Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) dfcwolf válasza jooker82 (#1399) üzenetére


dfcwolf
tag

Rádugod a telót és az eszközkezelőben egy felkiáltójeles drivert fogsz látni. Ott azt mondod neki, hogy frissíted a drivert egy megadott helyről. Akkor megadod neki a mappát és berakja a drivert. Utána már mehet a flash....

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1402) dfcwolf válasza Atigyerek89 (#1398) üzenetére


dfcwolf
tag

Neten volt. Elküldtem az IMEI számot és 7 eurot, aztán küldték az NCK-t.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1403) jooker82 válasza dfcwolf (#1401) üzenetére


jooker82
nagyúr

én még csak az eszközkezelőt sem találom...na mindegy,hagyom a fenébe... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1404) dfcwolf válasza jooker82 (#1403) üzenetére


dfcwolf
tag

Milyen op rendszer???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1405) jooker82 válasza dfcwolf (#1404) üzenetére


jooker82
nagyúr

xp2003

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1406) dfcwolf válasza jooker82 (#1405) üzenetére


dfcwolf
tag

Frissítési állapotba hozod a telefont és rádugod a gépre.

Frankó. Nem emléxem pontosan.

Start-Vezérlőpult-Rendszer-Hardver fül-Eszközkezelő Amikor ráklikkelsz akkor behozza az eszközök listáját. Az egyik előtt lesz egy sárga felkiáltó jel.

Vagy sajátgépre jobb klikk és beállítások. Onnan hardver-Eszközkezelő

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1407) Máté94


Máté94
addikt

Nem tudom mennyire warez, de tud valaki segíteni Miami Vindicaton telepítésében? :)
Privátban elég.
Köszi!

(#1408) jooker82 válasza dfcwolf (#1406) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megvan,de a felkiáltó jel alatt egy kérdőjel is van és a frissitésre kattolva..a telepitővarázsló jön be,ami semmit nem csinál...tallózási lehetőség nincs....
Amikor először rádugtam még feljött a tálcán az apx...utána már nem...pedig ujra is inditottam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1409) dfcwolf válasza jooker82 (#1408) üzenetére


dfcwolf
tag

Jobb klikk a felkiáltó jelesre, (ha az az APX) illesztő program frissítése. Ott egy varázsló indul de nem automatikusan akarod megkerestetni a drivert, hanem te adod meg neki a helyet, ahol keresse.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1410) jooker82 válasza dfcwolf (#1409) üzenetére


jooker82
nagyúr

most megvan elvileg..mindjárt a rom jön...
A rom csak egy pillanat lett volna??vmi jelzést kapok ha kész??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1411) tremdall válasza jooker82 (#1410) üzenetére


tremdall
csendes tag

Telefont kikapcsolod. Kiveszed az akkumulátort. Fogod a telefont, a hangerő fel és le gombokat benyomva tartod és eközben beledugod az USB kábelt. Eszközkezelőben hozzáadod a telefont. APX. Ha minden frankó, akkor akkumulátor vissza a telefonba és a flash. bat elindítása. Az USB kábel végig a telefonban marad. Megvárni amíg dolgozik, majd ha kész, akkor a telefon újraindul.

(#1412) dfcwolf válasza jooker82 (#1410) üzenetére


dfcwolf
tag

A rom fel fog dobni egy DOS (fekete ablakot) Ott létrehozza a partíciókat és elkezdi majd az image fájlokat rácsomagolni. Fog számolni, ezt látni fogod. Aztán majd eltűnik a fekete ablak és ujraindul a telefon. Akkor lesz kész!

Ami nagyon fontos! Ne előre dugd az USB-re a telót mert én is azzal szívtam!!! Alaplapi csatlakozóra dugd (hátulra)!!!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1413) dfcwolf


dfcwolf
tag

Nem kell vissza az akksi a telóba!!!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1414) jooker82 válasza dfcwolf (#1412) üzenetére


jooker82
nagyúr

már készlenne??újra nem indult,de villog egy lg felirat,hol elfeketedik,hol felvillan 2 mp enként....már egy pár perce...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1415) dfcwolf válasza jooker82 (#1414) üzenetére


dfcwolf
tag

Eltűnt a szoftver frissítéses felirat???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1416) jooker82 válasza dfcwolf (#1415) üzenetére


jooker82
nagyúr

jaja el...lehúzhatom usb ről??még villog..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1417) dfcwolf válasza jooker82 (#1416) üzenetére


dfcwolf
tag

Húzd le.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1418) jooker82 válasza dfcwolf (#1417) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gáz van..a bekapcsolt állapotban is ott villog halványan a tel közepén a lg logó...
és még mindig a februárit mutatja....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1419) dfcwolf válasza jooker82 (#1418) üzenetére


dfcwolf
tag

Akkor tedd rá újra. A lényeg, hogy a folyamat nem egy perc! Hosszabb annál. Ha ilyen rövid volt, akkor nem jó!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1420) jooker82 válasza dfcwolf (#1419) üzenetére


jooker82
nagyúr

De minden új rajta...csak nem áprilisi,hanem maradt a régi...nameg villog középen a lógó....
Nem a driver a rossz?? az 1336 os hsz t töltöttem le...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1421) dfcwolf válasza jooker82 (#1420) üzenetére


dfcwolf
tag

Ha a driver lenne, akkor el sem indult volna a folyamat. Mondjuk mikor nekem lukra futott, akkor be sem kapcsolt. Aksi nem volt benne, ugye?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1422) jooker82 válasza dfcwolf (#1421) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem volt benne...de te melyik drivert tetted rá?? linket tudsz küldeni róla??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1423) Máté94 válasza Máté94 (#1407) üzenetére


Máté94
addikt

Sikerült, de akad mint a fene...

(#1424) dfcwolf válasza jooker82 (#1422) üzenetére


dfcwolf
tag

Innen szedtem le

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1425) Pumba3


Pumba3
tag

Botsánat, hogy közbeszólok itt a ROMolás közben, de keresgétem az előző hozzá szólásokban, de nem találom... valaki linkelt egy oldalt ahonnan lehet hozzá tokot rendelni. Nem tudja valaki, hogy melyik az?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1426) Rotate válasza jooker82 (#1422) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg akkor próbáld meg ezt a ROM-ot leszedni, és rárakni... mindent ugyanúgy kell csinálni, aksi ki, hangerőgombok le, közben usb be... apx driver már megvan szal az nem kell mégegyszer... és kitömörited egy mappába ennek a ROMnak a tartalmát, és ráböksz ennek a flash.bat-jára.

[link]

lehet ez jobb ROM, a MoDaCo-s Paul linkelte, mint gyári ROM-ot ha valakinek az kéne :)

ez talán jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#1427) jooker82 válasza dfcwolf (#1424) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez akkor lényegébe ugyanaz ...És neked áprilisi romot mutat a tel??
Hálisten már nem villog a logó,felyamatosan elmúlt....
Amúgy köszönöm mindenkinek az esti segitséget.... :K
Legközelebb akkor cserélek,ha másnak is biztosan jó lesz egy adott rom....én ezen semmi változást nem láttam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1428) annonmi


annonmi
tag

hi, aki mobilnetet használ meg tudja mondani nekem a traffic counter adatfigyelö azt írja a beállítások folyamatosan adatot generál csak nemtudom mit màr 120mb nál jár valaki ha tudja irja már meg köszi

Diablo 3 - NMI#2665

(#1429) Paul119 válasza annonmi (#1428) üzenetére


Paul119
addikt

gps nem megy a háttérben ?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1430) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Uuu, tényleg....adatforgalmat merre tudom megnézni? Nem találom sehol.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1431) BITBOYS válasza BITBOYS (#1430) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gyárit nem találtam, leszedtem egyet...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1432) annonmi válasza Paul119 (#1429) üzenetére


annonmi
tag

nem megy a hátterben gps

trafic countert használom elég jó szerintem próbáld ki

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#1433) SBMke


SBMke
tag

Sracok,

Arra gondoltam hátha nektek van ötletetek, olvasgattam én itt már korábban a faszkönyv és a telefonkönyv összefésülését, de nekem olyanra lenne szükségem, hogy ne kurja tele a telefonkönyvemet, hanem egyesével én tudjam kiválasztani hogy kinek az adatait töltse le kihez, ergo van egy yxyxyx kontakt akinek én akarok képet rakni, meg emailt meg akármit, és ezt ugy szeretném hogy én a faszkönyvön kiválasztok hozzá egy usert, és azt leszedi .. ilyesmi programrol tud valaki ? vagy ha nem, akkor csinálna valaki a kedvemért ?:)

Nekem eddig még kikapcsolás nem volt , ma reggel felébredtem, és lkáttam hogy 20% on van, majd megkerestem a töltöt, és megtaláltam a táskámban :D

Illetve egyszer volt olyan hogy telefonhivás után nem rakta le .. akkor restartoltam .

Amugy minden + :)

Üdv

elöre is köszio a helpet :D

-- SBM --

(#1434) annonmi válasza SBMke (#1433) üzenetére


annonmi
tag

ha belépsz a névjegyzékekbe a legalján ahol tudsz faceb ismeröst hozzáadni ne írj be nevet hogy kit akarsz importálni, csak rákeresel aztán kidobja a neveket majd egyesével ki tudod választani kinek a képét e-mailt stb. akarsz importálni, én így csináltam párat de utána ha elözményekre nyomsz akkor net nélkül nem fogja megnyitni az elözményeket a hívásokra gondolok itt föképp

Diablo 3 - NMI#2665

(#1435) SBMke válasza annonmi (#1434) üzenetére


SBMke
tag

Na hát bazzeg ez legajja :D Mier tlenne olyan nehez letölteni a képeket, bebaszni egy mappába , és utána hozzálinkelni ? ...

Na ilyen programot kéne iratni valakivel :D

-- SBM --

(#1436) simi12345


simi12345
tag

hi
a telefonkönyvben a névjegyeknél van a 3 fül ( info-előzmény-kép)
a képhez hogy tudok képet tenni? mert csak azt írja hogy nincs fénykép!
csak ikon képet tudtam hozzárendelni, de az gondolom nem az, mert ha megvan az ikon hozzárendelés akkor sincs semmi változás a kép fül alatt
valami ötlet??

memóriakártya nincs a telóban, lehet azért nem tudok képet tenni???

(#1437) suppe válasza simi12345 (#1436) üzenetére


suppe
tag

ha sim kártyáról átmásolod a nevet a teló memóriájába, akkor tudsz hozzá képet rendelni, de nekem csak egy restart után jelent meg a kép a telefonkönyvbe, vagy a híváskor.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1438) simi12345 válasza suppe (#1437) üzenetére


simi12345
tag

természetesen a telón vannak már a nevek
aham, na ezt kipróbálom

és mekkora volt a kép híváskor?

ha rámegyek egy képre, akkor kép beállítása min
t -háttérkép,
-és névjegy ikon
a választható opció

erre gondoltál???

[ Szerkesztve ]

(#1439) suppe válasza simi12345 (#1438) üzenetére


suppe
tag

szerintem a kép akkora, mint előtte az androidos kép alapból, amit mindig kirak, ha nem rendelsz vkihez külön képet.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1440) simi12345 válasza suppe (#1439) üzenetére


simi12345
tag

igen , de ha hozzárendelem ikonként a képet, akkor csak egy kis kép lesz a névjegynél, de magában a kép fülnél ugyanúgy írja hogy nincs fénykép

(#1441) suppe válasza simi12345 (#1440) üzenetére


suppe
tag

ott nálam sem mutat képet... csak kis képet a névjegyeknél és ugyanazt nagyban híváskor

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1442) simi12345 válasza suppe (#1441) üzenetére


simi12345
tag

iggen, ide jutottam én is, csak nem tudom hogy a kép fülnél ahol írja hogy nincs fénykép oda hogyan lehet képet varázsolni

valakinek ez már sikerült?

(#1443) dfcwolf


dfcwolf
tag

Engem az zavar, hogy ha sms-t írok, nem mutatja mennyi karakterem van még. Sőt ha több sms-be fér el a mondandóm, akkor nem közli, hogy ez biza 2 vagy 3 sms volt. Van erre megoldás???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1444) suppe válasza dfcwolf (#1443) üzenetére


suppe
tag

nálam a szövegbeviteli mezőnél a jobb felső sarokban szépen számolja vissza, hogy még hány karakter fér bele egy üzibe.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1445) suppe


suppe
tag

na elolvastam a SGS 2 tesztjét... vajon össze lesz itt eresztve egy teszt erejéig a 2x-el?

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1446) Rotate válasza suppe (#1445) üzenetére


Rotate
veterán

annak csak akkor lesz értelme, ha erre is megjön a 2.3 :)

(#1447) dfcwolf válasza suppe (#1444) üzenetére


dfcwolf
tag

Ez igaz. De fektetett módban nem mutatja... :(

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1448) CoolBoy323 válasza mycso (#926) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az időjárás widgetednek mi a neve? egy tag rágja érte a fülem :))

(#1449) jooker82


jooker82
nagyúr

Valaki próbált már játékokat rajta??gangstar,slinter cell....Shrek...stb....Honnan kell leszedni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1450) Zlika válasza jooker82 (#1449) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én a samurai II-t,a fruit ninja hd-t,és a hc great battles-t vettem eddig.Az első kettő jó móka,a gb is használható stratégia lenne (végre mobilra) de folyamat kifagy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.