Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) kmarci25 válasza ktomcat (#31999) üzenetére


kmarci25
veterán

Ne viccelj már. Tessék: ace 2 egyszer, meg még egyszer.
Neked meg a mobilos el akarja adni a sima ace-t 23-ért mi? Röhej. Kerüld el a mobilost, itt a sok ingyenes apróhirdetési oldal, intézd inkább azokon magadnak.
Ha két évente veszel telefont, akkor ne olyat vegyél, ami már most is idejétmúlt. Meg egyébként nem csak Samsungban lehet ám gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32002) ktomcat válasza kmarci25 (#32001) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszönöm a linkeket meg mindent, de ahhoz hogy legyen annyim amennyi kell hozzá még átkéne "vernem" valakit azzal hogy eladom neki huszonixért ezt a csodálatos I verziót. És alapvetően kevés az esélye h bárki is rákattanna mivel elég sokan szeretnének megválni az I-től, a telós csávónál meg annyival mégsem kell rádobnom. És az újabb verziókkal meg az a bajom hogy már ott is kezd minden gömbölyű lenni ami nekem nagyon nincs az ínyemre, az ace meg pont kézre illik, kicsit szögletesebb és jó tapizni a hátlapot :D A romolása meg kb. ugyanaz mint az I-nek így még az sem áll fent h kezdhetek mindent újra betanulni (persze lehet h lesz majd pár kérdésem, pl a párral feljebbi playstore-os dolog, cronmodnak melyik a jó változata erre a telóra?).

[ Szerkesztve ]

(#32003) ktomcat válasza ktomcat (#32002) üzenetére


ktomcat
senior tag

int2ext+ vagy int2extv2-t javasoljátok használatra?

(#32004) -PLevi- válasza ktomcat (#32003) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Itt többen is használtuk(juk) az int2ext+-ot. Ezzel nem volt senkinek sem problémája, a másikat még nem próbáltam. :)

(#32005) ktomcat válasza -PLevi- (#32004) üzenetére


ktomcat
senior tag

ne is próbáld, nekem egy resi után az appok fele eltűnt (néhány a gyáriak közül is) és tehettem újra a romot :U A +os-t most laktam be, de félek a resitől :DDD

(#32006) vadkörte válasza ktomcat (#32005) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha mindenáron CM-et akarsz használni, használd Ronin Xperion v5-ét.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#32007) -PLevi- válasza vadkörte (#32006) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Azt írta, hogy i-s készüléke van!

Arra még véletlenül se!! :(

(#32008) vadkörte válasza -PLevi- (#32007) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen, de azt is írta, hogy mókol egy simával.

Üdv. V. Körte

(#32009) -PLevi- válasza vadkörte (#32008) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Figyelmetlen voltam, ne haragudj! :B

(#32010) vadkörte válasza -PLevi- (#32009) üzenetére


vadkörte
addikt

"...ne haragudj..."
TE!!! :DD :DD

Üdv. V. Körte

(#32011) ktomcat


ktomcat
senior tag

i-s készülékem volt de mától simám van :) a "ha mindenképpen cyanogenmod"-ból arra következtetek hogy szerintetek nem ez a jó irány ennek a telefonnak a romolásában, ezt jól gondolom?:D

edit: párral fölöttem azt írták h hívás közben elég halk a hang xpreionnál, ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#32012) kovicska


kovicska
aktív tag

Sziasztok !
Segítsetek, fiamnak meghalt a telefonja, át kellene roomolnom, de sehol nem találom a több filés roomot, tudnátok egy linket adni, ahonnét letudom tölteni. ?
Nagyon megköszönném

Mortui Vivos Docent

(#32013) ktomcat válasza kovicska (#32012) üzenetére


ktomcat
senior tag

én erre az oldalra tippelnék de még "új" vagyok itt és nem biztos hogy ez a legtutibb segítség

(#32014) kovicska válasza ktomcat (#32013) üzenetére


kovicska
aktív tag

Sajnos innét nem tudom letölteni.

Mortui Vivos Docent

(#32015) Farkas86 válasza kovicska (#32012) üzenetére


Farkas86
senior tag

Használj egy fájlos romot.

ktomcat: A CM-rom a jó irány. :) Az Xperion romnak nem halk a hangja hívás közben. Valószínűleg aki írta korábban az elfelejtette feltekerni a hangerőt. Az 5830-on most is az van csak a tárhelynövelő szkript nélkül.

(#32016) vadkörte válasza kovicska (#32012) üzenetére


vadkörte
addikt

EZ elméletileg egy négyfájlos 2.2.1, ez wipe-ol a telepítés végén. Kell még rá egy 2.3.6 is, én EZT ajánlom.

(#32011) ktomcat:
Használtam a v3, v4.0, v4.2 és a v5-öt és egyik sem volt halk.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#32017) kovicska válasza vadkörte (#32016) üzenetére


kovicska
aktív tag

Nagyon köszönöm, már töltöm is le.
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#32018) ktomcat válasza vadkörte (#32016) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszi szépen az infót mindkettőtöknek, amennyiben ezen yutub videó alatti linkről töltöm le az a rendes változata lesz? Holnap neki futok valószínűleg, mára eleget romoltam vele :) A jelenlegi romhoz hozzávolt csatolva a fire kernel (oc-vel tettem fel), ez jónak számít? az I-s tesóból kimentettem az akksit, az előbb 4p alatt 10%ot esett, ez a fire kernel miatt van vagy battery drainem van vagy nem jó bele az I-s akksi (bár ez utóbbit nehéz elhinni mivel ugyanolyan méretű és teljesítményű)? jól sejtem a a 7.2-es romok lesznek a legstabilabbak?

[ Szerkesztve ]

(#32019) Farkas86 válasza ktomcat (#32018) üzenetére


Farkas86
senior tag

Keresd meg itt az eredeti linket, mert van hozzá egy sms app javító zip is. Azt is rakd fel a rom után.

(#32020) vadkörte válasza ktomcat (#32018) üzenetére


vadkörte
addikt

INNEN szedd le!

Ha az akku 1350 mAh-s és EB494358VU akkor kompatibilisek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#32021) ktomcat válasza vadkörte (#32020) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszi szépen, akkor beleillik az akksi ezek szerint buherálni kell még vele :) A fixek közül mindegyikre szükség van? Melyik milyen hibát javít? az mms apk gondolom akkor biztos h kell h ha smsjavítió

[ Szerkesztve ]

(#32022) Farkas86 válasza ktomcat (#32021) üzenetére


Farkas86
senior tag

Csak az CM7-MMS-APK.zip kell, a többi nem.

(#32023) ktomcat válasza Farkas86 (#32022) üzenetére


ktomcat
senior tag

köszönöm szépen xedszerre is :) Az akksi szerencsére beállt most már nem zuhan a görbém :)
Az oc-n van értelme állítani? egyszer felhúztam 960ig de utána 2 gyors reboot lett az eredmény és teljes káosz :D

(#32024) vadkörte válasza ktomcat (#32023) üzenetére


vadkörte
addikt

"Az oc-n van értelme állítani?"
Ahogy érzed. Sokkal fürgébb nem lesz, cserébe sokkal jobban merül. 1x felhúztam 920MHz-re telepítések idejére, de töltőn is merült a telefon. :DDD Így ment vissza 800-ra.

Üdv. V. Körte

(#32025) kmarci25


kmarci25
veterán

Ha valakinek kéne. Bitdefender androidra, fél évig, ingyé. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32026) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Még telefonon nem frissítettem romot, így elég alap kérdéseim vannak. Az 1.hsz elolvastam, de inkább megkérdezném amiben nem vagyok biztos.
Telefonomra szeretnék 2.3.3. helyett 2.3.6. feltenni. Linkelnétek egy gyári romot ami megfelelő?
A telefon gyárilag független voda-s kártyával használom, ez befolyásolja milyen rom kerülhet fel rá?
A telefon root-olt, ez szerepet játszik a frissítésben?
Illetve memóriakártyát frissítés alatt vegyem ki?
A frissítéshez az 1.hsz-ben lévő leírás jó vagy változott azóta valami vagy az naprakész?
Köszi előre is a válaszokat.

(#32027) Farkas86 válasza Daneee14 (#32026) üzenetére


Farkas86
senior tag

A samfirmware.com oldalon megtalálod a romokat, mindegy melyiket rakod fel, csak európai legyen. Az első hsz ben ha jól tudom több fájlos leirás van, a mostani romok egy fájlosak, de könyen találsz egy fájlos leirást is, még video is van. A root nem számit, de ujra kell utána rootolni. Odin elött és után csinálj factory resetet. Sd és sim maradhat a teloba.

[ Szerkesztve ]

(#32028) Daneee14 válasza Farkas86 (#32027) üzenetére


Daneee14
tag

Köszi, annyi kérdésem maradt még hogy ops fájlt mindegy melyiket töltöm le, mert a romban nem volt benne. Ami 1.hsz-ben van azok bármelyik jó?

(#32029) Farkas86 válasza Daneee14 (#32028) üzenetére


Farkas86
senior tag

Itt az odin+cooper ops:

https://db.tt/rkkeiasH

(#32030) ktomcat válasza vadkörte (#32020) üzenetére


ktomcat
senior tag

na felraktam az xperiont, igazából bármit csinálok vele bootloopot kapok miután felrakom az init2ext-es növelés (annál a verziónál ami az előzőn működött). Amúgy sebességre jónak tűnt, van benne vm heap size növelés is már csak a statusbaros brightness csúszka hiányzik nekem belőle :)

(#32031) ronin79 válasza ktomcat (#32030) üzenetére


ronin79
őstag

Ezt megtaláltad a fórumon és olvastad? Amarullz!!! :W úgyhogy ennél a romnál gyorsan felejtsd az int2ext-et, tárhelynövelés alapból megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#32032) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Sziasztok !
Rég jártam itt, de most ismét elővettem a telómat, hogy kipróbáljam a maclaw féle CM10.1-et. (A 09.8.-it töltöttem le).
Kiválóan működik, a Link2SD programnak hála memória gondok sincsenek. ekem már be volt valamiért lassulva az Xperion 4.2, mert ez most sokkal gyorsabbnak tűnik, és tetszik is.
Egyet azért kérdeznék, ebben nincs olyan menüpont a rendszerben, hogy "Fejlesztés/USB hibakeresés bekapcsolása" ? Mert a Titanium Backup mindég kéri, de egyszerűen nem találom, semmiféle Fejlesztés menüpont nincs.
Ezt tettem fel: maclaw , nagyon jó, ajánlom másnak is.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#32033) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok!

Az egyik ismerősömnek olyan problémája van az Ace-el, hogy
elmondása szerint a telefon magától felhív embereket...
úgy,hogy a telefonkönyvből kitörlődött az összes kontakt, de a híváslistában névvel együtt
szerepelnek a legutóbbi hívások.

Ez lehetséges? Az utóbbira már láttam példát én is androidon, de az előbbi kissé hihetetlenül hangzik :)

A válaszokat köszi :R

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#32034) oz82 válasza SANKADI (#32032) üzenetére


oz82
senior tag

HI!

Fejlesztőnek kell lenned,hogy a fejlesztői/ teljesítményszabályozási eszközöket előhozd.

Beállítások / telefon névjegye / asszem a build számot kell kattintani 7x

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#32035) SANKADI válasza oz82 (#32034) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Köszi, de sajnos ott nem jön elő. Nekem az utolsó menüpont neve: i A telefonról
CyanogenMod Verzió : 10.1 - 20130908 - UNOFFICIAL - cooper, Build számm_cooper-userdebug 4.2.2 JDQ39E
Bármire bökdösök, hatástalan. :-(

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#32036) -PLevi- válasza SANKADI (#32032) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Szia!

Én kedden próbáltam ugyanazt a verziót. Xperion v5 után nekem "átlagos" CM-10.1 volt. Lassú, s elég sokat gondolkodott, így ment vissza a v5.
Ennek ellenére magamat ismerve tuti meg próbálom majd valamikor újra. :D
Addig ezzel csillapítom a JB éhségem. Itt van két cikk kedvcsinálónak: 1., 2.
Persze vannak vele gondok, ami a droid és notebook találkozását illeti. :D Cserébe bitang gyors.

Elkapott ugyanakkor a KitKat láz:

Xperion v5+KitKat launcher XDA-ról+2 nap délutáni/esti munka az átlátszó statusbarral.

1. próba: OUT Kitchen-nel módosítottam az XperionJellyBean.apk-t. A statusbar ugyanúgy fekete maradt, egy zseblámpa ki-be után pedig egy szellemképes valamit kaptam.
2. próba: SystemUI.apk módosítása. Semmi változás.
3. próba: A kettő ötvözése, siker!! :)

Még vannak vele problémák, például a statusbar "lehúzása" után belekontárkodik magába a statusbarba egy dátum középen, eltakarva egy-két ikont.
Meg ugye fehér ikonok kellenének. Önmagában a kékkel sincs bajom, csak csúnya a fekete háttér. (a wifinél látszik miről beszélek)

szerk.: Ronin! Ha fehér statusbar ikonokat szeretnék, mit kell módosítanom? A SystemUI.apk-t, a Téma.apk-t, vagy esetleg a framework-res.apk-t? Az a baj nem tudom, mi az összefüggés és a logika a három között. :R

[ Szerkesztve ]

(#32037) SANKADI válasza oz82 (#32034) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Basszus, olvasni kell. 7x .... Nagyon köszönöm. :-)

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#32038) SANKADI válasza -PLevi- (#32036) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Nekem eddig tetszik, nem tűnik egyáltalán lassúnak. Érdekes project az X86-os Android, lehet kipróbálom. A fimanak egyébként Intel procis ZTE-je van, és nagyon szereti.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#32039) Farkas86 válasza -PLevi- (#32036) üzenetére


Farkas86
senior tag

A témát kell modositani.

(#32040) -PLevi- válasza SANKADI (#32038) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Lehet, hogy igazad van, csak pár percig volt fent. :D

(#32039) Farkas86
Köszi!

(#32041) ronin79 válasza -PLevi- (#32036) üzenetére


ronin79
őstag

Fehér ikonokhoz a témát, de nem kitchennel, apk tools decompile - ikonok csere, ha van benne átirányítás systemui-ra akkor mákod van, ha nincs hozzá kell adni az xml mappában. Ikonokat kiveheted a TransKitKatből is pl.
A legegyszerűbb megoldás az xposed framewok+gravity box lenne, de az csak 4-en felül működik.

(#32042) -PLevi- válasza -PLevi- (#32040) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nos, letöltöttem két* Nexus 5-re való ROM-ot abban a reményben, hogy megtalálom benne a szükséges .png fájlokat.
De a szükséges fájlokat nem találtam meg. SystemUI.apk egyikben sincs, a CM-11-ben még téma se. :F Egyedül a framework-res-apk-t túrtam át, és csak néhány ikont találtam. :(

*4.4 AOSP-n alapuló Carbon és Unofficial CM-11.

szerk.: ronin79: A legjobbkor! :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#32043) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Újratelepítettem a telefonomat, régen volt rajta egy 4.2.1-es titanium backup pro root, de most nem tudom telepíteni. Ez a 2 fájl van: tbp421.apk és TBUnlocker.dgn.apk
Először feltelepítem a tbp421-et, az fut, felmegy az unlocker is, de azt írja ki aktiváláskor hogy nincs telepítve a titanium.
Valaki nem használja ezt a verziót vagy nem tud megoldást a problémámra? Eléggé hozzászoktam a Titanium backuphoz...
Vagy le lehet tölteni ingyen valahonnan újabb teljes verziót?
Köszi!

(#32044) ronin79 válasza Daneee14 (#32043) üzenetére


ronin79
őstag

Iyesmi fórumon nem téma - no warez ;)

(#32045) kmarci25 válasza Daneee14 (#32043) üzenetére


kmarci25
veterán

Jó megoldás például megvenni. Ezer párszáz forint. Ennyiért kapsz egy menüt egy gyorsétteremben, nehogy már ez sok legyen!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32046) kmarci25 válasza kmarci25 (#32045) üzenetére


kmarci25
veterán

Látom, ezzel megöltem a beszélgetést. ;] :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32047) royalka válasza kmarci25 (#32046) üzenetére


royalka
őstag

Van hogy a havi dolgokat is elég kihozni a fizuból, nem hogy még ezer párszázat adni egy étkezésért. Mikor kicsit többért egy napi kaja kihozható. :(

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#32048) kmarci25 válasza royalka (#32047) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, de ilyenkor a 40-50 ezres okosteló az nem tétel mi? Az belefér...
Értem én, hogy spórolni kell, de akkor lehet, hogy elég lenne a 4-5 ezres "butatelefon" is, nem? És akkor nem kell gépészkedni az innen-onnan levadászott warez appokkal.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#32049) Farkas86


Farkas86
senior tag

Na meg vannak ingyenes alkalmazások amivel ki lehet váltani a tibit. Én nem használtam, és mégis meg tudtam oldani a dolgokat más programokkal. :)

(#32050) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Magentás Ace-hez keresek gyári kernelt. Ebben tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.