Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Rotate válasza jooker82 (#1549) üzenetére


Rotate
veterán

nem lehet, és nem is fog lehetni, és valszeg nem is lenne érdemes :) inkább azt várd, hogy végleges legyen a CM7 :)

(#1552) spckris válasza jooker82 (#1502) üzenetére


spckris
tag


asphalt 6-tal most végeztem, a fast five-t akarom most megszerezni

(#1553) jooker82 válasza Drecky (#1550) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne rakd vissza....se nem jobb se nem rosszabb.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1554) voodoo98


voodoo98
addikt

Sziasztok,

lenne egy kérdésem:
Az miért van, h általában egy zöld gomb megnyomásával tudom felvenni a telót,
de néha a régi slideres módon lehet csak felvenni. Kb 10-ből egyszer.
Hogyan tudom ezt állítani? Illetve mitől függhet.
Nekem a slider jobban tetszik egy kicsivel.
Köszi!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1555) Rotate válasza voodoo98 (#1554) üzenetére


Rotate
veterán

sztem attól, hogy le van-e zárva a képernyő... de csak valami ilyesmi rémlik :)

(#1556) Paul119


Paul119
addikt

egy olyan kérdésem lenne hogy fel telepítettem a telefonra pár játékot de egyiket sem hajlandó el indítani csak simán kilép, miért van ez? :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1557) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Fájlkezelőből mi a legjobb?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1558) Atigyerek89 válasza dfcwolf (#1557) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

astro

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1559) KonzolKartel

CM7ről:

Eddig egész jó. Markethez fel kell tenni a gapps-et, és onnantól működik. Jóval kevesebb quadrant score(2k max), de nem laggol a telefon. Sokkal jobban tetszik, mint a paul féle FR-romok. Játékokat még nem nagyon próbáltam, nem rég megnéztem a DH 2 HD-t, de néha be-be állt 2-3 mp-re, majd megnézem mi produkálja a hibát.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1560) Vovi1 válasza dfcwolf (#1557) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Android file manager.
Root -ot is lát, rootolás után bele lehet piszkálni a teló besejébe. (csak óvatosan) Nagyon rugalmas, jól testreszabható és gyors. Magyarul is tudna, de nekem ez nem megy.

(#1561) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok.
Pénteken vettem meg az új telefonomat a amely egy LG Optimus 2X P990 -es. (Tellesen új Telenor-ból.) Tegnap észrevettem, hogy a telefon hátlapján a kamera alatti fém rész hihetetlenül karcolódik. (Épp hogy hozzá érek és mér látszik is a karcolás. Nektek is ilyen mértékben karcolódik ez a rész? Esetleg tudtok valami linket adni, hogy honnan tudnék venni a hátlapjára valami védő "tokot"?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1562) Rotate válasza Ra's al Ghul (#1561) üzenetére


Rotate
veterán

nem karcolódik, inkább maszatolódik :) nekem legalábbis :)

(#1563) Vovi1 válasza Ra's al Ghul (#1561) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Szálcsiszolt műanyag! Karcos látszatúnak is kell lennie. Csak hajaz a fémre, egyébként nem karcolódik.

(#1564) jooker82 válasza Ra's al Ghul (#1561) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az nem a fólia rajta??nézd csak meg jobban...én is megijedtem az első nap,mert a körmöm beleakadt és ottmaradt a helye....Ha a fólia az egyelőre ne szedjétek le...legalábbis amig tokot nem vesztek rá...a kijelzőn is tizedmiliméteres pontossággal van rajta a fólia....ilyet szerintem nem sok gyártó szokott....

Paul119:küldtem egy pü-t....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1565) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Nem tudom, hogy fólia lenne e vagy sem. nem vettem le róla le semmit csak azt a matricát (ha hívhatom annak) ami azt jelezte hogyan kell le venni a hátlapot, hogy bele rakhassam a sim kártyát. Ezen kívül van még rajta valami védő fólia?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1566) Atigyerek89 válasza Ra's al Ghul (#1565) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

van :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1567) KonzolKartel válasza Atigyerek89 (#1566) üzenetére

Hehe, most nézem én is, hogy ott tényleg van még egy fólia:)

szerk.: rendeltem Zagg full body invisible shieldet, kíváncsi leszek. Iphone-omon nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1568) jooker82 válasza Ra's al Ghul (#1565) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja szinte láthatatlan,ugyh ne ijedj meg..... Ne is vedd le,hagy védje....

Nekem volt olyan érintős LG-m melyen másfél évig is rajta volt a fólia..a kijelzőn....és csak minimálisan kezdett felválni akkor is...
Természetesen jó árat kaptam érte....mikor eladtam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1569) Vovi1 válasza jooker82 (#1568) üzenetére


Vovi1
aktív tag

No persze, de az az Aréna volt, nekem is egy évig bírta a gyári fólia......

(#1570) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Tudtok ajánlani valamit amivel tudnám a telefont külsőleg védeni karcoktól...?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1571) jooker82 válasza Vovi1 (#1569) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az arena nekem is 1 évig....,a másfél éves a viewty volt.....De szerettem azt a telefont is..... :K

Kenan: Én is keresek vmi beledugós gyári tokot...bőrt..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1572) Rotate válasza jooker82 (#1568) üzenetére


Rotate
veterán

nekem valami cucc bele volt ragadva a fóliába, valami milliméteres porszem, és nem tudtam leszedni róla, és zavart, úgyhogy inkább leszedtem az egész fóliát... :)

(#1573) voodoo98 válasza Rotate (#1555) üzenetére


voodoo98
addikt

Kipróbáltam és tényleg! :D (7.1 Fear-rel, FR14 van már benne)
Köszi!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1574) tremdall válasza Ra's al Ghul (#1570) üzenetére


tremdall
csendes tag

Én ezt használom:

http://www.gigatel.hu/products/ALCATEL/OTE%20301/G20171

Ami jó a tokban, hogy valami speciális anyag van a belső oldalába varrva, ami megtisztítja a kijelzőt... :)

(#1575) Rotate válasza jooker82 (#1571) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem felesleges gyári tok, vagy legalábbis nem értem minek... ebayen ugy dobálják hozzád pár dollárokért a tokokat, egy próbát simán megér, és ha tényleg jó, akkor nem keveset spóroltál meg, ha meg esetleg szar, akkor ha szerencséd van a pénzt is visszaadják, ha meg nincs akkor csak minimálisat buktál rajta...

ennyi rizikó sztem belefér, pl itt van pár amit 2 perc keresés után találtam:

Neoprén - $2.99 : [link]

Bőr - $2.99 : [link]

+1 Bőr - $4.50 : [link]
ehhez az utolsóhoz még vmi fóliát is adnak, bár gondolom az csak vmi szar :)

Lehet egy neopréneset én is rendelek, bár nincs nagy szükségem rá, de még jól jöhet, ha olyan helyre megyek ahol jobban kell rá vigyázni :) 3 dollár nem pénz :)

[ Szerkesztve ]

(#1576) Rotate válasza Rotate (#1575) üzenetére


Rotate
veterán

btw, kinomban irtam az itteni (Szlovákia) LG-nek, hogy hogy képzelik, hogy még nem működnek az update serverek, és így hogy várjak akkor az update-kre :)

kiváncsi vagyok milyen értelmetlen halandzsa elterelő válasz jön majd :D

(#1577) Zewa


Zewa
senior tag

Nekem bejön ez a telo, annak ellenére is hogy nem vagyok egy Lg-fan.
Meglehet hogy egyszer ilyenem lesz de most még az én értékrendem szerint nagyon drága... Üzemidö valoban fájó pont. de mutasatok mar erintös, androidos telot ami aktiv hasznalat mellett birja min 2 napot... :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1578) tome.jr


tome.jr
addikt

Korábban említett mp4 lejátszási problémám nem oldódott meg sem rockplayer-rel sem moboplayer-rel (nem támogatott file formátum). A vplayer úgy játsza le az mp4-et hogy a hang az folyamattos viszont a kép az csak akadozva követi, nincs szinkronban a kettő. Kb 1-2 fps sebességű a videólejátszás.

Más: Mivel ez az első androidos telóm, sőt az első okostelóm, így nem igazán vagyok tisztában a komolyabb szoftveres mókolással. Az alábbiak érdekelnének:

- ROM update-et hogyan kell csinálni/visszacsinálni?
- Amit a beállítások/telefonról/szoftverfissítések/szoftverfrissítés keresése menüpont alatt találok az mit frissít? Próbáltam így frissíteni a rendszert de valami olyasmit írt ki, hogy nem tud kapcsolódni.
- Úgy tudom a kernel frissítéssel lehetne húzni a procit, nálam a 2.6.32.9 van fenn. Érdemes hozzányúlni, ha igen akkor hogyan kell csinálni?

Ami miatt gondolkodom ezeken a dolgokon az az hogy nekem is voltak akadozások a működésben amikor egyszerre 3-4 dolgot töltöttem és telepítettem, bár lehet ilyenkor ez természetes. A másik meg az hogy azért szeretnék kicsit beleugrani a mélyvízbe és és megnézni milyen lehetőségek vannak a telóban.

A Quadrant alatt nekem teljes gyári beállítással 2304 pontot adott.

(#1579) Rotate válasza tome.jr (#1578) üzenetére


Rotate
veterán

az install közbeni belassulás az általános dolog, senki sem tudja miért van, de van... úgy néz ki a CM7-ben már nincs, de az meg még túlságosan béta állapotban van, hogy mindennapi használatra jó legyen...

(#1580) Rotate


Rotate
veterán

Bocsi a dupláért, de gondoltam írok mi a fejlemény a pixelhibás darabommal, hátha érdekel valakit. Csütörtökön adtam fel postán, ma kapták meg, előbb írtak, hogy leelenőrizték, és sajnálják a dolgot, és hogy szerdára itt kéne lenne a csere készüléknek, új IMEI-vel, a tartozékok pedig az eredeti telefon dobozából kapom vissza, tehát csak a telefont cserélik a dobozban. Irták még, hogy mivel leszedtem a fóliákat, ezért az ujról átragasztgatják a régire, hogy ne legyen gondjuk az LG-nél... mivel mint eladás előtti reklamációt intézik... nekem ez így teljesen megfelel :)

remélem amit szerdán megkapok már hibátlan lesz :)

(#1581) jooker82 válasza Rotate (#1580) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor ott korrektek voltak...
Nemtudjátok a hiváslistát ellehetne vhogy máshonnan érni?? mármint a fogadott meg tárcsázott számokat..Mert most csak úgy tudom,h tárcsázás és felül a hivásinfó..
Egyszerűbb verzió van??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1582) Zlika válasza jooker82 (#1581) üzenetére


Zlika
aktív tag

Alkalmazások között van olyan hogy hívásinfo azt rakd ki kezdőlapodra és akkor egy tapi, láss csodát...Sztem ez a leg egyszerűbb.

(#1583) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Nagyon szenvedek az LG kamerájával, méltatlannak tartom egy csúcstelóhoz. Szóval kipróbáltam több kamera app-ot és láss csodát. Van egy prg, ami felülírja a beépített programot, sajnos úgy veszem észre csak használat közben, és sokkal jobb képeket csinál. Kb 3 méterről a könyvespolcot fényképezve részben besütő napfénynél a régi elmosódott, az új prg-vel a könyvcímek olvashatóak!!! Élesebb, valósághűbb lett a fénykép. Váltogatva a képeket feltűnő a javulás. Ha valakit érdekel és szabadban is kipróbálja a neve Camera360, marketről ingyenesen tölthető.

Úgy tűnik a hw jó, de a szoft gyenge.

(#1584) jooker82 válasza Vovi1 (#1583) üzenetére


jooker82
nagyúr

A videón javit??? Egyébként azt,hogy érted,h csak működés közben??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1585) Vovi1 válasza jooker82 (#1584) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Telepítettem egy másik telóra - az LG-n szerintem átszaladtam rajta - és kiírta, hogy felülírhatja a gyári kamera programot- vagy valami ilyesmi. Nem vacakoltam a fordítással. Kapcsolgatva a két kamera között, ugyanazt és ugyanúgy fényképezve láttam meg a különbséget. Csak fényképet készít, videót nem, a pro verzió 4 doll.

Mivel a gyári szoft ugyanolyan gyenge mint volt, ezért gondolom, hogy csak időlegesen szól bele a kamera vezérlésébe. ( na jó, 3 m-ről a könyvborító éle nem olvasható, de nem is mosódik össze a Galaktika sorozat 200 része egy kötetté)

(#1586) Rotate válasza Vovi1 (#1585) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg mutathatnál mintákat, hogy melyik milyen... és elnevezhetnéd a képeket aszerint, hogy melyik melyikkel készült, hogy mi is össze tudjuk hasonlitani :) persze csak ha nem tul időigényes, elvileg a képek már megvannak :) csak fel kéne rakni :)

(#1587) Zlika


Zlika
aktív tag

Na ezt figyeljétek:most ahogy ezt a camera360-at próbálgattam és nézegettem a galériában a képeket,nagyon érdekes dologra lettem figyelmes.Zoomoláskor kb 20-80% között a képek jobb oldali 1/3-ad része torzul olyan mintha több lenne rajta a digitális zaj...De csak azoknál a képeknél van ez jelen amiket ezzel a telefonnal csináltam.A kamerára nem foghatom mert a leejtés előtti és utáni képeken is jelen van.A kijelzőmmel sincs baj mert ha mozgatom a képeket bezoomolva akkor a torzult rész is mozog a képpel...Na erre valami 5let?

(#1588) Vovi1 válasza Rotate (#1586) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Mivel a szobámban készültek a képek, talán ezt ne. Letölteni, telepíteni 2 perc, ki lehet próbálni, hátha bejön.

Szerintem csak a makrófotó értékelhető új szoft után, a hagyományos kép szerintem felejtős. Másfél hónapja van meg a teló, kipróbáltam az összes saját beállítást, csináltam képsorozatokat, nekem nem jön be. Ha fényképeznem kell - ált, heti egy nap - compakt mellett- a Neót viszem magammal.... Talán majd az új gyári szoft segít. (most csak a fényképezős részről beszéltem, a videó sokkal jobb)

(#1589) Rotate válasza Zlika (#1587) üzenetére


Rotate
veterán

nem koszos, vagy homályos, vagy karcos a kamera előtti plexi? ha leveszed a hátlapot akkor is olyanok a képek? esetleg nem fogtad meg vmikor mikor le volt véve a hátlap a kamera lencséjét? próbálj meg mindent jól megtisztitgatni, és próbálj fotókat csinálni...

(#1590) Vovi1 válasza Rotate (#1589) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Erre is gondoltam. Mivel szemüveges vagyok mindíg van nálam törlőkendő, állandóan törölgetem, mégis semmi. Lehet, hogy hátlap levétele után jobb képeket csinált, de ezt símán szubjektív elnézésnek véltem. Az előbb említett szoftver értékelése és a vele készült képek feltöltése éppen most fut a képfeltöltő blogon, véletlenül vettem észre, érdemes átnézni. Ott minőségi képek vannak, azt várom az LG-től is.

(#1591) Zlika válasza Rotate (#1589) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem koszos.De megtisztítottam azért.Nem is ugy néz ki mintha valami kosz lenne.Ez egy éles egyenes vonal mentén van tőle balra normális a zaj tőle jobbra pedig kb 2x-es...Nem értem.Megnéztem egy pár screen test progit is sem pixel hiba semmi.De mondom ez nem is úgy néz ki.Majd próbálok később képet rakni.Rendkívül zavaró vagy is inkább az hogy nem látom az okát.

(#1592) annonmi válasza Zlika (#1591) üzenetére


annonmi
tag

Nekem is előfordult már ilyen, én sem tudom, hogy mitől lehet viszont, nem minden képnél csinálja ezt!

Diablo 3 - NMI#2665

(#1593) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Két dolog lenne. Az egyik az, hogy ha hívok valakit, akkor néha az elsötétült képernyő nem akar újra feléledni. Nem tudom letenni... ez nagyon idegesítő.

A másik, hogy a főképernyőre kitett névjegyekhez tartozó képek méretét nem lehet növelni???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1594) tome.jr válasza dfcwolf (#1593) üzenetére


tome.jr
addikt

Bekapcs gomb rövid megnyomásával tudod újra aktiválni a kijelzőt.

(#1595) Zlika válasza annonmi (#1592) üzenetére


Zlika
aktív tag

Tudod nekem az ilyenek okoznak agyfa**t.Ok hogy van egy probléma de amikor arra nem találom a megoldást...Megőrülök tőle. :) A múltkor pl azt hittem hogy meghalt az alaplapom de az is minden ok nélkül négy napig élesztgettem.De jó lett.Most ezzel mi a fenét kezdjek?Annyira nem vágom ezt az android dolgot.De berágok azt szét pakolom romokkal aztán majd látom mi lesz... :)

(#1596) janes74 válasza Vovi1 (#1585) üzenetére


janes74
senior tag

Spican ezt használom,nagyon jó kis app.(Sokan használjuk)

(#1597) Rotate válasza Vovi1 (#1590) üzenetére


Rotate
veterán

no majd szerdán meglesz az új telefon, és bevizsgálom én is azt a kamera dolgot, remélem nem a kamerának van valami szar szériahibája...

a képeket meg várjuk :)

(#1598) Zlika


Zlika
aktív tag


Nah ilyesmit csinál ha megfigyelitek a kép jobb oldalát.Csak a galériában megnyitva és csak zoom közben miután így újra számolja a képet.És ha jelentkezik ez a zaj akkor mozagtás közben is ugyan ott marad tehát hála istennek kijelző hiba kizárva...Nagyon fura minden esetre.

[ Szerkesztve ]

(#1599) Rotate válasza Zlika (#1598) üzenetére


Rotate
veterán

bazz... érdekes... és ha gépre átrakod akkoris ilyen? vagy csak igy jeleniti meg?

btw: szép helyeken mászkálsz :D és fotózgatsz :D

(#1600) Zlika válasza Rotate (#1599) üzenetére


Zlika
aktív tag

Na igen mondtam hogy érdekes.Gépre rakva nem ilyen ezt fotóbolttal csináltam meg ilyenre hogy szemléltessem.A galériában mikor betölti először a képet akkor ez nem látszik.Csak kb 20-80% zoomnál és csak azokon a képeken amiket a saját kamerájával rögzítettem...Mögöl az ideg komolyan. :)

A hely neve amugy dungeness kb anglia egyetlen sivatagosnak tekinthető területe.Van ott két világítótorony meg egy atomreaktor... :) Amúgy hangulatos hely valóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.