Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Skynet258 válasza Rotate (#1749) üzenetére


Skynet258
veterán

Írja is a mountolásnál, hogy bizonyos folyamatok leállhatnak - és ez történik az LG Home-al is. Ez egy amolyan feature, de ez mindenkinél megvan (legalábbis aki külső launchert használ, annak biztosan), nem nagyon kell vele foglalkozni. ;)

https://geekpulse.hu

(#1752) tome.jr


tome.jr
addikt

Én miért nem látom a letöltések között a launcherpro-t? App2SD-ben mutatja, viszont nem tudom indítani sehonnan.

(#1753) Skynet258 válasza tome.jr (#1752) üzenetére


Skynet258
veterán

Nyomd meg a home gombot, és akkor jön fel a lista, közte a Launcher Pro. Ha annál akarsz maradni, akkor pipa az alsó részre.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1754) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

melyik a legújabb launcher pro plus verzió ? 0.8.4.1?

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1755) tome.jr válasza Skynet258 (#1753) üzenetére


tome.jr
addikt

Megvan, kezdő androidosként az ilyen alap dogok is újak még nekem.

Egyébként baromi gyors lett vele a teló és méginkább testreszabható

(#1756) Rotate válasza Atigyerek89 (#1754) üzenetére


Rotate
veterán

passz, én a 0.8.2-t szedtem ncoreról :)

(#1757) jooker82 válasza tome.jr (#1755) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha ezt a launchert rárakom akkor törlődik minden,mint egy frissitésnél??
És ez hol gyorsitja fel a telefont??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1758) tome.jr válasza jooker82 (#1757) üzenetére


tome.jr
addikt

Semmi nem törlődik. Képernyők közötti váltás lett teljesen "smooth". Rengeteg minden lett vele testreszabható a kezdő képernyőkön. Pl az alsó 4 gyorsindító ikon (telefon,kapcsolatok, üzenet, alkalmazások) helyére max 15 db gyorsindító ikon helyezhető, ami 3 oldalra tagolódik, ezek között is lehet scroll-ozni. A kezdő képernyők közötti váltás effektje is változtatható, stb, stb. Nagy hasznos és sokrétű app.

[ Szerkesztve ]

(#1759) jooker82 válasza tome.jr (#1758) üzenetére


jooker82
nagyúr

Végülis nekem igy is nagyon gyors....Esetleg,ha videót tudsz róla mutatni,azt meglesném...

Az mért van,h ha veszem kifele a telt a zsebembőlakkor elnémul?? gondolom ez is vmi gravitációs szenzor és elállitottam....Amúgy ez hasznos,mivel,ha pl orvosnál v postán vagyok akkor nem csörömpöl összevissza,ha már kivettem....
Mozgó háttérképeket tudtok javasolni??a gyáriakon kivül...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1760) Rotate válasza jooker82 (#1759) üzenetére


Rotate
veterán

gesztusoknál belőtted, hogy ha lefordítod némuljon el... szal már akkor elnémul, mikor lefordítva rakod a zsebedbe... gondolom :)

(#1761) jooker82 válasza Rotate (#1760) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja már megvan...a jelzésen belül a némit funkció... :K
Amúgy a rezgője nagyon erős....Nem lehet nem észrevenni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1762) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Az ébresztésnél nekem valamiért nem működik a lefordításra némítás, hiába van bekapcsolva. Pedig jól jönne, nagyon megszoktam az 5800-nál :)
Másnál megy?

(#1763) Rotate válasza jooker82 (#1761) üzenetére


Rotate
veterán

ne is mond, ébresztésnél ott volt a vibrálás funkció, reggel nem arra keltem, hogy szól a zene, hanem hogy rezeg az asztal mint az őrült :D

más: kipucoltam a Morricone cuccokat, meg a Tegrá-s videoból is csak az egyiket hagytam meg, sok helyet foglalnak :D a helyére elfért a PES 2011 :)

Balázs1986:

hát, passz... én még azt nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#1764) voodoo98 válasza Atigyerek89 (#1754) üzenetére


voodoo98
addikt

elvileg van már 0.8.5 is!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1765) Skynet258


Skynet258
veterán

Visszakaptam. :D

https://geekpulse.hu

(#1766) Rotate válasza Skynet258 (#1765) üzenetére


Rotate
veterán

akkor most már minden jó? :) milyen a v10c? valahol olvastam, hogy a c-sek a szolgáltatói darabok... bár lehet hülyeséget beszélek, xda-n írták...

(#1767) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

A névjegyzékben, ha egy személyhez születési időpontot szeretnék felvinni, akkor 1970. és 2037. között engedi csak. Azt még csak értem, hogy 2037-ben jön a világ vége, de hogy 1970. előtt nem született senki, az már meredek. Mondjuk én utána születtem, így nem tudhatom, hogy csak a mátrix, vagy valami más, de... Szóval tud valaki megoldást? A sima begépelős megoldás sem játszik, mert nem engedi. Köszi a segítséget!

(#1768) Skynet258 válasza Rotate (#1766) üzenetére


Skynet258
veterán

Úgy tűnik jah, minden okés. Paráztam kicsit, hogy karcot kap valahol, de akkor lett volna balhé rendesen... :D Nekem a Telenoros alapból (meg eddig mindenkinél) v10b volt, tehát az is szolgáltatói ezzel az erővel. ;)

Ja, megnéztem ezt a kamerás sávosodás dolgot amiről a múltkor szó volt, nálam nincs ilyen, nagyíthatok bármeddig, a gyári galériában sem látok ilyen jelenséget. :F

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1769) Rotate válasza Skynet258 (#1768) üzenetére


Rotate
veterán

legnagyobb nagyításnál nincs is gond... ott van amikor mondjuk háromnegyedig ránagyitasz... és nem pont olyan mint a képen volt. hanem olyan nagyon halvány fekete csíkok vannak jobb oldalt egy sávban... én is nehezebben találtam meg... ez csak a Gallery megjelenítési hibája, szal szerencsére a képeknek semmi köze a dologhoz...

amúgy ha sikerült megtalálni mekkora nagyításnál látszik, és kimész a jobb oldalra amennyire csak lehet, és még próbálod tovább huzigatni, akkor mozognak a fekete sávocskák... mintha ez az egyész sáv egy ilyen maszkolás lenne a képen... érdekes, és érthetetlen :)

(#1770) tome.jr


tome.jr
addikt

Eddig ahàny helyröl próbàltam letölteni a superoneqlick-et mindig blokkolta a vírusvédelem. Ez termèszetes volna? Lehet használni ennek ellenère?

(#1771) Rotate válasza tome.jr (#1770) üzenetére


Rotate
veterán

én nem lettem tőle vírusos, xda-n van hozzá link... addig szüneteltesd a virusirtódat :)

ebben a topicban, az első post alján a sima 1.9.1 jó lesz... nekem azzal működött :)

itt meg leírás... :)

ha már root, azon gondolkodom leszedem a CarHome-t, meg az FSecure-t, elvileg ezek lassitják a gépet...(és egyben merítik az aksit) kellhetnek még nekem?

[ Szerkesztve ]

(#1772) jooker82


jooker82
nagyúr

A Regina 3D launchert próbáltátok már??[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1773) Rotate


Rotate
veterán

nem tudom jobb-e már a v10c, de ahogy nézegettem a gyári LG updatert amit az LG oldaláról szedtem le, hogy Hungary-hoz, és Pannon-hoz már a v10c-t irja aktuális verziónak... és xda-n is felkerültek uj gyári romok... lehet érdemes lenne megpróbálnotok a gyári LG updaterrel frissiteni a gépről kábellel... lehet csak az OTA serverek szarok, és az updater progival simán menne a frissítés...

innen le tudjátok tölteni, LG oldaláról nem sikerült belinkelnem, szal leszedtem, és felraktam nektek 4shared-re... megpróbálnám én is, de nekem nem lehet... Szlovákiához még a v10b a legfrissebb :S

be kell játszani ezt a progit, és ott benne lehet keresni drivert meg firmware-t IMEI szám, van S/N alapján... sok szerencsét annak aki megpróbálja, majd írjon a változásokról is, avagy, hogy volt-e egyáltalán frissítés elérhető :)

[ Szerkesztve ]

(#1774) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok.
Ebben a videóban [videóban] 1:29 - nél a google map ot hogy kell átrakni, hogy 3D - ben jelenjen meg vagy ez valami külön applikáció?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1775) simi12345 válasza Skynet258 (#1768) üzenetére


simi12345
tag

Hi próbáld ki hogy lefotózod a kék eget. akkor tutira észrevehetö a jobb oldalon.
Mert nálam is van egy pàr olyan kép amin alig vehetoö észre.

(#1776) Rotate válasza simi12345 (#1775) üzenetére


Rotate
veterán

lehet azért nem látja, mert már a v10c van... és ha ez igaz akkor abban már javítva van a hiba... ezért kéne kipróbálnia, és megállapítani, hogy mi a helyzet :)

(#1777) simi12345 válasza Rotate (#1776) üzenetére


simi12345
tag

Nna akkor vàrjuk skynet-töl a sky fotót :)

(#1778) dfcwolf válasza Rotate (#1773) üzenetére


dfcwolf
tag

Azt mondja, hogy van új szoftver...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1779) Rotate válasza dfcwolf (#1778) üzenetére


Rotate
veterán

és frissíted? vagy inkább nem kockáztatod meg?

amúgy hülyeségnek tartom, hogy van hivatalos frissítés, a hivatalos programon keresztül... az OTA meg egy nagy rakás... s***eherezádé... :F

(#1780) dfcwolf válasza Rotate (#1779) üzenetére


dfcwolf
tag

Nekem az ARENA volt úgy, hogy befrissítettem ezzel a progival és a telefonkönyve meghalt. Nem lehetett új névjegyet kreálni mert újraindult. Akkor azt mondták a szervizben, hogy otthon nem szabad a telefont frissíteni. :)

Most befrissítettem. V10C lett a verzió, Az alap verzió pedig: 1035.21_20110405

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1781) jooker82 válasza dfcwolf (#1780) üzenetére


jooker82
nagyúr

És változás van??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1782) dfcwolf válasza jooker82 (#1781) üzenetére


dfcwolf
tag

Én már frissítettem egyszer. Akkor nem változott az alapverzió dátuma. Benn volt már akkor is a Biztonsági mentés. Nem igazán fedezek fel más különbséget. Annyit, hogy most a verzószám is változott...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1783) Rotate válasza dfcwolf (#1782) üzenetére


Rotate
veterán

semmi sem lett jobb gyorsabb? érzékenyebb, nem tudom... bármi? :) csak mert ha nagyon akarom rá tudom erőszakolni a cuccomra a v10c-t csak nem tudom mennyi értelme van :)

LG updateren keresztül frissítve kiestek a programjaid? vagy csak frissült, és minden maradt a régi?

(#1784) tome.jr válasza Rotate (#1773) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem nem frissíti V10C-re, azt írja hogy a V10B a legfrissebb és nincs szükség az update-re. Listában pedig ott van a V10C.

(#1785) Rotate


Rotate
veterán

más téma, felraktam pár emulátort, és most élvezkedek :D Fpse, Nesoid, Snesoid, Gameboid... jajj a régi szép idők :) és annyi játék van hozzájuk, mint a szemét :) jó kis oldal ez a Romhustler :)

(#1786) dfcwolf válasza Rotate (#1783) üzenetére


dfcwolf
tag

Nem érzem gyorsabbnak. Minden megmaradt szerencsére. Talán majd ha egy napig használom, akkor lesz tapasztalat...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1787) Rotate válasza dfcwolf (#1786) üzenetére


Rotate
veterán

na akkor király, akkor nem szenvedem rá... akkor megvárom míg lesz itt is... most már nincs kedvem legyalulni mindent amit rátelepitettem :) bár ha hirtelen lenne rá hivatalos 2.3, már raknám is fel :)

(#1788) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ehh, mondom megnézem ezt a V10C-t, erre elindítottam az LG Mobile Update progit, aztán most nézem a szoftver verziót:

:))

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1789) dfcwolf


dfcwolf
tag

Youtube downloader létezik android alá ?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1790) Rotate válasza mycso (#1788) üzenetére


Rotate
veterán

persze neked volt egy cseréd :) úgy könnyű... :)

(#1791) dfcwolf válasza mycso (#1788) üzenetére


dfcwolf
tag

Nekem mas a kernel.2.6.32.9-dirty

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1792) Skynet258 válasza dfcwolf (#1791) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is a "mocskos" kernelem van. :) Holnap megnézem ezt a fotómizériát. Mennyire kell belenagyítani, hogy látszódjon a hiba (már ha fennáll)?

https://geekpulse.hu

(#1793) mycso válasza Rotate (#1790) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De régi volt ezen is, asszem februári V10b volt rajta...

Ezzel a fotónagyítással amúgy mi van, mert hiába olvasom a hozzászólásokat nem vágom le, hogy milyen hibáról van szó......

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1794) Skynet258 válasza mycso (#1793) üzenetére


Skynet258
veterán

Csinálsz képet valami homogén dologról, és a jobb oldalon lesz egy sáv, ami jobban zajosodik, mint a többi rész - de csak egy bizonyos nagyításnál látszik. Én akárhogy próbálgatom, nem jön össze... de láttam a múltkori képet itt, létező a dolog.

https://geekpulse.hu

(#1795) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

a 3d google maps - et hogy lehet beállítani? már minden hogy próbáltam

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1796) Zlika válasza Skynet258 (#1794) üzenetére


Zlika
aktív tag

A multkori kép az fake volt ps-al csináltam hogy szemléltessem mit kell keresni nagyjából a képeken.De valóban létező dolog.És valóban főleg homogén képeken lehet meglesni.

(#1797) Rotate


Rotate
veterán

na most az van, hogy nem megy a net... semmit nem csináltam vele... restart nem segit, aksi ki/be nem segit... rácsatlakozok a wifire, jelzi, hogy megy minden... viszont semmi sem bír netre menni...

(#1798) Rotate válasza Rotate (#1797) üzenetére


Rotate
veterán

sokszori restart után se ment... tehát csak kikapcsoltam a wifit, és pár percre kikapcsolva hagytam... bekapcsolom erre egyszercsak megy :F érdekes dolgokat produkál ez a telefon...

(#1799) Zlika


Zlika
aktív tag

Na megcsináltam az update-et V10d-re.Megoldotta a képeken a fura noise effectet.Ez azért dícséretes.Majd meglátom fagy-e még a rendeszer bár azt mostanában amúgy sem csinálta.A zenelejátszóm album nézetben még mindig szétszaggat.Ez nem tudom mi lehet talán valamelyik zeném formátuma nem tetszik neki.Mind1 ha így folytatja az lg akkor jóban leszünk. :) Várjuk szeretettel a 2.3-at mostmár...

(#1800) Zlika


Zlika
aktív tag

Meg eltűnt a home megnyomásakor bejövő overwiev.Biztos túl laggy volt és gondolták akkor inkább ne is legyen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.