Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) |AP| válasza Adamson (#250) üzenetére


|AP|
veterán

Nálam a videó felvétel abszolút nem szempont. Megértem akinél igen, de én akkor is megvennék egy telefont, ha egyáltalán nem tudna videót.
Engem egyedül a kijelzőfelbontás zavar kicsit... jó ideje 480x800-as kijelzőt nézek és szerintem észrevenném a különbséget. (mondom ezt úgy, hogy amikor a kezemben volt az Ace akkor ez nem tűnt fel, csak az, hogy mennyire szép, gyors és jól összerakott telefon).
Élőben sokat kell még nézegetnem, hogy megbarátkozzak vele.

(#252) JNSK válasza |AP| (#249) üzenetére


JNSK
aktív tag

baratnomnek arenaja van, de egyaltlan nem zavaro a felbontas beli kulonbseg... soot nekem es neki is ez a telefon tetszik jobban.. egyedul a belso memoria er tobbet az arenaban(no meg a videofelvetel minosege)

(#253) pista59 válasza ThorsHUN (#245) üzenetére


pista59
senior tag

2 év hűséggel részletre kb. 56 ezer forint.
ZTE Blade ugyanígy: 20 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#254) Örni76


Örni76
tag

Akkor az X8-ról már ne is beszéljünk 18-ért...

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#255) pista59 válasza Örni76 (#254) üzenetére


pista59
senior tag

Kis képernyő, kis felbontás, kevés memória.

A győztes féreg irtó baktérium

(#256) Örni76 válasza pista59 (#255) üzenetére


Örni76
tag

és több mint 3-szor olcsóbb, jobb videóval :) Majd ha előfizetéssel 30 körül lesz, akkor azt mondom, megéri, de aki videó felvételre is használja a telefonját, annak még úgy sem fogja... :( Nagy baklövés volt ez és számomra érthetetlen megoldás. Egy 640x480 azért nem a világ, bőven belefért volna.

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#257) pista59 válasza Örni76 (#256) üzenetére


pista59
senior tag

Melyikre gondolsz?
(a blade videója 640*480 2.2 androiddal)

A győztes féreg irtó baktérium

(#258) JNSK válasza Örni76 (#256) üzenetére


JNSK
aktív tag

en 30ert vettem 2ev huseggel...

(#259) tjb007 válasza dedike (#238) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elég vicces ára van mindkettőnek de ez most kivételesen a Samsungnak köszönhető.

(#260) Örni76 válasza pista59 (#257) üzenetére


Örni76
tag

Én a Samu Ace-ról beszéltem.

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#261) pista59 válasza Örni76 (#260) üzenetére


pista59
senior tag

OK.
Viszont, lehet, hogy arról is kiderül majd, hogy 640*480.
(azért nem tartom lehetetlennek, mert pl. a zte blad-nél a következők jöttek elő új rommal:
256 helyett 512 mega ram
320*240 helyett 640*480 videó
rádióban RDS
navigációban TMC
Ezek eredetileg nem voltak elérhetőek)

A győztes féreg irtó baktérium

(#262) tomiii007


tomiii007
senior tag

jol megy ezen minden még a Need For speed se akad....
[link]
töléletes telefon :)

(#263) stul87


stul87
tag

Nem szokásom ilyet csinálni, és lehet eredménye sem lesz,de ha lehet kérni, maradjunk már a samsungnál, és annak a használhatóságánál. Ilyen telefont szeretnék, és lehet más is,de ne kelljen már több száz oldalt végig olvasnia Blade vs. X8 vs. Defi vs. Ace-ról. Egyszer még elmegy, aki hezitál kap más alternatívákat,de nekem pl meg ezek nem tetszenek, főleg a 2.1 miatt sem, na meg Tnornál- nem lehet ezeket kapni. Igen még drága, és a középkategóriában ennyi pénzért kell kompromisszumokat kötni, majd le megy az ára,mivel még nem volt okostelóm nekem szerintem nagyon szuper lesz így is. Jobban érdekelne, hogy meddig bírja az aksi ha már itt tartunk? (de nem pár napos,ami még nem állt be)Köszi :R

"csak a pubg!" by Sz

(#264) |AP|


|AP|
veterán

Kicsit off, de félig azért ide tartozik. Egy érv, ami miatt érdemes Samsung telefont a T-nél venni és nem függetlenül:
A Samu gyári garanciája 1 év, a T viszont minden Samsung telefonra 2 év garanciát ad. Feleségem másfél éves S5230-ának beszart az érintőkijelzője. Számla már nem is volt meg ráadásul. A gyári garanciajegyet megtaláltuk, azon egy év szerepelt. Felhívta a T-t, hogy mi a helyzet. Azt mondták semmi gond, küldenek postán számlamásolatot, garancia pedig két év van a T-s Samsungokra. Miután megjött a számla egy napra rá már cserélték is a kijelzőt.

(#265) öcsi06 válasza |AP| (#264) üzenetére


öcsi06
tag

A Telenornál is 2 év garival adják. :R

(#266) JanR


JanR
addikt

Tetszik :)

Épp telefont készülök venni, elgondolkodtat nagyon ez a készülék :)
Se samsungom, se androidom nem volt még ;] De azt hiszem belevágok.

(#267) pista59 válasza stul87 (#263) üzenetére


pista59
senior tag

Igazad van, de pont ehhez a telefonhoz, a döntéshez tartoznak az alternatívák is. Ha önmagában nézed, biztosan nem tudsz választani, dönteni, legfeljebb elhatározod, hogy mindegy milyen, mindegy mennyi, ezt akarom.

A győztes féreg irtó baktérium

(#268) mycso válasza |AP| (#249) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, a régi telom nekem is arena, ahhoz képest az Ace kijelzője semmivel nem rosszabb, nem pixeleseb...(egyébként megkockáztatom még a samsung fényképezője is jobb képeket csinál...amin azért meglepődtem).

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#269) |AP| válasza mycso (#268) üzenetére


|AP|
veterán

pont ilyen hozzászólásokra van szükségem :)

Ha végre kiteszik a T-pontokban majd alaposabban megvizslatom.

(#270) Lall


Lall
veterán

Én céges előfizuval 25-ért elhozhatom. Annyiért szerintem kihagyhatatlan ajánlat. A videózási képességei nem igazán érdekelnek, de megkockáztatom, hogy fél éven belül valami okos rommer talál rá megoldást, hogy jobb legyen.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#271) endruboy1


endruboy1
senior tag

+1 érv a Blade mellett: arra már van 2.3-as droid.

Fentebb valaki felhozta, hogy szerinte nem lehet 3db Bladet venni ennek az árából. Valóban nem, de én is csak azt írtam hogy "majdnem", mert igazából csak 2,47 db-ot lehet venni (2év előfizuval). Szvsz nem tudom ez kinek éri meg.

(#272) Lall válasza endruboy1 (#271) üzenetére


Lall
veterán

Az aztán hivatalos 2.3. Szép a link. Egyenesen a ZTE honlapjára irányít. :)

Amúgy is hanyagoljuk már ezt a szaros Blade-et az Ace topikjában. Lassan több szó van róla mint magáról az Ace-ről. Kit érdekel? Aki Blade-t akar az azt vesz. Akár hármat is. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#273) endruboy1 válasza Lall (#272) üzenetére


endruboy1
senior tag

Szép link? Ez az open source lényege.

(#274) pista59 válasza Lall (#272) üzenetére


pista59
senior tag

Ez az! A szaros Blade felkavarta a vizet rendesen :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#275) Lall válasza endruboy1 (#273) üzenetére


Lall
veterán

Leülhetsz 5-ös! Jutalmad egy kínai kenyérpirító! :D

Nem hiszem, hogy a Samsung Galaxy Ace topikban ez bárkit is érdekel.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#276) Seaby


Seaby
csendes tag

Nincs feltüntetve a kamera felbontása a cikkben, vagy csak elkerülte a figyelmemet?

Személyes átvétel Budapesten (IX., XIV., XV. kerület előnyben – minden más megbeszélés kérdése), posta a vevő terhére.

(#277) tomiii007 válasza Seaby (#276) üzenetére


tomiii007
senior tag

Videó felvevő Igen (320 x 240) QVGA 15FPS-el
[link]

[ Szerkesztve ]

(#278) mycso válasza tomiii007 (#277) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Uhh, azért ez a samsung honlapján picit erős:

Készenléti idő (max.) Max. 640 óra (2G), max. 420 óra (3G)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#279) janes74 válasza mycso (#268) üzenetére


janes74
senior tag

Mi volt benne a meglepő?

(#280) LordTech


LordTech
tag

Korrekt kis gép. Nem értem, hogy miért van mindenki a képernyőbe belekötve. Azért gondolom, hogy nem a képernyő a legfontosabb, mert ez a telefon nem a legigényesebb osztály tagjait célozza meg, hanem éppen a közepesen aktiv felhasználókat, akik teljesen elvannak varázsolva az új funkcioktól és felhasználási élménytől! Továbbá ha valaki csak a saját telefonján dolgozik, akkor nem érzékeli olyan erőteljesen a felbontásbeli különbségeket, mintha egy üzletben folyamatosan tesztelné annak képernyőjét. Tehát aki ilyen árkateriájú készüléket vesz, az azt jelenit, hogy az illető teljesen megvan elégedve a telefon adottságaival és nem fog a képernyőnél leragadni, főleg, hogy egy minőségi képernyő gyártó termékéről beszélünk, ugyanis ez sem utolsó dolog. Továbbá a bevezető árak mindig magasak, amelyek idővel stabilizálódnak. Főleg, hogy hazánkban a szolgáltató árait nagyon is kihasználják az ügyfelek! Teljese mértékben úgy érzem, hogy egy piacképes gép született, amely a közép osztálynak is tengernyi tudást biztosit! :)

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#281) pista59 válasza LordTech (#280) üzenetére


pista59
senior tag

Nekem teljesen mindegy, kinek mennyire jön be, de pont az árkategória indokolna jobb kijelzőt. Csak mert feleennyiért is vannak jobbak.
Attól ez is jó, de........
Véleményem szerint ezeket a telefonokat pont a megjelenő látvány miatt veszik. (mert ugye telefonálni mindegyikkel lehet)
Itt a látvány a lényeg, akár internetezés, akár valamelyik office program, stb.

A győztes féreg irtó baktérium

(#282) dignerd


dignerd
csendes tag

valaki irja már le lécci hogy hol birom beállitani hogy a készülékre küldött dolgokat a memokártyára mentse??? és még annyit hogy mikor ráteszem gépre akkor észleli de nem jeleniti meg a sajátgépbe.... elöre is köszönöm :-))

(#283) endruboy1 válasza Lall (#275) üzenetére


endruboy1
senior tag

1. Nem érdekel mit hiszel és mit nem, ha valaki itt olvassa a fórumot, van esélye hogy azért teszi mert ezt a telefont szeretné megvenni. Na már most a mi esetünkben adott egy u.ilyen felszereltségű telefon SOKKAL olcsóbban, így az illetőt valószínű érdekelni fogja és ez a fórum részben azért is van, hogy ezt a figyelmébe ajánljuk.

2. Voltam Kínában és közlöm veled hogy valószínűleg sokkal jobban járnék egy kínai kenyérpirítóval mint egy bármilyen másikkal.

3.Ha nem értesz hozzá ne trollkodj bele.

(#284) Lall válasza endruboy1 (#283) üzenetére


Lall
veterán

Örülök, hogy vonzódsz a kopott lábúak által gyártott termékekhez és ezt meg is osztod velünk, de ha lehet engedd már meg, hogy a tesztelt készülékről a saját topikjába diskuráljunk és nem arról hogy a szaros ZTE-re ki milyen romot főzött és milyen nem hivatalos romok jöttek ki. Trollkodni pedig, akkor trollkodnék ha a ZTE topikban azt tenném amit te itt. Köszönjük megértésed... :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#285) endruboy1 válasza Lall (#284) üzenetére


endruboy1
senior tag

Bár még mindig nem értem mit tettem, de végül is igazad van. Aki most telefont fog venni és egy ilyen teljesítményűt keres úgy se választja ezt, ha csak nem Samsung fanatikus vagy annyira bejön neki a forma. Elnézést kérek, hogy az esetleges ebbe a fórumba tévedő potenciális vásárlóknak fel mertem hívni a figyelmét egy olcsóbb alternatívára. :(

(#286) parkr


parkr
őstag

kurva unalmas már ez a zte téma...

(#287) stul87 válasza endruboy1 (#285) üzenetére


stul87
tag

Nincs is ezzel gond, de ezt elég egyszer megtenni,nem kell 1000 oldalt ezzel megtölteni, és azok idejét rabolni, akik erre a telóra kíváncsiak. Én is potenciális vásárló vagyok,és mivel felhívtátok az én figyelmemet is,átfutottam a blade tesztjét,de elég volt csak a képeket megnéznem róla,meg pár sort olvasni, rögtön el tudtam dönteni, hogy ilyen telefont,ha hozzám vágnak sem kéne,főleg nem ilyen főzött romos megoldásokkal. Most olvastam egy tesztet, hogy a Desire a 2.2-vel már tud 720p-ben felvenni,hátha ennél is megoldják. Az alkalmazások is rohamosan frissülnek,és a fejlesztők ha beleírják,hogy sd-re telepítsen,akkor talán a kevés ram sem lesz probléma. Addig egy kis játék

"csak a pubg!" by Sz

(#288) Lall válasza stul87 (#287) üzenetére


Lall
veterán

+1 Ugyan ezt akartam én is írni!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#289) Lall válasza stul87 (#287) üzenetére


Lall
veterán

+1

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#290) #49227776


#49227776
törölt tag

Nem tudja valaki, hogy a Djuice-nál tényleg headsettel adják-e?

(#291) mycso válasza dignerd (#282) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, itt sokan az App2SD programra eküsznek, ez simán a marketből tölthető, bár a progik nagy részét már alapból az SD-re telepíti.

A másik pedig, hogy a géped lássa/felismerje a telót, szükség van a samsung usb driverére (én a samsung kies progiját felpakoltam, ez alapból tartalmazza). Ezután ezzel a progival tudod majd babrálni a telefont, vagy ha csatlakozáskor kiveszed a pipát az "USB hibakeresési mód" elől, akkor simán adattárként csatlakozik.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#292) Lall válasza dignerd (#282) üzenetére


Lall
veterán

Ha nem akarsz a KIES-el szenvedni, akkor elég csak ezt a drivert feltenni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#293) LordTech válasza pista59 (#281) üzenetére


LordTech
tag

A felbontást ne ruházzátok rá a képernyő szépségre vagy a képélményre, mert nem erről van szó! Sok olyan képernyőt láttam, hogy a kisebb felbontásával szebb képet adott, mint nagy felbontású társa! Nem beszélve a pixelhibákról ... :)

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#294) endruboy1 válasza dignerd (#282) üzenetére


endruboy1
senior tag

Vagy ha van wifid, lehet egyszerűbb MyPhoneExplorerrel a PC csatlakoztatást megoldani.

(#295) pista59 válasza LordTech (#293) üzenetére


pista59
senior tag

Jó, láttam már sokfélét, azért a nagyobb jobb. De tényleg nem akarok itt offolni, akinek ez jó, az ő dolga. (pixelhiba kb. városi legenda)

A győztes féreg irtó baktérium

(#296) Lall válasza pista59 (#295) üzenetére


Lall
veterán

Azért a ZTE topikban a pixelhiba szóra rákeresve úgy vettem észre egy jó pár emberke találkozott ezzel a városi legendával. Nem akarok flamkedni ettől még jó telefon az is csak ne próbáljuk már elmismásolni a hibákat azzal, hogy azt mondjuk rá városi legenda. Lásd Galaxy S GPS.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#297) sagesz93 válasza Lall (#296) üzenetére


sagesz93
addikt

nézd meg mikori hsz-ek szólnak erről.
Az első szériánál volt ez jelen. Meg a kalibrálás se volt csúcs(mondjuk ezt sokan mondták pixelhibának is...), de ezt egy szoftverfrissítés megoldja.(így lett a ram is 512mega.)
csak hogy tisztán láss, bár ez már kicsit sok zte itt a samsung topikban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#298) Lall válasza sagesz93 (#297) üzenetére


Lall
veterán

Jó, de akkor csak nem városi legenda? Létező problémáról beszélünk, mint az Appelnél az antenna dolog, vagy az SGS-nél a GPS dolog, amit a megjelenés óta megoldottak (mondjuk a GPS-t nem igazán sikerült azóta sem). Ennek a készüléknek is van hibája, amit remélhetőleg később egy szoftverfrissítés vagy valamelyik ügyes rommer orvosol (pl. QVGA videó) ha lehet szoftveresen.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#299) pista59 válasza Lall (#298) üzenetére


pista59
senior tag

Az akkori pixelhibák is javarészt azért "keletkeztek", mert a 256 megás telefonokat akarták kicseréltetni.

A győztes féreg irtó baktérium

(#300) Lall válasza pista59 (#299) üzenetére


Lall
veterán

Ok. Elhiszem, szerintem hanyagoljuk a témát. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.