Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) legiaap


legiaap
nagyúr

A tulajoktól kérdem, hogy tényleg nem kaptak fülest?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#452) robrob007


robrob007
tag

JNSK:

Köszönöm a játékokkal kapcsolatos válaszod.
Annyi kérdésem lenne még hozzád, hogy nem szaggatott a pes 2011?
Milyen játékokkal játszottál már a telón?
Hol vetted a telót és nehéz volt rootolni?
Van valami idegesítő tulajdonsága vagy tapasztaltál valami gondot azóta?

dave_gahan:

A repülő módról pár gondolat:
[link]
Remélem segít! :)

(#453) tomiii007


tomiii007
senior tag

akkor most másfajta böngészövel se jeleniti meg a flasht??

(#454) hodostamas válasza tomiii007 (#453) üzenetére


hodostamas
addikt

csak pár videó portálon a videót. amúgy nem.

(#455) tomiii007


tomiii007
senior tag

amugy olvastam hogy adobe fejleszti a dolgokat hogy kisebb teljesitményü mobilok is letudjak jatszani a falsht :) szal sztem lesz belöle vmi

(#456) ben11 válasza sgamez (#433) üzenetére


ben11
őstag

Én a vitalplayert ajánlom, jobban játsza le a filmeket mint a rockplayer

(#457) dave_gahan válasza robrob007 (#452) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Hm, erről nem is tudtam! Pedig a google a barátunk... :)
Köszi!

(#458) roti86 válasza legiaap (#451) üzenetére


roti86
őstag

A tulajok nevében válaszolok: nem kaptak :)

(#459) legiaap válasza roti86 (#458) üzenetére


legiaap
nagyúr

Remélem ezt az idióta ötletét a Samsung nem lépi meg a Galaxy S II-nél.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#460) EmThor


EmThor
addikt

Westend Samu boltban is van már, ott 90e függetlenül, tényleg nagyon jól össze van rakva.

Mammut Saturnban is van 1.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#461) JNSK válasza öcsi06 (#448) üzenetére


JNSK
aktív tag

Széria hiba.. Felhívtam a legfőbb fő szervizüket és elmondtam mi a baj, és azt mondták vigyem be.. szerintem ha nem lenne hiba, akkor azt mondták volna hogy: ez nem hiba vegyél hozzá jó fülest.. de holnap kiderül..

(#462) JNSK válasza robrob007 (#452) üzenetére


JNSK
aktív tag

Szívesen. Nem szaggat a pes..
Játszok rajta a: NFS SHIFT-el
Reckless Racing-el
Racing Thunder 2-vel
Tiki Towers-el
Earthworm Jim-el xD
Angry Birds-el
Toon Wars-t is próbáltam

Még nem rootoltam.. Várok vele a szervízre.. :D Amúgy az SPB Mobile Shell 5 -öt használom.. kicsit macerás feltenni de k*rvajóó és gyors.. viszont sok ramot eszik, de a játékok ettől még jól mennek.

Idegesítő dolog hogy nem működik vele semmilyen headset (több ember is van akinek ugyan ez a panasza..) de holnap a szerviz megmondja h miez..
Nekem nagyon bejön ez a teló..
30ezerért vettem 2 év hűségnyilatkozat havi 5000Ft 150Mb internettel, 150 perc beszélgetéssel.. Telenornál.

(#463) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

MIVAN? ember ne keseríts el! én ilyet akarok venni köv héten :D most télleg senkinek nem megy a telefonnal semmilyen headset vagy sima 3,5ös fülhallgató? :Y

(#464) robrob007 válasza JNSK (#462) üzenetére


robrob007
tag

Ismételten köszönöm a válaszod! :)
Egyébként nagyon érdekes, hogy milyen más egy androidos fórum meg egy wp7es, mert itt komolyan mindenki segíteni akar a másiknak és valahogy nem csak itt az érződik az, hanem az egész rendszeren(android), hogy meg van írva egy alap és írj rá, fejleszd "szabadon", pl lásd, hogy a windows phone 7re még nincs ékezetes karakterből 2db(ő,ű) a mai napig, de hiába is lenne rá program, mert mondjuk egy programozó megírta volna(ahogy meg is írta elméletileg), akkor sem teheti fel, mert nincs rá joga, sőt törés sincs rá!
Laggolás nincs?
Hány napot bír a teló kb.? Mi a min. és mi a max.?
Köszönöm! :)

(#465) JNSK válasza robrob007 (#464) üzenetére


JNSK
aktív tag

Nekem nem laggol.. Nekem 1 napot is alig bír ki (mondjuk még a melóhelyen is nyüstölöm :D) Láttam képet ahol a fickó 2 napig is használta..

@Sohonyai:
Nem azt mondtam h senkinek nem megy, hanem azt hogy vagyunk egy páran akiknek nem megy. Amúgy mikrofon nélküli stereo fülhallgatóval nincs semmi probléma..
Tényleg valaki írjon már akinek működik HEADSETTEL.. (mikrofonos fülhallgató), és nincs semmi baj, szépen szól, hangosan meg ilyesmi :D

(#466) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

köszi :) hát remélem nekem nem lesz gáz vele, de azért ez nem kicsit tré hogy egy ilyen árú telefonnál- na nem mintha bármelyiknél beleférne egy ilyen hiba- előfordulnak ekkora bakik... :S

(#467) Dhampir válasza robrob007 (#464) üzenetére


Dhampir
félisten

Zabálja az akksit, pedig gyakran kiürítem a memóriát.

(#468) Dhampir válasza Sohonyai (#463) üzenetére


Dhampir
félisten

Nincs fülhallgatóm, ezért azt se tudom mondani erre a hibajelenségre, hogy bikmakk. Azonban a telefonbeszélgetés közbeni kihangosított hang elég ratyi.

(#469) öcsi06 válasza JNSK (#461) üzenetére


öcsi06
tag

Várom a fejleményeket, remélem nem komoly a baj.

(#470) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Valaki tudna segíteni, hogy hol tudnám megnyomkodni a telót bekapcsolt állapotban Budapesten?
Nézegettem már speedshopban, media markt-okban, de nem nagyon láttam kitéve.
Vmi tipp?

(#471) nozs23


nozs23
addikt

Headset-et nem használtam, viszont a sima fülhallgatóval nálam nincs gáz, minden nap használom.

(#472) mycso válasza dave_gahan (#446) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mint többen is írták ott van rá a repülő mód, illetve most látom itt felettem párral be is linkelték...(azonkívül, hogy készenlétben van olyan mintha ki lenne kapcsolva)

daveed (illetve mindenkinek, mert látom sokak ezt kérdezik, bár már visszább ezt kifejtettem): nekem egy lg arena gyári head-set-jével tökéletesen szól

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#473) Sir Sparrow válasza szegto (#470) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Én már kétszer megnyomkodtam a Astoriánál a Telenorban [itt] :D
Pár napja egy külön Samsung állványon volt egy Glaxy Tab alatt, ha nem lenne a többi teló között.

[ Szerkesztve ]

(#474) bence_85


bence_85
csendes tag

Sima fülhallgatóval szépen szól, headsettel én sem próbáltam.

Üzemidő: Most épp 46 óránál tartok és 24 %-ot (20 % alatt kezd töltőért sírni) még mutat a widgetem, DE minden attól függ, hogy mennyit játszol és WiFi-zel :) Nekem olyan érzésem van, hogy ha nem kapcsolnám be a WiFi-t csak telefonálnék, akkor a telefon 1 hétig is működne, ilyenkor alig csökken a töltöttség, de amint megnézel egy weboldalt csak úgy szaladnak a százalékok :)

(#475) janes74 válasza Dhampir (#468) üzenetére


janes74
senior tag

Nem rosszbòl ìrom,de hasznàlhatnàd a szerkesztès "gombot",mielött valaki durvàn leugat!

(#476) kaloczidev


kaloczidev
csendes tag

nemtudom mért van mindenki fennakadva a kijelzőn..
iPhone 3GS nél nemvolt szar.. teganp megnéztem telenornál, esélyes a cucc..
csak G3at kéne eladnom :D

am nem ien gpu van a Desirebe is? :Y

[ Szerkesztve ]

-

(#477) Dhampir válasza kaloczidev (#476) üzenetére


Dhampir
félisten

kani.powa: Szuper a kijelzője.

janes74: :C

[ Szerkesztve ]

(#478) kaloczidev válasza Dhampir (#477) üzenetére


kaloczidev
csendes tag

azért mondtam. (:
nekem most G3am van az is tökéletesen olvasható, használható.
ezmeg még jobbis :D cserélném.:D

-

(#479) Dhampir válasza kaloczidev (#478) üzenetére


Dhampir
félisten

Megerősítettem. :DDD

(#480) ben11 válasza kaloczidev (#476) üzenetére


ben11
őstag

De, de abban jóval fejlettem proci van, arm7-es Snapdragon ami 1GHz-en ketyeg..

(#481) Dhampir válasza ben11 (#480) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Aceban grafikus gyorsító is van.

(#482) meili


meili
tag

Ez a 3:2 arányú kijelző nem furcsa kicsit? Az alkalmazások ehhez hogy illeszkednek?

(#483) Dhampir válasza meili (#482) üzenetére


Dhampir
félisten

Angry Birds tökéletes, ha ennél nagyobb kijelző kell, akkor például ott a Galaxy Tab.

(#484) ben11 válasza Dhampir (#481) üzenetére


ben11
őstag

A gpu része a procinak..Ugyan ez van beépítve a QSD8250 snapdragonba ami pl desireben van..
Info

[ Szerkesztve ]

(#485) JNSK


JNSK
aktív tag

szoval.. most voltam szervizben ahol megnyugtattak h semmi baja a telefonnak... ezzel fel.is b*szt*k az agyam hiszen azert szar a hangminoseg mert mas fajta headset kell hozza. olyat mondjuk nem lehet magyarorszagon kapni kb meg 2 hetig.. de akkor miert nem raktak abba a k*rva dobozba headsettet??? ah.. na de legakabb nem hibas a telo.. :-)

(#486) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

JNSK: köszi az infot ez pl nekem sokat segített, mivel ugye venni akaro kegy iylet. érdekes egy taktika h így kib*szunk a vásárlóval, nem is értem ezt a politikát :S. na de m1 az öröm az ürömben h nem a telefon van elbalátzva. köszi az infot

(#487) Dhampir válasza ben11 (#484) üzenetére


Dhampir
félisten

Annál a CPU-nál ne is add alább.

(#488) Dhampir válasza JNSK (#485) üzenetére


Dhampir
félisten

Próbáld ki egy LG Optimus 7 headsetével.

(#489) hodostamas válasza JNSK (#485) üzenetére


hodostamas
addikt

legalább azt elmondták miben más headset kell hozzá? :)

(#490) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Azért érdekes h máshol h adják a telefont, ajánlom mindenki figyelmébe; http://www.youtube.com/watch?v=yhCeNi1R4Q0&feature=player_embedded#at=90

(#491) öcsi06 válasza JNSK (#485) üzenetére


öcsi06
tag

Legalább a teló nem hibás, viszont ha már megvettem az adaptert kicsit barkácsoltam rajta és kipöcköltem a felvevő gombot így legalább lehet állítani a hangerőt és jól is szól.
Azt nem mondták milyen headsetet kell majd keresni?

(#492) JNSK válasza hodostamas (#489) üzenetére


JNSK
aktív tag

nem mondtak el... azt mondtak a westend szervizben h meg nincs olyan... de mondjuk majd megprobalom az optimus 7 fulesevel is valahol XD

(#493) DemonDani válasza Sohonyai (#490) üzenetére


DemonDani
addikt

hehe komoly :DDD kicsit van mellé anyag... bár egyszerű füles na de a semmihez képest? :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#494) Dhampir válasza Sohonyai (#490) üzenetére


Dhampir
félisten

Upsz, Indiában plusz hátlap és tok is jár hozzá. Mi még gyarmatnak is harmat vagyunk. ;-)

(#495) |AP| válasza Sohonyai (#490) üzenetére


|AP|
veterán

Ezt már én is figyeltem. Egy csomó unboxing videóban ez a nagyobb doboz van. Headsettel, tokkal, plusz fehér hátlappal, stb.

Sajnos itthon még csak "kisdobozost" láttam :(

(ami nem lenne akkora baj, ha mondjuk annyival olcsóbb is lenne)

[ Szerkesztve ]

(#496) robrob007


robrob007
tag

Kipróbáltam ma a telenor üzletben az astóriánál és nagyon pozitív az egész!
A hátlap meg nagyon jó, 10 pont! :)

(#497) robrob007 válasza bence_85 (#34) üzenetére


robrob007
tag

Fontos kérdések:
Lehet, hogy elsőre nagyon buta a kérdés, de a root-olás mihez kell, mert ugye sok helyen azt lehetett olvasni, hogy azért, mert pl. a 2.1-es droid nem tudott egy bizonyos progi nélkül az SD kártyára dolgozni és ehhez a programhoz kellett a root, de mire jó még a root, miért kell?
Nagyon sok jót tapasztaltam ma a készülékkel, amikor megfogtam meg nyomkodtam a telenor üzletben! Vannak ékezetes karakterek, ez jó! :)
Kérdések még, mert van amit elfelejtettem ott letesztelni: számolja az smsnél, hogy hány karaktert írtál már?
Bluetoothon tudsz küldeni és fogadni is?
A hátsó vakura van olyan progi, aminek a segítségével zseblámpaként tudod néha használni?
Tényleg gorilla glass van rajta?
Vagy érdemes egy ilyet venni rá?:
[link]
Köszönöm a válaszokat! :)

(#498) robrob007 válasza JNSK (#492) üzenetére


robrob007
tag

Hát majdcsak lesz hozzá, de fura, hogy nem közölték Veled, hogy ez és ez a típus jó hozzá. Vagy majd a Samsung hoz ki hozzá egy headsetet? 2 hét mire lesz, azta, milyen headset lehet ez?!

(#499) toth_janika


toth_janika
őstag

Ha tudtok segítsetek, mert nem tudtam hova írni a kis mondandómat.
Ma olvastam el a 3. tesztet, és minden videót megnéztem. Ami zavar, hogy bugyuta zene megy alatta! Nem lehetne, hogy egy kis magyarázatot adtok hozzá? :) Tehát nem zene, hanem codász hangotok lenne az aláfestő, és még meg is tudnánk a véleményeteket "on the job" a telefonnal!
:R
Még1x bocs, hogy ide írtam, de nem találtam meg a megfelelő topikot!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#500) dussy


dussy
őstag

Hello!
Nem tudjátok melyik T-Pontban vagy partner üzletben van kiállítva a kütyü? (Bp.)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.