Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) legiaap válasza chop (#700) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor ha jó állapotban van és van rá garancia, akkor inkább már Galaxy S használtan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#702) marcok81 válasza Sohonyai (#692) üzenetére


marcok81
csendes tag

köszi az info-t, megnézem majd. de tényleg nem értem, hogy miért nem tudok hívást fogadni, már csak azért is, mert kifele meg tudok hívást kezdeményezni. teljesen érthetetlen...még a Telenor-osok sem értik! Másik kártyával meg működik. Beállításnál mire gondolsz?

(#703) Helmoras


Helmoras
őstag

Megvan a vidi, elég meggyőzőnek tünik :D[link]

(#704) _seth_


_seth_
veterán

Nem tudjátok, hogy miért írja ki új progik telepítésekor miután a letöltés sikerült és elindult az install, hogy XY program install was unsuccesfull.... ötlet?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#705) marcok81 válasza Helmoras (#703) üzenetére


marcok81
csendes tag

nagyon durvaaaa...

(#706) marcok81


marcok81
csendes tag

magyar nyelvű billentyűzettel kapcsolatban tud valaki nekem segítséget adni? letöltöttem a Telenor által ajánlott progit (+a kiegészítő magyar kiosztást) - AnySoftKeyboard - de nem adja be sem SMS írásnál, sem máshol, pedig nagyon jó lenne!

[ Szerkesztve ]

(#707) legiaap válasza _seth_ (#704) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ötletem:
Vagy nem támogatott a készülék, vagy szar verziót szedtél le.
Ilyen akkor fordult elő velem mikor nem a Marketről szedtem le programot és felmásoltam a készülékemre és ezt írta ki. Akkor kerestem másik verziót és az meg felment.

Lecserélted az i7500-adat erre?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#708) _seth_ válasza legiaap (#707) üzenetére


_seth_
veterán

Marketes és nem marketesnél is előfordul van ami felmegy van ami nem.

Igen, az is tetszett de ez még jobb :) (Pláne ha sikerül eladni/elcserélni valahogy egy defyre na az pedig meg is maradna sokáig).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#709) bence_85 válasza marcok81 (#706) üzenetére


bence_85
csendes tag

Nagyon egyszerű a dolog, a letöltött billentyűzetet be kell kapcsolni :D
Beállítások -> Nyelv és billentyűzetek -> Anysoft mellé pipa
kiad vmi figyelmeztető szöveget azt okézd le. SMS írásnál meg úgy válthatsz, hogy hosszan nyomod az üres részt -> Beviteli mód -> AnySoft kiválasztása
nem elég magát az Anysoft keyboardot leszedni, kell hozzá a magyar billentyűzet kiosztás is, vagyis 2 programot telepítettél remélem :)

ettől még a béna samsung kockákat küld az ő,ű,í,á,ó,ú helyett, szóval ezek helyett balra dőlő tetejű ékezeteket használj és rövid ö, ü-t (unicode karakter abc) természetesen az utolsó bekezdés csak az SMS-ekre igaz!

[ Szerkesztve ]

(#710) thug85


thug85
tag

Üdv mindenkinek!

Néhány napja birtoklok egy ilyen készüléket, és valamire nem jöttem rá! Ha kikapcsolom a készüléket, akkor miért nem ébreszt? Keresgéltem beállításoknál, hogy esetleg valami nem frankó, de nem találtam rá gyógymódot! Bekapcsolt állapotban ébreszt, de kikapcsolva nem! Bárkinek bármi tippje van, legyen szíves megosztani velem! Előre is köszönöm!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#711) Sohonyai válasza thug85 (#710) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

android nem ébreszt kikapcsolva :( nem tom h program van-e már erre, nézz utánna

(#712) thug85 válasza Sohonyai (#711) üzenetére


thug85
tag

Értem, köszönöm a választ! Hát ez elszomorító! De sebaj, talán találok rá valami használható programot. Ha esetleg valaki tud valamit, legyen szíves leírni a nevét! Köszönöm!

A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#713) stul87 válasza thug85 (#712) üzenetére


stul87
tag

Maga az Android OS nem tudja az ébresztést, úgyhogy programot sem lehet rá írni,legalábbis én ezt olvastam az Androidról. Ez valahogy még nem tünt fel a feljesztőknek,talán majd az 5.5-től :)) Annyit tudsz csinálni,hogy nem kapcsolod ki,hanem repülő módba teszed,akkor elvileg ébreszt, és lekapcsolódik minden hálózatról,szal nem nyom rádióhullámokat,és szinte alig fogyaszt.

"csak a pubg!" by Sz

(#714) |AP| válasza thug85 (#712) üzenetére


|AP|
veterán

Nem fogsz rá programot találni. A számítógéped sem ébreszt, ha ki van kapcsolva.
A repülő módot szokták ilyenkor javasolni.

(#715) CoolBoy323 válasza |AP| (#714) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hogy én ezt hányszor írtam már le :DDD

gondold el: a PCd se tud felkelni, ha nincs a 230-ba bedugva... a teló sincs "bedugva a 230ba" ha kikapcsolod...

amúgy megoldás: nem kell kikapcsolni, ezért van a repülős mód!! teljesen hülyeség/felesleges az okostelefonokat kikapcsolni!!!

[ Szerkesztve ]

(#716) JNSK


JNSK
aktív tag

nos van mukodo ledlampa a telohoz: Tiny Flashlight + LED
Tesztelve mukodik.. bar a led neha bevillan es furcsa hangot ad xD

(#717) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mintha azt olvastam volna, hogy a telefonban nincsenek profilok.

Meg tudom, azt oldani valahogy, hogy bizonyos időszakban csak bizonyos számok tudjanak hívni? Pl.: éjszaka nem némítom a telefont sosem, mert van, hogy el kell, hogy tudjanak érni akár reggel 6-kor is. Viszont ez csak 3 emberre igaz. Tehát meg tudom oldani, hogy csak ez a 3 ember tudjon hívni, a többieknek néma legyen? A Nokiában csináltam egy profilt, és a hívást csak 1 hívócsoportnak engedélyeztem (amiben csak ez a 3 ember van), így a többieknek is kicsörgött, csak némán.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#718) ktomi94


ktomi94
csendes tag

Vannak játékok a marketen, amik fizetősek, de nagyon tetszenek.
Honnan tudnék ilyen fizetős játékokat leszedni?

(#719) sga24 válasza ktomi94 (#718) üzenetére


sga24
csendes tag

http://galaxystore.samsung.hu/ :)

(#720) ktomi94 válasza sga24 (#719) üzenetére


ktomi94
csendes tag

Bocsi azt elfelejtettem írni hogy ingyen kellene. :D
(tehát fizetős appokat és játékokat szeretnék ingyen)

(#721) Helmoras


Helmoras
őstag

Márc 21. én is belépek az ászok közé :D, és az internet adatforgalom érdekelne, ha napi szinten használok facebook, email, néhány fórum mondjuk olyan fél órát átlagosan + néha youtube + msn ebben az esetben nagyságrendekben milyen adatforgalomra számítsak?(egyenlőre csak 1 100 megás csomagom lesz azért kérdem)

(#722) fabula válasza CoolBoy323 (#679) üzenetére


fabula
őstag

A két telefonban nem teljesen ua. processzor van. Mindkettő Qualcomm MSM7227, de az LG-be az eredeti alap 600MHz változatát, a Samu Ace-be meg az újabb, 800MHz turbo változatát tették. Ez ua. architektúra, de gyárilag magasabb órajelre kalibrálva. A neve pontosan Qualcomm QCT MSM7227-1 Turbo 800MHz. Nem valószínű, hogy az alap változat felhúzható lenne 800MHz-re, mert akkor minek adott volna ki belőle turbo változatot a gyártó. Ez a különbség. Csak azért írtam, mert kérdezted, nehogy rábeszélésnek vedd ;).

(#723) fabula válasza Helmoras (#721) üzenetére


fabula
őstag

A 100 megába a Youtube csak nagyon néha fér bele. Ez inkább csak levelezésre, fórumozásra tapatalk-al, néha kis netböngészésre (ha nagyon muszáj) való.
Tegyél fel egy 3G forgalmat monitorozó programot és figyeld a forgalmat (3G Watcdog, Network Monitor).
Ha nincs szükséged a 3G-re, mindig tiltsd le az APNdroid-al.
Ha wifi közelben vagy, akkor azt használd.
Ha ezeket betartod, akkor elég lesz.

(#724) ktomi94


ktomi94
csendes tag

Írnátok nekem egy pár androidos játékot és appot?
(amiket ti használtok, és ami szerintetek fontos)

(#725) sga24 válasza ktomi94 (#720) üzenetére


sga24
csendes tag

hát akkor bocsi, nem tudok segíteni.... :S

vagy az ingyenes market, vagy amit linkeltem. én másról nemigazán tudok..

sajnálom. :/

(#726) CoolBoy323 válasza fabula (#722) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jujjj nagyon szépen köszönöm a választ!!! :R :R :R
de megpróbálhatsz rábeszélni :) (segít, akksiidőre és HWre harapok, de a HWre már hammmogtam most :DD)
már csak szeretném megtapogatni, h biztos legyek a döntésemben :)

meg még egy eszméletlen nagy gondom van, h mikor lesz vajon olcsóbb? :S és milyen headsetet kéne hozzá venni?

@ktomi94: a warez a fórumon TILOS!!!

[ Szerkesztve ]

(#727) Helmoras válasza fabula (#723) üzenetére


Helmoras
őstag

köszi a választ

(#728) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, megvettem a telót. Első droidmobil, de nagyon tetszik...egyelőre el vagyok ájulva, és még semmit nem csináltam...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#729) sga24 válasza ktomi94 (#724) üzenetére


sga24
csendes tag

nincs még droidom, szóval én nem tudok ebben segíteni :S :/

bár lassan be lesz ruházva eggyel, szóval én is kíváncsi lennék pár játék és app -ra
de sztem ha a market-en megkeresed a top letöltéseket, az is elárul pár dolgot!!!! ;)

én a rockplayert tuti letölteném... ( viszi a filmeket, felirattal is!! )
akkor egy-két angry birds-öt, mert ugye vannak külön kiadásai is...
asphalt 5 - ezt csak youtube-on láttam, de elég jónak tűnik.

így most ennyit tudok. remélem ez is segítette valamennyit.

(#730) fmsteve válasza ktomi94 (#724) üzenetére


fmsteve
csendes tag

Ha nekem még nincs is meg atelefon de eddig ezeket néztem ki magamnak amik szóba jöhetnek :))

power controll
facebook
eurosport
advanced task killer free
imdb
smooth calendar
retro clock widget
better alarm clock
shazam free
dolphin browser
angry birds
callmeter ng
fx camera
apn droid
traffic counter extended

(#731) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

(#732) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

Google Sky Map

(#733) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

Compass

(#734) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

Solo

(#735) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

FotMob

(#736) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

ajánlott program, musthave lista:
quick profiles (pro)
doctogo 3
estrong file manager

kb ezek jutottak hirtelen eszembe, de van több ilyen MUSTHAVE lista akár logouton is...
meg hát a google a barátotok :P

@Dhampir: SZERKESZTÉS GOMB!!! és inkább linkelj!!!!

[ Szerkesztve ]

(#737) Dhampir válasza ktomi94 (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

Fishin' 2 Go (LITE)

[ Szerkesztve ]

(#738) Dhampir válasza CoolBoy323 (#736) üzenetére


Dhampir
félisten

Már késő. A jó szándék vezetett. :DDD

(#739) BloodRay válasza ktomi94 (#724) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor pár szerintem nagyon fontos program:
Battery Indicator
Quick Settings(tudja amit apn droid és még nagyon sokat!)
QuickPic
eBuddy
OperaMini
TV24
Barcode Scanner
MyPhoneExplorer(PC-re a program, telefonra a kliens)

+ Launcher Pro(vagy ha fizetős is játszik akkor Launcher Pro Plus)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#740) Svenike


Svenike
tag

Sziasztok!
nekem 1 hete van egy ilyen szépségem, rettentően tetszik! :)

Headszettel gondban vagyok. Tudnátok olyat ajánlani, amelyik jól használható vele?
Köszönöm!

Másik kérdésem: miként lehet a névjegyekhez adatokat hozzárakni? Nem találok benne lehetőségeket. Csak névjegy van -s hogy hívni akarom-e vagy telefonálok? o.O

Első androidos telefonom, így elnézést ha butaságot kérdezek! :)

ha vmi kérdésetek van, szívesen válaszolok - ill. igyekszem válaszolni :)

egy érdeklödő Malkavita

(#741) BloodRay válasza Svenike (#740) üzenetére


BloodRay
veterán

Rányomsz a névre -> menü gomb -> névjegy szerkesztése. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#742) JNSK válasza Svenike (#740) üzenetére


JNSK
aktív tag

iphone headsettel tokeletes ;-)

(#743) tomiii007


tomiii007
senior tag

nekem még az lenne a kérdésem hogy facebook ismerösöket hozzá lehet rendelni a telokönyvhöz?

(#744) Svenike válasza BloodRay (#741) üzenetére


Svenike
tag

hát, nekem ott nincs konkrétan semmi :(
Nincs semmi amit beállíthatnék.. :S
lehet azért mert kikapcsoltam a gmailes frissítést? (zavart, hogy mindenki ott van, a sim kártyán mentett telószámokkal keveredett ott mindenki.

egy érdeklödő Malkavita

(#745) Svenike válasza tomiii007 (#743) üzenetére


Svenike
tag

beletesz oda mindenkit, ha kéred: FB-os, Gmaileset mindenkit. fényképpel..
nekem épp ez volt a bajom :) - mert ugye nincs mindenkinek meg a tel.száma s biztos nem azona néven :)

egy érdeklödő Malkavita

(#746) BloodRay válasza Svenike (#744) üzenetére


BloodRay
veterán

Elvileg ehhez semmi köze a gmail-es frissítésnek.
A telefonodra át lettek rakva gondolom a számok a sim-ről.
Ekkor elvileg ha rányomsz a névjegyzékben egy névre akkor a menü(opciók) gombra elő kell jönnie a lehetőségeknek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#747) Svenike válasza BloodRay (#746) üzenetére


Svenike
tag

óh, lehet az abaj, h csak sim-en vannak a számok? o.O

a másikat meg nem krédeztem :D

[ Szerkesztve ]

egy érdeklödő Malkavita

(#748) _seth_


_seth_
veterán

Még mindig... telepítek, letölti, installing.... unsuccessfull.... de miért? Független már, rootolva is van, superuser fent mi kell még? :D

Más nem járt így? Fájlkezelőből indítva sem telepít...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#749) Svenike válasza BloodRay (#746) üzenetére


Svenike
tag

köszönöm, ez volt a gond! :)

még 1 kérdés: hogyan tudom megváltoztatni hogy a lezárt képernyőn hova tegye pl az órát?
(pont belelóg a hátterem fontos területére :) )

Ill. ha vki használ AVG-t rajta, akkor hogyan tüntethetem el, szintén lezárt képernyőnél a "protected by antibvirus" feliratot? o.O

köszönöm! :)

egy érdeklödő Malkavita

(#750) _seth_ válasza _seth_ (#748) üzenetére


_seth_
veterán

Gyári beállítások... kiderül mi lesz ebből.

Sokkal jobb..... most semmi nincs rajta és ugyanúgy nem enged telepíteni de mi lehet a gond? Senki sem járt így csak én?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.