Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Tejföl


Tejföl
tag

Hali!
Kérdezném a felhasználókat, hogy filmeket mennyire képes elfuttatni. Pl egy 720p-s film? szaggat?
Illetve lehet e valahogy feliratot tenni alá?

(#352) roti86


roti86
őstag

#347 norbert 999: Elvileg karcálló, gyakorlatilag nem biztos. Ha vennék én sem bíznék a karcállóságban, nem egy hozzászólást olvastam, hogy a gorilla glass üveget sem nehéz megkarcolni (Defy, SGS).

#349 JanR: Érdeklődj a voda facebook oldalán, de szerintem nem fogják kihagyni a kínálatból, mivel a telenor és hamarosan a T-mobil is forgalmazza. :)

#350 Lalee: A középső gomb a Home funkcióját tölti be.

(#353) Lall válasza JanR (#349) üzenetére


Lall
veterán

Gondolom amikor kikapcsolod a tv-t, akkor odasétálsz és megnyomod a gombot, mert 80-ban is így kellett. Egyszerűen ez egy rossz berögződés. Nincs szüksége már a mai technikáknak a teljes kikapcsolásra. Ráadásul ezeken a telefonokon komoly rendszerek vannak, elég húzós bejelentkezési (bootolási) idővel, így a kikapcsolva ébresztés megoldása is kissé nehézkes lenne szerintem.

Lalee: Az a home gomb /lekéstem/

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#354) JanR válasza Lall (#353) üzenetére


JanR
addikt

Nem kelek fel, mert ott van az ágy mellett az áramtalanító gomb.

Nem adok neked igazad, mert egy átlagos PC-nek is kell 1 perc a boot időnek, de te gondolom azt sem kapcsolod ki, mert minek?

Számomra fontos minden szempontból 2011-ben is a dolgok kikapcsolása, egyszerű oka van = fogyasztás (mert drága az áram, akár ki akármint mond). Ha meg a telefonom kapcsolom ki éjszakára, kevesebbszer kell töltsem :U De inkább nem vitázom.

(#352) roti86: ez egy jó ötlet :D Meg hát én is bízom benne, hogy lesz náluk, csak most a Nokia C5-03-at csapatják, de az meg kell a kutyának :D

[ Szerkesztve ]

(#355) |AP| válasza JanR (#354) üzenetére


|AP|
veterán

én sem akarok vitázni, de nem vagyok benne biztos, hogy éjszakára repülő módba kapcsolni a telefont az többet fogyaszt, mintha minden reggel be kell bootolnia.

(#356) roti86 válasza Tejföl (#351) üzenetére


roti86
őstag

720p szerintem 1GHZ alatt nem fut megfelelően, de ki tudja.

Több videólejátszó tudja kezelni a feliratot android oprendszeren pl. vplayer, rockplayer

(#357) Valaki22 válasza |AP| (#355) üzenetére


Valaki22
csendes tag

Látom kisebb vitát inditottam el . Én kikapcsolom éjszakára a telefont /nokia e52/ . Lehet hogy lecserélem egy galaxy ace-ra a nokiát . Idözitett üzemmód van rajta ?

(#358) tomiii007


tomiii007
senior tag

én se bánnám ha lenne a vodánál... de ott amilyen szegényes a felhozatal, semmi jot nem várok....

(#359) [P]laci válasza tomiii007 (#358) üzenetére


[P]laci
senior tag

Akkor miért nem váltasz szolgáltatót? :)

(#360) parkr válasza Lalee (#350) üzenetére


parkr
őstag

a hwsw meg a szakértői cikkei...

(#361) tomiii007 válasza [P]laci (#359) üzenetére


tomiii007
senior tag

hát mert ilyen céges csomagba van ezaltal elég olcso stb... :D
de nemizgat, akko max veszek majd függetlenül :D

[ Szerkesztve ]

(#362) JanR válasza tomiii007 (#358) üzenetére


JanR
addikt

Én most a facebook oldalukon megbombáztam őket a kérdéssel, hogy lesz-e? :D

(#363) roti86 válasza tomiii007 (#358) üzenetére


roti86
őstag

méghogy a voda szegényes? A telenor sem különb, mondom én ezt az Ace topicjában :D

#364: én meg a telenorral vagyok uganígy

[ Szerkesztve ]

(#364) tomiii007 válasza roti86 (#363) üzenetére


tomiii007
senior tag

számomra az,mert eddig amilyen telokat vettem soha nem volt a vodánál :D:D:D

janR: én is megbombáztam őket ugyan ezzel a kérdéssel :D

[ Szerkesztve ]

(#365) bence_85


bence_85
csendes tag

320 x 480 ban mi értelme 720p - s videót nézni? Mi értelme bármi olyat nézni aminek nagyobb a felbontása a kijelzőnél?
Segítek, semmi. De legalább nem foglal annyi helyet a memókártyán sem.

(#366) nozs23


nozs23
addikt

Ez az első okostelefonom, és érdeklődnék, hogy normális-e, hogy intenzív netezés mellett alig bír ki egy napoz a teló?

(#367) nozs23 válasza Tejföl (#351) üzenetére


nozs23
addikt

Nekem szaggatott a 720p. Viszont feliratot viszi a filmmel(rockplayer)

(#368) tomiii007 válasza nozs23 (#366) üzenetére


tomiii007
senior tag

normális! iphone4 se birja ki 1napnal tovabb intenziv netezés meg nyomogatás mellett.

(#369) nozs23 válasza tomiii007 (#368) üzenetére


nozs23
addikt

Köszi.

(#370) parkr


parkr
őstag

tulajoktól kérdezném: a telefon oldalain (ahol a gombok & kártyanílás van) ezüst színű műanyag van, vagy krómszerű tükröződő festés?

(#371) Tejföl válasza nozs23 (#367) üzenetére


Tejföl
tag

Köszönöm!
Gondolkodom ezen a telón elég erősen. Bár ahogy láttam már eléggé esik le az ára (használtban) a galaxy s-nek is.

(#372) nozs23 válasza parkr (#370) üzenetére


nozs23
addikt

Eléggé fényes vmi. Ujjlenyomatgyüjtő. Viszont ez a gumis hátlap nagyon jó, szinte lehetetlen megkarcolni.

(#373) tomiii007


tomiii007
senior tag

én is vennék ilyen telot függetlenül.... de egyenlőre még csak vaterán van 55-65 között Debreceni meg Szegedi cimmel, és igy onnan ezért nem nagyon vennék:S máshol meg még nem láttam jo áron csak 70-85 között annyit meg nekem nem ér.
szal még várok :D

(#374) Lall válasza Valaki22 (#357) üzenetére


Lall
veterán

Mit értsz időzített üzemmód alatt? Berakod repülő módba éjszakára, beállítod az ébresztésed és egy dekát sem fog esni az akku töltöttség + reggel nem kell 2 percet várni mire bejelentkezik a telefon.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#375) EmThor válasza |AP| (#344) üzenetére


EmThor
addikt

Nem is tudtam, köszi! :Y :R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#376) hodostamas válasza EmThor (#375) üzenetére


hodostamas
addikt

telefon rootolása szájbarágósan.

ha esetleg valaki már eléggé megismerkedett a telefonnal :D

[ Szerkesztve ]

(#377) tomiii007


tomiii007
senior tag

rootolás mire jo ?

(#378) EmThor válasza tomiii007 (#373) üzenetére


EmThor
addikt

Neked nem fordult meg a fejedben, hogy függetlenül inkbább egy Spica féláron?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#379) tomiii007 válasza EmThor (#378) üzenetére


tomiii007
senior tag

NEM!! nem tetszik a Spica....:S sztem ronda:D

(#380) EmThor válasza tomiii007 (#379) üzenetére


EmThor
addikt

Értelek, no meg azért van 1 év is a megjelenési időpontok közt, habár tudásban nem érzem olyan távol egymástól a két készüléket.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#381) tomiii007 válasza EmThor (#380) üzenetére


tomiii007
senior tag

meg az is zavar hogy nincs rajta vaku... és mostani telomon sincs, azt sötétbe ba****tom ha vmit fotozni akarok:(
szal galaxy ace a tökéletes szamomra tudásban és kinézetre is :)

[ Szerkesztve ]

(#382) Valzor


Valzor
aktív tag

Ma végre sikerült kezembe venni egy Ace-t. Nagyon tetszik, a hátlapon érződik, hogy műanyag, de tényleg jól lehet kézben tartani. Régebben a Spicával szemeztem, nekem nagyon bejött, de végül nem sikerült vennem, a Galaxy 3 nem jött be, de az Ace nagyon tetszetős, lehet, hogy becsatlakozok a tulajok közé. Addig is olvasom a topicot rendszeresen :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#383) |AP| válasza Valzor (#382) üzenetére


|AP|
veterán

Hol sikerült kézbe venni?

(#384) Valzor válasza |AP| (#383) üzenetére


Valzor
aktív tag

Nyíregyházán az egyik Telenorban :K

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#385) mhydas válasza Lall (#348) üzenetére


mhydas
tag

Teljesen mindegy, mennyit írunk, tény ami tény, egyetlen elektronikai eszköznek sem tesz jót, ha 7/24-et mennek, hamarabb tönkremennek, a folyamatosan áram alatt lévő gépek gyorsabban amortizálódnak, pláne az okostelefonoknál....szóval a válasz ennyi: igenis jobb, ha esténként kilövi az ember az akku meg maga a telefon alkatrészeinek kímélése érdekében.....ráadásul így a "furcsa androidos fagyások, lassulások" is megszűnnek pont ezek miatt.....

Száz forintnak ötven a fele, amit ebből megkapsz, itt 20 forint sem!

(#386) z0d1AK válasza roti86 (#352) üzenetére


z0d1AK
veterán

Érdekes, nekem eddig a Milestone-on nem sikerült fél év alatt megkarcolni, pedig adtam neki már villával is... :N

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#387) Lall válasza mhydas (#385) üzenetére


Lall
veterán

Nyugodtan kapcsolgasd csak ki-be, mindenkinek szíve joga. Gondolom az összes tv-t a házban is ki-be kapcsolgatod, ahogy a számítógépet is aminek köztudottan nem tesz jót a ki-be kapcsolgatás. Én a véleményemet mondtam el és alá is húztam, hogy szerintem felesleges.

"furcsa androidos fagyások, lassulások"

Vagy nem volt még androidos telefonod vagy valamit nagyon rosszul csinálsz. Az utolsó okostelefonom amit újra kellett naponta indítanom azon WinMo rendszer volt. Androidos telefonjaimat soha nem kellett fagyás vagy lassulás miatt újraindítani. Volt olyan, hogy a A Galaxy S-t hónapokig nem indítottam újra és azután is csak azért, mert kijött valami új firmware, amit ki akartam próbálni. De ugyan ez elmondható a Spicámról, Legendemről is.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#388) mycso válasza Lall (#387) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Még mindíg ezt a témát fújjátok???
Nem lehetne már túllépni ezen??? Aki akarja kikapcsolja, aki akarja nem valaki repülő módba rakja, igazából mindenki azt csinál amit akar...mindegyikre vannak érvek-ellenérvek, tehát teljesen felesleges ezen vitatkozni. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#389) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok, feltennék pár kérdést:

- Milyen típusú Samsung fülest és milyen gyártmányú memóriakártyát érdemes venni hozzá?
A dobozban Samsung feliratú memóriakártya található, de feltételezem, hogy bármilyen szabványos kártya megteszi.

- A webes Android Market tartalmának eléréséhez külön postafiókot fiókot kell létrehozni, vagy a meglévőt is használhatom?

(#390) pista59 válasza Dhampir (#389) üzenetére


pista59
senior tag

A meglévő google account használhatod.

A győztes féreg irtó baktérium

(#391) Dhampir válasza pista59 (#390) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a választ.

Megpróbáltam, de nem sikerült az install. Ezt írta ki:

"There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account."

Pedig jobboldalt, felül látszik, hogy bejelentkeztem. :U

(#392) pista59 válasza Dhampir (#391) üzenetére


pista59
senior tag

Nem tudom miért. Én már régen csináltam az account-t, és működik.
Próbáld meg, hogy telefonról bejelentkezel a telefonos market-ba. Úgy látom, a web-es market jegyzi a telefon típusát is.

A győztes féreg irtó baktérium

(#393) beccyboy válasza |AP| (#383) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ha Pesten szeretnéd megnézni, akkor megteheted az Europarkban a Saturnban. Ott van mellette a galaxy3, galaxy mini, salaxyS is, ha hasonlítgatni szeretnél. Én a mini mellé tettem, hát fényévekkel jobb a kijelzője!

Amúgy jól is néz ki, és olyan kellemesen a kezedbe simul. Nem az a tapadós zongoralakk.
Csak ahogy azt sokan írták, az a fránya ár....

Caffeine addict.

(#394) |AP| válasza beccyboy (#393) üzenetére


|AP|
veterán

:R

(#395) -B-


-B-
senior tag

(#396) zsolt.61


zsolt.61
tag

Sziasztok!
Szombat óta tulajdonosa vagyok egy ACE telónak.Minden nagyon jó mindennel megvolnék elégedve...
Sajnos egy gondom van vele.Van egy D-Link DI-524-es routerem és az istennek nem akar összejönni a WiFi. Szétkapcsol mielőtt összetalálkozna vele...
Tudnátok valami segítséget adni?
Előre is köszi: Zsolt.61

[ Szerkesztve ]

(#397) robrob007


robrob007
tag

Sziasztok!

Kérlek szépen benneteket, hogy segítsetek abban, hogy az alábbi játékok mennek rajta?:
1. Madden 2010 vagy 2011?
2. Fifa 10 vagy 11?
3. Real football 2010 vagy 2011?
4. PES 2010 vagy 2011?
Ezek érdekelnének engem nagyon!
Köszönöm a választ! :)

(#398) ben11 válasza zsolt.61 (#396) üzenetére


ben11
őstag

Hogy van levédve a router?

(#399) JNSK válasza robrob007 (#397) üzenetére


JNSK
aktív tag

a pes2011 nalam siman megy... a tobbit nem probaltam...

(#400) hodostamas válasza zsolt.61 (#396) üzenetére


hodostamas
addikt

hátha.. router ha tud N-es módot, állítsad át sima b/g-re.
Más galaxy modelleknél sok galibát megszüntettek :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.