Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) _seth_ válasza mg01 (#5999) üzenetére


_seth_
veterán

Ebayen kívül? Akkor a fene megette....

Amúgy nem tudom hogy lehet már ebayen kívül, minden paypalon megy ebuyer protectionnal, 100% biztonságos a rendszer pedig.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6002) vg1214


vg1214
csendes tag

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy Samsung Galaxy Ace-nél, hogy tudom a telefon memóriájából áthelyezni a programokat az sd kártyára? Vagy van e valamilyen megoldás, hogy egyből a kártára telepítsen? Kártyáról át tudom tenni a telefon memóriájába a programot, de fordítva nem tudom megoldani.
Köszönöm a segítséget!

Lehet, hogy már volt ez téma, de nem akartam végigolvasni az összes hozzászólást!

(#6003) mg01 válasza _seth_ (#6001) üzenetére


mg01
aktív tag

Ezt irta mailben az ismerosom:

"ez van akkor ha nem közvetlenül fizetsz!
Mi közvetlenül fizettünk neki (de a paypal-on keresztül) ,mert vettem már így dolgokat és soha nem volt gond!!!
Megpróbálom megkérni,hogy küldje újra a cuccot!!"

Remelem hogy ujrakuldi vagy vmi, mert most nagyon nagy szuksegem van ra! :S

(#6004) _seth_ válasza mg01 (#6003) üzenetére


_seth_
veterán

Mindenképp próbáljátok meg vagy az árát vagy a pénzt visszakérni. És sokan mondják, hogy ez szemétség mert szerencsétlen feladta a cuccot nem ő tehet róla, hogy nem ért ide.. igen, de mivel már jópár ebay rendelésen túlvagyok (rendelések összesen kb 200 és van ami 10 db ezen belül szóval tudok már valamennyit róla de még engem is érnek meglepetések) szóval van amikor 1 hónappal később adja fel! Vagy volt olyan, hogy elfelejti... igaz én ugyanazoktól rendelek így csak egy üzit küldök ha már régóta nem ért ide és küldik újra és nem tiltanak le sőt írják, hogy rendeljek nyugodtan ezután is :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6005) Linkin válasza vg1214 (#6002) üzenetére


Linkin
senior tag

vannak olyan programok amelyek rögtön az sd kártyára települnek de vannak olyanok amelyekben ezt a funkciót a fejlesztő nem rakta bele
van egy program amivel át lehet tenni
https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&feature=search_result
de ezt meglehet tenni a Beálítások alkalmazások alkalmazások kezelése beleépsz egy programba és ott írja majd hogy sd-n vagy telefonon van és hogy átlehet e hyelyezni ez oda vissza működik

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#6006) Keem1 válasza vg1214 (#6002) üzenetére


Keem1
addikt

Ahhoz, hogy mindent át tudj tenni SD-re, van egy pár lépéses műveletsor. Az egyik érdeklődőnek itt adtam tanácsot. Rootolásról, a művelethez szükkséges alkalmazásokról, meg úgy általában pár hasznos dologról itt találsz infót.
De gondolom ezt te is megtaláltad már, mert utánaolvasol vagy keresel kérdezés előtt :P

[ Szerkesztve ]

(#6007) sonye


sonye
senior tag

A 3G-re én találtam egy jó progit. Nem ACE-ra raktam fel, hanem ismerősnek a Galaxy 3-ra. Neki is az volt a baja a 2.1-el, hogy nem tudta gyorsan váltani a 3G-t.

Sajna a progit nem tudom de a marketen 3G widget címszó alatt kerestem. A program nem a beállításokhoz visz, hanem megnyomáskor már állítja a 3G-t.
sok ilyen program van, érdemes keresgélni.

(#6008) Cellestiar


Cellestiar
csendes tag

Sziasztok..Megtudná valaki mondani hogy a új Galaxy Ace telóm rádugva a laptopra miért nem komunikál??Mit csinálok rosszul? :(

Cellestiar

(#6009) bozont


bozont
veterán

Ha jól rémlik voltak akik panaszkodtak a rádióra, valami nem volt jó. Most kipróbáltam én is, de semmi problémát nem tapasztaltam. Gyorsan lefutott a keresésé, 20+ adót talált sok Szlovákot is és a legtöbb jól is jött. A hangerő is rendben van. Mondjuk egy Sennheiser Hd485 fejhallgatóval próbáltam, aminek viszonylag vastag kábele van, ami szerintem sokat számít, de ha majd megjön a Brainwavz fülesem akkor azzal is kipróbálom.

2.3.4 romot használok

[ Szerkesztve ]

(#6010) vg1214 válasza Keem1 (#6006) üzenetére


vg1214
csendes tag

Kösz a segítséget!

(#6011) Crashy123


Crashy123
csendes tag

Sziasztok !!

Pár napja ruháztam be egy ilyen kicsikére T-nél nagyon tetszik, igaz nincs mihez viszonyítani mivel ez az első androidos telóm, de egyelőre rengeteg pozitívummal tudok beszámolni.

Viszont szeretnék keresni valakit aki kicsit jártasabb a telón jól futó játékokban illetve appokban, meg egykét jó tanáccsal ellátna hogy mit érdemes tenni rá és az akksit hogyan lehet kimélni a legjobban, nagyjából átfutottam ezt a 6000 hsz-t a topicban de valószínűleg sokmindenen átfutottam.

Előre is köszönöm ha valaki segít.

Üdv,
Crashy

(#6012) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Na most nekem 2.3.4 alatt is előjött a wifi error...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6013) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy egyfajta fémes kerettel lehet kapni? Néztem teszteket, meg képeket, de néha mintha világosabb lenne a kerete... vagy csak a a környezet volt sötétebb/világosabb és azt tükrözte?
Köszi

(#6014) NY_A válasza yozsee11 (#6012) üzenetére


NY_A
őstag

Hát az érdekes.
Nálam 1 hónap alatt nem jött elő, pedig elég sűrűn lógok wifin melóhelyen is, meg itthon is.
Azt szerintem valamelyik alkalmazás válthatta ki.

(#6015) Laci4 válasza bozont (#6009) üzenetére


Laci4
senior tag

Én irtam pl. Nem is hangerő problémám volt,még az érzékenysége is elmegy,hanem a sztereojával nem vagyok megelégedve.
Nincs térhatása..meg valahogy olyan dinamikátlan..ha csak ezt hallgatom,elmegy..de amikor összehasonlitottam pl. A Galaxy 3-al... :/
És nem a füles miatt...probáltam többel is...

(#6016) Laci4 válasza bozont (#6009) üzenetére


Laci4
senior tag

Én irtam pl. Nem is hangerő problémám volt,még az érzékenysége is elmegy,hanem a sztereojával nem vagyok megelégedve.
Nincs térhatása..meg valahogy olyan dinamikátlan..ha csak ezt hallgatom,elmegy..de amikor összehasonlitottam pl. A Galaxy 3-al... :/
És nem a füles miatt...probáltam többel is...

(#6017) Kapanyél válasza Cellestiar (#6008) üzenetére


Kapanyél
őstag

Talán a Beállítások - Alkalmazások - Fejlesztés - USB hibakeresés be van kapcsolva.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6018) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Olyat lehet csinálni, hogy a régi facebookomról (amit feltörtek) és a hozzá tartozó gmailemről (amit szintén feltörtek) valahogy a kapcsolatokat átrakom a telefon segítségével az új facebookomra?

Mindkettőnél megváltoztatták a jelszót, a facebook jelszó visszaállítója használhatatlan, 4 napja azt írja, hogy túl sokszor akarom visszaállítani, holott kb kedden próbáltam utoljára.

Gmail azt írja, hogy nem adtam meg elég adatot ahhoz, hogy vissza tudják állítani. Nevetséges az egész, úgyhogy inkább csinálok újakat.

Kb. 2 hete szinkronizáltam utoljára, azóta nem nagyon lett új ismerősöm, egyesével pedig nagyon nincs kedvem bejelölgetni megint mindenkit...

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6019) dionaea válasza bozont (#6009) üzenetére


dionaea
őstag

én is panaszkodtam a probléma hogy néha elnémul 10-20 másodpercre van amikor nem jött elő de van hogy 1 óra alatt 4 szer egymás után volt újra inditás minden és igy is csinálta azóta formáztam de még nem használtam a rádiót azóta. Gyári rom van rajta

(#6020) Csigusz 1 válasza dionaea (#6019) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Kapcsold ki az alternatív frekvenciát, és jó lesz! :)
Amikor be van kapcsolva, és úgy érzi, hogy gyenge a rádiójel, akkor elkezd keresgélni, hogy más frekin nem jön-e jobban. Ilyenkor lenémul a keresés idejére, és persze úgysem talál másikat...

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#6021) _seth_


_seth_
veterán

Akinek esetleg bármilyen galaxy ace alkatrész kell jelentkezzen, hibátlan burkolat amin egy kis karc sincs végig szilikon tokban volt, hibátlan végig fóliás kijelző, minden alkatrésze kiválóan működik... csak le van tiltva... megbízható forrásból vett telefon... erről ennyit.

Egyébként a következő már valószínűleg egy motorola defy lesz ha már úgy alakult, hogy cserélni kell vagy lg optimus 2x...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6022) Ace owner válasza _seth_ (#6021) üzenetére


Ace owner
addikt

LG-t ne nagyon vegyél, amúgy nekem a gorilla glass karcos mennyibe fájna cserélni? Csak kérdezem..

Galaxy Fold 4

(#6023) _seth_ válasza Ace owner (#6022) üzenetére


_seth_
veterán

Itt 17,8e forintos kijelzőcserét írtak szóval elég horror árai vannak az alkatrészeknek de őszintén megmondom, hogy még nem volt időm utána nézni alaposan, egyébként meg nem is egyszerű mert nem nagyon vannak még alkatrészek hozzá.

Speedshopon találtam pár árat, kijelző 7e, középső keret 6e mármint az új persze, hátlap 2, gorilla glasst nem találtam hozzá még.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6024) mg01 válasza _seth_ (#6021) üzenetére


mg01
aktív tag

De a PDA része még használható nem? Én úgy tom h igen… A másik meg az hogy át lehet íratni az imei számot aztán használhatod tovább. Én azt javaslom hogy keresd fel a nokiaprogramok fórumon "macika" nevű fórumtársat, hátha tud valami okosat mondani :)

(#6025) _seth_ válasza mg01 (#6024) üzenetére


_seth_
veterán

Használható persze minden csak a hívás, sms, mobilnet és társai nem, magyarul olyan mintha nem lenne benne sim.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6026) mg01 válasza _seth_ (#6025) üzenetére


mg01
aktív tag

Tudom tudom…

(#6027) yozsee11 válasza NY_A (#6014) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Én is valami programra gondolok, bár az elmúlt 1 hétben nem telepítettem új programot, csak meglévőt frissítettem, ha jött ki hozzá update.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6028) killmz


killmz
csendes tag

Sziasztok!
Froyót szeretném lecserélni 2.3.4 es verzióra. előző főzött romokról olvastam, h rosszabban bírja az akksi velük, ez erre is igaz?
Igazából a skype furcsa viselkedése miatt szeretném frissíteni a romot. Az a baj, h pl telefon hívás közben váratlanul elindul a skype(pedig ki van lőve a skype stoppolóval), és ilyenkor megszakad a hangom a hívás közben, stb
kicsit idegesítő h a második gyári telepített szoftvernél hibába ütközök... esetleg más skype contact vezérlőt használjak? :F

(#6029) killmz


killmz
csendes tag

MÁS:
nektek megjegyzi a lancher az ikonelrendezést? nekem mindig egymásmellé pakolja a restart után. Illetve a flashlight widgetet is eltünteti az "asztal"ról:S
első kellemetlen tapasztalatok....

(#6030) Ace owner válasza killmz (#6029) üzenetére


Ace owner
addikt

IGen, mindig átrendezi..
Flashlightot viszont nekem nem bántja..

Galaxy Fold 4

(#6031) Thome


Thome
addikt

Üdv!

Akinek rootolt a telefonja, azt megkérhetném arra, hogy kimentené a telefonból a touchwiz apk-ját, és azt feltöltené a mediafire.com-ra, majd linkelné! Irtózatosan szükségem lenne rá! :B

Jelezze aki megtenné, nem várnék tök feleslegesen, na meg ne csinálja meg 5 ember is. (Ha véletlen ennyire segítőkészek lennétek ennyien. :DDD )

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#6032) Thome válasza Thome (#6031) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm, megtaláltam az apk-t, már nincs szükségem rá! :R

(#6033) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Srácok! Éppen ma lett a bátyámnak egy ilyen telója, de valamiért nem tudom géphez csatlakoztatni. Az első HSZ-ben láttam mi van leírva de egyszerűen nekem a beállításoknál nincs olyan, hogy névjegy. Valaki segítsen plz. (Valami módszer van a videó minőségének feljavítására?)

(#6034) gamek!ller válasza gamek!ller (#6033) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Megoldódott. Van valami fontos infó a telórol amit feltétlen tudni kell?

(#6035) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!!!

2.3.4 már magyar vagy melyk a legfrissebb?Motorola Defy vagy a vagy ez a samsung jobb?

Előre is köszike:D

Nexus 5

(#6036) mg01 válasza gamek!ller (#6034) üzenetére


mg01
aktív tag

Igen.

(#6037) gamek!ller válasza mg01 (#6036) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Es megis mi? :)

(#6038) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Szép estét tagok! :)

Eddig ódzkodtam a félhivatalos ROM frissítéstől, de már meguntam a várakozást a szeptemberre kitolódó hivatalos frissítés "hallattán"...
Lehet belevetem magam én is egy ropogós 2.3.4-es ROM-ba.
Lenne egy fontos kérdésem és remélem kapok is rá választ.
Nekem T-Mobile függő készülékem van, arra is fel lehet telepíteni a 2.3.4-es ROM-ot? Természetesen MULTI CSC-et tennék fel.
Aki esetleg rakott már fel T-Mobilos készülékre ilyen ROMot, az legyen szíves írni nekem privátban, hogy tudjak kérdezni tőle pár dolgot. :)
Köszönöm!

(#6039) NY_A válasza Dzsuri89 (#6038) üzenetére


NY_A
őstag

Már miért ne lehetne arra is feltenni?
Nekem is T-s mobilom van, kérdezz ha akarsz!

gamek!ller

mg01 aláírásában olvashatsz egy olyat, hogy GY.I.K. Ez nem egy állatfajra utal, hanem te esetedben a megoldásra!

[ Szerkesztve ]

(#6040) Helmoras


Helmoras
őstag

Szevasztok ACE tulajok, 1-2 hónapig nem, követtem a fórumot, elég véleményes problémával találkoztam "E" végződésű 2.3.3 van a telefonon még amikor kijött akkor raktam rá.

Egy kikapcsolás után az SD kártyára települt(ebből adódóan szinte az összes) programomat úgy érzékeli mintha nem lennének telepítve, az SD kártya hibátlan kipróbáltam...hogy ezt az adott verzió vagy valami program csinálta nem tudom.

Rootolni már rootoltam a telót, a napokban ha lesz időm újra venném a ROM-ot rajta.

A kérdés hogy milyen ROM-ot használtok melyiket ajánljátok láttam van már 2.3.4 is érdemes próbálkozni vele?

Illetve valakit zavarhatnék-e a frissítéssel kapcsolatban majd privátban? kicsit már kirázódtam a dologból....

(#6041) mg01 válasza gamek!ller (#6037) üzenetére


mg01
aktív tag

Ez egy kezi szamitogep, nem jatekszer. Max 1 napos uzemidovel. Akinek tobb, az hazudik vagy a vitrinben tartja :D Ha hosszabb uzemidot akarsz, akkor 3310es lesz az idealis valasztas. Aki ilyen telot vesz, azert veszi hogy kihasznalja es nyomkodja. Gondoltam leirom meg mielott oldalakon keresztul ez lenne a tema.
Figyelj oda hogy miket telepitgetsz, mert csokkenhet az akuidod es fagyhat a telefonod. A tobbi meg ottvan a linken.

(#6042) mg01


mg01
aktív tag

Dzsuri89
Helmoras

Mit akartok meg frissitessel kapcsolatban kerdezni? Minden le van irva egyszeruen es erthetoen. Ettol egyszerubben nem lehet elmagyarazni. Ha a leiras alapjan nem tudjatok megcsinalni, akkor hagyni kell az egeszet...

(#6043) Thome válasza mg01 (#6041) üzenetére


Thome
addikt

Gamek!ller kolléga SGS-sel rendelkezik, tudja jól, hogy milyen üzemidővel, mivel bír a telefon. Valami másra gondolt szerintem, csak azt nem tudom mire. Érdekességre? Bugra/hibára? Passzolom. :DDD

(#6044) Kajt


Kajt
tag

Az Onyx Black mivel különbözik az alaptípustól?

(#6045) Helmoras válasza mg01 (#6042) üzenetére


Helmoras
őstag

nem figyeltem az aláirásodat mostmár látom, majd akkor megoldom pls no aggro :S

(#6046) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Még mindig nem kaptam válasz nagyon szeretném már elkapni apontos labdét :D

Erre a válaszra (#6035)

Nexus 5

(#6047) tomiii007


tomiii007
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#6048) Dzsuri89 válasza mg01 (#6042) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Már megérdeklődtem. T-Mobile-s dolog miatt érdeklődtem. A frissítés menetét pedig már jó párszor elolvastam így azzal nem lesz gond. Szeretek mindennek maximálisan utána járni, mielőtt nagy baromságot csinálnék.

(#6049) Dzsuri89 válasza Kunsztler (#6046) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Van magyar nyelv benne.

Defy vagy Ace? Hasonlítsad össze a két telefont és akkor képet kapsz róla, hogy melyik milyen adottságokkal rendelkezik. Amúgy a Motorola Defynek szebb a kijelzője (854x480) és több a ROM-ja (belső tárhelye is egyben) is, pontosan 2GB.
Én nem vennék Motorolát, márpedig a terméktámogatottság miatt. ACE-re majd az elkövetkező 1-2 hónapon belül a 2.3.3-as hivatalos frissítés érkezik, míg Defy-re még csak pár hete jött ki a hivatalos 2.2.1, ami az ACE-en alap .

(#6050) agg láma válasza Kajt (#6044) üzenetére


agg láma
csendes tag

Onyx Black: az maga az alaptípus, (személyesen)...

A lakk-feketénél egy halovány árnyalattal világosabb (talán), de ember legyen a talpán, aki színkép-elemző készülék nélkül meg tudja különböztetni a két árnyalatot. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.