Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali!

Valamit letöröltem a telóról, és nincs gyorshívás... :B

Valami tipp esetleg?

Megnyomom a gyorshívást, erre:

USS-kód futtatása...

UNKNOWN APPLICATION!

Ennyi...vagy csak valamit elállítottam? :B

Szerk.: a lényeg lemaradt: hogy tudnám visszahozni?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7002) tomiii007 válasza TazLeacher (#7001) üzenetére


tomiii007
senior tag

Gyorshivas ugy mukodik lenyomva tartod az adott gombot 1-2secig

(#7003) #59070464 válasza Dadan01 (#7000) üzenetére


#59070464
törölt tag

Itthonival nekem sincs gondom. Mióta rajta van ez a 2.3.4 a samfw-ről azóta tegnap kb 2x, ma 3x hagytam el a wifim hatósugarát és nem volt blackscreen. Melóba ma volt a 20 perc alatt 2x pedig NEM csatlakoztam rá és magától sem tette (nem remembered). Viszont a szabi előtt is volt már ott blackscreenem egy nap vagy 6x. Érdekes, h eddig csak ott tapasztaltam, de kifogom húzni a routert. ;]

szerk: érdekes h melóba ott is van blackscreen ahol még láthatja a wifit. Bár van több is, nem tudom mi/melyik okozhatja. Viszont ami érdekes, h az egyik ottani wifit a HTC Hero-m nem látta. Gyári 2.1-el. Először arra gyanakodtam.

[ Szerkesztve ]

(#7004) norbert999 válasza TazLeacher (#7001) üzenetére


norbert999
aktív tag

Ezentúl úgy kell csinálnod, ahogy:(#7002) tomiii007 írta. :K

Ez is egy csepp a tengerben.

[ Szerkesztve ]

(#7005) norbert999 válasza norbert999 (#7004) üzenetére


norbert999
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő.

Szóval ez is egy hiba a sok-sok hiba mellett.

(#7006) Dadan01 válasza #59070464 (#7003) üzenetére


Dadan01
senior tag

CF-Root-S5830-v3.7-b78 felrakása nem fog ártani, ebben biztos vagyok :) A fekete halál oka pedig a kernelben és a wifi kezelésben vagyon, bármikor támadhat, mint a herpesz. Tegyél ellene :D Komolyra fordítva a szót, ha már bügykölés, hekkelés, tovább kell menni a megkezdett úton.

(#7007) TazLeacher válasza tomiii007 (#7002) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7008) #59070464 válasza Dadan01 (#7006) üzenetére


#59070464
törölt tag

Egyszer már okoztam bootloop-t a Hero-ra Cyanogenmod-al. Azóta megfogadtam, h nem. Azóta is meglepetten nézek a tükörbe, hisz 2.3.4 van az aktuális telefonom. :)

Egyenlőre egyébként kínai, amit írt. :)) Mi ez/az a CF-Root? És ha felteszem, újra kell configolni a telefont vagy minden beállítás és app megmarad? Csak mert két napja állítgatom. Komolyan, már olyan mint egy W7 reinstall. Kezdem utálni. :D

UI: most épp töltőn van kikapcsolt állapotban, mert teljesen lemerített 6-7 óra masszív használat alatt. Fú de rosszul érzem magam, h ennyire offline vagyok. :DD

(#7009) Virág et. válasza Virág et. (#6989) üzenetére


Virág et.
senior tag

Jelenleg a független (XEH) telefonomon aT-Mobile féle KPK (TMH) van, Odinnal felrakva. Jól sikerült a dolog, még a Kies is szereti, szerinte jelenleg ez a legfrissebb verzió (ezt utoljára nekem a független 2.2.1-re írta ;) )

Odinnal lehet CSC-t cserélni? Arra gondoltam, hogy csak az cooper.ops-ot és a multi CSC-t töltöm fel vele, hátha ezzel tudok 2.3.3 KPK XEH (független) verziót csinálni...

(#7010) proly01 válasza Virág et. (#7009) üzenetére


proly01
őstag

A KPK a független rom?Ez biztos?
Mert már f@szom ki van a kiessel komolyan mondom... :W
Ma is azt mondja a samsungos csaj próbálgassam mert fel fogja kínálni a kies, ja persze!!!
És mikor majd jövőre?Ma is már W7 ultimate 32-64bit is kipróbáltam és ott se semmi.
Annyi hogy ha simán rákattintok akkor nem ismeri fel hogy lenne benne memókártya de ha rendszergazdaként indítom akkor felismeri a memókártyát is,de szoftvert nem talál.

....Pr:)ly....

(#7011) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nálatok van olyan jelenség 2.3.3. alatt, hogy mikor feloldjátok a billentyűzárat, akkor kicsit laggol az egész rendszer pár másodpercig?

(#7012) Keem1 válasza Dzsuri89 (#7011) üzenetére


Keem1
addikt

Az első ki-bekapcsolásig én is tapasztaltam, azóta semmi ilyesmi (kopp-kopp) :)

proly01: szerintem a KPK a T-Mobile romja, Telenorosok valami KPL-ről számoltak be.

[ Szerkesztve ]

(#7013) Dzsuri89 válasza Keem1 (#7012) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Párszor már kapcsoltam ki-be de néha-néha előjön a dolog.

Ez a probléma már a 2.2.1-ben is volt, amikor telefonálok akkor véletlenszerűen a hangszóróban egy magas, idegesítő csipogó hang hallatszik nagyon minimális időre. Nehéz leírni, hogy valójában milyen hang/zaj zavarja meg a beszélgetést, csak azt tudom hogy hirtelen "bukkan" fel, amitől akár meg is ijedhetsz, pluszban süket is leszel. :D
Valaki tapasztalt ilyet?

(#7014) proly01 válasza Keem1 (#7012) üzenetére


proly01
őstag

Tehát akkor egyenlőre rejtély hogy a kártyafüggetlennek mi a "kódja"? :(

....Pr:)ly....

(#7015) mg01 válasza flash- (#6955) üzenetére


mg01
aktív tag

Láttam hogy mi van a videón, korábban mint te, de én arra voltam kíváncsi hogy NEKED sikerült e megcsinálni?

(#7016) mg01 válasza #59070464 (#6977) üzenetére


mg01
aktív tag

Baloldalt megjelent egy kis zöld aksi benne 100%-al és pittyeget egyet mint amikor sms jön és ha lehúztad az információsávot akkor kiírta hogy akumulátor feltöltve húzza ki a töltőt és amikor kihúztad eltűnt???
Szerintem nem, tehát nem töltötted fel teljesen… Amikor rádugod töltőre azért ugrik meg hirtelen a "százalék" mert kap egy kis kakót amitől hirtelen megugrik a feszültség az aksiban… Gyorsan eléri a 100%-ot, de ha nem írja ki hogy feltöltve, akkor az nincs teljesen feltöltve. Szal tök fölösleges itt kikapcsolva 8 órákat tölteni meg lemerítgetni. A másik meg az usbs töltés… teljesen ugyan olyan mint a konektoros, a pc is konektorról kapja az áramot :D na de viccet félretéve, az usb SOKKAL lassabban tölt, ezért érzitek úgy hogy nem tart annyira az aksiban. Egy 10 perces usbs töltés annyit ér mint halottnak a csók:D

(#7017) mg01 válasza proly01 (#7010) üzenetére


mg01
aktív tag

Olvasd el az első sortát még1x…

(#7018) mg01


mg01
aktív tag

Mibe vagytok ezzel a kies frissitéssel... Pedig nem emléxek hogy bárki is irta volna hogy megváltotta a világot a "hires" kies frissités... :U

(#7019) proly01 válasza mg01 (#7018) üzenetére


proly01
őstag

minek az első "sortát" kéne elolvasnom még 1 szer?

....Pr:)ly....

(#7020) ruskop


ruskop
senior tag

Egyébként a samfirmwaren fent lévő KPK 2.3.3. magyar nyelvű? Vagy ki lehet cserélni a .tar fileben a csc-t a multi csc-re, hogy legyen magyar nyelvem?

(#7021) flash-


flash-
veterán

Jesszusom a Galaxy ace csinált ma nekem egy hatalmas bakit...

automatikusra van állitva az idő de most reggel nézem hogy 3 órát késik az órája!!!

pedig este még jó volt...
állítottam ébresztőt mert megyek tesóm esküvőjére....
még szerencse hogy felkeltettek.......

huh én most már nem fogom magamat kelteni a telefonnal...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7022) iMaverick válasza flash- (#7021) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem is automatikusan van, de még egyszer nem volt gondom... Melyik szolgáltatónál vagy? Én T-s vagyok...

Más: többször olvastam, hogy a beépített óra-ébresztő app nem jó, nem megbízható. (Nem feltétlen itt a topicban volt erről szó!) És hogy a Market-ről szedjünk le jól valami jobbat. ? Nem vágom, mert nekem még ezzel sem volt eddig sose gondom... Azt gyönyörűen csinálja amit kell: a megadott napokon a megadott időpontban ismételten ébreszt...

(Problémám az előző Omnia-mon volt: sajna maga a Winmobile volt 2x lefagyva és ennél fogva nem tudott ébreszteni. Hozzáteszem ez a 2 alkalom 3 év alatt fordult elő.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7023) vlevi válasza flash- (#7021) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Jesszusom a Galaxy ace csinált ma nekem egy hatalmas bakit..."
Nem iPhone-d van véletlenül? :DD

(#7024) Virág et. válasza proly01 (#7010) üzenetére


Virág et.
senior tag

Na még egyszer. Szerintem
KPJ - független (XEH) 2.3.3 (bár lehet, hogy ez csak a letteknél igaz :) )
KPK- T-Mobile (TMH) 2.3.3
KPL - Telenor (PAN) 2.3.3

Az én eddig gyárilag független telefonomra feltoltam Odinnal a Samfirmware-ra kikerült elvileg hivatalos T-Mobilos 2.3.3-at. Ezt - bár a TMH-s rom nem akadályoz semmiben - szeretném XEH-esíteni, csak a rend kedvéért. :)

Egyébként a KPK magyar nyelvű, és Odinnal feltolva sem törlődnek a programok. Legalábbis én így tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#7025) vlevi


vlevi
nagyúr

Mivel a héten újra kellett raknom a Windózt, most újra leszedtem a KIES-t a samu honlapjáról. És észrevettem egy érdekes dolgot :

Ennyire le vannak maradva? Hol a Win7? Tudom, Vista, vagy 7, majdnem ugyanaz, de akkoris. :((

(#7026) ruskop


ruskop
senior tag

Most nézem a samfirmwaren a Provider firmwareknél van egy olyan, hogy S5830XWKPF - CSC=TPLKP2
Ez lenne a Telenoros firmware? Csak mert ezt is juniusi dátummal tették ki és 2.3.3.

(#7027) jamaica22


jamaica22
csendes tag

Sziasztok!

A 2g és a 3g között mi a különbség? Ha van T-s Gonet csomagom, és 2g-vel netezek, akkor is a csomagból csípegeti az adatforgalmat?

(#7028) ruskop válasza jamaica22 (#7027) üzenetére


ruskop
senior tag

Mindegyiknél ugyanazt a csomagot használja csak a 3G gyorsabb internet hozzáférést biztosít és gyorsabban merül a telefonod.

(#7029) jamaica22


jamaica22
csendes tag

Köszi!

Esetleg még annyi, hogy ugye ha elnetezem a csomagban foglalt adatmennyiséget, max 32kb sebességgel tudok netezni.
Jól gondolom akkor hogy ennél a sebességnél felesleges a 3g-t használni?

(#7030) ruskop válasza jamaica22 (#7029) üzenetére


ruskop
senior tag

Én alapból nem használom a 3G-t és mégis normálisan tudok netezni. Ha olyan net csomagod van, hogy a megadott mennyiség elérése után lecsökkentik a sebességet akkor nézd meg, hogy mennyire csökkentik (általában a 10%-ra) az, hogy viszonyul a telefon +g sebességéhez. De attól függetlenül használhatod a 3G-t mert a szolgáltató miatt úgyis csak akkora sebességet fog használni amennyit engednek.

Az eddig olvasottakból nagyon nme derül ki ,hogy a 2.3.3. KPK firmware jobb lenne mint a 2.3.4-es firmware. Vagy csak én látom rosszul? Engem egy valami idegesít a 2.3.4-ben, hogy a képernyő feléledése mind hívás és mind képernyő zárnál baromi lassú. Ez a 2.2.1-nél vagy a 2.3.3-nál milyen?

[ Szerkesztve ]

(#7031) bozont válasza ruskop (#7030) üzenetére


bozont
veterán

Nekem a 2.2.1 sem éledt fel gyorsabban mint a 2.3.4, nem értem mi ez mindenkinél (nekem 1mp ide vagy oda az semmi).

(#7032) ruskop válasza bozont (#7031) üzenetére


ruskop
senior tag

Hát igen csak tudod engem idegesít mikor telefonálok és amikor elveszem a fülemtől és leakarom rakni akkor még 3 mp-et kell várnom mire visszajön a kép. Ha kikapcsolom a közelítés szenzort akkor meg kikapcsol a képernyő és akkor meg aztán végképp nem tudom egyszerűen letenni. Egyedül ez a power gombos megoldás működik de az is néha kihagy. Én csak azt nem értem miért nem tudtak rátenni két kis gombot a hívásfogadásnak és a hívás bontásnak? A Waveken megtudták oldani. És akkor mondjuk 5 kezelő lenne alul: középen home gomb, jobb oldalon egymás mellett érintőpanelesként letevő gomb és vissza gomb, bal oldalon menü gomb és hívás fogadás gomb. 100-szor egyszerűbb lenne. De hát ez van, ezt kell szeretni.

Amúgy neked melyik 2.2.1. van fent?

[ Szerkesztve ]

(#7033) bozont válasza ruskop (#7032) üzenetére


bozont
veterán

Most már semelyik, de a gyári Telenoros volt, most a 2.3.4 van fent. Én a közelítés érzékelőnél nem vettem észre semmi "laggot", egyből reagál ha eltakarom vagy elveszem a kezem (direkt próbálgattam). Itt nincs semmi különbség a két rom között, az az 1-2mp sem ami zárnyitásnál sokakat zavar.

(#7034) zsolt.61


zsolt.61
tag

Sziasztok!
Kicsit más: Eltűnt a Fájlok közül a "Samsung apps" progi. Az alkalmazások közt ott van,de szürkén nem világítós fehér felírattal és semmit nem tudok csinálni vele. Se letörölni,se beállítani semmit!! Valami elvihette az alkalmazás egy részét? Egyáltalán hogy lehetne visszahozni? Újra tegyem a Firm-et? :W
Találkoztatok ilyennel?
Előre is köszi! Zsolt as cucu001

[ Szerkesztve ]

(#7035) Káposztakuki


Káposztakuki
csendes tag

Amióta fent van a 2.3.3 (amit csak XP-s céges gépről tudtam telepíteni) a mobil rendszeresen lefagy bekapcsolt wifi mellett. azaz nem jön vissza az alvó állapotból. megoldás esetleg?

(#7036) Lyyzeg


Lyyzeg
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, sőt biztos gagyi a kérdésem, de a memóriakártyára tett zenéket, illetve megvágott zenéket hogyan tudom hozzárendelni egyes nevekhez? :)) (hogy az legyen a csengőhang)

Köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#7037) balazs21


balazs21
csendes tag

császtok

hova kell másolni azokat a játékokat amikhez licensz is tartozik mert ahogy elinditom a játékot kéri! pl: "com.polarbit.rthunder2" ilyesmi fájlokra gondolok

(#7038) proly01 válasza balazs21 (#7037) üzenetére


proly01
őstag

A memória kártya Android mappa data mappájába kell másolni.Lesz is ott még pár ilyen fájl.

....Pr:)ly....

(#7039) proly01


proly01
őstag

Van már amúgy itt olyan akinek az új market van alapból a telóján?Szóval frissített már valakinek a market magától?

....Pr:)ly....

(#7040) balazs21 válasza proly01 (#7038) üzenetére


balazs21
csendes tag

pedig a worms höz, recklessracing, pes 2011 hez is ugyan ilyen .com os fájlok tartoznak és jo helyen vannak és a játékon belül mégsem ismeri fel....

Másik: Asphalt 5 nél verseny megcsinálása után kidob a játék hogy egy videot nem tud lejátszani ez volt 2.2.1 és az uj 2.3.3 alatt is erre van vmi megoldás?

(#7041) user_XIX


user_XIX
csendes tag

Sziasztok!

Kies-sel feltettem T-s a 2.3.3-at, minden szuper..... de... a Link2SD nem működik, nem mountolja fel partíciót amikor elindítom. Froyó alatt minden rendben volt.

Ellenben a letöltött programjaim megmaradtak és rendesen működnek is. (legalább is így elsőre nem hiányzik semmi)

Az App2SD viszont rendesen jelzi, hogy mely alkalmazásaim vannak a kártyán.

Akkor csak hogy tiszta legyen:

- Az SD kártya mely partíciójára és ott hova rakja az A2SD a programokat?
- A Link2SD bekérte másodlagos a partíciót első indításnál, az A2SD viszont nem. Nem ugyanoda dolgoznak?

- Van olyan Androidos progi amellyel látom az SD kártya másik (vagyis első) partícióját?
a root explorer nem mutatja (amit a Lin2SD használt, sima FAT-ra van formázva).

- Hogyan és hol keressem a "symlink" eket, amelyeket a Link2SD csinált? Csak mert szeretném tudni hova mutatnak. Illetve, hogy mely alkalmazásokat linkeltem vele.

- Mely könyvtárban van a Dalvik cache? illetve különbözik-e ez attól a cache-től, amelyre az A2SD kírja, hogy x mb-ot be gyorsítótáraztak maguknak az alkalmazások?

üdv
Gábor

(#7042) proly01 válasza balazs21 (#7040) üzenetére


proly01
őstag

Hát akkor szedd le az összes játékot elsőnek másold be a .com kezdetű fájlokat a helyükre azután a memória kártya gyökerébe rakd be az .apk -at és utána telepítsd őket.
Próbáld meg hátha....

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#7043) Virág et. válasza balazs21 (#7040) üzenetére


Virág et.
senior tag

Valahol mintha olyat olvastam volna, hogy át kell méretezni ezeket a videókat 320*480-ra, és akkor menni fog a dolog...

(#7044) Grillo válasza proly01 (#7039) üzenetére


Grillo
senior tag

Magától csak kis rásegítéssel, töröltem az alkalmazáskezelőben a Market frissítéseit, és újra elindítva felrakta az újat.

(#7045) bence_85


bence_85
csendes tag

Kies simán feltette nekem a telenorosra a 2.3.3-at, barátnőm független 2.2.1-ét nem képes gingerbreadre frissíteni. Érdek(i)es..

(#7046) herni


herni
tag

Aki mindenképp hivatalos 2.3.3-ra szeretné frissíteni a telefonját, annak előszeretettel ajánlom ezt az oldalt:

http://www.pdafanclub.com/forum/index.php?topic=3696

(tessék szokni az Odin használatát)

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#7047) Linkin válasza herni (#7046) üzenetére


Linkin
senior tag

várunk mindenkit akinek segítség kell

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7048) mycso válasza herni (#7046) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De az elején minek az a sok varia????

unroot, meg 2.2.1-es rom....

Simán frissíthető odinnal a a hivatalos kies 2.3.3 rom, ami a samfirmware oldalán fent van, meg már itt is volt linkelve párszor...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7049) pantomimes válasza proly01 (#7039) üzenetére


pantomimes
aktív tag

Nekem még nem, pedig próbálom pár naponta úgy indítani, hogy a gyorsítótárat meg az adatokat törlöm, de eddig semmi.

(#7050) #59070464 válasza Káposztakuki (#7035) üzenetére


#59070464
törölt tag

KIES-el csináltad, tehát hivatalos a ROM? Remélem igen és akkor nem bánkódok a nem hivatalos 2.3.4-emmel. :) Inkább CF-Root-ba ásom bele magam, h megoldjam. Már ha az megoldás erre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.