Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) _seth_


_seth_
veterán

Udv az acerol. Eddig tetszik a telo.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#652) TazLeacher válasza chop (#650) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, lényegében.

Elmész, aláírod a 2 évet, és fizeted a havi telószámlát. Ha közben meggondolod magad, akkor eladod a telefont, veszel másikat. A lényeg, hogy 2 évig fizesd az aláírt számlát.
(Megj.: azt nem tudom, hogy "jogilag" 2 éven belül eladhatod-e a telefont, vagy sem, de én már csomószor csináltam ilyet).

Igen, hasonló lehetőségem lenne, kb. 50 között tudnék venni ilyen telót. Szintén cégre, flottaszerződéssel. A pontos összeget még nem kérdeztem le, de úgyis legkorábban jövő hónapban lépnék, addig ráér. Olvasgatom a topic-ot, és gyűjötm az infókat.

Igazából az a kérdés, amit már Te is említettél. Blade-et 20K-ért tudnék venni. Valóban ér +30K-t ez a teló? Kinézetre 100x jobban tetszik, tudásban kb. azonos, talán kicsit izmosabb. Bár nem egy komoly összeg a +30K, ha mondjuk 2 évig megvan, és szereted a telót, de azért elgondolkodtató. (Mondjuk a +30K-ba még beleférne egy VGA csere is... ;] )

Még valami: miért ilyen drága cégre? A webshop-ból 56K annak aki besétál az utcáról...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#653) chop válasza TazLeacher (#652) üzenetére


chop
őstag

Szerintem ugyanannyi, csak webshopból rendelve kapsz 5% kedvezményt, ilyet meg ugye céges/alapítványi flottában nem tudsz csinálni.

(#654) sga24


sga24
csendes tag

sziasztok.
nekem is megtetszett ez a kis droid, ez lenne az első droidom, szóval, eléggé szétnéztem a palettán, hogy mit-mennyiért-hogyan, stb.... de valahogy mindig visszatértem erre a telóra :DD.
eléggé újonc vagyok, ebben a témában, szóval csak a tesztre és a hsz-re tudok támaszkodni.

- szerintetek, ez meg fog érni/élni egy 2.3-as Gingert, vagy hagyják a Froyoban "úszkálni" az embereket???
- a kamera annyira nem érint engem, mármint a videózési képesség, mert nem vagyok az a kattintgatós fajta. ( bár ha frissíteni fognak, remélem ezzel is alkotnak valamit )
- az aksi már kicsit aggaszt, mivel nekem eddig, még ilyen "egyszerű" telefonjaim voltak, és 5-6 napot bírtak azért rendesen, így ez a naponta, vagy 2naponta töltés furcsa lesz.
- arra lennék kíváncsi, hogy a játékok mennyire fogyasztják az aksit, mert ahogy olvastam, a wifi eszi rendesen, meg hát TFT, ami szintén tud zabálni. :O ( jó lett volna bele egy erősebb aksi!)
- ja és persze, hogy a játékokat mennyire viszi, hogy nem akadnak rajta!!!????? (mondjuk egy izmosabb játék, bár még nem tudom mi számít annak, de pl: asphalt 5 vagy NFS vagy ilyesmik...?)

előre is köszönöm a válaszokat a kedves tulajdonosoktól, és hozzáértőktől! :R :R

(#655) legiaap válasza sga24 (#654) üzenetére


legiaap
nagyúr

- 2.3-at szerintem nem fogja megkapni, max. ha csak hozzáértő emberkék nem hekkelik rá
- a kamera szerintem elviselhető képeket lő, nincs vele nagy baj
- aksi átlagos szerintem; A wifi eszi a legjobban amúgy; ha lelépsz a 3Gr-ől és wifi sem megy, a kijelző fényerejét is mondjuk a felére veszed, akkor szerintem 2-3 napot ki lehet vele húzni átlag használattal; nálam ez a Spicánál így van, ez sem sokban különbözik
- játékok terén tuti több minden elfut ezen, mint mondjuk a Spicán, de azért csodát ne várjunk ettől sem; a komolyabb játékok itt is akadni fognak

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#656) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

tuti megkapja a 2.3-at. idei készülék, és a paraméterei is megvannak hozzá. ráadásul a samsung gyártja a google telót is most már, így ők jutnak legelőször hozzá a szoftverhez. logikus....
mellesleg ez a 2.3 nem egy nagy eresztés szerintem h ennyire várni kelljen

[ Szerkesztve ]

(#657) effendi2 válasza Sohonyai (#656) üzenetére


effendi2
tag

Hát ja, az Eclair-Froyo váltáshoz képest semmiség.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#658) _seth_ válasza _seth_ (#651) üzenetére


_seth_
veterán

Fekete nyákos i-smart turbo simmel működik az okosítás. Kapott egy Bugatti tokot, benne a 8 gigás micro sd, egy darabig ez lesz...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#659) sga24 válasza legiaap (#655) üzenetére


sga24
csendes tag

köszi!! :R

hát mivel ez lesz az első droid, ha meglesz, akkor elején tuti nyúzni fogom eléggé... :D
aztán majd csak beáll az aksi. azért remélem 2 napot ki tudok vele húzni, átl. használattal.

meg persze, most azt se vágom, hogy a mi térségünkben, mért ilyen "kis csomaggal" adják az ace-t... mármint más országokban, különböző hátlapok, headset... rólunk meg elfeledkeznek :/ :O

(#660) TazLeacher válasza sga24 (#659) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ma beugrottam egy T-pontba megtapizni a telót. Eldöntöttem ilyen lesz. Nem kell nekem a +hátlap, amit pl. említettél, mert nagyon f@sza a gyári. A helyett egy fényes fehér/fekete szerintem elég gyenge eresztés lett volna. A headset tényleg baki, már annak aki használja (használná)...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#661) legiaap válasza sga24 (#659) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én a fülest sajnálom a legjobban.
Az aksi kb. 1-2 hónap után beáll a véglegesre, meg addigra már kevésbé is fogod nyomkodni.
De a nettfüggőknek naponta kötelező tölteni.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#662) _seth_ válasza legiaap (#661) üzenetére


_seth_
veterán

Fülest én pl nem hiányolom mert úgyis 6e ftos pana fülessel hallgatom de ez meg elég ritka :D

De valóban vicces, hogy lassan már csak egy mekis sültkrumplis zacsiban adják :D Vagy úgy is mondhatnám, hogy bigmac dobozban :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#663) _seth_ válasza _seth_ (#662) üzenetére


_seth_
veterán

Turbo Simhez még csak annyit, hogy azt hiszi a telefon, hogy Roamingol mert ott van a térerő mellett az R betű, de közben vodafone HU a hálózat :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#664) sga24


sga24
csendes tag

a hátlap nekem sem gond, mert legalább nem gyűjti az ujjlenyomatokat,
( csak arra akartam utalni, hogy rólunk jól elfeledkeznek.. - kíváncsi lennék a területi elosztás logikájára :) )
de a headset-et akkor is sajnálom, jó bár nem használom a mostanit, de azért mégiscsak, naaa..... :)) :))

de ezt leszámítva, nekem nagyon bejön ez a kis samu. :DD
első droidnak perfect. :D :B

(#665) sga24 válasza _seth_ (#662) üzenetére


sga24
csendes tag

ez a mekis hasonlítás nagyon jó!! :R

(#666) fmsteve


fmsteve
csendes tag

Ma én is megtapiztam egy telenor üzletben. Nagyon bejön a teló, nekem is ez lesz az első androidos telefonom.
Már csak arra várok, h elkezdje árulni a Vodafone is és akkor egy smart 200as csomaggal rávetem magam :)

[ Szerkesztve ]

(#667) TazLeacher válasza fmsteve (#666) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én úgy látom, hogy bejött a cikk jóslata, mert bejön a népnek. Ha minden jól megy, nekem is ez lesz az első Androidos telóm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#668) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

ezt vegyem, vagy az LG Optimus One-t? :O hmmmm hmmmmm

(#669) tomiii007 válasza fmsteve (#666) üzenetére


tomiii007
senior tag

azt várhatod :D

(#670) Sohonyai válasza CoolBoy323 (#668) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

ezt... igaz van egy 10-es köztük,de 0,3 al nagyobb az ace kijelzője, 200mhz-val a proci, villanó és stb... sztem az optimus one ronda is, de ez izlés kérdése.

(#671) fmsteve válasza tomiii007 (#669) üzenetére


fmsteve
csendes tag

miért?

(#672) _seth_


_seth_
veterán

Ha tokba teszem a telefont és úgy a zsebembe van, hogy benyomódik a kikapcs gomb és akkor bejön ugye a menü, hogy kikapcs-adatkapcs-repülőmód stb, lehet valamit állítani rajta, hogy ha le van zárva olyankor hosszú nyomvatartásra ne hozza be ezt a menüt?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#673) CoolBoy323 válasza Sohonyai (#670) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a proci ugyan az, csak más órajelen... ergó az LGt is felhúzhatom erre a szintre...

a 0.3 col meg elhanyagolható, szal ez sem szempont, és a kamera ebben is hulladék, az LGben is... mobilt nem fotózásra kell venni, szintén nem szempont...

más érv e mellett? :)

(#674) mycso válasza CoolBoy323 (#673) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hidd el, ha mind2 a kezedben van, bizony sok az a 0.3 coll...
Most itt előttem van egy lg arena, galaxy ace, nokia N8, SEx10 bizony az x10 kijelzője igen csak nagy a többihez képest....pedig számokban kifejezve elhanyagolható.

A fényképező a samsungba jó, az lg-be nem tudom...

Viszont ha téged ez a 2 dolog abszolút hidegen hagy akkor az ára miatt az LG a befutó...

mod.: amikor vettem a samsungot, előtte én LG optimus GT540-et akartam, pl: annak is nevetségesen kicsinek tűnt a kijelzője a samsungé mellett.
Mondjuk a végét azt osztom, az x10-et már fogni sem olyan egyszerű egy kézben, elég széles... :))

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#675) CoolBoy323 válasza mycso (#674) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

most Pulseom van, de fogtam már LG méretű kijelzős telót (LGt még nem, sehol sincs :W )

nekem nem nagy gáz a méretkülönbség...

az akksi inkább érdekelne, h a samu hogy bírja? lehetséges hozzá később nagyobb akksi?

(az X10 brutálisan nagy... az már nekem túlságosan nagy...)

és természetesen köszi a segítséged!! :R

[ Szerkesztve ]

(#676) _seth_ válasza mycso (#674) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem Galaxy i7500 3,2" után az Ace 3,5" sokkal nagyobbnak tűnik! (de még öcsém 3,2" spica kijelzője is látványosan kicsi :) )

Jah: amoled vs ace, ez fényesebb, többet fogyaszt ugyanakkor az amoleden a fekete az fekete itt pedig szürke de olyan hatalmas eltérés nincs, ezek az új tftk is jók már nagyon.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#677) Juvi


Juvi
tag

Sziasztok!
Füles kérdéshez: végül is az a lényeg, hogy fehér színnel elválasztott jack-es headsetet kell hozzá talánom?
Hangos navigációt lehet hozzá szerezni?
Köszi,
J.

(#678) Sohonyai válasza CoolBoy323 (#673) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

nem véletlenül van az egyik 800on a másik 600on :D nem jókedvből tették egyiket se arra amin van. a 0,3 van akinek fontos van akinek nem,én pl pont ezért döntöttem e mellett. a villanóról beszéltem nem pedig a kamera minőségéről. figyelj arra is amit írok ne csak okoskodj :D.
a wifi nem támogatja az "n" szabványt sem, a samsung igen. 262 ezer szint tud, a samsung 16 milliót, ( tudom, nem feltünő ennél a mennyiségnél már,de te kérdezted ) összességében jobb. megéri a 10rugó különbözetet, de persze mindez csupán tényekkel alátámasztott személyes vélemény.

(#679) CoolBoy323 válasza Sohonyai (#678) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem okoskodom, csak okos vagyok :P és szerény :D

miért van egyik 800on, másik 600on? nah erre adjon nekem bárki értelmes logikus választ...

a villanó az a kamerához tartozik... és felesleges rá... mit érsz vele el? semmit :D

nekem a legnagyobb gondom a külsejével van (de ez végülis mellékes, bár a hátlap elég kényes ahogy olvastam, gyűjti az ujjnyomokat és -lenyomatokat!) a másik hezitálási pontom az akksi... elég kicsi (értsd kevés mah-s) mégis tovább bírja, mint a nagyobb LG P500é (papíron bírja tovább)

az N-es szabvánnyal se sokmindent lehet elérni, nem lesz attól gyorsabb a net gyakorlatilag...

köszi a véleményed természetesen :R

[ Szerkesztve ]

(#680) meili válasza CoolBoy323 (#679) üzenetére


meili
tag

Ha neked minden lényegtelen, akkor válaszd az LG-t, 10-essel olcsóbb.
(Villanót pedig tudod "zseblámpaként" használni.)

(#681) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!
Vettem ma egy ilyen telót és szeretnék az SD kártyára USB-n kábelen keresztül zenét másolni de nem tudok, mert "az eszközillesztő telepítése sikertelen" (W7)!
Mi a teendő? A hibaelhárítás, eszközillesztő frissítése nem működik. A telefon nem ír ki semmit ha USB-n csatlakoztatom csak tölt...
Előre is köszi a segítséget!

(#682) öcsi06 válasza csokoládé13 (#681) üzenetére


öcsi06
tag

Kell hozzá a samsung kies progi a honlapjukról letöltheted.

(#683) öcsi06 válasza CoolBoy323 (#679) üzenetére


öcsi06
tag

A hátlap abszolút nem kényes és nem fényes az ujjlenyomat megsem látszik rajta mert nem sima.

(#684) csokoládé13 válasza öcsi06 (#682) üzenetére


csokoládé13
tag

Áldott legyen a neved!

(#685) janes74 válasza CoolBoy323 (#673) üzenetére


janes74
senior tag

0.3 coll nem elhanyagolható.A valóság mást mutat mint a számok.Vegyél 3210-es nokiat.:)

[ Szerkesztve ]

(#686) CoolBoy323 válasza öcsi06 (#683) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

tesztben pedig azt írták, h kényes :O

akkor már csak az akksi idő érdekelne, h vajon mit tud...

köszönöm a segítséget, sikerült kellőképen elbizonytalanítanotok, h mit vegyek :D

(#687) bence_85 válasza csokoládé13 (#681) üzenetére


bence_85
csendes tag

Ha csatlakoztatod, a telefonon a felső információs sávot lehúzva ki tudsz választani 2 lehetőséget, az egyiknél kiírja hogy "segítségével fájlokat másolhat a készülékre" tehát külső adattárolóként megnyitja a kártyát. Ezt a lépést lehet hogy kihagytad, nem hiszem hogy ez a Kiestől függ, bár nekem is fent van a gépen és semmire nem használom, mert macerásabb, mint ráhuzni a fájlokat a memokártyára. Tehát ehhez a Kiest meg sem kell nyitni, a háttérben sem fut mert kigyomláltam, és ugyanúgy W7 oprendszerem van.

(#688) jossi86


jossi86
csendes tag

Sziasztok!
Én már rávetettem magam,igaz nem nyomkodtam meg sehol hogy felmérjem..T-Shopból rendeltem,2 év hűség,ugyan ez a díjcsomagra is.
Elvileg ma hozza ki a DHL,kiváncsi vagyok már nagyon.
30 ezer ft kauciót kérnek ha nem vagy előfizető a Trémobilnál.

Galaxy Ace

(#689) bence_85


bence_85
csendes tag

A kamerát tegnap próbálgattam - végre sütött a nap rendesen - és meglepően jó képeket produkált. A belső térben készültek csak átlagosak, a vaku azért jól jön, de elég gyengus. Zseblámpának jó lesz, ha találunk végre olyan programot ami működteti (pár hét sztem).

Jó lenne ez a panorámakép funkció is, de nem értem hogy miért ilyen tré felbontású képekből rakja össze. Egy sima kép 2000 KB, egy panorámakép, amit 8 darabból rak össze meg 200 KB. Természetesen használhatatlan ha bele mer nagyítani az ember. Erre tud valaki megoldást? (próbáltam keresgélni a beállításokban, de nem engedi változtatni a felbontást ha a panoráma mód be van kapcsolva - vagy én vagyok balf__)

[ Szerkesztve ]

(#690) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Azt vegyed amelyik neked kell, ha már minden m1 alapon megy :( te tudod.
nekem van ilyen telón, a hátlap pont h nem kényes, hanem gumírozott és teljesen jó.akksi? nekem 2napokat bír közepes használattal, eleinte 1,5 volt erős használattal.

(#691) marcok81


marcok81
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapelőtt vettem egy ilyen telefont a Telenor-nál. Azóta csak a baj van vele. Mobilinternet lett csatolva az előfizuhoz, hogy kihasználhassam az Android-ot, de sajnos nem csak ez a baj. Egyszerűen nem tudok vele hívást fogadni. Folyamatosan hangpostát jelez, pedig maximumon van a vétel. Visszavittem, pordukálta a hibát, de másik SIM kártyával (és a volt barátnőmével) nem. Azt mondták a SIM-em rossz. Ki is cserélték, de semmi, pedig már átállt a hálózat a régiről. Ami viszont furcsa, hogy sem a 3G elérést, sem a mobilnetet nem tudom elérni. Ma viszem vissza újra, de nem hiszem, hogy bármit is tudnak rá mondani! Valakinek volt esetleg ilyen gondja?!

A telefon egyébként nagyon jó...csak egy kicsit dühös vagyok most, mivel 2-3 évente cserélek telefont, és úgy tűnik, hogy az E51-es Nokia veri az új vasat.

(#692) Sohonyai válasza marcok81 (#691) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

szia. nekem is erre a hónapra van rajta mobilnet, javasolok egy progit, amivel be tudod állítani h ne menjen fel automatikusan a netre: APNdroid. egy narancs kocka benne 2 fehér nyillal, a marketből ingyen le tudod szedni, felteszed és kész, kiveszed a 3g/edge csatlakozást!

a többi hibánál értetlenül állok, lehet h csak valami apró beállítás van, mindenesetre vidd el, 3 napon belül kérhetsz újat!

(#693) chop


chop
őstag

Szerintetek ez 60-ért újonnan vagy Galaxy S 80-ért használtan?

Tegnap voltam az Astoriánál és vesztemre megnyomkodtam a Galaxy S-t is. Brutálisan bejövős.

(#694) jossi86


jossi86
csendes tag

Hát én nem vennék használtan ilyen "drága" telefont az tuti.Am nekem is nagyon bejött az S csak 15 ezer ft-os díjcsomaggal adták volna,23 ezer kezdőrészlet,+40 ezer ft kaucióval pff...

Galaxy Ace

(#695) öcsi06 válasza bence_85 (#687) üzenetére


öcsi06
tag

Én xp-t használok és amíg nem volt fenn a kies fel sem ismerte se a telefont sem a memo karit. A felső infósávot lehúzva sem ajánlott fel ilyen lehetőséget.

(#696) Helmoras


Helmoras
őstag

A telefonhoz esetlegesen készülő kiegészítők érdekelnének.

Az első kicsit hülye kérdés valszeg költői, alapból van a telón védőfólia? ha nincs illetve ha van is, lehet venni + ba valahol?

A következő: esetleg van tok hozzá?

Illetve a harmadik hogy van-e lehetőség nagyobb akkumulátort vásárolni bele, ha igen hol?

Aki képben van-e téren dobjon nekem legyen szíves linkeket a fenti témákra ide vagy privibe.

Köszönöm

(#697) legiaap válasza chop (#693) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor már inkább újonnan egy Galaxy S.
:D
Rádobsz a 80-ra még egy kicsit és megkapod függetlenül.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#698) Sohonyai válasza Helmoras (#696) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

edzett üveg van rajta, csak lehúzás a fólia, felesleges. ha a fórumban előrébb keresel találsz is videot róla, én tettem ki.

tokot tuti kapsz, a nagyobb teljesítményű akksi pedig passz

(#699) chop válasza jossi86 (#694) üzenetére


chop
őstag

Azt írta a srác, hogy karcmentes a telefon, de a fene tudja...

(#700) chop válasza legiaap (#697) üzenetére


chop
őstag

A 80 nálam egy lélektani határ, afölé telefonvásárlást illetően nem szeretnék menni. Ha jól tudom, akkor ez is független lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.