Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) szumo válasza szamó (#10000) üzenetére


szumo
senior tag

Probert75 -t tegnap tette fel, neki leírtuk hogy mit kell csinálni.

A Kies felejtős ilyen szempontból.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10002) flash- válasza iMaverick (#9998) üzenetére


flash-
veterán

figyelj a missed reminder sem csodaprogram,de be lehet állitani hogy milyen időközönként rezzenjen ha van nemfogadott hivás,vagy olvasatlan sms.
szerintem ez bőven elég.
amúgy meg a telómon fent van a BLN control - free program,ez pedig villantja a billentyűzetet,de én nem használom.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10004) iMaverick válasza flash- (#10002) üzenetére


iMaverick
addikt

Az rendben van, hogy a BLN control free világítattja a gombokat, mert a teszt nekem is működik. Akkor nem csinálja, amikor tényleg van nem fogadott hívásom...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#10005) gacsoi válasza flash- (#9994) üzenetére


gacsoi
senior tag

Valahol láttam 1500 mA-es aksit, és úgy rémlik gyári samu volt.
Nem tudom, mennyivel tudhat többet, mint az eredeti.

(#10006) Laci4 válasza szumo (#9972) üzenetére


Laci4
senior tag

Ne izgasd magad, én is csak nem is tudom.. sokára találtam rá véletlenül Már el is könyveltem, hogy android alatt ilyen nincs.. :B :DDD

csaba17 , hispan
Sajnos a normál telefonok után ez marha szokatlan lehet, lesz.
Anno nekem is elmentek az SE telóim(utsó egy SE k770i volt) 2-3 napot, még mp3, játékkal is.
Aztán vettem egy omniát, és csodálkoztam, hogy alig bír ki 2 napot. ha meg nyúzom, játszok rajta, vagy egérmozizok, akkor már egy nap is necces lehet akár..
A naviját meg nem is mondom.. zabálta az akksit.. 2-3 óra alatt megette. (vettem is anno hozzá egy pót aksit)

Sajnos az ACE se másabb sokkal.
Vannak páran akik 2-3 napot írnak rá, megdöbbenve olvasom az ilyeneket, pláne, amikor azt is hozzáteszi, hogy használja is. :U :Y
Nekem ha nem nagyon bizgerálom, csak telefonálás, talán! talán kibírná a 2 napot..
De ki a fene vesz ilyen telefont, aki nem "bizgerálja" egy kis mobilnet, egy kis mp3, egy kis játék.. egy kis progi telepítgetés.
Az általános, reggel töltőről le, este rá. (bár sokszor napközben is kap egy kis töltést, mert melóhelyen erről netezek egy őskövület notin, és olyankor usb-n keresztül osztom meg a netet.)

jah. 2000mah-ás akksi... hmm.. háát nem lenne rossz, de félek tőle, hogy csak a matrica szerint annyi (pláne,hogy ahogy elnézem ugyanolyan "vastag" vékony, mint a gyári....
de próbáld ki, legalább lenne egy kis infónk ;) :B

flash (#9994)

Na itt a válasz.. bár ez a meghülyül a telefon dolog érdekes...
Én is vettem már ki, raktam vissza az akksit, de nem emlékszem,hogy ilyet produkált volna.. esk. kipróbálom!.......
Kikapcsoltam, akksi ki.. megnéztem, a telefon hátlapján a papírt.. jéé.. ez kemény 1100ma-t is felkap... nem semmi.. filó.....akksi visszarak (ennyi idő alatt lazán ki lehet cserélni), bekapcs..közben írtam tovább.. most ránéztem minden rendben van.. ikonok a helyükön, idő rendben. Igaz, launcher pro van fent, illetve úgy emlékszem az óra beállításoknál be van kapcsolva valami szinkronizálás... :U (automatikus - Hálózattól kapott értékek használta) sry.. ez így bundaaa :B :DDD

droti25
DDKQ5:
Nah.. asszem elkezdem letölteni én is.. meg megnézni mi is,hogy is..
Ha jól rémlik, azt írtátok, ez volt a one package-s? Samfirmware-n is van , vagy .. vagy volt itt egy link..áá meg is van.. EZT raktad fel?
Kikapcs gomb. hosszan nyomva tartva, van net kikapcs menü? (bár ez e legkevesebb.)
A wifi error kiküszöbölés sirály.
Nekem még a júliusi 2.3.4 van fent, nincs vele különösebb bajom, csak ez a wi-fi, BT SOD.
Tényleg. BT vel volt lehetőséged kipróbálni? Sajna nekem előfordúlt, hogy kocsiból kiszállva is produkálta eme nagyszerű mókáját. (BT-s fejem van, van hogy zenét hallgatok BT-n keresztül, van hogy csak a telefonálás miatt van rácsatlakozva. tudom, erre is van progi.. rá is keresek mindjárt,bár ha erre is megoldás a DDKQ5, akkor lehet inkább azt kellene felrakni.. csak az elmúlt hónapok alatt, olyan jól belaktam már a rendszert :D)
Remélem a főzött romokat is lassan átpakolják akkor erre..

iMaverick #9998
Pont ezt akartam kérdezni már jóideje tőled, hogy a CF-root ban benne van-e a BLN control, vagy sem.. mert akkor megérné felraknom. Tetszik a megoldás. De csak ezért nem akartam főzött romot felrakni.
Hogy próbáltad? van hozzá a marketen, illetve okosba program. Próbáltad azzal is?
Szerk: látom, már írtál rá.. melyik cf-root van fent neked? Lehet megpróbálnám én is.. az "csak" kernel, ha jól követem a dolgokat, az ha jól emlékszem nem kutyulja el a dolgokat, nem kell semmi reset...

flash
őő.. nem tudom jól követem-e a fórumot, de ha jól emlékszem, mert még mókáztam is rajta (nickedhez passzol), neked a flash x1 vagy mi van fent ugye?

[ Szerkesztve ]

(#10007) hispan válasza Laci4 (#10006) üzenetére


hispan
csendes tag

Rendben, ha veszek, mindenképpen megírom a tapasztalatokat.
Azt lehet tudni, hogy a Samsung fog-e kiadni ehhez a típushoz erősebb akksit? Vagy ez nem szokás utólag?

* Ez négy hercegséget, hat grófságot, két őrgrófságot és öt seigneurie-t (elvben közvetlenül a birodalomtól függő uradalmat) jelentett. ** Huizinga, holland történész.

(#10008) droti25 válasza Laci4 (#10006) üzenetére


droti25
őstag

Igen az általad linkelt oldalról töltöttem le mindent a rom frissítéshez!
Röviden összefoglalom az eddigi újításokat javításokat!
Először is igen
-van adathálózat üzemmód a kikapcsgombot nyomva!
-Wifi error nekem eddig nem jelentkezett!
-Csengőhangot nem keverte eddig a kontaktoknál!
-alvó állapotból gyorsabban ébred mint az előzőnél viszont még mindig nem olyan gyorsan mint a 2.2 esetében
-Az aksi üzemidejében is észrevettem pozitív változást!
-És ami kicsit meglepett az az, hogy nem láttam aksimerülési különbséget a 2g ill3g-nél!(Ezt még tesztelni fogom,mivel csak kevés időt szántam rá)

BT tekintetében nem tudok érdemben hozzászólni a témához mivel nem nagyon használom!

Ha fent említett dolgok közül vmelyik megdőlne időközben azt természetesen jelezni fogom itt!
Összességében csak jókat tudok elmondani erről a romról és bátran ajánlom!

Remélem tudtam segíteni!

(#10009) iMaverick válasza Laci4 (#10006) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezt próbálgatom.

Egész pontosan a CF-Root-S5830 v3.7 b82-ex verziót.

A BLN bekapcsolásához kell még a Market-ről a BLN Control app is.

Viszont a CF-Root oldalán írogatják, hogy kell update-lni a services.jar-t. Már 2 rom-on is megpróbáltam frissíteni a rom-hoz való services.jar-t és mindkéttszer kinyírta az Android-ot.

Most ráérő időben megtaláltam a választ: deodex-elni kell a rom-ot. Na mondom mi a f@$&m... Akarom mondani mi a rézfánfütyülőrézangyal ez? Utána olvastam, és azt hiszem leteszek erről... Hát jó hogy nem kell az Android kernelt újrafordítani... :O

Ilyen deodex-elést csinált már valaki?

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#10010) szamó válasza Probert75 (#10003) üzenetére


szamó
tag

Köszönöm szépen megpróbálom

Ikres apuka

(#10011) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

Melyik a legjobb videolejátszó progi?

(#10012) szamó válasza Probert75 (#10003) üzenetére


szamó
tag

Jól olvasom hogy a 2.3.3. verziót így ne frissítsem mert brick lesz?

Ikres apuka

(#10013) Virág et. válasza szamó (#10000) üzenetére


Virág et.
senior tag

A 10 000. hozzászólást ellőni egy ilyen kérdéssel... :(

[ Szerkesztve ]

(#10014) szumo válasza Virág et. (#10013) üzenetére


szumo
senior tag

Nyugalom a hosszú élet ritka ;]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10015) szamó válasza szumo (#10014) üzenetére


szamó
tag

Ó ezer bocsánat . vagy 9999 bocsánat és 20.000 nél megint lehet ünnepi hozzászólás.

Ez akkor olyan volt mint amikor El Bundy 1milliómodik kilométerére várt az autójában és ráborult a kormányra az meg kigurult a garázsból.

Ikres apuka

(#10016) szumo válasza szamó (#10015) üzenetére


szumo
senior tag

No para, gyorsan elszalad szerintem a maradék :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10017) Virág et. válasza szamó (#10015) üzenetére


Virág et.
senior tag

Nem hiszem, hogy bárki is ünnepi hozzászólást akart gyártani, de ez a kérdés olyan volt, mint amikor északi népekkel tárgyal az ember:
dumálsz fél órát, ők udvariasan bólogatnak, majd amikor befejezted feltesznek egy kérdést és kiderül, hogy kb. az ötödik percnél vesztették el a fonalat.... :W

De ez már csak ilyen, valószínűleg a 20 000. is arról fog szólni, hogy milyen módon lehet a KIES-sel függetleníteni a telefont...

(Ace ownernek: NEM, nem lehet bele! :) )

[ Szerkesztve ]

(#10018) Nimda


Nimda
addikt

Ezt próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#10019) Probert75 válasza szamó (#10012) üzenetére


Probert75
addikt

Mitől lenne tégla?!? Akkor lesz az, ha valamit nem jól csinálsz. Mivel én nem értek mindent pontosan angolul, ezért kértem segítséget. Én is a Telenoros gyári 2.3.3-asra telepítettem.

De itt van részletesen a DDKQ5 telepítése, a hozzá tartozó képeket megtalálod itt:
• Töltse le és telepítse az illesztő programot a PC-re [ Itt ]
• Töltsd le az Android 2.3.4 Gingerbread frissítési fájlt [ itt ]
Jelszó: techflipper.com
• Töltsd le a Cooper_v1.0.ops fájlt [ Itt ]
• Töltsd le az Odin Multi Downloader v4.38 [ itt ]
• S5830DDKQ5.rar-t csomagold ki a számítógépre, és akkor kapsz egy „Tar” fájlt, amit hagyj, ahogy van.
• Indítsd el az Odin Multi Downloader v4.38.exe-t.
• Pipáld ki "One Package", "Auto Reboot" és "Protect OPS" rublikákat (az alábbi képen látható).
• Kattints az OPS gombra és válaszd ki a Cooper-v1.0.ops fájlt(az alábbi képen látható).
• Majd kattints lent az „One Package” gombra, és válaszd ki a Tar fájlt.
• Utána rakd a telefont „Download” módba, Menü gomb + Hangerő le gomb + Bekapcsoló gomb.
• Csatlakoztasd a telefont a pc-hez.
• Csatlakoztatás után az Odin Multi Downloader-ben nyomd meg a START gombot és elindul frissítési folyamat.
• Ez a folyamat 5-10 percet is igénybe vehet. Ne húzd ki, ne állítsd meg ezt a folyamatot.
• Hagyd, hogy a telefon magától újrainduljon, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#10020) Darth_Revan válasza szamó (#10012) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Így van, 2.3.3-ról közvetlen nem lehet az indiai 2.3.4-re frissíteni, mert az hazavágja a telefont. Viszont tégla nem lesz, mert ebből az állapotból is vissza lehet hozni.

(#10021) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni hogy milyen videolejátszó progit töltsek le ami (esetleg magyar) lejátsza az avi-t is.

Előre is köszi a segítséget!

(#10022) aya válasza Probert75 (#10019) üzenetére


aya
addikt

Téglábol is vissza lehet hozni, nekem sikerült.
Max töltöttség kell hozzá, mert emergency download mod.
Ennyi.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#10023) Probert75 válasza justo00 (#10021) üzenetére


Probert75
addikt

Itt találsz mindenféle magyarított free progit.

[ Szerkesztve ]

(#10024) justo00 válasza Probert75 (#10023) üzenetére


justo00
tag

Köszi!

És melyik videolejátszó jó?

(#10025) Probert75 válasza justo00 (#10024) üzenetére


Probert75
addikt

A MoboPlayer-t használom. A marketről meg hozzá kell tölteni a MoboPlayer codec csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#10026) justo00 válasza Probert75 (#10025) üzenetére


justo00
tag

Köszi a segítséget!

(#10027) Schrift válasza droti25 (#10008) üzenetére


Schrift
tag

Azt hozzá tenném, hogy a 2 szélső érintőgomb fénye akkor is világít, ha csak a kijelzőhöz érünk hozzá.

(#10028) Nauda


Nauda
tag

Segítsetek légyszi.

Hogy lehet beállítani, hogy ne figyelmeztetéssen, hogy feltöltött az aksi. Elég zavaró éjszaka....

Kössz

(#10029) iMaverick válasza Nauda (#10028) üzenetére


iMaverick
addikt

Esküszöm ezt bele kellene írni a GYIK-ba.

Neked is csak a Timeriffic app-ot tudom a figyelmedbe ajánlani! Ezzel időzítve be tudsz olyan mutatványokat állítani, hogy teszem azt minden nap 22:00-tól másnap reggel 6:00-ig a figyelmeztető hangokat 0%-ra állítsa be. Reggel 6:00-tól meg 100%-ra. Vagy 75%-re. Tök mindegy.

És ugyanezt tudja a wifi-vel, a Bluetooth-tal, a csengőhanggal és a többi.

Ez egy qrva jó app, csak nem szokott szerepelni az ajánlott app-ok között. Azt nem tudom, hogy miért nem... :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#10030) Nauda válasza iMaverick (#10029) üzenetére


Nauda
tag

Köszi :) kipróbálom

(#10031) flash- válasza gacsoi (#10005) üzenetére


flash-
veterán

Laci4

"Valahol láttam 1500 mA-es aksit, és úgy rémlik gyári samu volt."

Volt egy srác aki linkelgetett samsunghoz 1500 mah akksikat,de az igazából nem az Ace hoz való.Vagy ha van azon is látszik hogy nem is teljesen eredeti(hiányzik a samsung felirat róla,vagy másképp néz ki mint az átlag sga akksi)
Hidd el azok fake cucok,samsung support szerint nincs Galaxy ace hoz csak egy fajta akkumulátor.

"tovább.. most ránéztem minden rendben van.. ikonok a helyükön, idő rendben. Igaz, launcher pro van fent",
Launcher pro-t nem használok, de a Go launcher meghülyül tényleg az akksi csere esetén.

"illetve úgy emlékszem az óra beállításoknál be van kapcsolva valami szinkronizálás..(automatikus - Hálózattól kapott értékek használta) sry.. ez így bundaaa"

Alapértelmezésben valóban automatikus de nekem már KÉTSZER volt olyan hogy automatikusan volt a hálózattól kapott értékek használata,és a telefon órája KÉSETT a telefon órája fél órát!
Azóta a clocksync et használom be van állitva hogy telefon inditásánál,és 30 percenként az órát frissítse le.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10032) szamó válasza Probert75 (#10019) üzenetére


szamó
tag

Ne haragudjatok és köszönöm a segítséget. Ennyit még értek angolul és ez mind rendben , de ha megnézed azon az oldalon alul a hozzászólásokat ott írják a hozzászólók, hogy elrontotta a telefonjukat. De ezekszerint csak rosszul csinálták. Igen a fórum nagy részét elolvastam és csak azért tettem fel a hülye kérdést mert ott az volt a hozzászólásban.

És tényleg köszönöm a kimerítő magyar leírást is.

Ikres apuka

(#10033) Probert75 válasza szamó (#10032) üzenetére


Probert75
addikt

Én nem kioktató jelleggel akartam neked írni. Ha véletlen úgy hangzott, akkor elnézést.
Mint leírtam, Telenoros 2.3.3 Gingerbread-re raktam rá, és lekopogom majd 1,5 napja hibátlanul megy. Valszeg megoldotta a reccsenéses problémámat is, GSM módban kristálytiszta a hang, valamint sokkal jobb lett a feléledés is.

(#10034) Wolfon válasza Virág et. (#9979) üzenetére


Wolfon
csendes tag

okés köszi szépen! :)
És bocsesz a duplázott kérdésért :S

Üdv, Wolfon

(#10035) multicartman


multicartman
csendes tag

2.3.3as androiddal hány pontot ér el quadrantban az Ace?

(#10036) Xanyi


Xanyi
tag

Végre eljutott nálam is oda a Kies hogy kiírja hogy van frissebb szoftver. Érdemes 2.2-ről 2.3-ra váltani? Eddig ugyanis hibátlanul működik a teló, nem akarom hogy instabil legyen. Mik a tapasztalatok, milyen hibák vannak a 2.3-ba?
Előre is köszi!

(#10037) lcee79 válasza multicartman (#10035) üzenetére


lcee79
őstag

nálam 1038 volt...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#10038) Darth_Revan válasza multicartman (#10035) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam 589.

(#10039) lcee79 válasza multicartman (#10035) üzenetére


lcee79
őstag

de van főzőtt rom amivel 1630...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#10040) ragehu válasza Xanyi (#10036) üzenetére


ragehu
csendes tag

Szerintem ha hibátlanul működik, és nincs szükség a 640*480-as felbontású videofelvételre, akkor hagyd a frissítést.

(#10041) Kari915 válasza radam (#9995) üzenetére


Kari915
tag

A NoLED app-ot próbáld ki, az elmulasztott események jelzésére, nagyon jó.

(#10042) Darth_Revan válasza lcee79 (#10037) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az ingyenes standard-al mérted? Hivatalos 2.3.3-on vagy? Gyanúsan alacsony az én pontszámom a tiédhez képest :(

(#10043) James1986


James1986
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem:
Este másik ROM-ot akartam rakni a telóra, egész pontosan a 2.2.1-es XWKC3-asat előtte pedig a 2.3.3-as XWKPL ROM volt fenn tehát a gyári Telenoros, bár ezen még Froyo volt eredetileg mikor megvettem. Csak azért akartam rárakni a Froyot vissza, hogy megnézzem abban a szervíz módban be tudok-e lépni az [AUDIO] menüpontba. De amikor végzett a frissítéssel tehát 2.3.3-ról 2.2.1-re látszólag minden rendben volt, csak éppen a telefon nem kapcsolt be vissza, ugye ROM csere után mindig bekapcsol, az Odin ki is írja hogy húzzam le a kábelról és várjak az újraindulásig. De most ez elmaradt sajna és azóta sem birom bekapcsolni, sem Download módba tenni. :F
Kérdésem, hogy most ezt vissza tudom még valahogyan hozni az élők sorába itthon valamilyen progival vagy billentyűkombinációval vagy szervíz és boci szemek ???
Mert akkor nem tudom megcsinálják-e. Elvileg utoljára a gyári volt rajta, most meg samfirmware-s lett volna ha indulna. Észreveszik szerintetek? Mert egyébként frissítés előtt recoveryben csináltam factory és cache resetet meg mindent (szal harmadik és negyedik sor megvolt). Mitől történhetett most ez? A telót kb egy hete vettem de már cseréltem ROM-ot rajta vagy 4-5-ször, szóval tudom hogy kell. Talán nem szabad régebbi verziójú ROM-ot visszatenni ??? Azt nem hiszem. De akkor ??? Fúú most már ideges lettem miatta. :(
Ha tud valaki segítsen legyen szíves.
Egyébként backup nincs de nem is sokra mennék vele most szerintem.

Asus M2N32SLI-Deluxe WiFi, AMD Athlon64 X2 6400+ BE 2x1MB, Asus Silent Square PRO, eVGA GeForce 8800GTS 512MB, 2x1GB DDRII 800 MHz Corsair TwinX CL4DHX, Corsair VX550W, Raidmax NZXT Apollo Black

(#10044) James1986


James1986
csendes tag

Fúúúh ezt nézzétek, most egy kicsit kezdek megnyugodni.
Találtam egy leírást és videót is, hogy hogyan kell a teljesen meghalt telefonokat újjáéleszteni. Gondolom a szervízben is ezt csinálhatják velük.
Nézzétek meg: [link]

Elég durva megoldás de én megpróbálom. Már csak ellenállások kellenek és egy micro usb kábelt kell elvágnom.
Szerintetek ez működik az ACE-n is vagy csak az S-en ?
Mihelyt sikerül szereznem ilyen ellenállásokat megpróbálom és akkor meglátjuk.
Tapasztalataimat majd megosztom veletek.
Na most már megyek aludni kicsit későre jár. :DDD

Asus M2N32SLI-Deluxe WiFi, AMD Athlon64 X2 6400+ BE 2x1MB, Asus Silent Square PRO, eVGA GeForce 8800GTS 512MB, 2x1GB DDRII 800 MHz Corsair TwinX CL4DHX, Corsair VX550W, Raidmax NZXT Apollo Black

(#10045) James1986


James1986
csendes tag

Jah egyébként ha valaki ért valamennyire is az elektronikához nem tudná nekem megmondani, hogy ilyen ellenállásokat miből tudnák kivenni esetleg ???
Nem mintha valami nagy drágaság lenne de ha rendelek az még sokára fog ideérni. Szétszedek bármit ami már nem kell csak jó legyen a teló. :)
Segítségeteket előre is kösz.

Asus M2N32SLI-Deluxe WiFi, AMD Athlon64 X2 6400+ BE 2x1MB, Asus Silent Square PRO, eVGA GeForce 8800GTS 512MB, 2x1GB DDRII 800 MHz Corsair TwinX CL4DHX, Corsair VX550W, Raidmax NZXT Apollo Black

(#10046) flash-


flash-
veterán

fla.sh rom van a telefonomon es egy kerdes
cwm és ext4 nevű progik vannak rajta alapbol
mire valóak?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10047) szamó válasza Probert75 (#10033) üzenetére


szamó
tag

Ja nem nem vettem kioktatásnak csak hát nem foglalkoztam sokat még az android rendszerrel és olyan kusza ez a fórum (de csak mert hosszú) és sajna kevés az időm. De hála a hozzászólásodnak így most már tutira tudom mit kell csinálni és nem kell még ezer helyen megbizonyosodnom, hogy ez a módja a telefon használhatóbbá tételének. Amúgy szerintem nagyon jó telefon.

Mégegyszer köszönöm. A recsegés is egyre jobban idegest ,remélem az is akkor helyrerázódik.

Ikres apuka

(#10048) Virág et. válasza James1986 (#10045) üzenetére


Virág et.
senior tag

Bármelyik elektronikai boltban kapsz ilyen ellenállásokat. De ha nem akarsz vele kínlódni akkor írd be a keresőbe, hogy Samsung Galaxy USB JIG...max egy ezresért tudsz venni itt a bolhán is.

[ Szerkesztve ]

(#10049) aya válasza James1986 (#10045) üzenetére


aya
addikt

Nézd meg emergency modban bejön-e valami?
mindkét hangerő be ( fel, le gomb ) home ( középső ) és a bekapcsoló gomb.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#10050) Pajoz válasza flash- (#10046) üzenetére


Pajoz
őstag

A Cwm-mel a menüből be tudsz lépni a ClockWorkMod-ba ugyanúgy,mintha recowery-ből csinálnád. Az ext4 pedig a fájlrendszert alakítja át. Amikor ezt próbáltam (nem fla.sh rom alatt) semmi változást nem tapasztaltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.