Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ló úr válasza bokrosolajos (#49) üzenetére


ló úr
őstag

Jobb proci,több ram,és 2011 et írunk :) És ez már lassan szokás minden gyártónál,h relative drágán dobják be a telójukat,aztán eltelik 1-2 hónap,és realizálódik az ára,marketing,h sokan megveszik annyiért is akinek az tetszik,az kell :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#52) ló úr válasza legiaap (#48) üzenetére


ló úr
őstag

Elvileg a Samukba Gorilla Glass van. A spicamban nagyvalszeg szintén az csücsül,mivel még erővel rányomott kulccsal sem tudtam karcolni a kijelzőjén :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#53) caizzz


caizzz
aktív tag

"samsung branded front cover for the iphone 4" :DDD

a dizájnon nem sokat tököltek a fiúk. de azért elég jó kis készülék. kicsit óccsóbban jó lenne.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#54) bokrosolajos válasza ló úr (#51) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi szépen!

Az Ace-en, ahogy látom Gorilla glass van, a Spicán nem.

(#55) ló úr válasza bokrosolajos (#54) üzenetére


ló úr
őstag

Nemtudom,mégse tudtam kulccsal megkarcolni a Spica-mat,akkor mind1 :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#56) Riverholder


Riverholder
csendes tag

És biztosan 512 MB a RAM? Pár helyen kevesebbet olvastam... Vennék egy ilyet, de 512 alá androidban nem jó menni... :N

Jack River was here!

(#57) Lall válasza bokrosolajos (#49) üzenetére


Lall
veterán

Mert a Spica kezdőára szerinted mennyi volt? Mert, hogy nekem az is volt és 60.000 körül vettem szolgáltatónál. Az új független ára kb. 80 volt. Kicsit nézz már utána a dolgoknak és aztán írogass hülyeségeket. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#58) Valzor válasza bokrosolajos (#49) üzenetére


Valzor
aktív tag

Mert mondjuk jobb nála?

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#59) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Mindenhol azt olvastam, hogy 158 RAM van benne... Bog 512-rol ir. Most akkor mi van?

Bonuszkerdes (foleg Bog-hoz):
Ez a jobb vagy a Defy?

[ Szerkesztve ]

(#60) daninet


daninet
veterán

Hihetetlen, hogy a hátlapra teszik a hangszórót, pont mint a galaxy s-nél. Erről azt kell tudni, ha eltakarod bármivel szinte hangja sincs a telefonnak, a zsbedben nem hallod meg, hogy csörög, az asztalon csak fél hangerővel dolgozik. Elcseszett egy technika na. Az S-ben is gyűlölöm.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#61) Pantal


Pantal
senior tag

320*480 nekem már kevésnek tűnik ehhez a mérethez. :( A 2008-as Iphoneom kijelző mérete is 320*480, 3,5-ös kijelzőn. Most nem fikázni akarok, de én ezt már kevésnek tartom, ezért az árért mehetett volna bele 480*800-as felbontású kijelző. Ha 480*800as kijelzője lenne, egyből váltanék is az Iphoneról erre, de így marad egy használt Galaxy S.. (legalább is tervbe véve)

[ Szerkesztve ]

(#62) ló úr válasza daninet (#60) üzenetére


ló úr
őstag

Érdekes,nekem a Spica-mon is a hátlapon van a hangszóró,még is meghallom mindíg ha csörög,sőt elég hangosan teszi full hangerőn mind ezt.és mindíg háttal van letéve az asztalra,szal nemtom minek parázik mindenki ezen,zsebben is bőven hallható :) Van,vagy volt már neked egyáltalán ilyesmi telód,h véleményt írsz róla,vagy csak puszta szájtépés?

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#63) caizzz válasza ThorsHUN (#59) üzenetére


caizzz
aktív tag

szerintem nem kerdes.. cpu, ram, video, kijelzo, masszivitas..

amugy "278MB of RAM available to the user"

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#64) bence_85 válasza ThorsHUN (#59) üzenetére


bence_85
csendes tag

A telefon feladatkezelője szerint 278 MB RAM van, App 2 SD szerint Total: 180,9 MB Aki ebből megállapítja mennyi, annak egészségére, de biztos, hogy nem 512. Egyébként 512 MB memóriára azoknak van szüksége akik nem tudják mi az a task killer, de lehet, hogy egyszer majd azt is beépítik a gyári androidos cuccok közé..

(#65) Riverholder válasza daninet (#60) üzenetére


Riverholder
csendes tag

Definitív a Defy... Taposás-, sör- és karcálló! Meg erősebb a hardver, nagyobb kijelző, stb... Bár az is tény, hogy a Samsung szebb UI-t tesz a mobiljaiba - persze ez csak azesetben mérvadó, ha nem cseréled le azonnal ADW-re, Launcher Pro-ra vagy valami hasonlóra! ;)

Ez thorshun kérdésére lett volna a válasz, csak mellément! :D

[ Szerkesztve ]

Jack River was here!

(#66) eldiablo válasza Lall (#45) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Érdemes lenne benézned az XDA fórumra. Már 2.3 is elérhető Hero-ra. Amúgy simán 710Mhz-ig húzható és igen komolyan gyorsul a gyári állapotához képest. A teflonos hátlap és a szintúgy karcálló kijelző szerintem igenis jó választás.
De ha már sebesség, akkor ott a Desire. Ha újonnan akar akkor meg a Blade ezerszer jobban megéri. Azonkívül, hogy esztétikusra sikerült, nem egy best buy egyenlőre.

bence_85:
Ezt azok mondják, akiknek nincs 512Mb. :D

[ Szerkesztve ]

(#67) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Azt hiszem megvan barátosném szülinapi ajcsija... Nagyon szépséges kis kézikészülék.Megfelelően erősnek is tűnik,bár kölöktáccs után szinte mindegy :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#68) b4zsi- válasza Pantal (#61) üzenetére


b4zsi-
őstag

Hát nem tudom, hogy érzed kevésnek mivel ennek is 3,5-ös a kijelzője. Magyarul a 2008-as Iphonod meg Galaxy Ace kijelzője teljesen ugyanaz....és itt még Gorilla Glass is van...

Amúgy nagyon vártam már a tesztet, ez és a defy között vacilálok de a Defy odaver neki...(egyenlőre).Majd kiváncsi leszek hosszabb használatokra...

(#69) Pantal válasza b4zsi- (#68) üzenetére


Pantal
senior tag

Volt egy ideig Bladem, a kijelzője valóban gyönyörű. Az után éreztem, hogy az Iphone kijelző felbontása nem az igazi. És tisztában vagyok vele, hogy a kijelző mérete és felbontása teljesen ugyan az, épp ezért írtam, hogy ez szerintem kevés. :)

(#70) Riverholder válasza bence_85 (#64) üzenetére


Riverholder
csendes tag

Androidot használok a G1 óta, úgyhogy ismerem a task killert, meg összes többi optimizáló programot... És bizony, igen, továbbra is állítom, hogy kell az 512 MB, hogy a gép komolyan használható legyen! Erről felesleges vitát nyitni... ;)

Jack River was here!

(#71) Bog válasza ThorsHUN (#59) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

158 MB az elérhető felhasználói kapacitás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#72) plus44


plus44
veterán

Egyetlen baja az ára, am. tényleg elég korrekt kis ketyere.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#73) Jadro


Jadro
veterán

Szép kis kütyü, végre nem csillogós a hátlap sem. A kezdőára ne olyan szép, érdemes várni még a vásárlással, de ezt leszámítva jó lesz ez.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#74) keIdor


keIdor
titán

Hát jó, de XT720-ra nincs support, a Wave meg Bada... nem rossz kis gép ez.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75) r4z


r4z
nagyúr

Szép és jó, de nagyon iPhone 4 kopp a külső :(

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#76) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon jó kis készülék, már egy ideje kinéztem, de azért megvárom amíg lejjebb megy az ára. A QVGA videót viszont nem értem, az X8am is VGA videót vesz fel, nem is rosszul.

Forward thinking. كرر

(#77) daninet válasza ló úr (#62) üzenetére


daninet
veterán

Lehet nem jött ki a szövegből, nekem galaxy s-em van, nem csak én panaszkodok erre, a spica más, otthon van az is, annál ez nincs...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#78) debrejo válasza ló úr (#62) üzenetére


debrejo
senior tag

Egyetértek, SGS-t a hátára téve eskü még "szebben" is szól mintha hátlappal felfelé feküdne. Igaz nekem teljes tokban van. Ace: középmezőnyben jó kis teló...lesz, ha majd lejjebb megy az ára.

(#79) holodp


holodp
aktív tag

Ennyi pénzért C7-est lehet venni 2 év gyári garival, offline navigációval, fm transmitterrel, 8 Gb memóriával, híváskezelő gombokkal, headsettel (akármilyen is).
És még a Nokia áraz túl. :( :DDD

(#80) ben11 válasza holodp (#79) üzenetére


ben11
őstag

..és halott op. rendszerrel.. :U
Én symbián telefonért már nem adnék ki pénzt bármennyire is szeretem az e51-em..

[ Szerkesztve ]

(#81) parkr válasza holodp (#79) üzenetére


parkr
őstag

akkor vegye, akinek kell

(#82) holodp válasza ben11 (#80) üzenetére


holodp
aktív tag

Még két évig foglalkoznak vele, ez még mindig több, mint amennyit az Androidosokra fordítanak. :)) Na de nem offolok itt tovább...

(#83) caizzz válasza holodp (#79) üzenetére


caizzz
aktív tag

szerintem kellett meg egy topik, ahol kelteni kell a nokia feszkot. johogynem az EDOFot is idekeverjuk, ugyis minden post alatt arrol megy a nyigas.. :(((

marakujás kőbányai

(#84) sheep


sheep
addikt

kár a kijelzőért
mégsem fogom a defy-met lecserélni :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#85) Solten


Solten
addikt

Nagyon klassz cucc, az ara ugy is lejjebb megy majd. Egy headset beleferhetett volna, eddig a Samu rendre belepakolgatta a kozepkat. cumoiba az igen jo minosegu fulest...

Saor Alba

(#86) JNSK


JNSK
aktív tag

En vettem egy ilyet es nem bantam meg. Szep is, gyors is... A reckless racing megy rajta, es ez mar eleg is xD Sajnos az enyemnek baj van a jack csatlakozojaval, de azt garival javitjak... Elofizetessel megeri.. amugy most is arrol irok..

[ Szerkesztve ]

(#87) rep3at válasza holodp (#79) üzenetére


rep3at
őstag

Aki C7et vesz az meg is érdemli :) Azt hiszem Androidra több (jobb) lehetőségek vannak offline navigációból.

Forward thinking. كرر

(#88) hodostamas


hodostamas
addikt

Ehhez jár az ingyenes Szervízfutár?
Mert az oldalon a listában nincs benne, ára alapján meg igen csak bele kellene hogy férjen :)

(#89) |AP| válasza hodostamas (#88) üzenetére


|AP|
veterán

Lehet azért nincs benne mert még új készülék. Ha a Galaxy 3 benne van, akkor ennek is benne kell előbb-utóbb :)

(#90) maláj


maláj
őstag

jó kis telefon csak az ára ... de kivárjuk amíg "beáll" ;]

(#91) kolosanyi válasza holodp (#79) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is inkább a C7-est venném meg... Kövezzetek meg, de nekem a Samsungok baromira nem jönnek be. Pedig anno a D600-am imádtam, viszont valahogy mostanában unalmasan néznek ki, és túl is vannak árazva. Általában véve se ér meg ennyit egy ilyen tudású telefon...
Amúgy fogalmam sincs most mit vennék az újak közül. Mindnek van valami hibája. Az ideális telefon mondjuk számomra kb így nézne ki: N8 kamera része, fém ház, tegra2 stb új hardver, kb 4 colos amoled kijelző, és a legfrissebb android. Ja és persze full support jó sokáig. :D Persze ilyen nem létezik...
szerk.: kifelejtettem azt, hogy QWERTY! Mert anélkül nem lehet normálisan gépelni...

[ Szerkesztve ]

(#92) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

No, végre az első alsó/középkategóriás Samsung mobil a Spica óta, aminek 320x480-as kijelzője van. Csak elfogytak a 320x240-es kijelzők a raktárból :D A gyorsabb proci, a nagyobb kijelző, és az 512MB RAM nagyszerű előrelépés, de tényleg csak 158MB belső tárhely van? Meh, az lényegében ugyanannyi, mint ami a Spicámban van, és mivel nem szeretem az apps2SD-t, gyakran helyszűkében vagyok. Mindenesetre végre egy méltó utód a nem véletlenül szuper ár/érték arányú Spica után, már csak ki kell várni, míg az ára értelmes szintre süllyed.

(#93) smkb


smkb
őstag

"A böngészőben gyárilag nincs flash támogatás, pedig a 2.2-es rendszer elvileg tudja ezt, de a Samsung – tekintettel a 800 MHz-es processzor és a régebbi GPU teljesítményére – inkább nem erőltette ezzel a gépet,"

Ez szerintem is félrevezető, mivel az MSM7227 ARM11, így nem is fog menni rajta a HW gyorsított Flash 10.1 támogatás, ha akarja a Samsung akkor sem. Ez nem attól függ, hogy 2.2-es e az android, mert 2.1-en is megy, ha Armv7 proc van alatta... csak Armv7 től felfele támogatja az Adobe (Cortex A8, A9)

(#94) Dhampir válasza Uncool Ben (#92) üzenetére


Dhampir
félisten

"Csak elfogytak a 320x240-es kijelzők a raktárból"

És végre elfogynak ezzel a 320*480-as kijelzők is! :DDD

Bognak gratula a cikkhez, részletes és jó! :C

(#95) imibogyo


imibogyo
veterán

Huhh ez nagyon bejön... :B

Remélem március közepéig magentáék is besorozzák és akkor ő lesz a következő telefonom. Engem a videója nem érdekel annyira, a többi meg tetszik.

(#96) tjb007 válasza rep3at (#87) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ingyen offline navi (nem warez forrásból) Androidra ? Mutasd gyorsan mert ilyenről még nem hallottam.

"Azt hiszem Androidra több (jobb) lehetőségek vannak offline navigációból."

Több ? Lehet csak épp a 2/3 -ával semmire sem fogsz menni. Jobb? Kétlem. A "nagy nevű" navi programok ugyanúgy elérhetőek Symbian -ra mint Android -ra (iGO -t ne vegyük bele mert hivatalosan megvásárolni sem lehet).

(#97) djsunny


djsunny
aktív tag

"A szépen formált burkolat alatt 800 MHz-es Qulacomm MSM7227 dobog, munkáját egy Adreno 200-as GPU, valamint 512 MB ROM és RAM segíti. Ez röhögve meghajtja a 2.2-es Android rendszert, teljesen akadásmentesen fut a Google fejlesztése, nincs gond a menüben, de a multimédiánál sem."

Ez alól kivételt képez az animált, mozgó háttérkép. Ugyanis ha ilyet használunk akkor érezhetően lassul és picit akadozik is a főmenü oldalai közötti görgetés. Látványos ugyan a Live Wallpaper de az lassulás miatt én inkább maradtam a hagyományos háttérképnél. ;)

(#98) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Gyárilag üres, a memóriakártya beszerzése is a mi feladatunk lesz.

Szinte minden külföldi fórumon említik gyári tartozékként a 2GB-os microSD-t.
Illetve a Telenor is 2GB microSD-vel és SD átalakítóval adja.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#99) Lall válasza djsunny (#97) üzenetére


Lall
veterán

"A sebesség kiváló, még a live háttérképek is csak kicsit akasztják meg a rendszert."

Tovább is olvastad a tesztet vagy csak addig a mondatig?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#100) csongi


csongi
veterán

A forma világ egyszerű, nekem! Az anyaghasználat szép! Amúgy tökéletes kis masina lesz ez csak legyen barátibb ára!

Írjál már valamit, kellene a tesztbe:) Ez jó sms váltás volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.