Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) Probert75 válasza Ambavir (#24000) üzenetére


Probert75
addikt

A másodikon csak a sima leírás van. Azért azt javasoltam neki, mert ott nem kavarnak be a már nem működő linkek.

(#24002) defygaben77 válasza Probert75 (#23999) üzenetére


defygaben77
tag

Köszönöm, azt hiszem, így már mennie kell! Még annyi, hogy a 2.3.4 mindenképpen kell, a 2.3.3. nem elég? Ha kell, akkor honnan szedjem le? Ez a spanyol rom megbízható egyébként? Nekem olyan kellene, ami stabil, nem bug-os (nagyon) és viszonylag jó az akku ideje. Igaz, ahogy visszaolvastam, mindenhol ezt a spanyol rom-ot "nyomatják",. gondolom nem véletlenül!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24003) defygaben77 válasza Ambavir (#23998) üzenetére


defygaben77
tag

Köszönöm a segítséget! Talán most már menni fog! :) Biztos, hogy minden üzit nekem szántál? Mert az első párat nem igazán értettem! :N

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24004) defygaben77 válasza defygaben77 (#24003) üzenetére


defygaben77
tag

Még egy utolsó kérdés, hogy teljesen az agyatokra menjek! :) Ha nem tetszik, vagy szervizelni kell, könnyen vissza tudom rakni a gyári rom-ot? A nokiaprogis oldalon csak t-mobile-os és telenoros linket láttam, a mienk viszont vodás! Bár gondolom, arra i megvan a megoldás...

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24005) Probert75 válasza defygaben77 (#24002) üzenetére


Probert75
addikt

Nem kell alá semmi, csak wipe-olj mindent előtte és utána is. Ments, mert minden adat elvész.
Én is 2.3.6-ot használtam a jelenlegi The Myth 2 alá, csak az enyém indiai. Azért ezt, mert az előző két indiai rommal nagyon meg voltam elégedve. De a spanyol is biztos jó, hisz aki stockot használ, az mind a spanyolt tolja szerintem.

(#24004) defygaben77 Magyar Vodás 2.3.5, ha igaz.

[ Szerkesztve ]

(#24006) Ambavir válasza defygaben77 (#24003) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Mindet bizony! :DD

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#24007) defygaben77 válasza Probert75 (#24005) üzenetére


defygaben77
tag

Amit megadtál rom link, zip formátum. Így simán mehet az odin-ba?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24008) Probert75 válasza defygaben77 (#24007) üzenetére


Probert75
addikt

NEM, azt ki kell csomizni. Csak MD5 vagy TAR kiterjesztésű fájlok jók. Jelen esetben abban MD5 van és egy DLL. A DLL-re semmi szükség.

[ Szerkesztve ]

(#24009) defygaben77 válasza Probert75 (#24008) üzenetére


defygaben77
tag

Ok! Hálás köszönet minden segítségért, azt gondolom, most már tudok mindent! Este megcsinálom és holnap jelzem, mire jutottam! :) Ezer köszönet!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24010) Probert75 válasza defygaben77 (#24009) üzenetére


Probert75
addikt

De remélem nem "i"-s a készülék, mert akkor nem jó hozzá semmi, amit adtunk.

[ Szerkesztve ]

(#24011) defygaben77 válasza Probert75 (#24010) üzenetére


defygaben77
tag

Nem, megnéztem, sima! Na, mindjárt nekiállok a műtétnek! Most töltögetem le a dolgokat, amiket belinkeltél! :) :C :R

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24012) Maxell014


Maxell014
senior tag

Üdv !
Feltettem a telomra ezt a romot

És azota olyat csinal a zenelejátszo hogy ha nyomok neki hangszinszabályt akkor keményen torzit ha tudtok segíteni akkor lécci segítsetek

Előre is köszi!

(#24013) defygaben77 válasza defygaben77 (#24011) üzenetére


defygaben77
tag

Úgy néz ki, sikerült! :C Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget! :R Ha a gyári voda romot akarom visszatenni, ugyanez az eljárás?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24014) hotibi válasza Probert75 (#23994) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, ez "i" re is igaz? Sry h. itt kérdezem..de "i" topik nem nagyon pörög.
köszi
üdv

(#24015) quailstorm válasza hotibi (#24014) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen igaz, de az 1. hsz-ben ott van, hogy kell a gyári 2.3.6-ot felrakni...

(#24016) hotibi válasza quailstorm (#24015) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, köszi :R

(#24017) ronin79 válasza Maxell014 (#24012) üzenetére


ronin79
őstag

A legegyszerűbb ha felteszel egy másik nightlyt, van miből válogati, minden vasárnap van "új verzió", esetleg kipróbálsz egy hibátlan cm7.2-t, ha pedig ehez ragaszkodsz akkor audio drivercsere (system/lib mappában találod) vagy eltávolítod a dsp managert és megpróbálsz egy másik zenelejátszót aminek van equalizerje esetleg beats audio+alsa telepítés.

(#24018) Probert75 válasza hotibi (#24014) üzenetére


Probert75
addikt

Szerintem nem. Passz! Nincs "i"-s készülékem. Még ismerősöm sincs, akinek van. Olvasott emlékeim szerint ahhoz más odin is kell.

(#24019) Maxell014 válasza ronin79 (#24017) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm a segítséged!

(#24020) hotibi válasza Probert75 (#24018) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, okés köszi..mindig az 1 es hsz a hibás..én sem olvastam el figyelmesen..ott van "i" topikban minden. :K :U :W

(#24021) Blaise7


Blaise7
tag

Sziasztok!

Akku problémákkal küszködök. Ha nem nyúlok a telefonhoz, akkor teljesen normálisan bírja az akku, de amint például végig pörgetném a facebook falam rajta 100%-ról teljesen lemerül ~5 perc alatt. Semmi hülyeség widget, program nincs rá feltelepítve. A kikapcsolásig lemerítés majd feltöltést már próbáltam nem használt.
Valakinek van valami ötlete, vagy kuka az akku?

(#24022) defygaben77


defygaben77
tag

A Play áruházból semmit nem tudok letölteni, ezt írja ki: xy alkalmazást nem sikerült letölteni egy hiba miatt (-101) Ez mi a jó élet lehet? :W

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24023) Probert75 válasza defygaben77 (#24022) üzenetére


Probert75
addikt

Igen a vodással ugyanígy kell.

Play-re megoldás esetleg.
Beállítások/alkalamazások/Alkalamazások kezelése/Összes fül alatt keresd meg a Google Playt majd abban Frissítések eltávolítása és Adatok törlését tedd meg. Hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#24024) sb válasza ronin79 (#23944) üzenetére


sb
veterán

Melyik cm 7.2-őt használod? Találtam párat, nightly-k is vannak.
Ill. az aláírásodban mi ez az 1GB internal memory?

Köszi!

(#24025) defygaben77 válasza defygaben77 (#24022) üzenetére


defygaben77
tag

frissitések eltávolítása: ilyet nem látok, adatok törlése nem segít! :Y

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24026) defygaben77 válasza defygaben77 (#24025) üzenetére


defygaben77
tag

Csináltam egy full FR-et, WC-el, és az alkalmazásokban adatok törlését, most jó! Kopp-kopp! :) Köszönöm a segítséget, remélem, most már minden rendben lesz!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24027) Probert75 válasza defygaben77 (#24025) üzenetére


Probert75
addikt

Próbálj ki egy másik Play-t.
Google Play 3.8.17.apk

U.I.: Mintha írtam volna, hogy utána is wipe-olj. :)

[ Szerkesztve ]

(#24028) ronin79 válasza sb (#24024) üzenetére


ronin79
őstag

Saját romot használok, vo-1 alapon. A script az Amarullz továbbfejlesztett változata, az sd kártya ext partícióját csatolja belső memóriaként, így az eredeti 180 mega helyett 1 giga is lehet a belső tárhely, szóval aggodalom nélkül lehet bármennyi alkalmazást telepíteni :))

(#24029) sb válasza ronin79 (#24028) üzenetére


sb
veterán

Értem. Nekem az mélyvíz. :)
Akkor asszem egy sima CM 7.2+kernellink2sd-vel kezdek. Aztán meglátjuk...

(#24030) ronin79 válasza sb (#24029) üzenetére


ronin79
őstag

Ahogy gondolod, de a link2sd beállítása sokkal bonyolultabb és hosszadalmasabb mint az int2ext. Ezt csak telepíted recoveryben és kész, többé nem foglalkozol vele :N Link2sd-t letöltöd, megadod az ext partíciót, újraindítás, majd alkalmazások linkelése és idővel így is fogyni fog a belső tárhely. Sokáig link2sd-t használtam, igaz gond nélkül de a mostani sokkal egyszerűbb.

(#24031) Teasüti válasza ronin79 (#23995) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Beállítás bug alatt főleg az értendő, hogy nem menti el a változtatásokat. Úgy mint az automatikus elforgatás ki/bekapcsolás, a gps ki/bekapcsolása, az adatforgalom, stb.

Nem tudom mi lelte, de egyik reboot után megjavult. Most Miracle V4-ből szedett settings.apk van fent (ha ezt eddig tudtam volna, h csak ennyiből áll visszaállítani a kategóriák nélküli eredeti GB beállítások menüt!), meg a layout undo-t végrehajtottam, mást nem változtattam rajta és egyszer csak a semmiből voilá, megjavult. Adná az ég, hogy így is maradjon! Viszont az undo nem működött. :F

(#24032) defygaben77


defygaben77
tag

Elég lassúnak találom ezt a spanyol romot, gondoltam a Titanium Backup-pal lefagyasztom a felesleges progikat, ahogy a nokiaprogramok moldalon le van írva. (ezt anno a gyári romnál mrgcsináltam már!) Igen ám, de nem tudom rootolni a telefont ezzel a spanyol rommal. Mindent a leírás szerint csinálok, de egyszerűen nem megy, nem jelenik meg a SuperUser alkalmazás! (Anno a gyári romnál simán ment!) Nem tudom, mi lehet a baj! Azért letöltöttem a Titanium Backup Prot, hátha mégis sikerült a rootolás, erre a TB ikonja sincs meg az app-ek között, míg a Play áruház azt mutatja, hogy le van töltva! :Y

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24033) ronin79 válasza Teasüti (#24031) üzenetére


ronin79
őstag

:D akkor én lehet ézért nem tapasztaltam mert ez volt az első dolog h. a beállítás menüt cseréltem, akkor még zavart az angol szöveg benne. Ha nem jött össze az undo akkor a patchban lévő dolgokat (framework-res.apk, systemUI.apk stb.) kiszedheted az eredeti romból és beleteszed valamelyik zipbe, pacht vagy undo majd recovyben felteszed és ics layouts eltávolítva.

(#24034) Teasüti válasza ronin79 (#24033) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:W :C ;] :P :P :N
Mik ki nem derülnek itt, te csaló!! :DDD
Én meg csodáltam az isteni szerencsédet. :C

Layout nem zavar, csak XDA-n láttam egy ilyen hsz-t is, hogy vki ennek kihagyásával kerülte el vélhetően a bug-okat.

[ Szerkesztve ]

(#24035) RogerRF


RogerRF
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem az Xperion romot és miután rátetetem az ext2re a cuccokat minden program leáll amire rámegyek meg valamelyiket nem is mutatja?Létezik valami jó script vagy hogyan tudnám én ezt megoldani?

(#24036) sb válasza ronin79 (#24030) üzenetére


sb
veterán

Ja, ha ennyire egyszerű akkor próba lesz belőle. :)

(#24037) ronin79 válasza RogerRF (#24035) üzenetére


ronin79
őstag

Melyik verziót v2 vagy v2.1? Az utóbbiban van amarullz, csak ext3 partíció kell telepítés előtt, meg persze az összes wipe és mout data.

(#24038) RogerRF válasza ronin79 (#24037) üzenetére


RogerRF
csendes tag

2est tettem fel az Amarullz miatt mert ahhoz nem értek.Ez mit jelent hogy csak ext3 kell telepítés előtt?(Gondolom csinálni kell a kártyára egy ext3-at ami megvolt. ) Tegnap kipróbáltam a link2sd helyett az S2E programot abban amikor rányomtam hogy a dalvik cache meg meg minden menjen az ext-re és újrainditottam beragatt a botanim-nál és újra kellett rakjam a Rom-ot.

(#24039) Teasüti válasza RogerRF (#24038) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ha megvolt az ext3 partíció, akkor miért hagytad ki mégis a V2.1-et?
Nem kell értened hozzá, integrálva van a rom-ba.

(#24040) RogerRF válasza Teasüti (#24039) üzenetére


RogerRF
csendes tag

Működik király!!
Köszi! ;)

(#24041) RogerRF válasza Teasüti (#24039) üzenetére


RogerRF
csendes tag

A Cyanogen Beats audio az működik vele ugye ?

(#24042) Teasüti válasza RogerRF (#24040) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem az én érdemem, csak olvastam ronin hozzászólásait.

Ne tőlem kérdezd! :N Próba cseresznye.

[ Szerkesztve ]

(#24043) ronin79 válasza RogerRF (#24041) üzenetére


ronin79
őstag

Igen működik, integrálva van szintén a romban a beats audio+alsa+audio fix widget, mint a Pdroid patch és apk is, csupán az ics layouts van külön, hogy lehessen választani hagyományos vagy center clock-ot akarsz. :) A Képernyőképek elején van egy changelog, nincs benne az összes változás de a lényegesebbek igen és telepítés elején is az aroma installerben megtalálható.

(#24044) Maxell014 válasza ronin79 (#24017) üzenetére


Maxell014
senior tag

meg tudnád lécci mondani hogy hol tudok akkor frissebb romot nézni

(#24045) ronin79 válasza Maxell014 (#24044) üzenetére


ronin79
őstag

Official CM7.2 itt, Unofficial módosítások nélkül vagy deodexelt formában is itt.

(#24046) Maxell014 válasza ronin79 (#24045) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm szépen !

(#24047) LouiS22


LouiS22
veterán

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni! Adott a párom Galaxy Ace-e, de természetesen elfogyott rajta a tárhely és sikítozik, hogy szabadítsunk fel neki. Hát legyen.

Amire szükségem lenne: egy olyan ROM-ot ajánljatok, ami stock (ne legyen benne semmi csicsa, s2-ből, s3-ból kiszedett okosság, szóval pont úgy nézzen ki, mint a gyári, mert a drágám nem viseli jól az ilyen változtatásokat :D), és legyen benne vagy app2sd vagy bármilyen olyan script, amivel lehet ext partícióra telepíteni.

A tudásom megvan hozzá, csak éppen elvesztem az xda vonatkozó topicjában, annyiféle ROM készült ehhez a telefonhoz.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#24048) defygaben77


defygaben77
tag

Elég lassúnak találom ezt a spanyol romot, gondoltam a Titanium Backup-pal lefagyasztom a felesleges progikat, ahogy a nokiaprogramok moldalon le van írva. (ezt anno a gyári romnál mrgcsináltam már!) Igen ám, de nem tudom rootolni a telefont ezzel a spanyol rommal. Mindent a leírás szerint csinálok, de egyszerűen nem megy, nem jelenik meg a SuperUser alkalmazás! (Anno a gyári romnál simán ment!) Nem tudom, mi lehet a baj! Azért letöltöttem a Titanium Backup Prot, hátha mégis sikerült a rootolás, erre a TB ikonja sincs meg az app-ek között, míg a Play áruház azt mutatja, hogy le van töltva! :Y

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#24049) szumo válasza defygaben77 (#24048) üzenetére


szumo
senior tag

cwm előtt vagy után vagy, amikor is root-olni akarsz?

Csak mert nekem is a spanyol van fent, és én simán root-oltam.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24050) csutkaa


csutkaa
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan gondom lenne, hogy egyik pillanatról a másikra eldobta a micro sd kártyát a telefon :S bármit csinálok vele nem ismeri fel :/ restart is volt úgy sem jó :S 8GB a kártya.
mi lehet a gáz???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.