Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) sga24 válasza Tarantula33 (#599) üzenetére


sga24
csendes tag

köszi!

(#602) öcsi06 válasza Tarantula33 (#600) üzenetére


öcsi06
tag

Eddig kb 1.5 órát hallgattam utazás közben folyamatosan és csak pár százalék csökkenést mutatott az akku widgetje. Ha van egy jó fülesed nagyon jól és szépen szól.

(#603) holinorby


holinorby
tag

nekem a telefon nem engedi felrakni se az asphalt 5-öt se a need fir speed-et, van erre vmi megoldás?

(#604) chop


chop
őstag

Sziasztok!

Egy ilyen telefonon töröm én is a fejem, csak az a gond, hogy a rengeteg pozitív vélemény mellett számos olyan is felbukkan, ami nem éppen hízelgő. Én azt nem értem, hogyha adott egy hardver és egy szoftver, akkor hogyan lehetséges az, hogy az egyik gépen valami normálisan működik, a másikon viszont nem? Pl. írjátok, hogy esetenként belassul a menüje, más pedig azt, hogy a menü flottul működik. Valakinél fut az egyik játék, míg másnál nem, holott ugyanarról a modellről van szó. Valakinél szaggat a live háttérkép, máshol egyáltalán nem. Szóval ezek a dolgok számomra picit érthetetlenek.

A másik gyakran visszatérő motívum a kijelző. Anno láttam egy iPhone 3G kijelzőjét, az számomra több volt, mint tökéletes, és elvileg az Ace kijelzője méretre, illetve felbontásra is megegyezik azzal. A kérdés az, hogy elvárható-e nagyjából ugyanaz a kijelző a Samsung mobiltól, mint az iPhone 3G-től avagy ennek ellenére azért radikális eltérések tapasztalhatók?

Az akksival kapcsolatban az érdekelne, hogy amennyiben csak a 3G megy, plusz push e-mail, vagy felugrás az Indexre, tehát semmi állandó wifi, illetve maximum átlagosan napi 1 óra telefonálás, akkor bírja ez a 3 napot? Azért kérdezem, mert ugye nem piszkálom a telefont, a kijelző is ki van kapcsolva, így nem tudom, hogy mi ehetné annyira a telepet? Jelenleg egy E72-m, aminek az üzleti képességeivel teljesen elégedett vagyok, de érintőset szeretnék.

Nekem egy halálom van, ha lassabb a készülék, mint én. Ezzel kapcsolatban mire számítsak? Lesz tökölés?:)

A játék engem annyira nem érdekel, nem erre kell a telefon.

Mit gondoltok?

(Bocs, ha hosszú voltam.)

(#605) ben11 válasza chop (#604) üzenetére


ben11
őstag

Menü lassulás: Nagyban függ a telefon leterheltségétől..Ha egyszerre több task is fut, okozhat ilyen jellegű problémát
Játék: Egy-egy játékból többféle verzió is létezik más-más felbontásokhoz..Akinek nem megy az rossz verzióval próbálkozik.
Live wallpaper: Na itt is sok mindentől függ. Egyrészt vannak egyszerűbbek, amik nem dolgoztatják meg úgy a procit, de vannak nagyon komoly minőségű LW-ék amik ha esetleg már pár alkalmazás a háttérben van benyaggathatnak..

Két elsőre teljesen megegyező paraméterű (átló,felbontás) kijelző között is nagy minőségbeli eltérések lehetnek. A fent említett kt adat még semmire nem garancia, de erről majd a tulajok beszámolnak illetve szerintem próbáld megtekinteni valamelyik üzletben,az a biztos.

Akku az megint többváltozós kérdés. Egyfelől ha nem piszkálod,attól még a proci ketyeg benne plusz ha véletlen bennragad egy task a memóriában (ami androidnál megesik) az még könnyen megeheti..
Én három nappal azért nem számolnék, ezektől a telefonoktól két nap sem rossz (sajnos)..

(#606) bence_85 válasza Sohonyai (#591) üzenetére


bence_85
csendes tag

Nálam is előjött az sms probléma, de aggodalomra semmi ok. A baj az, hogy csak unicode karakterekből álló sms-t képes értelmesen küldeni, ez valami samsung betegség, régebbi telefonjaiknál is előfordult. Nézz utána neten az unicode-nak de röviden a lényeg:
balra dőlő hosszú ékezeteket szabad csak használni (á, é, í, ú, ó tetején a vessző ne így álljon, hanem a másik irányba) és akkor semmi baj. Ja és ő, ű kizárva :)
Szerintem a beépített samsung billentyűzet is tudja ezeket, de ha nem, töltsd le az anysoft keyboardot, meg hozzá a magyar billentyüzetet.
Másik telefonnal felvett videóid formátumával lehetett talán baj..passz

(#607) chop válasza ben11 (#605) üzenetére


chop
őstag

Köszi a választ.

Az akkura visszatérve, ha valóban nagyban függ a procitól az idle állapoti fogyasztás, akkor ugyanazt kellene csinálniuk, mint a notiknál: visszavenni a szorzót és ezáltal az órajelet. Szóval valamilyen normálisabb energiagazdálkodási megoldás mindenképpen szükséges lenne szerintem.

(#608) öcsi06 válasza chop (#607) üzenetére


öcsi06
tag

A kijelző szerintem teljesen korrekt, persze nem egy Samoled, de szépek a szinek és nem pixeles. Az akksi max akkor tud 3 napot ha csak telefonálásra használod és gyakran üríted a memóriát. Netezéssel játékkal egy nap alatt kilehet végezni.

(#609) ben11 válasza chop (#607) üzenetére


ben11
őstag

Ha minden igaz akkor van ilyen.. Csak ha beakad valami a memóriában, az esetleg pörgetheti a procit holott nincs rá szükség.

(#610) chop válasza öcsi06 (#608) üzenetére


chop
őstag

Úgy nézem, hogy nem tudom elkerülni, hogy megnyomkodjam az Astoriánál...:)

ben11: nem volt még Androidom, ezért lehet, hogy hülye kérdés lesz, de számomra nem evidens: ha egy programból nyomok egy Home-ot, akkor az nem záródik be, hanem a háttérben fut, igaz? Ez okozhatja a programberagadást?

[ Szerkesztve ]

(#611) EmThor válasza chop (#604) üzenetére


EmThor
addikt

Detto, E51-et cserélnék és nekem is megfelel a mostani 3-4 nap, így 2-2.5 év távlatából is. Ezt a játékosdit nem értem, biztos öreg vagyok már! :)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#612) benoke11


benoke11
csendes tag

Sziasztok!

Írtátok többen, hogy a flash nem megy, annak ellenére, hogy 2.2-es android van rajta. Ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy az AIR runtime is 2.2 -től felfele támogatott, szóval a kérdésem az lenne, hogy akkor csak a böngésző beli flash nem megy, vagy az AIR sem támogatott (remélem előbbi..)?

Köszi
bence

[ Szerkesztve ]

(#613) chop válasza benoke11 (#612) üzenetére


chop
őstag

Az AIR runtime mihez kell?

(#614) benoke11 válasza chop (#613) üzenetére


benoke11
csendes tag

Vannak olyan programok, illetve lehet ilyeneket csinálni ugye, amik nem natívan futnak az androidon hanem az AIR -en keresztül. Nem mintha most lenne olyan program ami nekem kritikus, de jó lenne, ha ezeket is tudná futtatni azért.

(#615) ben11 válasza chop (#610) üzenetére


ben11
őstag

A rendszer maga dönti el hogy mit zár be és mit nem. Ha kevés a RAM akkor bezár pár háttérben futó alkalmazást.

(#616) effendi2 válasza Tarantula33 (#598) üzenetére


effendi2
tag

Lófütyköst!
Spicám van, az Angry Birds úgy szaggat, hogy élvezhetetlen. Legalábbis 4-5fps az nekem az élvezhetetlen kategória.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#617) legiaap válasza effendi2 (#616) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam meg nem szaggat. pedig nekem is Szipkám van.
Vagy rossz verziósat szedtél le, vagy szar rom van fenn a telefonodon.
Ja és érdemes a netről lejelentkezni és a wifit kilőni és így még reklámok sem lesznek, ami még meg tudja akasztani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#618) chop


chop
őstag

60k-ért 2 év rabsággal a T-nél szerintetek jó ár?

[ Szerkesztve ]

(#619) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Bence 85: köszi, ez most jól jött, nem volt még se androidom,se samsungom :D.

Chop: a kijelzőről csak annyit, h tnap töltöttem le a marketből háttérképeket, hát... h leírtad; tökéletes. mint színhűségre, mint pedig felbontásra! simán iphone 3gs minőség, sőt, a betekintési szög jobb!
Ha home gombot nyomsz,akkor futni fog a program, ha visszanyilat, akkor bezárja.
én 65 ért vettem 2év telenor hűséggel.

remélem tudtam segíteni!

(#620) legiaap válasza chop (#618) üzenetére


legiaap
nagyúr

NEM!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#621) effendi2 válasza chop (#618) üzenetére


effendi2
tag

Hopp, az előbb véletlenül privátba küldtem, szóval:
Hatvanért NAGYON drága 2 év húséggel. Nekem a telenortól lesz szintén 2 évvel, de 25e-ért.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#622) chop válasza legiaap (#620) üzenetére


chop
őstag

A rabság miatt vagy maga a telefon miatt?

A hűség olyan szempontból nem gáz, hogy flottában vagyok és jók a percdíjaim, így várhatóan több évig maradok is.

[ Szerkesztve ]

(#623) legiaap válasza chop (#622) üzenetére


legiaap
nagyúr

A rabság miatt és az ára miatt.
Valahol már láttam 72.000-ért is függetlenül. Akkor már inkább adok érte egy plusz tízest azt nincs hűségidő és még független is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#624) chop válasza legiaap (#623) üzenetére


chop
őstag

Most valamit lehet nem vágok: ettől függetlenül a telefont el tudom később passzolni, csak a T-től nem jöhetek le, igaz?

(#625) legiaap válasza chop (#624) üzenetére


legiaap
nagyúr

Eljöhetsz persze, csak a simedre lesz hűségidő, meg a csomagra is amit adnak hozzá. Csak T-set nehezebben adsz el, mint egy független telefont.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#627) chop válasza legiaap (#625) üzenetére


chop
őstag

Na, most nem tudom, hogy akkor mennyiért lenne jó az ár? 50? 40?:)

(#628) bence_85 válasza chop (#627) üzenetére


bence_85
csendes tag

Akkor lenne jó, ha még neked fizetnének azért mert kegyeskedtél elhozni :)
Magyarországon élünk, a baj elsősorban a fizetésekkel van, nem az árakkal.

(#629) |AP| válasza chop (#627) üzenetére


|AP|
veterán

Az a jó ár amennyiért NEKED megéri megvenni.
Pár hónap múlva esélyes hogy olcsóbb lesz, az is lehet hogy egy év múlva még olcsóbb. Viszont ha addig vársz akkor addigra már lesz ezer másik telefon amit érdemes lehet megvenni, csak várni kell egy kicsit ésígytovább, ésígytovább :) és soha nem lesz telefonod :)

(#630) spiercell


spiercell
aktív tag

Sziasztok!

Erre a telefonra lehet telepíteni navigációt, ami nem használja a hálózatot?

(#631) effendi2 válasza spiercell (#630) üzenetére


effendi2
tag

Nekem a spicához volt igo amigom, benne volt az árban. Ezen is tuti elfut, biztos lehet hozzá vásárolni. :-)

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#632) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

Emberek ti hol éltek? mi drága 60 ért? ez a telefon jó. persze ez relatív mindenkinek. azért,mert te megveszed 25ért, még nem azt jelenti hogy annyiba kerül hanem vagy annyi a kedvezményed, amit évek alatt gyűjtöttél, vagy nagyon sok a tarifa amibe veszed. ennyi. nem kell félreinformálni senkit sem, vagy ha alapból nem vagytok tisztába a dolgokkal, keressetek rá! melyik androidot kapod meg amugy szolgáltatónál (!) 60ért, ami ezt tudja? jó,tudom ZTE a király 40ért, de na. mondjatok akkor másikat amit lehet venni 60ért. SEMELYIKET ami ezt tudná. ugyh nem kell a sallang.

TISZTELET A KIVÉTELNEK akinek nem inge nem veszi fel!

(#633) |AP|


|AP|
veterán

szeretném megelőzni, hogy megint elinduljon a vita az árról...
Én a telefonra vagyok kíváncsi, mindenki eldönti, hogy neki mennyit ér meg. Félek hogy megint oldalakon keresztül olvashatom majd az árral kapcsolatos érveket-ellenérveket.

(#634) Sohonyai


Sohonyai
csendes tag

nekem is tele a tököm már ezzel őszintén szólva... a fele komment erre megy rá.a telefonról semmi téma, csak a hőbölgés. egyet értek veled, én nem folytatom a "vitát" ,és bocs, de ezt le akartam már irni

(#635) beccyboy válasza Sohonyai (#632) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Teljesen egyet értek veled! Akinek drága a telefon, az várjon 2-3 hónapot, mert ez egy induló ár. Addigra úgyis kijön egy új, amire megint lehet várni 2-3 hónapot és így tovább, és ahogy azt már előttem írták, sose vesz az ember telefont.
Amúgy most függetlenül 75 körül van. Azt mondták itt mások, hogy ha lemegy 60-ra az ára, jó vétel lesz. Most meg sok a 60? Én ezt már nem értem.
Bocs a hatalmas OFF-ért, de ez egy jó telefon, és nagyon sokan várták azt a pillanatot, hogy ilyen tudású telefont lehessen venni 60-70 körül. Nem egy SGS, de nem is azt kell várni tőle.

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#636) Sohonyai válasza beccyboy (#635) üzenetére


Sohonyai
csendes tag

ennyi....

(#637) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Hmmm, szimpatikus készülék, de vajon megér 10k HUF felárat egy Optimus One- hoz képest? Mármint ez nem flame, komolyan kérdezem.. :R

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#638) _seth_


_seth_
veterán

Van már működőképes turbo sim ehhez a telefonhoz?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#639) robrob007


robrob007
tag

Találtam működő vakuvilágítást:
[link]
Rossz hír a root!

(#640) mycso válasza robrob007 (#639) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam ez sem adja... :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#641) stul87 válasza Mákos7észta (#637) üzenetére


stul87
tag

Nagyobb a kijelző és a kamera is,plusz ledes. Ha ezek nem számítanak,akkor nem biztos,hogy megéri,én is dillemáztam sokáig a kettő közt,de olvasom azt a fórumot is,és mindenki az sd kártya eldobásra panaszkodik,plusz 100%-on pörög a proci ha érinti az ember a kijelzőt,vagy mi.Ezek engem eléggé elrettentenek,persze később biztos orvosolják.Meg sose volt komolyabb fényképezős mobilom,és ez ahogy nézem a tesztfotókat, elég durva képeket csinál. Szal nekem 20k felárat is megér :)

"csak a pubg!" by Sz

(#642) TazLeacher válasza legiaap (#625) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

60K-ért nincs hozzá "csomag". Webshop-ban 56K sima mezei előfizetéssel, a "csomagos" verziók ennél olcsóbbak. Egyébként a 72K-s ajánlat az nem lenne rossz, de azért az is 2 év hivatalos garanciás, vagy 1 év boltgarancia? :U

A másik meg az, hogyha valakinek mondjuk ígyis, úgyis van előfizuja - mint pl. nekem -, akkor tökmind1, hogy mennyi időt írok alá, mert tudom, hogy meglesz később is a számla. Mindössze annyi a rizikó ebben az esetben, hogyha 2 éven belül lesz egy jobbnak tűnő ajánlat, arra nem tudsz ráugrani. Ennyi. Immáron kb. 12 éve ugyan az a számom, ugyan annál a szolgáltatónál. Lényegében nekem tökmind1, hogy aláírok-e két évet, mert semmiben nem fog változni az "életem", ugyan annyit fogok fizetni, mint most, viszont olcsóbb lesz a teló. Mert az 56K is olcsóbb, mint a 72K.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#643) tomiii007


tomiii007
senior tag

sok progit futtatnak a telon pl 3d google maps stb... érdemes megnezni

http://www.youtube.com/watch?v=o4gXOt16ofs

http://www.youtube.com/watch?v=NN0u0MMHezk&feature=related

[ Szerkesztve ]

(#644) anto


anto
tag

nem volt még soha se androidos se samsung telefonom de ez eléggé megtetszett , egyetlen probléma az a videózás minősége , mennyi esély van rá hogy ezt később feljavítják illetve lesz hozzá program vagy valami megoldás ?

(#645) chop válasza TazLeacher (#642) üzenetére


chop
őstag

Nem "csomagban" venném, hanem flottás vagyok és azon keresztül adják 59 900 Ft-ért 2 év hűséggel.

(#646) Fred3


Fred3
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik ez a telefon, de mivel még nem volt okostelefonom, egy picit aggódom az üzemidő miatt...
Lehet hülyeség a kérdés, de lehet venni a telefonba nagyobb teljesítményű akkumulátort?

Előre is köszi a választ!

(#647) Helmoras


Helmoras
őstag

Elég jó áron van most a telenornál a készülék, mobilkvartett 150-el kb. 30k. Mivel köt a hüség hozzájuk valszeg beruházok 1-re, mit szoltók így jó ár/érték arányú a dolog?

(#648) chop válasza Helmoras (#647) üzenetére


chop
őstag

Bőven az, szerintem 60-ért is jó a teló, csak lehet, hogy a ZTE miatt páran átértékelték magukban az smartphone-ok valós értékét...

(#649) TazLeacher válasza chop (#645) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezért írtam, mert ő ezt írta, tudom, hogy nem csomagos:

Eljöhetsz persze, csak a simedre lesz hűségidő, meg a csomagra is amit adnak hozzá. Csak T-set nehezebben adsz el, mint egy független telefont.

Megj.: nekem van ilyen lehetőségem, és most ezen vacillálok, hogy bevállaljam-e...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#650) chop válasza TazLeacher (#649) üzenetére


chop
őstag

Akkor félreértés volt, elnézést.

Tehát akkor itt csak annyi az egész, hogy 2 évig muszáj T-snek maradnom?

Mármint milyen lehetőséged? 60 e Ft-ért az Ace?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.