Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) vadkörte válasza ronin79 (#31000) üzenetére


vadkörte
addikt

A rootzwiki szerint a Status 6:
"Status 6
This is usually caused by CR/LF EOL(Windows style End Of Line) in updater-script. Change it to LF EOL(Unix Style EOL) using Linux command: dos2unix updater-script, then re-signing the ZIP, will usually fix this error.
"

No ez nekem mandarin. :F

Üdv. V. Körte

(#31002) ronin79 válasza vadkörte (#31001) üzenetére


ronin79
őstag

Ezt néztem én is de itt a zippel nincs gond mivel telepítettem már több verzióba is. Esetleg cserélj recoveryt, px4 nem rossz és van benne lehetőség kikapcsolni az ellenőrzést.

(#31003) mandju válasza ronin79 (#31000) üzenetére


mandju
senior tag

Ez a fly on mod kell xperion v5-re is és a rammanager?

vagy egész egyszerűen csak a leírás alapján telepítsem fel?

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#31004) vadkörte válasza ronin79 (#31002) üzenetére


vadkörte
addikt

Azt meg hogy? Gondolom CWM-ből, de hol találok ilyet? (Bocs a tudatlan kérdéséekért :O )

(#31003) mandju:
A leírást kövesd!

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31005) vadkörte válasza mandju (#31003) üzenetére


vadkörte
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31006) ronin79 válasza vadkörte (#31004) üzenetére


ronin79
őstag

PX 4.0 a 3.6-ot használtam valamikor, hasonló a cwm-hez de érintős meg témázható. Korábban nem működött benne a screenshot funkció és az usb mount habár ebben nem vagyok biztos, lehet az a robin volt.

(#31003) mandju

V5-be tuti nem tenném adrenaline mellé, de ha mindenképp akarod akkor előbb töröld az adrenaline enginet.

[ Szerkesztve ]

(#31007) mandju válasza ronin79 (#31006) üzenetére


mandju
senior tag

ok. köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#31008) vadkörte válasza ronin79 (#31006) üzenetére


vadkörte
addikt

Menten lesz...m magam... Ezzel sem jó. :C
Mindegy, hagyom a b...s pi...a... Amíg működik, működik...

Üdv. V. Körte

(#31009) Probert75 válasza vadkörte (#31008) üzenetére


Probert75
addikt

Miért akarsz dzselibínt erre?
Én amikor Ronin megosztotta a Xperion v3-at, azóta használom és a legjobb erre a telóra. Ez sajna ennyit bír.

(#31010) vadkörte válasza Probert75 (#31009) üzenetére


vadkörte
addikt

Nem a JB-nel van gondom. Az fut mint a kisangyat, már hónapok óta CM10.1-el használom és eddig az Xperion v4.2 mellett ez a legjobb.
Van egy mod, ami az Istennek se akar telepedni. Azzal volt bajom, de úgy vagyok vele mint Pista bácsi aki a széntabletta helyett az antidepresszánst szedte be. (Még mindíg beszarok doktor úr, de már nem érdekel...) Nos én is teszek rá. Reméltem, hogy még gördülékenyebb lesz, de ha nem akarja a frankót, hát nem erőltetem.

Üdv. V. Körte

(#31011) mandju válasza ronin79 (#31006) üzenetére


mandju
senior tag

Teljesítmény fül alatt mire érdemes az ütemezőt állítani?
JIT-et érdemes bekapcsolni?

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#31012) ronin79 válasza vadkörte (#31008) üzenetére


ronin79
őstag

Erikcas verzión próbálod vagy melyiken? A fly nekem xperionon volt valamelyik kettes verzió, cm9 touchwizen ez a 3.0 most meg a júniusi legújabb maclawon. Ha erikcas akkor kizárásos alapon a rommal van a gubanc, másra nem tudok tippelni.
Feltettem a px-et próbára, működik benne minden, egyedül a screenshot ugyanaz mint cwm 5.0.2.6-ban

(#31011) mandju

Én nem használtam ezért is van build.propban letiltva. Alapbeállításon futott minden, de kilehet próbálni milyen beállítással lesz hatékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#31013) vadkörte válasza ronin79 (#31012) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen, Erikcas-szal, a márciusi Nightly-val. A PX recovery felment, viszont a Signed_Fly-On_Mod_V3.0-RC1_CM.zip ezzel sem települ.
Okozhat inkompatibilitást a "sikosítónak" használt Project Silk 2.0?

Na mindegy, csak ez miatt nem fogom kukázni a szépen belakott és kellemesen működő ROM-ot. :)
Azért, köszönöm, hogy ennyit segítettél.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31014) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Mi rá a legújabb android verzió?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31015) quailstorm válasza Sztbeni (#31014) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hivatalos vagy nem? :DDD itt linkeltem is
Főzöttből meg akár 4.2.2 is csak hamar bedöglik tőle a felhasználói élmény...

(#31016) Sir Sparrow válasza Probert75 (#30999) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

KurtCobain: Ez az Xperion egy másfajta ROM pl. mint ronin79 által ajánlott Ultimate Stock ROM? Honnan szerezhető be az Xperion?

Probert75, ronin 79: Lehet, h alap kérdés, de ezt az Odin-t és cooper.ops fájlt, amivel frissíteni kell, honnan tudom letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#31017) Farkas86 válasza Sir Sparrow (#31016) üzenetére


Farkas86
senior tag

Odin és a cooper ops:
http://db.tt/rkkeiasH

(#31018) -PLevi- válasza ronin79 (#30986) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Aha értem.
Ugye a v5 leírásában benne van, hogy patchelt jar fájlok. Ebből (téged ismerve :D ) arra következtettem, hogy amibe bele lehetett abba bele is nyúltál. De ezek szerint nem lehet mindegyikbe, csak néhányba. Köszi! :)

(#31019) Probert75 válasza Sir Sparrow (#31016) üzenetére


Probert75
addikt

Cooper.ops és Odin linket már kaptál is.
Az Xperion bármelyikét pedig Ronin79 fórumtárstól kell kérjed, mivel ő csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#31020) ronin79 válasza -PLevi- (#31018) üzenetére


ronin79
őstag

Ha akarod átszabhatod az összeset is, van program backsmali és smali funkcióval, olyan mint az apk toolsban a decompile-compile csak nem sok értelme van. V5-ben azt módosítottam amire szükségem volt (framework&core&services.jar - pdroid&precise volume control miatt). Telót is darabokra szedheted senki sem akadályoz meg benne, de ha nincs vele bajod minek tennéd, ugyanez a jar fájlokkal :D

(#31021) DjShockh89


DjShockh89
tag

Üdv ismét!:) Tegnap óta ketyeg az Xperion v4.2!Cool a cucc!!!:)Köszönöm ezúton is!:)

Még lenne pár kérdésem aztán egy ideig pofám lapos!:)
Hogyan érhetem el a legjobb akku időt?!Most szeretnék új aksit venni majd...de ettől függetlenül...
Egy kernel cserével mit érhetek el?!Mi is az a kernel egyáltalán?! :D

(#31022) -PLevi- válasza ronin79 (#31020) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Végül is igazad van! :)
Nekem meg személy szerint elég lesz a services.jar-t módosítani.

(#31023) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok!

Erickas féle 0310 Nightly rom mal kapcsolatban tapasztalta valaki még, hogy wifi be,de néha nem kapcsol be a wifi, és újraindul a teló, utána jó (egy darabig, most mióta gold akksim van folyamatosan be van kapcsolva a wifi, és megy a deep sleep szóval nem nagy para, csak zavar). Elég rendszertelenül csinálja, létezhet rá megoldás?

Thx

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#31024) youngboy


youngboy
senior tag

Ezért lehet, hogy seggberúgnak, de megkérdezem.
A 3 betűs navit szeretném ACE-re felrakni. Igazából sikerül is, csak hang nincs.
Úgy emlékszem, mikor az Ace-t használtam, akkor sikerült. (Jó rég volt.)
Most másnak szeretném átadni és jó lenne ezt is megoldani.
PÜ jöhet.

(#31025) quailstorm válasza youngboy (#31024) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A jellybean és az összes többi droid más sound routingot használ. Emiatt inkompatibilis tud lenni, és natív appnál nincs hang JB-n. Tudom GB, de akkor meg ne a JB-s verziód rakd fel, hanem gondolkozz is.

(#31026) youngboy válasza quailstorm (#31025) üzenetére


youngboy
senior tag

Ezt most nem értem.
Egyébként elfelejtettem írni, hogy Xperion 5-re menne.
Bár lehet, hogy lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

(#31027) quailstorm válasza youngboy (#31026) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem lényegtelen, de akkor ez esetben helyes a hsz-em. Én csak a droiddal kapcsolatban szolgáltattam infót ami lehet oka hogy nem megy. Először én is belefutottam. De a többi a te dolgod, pü-ben se segítek, ne zaklass vele hogy honnan töltsd le, én se tudom, letörölték, vége ennyi.

(#31028) youngboy válasza quailstorm (#31027) üzenetére


youngboy
senior tag

Nem állt szándékomban PÜ-t küldeni. Főleg nem zaklatni, de azért ennek ellenére megköszönöm kedves segítségedet.
Egyébként arra gondoltam, hogy akinek hasznos tanácsa van, az PÜ-ben keressen meg, mert én is tudom, hogy a téma nem ide illik.

[ Szerkesztve ]

(#31029) quailstorm válasza youngboy (#31028) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak hozzá vagyok szokva hogy ilyenkor jön a püözön hogy dobjak linket, bocs a stílusért, pü ment, zárjuk a témát

a hang routing problémára meg minden droidos figyeljen ha nincs hang lehet nem a megfelelő OS-re való program van neki, és ez nem csak navigációra vonatkozik.

(#31030) vadkörte válasza oz82 (#31023) üzenetére


vadkörte
addikt

Szintén zenész...
Bár néha elég neki ha huzamosabb ideig - 1-5 perc - deep sleep-ben van a telefon.
Oka? Passzpiros. Megoldás? Szintén.
Már nem is izgatom magam miatta. Amíg még megvan az Ace, így is jó és szerintem ROM-ot sem mostanában fogok cserélni. A Froyo óta ezzel a CM10.1-el és az Xperion 4.2-vel volt a leggördülékenyebb a telefon.
Bár a reisnstall óta nem jött elő.

Navigációra most az OsmAnd+-t használom.
Igen, igaz. Ez nem olyan hiper, meg szuper, mint a Rigó utcai, nameg a Navigon. Viszont nem is kerül 20E-be.
A keretprogram ~1.700 Ft, de van belőle free is. A térkép az OpenStreetMap. (OSM) Még nem olyan fejlett és részletes, mint a nagyoké, viszont ha figyelembe veszem, hogy nem áll mögötte egy $ milliókkal megtámogatott multinacionális vállalat, nem is olyan vészes.
A map, ~ havonta frissül ekkor kerülnek bele a szerkesztők által elvégzett frissítések.
A MapFactor még olcsóbb és szintén ezt a térképet használja. Ebben elvileg van magyar hangos navigáció.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31031) oz82 válasza vadkörte (#31030) üzenetére


oz82
senior tag

:)
Már nem pöcsölök én sem, inkább 24h ban be van kapcsolva a wifi, mikor haza vagy wifi elérhetőségbe érek akkor rákapcsolodik és alszik tovább. Néha csilingel a viber üzenet (telefonálásra alkalmatlan...), meg ez meg az és app frissítés a folyamataos wifi miatt de érdekes módon visszaalszik a teló.

Jóidőt!

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#31032) ronin79 válasza oz82 (#31031) üzenetére


ronin79
őstag

Erre írtam korábban, hogy amikor kijött az erikcas verzió jó volt, mert nem volt jobb de azóta eljárt fölötte az idő. Júniusi maclaw hibátlan és nem utolsó sorban az akku piszkosul jól bírja :D

Szerk: a hibátlan lehet túlzás, de amit én használok benne alapfunkciókat ott nem találkoztam gubanccal.

[ Szerkesztve ]

(#31033) oz82 válasza ronin79 (#31032) üzenetére


oz82
senior tag

Na ezt megnézem, de emlékeim szerint volt vele gondod bőven, és nem csak te szívtál vele.
Bár ha júniusi akkor az lehet már jó is.
Honnan is lehet leszedni?

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#31034) vadkörte válasza ronin79 (#31032) üzenetére


vadkörte
addikt

Kiváncsivá tettél. Bár, pont a Maclaw-val szívtam eleget. Lényegében ugyanazt játszotta el, mint a TW5-ös CM9.
Szüzen Istenkirály, de belakva a használhatatlanságig lassult.
NEm érdekel, hogy a márciusi Erikcas elavult. Működik, és nekem ennyi elég.
Mint írtam, amíg a telefon meglesz így is jó lesz. Utána meg aki megveszi, azt csinál vele amit akar, felőlem a falra is szögezheti, ha kicsengette az árát.
Eldöntöttem, hogy váltani fogok. Már "csak" az utód árát kell összevadászni. Na ez a nehezebb.

(#31033) oz82:
Innen.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31035) ronin79 válasza vadkörte (#31034) üzenetére


ronin79
őstag

"Eldöntöttem, hogy váltani fogok. Már "csak" az utód árát kell összevadászni"
Ez nálam is megvan, már azért nem érdekel a buhera sem, kissebb módosításokat megcsinálok, de egy egész rendszert már nem szabok át. Nekem most felkeltette az érdeklődésem ez a THL w100, kb. 110 eu-ba fájna és ha az ace-t 70-80ért elvinné valaki akkor az még nem is lenne annyira vészes :D

(#31036) vadkörte válasza ronin79 (#31035) üzenetére


vadkörte
addikt

"...ha az ace-t 70-80ért elvinné valaki..."
Végülis... Minden hülye nem halt meg. :C

Kétkártyást/MTK-st nem nagyon szeretnék. A Huawei Asscend P6, vagy a költséghatékony alternatívája a Honor3 nagyon izgatja a fantáziám.

Üdv. V. Körte

(#31037) KurtCobain válasza vadkörte (#31036) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az gondolom euro lett volna (20-22k), annyiért szvsz elmegy.

Ronin, ha valami kérdésed van a telóval kapcsolatban, írj. Szösszenettel még nem vagyok meg, de folyamatban van. :D
Btw, jó lenne egy romoló a csapatban. ;]

Mmm'kay?

(#31038) domerator válasza vadkörte (#31036) üzenetére


domerator
veterán

...pedig úgy fest, hogy a többségnek bejött az MTK platform... ez a 6589 odabax sebességben is, meg energiaspórolásban is. Ár-értékben pedig.... :C

Én nagy antidroid volnék már egy ideje, de ha az jelent valamit, hogy igen kevés kompromisszummal használom immár vagy egy hónapja a négymagost, akkor jelentem tényleg így van. Persze a zöld kuka itt is teszi a dolgát, szóval volt már reboot 96 óra uptime után, mert mindenféle adatfolyamot leállított (wifi, 3G) meg egyebek, de tényleg nagy szó, hogy én naponta úgy tudom használni, hogy nem bosszankodom a droid miatt (na jó... nem olyan sűrűn) :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31039) ronin79 válasza vadkörte (#31036) üzenetére


ronin79
őstag

Nálunk még ilyen áron fut, úgyhogy nem kell holthülyét találni de mondjuk ha akadna akkor viheti 100ért is :D
[link]
Huaweit még nem nézegettem de ha szintén quad és 1giga ram akkor meglesem, persze ha az ár is stimm.

(#31037) KurtCobain
Kösz, egyelőre még csak nézelődök de nagyon húzok a w100 felé, úgyhogy ha valami tuti jelzek.

[ Szerkesztve ]

(#31040) vadkörte válasza KurtCobain (#31037) üzenetére


vadkörte
addikt

Lehet félreértettem. Én 70-80E-re gondoltam :DD :DD
Bele sem gondoltam, hogy ronin, nem Mo-ról irogat.
P6/Honor3 quad core (1,5GHz Huawei K3V2) és 2GB RAM

(#31038) domerator:
Nevetséges tudom, de nekem az MTK-ról még mindíg azok a kis vacak/űbergagyi feature phone-ok jutnak eszembe.
Bár az újak között vannak nyálcsorgatóak.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31041) DjShockh89


DjShockh89
tag

Használ valaki "GOLD" aksit?!:)

(#31042) oz82 válasza DjShockh89 (#31041) üzenetére


oz82
senior tag

Én igen, 1 hete jött meg (daraba átszámolva 1500Ft volt + adtak hozzá utitöltőt), szóval még nincs 100% erőben. De elég jó 1,5x bir többet kb. 2450mAh, de 1800-1900 mAh lehet. nem melegszik jobban, persze lassabban tölt fel. Ha karácsonyig kihúzza akkor jóidő!

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#31043) DjShockh89 válasza oz82 (#31042) üzenetére


DjShockh89
tag

Köszönöm az infót!Fontolgatom egy ilyen cuccnak a beszerzését...De előtte még infót gyűjtök!:)

Várom a többiek hozzászólását!:)

(#31044) domerator válasza vadkörte (#31040) üzenetére


domerator
veterán

Nekem nem voltak ilyen előzetes ítéleteim... bementem a bótjukba és megtapiztam többször is a telót, sőt vittem sd-t is a szükséges cuccokkal amiket tudnia kellett a telefonnak (többszáz oldalas műszaki rajzos pdf például :DDD ) és meglestem hogy tudja-e... tudta... viszi mint kódis faxa a gyöpöt. :K

Ha pesti vagy felőlem összefuthatunk oszt merítsd le az akksiját ha tudod :D

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31045) vadkörte válasza domerator (#31044) üzenetére


vadkörte
addikt

Kaposvár... :S
Szóval ez a lehetőség kilőve. Ha Bp-i lennék élnék vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31046) domerator válasza vadkörte (#31045) üzenetére


domerator
veterán

Aha... asszem már egyszer mondtad, csak elfelejtettem, sorry. :U

Lényeg, hogy vonatkoztass el a korábbi MTK-s gagyifonoktól.... ez azokhoz képest egy terminátor. ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31047) mandju válasza oz82 (#31042) üzenetére


mandju
senior tag

Szia!

Az egyik gold nem eladó? Keress meg priviben. Köszi

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#31048) Probert75 válasza ronin79 (#31035) üzenetére


Probert75
addikt

Én is váltani akarok ebben a hónapban. Nekem a kiszemelt, ami váltja az általad készült rommal felvértezett Ace-t, a Sony Xperia L. Ezt néztem ki elsősorban a kijelző mérete miatt. Másod sorban pedig a hardver miatt. AzT meg ne is említsem, hogy árban ez az amit még elviselhetőnek tartok. A Telenornál az én előfizummal 50 alatt van, ha minden igaz.
SZÓVAL, HA VALAKINEK A VALAKIJÉT ÉRDEKLI EGY MEGBÍZHATÓ KIS TELÓ DEBRECEN VAGY KÖRNYÉKÉN, AZ KERESHET PRIVÁTBAN. HA KELL, AKKOR VISSZARAKOM A LEGUTCSÓ TELENOROS ROMOT, DE HA AZ XPERION V3 KELL, AKKOR EZT LEPUCOLVA IS ODAADOM. ADOK VELE +BA EGY GOLD AKSIT IS.

[ Szerkesztve ]

(#31049) oz82 válasza mandju (#31047) üzenetére


oz82
senior tag

Szia!
Sajna nem, mert volt rá fix ember.
De ha bírsz várni 3 hetet, 3ezerért lesz 3 akksid és még kereshetsz is rajt...

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#31050) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv!

A minap vettem észre, hogy zenehallgatásnál ha aktív a kijelző "jól" szól a teló, viszont ahogy elsötétedik a képernyő zavaros lesz a hang, elég csúnyán.
Nem használtam headsetet ez a beépített hangszóróra vonatkozik.
Tapasztalt valaki hasonlót?

Xperion v5

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.