Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Sürgős segítség kéne!
Használ vki avastot? Az anti theft olyan kérdéseket tesz fel nekem, ami kissé összezavart.
Milyen telepítési módszert kell használnom? Van egy egyéni opció is cyanogenmod-hoz, meg van nand védelemhez update.zip-es és van ugye a normál közvetlen írásos is.
Melyik kell nekem The End 3-hoz? Esetleg az ezt következő lépésekről is írhatnátok (nem tudom mi lesz ez itán), hátha nem egyértelmű!
Köszönöm a segítséget! :R

(#17002) bruti01


bruti01
őstag

sziasztok! nem tudnátok linkelni egy ops file-t? mert amiket találtam az nem megy. a munkatársam mobilját kell visszaállitanom gyári állapotra! ha odin-nal rátolok egy 2.3.3-at akkor jó nem?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17003) Virág et.


Virág et.
senior tag

Srácok, nagy tanulság: a múltkor az érintőképernyő miatt csak besétáltam a legközelebbi szervizbe és kb. 10 napig nem volt telefonom.
Aztán regisztráltam a Samu weboldalán a 2 hónap extra gar miatt és megláttam a szervizfutár szolgáltatást: eljönnek a készülékért (ha kell adnak UGYANOLYAN cserét), 1 nap alatt megjavítják és harmadnap hozza vissza a futár.
És tényleg: most hívtak, hogy kész a telefonom (a jól ismert recsegéssel volt bent a szervizben). Eddig egy nagy piros pont a Samsungnak, a másodikat pedig majd akkor kapják ha tényleg elmúlt a recsegés :)

(#17002) bruti01: Galaxy Ace GY.I.K a nokiaprogramok oldalon....ott megtalálsz mindent ami ehhez kell.

[ Szerkesztve ]

(#17004) Teasüti válasza Virág et. (#17003) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azt hittem Ace mellé nem jár prémium szolgáltatás. :Y

(#17005) bruti01 válasza Teasüti (#17004) üzenetére


bruti01
őstag

hát nem haladok semmire se! az androidunderground-os linkek nem mennek! a nokiások se :(

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17006) Virág et. válasza bruti01 (#17005) üzenetére


Virág et.
senior tag

gugli a te barátod (írd be amit az előbb javasoltam), vagy látogasd meg jelen topik első hozzászólását.

Hopp, közben leesett amit írtál... dobj egy emailt, cserébe kapsz egy Cooper_v1.0.ops-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#17007) chris94


chris94
tag

Erre valaki? :))

[link]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#17008) Virág et. válasza chris94 (#17007) üzenetére


Virág et.
senior tag

már megint ez a "procihúzás".... :(
urak, vegyétek tudomásul, hogy van olyan eszköz amit nem érdemes. Az Ace is ezek közé tartozik, számtalanszor ki lett itt tárgyalva.

(#17009) chris94 válasza Virág et. (#17008) üzenetére


chris94
tag

oké, de a többire még nem kaptam választ :D

Mellesleg egy 800Mhz-es proci bizonyos esetekben biztos nem elég, tuti van olyan app - amit nem vinne,de akkor hadjuk... ;]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#17010) kmarci25 válasza chris94 (#17009) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt jól látod. Akinek ez fontos, az ruházzon be egy erősebb vasra. Egyébként max túlhúzod 820-840 mhz-re, mert e fölött rebootol, és mit érsz vele, mond már meg! :D Azon kívül, hogy kockáztatod a készüléked és zabálja az akksit? Semmi értelme...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17011) harry3 válasza bruti01 (#17005) üzenetére


harry3
őstag

Kereső!!!

(#17009) chris94: Gyors a CM7.2, de gyorsan merül az akksi. Én a The Myth-t ajánlanám, bár egy kicsivel lassabb(játéknál), mint a CM, de a gyárinál sokkal jobb. lehet feltenni pár tweaket, de módjával. A kamera és az értesítési sáv angol csak.

[ Szerkesztve ]

(#17012) Virág et. válasza chris94 (#17009) üzenetére


Virág et.
senior tag

Kicsit leegyszerűsítve ez egy 600-as proci, ami gyárilag 800-ra van húzva... van még kérdésed ezzel kapcsolatban?

ROM ügyben nincs "ajánlott", van akinek ez jön be, van akinek az. (én személy szerint a gyáriakkal voltam hosszú távon a legelégedettebb, de nálam a játék a Solitaire-nél véget ér :) )

[ Szerkesztve ]

(#17013) dropopi válasza Teasüti (#17004) üzenetére


dropopi
aktív tag

Pedig de, be kell regisztrálni, +2 hónap grátisz, meg a futár. :K

Prémiumtelefon ez az Ace, kéremszépen! :))

(#17014) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!
van 1 rettento idegesito hibajelenseg az uj Facebook for Androidon. ( tobb is van, de ez a legnagyobb )
konkretan van 2db Galaxy Ace, rajtuk a legujabb Fb, na most ki van kapcsolva, h szinkronizaljon stb, de ha valamelyiken felmegyunk pl megnezni az uzenofalat, automatice bejelentkezik csetre es fenn is ragad, 1 telefon ikon lathato a nev mellett h azon vagyok elerheto... holott mar reg kileptem rola

(#17015) kmarci25 válasza Silencer83 (#17014) üzenetére


kmarci25
veterán

Ne használd a facebook app-ot. Fenn van nekem is, mert a pl. az fb megosztás galériában csak így működik, de az app az egy kalap sz@r. Kitettem könyvjelzőként a homescreen-re a facebookot, és szépen a gyári böngészőből indul a mobil változat, és működik. :)

Csak azt nem értem miért kell a példa ecseteléséhez 2 db galaxy ace....???

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17016) iMaverick


iMaverick
addikt

Ehhez a procihúzásos témához: van ez az általános vélekedés, hogy csökken a proci élettartama... ? Miért is? Feszültséget nem emelsz neki, mitől csökkenne az élettartam? Azt meg már régóta tudjuk, hogy a gyártók ahogy legyártják a procikat, ők is csak saccolnak az órajel kapcsán... Ráteszik a tesztpadra és (természetesen géppel, mert ugye baromisok cpu-ról beszélünk) megnézik, hogy az adott feszkón mennyi a végük? (Itt most ráadásul egész kerek MHz-ekről beszélünk: 2000MHz, 2600MHz vagy itt az esetünkben 800MHz...)

Vagy pedig azt nézi a gyártó, hogy mire van kereslet (!): Annó vettem egy Core2Duo 6320-as procit: névleges órajel 1,8Ghz... Aztán mindenféle túlfeszelés nélkül elment 3GHz-en!!! (még egy adalék: ezt a gépet 5-6 éve vettem, aztán tavaly nyáron eladtam az egyik kollégának, aki a mai napig használja.)

Az aksi jobban zabáláshoz: a telefonon nem tudsz feszt emelni, így ezt sem nagyon hiszem el, hogy (mérhetően) többet fogyasztana a teló... Én az Ace-t annó 840-ig tudtam húzni, 860-on már újraindulgatott.. Viszont a CPU Governor-t értelemszerűen OnDemand-ra raktam. Namost nem vettem észre, hogy kevesebb ideig bírná a telefon... (mármint egy töltéssel)

A kicsikarható sebességtöbblet már már tészta: én sem vettem észre jelentős sebességjavulást... Ez van. Viszont a "tudat"! ;] (Ha már a PC-t is húzom, nehogymár a telefon maradjon ki. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a W-t /még egyelőre/ nem húzom.)

A konklúzió: lehet nyugodtan húzni az Ace procogóját, nem lesz rövidebb az élettartama (vagy ha igen, akkor a proci nem 10, csak 8 évig fog menni... Szerintem 5 év múlva egyikőtöknek sem lesz meg már az Ace-e.) és nem fogyasztja (sokkal) jobban az aksit. Az így kinyerhető sebességnövekedés viszont nem igazán kimutatható! :U

A vége tényleg az, amit kmarci25 kolléga említett: át kell nyergelni egy erősebb vasra, ha akad az Angry Birds. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17017) bigdady


bigdady
nagyúr

hali!

Hogyan lehet beállitani a gmail alkalmazásban, hogy azonos feladótól bejövő emaileket ne csoportositsa az ace, hanem egyesével látszódjanak?

(#17018) Silencer83 válasza kmarci25 (#17015) üzenetére


Silencer83
addikt

en meg azt nem ertem, hogy ez miert lenyeges?
ha ennyire fogalalkoztat, leirom (neked) . azert irtam a 2db-ot, hogy szemleltessem, nem egyedi esetrol van szo, nem azert hogy jaszkarizzak a 2 telefonnal :F ami amugy is messze allna tolem (amugy sem az a kategorias telefon...

btw koszi a tippet

(#17019) kmarci25 válasza iMaverick (#17016) üzenetére


kmarci25
veterán

Jól van, elhiszem, amit mondasz. Én mindettől függetlenül nem fogom az órajelet húzni, pont azért mert nem kell nagyobb sebesség. Játék nálam sincsen, kivéve egy jó kis sudokut, meg az SPB Brain Evolution-t, ami logikai játékok gyűjteménye.
Apropó: az utóbbival kapcsolatban nem tudja valaki, hogy hogyan lehet hozzájutni a teljes változathoz? A free-t letöltöm a marketből, a full-t pedig már nem engedi, mert nem kompatibilis. Érthetetlen... :W
Szóval, aki akarja, az húzza a procit, de attól nem lesz SGSII az Ace-ből.

TheSilencer: Csak nyugalom! Lemaradt a végéről a smiley: :DDD . Nem kell annyira véresen komolyan venni, bocs, ha kötözködésnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17020) iMaverick válasza kmarci25 (#17019) üzenetére


iMaverick
addikt

Természetesen mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy húzza-e avagy sem! Senkit sem akartam megtéríteni, csak rossz olvasni az ilyen hsz-t. (Mármint hogy ettől tönkremegy a proci.) :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17021) Virág et. válasza iMaverick (#17020) üzenetére


Virág et.
senior tag

Én is csak annyit írtam, hogy nem érdemes... jó esetben 5%-ot sikerül emelni, ami lóf.sz.
Nagyobb sebességnövekedést eredményez egy jó kis főzött/optimalizált ROM :)

(#17022) iMaverick válasza Virág et. (#17021) üzenetére


iMaverick
addikt

+1

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17023) Teasüti


Teasüti
nagyúr

TE3 szerintetek mennyivel eszi jobban az akkut, mint egy gyári rom?
Az a baj már belaktam és a gyári túl fapad ehhez képest, h le akarjam cserélni. :)
Nálam eddig egy napokat bír csak, igaz eddig még sosem hagytam békén.
De azt is hozzá kell tenni, hogy olyan dolgok szívják le az akkut, amiknek nem kéne.
Pl. QR Droid-dal olvastam pár kódot, pár percig nyomkodtam és máris 10%-os fogyasztó lett belőle az akkuhasználat listán. :Y
Az a lista még egy érdekes dolog, pár másodperces, ne adj Isten perces CPU időkkel máris jókora fogyasztást generálnak az appok?? :U
szerk: ez elég érdekes, főleg, h még a menügörgetés is 100%-os cpu terhelést jelent és mégis órákig görgethetném a menüket, mire ettől merül le. Erre meg a többi progiban ilyen marginális cpu időkkel elfogy az akku. :W

[ Szerkesztve ]

(#17024) kalló válasza edusch03 (#16988) üzenetére


kalló
aktív tag

a merketen Blacklist, whitelist, call block ilyesmikre keresnék rá a helyedben, nem használtam még ilyeneket, ezért nem mondok konkrétat.

(#16991) Probert75 root explorer a neve, mindent tud, de azt hiszem angol és azt is hiszem, hogy te azt nem szereted, pedig ennél jobb nincs és nem is kell :)

(#17023) Teasüti attól mert azt látod 100% nem biztos, hogy maximális a fogyasztása, jól meg kell terhelni a proci minden modulját, hogy maximális fogyasztást elérd, borzasztó összetett dolgok ezek a processzorok nem lehet rájuk úgy tekinteni mint egy villanykörtére...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17025) Laci4 válasza bigdady (#17017) üzenetére


Laci4
senior tag

Ha jól sejtem, hogy mit is szeretnél, akkor :

Hopp.. majdnem leírtam, hogy Menü- Nézet . Normál nézet vagy beszélgetési nézet, de közben rájöttem, hogy az a sima mail program, te meg a gmailról kérdeztél.
Abban meg nem találok ilyet.. :U :B

viszont ha már levelező program. A gyári mailban, ha bemegyek a kuka részbe, nincs egy mindent kijelöl, vagy egy kuka ürítése opció?
Nem találok sehol ilyet, és agybaj kerülget, amiikor pl. a ph-s értesítőket kitörlöm a beérkezőből, átrakja a kukába, és ott a mondjuk 40-50 bejegyzést egyesével megint jelölhetem ki, és törlés..
Lehet át kell(ene) ezt is állítanom a gmailra, és meg is lenne oldva :D (csak azt nem akartam eddig teleszemetelni ..arra megfelel az ezer éves freemailem is..)

(#17026) kalló válasza bigdady (#17017) üzenetére


kalló
aktív tag

A gmail alkalmazás nem csoportosítja, véletlen nem az sms alkalmazásra gondolsz? csinálj egy printscreent és mutasd meg ;-)

(#17025) Laci4 én csak a gmailt használom, teljesen jó az.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17027) bigdady válasza kalló (#17026) üzenetére


bigdady
nagyúr

hát nekem egy feladótól több email jön akkor azt egynek mutatja amibe bele kell menni és azon belül lehet látni az összeset. Ezt kéne megszüntetnem.

(#17025) Laci4 hát ez az, hogy ott nincs ilyen, én is kerestem ilyen beállitást

[ Szerkesztve ]

(#17028) agemate


agemate
addikt

2.3.6-os spanyol Orange rom tapasztalatok (~másfél hét használat után):

- Az eddig leggyorsabb általam használt stock rom
- Egyáltalán nem akad a feloldás
- Nagyon hamar merül tőle a készülék, reggel 8-kor leveszem a töltőről és normál (5 perc telefon, kb fél óra mobilnet) használat után már délután 5-kor kéri a töltőt
- A Titaniummal nem tudom jegelni/törölni a felesleges gyári akkuzabáló appokat, lefagy és újraindul a készülék (term. rootolva van)

Vegyes érzelmekkel, de megválok tőle. Nem találom az ICS2 letöltési linkjét, segítenétek?

(#17029) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Felraktam a 2.3.6-os Spanyol Orange ROM-ot. Egyelőre annyi, hogy nincs benne rendes magyar billentyűzet kiosztás, viszont kapunk hozzá alapból egy Orange témát, ami egész pofás szerintem. Többit majd később, ha már többet használtam.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#17030) Probert75 válasza kalló (#17024) üzenetére


Probert75
addikt

:) Root Explorer-rel oldottam meg a bemásolást. De köszönöm azért! Már megbékéltem vele, hogy angol, mert ez a legjobb tényleg.

Laci4 Nem lehet a freemail-ben valahol beállítani, hogy a gmail-ra irányítsa a leveleket. Nem szoktam a telón levelezni, csak felmerült bennem ez a lehetőség.

agemate Attól mert újraindul, még le kéne tudnod törölni a dolgokat vagy jegelni. Nekem is az egyik stok romnál a jegelések és törlésekkor rengetegszer újraindult a teló, de törölve és jegelve maradtak a dolgok attól még.

[ Szerkesztve ]

(#17031) kmarci25 válasza Laci4 (#17025) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha minden igaz, van a freemail-nek saját app-ja. Az talán több mindent tud.

kalló: de bizony igaza van a kollegának, a gmail-es app bizony csoportosítja a leveleket, ha ugyanaz a feladó, akkor szépen egymás mellé sorakoztatja őket, kicsit nehéz átlátni, de én mondjuk már megszoktam, nincs vele bajom.

agemate: nagyon vicces, amit írsz, dobolson pont arról írt, hogy jó a fogyasztása. Linkelt is screenshoto tegnap vagy tegnapelőtt. :DDD Most, akkor mi van?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17032) dobolson válasza kmarci25 (#17031) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, én pont azt tapasztaltam, hogy kellemesebb a fogyasztása, mint az általam korábban használtaknak. És nekem sikerült is jegelni meg törölni mindent, amit kell az aksi kímélés miatt. Egyedül az orange kezdőlapot meg a selectort nem törölte, vagyis igen, csak aztán nem indult el a teló. Nekem pont ez a rom volt olyan, hogy nem indulgatott újra törlésnél és jevelésnél. Most telefonról vagyok, nem tudom linkelni a legújabb screenshootot, de két nap után 49 óra volt reggel az üzemidő úgy, hogy ebben nem volt repülő üzem. Ja és 10%ig merült le. Majd gépről felteszem a képet is, hogy mi mennyit volt használva.

(#17033) iMaverick válasza agemate (#17028) üzenetére


iMaverick
addikt

ICS2 LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17034) agemate válasza Probert75 (#17030) üzenetére


agemate
addikt

Ebben bíztam én is, de a restart után is ott volt még az előzőleg törölt program.

kmarci25: Igaz, én 320MHz-es minimum órajelen használom a telefont, bár az előző romomnál (talán holland 2.3.5) ment 30-35 órákat intenzív használat mellett a készülék.

iMaverick: :R

(#17035) iMaverick


iMaverick
addikt

Nem tudom linkelte-e valaki ezeket... Hátha van újdonság értéke. :DDD

Ace Plus
Ace2

Az Ace2-nek látom is létjogosultságát, de az Ace Plus-nak? Ráadásul ki tudja, milyen áron fognak ezek jönni...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17036) agemate válasza iMaverick (#17033) üzenetére


agemate
addikt

Hú egy telepítési útmutatót is adhatnál, keresem egy órája, de nem találom. :B

(#17037) kalló válasza Probert75 (#17030) üzenetére


kalló
aktív tag

Dehogynem átirányítás az van a freemailnél, én is úgy váltottam mert az fájdalom mentes.

(#17031) kmarci25 Hát pedig nekem nem csoportosítja. Sztem ti keveritek a dolgokat... csak azokat csoportosítja amiket csoportosítani kell a levél váltásokat, amikor mindketten válaszoltok a másiknak. Tehát a válaszok egy csomóba mennek, azért hogy ha kibontod őket szépen átlátható legyen, hogy ki mire válaszolt, viszont ha új email érkezik azt bizony külön teszi.

(#17027) bigdady na tehát ugye azt látod, hogy küldtél/kaptál egy levelet és ha belemész a válaszokat, mert akkor az nálam is így van, de ha új emailt írnak az külön jön nem csoportosítja.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17038) Laci4 válasza agemate (#17036) üzenetére


Laci4
senior tag

Kemény 6 percembe került..(olvasással)
Beírtam keresésnek, hogy ICS2, majd lapoztam a találati lista utolsó lapjára, és elkezdtem olvasni..
2 percen belül meg is találtam ezt a bejegyzést

Nem tudom a rom telepítési ismereteid szintjét, de ha ennél is részletesebb leírás kell, akkor szólj,vagy keress rá külön külön.. ;)

(CWM ből "update.zip"-es telepítés, mindere kiterjedő reset=wipe.. és társai..)

Probert75
Laci4 Nem lehet a freemail-ben valahol beállítani, hogy a gmail-ra irányítsa a leveleket. Nem szoktam a telón levelezni, csak felmerült bennem ez a lehetőség.
őő.. szerintem biztos van ilyen lehetőség, csak pont az a lényeg, hogy az ottani leveleket nem akarom átküldeni a gmailba.. ne szemetelje nekem tele...

Igazándiból jó nekem az androidos mail program a freemail-hoz, arra hogy megnézzem mi jött, esetleg válaszoljak, bár komolyabb levelezésre a gmailt használom..
(mondjuk az is hátránya a freemailes dolognak, hogy a kimenő smtp vel is szív az ember.
Ha mobilneten vagyok, akkor a telenoré a jó, ha itthon wi-fin (pl barinőm gépezik), akkor a digi smtp-je..)
Persze ezek csak apró dolgok.. csak gondoltam hátha.. ettől aztán nem dől össze a világ :D

kmarci25
Ha minden igaz, van a freemail-nek saját app-ja. Az talán több mindent tud.
mármint saját alkalmazása? nem az androidos mail-ra gondolsz?
Mert marketen nem találtam freemail alkalmazást.. de majd megnézem esetleg az oldalukat.. bár mint fentebb írtam, alapjában véve megvagyok így is :D

iMaverick
Ne linkelgess itt nekem új telefonokat.. most vettem a W-t! :((( :D ;)
Minimum egy évig tilalom van! ;]
Amúgy kiváncsi leszek erre az ACE 2 re.
Milyen lesz a "GPU"-ja, mennyivel erősebb egy, dupla 800mhz, mint egy egy mag 1400-on..(ergó, mennyivel lesz jobb, rosszabb mint a mi kis W-nk)

Az ACE plusz létjogosultságát én se nagyon "lájkolnám"... :N

[ Szerkesztve ]

(#17039) vanni


vanni
csendes tag

Sziasztok!

Az Ace-ben a Névjegyek-ben beállítottam, hogy csak a telefonszámmal rendelkező névjegyek jelenjenek meg. Működik is rendben.

De ha az Üzenetek-et nyitom meg, s ott lépek a névjegyekre, akkor látni, hogy odaszinkronizálódott nekem az összes Google kontaktom, akikkel csak egyszer is levelet váltottam. :(( Hogy tudnám ezt helyrehozni? Nem találok sehol névjegy beállítási lehetőséget az Üzenetekben. Köszi!

(#17040) Laci4 válasza vanni (#17039) üzenetére


Laci4
senior tag

huh.. valahol olvastam, lehet a W-s topikban, hogy, ha jól rémlik, a webes gmail beállításokban kell mahinálni valamit..
Nem ugrik be pontosan mit.. de ott esetleg körbenézhetsz...

Talán ez az:
"Névjegyek létrehozása az automatikus kiegészítéshez:
- Ha új személynek küldök üzenetet, felveszem őt az Egyéb névjegyek mappába, hogy legközelebb az automatikus kiegészítési funkció felajánlja a nevét.
- Magam fogok névjegyeket felvenni"

HOPP!!
Lehet itt a megoldás a beszélgetési nézet dologra is, amit fentebb kérdezett valaki.. big valaki asszem!
Ugyanis a webes beállításokban van egy olyan hogy:
"Beszélgetési nézet:
(megadja, hogy az azonos témájú e-mailek csoportosítva jelenjenek meg)
- Beszélgetési nézet bekapcsolása
- Beszélgetési nézet kikapcsolása"

Bár lehet mégse, mert nálam ki van kapcsolva, mégis összefűzi igaz, csak azokat amiket válaszként kapok, ahogy kalló kollega is leírta.

[ Szerkesztve ]

(#17041) royalka


royalka
őstag

Szega all... Ma végre eljutottam oda hogy feltolom a 2012-es spanyolt. Milyen multi CSC-t használjak?? Nekem a Nokiás (2011 June 2) ból van egy az is jó a spanyolnak? (Nem igazán látom át a multi lényegét csak hogy kell.. ) :F :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#17042) kmarci25 válasza Laci4 (#17038) üzenetére


kmarci25
veterán

kalló: ugyanarról beszélünk, csak máshogy hívjuk. Sztem ez pont a csoportosítás, amit írsz. :)

Laci4: Bocsánat, összekevertem, a citromail-nek van külön app-ja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17043) vanni válasza Laci4 (#17040) üzenetére


vanni
csendes tag

Az a dühítő, hogy a gmail szinkronizációm jól van beállítva, magyarul: ki van kapcsolva a névjegyek szinkronizációja. :F A Névjegyzékben jó is, csak a telefonszámmal rendelkező kapcsolatok jelennek meg, viszont az Üzeneteken belül (ahonnét az SMS-eket küldeném) a névjegyekben megjelenik az összes gmail kapcsolatom, ha van hozzá telefonszám, ha nem.

Valami ötlet még?

[ Szerkesztve ]

(#17044) kalló válasza kmarci25 (#17042) üzenetére


kalló
aktív tag

Ezek szerint még mindig nem érted, csak a válaszokat csoportosítja, de az minden értelemes levelező hasonlóképpen működik.

Na de a lényeg: Így kapcsolod ki a böngészős gmailben

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17045) kalló válasza kmarci25 (#17042) üzenetére


kalló
aktív tag

utána néztem nektek, a gmailos appba nem lehet kikapcsolni csak a pc webes felületnél, azt hogy miért nem lehet páran fejtegetik a google support oldalán, de mindhiába...
igazából tényleg beletehetnék ha van ember akit ez zavar...
Ezt az egy megoldást találtam https://market.android.com/details?id=com.fsck.k9 ebbe állítólag ki lehet kapcsolni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17046) Csigusz 1 válasza Probert75 (#17030) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

"Laci4 Nem lehet a freemail-ben valahol beállítani, hogy a gmail-ra irányítsa a leveleket. Nem szoktam a telón levelezni, csak felmerült bennem ez a lehetőség."

De, be lehet! :)
Anno, amikor droidos lettem, létrehoztam egy új gmail fiókot kizárólag a telefonomnak.
Az összes meglévő e-mail címemről továbbíttatom a telefonos címemre is a leveleket, így a telefonra is megkapok mindent. A telefonos gmail fiókban spam-listára tettem azokat, amiket nem akarok a telón megnézni, és így nem jelez rájuk.
Van freemailes, másik gmailes, és egyéb szolgáltató is a forward-olt fiókok között.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#17047) azoltan88


azoltan88
tag

hogyan lehet nevjegyet kuldeni?

(#17048) agemate válasza Laci4 (#17038) üzenetére


agemate
addikt

Köszönöm, én a google-ben kerestem. :)

Sikerült felrakni, megy. Viszont ha lehúzom a függőnyt, az értesítések címei nagyon halványan látszanak csak, gyakorlatilag olvashatatlanok. Tudok ezen változtatni? Hogy érthetőbb legyen egy példa:

USB-eszköz csatlakoztatása

Válassza ezt fájlok másolásához

Kb így néz ki, az alcím olvasható rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#17049) kmarci25 válasza kalló (#17044) üzenetére


kmarci25
veterán

Most tényleg erről beszélgetünk? :DDD Már Te is azt írtad, hogy csoportosít!!! ("...csak a válaszokat csoportosítja...") Ugyanarra gondoltunk. Sztem meg Te nem érted. :P

Egyébként meg sztem az a zavaró, hogy a válaszokat összefűzi az általam elküldött levelekkel is. De ahogy korábban már mondtam, nekem kb. 1 hétig volt új, utána megszoktam és nem zavar. Volt már nekem 30-40 db-os levélváltásom 6 másik emberrel. Na ott észnél kell ám lenni, hogy kövesd, hogy ki, mit írt és mikor. :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17050) kalló válasza kmarci25 (#17049) üzenetére


kalló
aktív tag

okos enged :P

Ahogy most olvasgattam a supportot a google programozók se értik minek akarják ezt az emberek, egyébként a webesbe mondom betettték a kikapcsolás lehetőséget, szal már csak idő kérdése, hogy az androidos appba is betegyék bár eddig nem úgy fest mintha hajlanának rá, gondolom a fél világ őket basztatja, hogy ez meg az miért nem így vagy úgy...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.