Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Rotate válasza Zlika (#750) üzenetére


Rotate
veterán

de amúgy lehet, hogy vicceltél, de valami ilyesmit irkáltak... de nem sikerült még kibogoznom, mert nem volt vele időm foglalkozni :) remélem a héten az enyém is meglesz, és akkor ki tudom próbálni ezeket a dolgokat :)

(#752) jooker82 válasza annonmi (#748) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gratula hozzá...Milyen böngészővel használod??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#753) Zlika válasza jooker82 (#752) üzenetére


Zlika
aktív tag

Valaki még az elején írta hogy gyári böngésző elfelejt,opera beízzít.Nagyon igaza volt.Viszont azt nem értem hogy ha operában valami beágyazott youtube videot akarok full screenre rakni akkor miért rakja be a képernyő közepére extra kicsi méretben?Meg egy másik dolog.Nem lehet a gombok leütésekor a remegés erősségét állítani?Egyébként én nagyon szeretem ezt a kis vackot.Tökéletes telefon meg szerintem nincs.Ez sem az de én az első info óta kinéztem magamnak.Akinek meg nem tetszik,hát istenem vegyen mást.Szerintem nagy lehetőségek vannak egy ilyen hw-ben jó lenne ha ki is használhatnánk.

(#754) annonmi válasza jooker82 (#752) üzenetére


annonmi
tag

A gyárival, használom mert még addig nem jutottam el, hogy mást rakjak, viszont Opera Mini-t fogok vagy kitudja :) majd megírom. Egyenlőre még egy adatforgalom számlálót kersek ami wifi-t külön számolja meg hívás sms számlálót keresek csak nem találok semmi olyat ami működne.
Ha tud valaki ilyet szóljatok köszi!

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#755) jooker82 válasza annonmi (#754) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Network monitort töltsd le számlálónak...böngészőnek pedig a Dolphin Browsert,v ugyanezt HD-ba...szerintem ez a legjobb...én 50 mb ból kijövök..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#756) annonmi válasza jooker82 (#755) üzenetére


annonmi
tag

Leszedtem már 1x a Network Monitort de nem számolt semmit.

Diablo 3 - NMI#2665

(#757) jooker82 válasza annonmi (#756) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor az nem számos... ;]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#758) annonmi válasza jooker82 (#757) üzenetére


annonmi
tag

Már hogy érted?

Diablo 3 - NMI#2665

(#759) Zlika válasza jooker82 (#755) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ez a dolphin tényleg jónak tűnik.De hogy jössz te ki 50mb-ból?Naponta? :)

(#760) jooker82 válasza Zlika (#759) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja... hétfőtől szombatigszoktam használni....teszteltem 1x az opera 10-est és 2 hétig birta...mellesleg bűn gyenge a kivitelezése....
Én már 1 éve használom lassan a dolphint....
Egyvalamit irtjatok már le,hogy ezt az időjárás widgetet aktiváltam és most az zabálja a netet....mert most kevesebbet birt...azt hogy kell kiiktatni??

758:Viccszerűségnek szántam,mivel én se boldogultam vele...számolt vmit,de sose tudtam rájönni,h mit.. :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#761) KonzolKartel válasza Zlika (#759) üzenetére

Ehhh. Nekem 3750mb a csomagom de mindig elfogy:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#762) legiaap válasza KonzolKartel (#761) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem tudom mire használtok el ennyi adatforgalmat...igaz nekem nem ez a csúcsgépem van, hanem csak egy egyszerű Spicám, de havi 500 mega bőven elég. Pedig netezek rendesen, csak én Opera Mini-t használok és ez szerintem sokat számít.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#763) Rotate válasza jooker82 (#760) üzenetére


Rotate
veterán

azért az új opera sokkal jobb, flash támogatása is király... :)
[link]
[link]

(#764) Zlika


Zlika
aktív tag

Meg most nézem hogy mintha a delfin nem tördelné az oldalakat.Pedig az praktikus.Sebességben meg semmi különbség.Marad az opera szerintem.Ha már itt tartunk valakinek van tapasztalata a mobilos chrome-al?

(#765) jooker82 válasza Rotate (#763) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen azt raktam fel a legújabbat..kb másfél hónapja jelent meg...de nekem nem adja és sokat zabált...
Flasht nem nézek,meg videót sem....mert úgy már nem férne bele az 50 mb -ba....
A dolphinnál pl kedvencbe lehet tenni bármilyen topicot is innen...és pl ezt a topicot egy gombnyomásra inditom....ezért is tudok vele spórolni....
Nekem az opera túl mű volt...a dolphin jobban hajaz egy számitógépes böngészőre...
Akkor az időjárásos widgetet nemtudom kiiktatni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#766) Zlika válasza jooker82 (#765) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nekem nem frissít automatikusan az időjárás widget és nem is tudom hogy kell beállítani.Szóval én kiiktattam:kuka... :)

(#767) mycso válasza annonmi (#756) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, adatforgalom számlálónak én a "3g watchdog" -ot használom, az működik korrektül, illetve böngészőnek egyelőre próbaképpen a "Skyfire"-t. Nézegettem a többiel által ajánlott "Dolphin Bowser"-t is az sem tűnik rossznak. Régebben mindíg az "Opera"-t használtam, az valahogy most nem az igazi....

más: ha valakinek i-sim, turbo sim, vagy akármivel sikerült vele megetetni más szolgáltató kártyáját, az ne fogja vissza magát, nyugodtan írja le a pontos típust. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#768) Rotate


Rotate
veterán

arra azért kiváncsi leszek 3g nélkül mennyivel fog kevesebbet fogyasztani, mivel arra nincs szükségem :) drukkoljatok, hogy holnap megtudjam rendelni, és csatlakozzak a csapathoz :)

(#769) Pumba3 válasza Kevin's (#626) üzenetére


Pumba3
tag

LG blog: Optimus 2X és Black előzetes cíkkből egy mondat: "...Ennek oka, hogy a két készüléket eltérő időben kezdték fejleszteni..."

tariattila: Hogy értetted, hogy a "kereső gombbal kezdheted a barátkozást... "?

Rotate: Sok sikert, én szurkolok :D Sajnos nekem még 2-3 hét :S De az mindjárt itt van =)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#770) Rotate válasza Pumba3 (#769) üzenetére


Rotate
veterán

azon múlik, hogy megjön-e holnap az ösztöndíjam vagy sem :)

más: látott bárki bármi info-t azzal kapcsolatban, hogy az Optimus UI 2.0 ami a Black-en is van, az mikor jön a 2X-re? Majd a Gingerbreaddel?

Csak kiváncsi vagyok, meg arra is, hogy az egyelőre Optimus Black exclusive Wifi Direct mikor jön erre is?

(#771) Pumba3 válasza Rotate (#770) üzenetére


Pumba3
tag

Itt az oldalon ennyit írtak az előzetesben:

"Az alapot mindkettőnél az Android 2.2 Froyo operációs rendszer adja, melyre az Optimus UI nevű felületet tették rá. A 2X-en ennek az 1.5-ös, míg a Black esetében a 2.0 verziót használják. Ennek oka, hogy a két készüléket eltérő időben kezdték fejleszteni, és már most két fontos ígéretről esett szó. Egyrészt mindkét modell megkapja majd a 2.3 Gingerbread frissítést, illetve a 2X ezzel együtt szintén 2.0-s felületet kap majd."

Még csak saccot sem =) A Gingerbreaddel megékezik =) Csak kérdés, mikor :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#772) Rotate válasza Pumba3 (#771) üzenetére


Rotate
veterán

komolyan mondom, ez az egész smartphone piac a várakozásról szól :D várjuk a pletykákat, utána a hivatalos bejelentést, aztán a bemutatót, aztán a kiadást, aztán a teszteket, aztán ha megvettük akkor a frissítéseket... sosincs vége, csak várunk :)

[ Szerkesztve ]

(#773) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok!

Ma tettem szert egy 2x-re, az 5800 után nem kis ugrás :)
Viszont van egy olyan gondom, hogy Tegra Zone-ból nem tudok telepíteni. Amikor le szeretném tölteni az adott játékot, "The requested item could not be found" üzenetet kapok.
A Dungeon Defenders-et és a Samurai 2 -őt megpróbáltam manuálisan is feltenni, ekkor a telepítés sikerült, de a Dungeon induláskor "Couldn't connect to remote file host" hibával lépett ki (offline és wifi telepítés / indítás esetén is). Mellesleg a telepítő csak 7Mb, gondolom a többit netről akarja lehúzni indításkor. Csak nem értem, miért nem tudja :/
A Samurai 2 pedig egyszerűen csak egy villanásnyira megnyílik, majd leáll.
Android Market programok gond nélkül mennek.
Van esetleg ötlet, mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#774) Pumba3 válasza Rotate (#772) üzenetére


Pumba3
tag

Ahogy Édesapám mondja mindig: "Mindenhez türelem kell" =) :D És teljes mértékben igazad van :D

Viszont lehet megvárom a Gingerbread frissítést, kíváncsi leszek, hogy milyen javulást fog mutatni. Ami engem kissé zavar, az a főképernyőn a képernyők "kicsire" húzása és képernyő váltásának laggolása :S

Balázs1986: Nekem 5530 után lesz ez. Kíváncsian várom az ámulást :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#775) Balázs1986 válasza Pumba3 (#774) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lesz ámulás :D
A képernyők közti lag nálam megszűnt a Modaco-féle FR11 ROM felpakolásával.

Már csak a Tegra játékok bénázása a probléma (visszatettem direkt emiatt a gyári v10b ROM-ot, de ugyanaz a helyzet, mint amit leírtam :( )

(#776) Rotate válasza Balázs1986 (#775) üzenetére


Rotate
veterán

és fr11 előtt sikerült elinditani őket? vagy csak azóta?

(#777) Balázs1986 válasza Rotate (#776) üzenetére


Balázs1986
addikt

Előtte nem próbáltam sajnos, akkor még csak a beállításokat, és a market-es alkalmazásokat, nézegettem :/ Visszatettem az -elvileg- eredeti v10b -ét, lehet hogy maradt valami szemét az fr11 után, amit nem fogok tudni kilőni? Bár, a modaco fórumot megnéztem, ott nem volt ilyen hibára panasz.

(#778) sprite007


sprite007
csendes tag

Sziasztok!

Hamarosan indulok én is a telenorba megvenni ezt a csoda kütyüt :)

LG Optimus 2X

(#779) KonzolKartel válasza Balázs1986 (#777) üzenetére

Ft10 van meg nalam, es en sem tudok tegra zonebol telepiteni:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#780) rolandg


rolandg
tag

Szervusztok!

Akinek Telenortól vásárolt készüléke van, kérem, mondja meg, hogy a rajat lévő ROM az szolgáltatói, vagy az eredeti gyári? Frissítés miatt nem lesz mindegy, ha jól értettem. Köszi.

(#781) spckris


spckris
tag

ezeket a CBS üzeneteket hol lehet kikapcsolni?
most már megy a market...(fr11) de ma volt egy olyan fagyásom is.. :Y

akinek nem ilyen telefonja van az menjen már át másik topicba osztani az észt, mi ezt vettük, nekünk most ez a csúcs!, leszarjuk hogy a másik telefon milyen ehhez képest!!

(#782) Karma válasza spckris (#781) üzenetére


Karma
félisten

Ha telenoros vagy, akkor 3G-re váltva nem kapsz cell broadcastot egyáltalán.
Egyébként passzolom.

“All nothings are not equal.”

(#783) Rotate válasza spckris (#781) üzenetére


Rotate
veterán

idegesítenek ezek a fagyások, főleg mert kitudja, hogy miért van :S és sokaknak volt már... többnyire mikor töltőn van... remélem nem hardveres gond, mert megőrülök, ha megveszem 460 euroért, aztán fagyni fog mindenféle rom alatt :S

(#784) Pumba3 válasza Balázs1986 (#775) üzenetére


Pumba3
tag

Az baj csak az, hogy nem szeretnék ROMokat rakni oda-vissza rá. Nekem gyárilag is tökéletes lenne, ha! nem lenne a képernyők közötti lagg.. Ezért várom a Gingerbreadet, hogy hátha megoldja a problémát.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#785) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

nekem hétfő óta van meg, telenortól boltoltam 1 fagyás volt, shrekart telepítése után, két napja azért folyamatosan nyomkodom, de azóta semmi ilyen probléma, jön a többi kétmagos lehet lesz jobb, de jól van árazva, és átlagfelhasználónak nem lehet panasza a sebességre, és mint tudjuk ez csak jobb lesz a frissítéssel :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#786) Pumba3 válasza Atigyerek89 (#785) üzenetére


Pumba3
tag

Köszi a megnyugtatást :)

Mindenki akinek van már: A fórum legelején elméletben megebszélt RAM mérete a gyakorlatban okoz valami problémát?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#787) zool1


zool1
őstag

Érdekes....! :F

[ Szerkesztve ]

(#788) Skynet258 válasza zool1 (#787) üzenetére


Skynet258
veterán

Valóban érdekes, eddig nem tudtam kideríteni, hogy a 2X-ben Harmony van, vagy Ventana - ha utóbbi akkor nincs gond. Illetve mindenhol tablet-ekről beszélnek, pl. Notion Ink Adam, Advent Vega, Viewsonic ViewPad 7, Toshiba Folio 100 és a Viewsonic g... A Xoom-ban például az újabb platform van (Ventana). Ha a miénkben Harmony... akkor lesz itt balhé. ;]

Mondjuk olvasom ezt:

"A Ventana nevű újabb változat a Harmony-tól eltérően nem csak egy szimpla SoC, hanem egy komplett 10,1 colos tablet referencia,"

A Ventana tehát csak tablet cumó. Na most akkor a 2X-ben mi az isten van? :F Vagy ez az egész mizéria csak a tablet frontot érinti, nálunk Tegra 2 van, azt jónapot? Na mindegy, pár nap és úgyis kiderül...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#789) Rotate válasza Skynet258 (#788) üzenetére


Rotate
veterán

hát asszem ezt még megvárom, mert ha nem lesznek frissitések, akkor inkább leszarom, és megvárom az Optimus 3D-t....

(#790) zool1 válasza Skynet258 (#788) üzenetére


zool1
őstag

Remélem hogy nem Harmony, mert akkor megkeresem őket egy szívlapáttal........!!!!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#791) zool1 válasza Skynet258 (#788) üzenetére


zool1
őstag

Ja igen! Úgy is most hétvégén lesz a Mobile Meeting 2011. Ott talán az LG pontos választ tud adni a kérdésre! Remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#792) Pumba3 válasza Rotate (#789) üzenetére


Pumba3
tag

MIért ne lennének frissítések?

Többiek: És a kettő között mi a különbség? Nem értek hozzá, de nagyon érdekel!

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#793) Rotate válasza Pumba3 (#792) üzenetére


Rotate
veterán

mert nyugdijba megy az öregebbik tegra 2, és froyo lesz a fejlődésének a csúcsa... nem lesz több driver...

viszont igy utánaolvasgatva, mindenhol a tabletekről szól a fáma...

lehetséges lenne, hogy külön van smartphoneba való tegra 2 meg külön tabletba való?

[ Szerkesztve ]

(#794) sprite007


sprite007
csendes tag

Na megvan a teló :) nagyon jó de némi akadást én is tapasztaltam de nem vészes. Az lenne a kérdésem hogy meddig töltsem a telót? Mert a használati utasításban az van írva hogy teljesen töltsem fel de mások azt mondják hogy 16 órát kell tölteni vlaki segítsen :)

LG Optimus 2X

(#795) jooker82


jooker82
nagyúr

Ma teszteltem a Dolphin HD-t és ez nagyon jónak tűnik....Full képernyőn is teljes oldalas,tehát nem mobilos tartalmakat jelenit meg....és ezt kerestem már mióta....
A sebességre még nemtudok mondani semmit mivel,most még belassulás alatt vagyok holnapig...de holnaptól mérem és majd jelzem,ha elértem az 50mb ot....
Fájlt hogy lehet csatolni freemailen keresztül?? vagy lehet egyáltalán mobilon??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#796) mycso válasza zool1 (#787) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Keresgéltem, de nem találtam infót a telefonnal kapcsolatban...viszont ami bíztató, hogy minden külföldi oldalon a 2.3-as frissítést rebesgetik, tehát akkor ez már mondható jó jelnek.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#797) zool1 válasza mycso (#796) üzenetére


zool1
őstag

Ami viszont nagyon jó, hogy egyre több játék jelenik meg tegra 2 re. Amik már 1 magos procin el sem indulnak, illetve nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#798) Sokka válasza zool1 (#787) üzenetére


Sokka
aktív tag

" A készülék elődjétől eltérően rendelkezik többek közt gyorsulásmérővel, giroszkóppal, és GPS-modullal is."

Javítsatok ki, ha rosszul értelmezem, de szerintem akkor mivel a telefon el van látva ezekkel a funkciókkal, csak az új lehet.

[ Szerkesztve ]

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#799) tjb007 válasza Sokka (#798) üzenetére


tjb007
nagyúr

A cikkben tabletekről van szó és nem telefonokról.

(#800) Sokka válasza tjb007 (#799) üzenetére


Sokka
aktív tag

Jogos a pont. Bár én nem vagyok nagy szakértő.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.