Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Kamikazeman válasza ktomi94 (#847) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

ringdroid letölt! az összes médiafájlt belistázza magának. kiválasztod amelyiket szeretnéd->ha nem akarod szerkeszteni akkor egyből rákat a mentésre(ez egy ikon amilyen PC-n is van->kiválasztod, hogy music, alarm, notification vagy ringtone és kész!
A notification az bármihez hozzárendelhatőt jelent ez esetben benne lesz a csngőhangok listában és amikor a telefon beállításaiban(ébresztés SMS vagy bármi) választassz akkor ott lesz és kész. A valóságban nagyon egyszerű, csak kipróbálod és menni fog. Ha nem akkor írj hol akadsz el.

(#852) Kamikazeman válasza tomiii007 (#850) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

millió progi van a marketen pl APN on/off
Mikor hazamész nem rakod be a SIM-et letöltessz egy ilyen progit és aztán rakod be a SIM-et. Így tuti!

Azért szerintem Android Wifi nélkül hát :(

[ Szerkesztve ]

(#853) öcsi06 válasza ktomi94 (#842) üzenetére


öcsi06
tag

Akármilyet használhatsz ami nem adapteres, persze mindenki más tipust szeret /agybadugós, sima.../ Írták itt, hogy jól szól az iphone fülesével is. Ajánlani igazából nem tudok, más tipust az ericssonon kívül még nem próbáltam. Úgy tudom létezik az Ace-hoz is gyári, de hogy nálunk mikor lesz elérhető azt talán a samsungnál tudnák megmondani.

(#854) Kamikazeman válasza tomiii007 (#846) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Bonyolúlt??????? Hát neked nem volt még WinMo-d ennél egyszerűbb nehezen lehetne!

(#855) tomiii007 válasza Kamikazeman (#852) üzenetére


tomiii007
senior tag

"Azért szerintem Android Wifi nélkül hát :("
miaz hogy wifi nelkül? én a wifit akarom hasznalni, csak amig nincs netes elöfizum addig nem akarom hogy netre mennyen fel mindig...

(#856) ktomi94 válasza Kamikazeman (#851) üzenetére


ktomi94
csendes tag

Oké értem, de pl. egy sms hangot hogy tudok beállítani a ringdroiddal?
Addig értem, hogy megnyitom, mentés, és notification.
Ezután menjek a beállításokba és a csengőhangok listában benne lesz.
De ha ott rámegyek egy sms hangra akkor ott is lehet választani majd, hogy minek állítsa be,(pl. sms, mert az ébresztőt és a csengőhangot már értem) vagy onnan hogyan tovább?

(#857) Kamikazeman válasza mycso (#843) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ha a wifi hálózaton van akkor azt veszi előre és nics 3G kijelzés, mert nem is használja. Ha a Wifi-t kikapcsolod vagy nincs hálózat akkor lehet 3G. Megjelenik a 3G fent, de csak akkor van forgalom amikor a kis nyilak pirosan és vagy zölden világítanak!

(#858) Kamikazeman válasza ktomi94 (#856) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Leírtam hogy van külön SMS hangbeállítás is :O A notification az mindenre használható, tehát, ha így mented akkor bármihez rendelsz hangot az így mentett hangok a listában lesznek! Azért kérdezz, ha nem érted, de inkább próbáld és, ha elakadsz írj! Tehát ha nem notificationként mented akkor egyből tudod SMS ALARM vagy RINGTONEként is!
Ahogy fentebb is írtam: "kiválasztod, hogy music, alarm, notification vagy ringtone és kész!"

[ Szerkesztve ]

(#859) tomiii007


tomiii007
senior tag

és ezt 3g izét hogy magátol mennyen a netre csak külön progi letöltésével lehet kikapcsolni ?:S 3gt ha siman kikapcsolom teloba akkor az nem jo ?

[ Szerkesztve ]

(#860) legiaap válasza tomiii007 (#859) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az nem elég.
A hozzáférési pontoknál az aktívat babráld meg kicsit és akkor máris nem tud felcsatlakozni a netre.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#861) Kamikazeman válasza tomiii007 (#859) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

De, csak macverásabb a menüben kapcsolgatni. Én azt javaslom, hogy tegyetek fel 3Gwatchdog progit, mert az méri mekkora adatforgalmat generálsz, vagy generálsz-e miután kikapcsoltad!

(#862) Kamikazeman válasza legiaap (#860) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Hopp azt nem tudtam, hogy nem elég, mondjuk én használom aktívan, de a 3G watchdog elárulja! Ha nem elég, akkor bocs!

[ Szerkesztve ]

(#863) legiaap válasza Kamikazeman (#862) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért nem elég, mert 2G-n is lehet adatforgalom, csak ott lassabb a net.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#864) mycso válasza legiaap (#848) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát akkor nálam valami baj van, mert nincsen 3g-m sehogy sem... :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#865) Kamikazeman válasza legiaap (#863) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Igazad lehet :C Erre nem is gondoltam!

(#866) Kamikazeman válasza mycso (#864) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Szolgáltatónál van engedélyezve?

(#867) Kamikazeman válasza mycso (#864) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ha igen és böngészőben csatlakozni akarsz kiír valamit, ha nincs WIfi?

(#868) Kamikazeman válasza mycso (#843) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Illetve függetlenül vetted, vagy szolg-nál?

(#869) legiaap válasza mycso (#864) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor ezek szerint nem is tudsz felcsatlakozni netre wifi nélkül?
Mert akkor valóban nem jól valami. Akkor az aktív hozzáférési pontod nincs beállítva rendesen.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#870) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

ha nem akartok net-forgalmat, tiltsátok le szolgáltatónál, és jónapot :D

másik megoldás amit én szeretek, hogy quick setting progiban az APNt "disabled"olom :)
ekkor nem mutatja a kis ikont fent a statusbaron, de le lesz tiltva a net! (ez Pulse-nál volt így, nem tudom ACEnél is van-e ilyen ikon, de az elv m1, mert u.a.!)

@Kamikazeman: szerkesztés gomb!!!! "kimoddolnak" ezért, amit csinálsz!!!

[ Szerkesztve ]

(#871) ktomi94 válasza Kamikazeman (#858) üzenetére


ktomi94
csendes tag

Köszi a segítséget, most már értem. :D
Már csak az nem világos, hogy hová tegyem ezeket az sms-és ébresztőhangokat az SD-n belül? Az mindegy? Nem akarom a többi zenéhez, úgyhogy az nem baj, ha csinálok egy olyan mappát, hogy SMS hangok és Ébresztőhangok, és abba teszem. Ezután a ringdroiddal megnyitom, amelyik kell és onnan már sima ügy. :D

(#872) legiaap válasza ktomi94 (#871) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nyugodtan csinálhatsz neki új mappát. Nem lesz belőle gond.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#873) Cmdr. Matu


Cmdr. Matu
csendes tag

Csoki!

Van egy Ace-em de valamiért a wi-fi nem tud csatlakozni a dlink routeremhez! Ez az első androidos telóm és jól jönne egy kis segítség!

[ Szerkesztve ]

(#874) legiaap válasza Cmdr. Matu (#873) üzenetére


legiaap
nagyúr

A router menüjében a wifi beállításoknál kell állítgatni. Én ott beállítottam, hány gép csatlakozhat rá és egy jelszót állítok be, amit majd csatlakozáskor kell beírni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#875) jossi86 válasza CoolBoy323 (#870) üzenetére


jossi86
csendes tag

Én is így használom.Bevált.T-mobilnál a honlapon lehet ellenőrizni a forgalmat...és tényleg ...

[ Szerkesztve ]

Galaxy Ace

(#876) Kamikazeman válasza CoolBoy323 (#870) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Igazad van úgy egyszerűbb, de nem jutott eszembe :W
Bár ha kimoderálnak ezért, hát tegyék! Nem a befektetéseimet szüntetik meg!
Mármint úgy értem, nem különösebben zavarna, bár azért gondolom nem megy az hipp-hopp egy figyelmeztetés azért jár előtte, illetve tudod mit, nekem így tetszett és tojok rá!
Nem vagyok már gyerek, hogy figyelmeztessenek. Csak segítek másoknak és, ha ez nem tetszik valakinek az jelezze! Amúgy te moderátor vagy?

Egyébként sokkal átláthatóbb, ha külön írom a válaszokat, mint ahogy te csináltad, mert, ha én csak arra vagyok kíváncsi, amit nekem írtak akkor nem nagyon nézem a szövegben a megszólításom, mivel a neved mellett fogom keresni, hogy kinek válaszolt az a vki. Na mindegy csak úgy megjegyeztem!

[ Szerkesztve ]

(#877) mycso válasza legiaap (#869) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Csak wifivel lép fel...a hozzáférési pontok menü üres volt (bár ettől még a 3g hálót meg kéne találnia), megcsináltam a t-mobile leírása szerint a beállításokat, de semmi... :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#878) Sir Sparrow válasza legiaap (#863) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

És akkor a pl. az APNdroiddal az APN off-al viszont tuti, h 2G-n sem lesz mobilnet adatforgalom, ugye (,mert azért szolgáltatónál mégsem annyira szerencsés tiltani, mert mi van, ha mégis egyszer szükség lesz rá az utcán vészhelyzetkor, ahol nincs WiFi :) ) ?

(#879) CoolBoy323 válasza Kamikazeman (#876) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez a szabály, ne nálam reklámalj, én csak segíteni akartam azzal, h figyelmeztetlek!

(#880) Kamikazeman válasza Sir Sparrow (#878) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Elméletileg tuti, de nem vállalok felelősséget a programok működéséért, mivel nem én készítettem! ;]

(#881) Kamikazeman válasza CoolBoy323 (#879) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Semmi baj én csak a véleményemet írtam le. Ha mondjuk így írod:- Tanácsként, használd a szerkesztés gombot, mert rádszólhatnak a szabályzat miatt! Akkor köszi, de ahogy te írtad sok felkiáltójellel, parancsként, az kicsit másként jött át, de lehet, hogy túlreagáltam. Bocs!

(#882) CoolBoy323 válasza Kamikazeman (#881) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagyon nyomatékosan akartalak megvédeni :DD

részemről semmi gond nincs ;) ;)

(#883) Kamikazeman válasza CoolBoy323 (#882) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Értem! :C
Részemről sincs!!!!!!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#884) legiaap válasza Sir Sparrow (#878) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen tuti
Én az Extended Controls widgettel kapcsolgatom ha nem akarom, hogy neten legyen a telefonon. Mondjuk ez elég ritka.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#885) Entry level válasza legiaap (#863) üzenetére


Entry level
csendes tag

Első androidos telom, szóval bocs a lámerségért, de nem elegendő, ha az on/off gomb hosszú megnyomásával felajánlott adathálózat letiltását választom? Vagy a menüben a csomagkapcs. ki x-elése?

Más: gmail, SNS szinkron és net itthoni wifin is OK, ellenben a céges POP levelezés az itthonin esetleges, küldés egyáltalán nem megy, a bentin azonnal, pedig jelerősség OK

Illetve: az elmúlt 2 napban kétszer volt fekete halál, semmire sem reagált, csak az aksi eltávolítása-visszarakása segített. Valaki?

(#886) tomiii007 válasza Entry level (#885) üzenetére


tomiii007
senior tag

mit csinaltal vele elötte mit futtattál vagy hasonlo, hogy fekete halál lett? vagy csak ugy magátol ?

(#887) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

OK, köszi minden válaszadónak :R , most már nem érhet meglepetés az adatforgalommal kapcsolatban, ha végre meglesz a teló. :D

(#888) Kamikazeman válasza Entry level (#885) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

"Fekete halál" nekem is volt már. Amikor bluetooth-al küldtem adatot egy bizonyos progival lefagyott 5-ből 4x. Csak az akku kivét segített. A progit töröltem és a gyári lehetősséggel küldtem utána. Azóta semmi. Nálam a progi volt az okozója.
Jó hogy írod, mert akartam is kérdezni, hogy nem gond ilyenkor az akksi kivétel? WinMo-n volt soft reset gomb, bár oda kellett is sűrűn. Itt még csak annál a proginál volt gond, pedig kapja rendesen. Naponta 4-6 órát aktívan nyomkodva van, mert a gyerek is ezzel játszik én pedig nagyon használom(levelezés, böngészés, telefon, hasznos progik stb.).

[ Szerkesztve ]

(#889) Entry level válasza tomiii007 (#886) üzenetére


Entry level
csendes tag

semmilyen futó alkalmazás nem volt (mármint látható)

leraktam, felvettem és nem reagált

egyelőre még semmi extra nincs telepítve rá egyébként

(#890) flash-


flash-
veterán

sziasztok megvettem az ACE-t
eddig nagyon tetszik,szobában nagyon gyorsan találta meg a gps pozíciót.
viszont a wlant megtalálja,itt van a szobában a router,fel is csatlakozik,de a beállitásoknál a wifi hálózatoknál 10 másodpercenként azt írja hogy keresés,és egy weboldal sem jön be.
azt írja:a weboldal nem érhető el(ez a gyári böngésző)

Router nincs levédve és mixed (b+g)módban van

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#891) tomiii007 válasza flash- (#890) üzenetére


tomiii007
senior tag

probald ki mashol a wifit... ha ott jo akkor otthoni routerrel van gond
ha mashol se jo akko nemvagom :D

[ Szerkesztve ]

(#892) jossi86


jossi86
csendes tag

Jó reggelt!
A menü alá hogy tudok hátteret rakni?Mert gyárilag fekete...

Galaxy Ace

(#893) legiaap válasza jossi86 (#892) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha jól tudom nem tudsz rakni.
Max. olyat lehet, hogy leszedsz egy másik home felületet, Pl. ADW Launcher EX és a beállításoknál beállítod, hogy áttetsző legyen a menü és így látszani fog a home háttere.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#894) jossi86 válasza legiaap (#893) üzenetére


jossi86
csendes tag

Értem,sejtettem h nem lehet,megtaláltam volna.
Ez a laucher Market-es cucc?Tehát ott keressem?

Megtaláltam köszi! :))

Hát ezen belül van egy csomó,nekem olyan kellene ami nem változtatja meg az ikonokat stb.
Tipp?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Ace

(#895) Cmdr. Matu válasza jossi86 (#892) üzenetére


Cmdr. Matu
csendes tag

Csoki!

Ha saját képet akarsz be tenni, akkor megnyitod a képet jobb oldalt alul menü utánna egyebek beállít mint és ott találsz elméletileg ilyet bár nem vagyok biztos benne. Be tudod méretezni magadnak meg minden ha lehet!

[ Szerkesztve ]

(#896) jossi86 válasza Cmdr. Matu (#895) üzenetére


jossi86
csendes tag

Ott ez a lehetőség nem szerepel.Csak a fő képernyőre lehet ott.

Galaxy Ace

(#897) Cmdr. Matu válasza legiaap (#874) üzenetére


Cmdr. Matu
csendes tag

Csoki!

Sajna nem működik. Beléptem a router menüjébe de csak 1 csatornát írt pedig legalább 2 gép aktívan használja és ha többet állítok be elszáll a net. Esetleg nincs valami widget vagy bármi ami d-link routerrel ki van békülve?

(#898) legiaap válasza Cmdr. Matu (#897) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sajna más ötletem nincs.
Az én routeremnél simán beállítottam 6 gépet is és gond nélkül van net mindenhol.
Ilyen D-Linkes widget nem hiszem, hogy van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#899) sga24


sga24
csendes tag

sziasztok!
engem még az érdekelne, hogy ha felrakok egy progit azt hogy tudom majd eltávolítani?

(#900) zsolt.61 válasza Cmdr. Matu (#897) üzenetére


zsolt.61
tag

Szia Cmdr.Matu!
Nálam is D-link a router,van egy Glaxy S és Galaxy ACE ami WiFi-n keresztül netezik,de gondom volt nekem is.
A routerem a legerősebb védettségre volt állítva,ezen módosítottam és azonnal megjött mindkettő telómra az összeköttetés.
Most ez a védettség a routeren: WPA/WPA2 PSK
Talán itt próbálkozz,mármint a védelmek beállításánál.
Üdv.: Zsolt as cucu001

Szia sga24!
Bemész Alkalmazások/Menü gomb/Szerkesztés-ekkor az ikonok felett kis "-" gomb jelenik meg/Ráböksz és kitörli/Visszagomb
Üdv.:Zsolt as cucu001

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.