Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) ktomi94


ktomi94
csendes tag

Szerintetek melyik a legjobb zenelejátszó és videólejátszó?
zene: PowerAMP, MixZing (ide még ajánlanátok egy párat, ha ezek nem jók. olyan kéne nekm amit egyszerű használni, de jó is.)

videó: Rock player, Vplayer (ezek közül választok szerintem)

Én ezek közül választanék.
(az előző hsz-emre megpróbálna valaki válaszolni?)

[ Szerkesztve ]

(#1102) tomiii007 válasza ktomi94 (#1101) üzenetére


tomiii007
senior tag

zenelejatszo sztem winamp többi kuka :D

[ Szerkesztve ]

(#1103) flash-


flash-
veterán

melyik az a navi amelyiknek van mobilrakészült változata,és a gyalogos útvonaltervezésnél több köztes pontot is meg lehet adni?
Mert a "legnépszerűbb"nél csak 1 köztes pontot lehet...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1104) tomiii007 válasza flash- (#1103) üzenetére


tomiii007
senior tag

de neked müködik a navigacio internet kapcsolat nelkul is?

(#1105) flash- válasza tomiii007 (#1100) üzenetére


flash-
veterán

kiprobaltam vagy 20 elemlámpa progit de ez a tiny flashlight műkszik egyedül!
mármint a leddel!

köszi az infót:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1106) janes74 válasza ktomi94 (#1101) üzenetére


janes74
senior tag

PowerAMP szerintem.Én 2hónapja ezt használom, a Winampot pl. fél óra után töröltem.

(#1107) Kamikazeman válasza chop (#1095) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

"Bocs, akkor, hogy lesüllyedjek az értelmi szintedre: elmész kempingezni egy hosszú hétvégére, ahol nincs áram. Ezt más sikerült értelmezned?"

Nem, mert akkor vigyél magaddal autót, vagy töltsd fel a biciklid dinamólyával, vagy vidd megaddal bármelyik az előbb általam javasolt eszközt. De ha 3 napig bírná akkor az lenne a példád, hogy miért nem bírja egy hétig, mert te addig akarsz vonatozni, vagy kempingezni, vagy ha 1 hétig bírná akkor te tuti, hogy te 10 napra mennél. Hát ez a te értelmi szinted barátom :N

"Másrészt meg lehet, hogy én milliomos vagyok"
Akkor miért nem veszel magadnak 10 pót akkut is és akkor 10-20 napig bírja! Most okosat mondtam megint igaz :Y !

A végére még annyit, hogy az első hozzád intézett válaszom pont a te bunkó stílusod miatt volt olyan amilyen.

Most azonban visszatérnék a topic témájához, mert azt hiszem elég jól elmagyaráztam már neked a lényeget több megközelítésből, ha még nem érted, akkor ne haragudj, de már nem reagálnék ugyan ezekre. :))

(#1108) Kamikazeman válasza ktomi94 (#1101) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Nekem az általad említett mindkét progi fent volt. Épp ma töröltem a Power AMP-ot, mert végül a MixZing nyert, mivel kevesebb memóriát használt nálam és a MixZing a képernyőzár felett is elérhető, legalább is ennél sikerült beállítani. Winamp-ban nincs EQ :W és szerintem semmi extra. Más még eddig mindig pár perc és kuka......

(#1109) Kamikazeman válasza Kamikazeman (#1107) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

most olvastam, mit írtam!!! Szóval dinamójával!!!!

(#1110) ktomi94 válasza Kamikazeman (#1108) üzenetére


ktomi94
csendes tag

"a MixZing a képernyőzár felett is elérhető"
Ha pl. beteszem egy tokban a zsebembe, akkor nem fogja váltani a számokat?
(nekem olyan kéne ami ne váltsa)

(#1111) nozs23


nozs23
addikt

Ace vagy Iphone 3gs? Főleg netezésre, zenehallgatásra. Ace-t már nyomkodom egy ideje, de lehetőségem van 3gs-re cserélni. Melyik a gyorsabb/jobb?

[ Szerkesztve ]

(#1112) legiaap válasza nozs23 (#1111) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én bírom a Samsungot nagyon, de ebben az esetben inkább a 3GS-t vásárolnám.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1113) holinorby


holinorby
tag

Helló!

Mindenfelé már kerestem, de nektek hátha sikerült!
Keresek olyan app-ot telóra, ami :
-a rezgő működik némán és hangos módban is hívásnál
-ha lenne olyan progi ami alulra elhelyezné a zöld és a piros gombot, ez hiűnyzik nekem a legjobban a rágofajta telefonokról
-olyan progi ami a nem fogadott hívásoknál kirak egy kis ikont a képernyőre, úgy mint a régebbi nokiám, esetleg a gombok időnként felvillognak

És akkor még egy kérdés: aztalpn lévő e-mailt átnevezem valamire, az első készenlétbe váltás után azonnal visszaáll a címe emailra, mit lehetne ezzel csinálni?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1114) norbert999


norbert999
aktív tag

Én ma vettem meg a készüléket.

Jelenleg "ismerkedünk".

(#1115) ktomi94


ktomi94
csendes tag

PowerAMP-nél a lockscreen widgetet ki lehet valahogy kapcsolni?
(ha nem, akkor van olyan zenelejátszó, aminél ki lehet kapcsolni, vagy nincs is)

(#1116) hodostamas válasza holinorby (#1113) üzenetére


hodostamas
addikt

nem kell a zöld piros gomb, be tudod állítani a meglévőket is :)

(#1117) Helmoras válasza nozs23 (#1111) üzenetére


Helmoras
őstag

Megmondom őszintén huzamosabb ideig egyik telefont sem fogdostam de a specifikus leírás az ace mellett szól :S meg én antiapple-os vagyok :)

(#1118) tomiii007


tomiii007
senior tag

-olyan progi ami a nem fogadott hívásoknál kirak egy kis ikont a képernyőre, úgy mint a régebbi nokiám, esetleg a gombok időnként felvillognak vagy a képernyö.

na ilyen progi engem is érdekelne tud valaki ilyet?

(#1119) stul87


stul87
tag

Érdekes,hogy nekem sincs meg még a teló, mégis mindennek utána tudtam nézni,ami érdekelt kérdezések nélkül. A kérdések 90% a az OS-re vonatkozik, azt pedig jobb lenne ha egy androidos, vagy appos fórumon keresgélnétek(hamarabb jártok sikerrel), vagy végre ti utána néznétek dolgoknak. Épp ettől csodás és izgalmas a droid, hogy úgy alakítod, ahogy neked tetszik. :C /off vége

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#1120) TazLeacher válasza chop (#1089) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha a menüben megnyomod a baloladlai gombot (menü, opció?) ami a fő gomb mellett van, ott kijön egy opció, hogy szerkesztés. Ha arra rányomsz, tudod huzogatni, majd ugyan az a gomb, és mentés.

A kérdésem mégegyszer, mert másodszor kérdeztem, és még senki nem válaszolt, pedig gondolom mindenki kapcsolta már ki legalább 1x a telefonját.

Nektek is kikapcs, majd bekapcs után átrendezi a menüt? Az SD kártyára telepített programok miatt? Ez rohadt idegesítő. Vagy csak nekem van ez így? Összrakom a menüt, ahogy nekem kényelmes, erre kikapcsolást követően teljesen máshogy van.

(#1121) mycso válasza TazLeacher (#1120) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali nekem emlékeim szerint csak akkor rendezi át, ha az sd kártyát kiveszem...ki-bekapcs után úgy emlékszem maradt minden a helyén (most jelenleg nem tudom megnézni.).

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1122) chop válasza TazLeacher (#1120) üzenetére


chop
őstag

Köszi, pont ezt kerestem.

Kamikazeman: ezt írtam:
"Mobiltelefonnál az egy nap gyakorlatilag lószar. Semmi. Ezeknek 3 napot simán menniük kellene, akkor nem veszne kárba a mobilitás. Ha mobiltelefonnak tekinted, akkor gyatra az üzemidő, ha viszont PSP-nek, vagy tablet PC-nek, akkor kiemelkedő...azt olvastam ezekről, hogy telefonok, így én inkább erre használnám."

Ha ez szerinted bunkó volt, akkor bocsánatot kérek és kívánom, hogy sose találkozz egy igazán bunkó emberrel... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1123) Dhampir


Dhampir
félisten

Az adókörzet-információt meg lehet jeleníteni úgy, mint egy mezei telefonnál? :U

(#1124) Kamikazeman válasza ktomi94 (#1110) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Letiltható a képernyőzár feletti funkció, de csak akkor vált, ha az oldalsó gombbal felébreszted, tehát nem valószínű, hogy elnyomódik, de próbáld ki.

(#1125) Kamikazeman válasza legiaap (#1112) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Hát, nekem előtte volt 3GS és ma nem adnám oda az Ace-t érte. Mindenesetr kinek mi, de az Ace mindenben tud annyit, de pl kamerában vakuban többet, zenehallgatás net semmi különbség. Viszont a 3GS-ben no memkari se akksi csere egyszerűen, szóval gondold meg, bár nagy különbség egyébként nincs, de semmi képpen nem jobb egy 3GS véleményem szerint.

(#1126) Kamikazeman válasza tomiii007 (#1118) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Go Launcher-ben van ilyen beállítás, de eddig nem használtam. Most azonban bekapcsoltam, hogy megnézzem nektek, hogyan is működik.. Elméletileg kiírja az email,sms, és hívás értesítést darabszámra, de még nem tudom pontosan próbáljátok ki. Amúgy is nekem a kedvenc Launcherem.

(#1127) mhydas


mhydas
tag

Hát mától elérhető a vodánál is......de pusztulatosan rossz az árképzése, pedig erre vártam náluk...akkor maradok telenornál.....

[link]

Száz forintnak ötven a fele, amit ebből megkapsz, itt 20 forint sem!

(#1128) Kamikazeman válasza TazLeacher (#1120) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Én azért nem válaszoltam, mert egyrészt be van mappázva a menüm, másrészt a rendezés abc sorrendre van állítva, így aztán nem cserélgeti sehová!

(#1129) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Erre akarom lecserélni a N95-ös telómat,de még meggondolom! :K

(#1130) Kamikazeman válasza Olyasmi (#1129) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ez ugye most csak vicc!!!!!!!! :DD
Persze attól függ mire kell? :K
pl ha TV kimenet is kell, akkor ne cseréld le, mert az Ace-n nincs. :W

[ Szerkesztve ]

(#1131) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Akku nem bírja,nem ébreszt kikapcsolva...meg nagyon hasonlít az s5230-ra. :F Azért az akksi többet is bírhatna!

[ Szerkesztve ]

(#1132) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Meg őszintén nem volt még érintőkijelzős telóm,egy kicsit tartok tőle a kezelhetősége miatt.Az n95-ös telót nem igazán tudtam széthajtani (mivel csúszkás :D ),pedig használom rendesen.Meg nem ismerem ezt a s5830-ast,hogy van-e benne offline üzemmód,meg stb.. A nokiám már lassan 4 éves,és le a kalappal :R

[ Szerkesztve ]

(#1133) Dyde válasza Olyasmi (#1131) üzenetére


Dyde
aktív tag

Nekem ez előtt S5230am van volt, hidd el ez nem hasonlít rá :D Ennyi erővel minden érintőképernyős hasonlít egymásra. A kijelzője csak (majdnem :) ) 2x akkora, ez ne tartson vissza szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#1134) Kamikazeman válasza Olyasmi (#1131) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Na az akksihoz már ma nem szólnék többet, bár az N95 sem bírja szerintem tovább 1 perccel sem, legalább is a tesztek szerint. Bár az Ace-t biztos sokkal többet nyomkodnád, mivel nagyon jó a Droid.

"meg nagyon hasonlít az s5230"
Viszont mégjobban az i9000-re, de mi ezzel a baj.

Mondjuk ne aggódj én sem vagyok egy Samsung párti, de Nokia sem már vagy 5 éve, pedig előtte 3210, 6150, 7110, stb, de már elhalványult a Nokia fölénye sőt, inkább "alánya van nem is kicsit. Lesz mit behozni, ha nem akarják elveszteni még a "csak Nokiát" embereket sem.

[ Szerkesztve ]

(#1135) Olyasmi válasza Dyde (#1133) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Mármint külsőleg hasonlít.Ezekben van olyan,hogy üzemmódok-mint a nokiákban?

(#1136) Kamikazeman válasza Olyasmi (#1135) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ezekben szinte minden van, csak market és 1 perc múlva olyan a telód amilyennek akarod. Ez nagyon nagy különbség az eddigi telefonokhoz képest. Talán az iPhone hasonló, de az is sokkal kötöttebb ebből a szempontból.

(#1137) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Mondjuk száz szónak is egy a vége nekem is bejön a teló,ma is nézegettem,meg néztem még a Nokia C5 03-at,meg a Nokia X6-ot.Esetleg ezekhez egy pár szó?

(#1138) Dyde válasza Olyasmi (#1135) üzenetére


Dyde
aktív tag

Szerintem lehet, Androidon szinte mindent lehet. Viszont én a helyedbe megnyomkodnék egy ilyen telót pár percig vagy megnéznek 1-2 videót yutyúbon. Ég és föld :)

(#1139) Dyde válasza Olyasmi (#1137) üzenetére


Dyde
aktív tag

Szerintem most a Nokiák sehol sincsenek..... :F

(#1140) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Júliusig várok,mert akkor jár le a hűségnyilatkozatom,és lehet addig még lesz egy pár választható típus.

(#1141) Kamikazeman válasza Olyasmi (#1137) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Olvass néhány tesztet és hamar látni fogod a különbséget. Az X6-ot én is néztem, gondoltam mégis csak egy csúcs Nokia, de 1 perc alatt rájöttem, hogy nem összehasonlítható az Android javára. Most lehet, hogy durvát mondok, de a legalapabb Androidos készüléket sem adnám oda érte, mondjuk legyen az egy HTC Wildfire, hogy nevén nevezzük. Az Ace pedig annál azért komolyabb cucc egy kategóriával.

Igen, addig sok új teló jön be az tuti és itt az idő előny!

[ Szerkesztve ]

(#1142) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Értem!Köszi a válszokat,lépek aludni-majd még leszek :R

(#1143) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Ja,és az ébresztő hogy is van,kikapcsolt állapotban nem műxik?

(#1144) AMD Power válasza Olyasmi (#1143) üzenetére


AMD Power
titán

Nem. Egyik Androidos telónál sem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1145) CoolBoy323 válasza AMD Power (#1144) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ne beszélj badarságot!!!!

az SGS pl tudja!!

tájékozódj! :P

üdv: az arogáns f@x :DD

(#1146) Kamikazeman válasza CoolBoy323 (#1145) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Na csak semmi arogancia! :C

(#1147) AMD Power válasza CoolBoy323 (#1145) üzenetére


AMD Power
titán

Én eddig úgy tudtam ,hogy egyik sem ébreszt.... :U

Ne is! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1148) mycso válasza CoolBoy323 (#1145) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Érdekes a topikjában azt írják nem tudja...mint ahogy az összes androidos teló sem... ;)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1149) CoolBoy323 válasza mycso (#1148) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

épp ez az érdekes, h az SGS tudja csak...

vagy keverem??
nem hiszem... ez rémlik...

de a lényeg az, h 1000% h van olyan, amelyik ébreszt kikapcsolva is...
én is csak pislogtam, mint hal a vízben, mikor olvastam vhol... (de olyan seggfej vagyok, h elfelejtettem már, h hol :( )

(lehet a Dézivel keverem? : :F )

szerk: most rohadtul nem találom, h merre volt, sajnálom, de holnap megkeresem, most még írnom kell egy kis segédletet, holnap ZH :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#1150) flash-


flash-
veterán

Galaxy Ace NEM ébreszt kikapcsolt állapotban!
(próbáltam!!)

amúgy lehet a galaxy ace hoz nagyobb akksit venni?
valaki itt a fórumban ezt linkelte:
[link]

de ez Biztos hogy nem jó ehhez a telefonhoz,ha néztek még róla képet látjátok hogy baromi vastag,és ahhoz képest nem túl széles,stb...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.