re szerintem nincs semmi szükség. Legalábbis ha nem androidos p@rnóprogramokat és oldalakat akarsz nézegetni a készüléken. Illetve úgy általában eredeti programokat használsz. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#755) _seth_ válasza legiaap (#752) üzenetére


_seth_
veterán

Azt hiszem az android mappában ahol minden program kap 1-1 fájlt de már nem emlékszem melyik is volt a nyerő, temp mappám is volt azt is töröltem.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#756) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Mint említettem első droidos mobil, így lehet, hogy én vagyok a béna, de az alábbi dolgokra nem jöttem rá:

- Hogy lehet mp3 SMS hangot beállítani?
- Hogy lehet mp3 ébresztőhangot beálíítani?
- Ha letöltöttem egy játékot, azt hova telepíti? Memóriakártyára szeretném, hogy ne a teló memóriája fogyjon, de nem adott opciót? Lehet ilyet?
- A gyári youtube alkalmazásnál bejelentkeztem a felhasználómmal, de nem érem el a személyes menümet (pl.: az eddig beállított kedvenceket), ezt nem is lehet?
- Illetve a hívásszűrés még mindig kérdés. Megoldható, hogy egy időszakban csak bizonyos számok tudjanak hívni, a többiek hívása néma legyen?
- A gyárilag fent lévő "programokat", mondjuk az Origo-t, le tudom szedni valahogy?
- Megéri a Root-al foglalkozni? Ha megcsinálom, akkor minden visszaáll gyárira, vagy ilyenkor nem, csak akkor, amikor "visszafordítom"?

Rövid vélemény a telefonról: a szoftveres gyorsaságról, és hasonlókról, kiejelzőről nem tudok nyilatkozni, mert nincs összehasonlítási alapom, de nagyon tetszik. Nekem megfelelően gyors, szép. Maga a telefon nem a gagyi hatású műanyag, mert ettől egy kicsit féltem. Szerintem jelenleg az egyik legszebb droidos mobil, ami esetleg felveheti ezzel a versenyt dizájban az simán min. 2x ennyibe kerül, nekem a fő szempont, ami miatt erre esett a választás, az a dizájn.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#757) BloodRay válasza TazLeacher (#756) üzenetére


BloodRay
veterán

Alapesetben droidban: Zenelejátszó -> elindítod a számot ami érdekel -> menü gomb -> beállít mint -> csengőhang v jelzés

Programokat a beállítások -> alkalmazások -> alkalmazások kezelése menüpont alatt tudod programonként kezelni, pl átrakni sd-re.
Youtube alatt el lehet érni a kedvenceket, de én is sokat keresgéltem mire meglett, valamelyik menüben volt. :B
Hívásszűrésre valami külső program lesz a megoldás, javaslom, hogy nézd meg az andro-id.info oldalt, Skynet barátunk blogját. A fóruma is jó, szívesen segít mindenki és magán az oldalon pedig rengeteg hasznos programot nyálazott már át.
A gyári programokat csak rootolás után tudod eltávolítani. Ez nem állít el semmit, csak rendszergazdai jogosultságokat kapsz a rendszerben.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#758) TazLeacher válasza BloodRay (#757) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, az infók hasznosak voltak.

Tehát lényegében ha most (vagy bármikor) root-olom, akkor nem kell biztonsági mentés előtte, meg semmi? Jó.

Tudnál esetleg a root-olásról egy megbízható leírást adni, amit egy magamfajta teljesen kezdő is felfog? (csak, hogy ne kelljen keresgélni... :B )

Az említett oldalra pedig felnézek. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#759) _seth_ válasza TazLeacher (#758) üzenetére


_seth_
veterán

Rootolás: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#760) TazLeacher válasza _seth_ (#759) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Magyarul esetleg... :B Ez most nem az a dolog, hogyha véletlenül kimarad egy szó, akkor bumm. Nem akarom elcseszni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#761) _seth_ válasza TazLeacher (#760) üzenetére


_seth_
veterán

Magyarul: ott a progi, letöltöd. Felteszed a kies-t, az telepíti a megfelelő drivereket (kies: samsung oldal, acet megkeresed és ott lesz a szoftvereknél). A letöltött progit kicsomagolod (letöltés előtt nodot érdemes kikapcsolni mert vírusnak nézi és nem jön le teljesen), elindítod a superoneclick vagy milyen exe-t. Root és kész :) Kivételesen nem olyan bonyolult :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#762) TazLeacher válasza _seth_ (#761) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, így tényleg egyszerűnek tűnik. :R

Ismét kérdés: megnéztem a gmail-emet, (nincs wifi, így a netcsomagot használtam). Erre kb. 2 perc múlva jelez a telefonom, hogy jött egy mail...ez tök jó, meg minden, de ez nem nyomja nagyon az adatforgalmat, hogy lényegében folyamatos netkapcsolat van? Nem lehet úgy, hogy csak akkor csatlakozzon, ha olyan appot indítok, amihez kell? Elindítom a gmailt, akkor van net, bezárom, nincs.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#763) chop


chop
őstag

Galaxy S-t vettem 70-ért. Állat!

(#764) _seth_ válasza TazLeacher (#762) üzenetére


_seth_
veterán

:)

Mobilnet: szerintem nem de amúgy nekem ha netet lát az wifi és amerre járok van úgyis így nekem nem kell mobilnet wifin pedig nincs határ :D

Beállítás: na ezt nem tudom de erre szerintem vannak progik :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#765) _seth_ válasza chop (#763) üzenetére


_seth_
veterán

Grat hozzá ;) Az a nagy ace vagy ez a kis S? :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#766) BloodRay válasza TazLeacher (#762) üzenetére


BloodRay
veterán

A program amit írtam korábban(Quick Settings) tudja azt, hogy ha akarod engedélyezed a mobilnetet, ha akarod letiltod. Tehát nem lesz folyamatos a netelérés a telefon számára, csak ha akarod akkor frissít. Nálam is így működik.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#767) TazLeacher válasza BloodRay (#766) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen ismét mind2töknek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#768) CoolBoy323 válasza dokee78 (#753) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

figyi dooke! menj, pihenj egyet, ne offold szét a fórumokat, és majd július végén gyere vissza, és akkor kérdezz!!

addig garantálom, h 10 új telefon lesz a piacon, ami számításba jöhet majd nálad!!!!!!!!!

(#769) dokee78


dokee78
félisten

Remélem nem számít Spammelésnek.
Legyen szíves valaki aki kísérletező kedvű,próbálja már ki ezt a Sense mod-ot nem HTC telón.
Sense mod!

[ Szerkesztve ]

(#770) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Sziasztok! 1 hete van Ace-m és nagyon elégedett vagyok vele. Előtte Kaiserem volt és hááát, biza van különbség winmo és android között(ég és föld). Sokat gondolkoztam a Telenornál, mert a HTC nekem nagyon bejövős márka volt 4évig nyüstöltem és az akkutól kezdve minden hibátlan a mai napig viszont dupla pénz lett volna, ezért végül a nem kis árkülönbség és 1 óra nyomkodás meggyőzött, hogy annyival nem jobb(2 év garival nem kell aggódni max egy év és eladom tehát.....), tehát Ace lett. Amikor meglátok egy HTC-t azért megdobban a szívem, de tényleg elégedett vagyok a Samsunggal. A Galaxy S nekem élből kiesett, mert nincs vaku( a Kaiseren sem volt és sokszor nagyon bántam) és bizony nagyon sokat fotózok lakásban ill. zseblámpának is sűrűn jól jön.
Barátomnak iPhone 3GS van és bizony sebességben kijelzőminőségben is van olyan az Ace sőt!

Szóval tényleg a kategória legjobb telója most ez!!!!!!! Ezt 1 hónap nézelődés nyomkodás fórumolvasás után mondom.

(#771) Kamikazeman válasza TazLeacher (#758) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ha még kell, én pár napja ez alapján csináltam és sima ügy volt, pedig láma vagyok még!

http://androidunderground.info/mithogy/490-samsung-galaxy-ace-rootolasa

(#772) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

A barátnőmnek Blade van és egy nagyon jó kis teló annyi pénzért, de azért van minőségi különbség, de mégegyszer mondom az is jó kis teló, csak ez jobb, persze drágább is...

A felbontásról annyit, hogy ennek élvezhetőbb szebb a kijelzője, mint a blade-nek pedig az jóval nagyobb felbontást tud, de a mindennapokban ennek szebb a képe és a GG is azért elég nagy különbség. Szóval akit zavar a felbontás az ne aggódjon, mert a 16millió szín miatt gyönyörű a kijelzője.

(#773) nozs23


nozs23
addikt

Arra lenne funkció, hogy a teló jelezzen hanggal, amikor írnak facebookon üzit, vagy chaten. Esetleg jelezze, hogy új hozzászólás érkezik.

(#774) EmThor válasza Kamikazeman (#770) üzenetére


EmThor
addikt

Gratulálok, én Telenornál néztem 1 év hűséggel 71-ért (60 perces előfizu lecserélése mobilkvartett 150-re) vagy 85ért edigital az meg független.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#775) flash-


flash-
veterán

sziasztok

előfizetésben(céges)tudnék galaxy 3at venni 33 ezer forintért,
ilyet pedig 66 ezerért

azt kérdezném hogy megéri az a dupla ár ezért a telóért?jobb annyival a galaxy 3 nál?
ez egy megbízható,gyors telefon?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#776) tomiii007


tomiii007
senior tag

hétvégén fogok ilyen telot venni és van olyan hiba ami elöfordulhat vagy figyelni kéne arra?

(#777) _seth_ válasza flash- (#775) üzenetére


_seth_
veterán

Igen. Igen. Igen.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#778) _seth_ válasza tomiii007 (#776) üzenetére


_seth_
veterán

Olyat hallottam, hogy van amelyik zsír új állapotában sem talál jelet és segélyhívás sem megy róla de ez egy hívással kideríthető és nem jellemző.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#779) tomiii007 válasza _seth_ (#778) üzenetére


tomiii007
senior tag

köszönöm!
remelem más ilyen alap hibak nincsenek benne mint más készüléknél pixelhiba stb:D

(#780) TazLeacher válasza Kamikazeman (#771) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, ezzel csináltam, és úgy tűnik minden rendben! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#781) tomiii007


tomiii007
senior tag

valaki leirná nekem érthetően hogy a rootolás az mire jo ?:D

(#782) _seth_ válasza tomiii007 (#781) üzenetére


_seth_
veterán

Bizonyos program futtatásához többnyire. Fullos admin jogot ad a telefonon amire néha szüksége van a programoknak ezért kell rootolni. Aki pedig jobban ért hozzá majd kijavít :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#783) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mi hátrányom lesz abból, ha csak 2G-re állítom a telefont?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#784) CoolBoy323 válasza _seth_ (#782) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pl app2sd (programok az sd-re települnek)
tudom, h tudja a telefon (2.2) magától is, de nem egyforma a 2 dolog (azt még nem sikerült kiderítenem, h mia konkrét különbség :S)

root jó még arra is, h ha a SetCPU program "kijön rá" akkor fel tudd húzni a procit, ami egy igencsak jó dolog :)

később, ha "divatos" és elterjedt lesz a telefon, fognak kijönni remélhetőleg jobbnál-jobb romok rá (modaco-tól, xda-tól stb) és azok telepítéséhez is kell rendszergazda (root) jog!

@jer1cho semmi, ha nem használsz olyan dolgokat, amihez 3G kapcsolat kell (videótelefonálás, UMTS és társaik)

[ Szerkesztve ]

(#785) tomiii007


tomiii007
senior tag

köszönöm a válaszokat:) már értem :B

(#786) TazLeacher válasza CoolBoy323 (#784) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor átállítom, mert ha jól tudom jobban szívja az aksit. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#787) CoolBoy323 válasza TazLeacher (#786) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ha nem használsz ilyen "extrákat" használd 2G-n, mert sokkal jobban fogyaszt a 3G!

(#788) Svenike


Svenike
tag

Köszönöm az eddigieket!
Újabb kérdésem lenne: próbáltam feltenni akár a retro clock-ot, akár egy időjárás figyelő progit, de vhogy nem jön elő. Pedig rendben feltelepítette. Miként kell az ilyen és ehhez hasonló alkalmazásokat "aktiválni"? :))

köszönöm előre is!

egy érdeklödő Malkavita

(#789) CoolBoy323 válasza Svenike (#788) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

próbáld ki a fancy widgetet!

nagyon jó INGYENES időjárás widgetet ad, ami szépen mutatja az időt, és a dátumot is (hasonló, mint a HTCs gyári widget)!

ezt egyszerű kezelni is, miután leszedted, főképernyőre kirakod widgetnek, utánna felugrik magától a beállítási lehetőség (ha nem, ráböksz a widgetre) és beállítod a dolgokat értelem szerűen!

én úgy használtam, (mivel nincs mobilnetem!) hogy ne frissítse, csak ha én rányomok a frissítésre....

nagy jó program, keveset eszik, ajánlom bátran mindenkinek!!
egy link, de sok van még a gugliban :)

(#790) Svenike válasza CoolBoy323 (#789) üzenetére


Svenike
tag

köszönöm! szép lett! :)
a zárolt képernyőről nem tudjátok, hogyan tudnám elmozganti* esetleg lecsökkenteni az órát?
Tényleg, a Fancy-nál nem lehet csökkenteni az órát? :)

egy érdeklödő Malkavita

(#791) CoolBoy323 válasza Svenike (#790) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

egyik sem lehetséges!
(bár a fancynál lehet skint cserélni, hátha van olyan, ami kisebb órát ad... mondjuk én szeretem h ilyen nagy :))

vannak lock screen kezelő progik is, de nekem egyik sem jött be igazán... a jobbak meg fizetősek :(

(#793) jossi86


jossi86
csendes tag

Tudtok valamit a Rockplayer-ről?
Olyat olvastam h mindenféle videó formátumot lejátszik vele a teló..
Vagy valami ötlet?

Galaxy Ace

(#794) Kamikazeman válasza jossi86 (#793) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Én használom és jó, bár mást még nem próbáltam, de felirat is ok.A divx-et simán játsza vele.

(#795) flash-


flash-
veterán

miylen a GPS ezen a telón?

ugyanolyan rossz mint a galaxy 3 on?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#796) _seth_ válasza flash- (#795) üzenetére


_seth_
veterán

Mit értesz rossz alatt? Nekem nem tűnt rossznak, jelet is talál egész gyorsan.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#797) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

melyik a legjobb videolejátszó program?

(#798) _seth_ válasza Sohonyai (#797) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem a QQ player van fent, eddig bevált.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#799) sga24


sga24
csendes tag

60K-nál megállt az ára T-nél....
szerintetek 2 év hűséggel megéri???
nem vagyok az a gyorsan válogatom a telefonomat típus, úgyhogy azért hajlok rá....

meg már jó lenne egy droid mobil is... :) :P

(#800) sga24


sga24
csendes tag

rootolással elvész a garancia?
vissza lehet állítani alap állapotba a telefont root után?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.