Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) tomiii007


tomiii007
senior tag

n-est is siman vinni-e kéne...

(#402) hodostamas válasza tomiii007 (#401) üzenetére


hodostamas
addikt

persze, csak galaxyS-nél, és a 3-nál is vannak gondok ha N-es módban van használva..
nem tudom ebbe is az a chip került-e.

(#403) öcsi06 válasza Dhampir (#389) üzenetére


öcsi06
tag

Üdv, én vettem hozzá egy AAEP433JBE tipusú fülest és AARM040EBE tipusú adaptert.
A füles még valahogy szól is viszont az adaptert csak úgy lehet használni, hogy zene hallgatás közben nyomom a felvevő gombot, de hogy ez miért van arra nem tudtam rájönni.
Próbáltam az egyik ismerős galaxy s gyári fülesével is és dettó ugyan ez a helyzet. :F

(#404) zsolt.61 válasza ben11 (#398) üzenetére


zsolt.61
tag

Szia ben 11!
Köszi a hozzászólásodat!
A router WPA-PSK/WPA2-PSK védettséget élvezi.9 csatorna van állítva és jelszóval védett.
Azért azt elmondom,hogy a Galaxy S-em az erről a routerról WiFi-zik.
Etért nem értem...

(#405) toshiba300


toshiba300
tag

szép és még jó áron is adják! tesómnak lehet ilyet veszünk majd:)

(#406) FLeMiNG


FLeMiNG
tag

Sziasztok!

Ha jól láttam, több verzió is van ugyanebből a telefonból. Van, ahol fényes a hátlap, van, ahol szürke.
A telenornál melyik verziót adják?
És más különbségek is vannak esetleg?

Köszönöm!

(#407) stul87 válasza FLeMiNG (#406) üzenetére


stul87
tag

A tesztpéldányoknak van/volt fényes hátuk,vagy ha esetleg olyat veszel hozzá. Azóta lecserélték,a sztem nagyon eltalált szép hátlapra. A tnornál a sötét érdes hátlappal adják.

"csak a pubg!" by Sz

(#408) FLeMiNG válasza stul87 (#407) üzenetére


FLeMiNG
tag

Köszönöm!

(#410) ben11 válasza zsolt.61 (#404) üzenetére


ben11
őstag

Csak azért kérdeztem mert ha jelszóval védett és esetleg a jelszóban van ékezetes karakter az szokott bonyodalmakat okozni..Bár ha az SGS jó,akkor nem tudom..

(#411) mycso válasza Dhampir (#409) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem megy más szolgáltató sim kártyájával. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#412) Dhampir válasza mycso (#411) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi az infót, nekem ez nem jelent gondot. :DDD

(#413) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Hello Mindenki! látom mindenről van szó,csak az ace-ről nem. én jövő 7en szeretném megvenni, 90% h meg is lesz, viszont egy olyan kérdésem lenne hogy nokiáról hogyan lehet androidra másolni a telefonkönyvet? eléggé fontos lenne számomra!

előre is köszi! :R

(#414) gabor977


gabor977
csendes tag

Sziasztok!

Galaxy S-sel működik a turbo SIM?
Valami hátránya van a dolognak? (Olvastam olyat, hogy 3G nem megy miatta. Ez igaz? Erre nincs megoldás?)

(#415) Dhampir válasza Sohonyai (#413) üzenetére


Dhampir
félisten

A SIM-kártyádon át is lehet.

(#416) Dhampir válasza öcsi06 (#403) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez marha érdekes. :U

(#417) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Már kétszer volt a kezemben az Ace és nekem nagyon tetszett! :)
A menüje gyors és a kijelzője is szép. Kellemes volt kézben tartani.
Sokan hasonlítják össze pl. egy Galaxy S SAMOLED kijelzőjével, na de nem egy árkategória, tehát szerintem felesleges, és amúgy meg azt is fogdostam már a kezemben és persze láttam is a különbséget, de utána az ACE-t kézbe véve sem gondoltam egyáltalán, hogy rossz a kijelzője, sőt...
Nekem teljesen megfelel az Ace, csak várok még a vétellel egy picit, míg lemegy a kezdeti magas ára. Addig is folyamatosan olvasom a fórumot, h informálódjak... :)

(#418) Dhampir


Dhampir
félisten

Mégsem adom el, nehogy másnak is lefagyjon. :(
A legutóbbi PC-vel való összecsatoláskor lefagyott az alábbi hibaüzenettel:

Bocsánat!
A (z) system folyamat nem válaszol.
Kényszerbezárás Várakozás

Kikapcsolni az egyetlen gombocskával sem lehetett, mert a készenléti menü a háttérben futott a hibaüzenet mögött, miközben az Ace időnként diszkréten megrezegtette magát. Így legfeljebb csak vibrátornak lenne jó. Ki kellett szedni az akkumulátort. Nem élném túl, ha legközelebb az Angry Birds közben történne mindez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#419) Dhampir válasza Sir Sparrow (#417) üzenetére


Dhampir
félisten

A kijelzője kifejezetten szép.

(#420) flash-


flash-
veterán

tényleg rossz a kamerája?
az index szerint rossz:
http://index.hu/tech/2011/02/28/kozepkategoriaban_erosit_a_samsung/

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#421) hodostamas válasza flash- (#420) üzenetére


hodostamas
addikt

Szerintem ez annyira nem rossz :U
[link]

(#422) Dhampir válasza flash- (#420) üzenetére


Dhampir
félisten

Legalább autófókuszos.

(#423) Valzor válasza flash- (#420) üzenetére


Valzor
aktív tag

Nincs semmi gond a kamerájával, csak a videózásban nem nagy ász, de szerintem ez sok embernek nem fontos és lehet, hogy szoftverfrissítéssel javítanak majd rajta. De ezt megvitatták már fentebb :U

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#424) #49227776


#49227776
törölt tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ugye a SAMU eléggé elbasszintotta a procit, de valahogyan megoldható lenne valahogyan a teljes flash támogatás?
valami böngésző pl. skyfire... vagy vmi...?
nem?

(#425) hodostamas válasza #49227776 (#424) üzenetére


hodostamas
addikt

az csak részleges, videókra jó sajnos. Várni kell amíg az adobe megcsinálja a gyengébb procikra való flash-t.

(#426) sgamez


sgamez
tag

Divx es vidieót lejátszik?

(#427) hodostamas válasza sgamez (#426) üzenetére


hodostamas
addikt

sajnos alapból nem.

(#428) sgamez válasza hodostamas (#427) üzenetére


sgamez
tag

De valami progival meglehet oldani?

(#429) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!
Ezt a telót néztük ki, az lenne a kérdésem, hogy jó hangosra be lehet-e állítani (idegesítően hangos pl), mert az én kis feleségem táskájában tartja a telefonjait, és nem hallja meg, ha csörög, legalábbis a mostani htc diát... :F
üdv
Mr

(#430) Valzor válasza Magicrat (#429) üzenetére


Valzor
aktív tag

Ebben a videóban kiemelik, hogy a hangszórók olyan hangosan is tudnak szólni, ahogy egy "átlag" telóban nem. Tesztelni nem tudom neked sajnos :DDD [link]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#431) hodostamas válasza sgamez (#428) üzenetére


hodostamas
addikt

vannak lejátszók amik viszik, csak kérdés a telefon procija elég erős-e. Ezt viszont nem tudom.. :(

(#432) nozs23 válasza sgamez (#426) üzenetére


nozs23
addikt

Marketből leszeded a rockplayert, az lejátsza nekem.

(#433) sgamez válasza nozs23 (#432) üzenetére


sgamez
tag

Azért kérdezem mert most Galaxy 3am van és az viszi. Meglepődnék ha ez meg nem :DDD
Csaknem gyengébb mint a G3??

[ Szerkesztve ]

(#434) hodostamas válasza sgamez (#433) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem gyengébb, csak nem kapta meg beépített divx lejátszást..
(valahol azt olvastam, ahhoz hogy jól menjen gyárilag, súlyos pénzt kell fizetni G-nek hogy direktbe hozzá tudjanak férni a telefon hardveréhez a codec miatt)

[ Szerkesztve ]

(#435) Dhampir válasza sgamez (#433) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem elég, ha a Snake-et viszi. :DDD

(#436) Dhampir


Dhampir
félisten

Nagyobb kapacitású akkumulátor jobb lett volna bele.

(#437) bence_85


bence_85
csendes tag

Lehet rajta filmet nézni, mivel tegnap kipróbáltam (pl. Rockplayer kell hozzá) Szépen vitte a videokat, akadás nem volt. De azért ekkora kijelzőn filmezni csak végszükség esetén javaslom :D mivel a mozifilmek felbontása általában széthúzottabb a telefon képernyőjénél, így még alul fölül levág egy csíkot. Persze be lehet állítani, hogy ne, de akkor lófejűek az emberek :)

(#438) svili válasza nozs23 (#189) üzenetére


svili
tag

A màrcius 1-i dátummal kiadott üzleti készülék árlista szerint a Galaxy Ace bruttó ára 65 990 Ft..
Én is rögtön átveszem tőled a készüléket 40 000 Ft-ért - természetesn számlával, gyári garanciával...
Ne röhögtessük már egymást........

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#439) daveed válasza öcsi06 (#403) üzenetére


daveed
tag

Egyertelmuen nem a telefonhoz valo az adapter.
Valoszinuleg felcserelte e polusokat a samsung ebben a telloban, vagy mashogy mukodik a headset felvevogombja, mint mas samsung telloknal.

(#440) nozs23 válasza svili (#438) üzenetére


nozs23
addikt

Mobil online 3gb-al tudtam 25-ert beszerezni. Kisvallalkozok->akcios arlista.

(#441) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Mit van mindenki fentakadva hogy 65? teljesen normális ár érte! menyi volt pl egy lg gt540 amikor bejött? ugyanennyi, és még butább is volt. ok, van egy zte blade, ami azért ennyi mert ismeretlen cég és igy akarnak teret hódítani.senki ne higgye azt hogy a zte amint megszedi magát olcsó marad! a samsung meg ennyiért adja. akinek kell megveszi akinek nem,az meg nem. ennyire egyszerű.... :W

(#442) öcsi06 válasza daveed (#439) üzenetére


öcsi06
tag

Valószínűleg igazad van, csak azt lenne jó tudni hogy akkor melyik jó hozzá, mert van egy pár más tipusú samsung adapter is. Egyébként nem értem a gyártókat semhogy, miért gyártanak ezer fajtát, hogy nem kompatibilis egyik a másikkal.

(#443) pista59 válasza Sohonyai (#441) üzenetére


pista59
senior tag

A ZTE legfeljebb neked volt ismeretlen. Azt hiszem, jelenleg a 4. legnagyobb mobilgyártó.
(de igazad van, nálunk kevésbé volt ismert)

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#444) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

pista59 : igen, erre irányult a kifejtés...

(#445) JNSK válasza öcsi06 (#442) üzenetére


JNSK
aktív tag

sajnos ha a headset rosszul szol es a felvevogomb nyomvatartasa alatt jol, az bizony szerviz... ugytunik ez szeria hiba.. :-( en holnap viszem szervizbe..

(#446) dave_gahan válasza mycso (#388) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

OK, de a vita éppen abból indult ki, h android-os oprendszernél az ébresztés miatt mégsincs választási lehetősége annak, aki ki szokta kapcsolni a telefonját...
én is kikapcsolom éjszakára, mert régi beidegződés miatt nem szeretem, ha a fejem mellett egyfolytában bekapcsolt készülék figyel. nem azért, mert hívnának, v. ilyesmi és nem is a fogyasztás miatt. tehát ezen a repülőmód sem segít.

(#447) daveed válasza JNSK (#445) üzenetére


daveed
tag

Annyi az egesz, hogy 4 poluson kell atvinni 5 "dolgot": jobb, bal, mikrofon, fold, felvevo gomb.
Mashogy oldotta meg a dolgot a samsung, mint eddig ezert mukodik forditva a gomb, mint ahogy kellene.

Hozzateszem, hogy ez csak az en feltetelezesem.

[ Szerkesztve ]

(#448) öcsi06 válasza JNSK (#445) üzenetére


öcsi06
tag

Szerintem ez nem hiba, vissza vittem a boltba ahol vettem és kibontott egy vadi ujjat az eladó, azzal is ugyan ez volt. Még jó hogy nem adtam be szervízbe. Úgy gondolom ez azért nem véletlen. Azért kíváncsi leszek neked mit mondanak. Azt lenne jó tudni ahol adnak hozzá fülest az milyen tipusú.

(#449) janos1988 válasza parkr (#219) üzenetére


janos1988
addikt

De akkor ez most kajak nem is fogja tamogatni a flasht?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#450) hodostamas válasza janos1988 (#449) üzenetére


hodostamas
addikt

sajnos kajakra :( talán év végén. kis flash felvilágosító hogy miért nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.