Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) djsunny válasza Lall (#99) üzenetére


djsunny
aktív tag

Hupsz sorry, ezt nem olvastam. :B

(#102) z0d1AK válasza mycso (#98) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az itthon forgalomba került darabokban 2GB-os microSD van, és még SD adapter is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#103) Solten válasza mycso (#98) üzenetére


Solten
addikt

A Three UK-nal alaptartozek a (stereo) headset is.

Saor Alba

(#104) papi77 válasza tjb007 (#96) üzenetére


papi77
addikt

Íme...

Az első: NOKIA 1611

(#105) tjb007 válasza papi77 (#104) üzenetére


tjb007
nagyúr

Természetesen ezek mind egy (súlycsoportban) szinten vannak egy Navteq, Tele Atlas vagy TopMap térképadatbázissal.
És akkor már menjünk sorba:
Mapdroyd: navigálásra alkalmatlan
Traveldroyd: nem ingyenes

[ Szerkesztve ]

(#106) caizzz válasza tjb007 (#105) üzenetére


caizzz
aktív tag

aki navigalni akar, vasaroljon szoftvert hozza. pont.

marakujás kőbányai

(#107) tjb007 válasza caizzz (#106) üzenetére


tjb007
nagyúr

"aki navigalni akar, vasaroljon szoftvert hozza."

ha Anroidos telefonja van.

(#108) caizzz válasza tjb007 (#107) üzenetére


caizzz
aktív tag

nokianal meg benne van a keszulek araban a gyenge hardver, es a valos ar kulonbozeteben. - mondhatnam ezt is, ha ennyire peldalozunk.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#109) sdd2


sdd2
veterán

Nem rossz készülék de én maradok a SE x8 megvételénél. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#110) Probber


Probber
őstag

Nem mondom, hogy ronda, de azt sem, hogy szép. Ezt a TouchWiz felületet meg elfelejtethetné a Samsung, nagyon komolytalan, kötelező a témázás. Valamit valamiért? Rakjunk bele vakut, de akkor a videofelvételt kinyírjuk! Hardveresen jó, de akkor sem éri meg az árát, főleg, hogy ennyibe a headset és a memóriakártya sem fért bele.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#111) sagesz93


sagesz93
addikt

mennyi? rohadtdrága, nem éri meg az árát szerintem....

(#112) lacafaca


lacafaca
őstag

Szerintem 2011-ben egy ilyen (raktárkészleten bennragadt alkatrészekből összetákolt) készülékkel kijönni ilyen árkategóriában, nagyon gáz a Samsungtól. Arról nem is beszélve, hogy a kinézete...hogy is mondjam...olyan iphone-os, ami szintén gáz egy ekkora gyártótól. Nem akarok leszólni senkit, de amikor 70k-ért nagyon jó telefont lehet venni és ennek ellenére ennyit ad ezért az izéért, annak elmentek otthonról. Ez a cucc valóban nem ér többet 40k-nál. Lehet huhogni, de manapság a Samsung azt gondolja, hogy az androiddal felvértezett hardverjei minden pénzt megérnek... :F pedig nem így indultak...gáz na...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Sziasztok!

Valaki felvilágosítana, hogy miért kevés a 158MB felhasználható RAM, ha van app2sd?

Azért érdekelne, mert vki azt mondja, h kevés vki meg, h nincs vele gond mivel android 2.2-nél már alapból van app2sd. Nekem még nem volt androidos telefonom, most tervezek venni egyet és érdekelne, hogy problémát jelenthet-e a 158MB RAM vagy sem...

(#114) tcsfm


tcsfm
tag

Nem olvasom végig a hozzászólásokat, de ez az első samsung cikk ami annyira reklámbüdös mint az LG-k. Most ez komolyan életképes szerintetek egy Defy mellett? Ne vicceljetek már, most komolyan.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#115) gybazsi


gybazsi
senior tag

Az utóbbi időben kb. az egyetlen Samsung telefon, aminek tetszik a hátlapja.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#116) tcsfm válasza sdd2 (#109) üzenetére


tcsfm
tag

rossz ötlet

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#117) waporka


waporka
tag

hát lehet hogy gyors de képernyő felbontás és a kamera elég silány....

a privire illik válaszolni....

(#118) lacafaca válasza Sir Sparrow (#113) üzenetére


lacafaca
őstag

Ramhiányon nem nagyon segít az app2sd-froyo...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#119) lacafaca válasza tcsfm (#114) üzenetére


lacafaca
őstag

Pont ugyan erre gondoltam a postomban...ez a cucc a Defyhez képest egy kínai gagyimobil...mondjuk a Milestonetól szerintem egy telefont sem lehet hasonlítani a Motokhoz, egyedül az Iphone-t...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#120) Probber válasza Sir Sparrow (#113) üzenetére


Probber
őstag

Biztos, hogy RAM? Nem inkább ROM? Mert az 2.2-vel nem kevés.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#121) ló úr válasza waporka (#117) üzenetére


ló úr
őstag

A felbontás az miért silány mond már meg nekem az őszintét? Láttál te már Samsung TFT kijelzőt ekkora felbontással?Semmi gond nincs vele,nem szögletesek a betűk,tű éles a kép,szépek a színek stb.Iphone 3GS ben ugyanilyen felbontású kijelző van,akkor azt miért nem fikázza senki? :R

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#122) hodostamas válasza lacafaca (#118) üzenetére


hodostamas
addikt

Mire nem elég 278MB RAM? Jó mondjuk ha egész nap minimum 20 programot használsz, és folyamatosan váltogatsz köztük akkor kevés, de amúgy meg mindenre elég..

(#123) ló úr válasza lacafaca (#119) üzenetére


ló úr
őstag

Jah,support tekintetében meg a Motorola hajlamos elég erősen lesz@rni a vásárlókat,és a készülékeit :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#124) lacafaca válasza hodostamas (#122) üzenetére


lacafaca
őstag

Annyi már elég, node 158mb? persze az is elég, ha valaki tud kompromisszumokat kötni, de 80k-ért? :W

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#125) lacafaca válasza ló úr (#123) üzenetére


lacafaca
őstag

Ebben teljesen igazad van, de ha minőségi vasat akarsz androiddal, csak Moto...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#126) hodostamas válasza lacafaca (#124) üzenetére


hodostamas
addikt

annyi a szabad ROM, nem RAM :W
Kevered.

(#127) ló úr válasza waporka (#117) üzenetére


ló úr
őstag

A videózási képességei tényleg gyatrák am.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#128) papi77 válasza ló úr (#121) üzenetére


papi77
addikt

Javaslom,h rakd a defy mellé.Csodálkozni fogsz,h mennyivel szebb a moto kijelzője...
Nagyon pixeles a samu!

Az első: NOKIA 1611

(#129) lacafaca válasza hodostamas (#126) üzenetére


lacafaca
őstag

Jah bocs...tényleg...akkor is kevés ennyi pénzért :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#130) ló úr válasza lacafaca (#125) üzenetére


ló úr
őstag

Figy,ez meg olyan dolog,h kinek melyik márka a szive választottja,Samsung minőségével sincs semmi gond,HTC nek is egyedül a kamera ami miatt talán nem venném annyira,Motorolát a gyenge support miatt nem választanék,igazából foggalmam sincs,ha a Spicámat le akarnám cserélni,mit vennék,lehet áttérnék Phone7-re,lehet maradnék Androidnál,nemtudom,kukacos almán még nem gondolkodtam,abból ami jó az drága :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#131) ló úr válasza papi77 (#128) üzenetére


ló úr
őstag

Azért ne mérjünk már egy 480x854 es felbontású kijelzőhöz egy 320x480-at,ezt te sem gondoltad komolyan,inkább gondolkozz mielőtt írsz én nyomsz egy Entert :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#132) tcsfm válasza ló úr (#123) üzenetére


tcsfm
tag

bocs de ez nettó baromság.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#133) |AP|


|AP|
veterán

Nem értem, hogy miért kell egy nyitóáron rugózni. Persze, persze ez jelenleg sok egy ilyen tudású készülékért. Jelenleg nem éri meg megvenni mondjuk egy Defyhez képest.
Én is a Defy és az Ace között gondolkodom. Ha jól emlékszem a Defy jóval 100k felett nyitott és (hivatalos forrásból, nem zuggsm-garival) most is 100 körül van.
Ez pedig 80K-val nyit, ami teljesen hivatalos, Samsung garis ár. Lesz ez még kevesebb.
De ha valaki tud 70-80K-ért független, gyári garis Defyt az szóljon mindenképp :)

(#134) tcsfm válasza ló úr (#131) üzenetére


tcsfm
tag

a cikk végén, árban, na ott a hasonlítás. ha diszlexiás vagy, bocs, nem basztatnék hátrányos helyzetűket.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#135) lacafaca válasza ló úr (#130) üzenetére


lacafaca
őstag

Persze, igazad van, de pl egy Spicát még én sem tudnék mire lecserélni a helyedben...az a Samutól egy bajnok droid...na arról beszéltem, hogy anno pl a Spica mibe került és mit tudott az akkori szinten. Most meg jönnek egy ilyen cuccal, amit szerintem egy Spica simán üt és 80k-ért akarják az emberek torkán lenyomni? Na ez a nem mindegy...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#136) tcsfm válasza |AP| (#133) üzenetére


tcsfm
tag

http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/15425-motorola-mb525-defy?gclid=COPJwsOOoacCFQY03woddGLGcQ

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#137) magyarattila


magyarattila
tag

http://www.mobilarena.hu/dl/cnt/2011-02/69818/samsung_galaxy_ace_13.jpg

ennél a fényképnél látszik, hogy az alap android billentyűzár van rajta. Énnálam (SGS) meg még a badás fólia elhuzogatós van. Akkor mókolt a tesztelő úr már a készülékkel, vagy a TouchWiz új frissítésénél hagyták le a fóliás balhét?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#138) lacafaca válasza |AP| (#133) üzenetére


lacafaca
őstag

tessék :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#139) tcsfm válasza |AP| (#133) üzenetére


tcsfm
tag

még csak annyi, moto nem annyira főzős. galaxy s-re hamarabb kint volt a 2.2 mint htc-kre kb.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#140) tcsfm válasza magyarattila (#137) üzenetére


tcsfm
tag

sztem csak nem frissítettél, az a para.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#141) sagesz93 válasza magyarattila (#137) üzenetére


sagesz93
addikt

lehet a felbontás meg az "olcsóság" miatt... van elhagyva. :DD

(#142) ló úr válasza lacafaca (#135) üzenetére


ló úr
őstag

Az a baj,h Spicában kevés a ram,128 csak,ha legalább dupla ennyi lenne benne,nem is gondolkodnék másik telón :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#143) ló úr válasza tcsfm (#134) üzenetére


ló úr
őstag

Nem az árról beszéltem te értetlen,hanem a kijelzőről volt szó abban a HSZ-ember,h a Defynek dupla akkora a felbontása,szal ne hasonlítgassuk már a kettőt össze.De úgylátom az olvasással inkább neked vannak problémáid kedves fm rádió.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#144) |AP| válasza tcsfm (#136) üzenetére


|AP|
veterán

ez bizony nem gyári garis ennyiért....

lacafaca: ez már (állítólag) az, de nem mondanám hivatalos forrásnak, áfás számlával, stb :)
A Motorolánál viszont aggasztó a Motoker hazai eltűnése... így lassan a gyári gari nem ér semmit.
Mondom ezt úgy hogy nem akadékoskodni akarok, én is szeretnék Defyt, de nekem fontos a megbízható, és érvényesíthető garancia. Főleg egy olyan telefonnál aminél előfordulnak garis problémák (hangszóró).

(#145) tcsfm válasza ló úr (#143) üzenetére


tcsfm
tag

aha...akkor lefordítom hogy megértsd, arra gondolsz, ha két kiflit kapok egy áráért mint máshol, akkor ne hasonlítsam össze a kettőt. Világos a logikád mint s3ggben a májfolt napkitöréskor.

az fm meg nem rádió, te paci.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#146) tcsfm válasza |AP| (#144) üzenetére


tcsfm
tag

mea culpa, igazad van....de sztem moto gyárit nem kapsz itthon. amcsik le se ******* minket sajnos.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#147) ló úr válasza tcsfm (#145) üzenetére


ló úr
őstag

Defy 75 függetlenül,hol itt a 2 kifli 1 áráért mami?Meg am. sem az árakat hasonlítgattam,de megint bebizonyosodott,h káposztalével nem lehet gondolkozni,én annyit mondtam,ráadásul nem is neked,h a Defyvel ne hasonlítgassuk már össze se ezt a samsungot,se a kijelzőjét,mivel egyik közép,másik felső kategóriába indult,+ dupla akkora felbontású kijelző meg hasonlók,szal. ha nem tudsz érdemlegeset írni inkább ne próbálj itt oltogatni kérlek szépen,mert abban aztán emberedre akadsz :)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#148) |AP| válasza ló úr (#147) üzenetére


|AP|
veterán

imádom mikor bolti garis árakat hasonlítunk, hivatalos nyitóárhoz...

(#149) tcsfm válasza ló úr (#147) üzenetére


tcsfm
tag

linkeltem már az előbb. bárhol kb.
ha meg azon kezdesz rugózni, hogy az nem gyári pakk, akkor az összes szifon meg blekkberri is nyilván kaki.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#150) papi77 válasza ló úr (#131) üzenetére


papi77
addikt

Miért ne lehetne hozzá mérni,amikor egy árban van mindkettő :U

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.