Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) kmarci25


kmarci25
veterán

Na, ez érdekes lehet. Most tesztelem, majd írok róla.
Addig is stock/modded stock romosoknak SIII ikonpakk, cwm-ből telepíthető. Feltettem, egész pofás. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27002) kmarci25 válasza kmarci25 (#27001) üzenetére


kmarci25
veterán

Uhhh... Hát, amit az előbb linkeltem (az első), az valami brutál. Tényleg jelentősen kevesebb a lag. Egy egyszerű apk, hogy mit csinálhat nem tudom, de működik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27003) ggeleven válasza kmarci25 (#27002) üzenetére


ggeleven
őstag

Ígéretes, ha ilyen pozitív az első reakciód! :C

Az SGS3-as iconpakk xda-s topicját be tudnád linkelni? Kerestem,de nem tudom, hogy azt találtam-e meg... :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#27004) Probert75 válasza kmarci25 (#27002) üzenetére


Probert75
addikt

Nem csak placebo? :)

(#27005) kmarci25 válasza Probert75 (#27004) üzenetére


kmarci25
veterán

Most erre mit mondjak? De. :U
Próbáld ki és megtapasztalhatod, lehet, hogy placebo, de akkor is jobb érzés. :)) Ártani nem árt, akkor meg...? ;)

Ikonpakkos thread.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27006) Probert75 válasza kmarci25 (#27005) üzenetére


Probert75
addikt

Én meg vagyok elégedve a v3 sebességével.

(#27007) ronin79 válasza Probert75 (#27000) üzenetére


ronin79
őstag

Nem azzal semmi gond, TB-vel lehet törölni (dalvik cache ürítése opció nem okoz gondot), de recoveryben más hatás lesz.

(#27008) Probert75 válasza ronin79 (#27007) üzenetére


Probert75
addikt

Oké megnyugodtam! Akkor arra ügyelek, hogy recovery-ben ne töröljek dalvikot.

(#27009) ra^ven válasza kmarci25 (#27002) üzenetére


ra^ven
senior tag

A csatolt file közül csak az *apk-t tetted fel?

SGSIII -ról néztem képeket, de nem látok sok különbséget a stock ikonokhoz képest. :B

De ha nagyon más megnézném egy-két képen, köszi. :D

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#27010) kmarci25 válasza ra^ven (#27009) üzenetére


kmarci25
veterán

Csak az apk-t tettem fel, igen.

Tényleg nincs sok különbség az ikonoknál, de azért van, hidd el. ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27011) ra^ven válasza kmarci25 (#27010) üzenetére


ra^ven
senior tag

Akkor azt mondod érdemes a stocklitera feltolni ezt az apk-t , és cwm-ből ezt az ikonpackot?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#27012) Grillo


Grillo
senior tag

Ronin, a v3-bankéne mennie a tetheringnek? Mert nekem nem megy, meg a bluetoothos füles sem. Egyedi probléma, vagy feature? Esetleg v4.1-ben?

(#27013) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Ronin, 4.1-es ROM-od van fenn, és a Holo L. kéri, hogy frissítsem. Nem tudom, mert rendszer összetevő. Van módja a frissítésnek?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27014) ronin79 válasza Grillo (#27012) üzenetére


ronin79
őstag

Nem tudom, de 99%-ra nem kéne működnie, mivel még nem találkoztam CM verzióval amiben működött volna, legalábbis vo-1 unofficialban nem. Külön appot kell hozzá telepíteni, viszont a BT-nek működnie kéne.

(#27013) Bélaaaa

Playről letöltesz egy átmeneti launchert, majd a Holot TB-vel vagy System App Removerrel eltávolítod és már telepítheted az új verziót.

[ Szerkesztve ]

(#27015) Grillo válasza ronin79 (#27014) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi. Milyen programot telepítsek, mert kipróbálnám, hogy tényleg megy-e?

(#27016) kmarci25 válasza Grillo (#27015) üzenetére


kmarci25
veterán

Mondjuk ez vagy ez így első blikkre... :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27017) egykettő válasza Bélaaaa (#27013) üzenetére


egykettő
aktív tag

De azt hiszem ami benne van a romba az full verzió amit meg te fogsz telepíteni az meg ingyenes.

(#27018) artiny


artiny
őstag

Rossz lehet a telefon, mitől szakad meg a telefonálás véletlen szerűen valamikor pedig megy normálisan?
anyum használja ,samsung galaxy ace,karacsonykor vettuk

(#27019) egykettő válasza artiny (#27018) üzenetére


egykettő
aktív tag

s5830 vagy s5830i?

(#27020) artiny válasza egykettő (#27019) üzenetére


artiny
őstag

s5839i

(#27021) egykettő válasza artiny (#27020) üzenetére


egykettő
aktív tag

kérdezd meg itt hátha gyakori hiba, akkor ők biztos tudnak róla.

(#27022) artiny válasza egykettő (#27021) üzenetére


artiny
őstag

koszi szepen

(#27023) csaba17 válasza ronin79 (#27014) üzenetére


csaba17
senior tag

az normális dolog xperion v3 alatt hogy ha van aktiv wifi akkor zöldek az ikonok, térerő, wifi. ha nincs akkor meg szürke?
illetve anno írtad hogy v3ra nincs sok téma az átlátszósága miatt, én a multkori fiókos hiba miatt nem akarok mindenféle cm témát feltenni, hátha pont azok rontottak el vmit.
nem tudsz ajánlani vmi témát, esetleg egy sajátot ami tuti jól működik v3 alatt?

(#27024) Grillo válasza kmarci25 (#27016) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, így már megy vezetékesen. Wifisen esélytelen?

(#27025) kmarci25 válasza Grillo (#27024) üzenetére


kmarci25
veterán

Mit? Hogy? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27026) Grillo


Grillo
senior tag

Felraktam az általad ajánlott egyik programot, amivel a tethering megy is USB-n keresztül. De ha esetleg nincs kábel, akkor fasza lenne, ha mobil AP-ként is üzemelne. Persze ha a CM miatt ez kizárt, akkor nem probléma, csak próbálok informálódni.

(#27027) kmarci25 válasza Grillo (#27026) üzenetére


kmarci25
veterán

Értem. Erről viszont nincs infóm sajnos... :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27028) ronin79 válasza csaba17 (#27023) üzenetére


ronin79
őstag

Zöldek? Ics kéknek kell lennie, de színváltás normális, mert v2 ben megvolt még azthiszem az állandó kék, v3ban maradt az eredeti tehát ha nincs aktív net kapcsolat akkor szürke és v4től fölfelé ismét kék mindig :) Ha témázni akarod akkor az eredeti vo-1 romból vissza kéne tennie a framework-res.apk-t, system-ui.apk-t és settings.apk-t majd bármilyen cm téma tetszés szerint telepíthető, de amíg a módosított rendszerösszetevők maradnak, témát telepíthetsz de lehet világos alapon világos betűk lesznek, sötét háttérnél pedig feketék tehát helyenként olvashatatlan szöveg és beállításokban össze-vissza ikonok.

(#27024) Grillo

Playen a wifis megosztásra is van rengeteg alkalmazás, keress rá ill. wifi hotspotnak működnie kéne a romban is csak az usbsre kell külön app.

(#27029) biroatis


biroatis
tag

Sziasztok!

Nem reklámozni szeretnék de ezen az oldalon [link] találtam nagyobb kapacitású aksit!

Mennyire lehet ez kockázatos és mennyire lehet hosszabb az üzemidő?

Előre is köszi

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#27030) kmarci25 válasza biroatis (#27029) üzenetére


kmarci25
veterán

Az csak akkor derül ki, ha megveszed... Nekem pl. bevált, de én már bő egy éve vettem. Egyébként fele ennyiért megkapod ebay-en.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27031) biroatis válasza kmarci25 (#27030) üzenetére


biroatis
tag

És mennyi ideig birja??? Ebay-en nem tom h kel vásárloni.. :S

Soha nem csináltam még...

[ Szerkesztve ]

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#27032) kmarci25 válasza biroatis (#27031) üzenetére


kmarci25
veterán

Két napig kb. De ez teljesen irreleváns adat, mert rom és felhasználó függő. Az biztos, hogy jobban, mint az én eredeti gyári akksim. Ebay-en regisztrálsz, megrendeled, paypalon kifizeted. Nem bonyolult. Paypalon pedig regisztrálhatod a bankkártyádat, innentől kezdve ugyanúgy működik, mint ha egy webshopból rendelnél és bankkártyával fizetnél online. Rém egyszerű... :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27033) biroatis válasza kmarci25 (#27032) üzenetére


biroatis
tag

Nekem kb gyári aksival és gyári rommal bir úgy két napot a wifi 0-24 be megy és éjszaka sincs kikapcsolva ha mobil netezek akk 1-1,5 nap...kivételes vagyok akk h ennyit bir?? és nem éri meg megrendelni??? csak netezni használom a telot meg persze telefonálni... játék vagy hasonló kilőve...

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#27034) kmarci25 válasza biroatis (#27033) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor az úgy nagyjából oké. Sztem, de mondom: ezen teljesen felesleges rágódni, mindenki máshogy használja a telefont (fényerő, rezgés, wifi, mobilnet, kernel, rom, stb.) millió dolgtól függ az üzemidő.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#27035) biroatis válasza kmarci25 (#27034) üzenetére


biroatis
tag

Értem akk lehet bepróbálom....!!! köszi az infó!

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#27036) karoka01


karoka01
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy a lezárógomb nem működik. Szerintem nem lehet érintkezési hiba,régebben volt rajta valami játék,ha abba beléptem,kis ideig megint működött,de mostmár az se. Esetleg tudnátok mondani rá valamit,hogy mitől lehet,vagy hogyan lehetne orvosolni a problémát?
A válaszokat előre is köszi!!! :)

(#27037) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem, pontokba szedném, így ha valaki valamelyikre tudna válaszolni, azt köszönöm!

1- Nem elég a telefonmemória. Amit csak lehet azt az SDre rakom, de még is vannak olyan progik, amik nem engedik csak a telóra. Szóval lehet-e valami virtuális memóri részt csinálni az SD-n, mint a PC esetében?

2- A RAM-al is hasonló a szitu. Ha megy a Skype, már önmagában úgy megeszi a RAMot, hogy a képernyőzár feloldása is 4-5, néha 10 secbe tart. Igyekszem minél kevesebb dolgot futtatni, de hát azért okostelefon, hogy használjam... Szóval amikre odafigyelek: Minimalista háttérkép (sima szürke), Takkiller Minél kevesebb widget, és a szinkronizálás kikapcsolva. Ezen felöl kérhetnék valami tanácsot, me néha az agyvérzés kerülget.

3- Az első Hszben leírtak alapján nem sikerült beállítani az MP3-as csengőhangot, ébresztőt, jelzőhangot sem.
"(SD kártya): media/audio/alarms (ide kell helyezni az ébresztőhangokat)
(SD kártya): media/audio/ringtones (ide kell helyezni a csengőhangokat)
(SD kártya): media/audio/notifications (ide kell helyezni a jelzőhangokat)"

4- A Google maps alkalmazásban majdnem mindenhol van offline is elérhetővé letölthető térképrészlet, de BP-n nem engedi. Miért?

(#27039) -PLevi- válasza megint én (#27037) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Szia!

1. Igen, jól gondolod, egy másodlagos ext partíció kell az SD-re, majd Link2SD-vel átpakolgatni az alkalmazásokat. (vagy recoveryből flashelni egy scriptet, lásd cronmod script, de nem tudom ehhez mennyire értesz) Ajánlott a minimum class6-os kártya, de jobb lenne class10-es.

2. Léteznek memóriaoptimalizáló scriptek, lásd silk script. (szintén recoveryből flashelendő)

4. Ha jól tudom ez a funkció csak android 4.0 vagy 4.1-től elérhető. De használhatsz más ingyenes navigációs programot, pl.: Sygic. Le kell tölteni a térképet (kb. 5-600 mega csak Mo.) és használható is.

(#27040) ronin79 válasza megint én (#27037) üzenetére


ronin79
őstag

Gondolom ha ennyi gondod van a telóval gyári rom van rajta :D Nem kell külön pontonként válaszolni, megoldás az összesre, tegyél fel valami rendeset helyette. Ha visszaolvasol egy-két oldalt még tippeket is kapsz bőven :) De ha mégis pontonként:
1. cronmod script
2. Adrenaline engine + adrenaline boost
3. Tone Picker (playen megtalálod)
4. Navigon, Sygic, IGO, használj offline navit :D

(#27041) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Hoztak ma egy Ace-t frissítésre, de kies hozzá sem szagol. Rádugom gépre, gép csippan, telefon csippan, kies nem találja. Telefonon nem jön felugró ablak, hogy mit szeretnék kezdeni az USB-vel.

Mit tudok tenni?

yo

(#27042) quasimidi válasza kenny123 (#27041) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Talán megpróbálhatnád Odinnal frissíteni.
A KIES-t meg felejtsd el. Hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#27043) fabula válasza domerator (#26885) üzenetére


fabula
őstag

Sorry, mellényomtam :-).

[ Szerkesztve ]

(#27044) kenny123 válasza quasimidi (#27042) üzenetére


kenny123
addikt

Rendben, köszi.

Odin letöltve, itt épp elakadtam. Some instukciót tudnál adni, esetleg? Nem akarok téglát csinálni belőle.

yo

(#27045) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Egy cimbimnek van egy 5830i telója és kellene valamit csinálni a tárhely gondjával,mindig kevés neki,a cm7 xperion kombó felmegy rá hogy legyen pl 1 giga szabad helye vagy van valami más megoldás rá?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#27046) ggeleven válasza ronin79 (#27040) üzenetére


ggeleven
őstag

Milyen fura, h más topicban egyből leoltják az embert ha leírja egymás mellé az i, a g és az o betűt, h tilos a warez, meg hogy vigyázz magadra, mert bejelentik, bla, bla, bla...
Látszik, h ide normális emberek járnak! :-D
Persze no offense a többi topicban lakók felé, csak sosem értem az ilyen heves reakciót...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#27047) megint én válasza -PLevi- (#27039) üzenetére


megint én
őstag

(#27039) -PLevi-
(#27040) ronin79

Sziasztok!

Sajnos eddig nem volt időm belemélyülni komolyabban a készülékbe csak amit gyárilag enged.
Így hát igen, még nem rootoltam, meg semmi hasonló. Egyszer csináltam egy sima szoftverfrissítést. Ezt leszámítva semmi extra. Mit javasoltok? Rootoljam? Hamar megvan? Ha elcseszem mi baja lehet? Megéri rootolni?

Amúgy köszi az eddigieket!

(#27046) ggeleven
Teljesen egyetértek!

[ Szerkesztve ]

(#27048) quailstorm válasza Bass (#27045) üzenetére


quailstorm
nagyúr

kívánt eredmény működő megoldás
Legközelebb a megfelelő topicba kérdezz. Amennyiben felrakod a telójára az Xperiont, akár el is búcsúzhattok tőle. Bár nagy eséllyel visszahozható valahogy.

(#27049) kovicska


kovicska
aktív tag

Sziasztok !
Teljesen új vagyok, és kezdő is.
Napok óta olvasgatom a fórumot, de ne sikerült megtalálnom a megfelelő választ, bár biztosan meg van.
Segítsetek az alábbiban :
Ma kaptam meg a telefonom, telenoros, 2.3.4 android fut rajta, szeretném a 2.3.6-ra cserélni, gyárira. Amit letöltöttem a samMobéléről, azt valahogy nem tudom értelmezni, az odon-ba nem tudom be illeszteni, ott kér egy csomó mindent ( ennek a fórumnak az első oldaláról néztem ) de nekem nincs annyi anyagom. Valaki leírná nekem szájbarágósan hogyan tudom megcsinálni ? És honnét mit töltsek le ?
Segítségeteket nagyon köszönöm.
Üdv Betti

Mortui Vivos Docent

(#27050) Bass válasza quailstorm (#27048) üzenetére


Bass
addikt

Elnézést hogy egyel növeltem a hozzászólások számát :D Köszönöm segítségedet Annak a telónak nincs tudtommal ilyen pörgő topicja és majdnem ugyan az a teló
Köszi

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.