Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Rotate válasza tome.jr (#1950) üzenetére


Rotate
veterán

Én a garival megvárom a gingerbreadet... ha nem lesz azzal jobb csak akkor küldöm vissza... amúgy nekem se nagyon van gondom...

(#1952) KonzolKartel válasza tome.jr (#1944) üzenetére

Szerintem itt a rom a hibás. na meg nyomnék egy full wipe-ot, battery wipe-ot is,

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1953) KonzolKartel

Valaki használ cm7-et? ha igen, neki megy a 3G?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1954) voodoo98 válasza KonzolKartel (#1953) üzenetére


voodoo98
addikt

CM7 Nightly 11 mennyire használható? Kipróbálta már valaki? Milyen hibái vannak?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1955) KonzolKartel válasza voodoo98 (#1954) üzenetére

En megneztem, de a 3g modem nem mukodik nallam. Nem nagyon irjak hibakent, lehet csak nalam jelentkezik.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1956) anzo válasza KonzolKartel (#1955) üzenetére


anzo
senior tag

Működik a 3G csak lehet, hogy az APN beállítást kell átállítani, nálam legalábbis a gprs volt az alapértelmezett.

(#1957) KonzolKartel válasza anzo (#1956) üzenetére

Valóban, köszönöm. Amúgy szerintem egész használható, így meg most ezt is használom.

Más: Jött egy "leaked" G2X 2.3 gingerbread rom. Kár, hogy G2X

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1958) zool1 válasza tome.jr (#1950) üzenetére


zool1
őstag

Udv.
sok task killert hasznalsz, nem kell egyaltalan. Illetve en csak az autokillert hagynam fent alapbeallitasokkal (a rendszer beallitasait hasznalja). Azert csak ezt a progit, mert ha egy program "beragad" akkor ezzel be tudod zarni.

[ Szerkesztve ]

(#1959) tome.jr válasza zool1 (#1958) üzenetére


tome.jr
addikt

Most letakarítottam mindent (factory reset, wipe, battery wipe) feltettem az eredeti v10a-t, semmit nem telepítettem, már a Telenornál is cseréltettem a sim-et, most merítem az akksit.

Amiatt volt fenn több task killer mert ki akartam őket próbálni, véglegesnek én is egyet tervezek.

Esetleg a launcher pro nem okozhatja az említett problémákat? Végső soron az felel a képernyőn való megjelenítésekért. Az akksi végül is töltődik a háttérben csak éppen nem ezt mutatja. Amikor meg hívnak akkor is a másik félnél kicsöng a telefon csak éppen nálam nem mutatja a rendszer. Szóval lehet, hogy ez az app nem engedi a valós eseményeket megjelenni a screen-en.

(#1960) jooker82 válasza tome.jr (#1959) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szedd le azt is róla....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1961) zool1 válasza jooker82 (#1960) üzenetére


zool1
őstag

+1

(#1962) adam101 válasza tome.jr (#1959) üzenetére


adam101
tag

Én is launcher pro-t használok és soha semmi problémám nem volt a töltéssel, se a telefonálással. Max annyi, hogy usb-ről tölteni nem lehet (ha használom közben többet merül, mint tölt), bár ez biztos, hogy nem a launcher pro hibája.

[ Szerkesztve ]

(#1963) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

LG Optimus 2x-höz lehet erősebb akkumulátort venni? Milyen aksik vannak a gyári 1500 mAh fölött?

(#1964) tome.jr válasza VINIKOR (#1963) üzenetére


tome.jr
addikt

Egyelőre nincs hozzá nagyobb.

(#1965) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a mostani w880-as telefonom!
A tesztek után az LG P990-re gondoltam! Telenoréktól szeretném venni! Esetleg valami hátránya illetve BUG-os része van a telefonnak! Összességében mit mondtok erre a telefonra?!

Előre is köszönöm a választ! :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1966) jooker82 válasza Daniel Alves (#1965) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem eddig semmi bajom vele....meghát azért van a gari... :K
Szerintem nem fogod megbánni.....
Csak ha megvetted rögtön nyúzzad tesztelgesd ,h 3 napon belül legyél,ha esetleg hibás vmiben..és akkor ott helyben cserélik...
Konkrétan melyik részét használnád a telefonnak??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1967) Daniel Alves válasza jooker82 (#1966) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Zenei téren használnám meg inkább böngészés! Szeretem ha online vagyok!
MobilKvartett 150-be szeretném megvenni a telefont majd!

Közben folyamatosan olvasom a korábbi hozzászólásokat... :) Ez a töltési probléma megszűnt vagy továbbra is fent áll a friss mobiltulajok körében?!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1968) jooker82 válasza Daniel Alves (#1967) üzenetére


jooker82
nagyúr

1 v 2 vkinél volt az...de tuti,h vmi program v launcher kavart be nekik....
A böngészője és a zenei rész is jó...EQ is van benne,v 20 féle...széles stereotól kezdve xbass-ig minden....
Bőngészők közül én a Dolphin HD-t használom és elég gyors is meg asztali verzióba is megnyitja az oldalt....utálom a mobilos verziókat...
a150 mb net az elég is lehet egy hónapra,ha az azt jelenti....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1969) tome.jr válasza jooker82 (#1968) üzenetére


tome.jr
addikt

Csak az mp4, mkv lejátszásra lenne már valami megoldás.

(#1970) jooker82 válasza tome.jr (#1969) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mostmár jó lettM?? Nekem az mp4 et simán vioszi...az mkv 720p-t is..csak az 1080 nál szaggat,de szerintem azt majd a 2.3 oldja meg...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1971) Daniel Alves válasza jooker82 (#1968) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Amikor melózok napi 8 órába akkor csak wifit használnék majd azért is gondoltam hogy a 150mb netnek elégnek kell lennie!
Holnap benézek a telenorhoz és rákérdezek hogy van e illetve lehet megkérdezem hogy ez a részletre vásárlás hogyan is megy! Felét befizetem a másik felét törlesztem! Általában így szoktam!

Esetleg ennek a telefonnak jelen pillanatban van másik alternatívája?!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1972) mycso válasza Daniel Alves (#1971) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali nekem napi 5-6 órákat megy a mobilnet (skype/msn + böngészgetés) illetve elég sokszor youtube videók illetve esetenként google maps. 4 nap múlva lesz hónap fordulóm, most járok 500mb körül (1GB-os csomagom van), tehát ha csak tényleg néha-néha kell akkor a 150-es elég....
Páromnak t-nél 100mb-os csomagja van, e-mail/hírek/néha apróbb böngészgetés/időjárás tehát alaklomszerűen használgatja, még nem lépte sosem túl a 100MB-ot...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1973) Rotate


Rotate
veterán

arra lettem figyelmes, hogy egy battery widgetben 1200mA-nak irja a maximális kapacitást, és az eredeti LG-s pótaksi is csak 1200-as amit lehet hozzá venni... arra kezdek gyanakodni, hogy az 1500 nem is annyira 1500...

(#1974) Balázs1986 válasza Rotate (#1973) üzenetére


Balázs1986
addikt

A monitor programoknak nem feltétlen kell hinni (plusz tapasztalat szerint pont azok zabálnak), pót akksit meg láttam 1300mAh-sat is (igaz, nem biztos hogy eredeti) :)
Ha gondolod -és el nem felejtem-, holnap reggel feltöltöm, aztán lemérem bent multiméterrel.

[ Szerkesztve ]

(#1975) Rotate válasza Balázs1986 (#1974) üzenetére


Rotate
veterán

Olyan nagyon nem mozgat, csak megjegyeztem mint érdekességet :)

(#1976) Balázs1986 válasza Rotate (#1975) üzenetére


Balázs1986
addikt

De most már az én agyamat is piszkálja :D
Ha nem felejtem el, megcsinálom :D

(#1977) Daniel Alves válasza mycso (#1972) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Köszönöm szépen az infót! Na délután még majd kérdezek 1-2 dolgot tőletek!

Szép napot!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1978) Pumba3 válasza tome.jr (#1944) üzenetére


Pumba3
tag

Ezek nekem is jelentkeztek. A töltési gond is meg a hívás gond is. Ráraktam a V10c-t, azóta nincs bajom vele.

Viszont megjegyezném, hogy nekem az első este, eredeti sw-vel, semmilyen program vagy launcher felrakásával, tehát full üresen-gyárilag produkálta az említett hibákat. szóval nem gondolnám, hogy progi miatt van :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1979) tome.jr válasza Pumba3 (#1978) üzenetére


tome.jr
addikt

Melyik firmware volt nálad fenn eredetileg?

Lekopogom de úgy néz ki ma reggelre elmúlt a töltési és hívási problémám. Véglegeset csak pár nap használatot követően merek mondani. Ma felteszem az app-okat meg a launcher pro-t, remélem ezek sem kavarnak be.

[ Szerkesztve ]

(#1980) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

Pénteken szívtam egy jót a frissítéssel, és szombaton megjelent a töltési probléma. Ez már a V10c ROM-mal. Megállt 47%-on a töltés. Újraindítás után felugrott 100%-ra, de utána nagyon gyorsan lemerült. Aztán tegnap megint feltöltöttem, és nap közben megint esett nagyokat a töltöttség. A telefon forró volt. Aztán este feltettem megint töltőre, és a végén kiírta, hogy energiatakarékossági okok miatt csatlakoztassam le a telefont, a telefon pedig fel van töltve, most pedig jól működik, a merülés folyamatos, de nem vészes. Aztán rájöttem a különbségre. Először a feleségem Optimus One - os töltőjével töltöttem (szombaton, vasárnap), vasárnap este pedig a saját töltőjével. Majdnem ugyan olyan a kettő, de mégsem. Az Optimus One töltője 5,1 V / 700 mA - os, a sajátja pedig 4,8 V / 1 A - os. Ez elég nagy külömbség a töltési teljesítményben. Én nem vagyok elektromérnök, vagy elektroműszerész, de valaki - aki nálam jobban tájékozott - eseteleg végiggondolhatná, hogy nem ilyen probléma van-e a gyors merülés, a töltési problémák hátterében. Ha jól sejtem, ez lehet hardveres és szoftveres probléma is. Illetve akinek még problémája volt, az beszámolhatna róla, hogy milyen töltővel töltötte (saját/másik/PC USB port/stb...). Lehet, hogy csak véletlen az egész, de azért elgondolkodtató. És az jutott még az eszembe, hogy korábban volt egy töltés közbeni fagyás (egyetlen egyszer, még az elején), és akkor is az Optimus One töltőjén.

(#1981) Rotate válasza rolandg (#1980) üzenetére


Rotate
veterán

lehet, hogy az volt a baj, hogy túl nagy feszültséggel terhelted az aksit, ezért túlmelegedett, viszont nem kapott közben ugyanannyi áramot, mint amit az eredeti töltő képes leadni... tehát feltöltötted feszültséggel, de kevesebb áramot kapott... ha összeszorzod az áramokat a feszültségekkel, akkor látszik is, hogy az Optimus One töltőjének kb 3/4 akkora a teljesítménye, mint a 2x töltőjének, ezért is merült olyan hamar... Szóval elképzelhető, hogy túlfeszültség miatt is fagyott le, de nem töltődött fel, mert nem adott elég áramerősséget ami ugye a mA.

Nem akarok butaságokat mondani, nem ma volt már mikor ezt tanultam, meg nem is sokat foglalkoztam vele azóta, de szerintem valami ilyesmi lehet a háttérben...

nekem töltési gond csak egyszer volt... megállt 10%-on és forró volt a telefon... restartoltam, visszadugtam, egyből felugrott 74-re, és már töltötte rendesen, és nem is merült aztán gyorsan... mondjuk elég sokat usb-zek is géppel, de ott még nem volt gond a töltéssel...

[ Szerkesztve ]

(#1982) rolandg válasza Rotate (#1981) üzenetére


rolandg
tag

Az USB port feszültsége 5V, és max 500 mA-rel terhelhető. Így az még kisebb töltési teljesítményt jelent. Elvileg azért lett szabványos az USB töltés, hogy ne okozzon gondot a kompatibilitás. De úgy tűnik, ez a dolog már most megbukott :-)

(#1983) Balázs1986 válasza rolandg (#1982) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor van baj, ha túl nagy feszt / áramot adsz neki. Az, hogy az USB kisebb áramerősséggel tölt még nem baj, annyival tovább kell tölteni (nem feltétlenül egyenesen arányosan).
Az Optimus One töltőnél nézett 4,8V - 5,1V differencia össz. 0,3V, ez nem szabad, hogy gondot okozzon. A töltési fesz. amúgy sem teljesen stabil, eleve ingadozik 1-2 tized V-ot. Az, hogy 700mA-rel töltötted a másik töltővel, ugyanazt az eredményt hozza, mint az USB töltésnél, tehát tovább kell tölteni és kész :)
Nálatok szerintem tényleg sw gond lesz. Nekem 2. naptól kezdve V10d-re épülő custom ROM van, soha ilyet nem tapasztaltam (vagy a túltöltés-védelem hibás nálatok, de remélhetőleg nem) :S

[ Szerkesztve ]

(#1984) Rotate


Rotate
veterán

akkor passz :)

más: szedjétek le a Pinball HD for Tegra játékot, eszméletlen jó :) Fast Five is király, meg megvettem a Modern Combat 2-t is, 1 dollárért ingyen volt :) marhajó gammák vannak erre a telóra, a Backbreaker THD is nem egy bonyolult játékmenetű cucc, de eszméletlenül gyönyörű :) gondolkodom mit vegyek még meg, Shadow Guardian is jól néz ki, majd még meglátom van-e most felesleges 2 dolcsim... :)

és akkor még ott a PSX játékok is... akármennyi gond is van vele egyelőre (bár most lekopogom, épp nincs semmi), marhára jó vétel volt ez a telefon :)

(#1985) spckris


spckris
tag

Akit érdekel most jött postán 1db fehér szilikon tokom fullos jó minőség Lg Optimus 2x felirattal, a képet most csináltam.Dobozában 3000ft személyesen Budapesten!!!Akit érdekel PÜ-ben elér.

(#1986) Pumba3 válasza tome.jr (#1979) üzenetére


Pumba3
tag

v10b-s volt eredetileg.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1987) tome.jr válasza Pumba3 (#1986) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam most v10a van, a töltési és hívási gond úgy néz ki megoldódott, viszont előjött más. Másnál is jelentkezett már hogy nem tudta a hívás végén letenni a telefont, még mindig aktívnak mutatta holott már a beszélgetést befejezte. Na ez most nálam is így van, sőt egy általam kezdeményezett hívás közben volt egy bejövő hívásom, amit én indítottam azt bontotta, a bejövőt is elutasította de aktívnak mutatta annak ellenére hogy teljesen süket volt a vonal. Még semmit nem telepítettem, teljesen gyári állapotú a rendszer.

Most végig fogom próbálni a v10b-t, v10c-t és v10d-t is teljesen szűz rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#1988) KonzolKartel

Megjött a Zagg Invisible Shield full body-m. Hát sokkal nagyobb cumi volt feltenni, mint az iphone-omra, és sokkal sz@rabbúl is sikerült a felhelyezés.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1989) KonzolKartel

Akik szenvednek a töltéssel, próbáltak már battery stat resetet nyomni CWM-ben?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1990) tamcsu10


tamcsu10
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne az 2x-el h hívást se fogadni se indítani nemlehet vele... Ha hívnak a másik félnél kicsöng de nálam semmi:S Vmit tudtok erre a problémára? Köszi:)

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#1991) jooker82 válasza tamcsu10 (#1990) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali
Frissitsd a pc suittal...az LG honlapján megtalálod....és felajánlja a frissités lehetőségét....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1992) Skynet258 válasza jooker82 (#1991) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem kell ehhez LG honlap... vagy csak nekem van fent a telepítő gyárilag az SD-n? :D

https://geekpulse.hu

(#1993) manoska válasza lcee79 (#1816) üzenetére


manoska
tag

Vedd már észre légyszives,hogy ezek már nemcsak telefonok ezeket a legtöbb ember nem csak azért veszi hogy dumáljon rajtuk........

(#1994) simi12345 válasza Rotate (#1984) üzenetére


simi12345
tag

hi
nálad ez a pinball játék, hogy megy?
látod egyszerre az egész asztalt, vagy kb mindig a felét ahol éppen a golyó van??

(#1995) simi12345


simi12345
tag

találtam egy jó kis letöltő-linket itt, akit érdekel:
http://www.aioboards.com/f321/gameloft-hd-games-lg-optimus-2x-592348/

(#1996) jooker82 válasza simi12345 (#1995) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi,ha van még ne tartsd vissza..:D
Tegrás játékokat lehet igy neten találni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1997) Skynet258 válasza jooker82 (#1996) üzenetére


Skynet258
veterán

A neten bármit lehet találni... :)

simi1234: a tábla egy részét látod, lehet fektetett, és álló üzemmódban is játszani. A 4-5 kép nagyjából érzékelteti, mennyit látsz az asztalból.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1998) simi12345 válasza Skynet258 (#1997) üzenetére


simi12345
tag

ok, köszi

leszedtem én is,csak kicsit furcsáltam hogy nem az egészet látom egyszerre.....
majd megszokom :D

(#1999) sniper elite


sniper elite
senior tag

Na megrendeltem én is 2x telcsimet, elvileg holnap már nálam lesz, vettem hozzá bőrtokot, meg plusz garanciát kisebb cuccokat egy csomagban árulták de 117k-ért így is jó áron volt szerintem. :)

(#2000) kristoof92 válasza sniper elite (#1999) üzenetére


kristoof92
tag

sry, nem olvastam végig

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.